Russia 2022/23, Second division, Group 2B |
| 03.06.2023 | | Dynamo-2 | | Yadro | | 3:0 (2:0) |
| Novogorsk |
Russia 2022/23, Second division, Group 2B |
| 27.05.2023 | | Dynamo Sankt-Petersburg | | Dynamo-2 | | 1:3 (0:3) |
| Saint Petersburg |
Russia 2022/23, Second division, Group 2B |
| 20.05.2023 | | Dynamo-2 | | Zenit-2 | | 1:2 (0:1) |
| Novogorsk |
Russia 2022/23, Second division, Group 2B |
| 15.05.2023 | | Elektron | | Dynamo-2 | | 1:1 (0:0) |
| Veliky Novgorod |
Russia 2022/23, Second division, Group 2B |
| 07.05.2023 | | Dynamo-2 | | Rodina-M | | 1:2 (1:0) |
| Novogorsk |
Russia 2022/23, Second division, Group 2B |
| 30.04.2023 | | Yadro | | Dynamo-2 | | 1:0 (1:0) |
| Saint Petersburg |
Russia 2022/23, Second division, Group 2B |
| 23.04.2023 | | Dynamo-2 | | Dynamo Sankt-Petersburg | | 2:2 (2:0) |
| Novogorsk |
Russia 2022/23, Second division, Group 2B |
| 16.04.2023 | | Zenit-2 | | Dynamo-2 | | 1:1 (0:0) |
| Saint Petersburg |
Russia 2022/23, Second division, Group 2B |
| 09.04.2023 | | Dynamo-2 | | Elektron | | 8:0 (3:0) |
| Novogorsk |
Russia 2022/23, Second division, Group 2B |
| 03.04.2023 | | Rodina-M | | Dynamo-2 | | 0:2 (0:1) |
| Moscow |
Russia 2022/23, Second division, Group 2, subgroup 2 |
| 13.11.2022 | | Torpedo Vladimir | | Dynamo-2 | | 1:3 (1:1) |
| Vladimir |
Russia 2022/23, Second division, Group 2, subgroup 2 |
| 09.11.2022 | | Dynamo-2 | | Znamya Truda | | 0:1 (0:1) |
| Novogorsk |
Russia 2022/23, Second division, Group 2, subgroup 2 |
| 05.11.2022 | | Tekstilshchik | | Dynamo-2 | | 3:1 (2:0) |
| Ivanovo |
Russia 2022/23, Second division, Group 2, subgroup 2 |
| 30.10.2022 | | Dynamo-2 | | FK Murom | | 0:2 (0:2) |
| Novogorsk |
Russia 2022/23, Second division, Group 2, subgroup 2 |
| 24.10.2022 | | FK Chertanovo | | Dynamo-2 | | 2:2 (1:0) |
| Moscow |
Russia 2022/23, Second division, Group 2, subgroup 2 |
| 15.10.2022 | | Dynamo-2 | | Khimik | | 1:1 (0:0) |
| Novogorsk |
Russia 2022/23, Second division, Group 2, subgroup 2 |
| 08.10.2022 | | Torpedo-2 | | Dynamo-2 | | 0:0 |
| Dolgoprudny |
Russia 2022/23, Second division, Group 2, subgroup 2 |
| 02.10.2022 | | Dynamo-2 | | Dynamo Vologda | | 2:1 (1:1) |
| Novogorsk |
Russia 2022/23, Second division, Group 2, subgroup 2 |
| 26.09.2022 | | FK Tver | | Dynamo-2 | | 2:0 (0:0) |
| Tver |
Russia 2022/23, Second division, Group 2, subgroup 2 |
| 22.09.2022 | | Dynamo-2 | | Spartak Kostroma | | 3:5 (1:3) |
| Novogorsk |
Russia 2022/23, Second division, Group 2, subgroup 2 |
| 18.09.2022 | | Znamya Truda | | Dynamo-2 | | 1:2 (0:0) |
| Orekhovo-Zuyevo |
Russia 2022/23, Second division, Group 2, subgroup 2 |
| 10.09.2022 | | Dynamo-2 | | Tekstilshchik | | 4:1 (2:0) |
| Novogorsk |
Russia 2022/23, Second division, Group 2, subgroup 2 |
| 04.09.2022 | | FK Murom | | Dynamo-2 | | 2:0 (1:0) |
| Murom |
Russia 2022/23, Second division, Group 2, subgroup 2 |
| 28.08.2022 | | Dynamo-2 | | FK Chertanovo | | 1:3 (1:1) |
| Novogorsk |
Russia 2022/23, Second division, Group 2, subgroup 2 |
| 15.08.2022 | | Khimik | | Dynamo-2 | | 0:1 (0:1) |
| Dzerzhinsk |
Russia 2022/23, Second division, Group 2, subgroup 2 |
| 10.08.2022 | | Dynamo-2 | | Torpedo-2 | | 2:3 (0:2) |
| Novogorsk |
Russia 2022/23, Second division, Group 2, subgroup 2 |
| 06.08.2022 | | Dynamo Vologda | | Dynamo-2 | | 3:0 (1:0) |
| Vologda |
Russia 2022/23, Second division, Group 2, subgroup 2 |
| 30.07.2022 | | Dynamo-2 | | FK Tver | | 2:0 (0:0) |
| Novogorsk |
Russia 2022/23, Second division, Group 2, subgroup 2 |
| 22.07.2022 | | Spartak Kostroma | | Dynamo-2 | | 2:0 (1:0) |
| Karavayevo |
Russia 2022/23, Second division, Group 2, subgroup 2 |
| 16.07.2022 | | Dynamo-2 | | Torpedo Vladimir | | 2:1 (1:1) |
| Novogorsk |
Russia 2021/22, Second division, Group 2A |
| 10.06.2022 | | Dynamo-2 | | Kairat | | 1:1 (1:0) |
| Novogorsk |
Russia 2021/22, Second division, Group 2A |
| 04.06.2022 | | Leningradets | | Dynamo-2 | | 1:0 (1:0) |
| Saint Petersburg |
Russia 2021/22, Second division, Group 2A |
| 28.05.2022 | | Krasava | | Dynamo-2 | | 4:3 (2:2) |
| Krasnogorsk |
Russia 2021/22, Second division, Group 2A |
| 22.05.2022 | | Dynamo Sankt-Petersburg | | Dynamo-2 | | 3:1 (1:0) |
| Saint Petersburg |
Russia 2021/22, Second division, Group 2A |
| 15.05.2022 | | Dynamo-2 | | FK Tver | | 0:3 (0:3) |
| Novogorsk |
Russia 2021/22, Second division, Group 2A |
| 11.05.2022 | | Zvezda Sankt-Petersburg | | Dynamo-2 | | 0:0 |
| Saint Petersburg |
Russia 2021/22, Second division, Group 2A |
| 06.05.2022 | | Dynamo-2 | | Leningradets | | 1:0 (0:0) |
| Novogorsk |
Russia 2021/22, Second division, Group 2A |
| 01.05.2022 | | Dynamo-2 | | Krasava | | 3:2 (1:1) |
| Novogorsk |
Russia 2021/22, Second division, Group 2A |
| 23.04.2022 | | Dynamo-2 | | Dynamo Sankt-Petersburg | | 4:1 (2:0) |
| Novogorsk |
Russia 2021/22, Second division, Group 2A |
| 16.04.2022 | | FK Tver | | Dynamo-2 | | 3:2 (1:0) |
| Tver |
Russia 2021/22, Second division, Group 2A |
| 09.04.2022 | | Dynamo-2 | | Zvezda Sankt-Petersburg | | 1:2 (0:1) |
| Novogorsk |
Russia 2021/22, Second division, Group 2A |
| 02.04.2022 | | Kairat | | Dynamo-2 | | 0:2 (0:0) |
| Odintsovo |
Russia 2021/22, Second division, Group 2, subgroup 2 |
| 14.11.2021 | | FK Murom | | Dynamo-2 | | 0:0 |
| Murom |
Russia 2021/22, Second division, Group 2, subgroup 2 |
| 04.11.2021 | | Dynamo-2 | | Lokomotiv-Kazanka | | 1:1 (1:1) * |
| Novogorsk |
Russia 2021/22, Second division, Group 2, subgroup 2 |
| 31.10.2021 | | Torpedo Vladimir | | Dynamo-2 | | 1:2 (1:2) |
| Vladimir |
Russia 2021/22, Second division, Group 2, subgroup 2 |
| 25.10.2021 | | Dynamo-2 | | Olimp-Dolgoprudny-2 | | 3:2 (2:0) |
| Novogorsk |
Russia 2021/22, Second division, Group 2, subgroup 2 |
| 19.10.2021 | | Khimik | | Dynamo-2 | | 0:1 (0:1) |
| Dzerzhinsk |
Russia 2021/22, Second division, Group 2, subgroup 2 |
| 14.10.2021 | | Dynamo-2 | | FK Chertanovo | | 2:2 (1:2) |
| Novogorsk |
Russia 2021/22, Second division, Group 2, subgroup 2 |
| 10.10.2021 | | Yenisey-2 | | Dynamo-2 | | 0:2 (0:0) |
| Krasnoyarsk |
Russia 2021/22, Second division, Group 2, subgroup 2 |
| 04.10.2021 | | Dynamo-2 | | Shinnik | | 0:1 (0:0) |
| Novogorsk |
Russia 2021/22, Second division, Group 2, subgroup 2 |
| 30.09.2021 | | Znamya Truda | | Dynamo-2 | | 1:3 (0:2) |
| Orekhovo-Zuyevo |
Russia 2021/22, Second division, Group 2, subgroup 2 |
| 26.09.2021 | | Dynamo-2 | | Volna | | 1:1 (0:0) |
| Novogorsk |
Russia 2021/22, Second division, Group 2, subgroup 2 |
| 14.09.2021 | | Lokomotiv-Kazanka | | Dynamo-2 | | 1:1 (0:0) |
| Moscow |
Russia 2021/22, Second division, Group 2, subgroup 2 |
| 10.09.2021 | | Dynamo-2 | | Torpedo Vladimir | | 2:0 (0:0) |
| Novogorsk |
Russia 2021/22, Second division, Group 2, subgroup 2 |
| 04.09.2021 | | Olimp-Dolgoprudny-2 | | Dynamo-2 | | 1:1 (0:1) |
| Dolgoprudny |
Russia 2021/22, Second division, Group 2, subgroup 2 |
| 29.08.2021 | | Dynamo-2 | | Khimik | | 10:1 (4:1) |
| Novogorsk |
Russia 2021/22, Second division, Group 2, subgroup 2 |
| 22.08.2021 | | FK Chertanovo | | Dynamo-2 | | 0:3 (0:3) |
| Moscow |
Russia 2021/22, Second division, Group 2, subgroup 2 |
| 15.08.2021 | | Dynamo-2 | | Yenisey-2 | | 3:0 (0:0) |
| Novogorsk |
Russia 2021/22, Second division, Group 2, subgroup 2 |
| 07.08.2021 | | Shinnik | | Dynamo-2 | | 3:0 (1:0) |
| Yaroslavl |
Russia 2021/22, Second division, Group 2, subgroup 2 |
| 01.08.2021 | | Dynamo-2 | | Znamya Truda | | 3:0 (2:0) |
| Novogorsk |
Russia 2021/22, Second division, Group 2, subgroup 2 |
| 24.07.2021 | | Volna | | Dynamo-2 | | 2:2 (1:1) |
| Nizhny Novgorod |
Russia 2021/22, Second division, Group 2, subgroup 2 |
| 18.07.2021 | | Dynamo-2 | | FK Murom | | 0:0 |
| Novogorsk |
Russia 2020/21, Second division, Group 2 |
| 15.06.2021 | | Torpedo | | Dynamo-2 | | 0:1 (0:1) |
| Vladimir |
Russia 2020/21, Second division, Group 2 |
| 10.06.2021 | | Dynamo-2 | | Rodina | | 2:2 (1:1) |
| Khimki |
Russia 2020/21, Second division, Group 2 |
| 04.06.2021 | | Zvezda Sankt-Petersburg | | Dynamo-2 | | 1:1 (0:1) |
| Saint Petersburg |
Russia 2020/21, Second division, Group 2 |
| 30.05.2021 | | Dynamo-2 | | Zenit-2 | | 2:2 (0:1) |
| Khimki |
Russia 2020/21, Second division, Group 2 |
| 23.05.2021 | | Dynamo-2 | | FK Murom | | 1:0 (1:0) |
| Khimki |
Russia 2020/21, Second division, Group 2 |
| 18.05.2021 | | Lokomotiv-Kazanka | | Dynamo-2 | | 1:2 (1:0) |
| Moscow |
Russia 2020/21, Second division, Group 2 |
| 11.05.2021 | | Olimp-Dolgoprudny | | Dynamo-2 | | 2:0 (1:0) |
| Dolgoprudny |
Russia 2020/21, Second division, Group 2 |
| 06.05.2021 | | FK Tver | | Dynamo-2 | | 2:1 (0:0) |
| Tver |
Russia 2020/21, Second division, Group 2 |
| 29.04.2021 | | Dynamo-2 | | FK Chita | | 4:1 (2:0) |
| Khimki |
Russia 2020/21, Second division, Group 2 |
| 26.04.2021 | | Dynamo-2 | | Zenit Irkutsk | | 3:0 |
| Khimki |
Russia 2020/21, Second division, Group 2 |
| 17.04.2021 | | Znamya Truda | | Dynamo-2 | | 1:1 (1:1) |
| Orekhovo-Zuyevo |
Russia 2020/21, Second division, Group 2 |
| 12.04.2021 | | Dynamo-2 | | FK Kolomna | | 5:2 (2:0) |
| Khimki |
Russia 2020/21, Second division, Group 2 |
| 06.04.2021 | | Luki-Energiya | | Dynamo-2 | | 0:3 (0:1) |
| Velikiye Luki |
Russia 2020/21, Second division, Group 2 |
| 01.04.2021 | | FK Smolensk | | Dynamo-2 | | 1:3 (0:0) * |
| Smolensk |
Russia 2020/21, Second division, Group 2 |
| 12.11.2020 | | Dynamo-2 | | Leningradets | | 0:0 * |
| Khimki |
Russia 2020/21, Second division, Group 2 |
| 07.11.2020 | | Leningradets | | Dynamo-2 | | 1:2 (0:0) |
| Roshchino |
Russia 2020/21, Second division, Group 2 |
| 01.11.2020 | | Zenit-2 | | Dynamo-2 | | 3:1 (3:1) |
| Saint Petersburg |
Russia 2020/21, Second division, Group 2 |
| 25.10.2020 | | Dynamo-2 | | Zvezda Sankt-Petersburg | | 2:1 (0:1) * |
| Khimki |
Russia 2020/21, Second division, Group 2 |
| 18.10.2020 | | Dynamo-2 | | FK Smolensk | | 4:1 (2:1) |
| Khimki |
Russia 2020/21, Second division, Group 2 |
| 13.10.2020 | | Dynamo-2 | | Luki-Energiya | | 6:0 (4:0) |
| Khimki |
Russia 2020/21, Second division, Group 2 |
| 09.10.2020 | | FK Kolomna | | Dynamo-2 | | 0:1 (0:1) |
| Kolomna |
Russia 2020/21, Second division, Group 2 |
| 03.10.2020 | | Dynamo-2 | | Znamya Truda | | 1:1 (0:0) |
| Khimki |
Russia 2020/21, Second division, Group 2 |
| 27.09.2020 | | Zenit Irkutsk | | Dynamo-2 | | 1:0 (1:0) |
| Irkutsk |
Russia 2020/21, Second division, Group 2 |
| 24.09.2020 | | FK Chita | | Dynamo-2 | | 2:3 (1:1) |
| Chita |
Russia 2020/21, Second division, Group 2 |
| 12.09.2020 | | Dynamo-2 | | FK Tver | | 2:4 (0:3) |
| Khimki |
Russia 2020/21, Second division, Group 2 |
| 06.09.2020 | | Dynamo-2 | | Olimp-Dolgoprudny | | 3:0 (1:0) |
| Khimki |
Russia 2020/21, Second division, Group 2 |
| 29.08.2020 | | Dynamo-2 | | Lokomotiv-Kazanka | | 2:2 (1:1) |
| Khimki |
Russia 2020/21, Second division, Group 2 |
| 23.08.2020 | | FK Murom | | Dynamo-2 | | 1:2 (0:0) |
| Murom |
Russia 2020/21, Second division, Group 2 |
| 15.08.2020 | | Rodina | | Dynamo-2 | | 4:3 (1:1) |
| Moscow |
Russia 2020/21, Second division, Group 2 |
| 10.08.2020 | | Dynamo-2 | | Torpedo | | 2:1 (1:0) |
| Moscow |
Russia 2016/17, Second division, West |
| 04.06.2017 | | Dynamo-2 | | Tekstilshchik | | 1:4 (0:3) |
| Novogorsk |
Russia 2016/17, Second division, West |
| 29.05.2017 | | Znamya Truda | | Dynamo-2 | | 2:5 (1:3) |
| Kolomna |
Russia 2016/17, Second division, West |
| 21.05.2017 | | Dynamo-2 | | Solaris | | 1:0 (0:0) |
| Novogorsk |
Russia 2016/17, Second division, West |
| 14.05.2017 | | FK Strogino | | Dynamo-2 | | 1:3 (0:2) |
| Moscow |
Russia 2016/17, Second division, West |
| 07.05.2017 | | Dynamo-2 | | TsRFSO | | 2:1 (0:0) |
| Novogorsk |
Russia 2016/17, Second division, West |
| 30.04.2017 | | FK Kolomna | | Dynamo-2 | | 0:2 (0:1) |
| Kolomna |
Russia 2016/17, Second division, West |
| 22.04.2017 | | Dynamo-2 | | Spartak Kostroma | | 0:1 (0:1) |
| Novogorsk |
Russia 2016/17, Second division, West |
| 16.04.2017 | | Volga Tver | | Dynamo-2 | | 0:6 (0:1) |
| Tver |
Russia 2016/17, Second division, West |
| 09.04.2017 | | Dynamo-2 | | FK Dolgoprudny | | 2:3 (0:1) |
| Novogorsk |
Russia 2016/17, Second division, West |
| 02.04.2017 | | Dynamo Sankt-Petersburg | | Dynamo-2 | | 1:0 (0:0) |
| Saint Petersburg |
Russia 2016/17, Second division, West |
| 06.11.2016 | | Dynamo-2 | | Pskov-747 | | 2:0 (1:0) |
| Khimki |
Russia 2016/17, Second division, West |
| 31.10.2016 | | Dynamo-2 | | Torpedo Vladimir | | 1:0 (0:0) |
| Khimki |
Russia 2016/17, Second division, West |
| 23.10.2016 | | FK Domodedovo | | Dynamo-2 | | 0:0 |
| Domodedovo |
Russia 2016/17, Second division, West |
| 16.10.2016 | | Dynamo-2 | | Znamya Truda | | 4:0 (1:0) |
| Khimki |
Russia 2016/17, Second division, West |
| 10.10.2016 | | Solaris | | Dynamo-2 | | 2:0 (1:0) |
| Moscow |
Russia 2016/17, Second division, West |
| 03.10.2016 | | Dynamo-2 | | FK Strogino | | 2:1 (1:1) |
| Khimki |
Russia 2016/17, Second division, West |
| 25.09.2016 | | TsRFSO | | Dynamo-2 | | 1:1 (0:0) |
| Smolensk |
Russia 2016/17, Second division, West |
| 18.09.2016 | | Dynamo-2 | | FK Kolomna | | 1:1 (0:1) |
| Khimki |
Russia 2016/17, Second division, West |
| 10.09.2016 | | Spartak Kostroma | | Dynamo-2 | | 2:0 (2:0) |
| Karavayevo |
Russia 2016/17, Second division, West |
| 01.09.2016 | | Dynamo-2 | | Volga Tver | | 2:0 (1:0) |
| Khimki |
Russia 2016/17, Second division, West |
| 28.08.2016 | | FK Dolgoprudny | | Dynamo-2 | | 2:0 (0:0) |
| Dolgoprudny |
Russia 2016/17, Second division, West |
| 18.08.2016 | | Dynamo-2 | | Dynamo Sankt-Petersburg | | 2:1 (1:0) |
| Khimki |
Russia 2016/17, Second division, West |
| 11.08.2016 | | Pskov-747 | | Dynamo-2 | | 0:0 |
| Pskov |
Russia 2016/17, Second division, West |
| 04.08.2016 | | Torpedo Vladimir | | Dynamo-2 | | 0:1 (0:0) |
| Vladimir |
Russia 2016/17, Second division, West |
| 28.07.2016 | | Dynamo-2 | | FK Domodedovo | | 0:1 (0:0) |
| Khimki |
Russia 2016/17, Second division, West |
| 20.07.2016 | | Tekstilshchik | | Dynamo-2 | | 1:0 (0:0) |
| Ivanovo |
Russia 1993, Second league, Zone 4 |
| 06.11.1993 | | Dynamo-2 | | Kosmos-Quest | | 1:1 |
| Moscow |
Russia 1993, Second league, Zone 4 |
| 31.10.1993 | | Spartak-D | | Dynamo-2 | | 2:3 (1:1) |
| Moscow |
Russia 1993, Second league, Zone 4 |
| 25.10.1993 | | Dynamo-2 | | Titan | | 1:2 |
| Moscow |
Russia 1993, Second league, Zone 4 |
| 22.10.1993 | | TRASKO | | Dynamo-2 | | 2:2 |
| Moscow |
Russia 1993, Second league, Zone 4 |
| 17.10.1993 | | Dynamo-2 | | Viktor-Gigant | | 1:0 |
| Moscow |
Russia 1993, Second league, Zone 4 |
| 12.10.1993 | | Lokomotiv-D | | Dynamo-2 | | 2:1 |
| Moscow |
Russia 1993, Second league, Zone 4 |
| 05.10.1993 | | Dynamo-2 | | Mosenergo | | 1:0 |
| Moscow |
Russia 1993, Second league, Zone 4 |
| 02.10.1993 | | SUO | | Dynamo-2 | | 4:2 |
| Moscow |
Russia 1993, Second league, Zone 4 |
| 26.09.1993 | | Dynamo-2 | | Viktor-Avangard | | 0:3 |
| Moscow |
Russia 1993, Second league, Zone 4 |
| 23.09.1993 | | Torgmash | | Dynamo-2 | | 2:4 |
| Lyubertsy |
Russia 1993, Second league, Zone 4 |
| 17.09.1993 | | CSKA-D | | Dynamo-2 | | 3:1 |
| Moscow |
Russia 1993, Second league, Zone 4 |
| 11.09.1993 | | Torpedo-D | | Dynamo-2 | | 0:1 |
| Moscow |
Russia 1993, Second league, Zone 4 |
| 06.09.1993 | | Dynamo-2 | | Asmaral-D | | 4:1 |
| Moscow |
Russia 1993, Second league, Zone 4 |
| 30.08.1993 | | Torpedo-MKB | | Dynamo-2 | | 1:0 |
| Mytishchi |
Russia 1993, Second league, Zone 4 |
| 27.08.1993 | | Dynamo-2 | | Spartak Shchyolkovo | | 1:3 |
| Moscow |
Russia 1993, Second league, Zone 4 |
| 21.08.1993 | | Rekord | | Dynamo-2 | | 2:0 |
| Alexandrov |
Russia 1993, Second league, Zone 4 |
| 18.08.1993 | | Dynamo-2 | | FK Obninsk | | 1:4 |
| Moscow |
Russia 1993, Second league, Zone 4 |
| 12.08.1993 | | Oka | | Dynamo-2 | | 4:1 |
| Kolomna |
Russia 1993, Second league, Zone 4 |
| 09.08.1993 | | Dynamo-2 | | Saturn | | 1:3 |
| Moscow |
Russia 1993, Second league, Zone 4 |
| 05.08.1993 | | Dynamo-D | | Dynamo-2 | | 3:1 |
| Novogorsk |
Russia 1993, Second league, Zone 4 |
| 02.08.1993 | | Dynamo-2 | | CSKA-2 | | 2:0 |
| Moscow |
Russia 1993, Second league, Zone 4 |
| 29.07.1993 | | Dynamo-2 | | Lokomotiv-D | | 11:1 |
| Moscow |
Russia 1993, Second league, Zone 4 |
| 26.07.1993 | | Titan | | Dynamo-2 | | 0:0 |
| Reutov |
Russia 1993, Second league, Zone 4 |
| 22.07.1993 | | Dynamo-2 | | TRASKO | | 2:2 |
| Moscow |
Russia 1993, Second league, Zone 4 |
| 15.07.1993 | | Viktor-Gigant | | Dynamo-2 | | 4:0 |
| Voskresensk |
Russia 1993, Second league, Zone 4 |
| 01.07.1993 | | Mosenergo | | Dynamo-2 | | 0:3 |
| Moscow |
Russia 1993, Second league, Zone 4 |
| 28.06.1993 | | Dynamo-2 | | SUO | | 0:0 |
| Moscow |
Russia 1993, Second league, Zone 4 |
| 22.06.1993 | | Viktor-Avangard | | Dynamo-2 | | 4:0 |
| Kolomna |
Russia 1993, Second league, Zone 4 |
| 19.06.1993 | | Dynamo-2 | | Torgmash | | 1:0 |
| Moscow |
Russia 1993, Second league, Zone 4 |
| 11.06.1993 | | Dynamo-2 | | CSKA-D | | 2:1 |
| Moscow |
Russia 1993, Second league, Zone 4 |
| 04.06.1993 | | Dynamo-2 | | Torpedo-D | | 3:1 |
| Moscow |
Russia 1993, Second league, Zone 4 |
| 01.06.1993 | | Asmaral-D | | Dynamo-2 | | 1:0 |
| Moscow |
Russia 1993, Second league, Zone 4 |
| 24.05.1993 | | Dynamo-2 | | Torpedo-MKB | | 0:1 |
| Moscow |
Russia 1993, Second league, Zone 4 |
| 21.05.1993 | | Spartak Shchyolkovo | | Dynamo-2 | | 1:0 |
| Shchyolkovo |
Russia 1993, Second league, Zone 4 |
| 14.05.1993 | | Dynamo-2 | | Rekord | | 2:0 |
| Moscow |
Russia 1993, Second league, Zone 4 |
| 11.05.1993 | | FK Obninsk | | Dynamo-2 | | 3:0 |
| Obninsk |
Russia 1993, Second league, Zone 4 |
| 04.05.1993 | | Dynamo-2 | | Oka | | 0:1 |
| Moscow |
Russia 1993, Second league, Zone 4 |
| 01.05.1993 | | Saturn | | Dynamo-2 | | 1:1 |
| Ramenskoye |
Russia 1993, Second league, Zone 4 |
| 26.04.1993 | | Dynamo-2 | | Dynamo-D | | 2:1 |
| Moscow |
Russia 1993, Second league, Zone 4 |
| 23.04.1993 | | CSKA-2 | | Dynamo-2 | | 5:3 |
| Moscow |
Russia 1993, Second league, Zone 4 |
| 15.04.1993 | | Dynamo-2 | | Spartak-D | | 3:2 (1:1) |
| Moscow |
Russia 1993, Second league, Zone 4 |
| 10.04.1993 | | Kosmos-Quest | | Dynamo-2 | | 0:2 |
| Dolgoprudny |
Russia 1992, Second league, Zone 3 |
| 01.11.1992 | | Oka | | Dynamo-2 | | 3:2 (3:1) |
| Kolomna |
Russia 1992, Second league, Zone 3 |
| 25.10.1992 | | Spartak-D | | Dynamo-2 | | 3:0 (3:0) |
| Moscow |
Russia 1992, Second league, Zone 3 |
| 27.07.1992 | | Dynamo-2 | | Oka | | 0:0 |
| Moscow |
Russia 1992, Second league, Zone 3 |
| 14.07.1992 | | Dynamo-2 | | Spartak-D | | 0:3 (0:2) |
| Moscow |
Russia 1992, Second league, Zone 3 |
| 19.05.1992 | | FK Pele | | Dynamo-2 | | 2:0 |
| |
Russia 1992, Second league, Zone 3 |
| 15.05.1992 | | Dynamo-2 | | TRASKO | | 4:2 |
| |
Russia 1992, Second league, Zone 3 |
| 09.05.1992 | | Avangard Kolomna | | Dynamo-2 | | 3:0 |
| |
Russia 1992, Second league, Zone 3 |
| 06.05.1992 | | Dynamo-2 | | Mosenergo | | 3:1 |
| |
Russia 1992, Second league, Zone 3 |
| 28.04.1992 | | CSKA-D | | Dynamo-2 | | 2:0 |
| |
Russia 1992, Second league, Zone 3 |
| 24.04.1992 | | Dynamo-2 | | Dynamo-D | | 0:0 |
| |
Russia 1992, Second league, Zone 3 |
| | | Dynamo-2 | | Avangard Kolomna | | 1:2 |
| |
Russia 1992, Second league, Zone 3 |
| | | Dynamo-2 | | Znamya Truda | | 0:1 |
| |
Russia 1992, Second league, Zone 3 |
| | | Dynamo-2 | | Interros | | 0:5 |
| |
Russia 1992, Second league, Zone 3 |
| | | Dynamo-2 | | Kinotavr | | 5:0 |
| |
Russia 1992, Second league, Zone 3 |
| | | Dynamo-2 | | Lokomotiv-D | | 1:2 |
| |
Russia 1992, Second league, Zone 3 |
| | | Dynamo-2 | | Presnya | | 0:3 |
| |
Russia 1992, Second league, Zone 3 |
| | | Dynamo-2 | | Saturn | | 1:0 |
| |
Russia 1992, Second league, Zone 3 |
| | | Dynamo-2 | | Titan | | 1:0 |
| |
Russia 1992, Second league, Zone 3 |
| | | Dynamo-2 | | Torgmash | | 1:1 |
| |
Russia 1992, Second league, Zone 3 |
| | | Dynamo-2 | | Torpedo Mytishchi | | 1:4 |
| |
Russia 1992, Second league, Zone 3 |
| | | Dynamo-2 | | Torpedo-D | | 2:2 |
| |
Russia 1992, Second league, Zone 3 |
| | | Dynamo-2 | | Trestar | | 3:1 |
| |
Russia 1992, Second league, Zone 3 |
| | | Dynamo-2 | | FK Pele | | 3:1 |
| |
Russia 1992, Second league, Zone 3 |
| | | Dynamo-2 | | CSKA-2 | | 2:1 |
| |
Russia 1992, Second league, Zone 3 |
| | | Dynamo-2 | | CSKA-D | | 0:3 |
| |
Russia 1992, Second league, Zone 3 |
| | | Dynamo-D | | Dynamo-2 | | 1:1 |
| |
Russia 1992, Second league, Zone 3 |
| | | Znamya Truda | | Dynamo-2 | | 4:0 |
| |
Russia 1992, Second league, Zone 3 |
| | | Interros | | Dynamo-2 | | 6:0 |
| |
Russia 1992, Second league, Zone 3 |
| | | Kinotavr | | Dynamo-2 | | 5:1 |
| |
Russia 1992, Second league, Zone 3 |
| | | Lokomotiv-D | | Dynamo-2 | | 0:1 |
| |
Russia 1992, Second league, Zone 3 |
| | | Mosenergo | | Dynamo-2 | | 0:0 |
| |
Russia 1992, Second league, Zone 3 |
| | | Presnya | | Dynamo-2 | | 0:1 |
| |
Russia 1992, Second league, Zone 3 |
| | | Saturn | | Dynamo-2 | | 5:1 |
| |
Russia 1992, Second league, Zone 3 |
| | | Titan | | Dynamo-2 | | 2:1 |
| |
Russia 1992, Second league, Zone 3 |
| | | Torgmash | | Dynamo-2 | | 2:0 |
| |
Russia 1992, Second league, Zone 3 |
| | | Torpedo Mytishchi | | Dynamo-2 | | 2:1 |
| |
Russia 1992, Second league, Zone 3 |
| | | Torpedo-D | | Dynamo-2 | | 1:1 |
| |
Russia 1992, Second league, Zone 3 |
| | | Trestar | | Dynamo-2 | | 0:0 |
| |
Russia 1992, Second league, Zone 3 |
| | | TRASKO | | Dynamo-2 | | 4:2 |
| |
Russia 1992, Second league, Zone 3 |
| | | CSKA-2 | | Dynamo-2 | | 1:1 |
| |