Team 1- All1860 München (München)Alemannia (Aachen)Alemannia (Andernach)Alemannia Eggenstein (Eggenstein-Leopoldshafen)Arminia (Bielefeld)Arminia (Hannover)Augsburg (Augsburg)Augsburg II (Augsburg)BV 04 Düsseldorf (Düsseldorf)Bad Homburg (Bad Homburg)Bad Orb (Bad Orb)Bad Schwartau (Bad Schwartau)Baunatal (Baunatal)Bayer 04 (Leverkusen)Bayern (Hof)Bayern (München)Bayreuth (Bayreuth)Blau-Weiß Wulfen (Dorsten)Bleidenstadt (Taunusstein)Blumenthaler (Bremen)Bochum (Bochum)Bonner SC (Bonn)Borussia (Dortmund)Borussia (Mönchengladbach)Borussia Brand (Aachen)Bürstadt (Bürstadt)Chio Waldhof (Waldhof)Coburg (Coburg)Concordia (Hamburg)Darmstadt 98 (Darmstadt)Duisburg (Duisburg)Efferen (Hürth)Eintracht (Bad Kreuznach)Eintracht (Braunschweig)Eintracht (Bremen)Eintracht (Frankfurt am Main)Eintracht (Nordhorn)Eintracht (Trier)Eintracht Glas-Chemie (Wirges)Eisbachtaler Sportfreunde (Nentershausen)Ellingen-Bonefeld (Bonefeld)Elspe (Lennestadt)FC Konstanz (Konstanz)FSV Frankfurt (Frankfurt am Main)Fortuna (Düsseldorf)Fortuna (Köln)Freiburger FC (Freiburg im Breisgau)Fürth (Fürth)Gladenbach (Gladenbach)Göttingen 05 (Göttingen)Hamburger SV (Hamburg)Hannover 96 (Hannover)Hassia (Bingen am Rhein)Heidenheimer (Heidenheim)Hemmersdorf (Rehlingen-Siersburg)Herford (Herford)Hertha (Berlin)Hertha Zehlendorf (Berlin)Hildesheim (Hildesheim)Homburg (Homburg)Horner (Hamburg)Hummelsbütteler SV (Hamburg)Itzehoer SV (Itzehoe)Kaiserslautern (Kaiserslautern)Karlsruher (Karlsruher)Kickers (Offenbach)Köln (Köln)Langerwehe (Kreis Düren)Lichterfelder (Berlin)Lüssumer (Bremen)Lüttringhausen (Remscheid)Mainz 05 (Mainz)Neckargemünd (Neckargemünd)Normannia Gmünd (Schwäbisch Gmünd)Nürnberg (Nürnberg)OSV Hannover (Hannover)Ofterdingen (Ofterdingen)Oggersheim (Ludwigshafen am Rhein)Oldenburg (Oldenburg)Olympia Kirrlach (Waghäusel)Olympischer (Bremerhaven)Osnabrück (Osnabrück)Ottobrunn (Ottobrunn)Ottweiler (Ottweiler)Pirmasens (Pirmasens)Preußen (Münster)Rastatt 04 (Rastatt)Regensburg (Regensburg)Rehburg (Rehburg-Loccum)Rendsburger (Rendsburg)Rosenberg (Sulzbach-Rosenberg)Rot-Weiß (Essen)Röchling (Völklingen)Saar 05 (Saarbrücken)Saarbrücken (Saarbrücken)Salmrohr (Salmtal)Sandhausen (Sandhausen)Sankt Pauli (Hamburg)Sankt Wendel (Sankt Wendel)Schalke 04 (Gelsenkirchen)Schleswig 06 (Schleswig)Schloß Neuhaus (Paderborn)Schwarz-Weiß (Essen)Schwenningen (Villingen-Schwenningen)Struck (Remscheid)Stuttgart (Stuttgart)Stuttgarter Kickers (Stuttgart)Südwest (Nürnberg)Tailfingen (Albstadt)Tennis Borussia (Berlin)Traber (Berlin)TuRa-Harksheide (Norderstedt)Uerdingen 05 (Krefeld)Union (Solingen)Unterboihingen (Wendlingen am Neckar)Victoria 1889 (Berlin)Viersen (Viersen)Viktoria 04 (Köln)Villingen (Villingen-Schwenningen)Wacker 04 (Berlin)Wanne-Eickel (Herne)Warendorfer (Warendorf)Wattenscheid (Wattenscheid)Werder (Bremen)Westfalia (Herne)Wolfsburg (Wolfsburg)Wuppertaler SV (Wuppertal)Würzburg 04 (Würzburg)Team 2- AllАлемания(Андернах)
Local time
UEFA Nations League 2024/25 added
April update of the FIFA/Coca-Cola World Ranking
European championship 2024 added
Tomorrow, June 2
Indonesia Tanzania
16:00
Baltika (Kaliningrad) Zenit (Saint Petersburg)
18:00
Irtysh FK Kaluga
12:00
Tekstilshchik Volga
Mashuk-KMV Spartak Kostroma
Torpedo Miass Dynamo Bryansk
17:00
Khimik Avangard
Ural-2 Dynamo Barnaul
13:00
Akron-2 Nosta
15:00
FK Orenburg-2 Sokol Kazan
Livyi Bereh Obolon
16:00*
Veres Epitsentr
17:00*
Tarpeda-BelAZ Dnepr
FK Homel FK Vitebsk
19:00
Kyzylzhar Yelimay
Qayrat Shakhtyor
Turan Aqtöbe
Jenis Atyrau
21:00
FK Andijon Paxtakor
Nasaf Lokomotiv
19:30
Excelsior NAC
Dila Kolxet`i 1913
20:00
Vestri Stjarnan
14:00
Víkingur R Fylkir
HK Breiðablik
19:15
Atalanta Fiorentina
RFS Grobiņas
Jelgava FK Liepāja
Tukums 2000 Auda
Riga FC Metta
TransINVEST Žalgiris Vilnius
Džiugas Žalgiris Kaunas
18:25
Molde Viking
14:30
Haugesund Bodø/Glimt
KFUM-Kameratene Sandefjord
Kristiansund Sarpsborg 08
Strømsgodset Odd
Tromsø Lillestrøm
Rosenborg Fredrikstad
Metz Saint-Étienne
Djurgårdens Hammarby
Kalmar Västerås SK
Häcken AIK
16:30
Värnamo Mjällby
Trans Nõmme Kalju
Tammeka Kalev
Platense Boca Juniors
Central Córdoba Talleres
Rosario Central Lanús
Instituto Gimnasia y Esgrima
20:30
River Plate Tigre
Vasco da Gama Flamengo
Criciúma Palmeiras
Atlético Mineiro Bahia
São Paulo Cruzeiro
18:30
Fortaleza Atlético Paranaense
Atlanta United Charlotte
16:45
Yesterday, May 31
Costa Rica Uruguay
0:0
Mexico Bolivia
1:0
Pobeda FK Forte
1:2
Spartak-Nalchik Alania-2
Biolog-Novokubansk Rubin Yalta
Kuban-Holding FK Rostov-2
1:1
Legion Angusht
0:1
Dynamo Dynamo-2 Makhachkala
3:2
FK Sevastopol Stroitel
Nart Druzhba
2:1
FK Smorgon Slavia
3:3
BATE FK Slutsk
6:0
Surkhon Soʼgʼdiyona
AGMK Metallurg
FH Fram
Dainava Hegelmann
0:2
Otrant Mladost Donja Gorica
Podgorica Jedinstvo
1:3
Mladá Boleslav Hradec Králové
3:1
Nõmme United Vaprus
New York City San Jose Earthquakes
5:1
Current
15.11.2023 – 01.10.2025
World Cup 2026,Qualifying tournament, Africa
23.03.2024 – 14.07.2024
Copa América 2024,Qualifying play-offs
12.10.2023 – 11.06.2024
Asian Cup 2027,Qualifying tournament
27.06.2023 – 01.06.2024
UEFA Champions League 2023/24
06.02.2024 – 30.11.2024
Copa Libertadores 2024
05.03.2024 – 23.11.2024
Copa Sudamericana 2024
06.02.2024 – 01.06.2024
CONCACAF Champions Cup 2024,Final tournament
Just finished
13.07.2023 – 29.05.2024
UEFA Europa Conference League 2023/24
15.08.2023 – 25.05.2024
AFC Champions League 2023/24
18.08.2023 – 25.05.2024
CAF Champions League 2023/24