Russia 2022/23, Second division, Group 3B |
| 10.06.2023 | | Zenit Penza | | Peresvet | | 5:1 (2:0) |
| Penza |
Russia 2022/23, Second division, Group 3B |
| 01.06.2023 | | Peresvet | | FK Khimki-M | | 1:2 (1:1) |
| Domodedovo |
Russia 2022/23, Second division, Group 3B |
| 28.05.2023 | | SKA-Khabarovsk-2 | | Peresvet | | 4:1 (2:0) |
| Khabarovsk |
Russia 2022/23, Second division, Group 3B |
| 21.05.2023 | | Peresvet | | FK Balashikha | | 2:1 (0:0) |
| Domodedovo |
Russia 2022/23, Second division, Group 3B |
| 15.05.2023 | | FK Kolomna | | Peresvet | | 3:3 (2:2) |
| Kolomna |
Russia 2022/23, Second division, Group 3B |
| 10.05.2023 | | Znamya | | Peresvet | | 4:1 (1:0) |
| Noginsk |
Russia 2022/23, Second division, Group 3B |
| 05.05.2023 | | FK Khimki-M | | Peresvet | | 4:2 (2:2) |
| Khimki |
Russia 2022/23, Second division, Group 3B |
| 28.04.2023 | | Peresvet | | SKA-Khabarovsk-2 | | 1:1 (0:0) |
| Domodedovo |
Russia 2022/23, Second division, Group 3B |
| 21.04.2023 | | FK Balashikha | | Peresvet | | 2:3 (2:1) |
| Orekhovo-Zuyevo |
Russia 2022/23, Second division, Group 3B |
| 15.04.2023 | | Peresvet | | FK Kolomna | | 0:1 (0:1) |
| Domodedovo |
Russia 2022/23, Second division, Group 3B |
| 09.04.2023 | | Peresvet | | Znamya | | 0:1 (0:1) |
| Domodedovo |
Russia 2022/23, Second division, Group 3B |
| 02.04.2023 | | Peresvet | | Zenit Penza | | 1:0 (0:0) |
| Domodedovo |
Russia 2022/23, Second division, Group 3, subgroup 1 |
| 13.11.2022 | | Sakhalin | | Peresvet | | 3:0 (1:0) |
| Yuzhno-Sakhalinsk |
Russia 2022/23, Second division, Group 3, subgroup 1 |
| 09.11.2022 | | Peresvet | | Metallurg | | 3:0 (3:0) |
| Domodedovo |
Russia 2022/23, Second division, Group 3, subgroup 1 |
| 05.11.2022 | | Spartak Tambov | | Peresvet | | 1:0 (1:0) |
| Tambov |
Russia 2022/23, Second division, Group 3, subgroup 1 |
| 29.10.2022 | | Peresvet | | FK Strogino | | 1:1 (0:0) |
| Domodedovo |
Russia 2022/23, Second division, Group 3, subgroup 1 |
| 24.10.2022 | | Kvant | | Peresvet | | 1:0 (1:0) |
| Obninsk |
Russia 2022/23, Second division, Group 3, subgroup 1 |
| 19.10.2022 | | Peresvet | | Avangard | | 2:1 (1:1) |
| Domodedovo |
Russia 2022/23, Second division, Group 3, subgroup 1 |
| 15.10.2022 | | FK Ryazan | | Peresvet | | 0:0 |
| Ryazan |
Russia 2022/23, Second division, Group 3, subgroup 1 |
| 08.10.2022 | | Arsenal-2 | | Peresvet | | 1:1 (0:1) |
| Tula |
Russia 2022/23, Second division, Group 3, subgroup 1 |
| 02.10.2022 | | Peresvet | | Rodina-2 | | 0:2 (0:2) |
| Domodedovo |
Russia 2022/23, Second division, Group 3, subgroup 1 |
| 26.09.2022 | | Dynamo Bryansk | | Peresvet | | 1:0 (0:0) |
| Bryansk |
Russia 2022/23, Second division, Group 3, subgroup 1 |
| 22.09.2022 | | Peresvet | | Sakhalinets | | 0:3 (0:0) |
| Domodedovo |
Russia 2022/23, Second division, Group 3, subgroup 1 |
| 18.09.2022 | | Metallurg | | Peresvet | | 2:1 (0:1) |
| Lipetsk |
Russia 2022/23, Second division, Group 3, subgroup 1 |
| 09.09.2022 | | Peresvet | | Spartak Tambov | | 1:0 (1:0) |
| Domodedovo |
Russia 2022/23, Second division, Group 3, subgroup 1 |
| 05.09.2022 | | FK Strogino | | Peresvet | | 4:1 (3:1) |
| Moscow |
Russia 2022/23, Second division, Group 3, subgroup 1 |
| 28.08.2022 | | Peresvet | | Kvant | | 3:2 (0:1) |
| Domodedovo |
Russia 2022/23, Second division, Group 3, subgroup 1 |
| 24.08.2022 | | Peresvet | | Sakhalin | | 2:4 (1:2) |
| Domodedovo |
Russia 2022/23, Second division, Group 3, subgroup 1 |
| 21.08.2022 | | Avangard | | Peresvet | | 3:2 (1:1) |
| Kursk |
Russia 2022/23, Second division, Group 3, subgroup 1 |
| 15.08.2022 | | Peresvet | | FK Ryazan | | 0:1 (0:1) |
| Domodedovo |
Russia 2022/23, Second division, Group 3, subgroup 1 |
| 10.08.2022 | | Peresvet | | Arsenal-2 | | 2:4 (0:1) |
| Domodedovo |
Russia 2022/23, Second division, Group 3, subgroup 1 |
| 05.08.2022 | | Rodina-2 | | Peresvet | | 0:3 (0:1) |
| Moscow |
Russia 2022/23, Second division, Group 3, subgroup 1 |
| 28.07.2022 | | Peresvet | | Dynamo Bryansk | | 0:2 (0:0) |
| Domodedovo |
Russia 2022/23, Second division, Group 3, subgroup 1 |
| 24.07.2022 | | Sakhalinets | | Peresvet | | 3:0 (1:0) |
| Moscow |
Russia 2021/22, Second division, Group 3A |
| 10.06.2022 | | Dynamo Bryansk | | Peresvet | | 2:0 (1:0) |
| Bryansk |
Russia 2021/22, Second division, Group 3A |
| 03.06.2022 | | Peresvet | | FK Ryazan | | 3:3 (1:1) |
| Domodedovo |
Russia 2021/22, Second division, Group 3A |
| 28.05.2022 | | Salyut-Belgorod | | Peresvet | | 4:1 (1:1) |
| Belgorod |
Russia 2021/22, Second division, Group 3A |
| 22.05.2022 | | Peresvet | | Avangard | | 1:3 (0:1) |
| Domodedovo |
Russia 2021/22, Second division, Group 3A |
| 15.05.2022 | | Dynamo Vladivostok | | Peresvet | | 1:1 (1:0) |
| Vladivostok |
Russia 2021/22, Second division, Group 3A |
| 11.05.2022 | | Peresvet | | Sokol | | 0:6 (0:2) |
| Domodedovo |
Russia 2021/22, Second division, Group 3A |
| 06.05.2022 | | FK Ryazan | | Peresvet | | 0:0 |
| Ryazan |
Russia 2021/22, Second division, Group 3A |
| 29.04.2022 | | Peresvet | | Salyut-Belgorod | | 1:3 (0:1) |
| Domodedovo |
Russia 2021/22, Second division, Group 3A |
| 23.04.2022 | | Avangard | | Peresvet | | 1:0 (0:0) |
| Kursk |
Russia 2021/22, Second division, Group 3A |
| 14.04.2022 | | Peresvet | | Dynamo Vladivostok | | 2:3 (0:3) |
| Domodedovo |
Russia 2021/22, Second division, Group 3A |
| 09.04.2022 | | Sokol | | Peresvet | | 8:1 (2:1) |
| Saratov |
Russia 2021/22, Second division, Group 3A |
| 02.04.2022 | | Peresvet | | Dynamo Bryansk | | 0:3 |
| Domodedovo |
Russia 2021/22, Second division, Group 3, subgroup 1 |
| 14.11.2021 | | Peresvet | | Rodina | | 1:3 (0:0) |
| Domodedovo |
Russia 2021/22, Second division, Group 3, subgroup 1 |
| 10.11.2021 | | FK Kolomna | | Peresvet | | 3:2 (1:1) |
| Kolomna |
Russia 2021/22, Second division, Group 3, subgroup 1 |
| 04.11.2021 | | Peresvet | | Kvant | | 2:2 (2:0) * |
| Domodedovo |
Russia 2021/22, Second division, Group 3, subgroup 1 |
| 31.10.2021 | | FK Saransk | | Peresvet | | 3:2 (3:0) |
| Saransk |
Russia 2021/22, Second division, Group 3, subgroup 1 |
| 25.10.2021 | | Peresvet | | Znamya | | 2:1 (0:1) |
| Domodedovo |
Russia 2021/22, Second division, Group 3, subgroup 1 |
| 19.10.2021 | | SKA-Khabarovsk-2 | | Peresvet | | 1:1 (0:0) |
| Khabarovsk |
Russia 2021/22, Second division, Group 3, subgroup 1 |
| 14.10.2021 | | Peresvet | | FK Strogino | | 3:1 (2:0) |
| Domodedovo |
Russia 2021/22, Second division, Group 3, subgroup 1 |
| 10.10.2021 | | FK Khimki-M | | Peresvet | | 1:1 (1:0) |
| Khimki |
Russia 2021/22, Second division, Group 3, subgroup 1 |
| 04.10.2021 | | Peresvet | | Saturn | | 3:0 (1:0) |
| Domodedovo |
Russia 2021/22, Second division, Group 3, subgroup 1 |
| 30.09.2021 | | Metallurg | | Peresvet | | 0:2 (0:0) |
| Vidnoye |
Russia 2021/22, Second division, Group 3, subgroup 1 |
| 21.09.2021 | | Peresvet | | FK Kolomna | | 5:0 (2:0) |
| Domodedovo |
Russia 2021/22, Second division, Group 3, subgroup 1 |
| 14.09.2021 | | Kvant | | Peresvet | | 1:3 (1:2) |
| Obninsk |
Russia 2021/22, Second division, Group 3, subgroup 1 |
| 10.09.2021 | | Peresvet | | FK Saransk | | 2:0 (0:0) |
| Domodedovo |
Russia 2021/22, Second division, Group 3, subgroup 1 |
| 03.09.2021 | | Znamya | | Peresvet | | 0:2 (0:1) |
| Noginsk |
Russia 2021/22, Second division, Group 3, subgroup 1 |
| 29.08.2021 | | Peresvet | | SKA-Khabarovsk-2 | | 0:0 |
| Domodedovo |
Russia 2021/22, Second division, Group 3, subgroup 1 |
| 21.08.2021 | | FK Strogino | | Peresvet | | 1:0 (0:0) |
| Moscow |
Russia 2021/22, Second division, Group 3, subgroup 1 |
| 15.08.2021 | | Peresvet | | FK Khimki-M | | 2:3 (1:1) |
| Domodedovo |
Russia 2021/22, Second division, Group 3, subgroup 1 |
| 07.08.2021 | | Saturn | | Peresvet | | 2:1 (2:0) |
| Ramenskoye |
Russia 2021/22, Second division, Group 3, subgroup 1 |
| 01.08.2021 | | Peresvet | | Metallurg | | 1:0 (0:0) |
| Domodedovo |
Russia 2021/22, Second division, Group 3, subgroup 1 |
| 18.07.2021 | | Rodina | | Peresvet | | 5:1 (4:0) |
| Moscow |