Russia 2021/22, Second division, Group 3A |
| 04.06.2022 | | Rodina | | Dynamo Bryansk | | 2:1 (1:0) |
| Moscow |
Russia 2021/22, Second division, Group 3A |
| 28.05.2022 | | FK Ryazan | | Rodina | | 0:1 (0:0) |
| Ryazan |
Russia 2021/22, Second division, Group 3A |
| 22.05.2022 | | Rodina | | Salyut-Belgorod | | 1:0 (0:0) |
| Moscow |
Russia 2021/22, Second division, Group 3A |
| 11.05.2022 | | Dynamo Vladivostok | | Rodina | | 0:2 (0:0) |
| Vladivostok |
Russia 2021/22, Second division, Group 3A |
| 30.04.2022 | | Rodina | | FK Ryazan | | 2:0 (1:0) |
| Moscow |
Russia 2021/22, Second division, Group 3A |
| 23.04.2022 | | Salyut-Belgorod | | Rodina | | 0:1 (0:1) |
| Belgorod |
Russia 2021/22, Second division, Group 3A |
| 16.04.2022 | | Rodina | | Avangard | | 6:2 (2:1) |
| Moscow |
Russia 2021/22, Second division, Group 3, subgroup 1 |
| 14.11.2021 | | Peresvet | | Rodina | | 1:3 (0:0) |
| Domodedovo |
Russia 2021/22, Second division, Group 3, subgroup 1 |
| 04.11.2021 | | Rodina | | FK Kolomna | | 7:0 (3:0) * |
| Krasnogorsk |
Russia 2021/22, Second division, Group 3, subgroup 1 |
| 31.10.2021 | | Kvant | | Rodina | | 1:2 (0:1) |
| Krasnogorsk |
Russia 2021/22, Second division, Group 3, subgroup 1 |
| 25.10.2021 | | Rodina | | FK Saransk | | 3:1 (0:1) |
| Moscow |
Russia 2021/22, Second division, Group 3, subgroup 1 |
| 19.10.2021 | | Znamya | | Rodina | | 1:4 (1:3) |
| Noginsk |
Russia 2021/22, Second division, Group 3, subgroup 1 |
| 14.10.2021 | | SKA-Khabarovsk-2 | | Rodina | | 0:1 (0:0) |
| Khabarovsk |
Russia 2021/22, Second division, Group 3, subgroup 1 |
| 04.10.2021 | | Rodina | | FK Khimki-M | | 1:0 (0:0) |
| Moscow |
Russia 2021/22, Second division, Group 3, subgroup 1 |
| 26.09.2021 | | Rodina | | Metallurg | | 5:0 (1:0) |
| Moscow |
Russia 2021/22, Second division, Group 3, subgroup 1 |
| 10.09.2021 | | Rodina | | Kvant | | 3:1 (1:0) |
| Moscow |
Russia 2021/22, Second division, Group 3, subgroup 1 |
| 04.09.2021 | | FK Saransk | | Rodina | | 0:5 (0:2) |
| Saransk |
Russia 2021/22, Second division, Group 3, subgroup 1 |
| 29.08.2021 | | Rodina | | Znamya | | 3:0 (3:0) |
| Moscow |
Russia 2021/22, Second division, Group 3, subgroup 1 |
| 21.08.2021 | | Rodina | | SKA-Khabarovsk-2 | | 1:0 (0:0) |
| Moscow |
Russia 2021/22, Second division, Group 3, subgroup 1 |
| 15.08.2021 | | Rodina | | FK Strogino | | 3:1 (2:0) |
| Moscow |
Russia 2021/22, Second division, Group 3, subgroup 1 |
| 01.08.2021 | | Rodina | | Saturn | | 4:2 (3:0) |
| Moscow |
Russia 2021/22, Second division, Group 3, subgroup 1 |
| 23.07.2021 | | Metallurg | | Rodina | | 0:4 (0:3) |
| Vidnoye |
Russia 2021/22, Second division, Group 3, subgroup 1 |
| 18.07.2021 | | Rodina | | Peresvet | | 5:1 (4:0) |
| Moscow |
Russia 2020/21, Second division, Group 2 |
| 04.06.2021 | | Zenit Irkutsk | | Rodina | | 0:3 |
| Irkutsk |
Russia 2020/21, Second division, Group 2 |
| 06.05.2021 | | Znamya Truda | | Rodina | | 0:3 (0:1) |
| Orekhovo-Zuyevo |
Russia 2020/21, Second division, Group 2 |
| 17.04.2021 | | FK Smolensk | | Rodina | | 0:2 (0:0) |
| Smolensk |
Russia 2020/21, Second division, Group 2 |
| 12.04.2021 | | Rodina | | Luki-Energiya | | 4:0 (1:0) |
| Moscow |
Russia 2020/21, Second division, Group 2 |
| 07.11.2020 | | Rodina | | Torpedo | | 3:1 (0:1) |
| Moscow |
Russia 2020/21, Second division, Group 2 |
| 01.11.2020 | | Rodina | | FK Chita | | 3:0 |
| Moscow |
Russia 2020/21, Second division, Group 2 |
| 29.10.2020 | | Rodina | | Zenit Irkutsk | | 3:0 |
| Moscow |
Russia 2020/21, Second division, Group 2 |
| 09.10.2020 | | Luki-Energiya | | Rodina | | 0:1 (0:0) * |
| Velikiye Luki |
Russia 2020/21, Second division, Group 2 |
| 06.09.2020 | | Rodina | | FK Kolomna | | 4:1 (1:0) |
| Moscow |
Russia 2020/21, Second division, Group 2 |
| 28.08.2020 | | Rodina | | Zvezda Sankt-Petersburg | | 3:2 (0:2) |
| Moscow |
Russia 2020/21, Second division, Group 2 |
| 23.08.2020 | | Zenit-2 | | Rodina | | 1:2 (0:1) |
| Saint Petersburg |
Russia 2020/21, Second division, Group 2 |
| 15.08.2020 | | Rodina | | Dynamo-2 | | 4:3 (1:1) |
| Moscow |
Russia 2019/20, Second division, West |
| 02.11.2019 | | FK Murom | | Rodina | | 3:4 (1:1) |
| Murom |
Russia 2019/20, Second division, West |
| 26.10.2019 | | Rodina | | Znamya Truda | | 2:1 (0:1) |
| Moscow |
Russia 2019/20, Second division, West |
| 05.10.2019 | | Pskov-747 | | Rodina | | 1:2 (1:0) |
| Pskov |
Russia 2019/20, Second division, West |
| 06.09.2019 | | Rodina | | Zvezda Sankt-Petersburg | | 3:1 (1:0) |
| Moscow |
Russia 2019/20, Second division, West |
| 30.08.2019 | | Veles | | Rodina | | 1:2 (0:0) |
| Moscow |
Russia 2019/20, Second division, West |
| 23.08.2019 | | Rodina | | Torpedo | | 4:2 (2:1) |
| Moscow |