USSR, second group A 1969, Group 2, tournament for places 1-12 |
| 20.10.1969 | | Volgar | | Tomles | | 2:1 (0:0) |
| Astrakhan |
USSR, second group A 1969, Group 2, tournament for places 1-12 |
| 16.10.1969 | | Sokol | | Tomles | | 3:0 (2:0) |
| Saratov |
USSR, second group A 1969, Group 2, tournament for places 1-12 |
| 07.10.1969 | | Tomles | | Rubin | | 0:2 (0:1) |
| Tomsk |
USSR, second group A 1969, Group 2, tournament for places 1-12 |
| 23.09.1969 | | Rubin | | Tomles | | 1:0 (1:0) |
| Kazan |
USSR, second group A 1969, Group 2, tournament for places 1-12 |
| 09.09.1969 | | Tomles | | Volgar | | 1:2 (1:1) |
| Tomsk |
USSR, second group A 1969, Group 2, zone 1 |
| 19.08.1969 | | Irtysh | | Tomles | | 2:1 |
| Omsk |
USSR, second group A 1969, Group 2, zone 1 |
| 15.08.1969 | | Dynamo Barnaul | | Tomles | | 3:0 |
| Barnaul |
USSR, second group A 1969, Group 2, zone 1 |
| 14.07.1969 | | Aeroflot | | Tomles | | 4:1 (2:1) |
| Irkutsk |
USSR, second group A 1969, Group 2, zone 1 |
| 06.07.1969 | | Tomles | | Kuzbass | | 0:1 (0:0) |
| Tomsk |
USSR, second group A 1969, Group 2, zone 1 |
| 05.06.1969 | | SKA Khabarovsk | | Tomles | | 1:0 |
| Khabarovsk |
USSR, second group A 1969, Group 2, zone 1 |
| 15.05.1969 | | Kuzbass | | Tomles | | 2:1 (2:1) |
| Kemerovo |
USSR, second group A 1968, Group 4 |
| 27.10.1968 | | Neftyanik | | Tomles | | 2:1 |
| |
USSR, second group A 1968, Group 4 |
| 04.10.1968 | | Irtysh | | Tomles | | 2:0 |
| Omsk |
USSR, second group A 1968, Group 4 |
| 23.09.1968 | | SKA Khabarovsk | | Tomles | | 1:0 |
| Khabarovsk |
USSR, second group A 1968, Group 4 |
| 19.09.1968 | | Luch | | Tomles | | 1:0 |
| |
USSR, second group A 1968, Group 4 |
| 27.06.1968 | | Vostok | | Tomles | | 3:2 |
| |
USSR, second group A 1968, Group 4 |
| 17.06.1968 | | Tomles | | Shakhtyor | | 0:2 |
| Tomsk |
USSR, second group A 1968, Group 4 |
| 06.06.1968 | | Tomles | | Rassvet | | 0:1 (0:1) |
| Tomsk |
USSR, second group A 1968, Group 4 |
| 17.05.1968 | | Tomles | | Luch | | 1:2 |
| Tomsk |
USSR, second group A 1968, Group 4 |
| 06.05.1968 | | Kuzbass | | Tomles | | 1:0 |
| |
USSR, second group A 1968, Group 4 |
| 02.05.1968 | | Tomles | | Temp | | 2:3 (1:2) |
| Tomsk |
USSR, second group A 1968, Group 4 |
| 20.04.1968 | | Stroitel Ashkhabad | | Tomles | | 2:0 |
| |
USSR, second group A 1968, Group 4 |
| 16.04.1968 | | Politotdel | | Tomles | | 2:0 |
| |
USSR, second group A 1967, Group 3 |
| 14.10.1967 | | Stroitel Ufa | | Torpedo | | 2:0 |
| Ufa |
USSR, second group A 1967, Group 3 |
| 09.10.1967 | | Torpedo | | Energetik | | 0:1 |
| Tomsk |
USSR, second group A 1967, Group 3 |
| 01.09.1967 | | Uralmash | | Torpedo | | 1:0 (0:0) |
| Sverdlovsk |
USSR, second group A 1967, Group 3 |
| 22.08.1967 | | Shakhtyor | | Torpedo | | 2:0 |
| Karagandy |
USSR, second group A 1967, Group 3 |
| 18.07.1967 | | Energetik | | Torpedo | | 2:1 (1:0) |
| Dushanbe |
USSR, second group A 1967, Group 3 |
| 13.07.1967 | | Pamir | | Torpedo | | 3:1 |
| Leninabad |
USSR, second group A 1967, Group 3 |
| 22.06.1967 | | Luch | | Torpedo | | 5:0 |
| Vladivostok |
USSR, second group A 1967, Group 3 |
| 02.06.1967 | | Temp | | Torpedo | | 3:0 (2:0) |
| Barnaul |
USSR, second group A 1967, Group 3 |
| 28.05.1967 | | Torpedo | | Uralmash | | 0:1 |
| Tomsk |
USSR, second group A 1967, Group 3 |
| 23.05.1967 | | Torpedo | | Zvezda Perm | | 0:1 |
| Tomsk |
USSR, second group A 1967, Group 3 |
| 28.04.1967 | | Politotdel | | Torpedo | | 5:0 |
| Yangibozor |
USSR, second group A 1967, Group 3 |
| 24.04.1967 | | Stroitel Ashkhabad | | Torpedo | | 1:0 |
| |
USSR, second group A 1967, Group 3 |
| 17.04.1967 | | Alga | | Torpedo | | 6:0 (3:0) |
| Frunze |
USSR, second group A 1966, Group 3 |
| 07.10.1966 | | Politotdel | | Torpedo | | 1:0 |
| Politotdel Kokhoz |
USSR, second group A 1966, Group 3 |
| 01.10.1966 | | Uralmash | | Torpedo | | 2:0 |
| Sverdlovsk |
USSR, second group A 1966, Group 3 |
| 26.09.1966 | | Luch | | Torpedo | | 2:0 |
| Vladivostok |
USSR, second group A 1966, Group 3 |
| 06.09.1966 | | Shakhtyor | | Torpedo | | 1:0 |
| Karaganda |
USSR, second group A 1966, Group 3 |
| 31.08.1966 | | Alga | | Torpedo | | 1:0 |
| Frunze |
USSR, second group A 1966, Group 3 |
| 02.08.1966 | | SKA Khabarovsk | | Torpedo | | 2:0 |
| Khabarovsk |
USSR, second group A 1966, Group 3 |
| 28.07.1966 | | Kuzbass | | Torpedo | | 1:0 |
| Kemerovo |
USSR, second group A 1966, Group 3 |
| 03.07.1966 | | Torpedo | | Uralmash | | 0:1 |
| Tomsk |
USSR, second group A 1966, Group 3 |
| 28.06.1966 | | Torpedo | | Politotdel | | 0:1 |
| Tomsk |
USSR, second group A 1966, Group 3 |
| 11.06.1966 | | Torpedo | | Lokomotiv Chelyabinsk | | 1:2 |
| Tomsk |
USSR, second group A 1966, Group 3 |
| 01.06.1966 | | Vostok | | Torpedo | | 2:0 |
| Ust-Kamenogorsk |
USSR, second group A 1966, Group 3 |
| 17.05.1966 | | Temp | | Torpedo | | 1:0 (0:0) |
| Barnaul |
USSR, second group A 1966, Group 3 |
| 12.05.1966 | | SKA Novosibirsk | | Torpedo | | 1:0 (0:0) |
| Novosibirsk |
USSR, second group A 1966, Group 3 |
| 07.05.1966 | | Torpedo | | Stroitel Ufa | | 1:3 |
| Tomsk |
USSR, second group A 1966, Group 3 |
| 02.05.1966 | | Torpedo | | SKA Khabarovsk | | 1:4 |
| Tomsk |
USSR, class B 1962, RSFSR, zone 5 |
| 13.10.1962 | | Temp | | Tomich | | 3:0 (0:0) |
| |
USSR, class B 1962, RSFSR, zone 5 |
| 23.09.1962 | | Khimik Kemerovo | | Tomich | | 3:1 |
| |
USSR, class B 1962, RSFSR, zone 5 |
| 17.08.1962 | | Luch | | Tomich | | 3:0 |
| |
USSR, class B 1962, RSFSR, zone 5 |
| 12.08.1962 | | Avangard Komsomolsk-na-Amure | | Tomich | | 3:0 |
| |
USSR, class B 1962, RSFSR, zone 5 |
| 08.08.1962 | | SKA Khabarovsk | | Tomich | | 1:0 |
| Khabarovsk |
USSR, class B 1962, RSFSR, zone 5 |
| 17.07.1962 | | Tomich | | Temp | | 0:7 (0:1) |
| |
USSR, class B 1962, RSFSR, zone 5 |
| 13.07.1962 | | Irtysh | | Tomich | | 1:0 |
| |
USSR, class B 1962, RSFSR, zone 5 |
| 08.07.1962 | | SKA Novosibirsk | | Tomich | | 3:0 |
| |
USSR, class B 1962, RSFSR, zone 5 |
| 17.06.1962 | | Amur | | Tomich | | 2:0 (1:0) |
| |
USSR, class B 1962, RSFSR, zone 5 |
| 08.06.1962 | | Zabaikalets | | Tomich | | 2:1 |
| |
USSR, class B 1962, RSFSR, zone 5 |
| 02.06.1962 | | Tomich | | Luch | | 0:1 |
| |
USSR, class B 1962, RSFSR, zone 5 |
| 02.05.1962 | | Angara | | Tomich | | 1:0 |
| |
USSR, class B 1961, RSFSR, zone 6 |
| 08.10.1961 | | Angara | | Tomich | | 5:0 |
| |
USSR, class B 1961, RSFSR, zone 6 |
| 03.06.1961 | | Lokomotiv Krasnoyarsk | | Tomich | | 3:2 |
| |
USSR, class B 1960, RSFSR, zone 5 |
| 01.10.1960 | | Khimik Kemerovo | | Sibelektromotor | | 2:1 |
| |
USSR, class B 1960, RSFSR, zone 5 |
| 25.09.1960 | | Temp Barnaul | | Sibelektromotor | | 5:0 (2:0) |
| Barnaul |
USSR, class B 1960, RSFSR, zone 5 |
| 24.08.1960 | | Irtysh | | Sibelektromotor | | 3:0 |
| |
USSR, class B 1960, RSFSR, zone 5 |
| 20.07.1960 | | Sibelektromotor | | Khimik Kemerovo | | 2:3 |
| Tomsk |
USSR, class B 1960, RSFSR, zone 5 |
| 03.07.1960 | | Luch | | Sibelektromotor | | 1:0 |
| |
USSR, class B 1960, RSFSR, zone 5 |
| 15.05.1960 | | Lokomotiv Ulan-Ude | | Sibelektromotor | | 1:0 (0:0) |
| Ulan-Ude |
USSR, class B 1959, Zone 7 |
| 08.10.1959 | | Sibelektromotor | | Khimik Kemerovo | | 0:3 |
| Tomsk |
USSR, class B 1959, Zone 7 |
| 27.09.1959 | | Lokomotiv Krasnoyarsk | | Sibelektromotor | | 3:0 |
| Krasnoyarsk |
USSR, class B 1959, Zone 7 |
| 23.09.1959 | | SKVO Sverdlovsk | | Sibelektromotor | | 4:1 |
| Sverdlovsk |
USSR, class B 1959, Zone 7 |
| 06.09.1959 | | SKVO Khabarovsk | | Sibelektromotor | | 2:0 |
| Khabarovsk |
USSR, class B 1959, Zone 7 |
| 02.08.1959 | | Sibelektromotor | | SKVO Chita | | 1:2 |
| Tomsk |
USSR, class B 1959, Zone 7 |
| 02.07.1959 | | Urozhay Barnaul | | Sibelektromotor | | 2:0 |
| Barnaul |
USSR, class B 1959, Zone 7 |
| 21.06.1959 | | Khimik Kemerovo | | Sibelektromotor | | 6:0 |
| Kemerovo |
USSR, class B 1959, Zone 7 |
| 17.06.1959 | | Irtysh | | Sibelektromotor | | 2:0 |
| Omsk |
USSR, class B 1959, Zone 7 |
| 11.06.1959 | | Sibelektromotor | | SKVO Khabarovsk | | 2:5 |
| Tomsk |
USSR, class B 1959, Zone 7 |
| 02.06.1959 | | Sibelektromotor | | Lokomotiv Krasnoyarsk | | 2:4 |
| Tomsk |
USSR, class B 1959, Zone 7 |
| 30.05.1959 | | Metallurg Stalinsk-Kuznetsk | | Sibelektromotor | | 1:0 |
| Novokuznetsk |
USSR, class B 1958, Zone 6 |
| 31.08.1958 | | SKVO Khabarovsk | | Tomich | | 1:0 |
| |
USSR, class B 1958, Zone 6 |
| 08.06.1958 | | Tomich | | SKVO Khabarovsk | | 1:2 |
| |
USSR, class B 1958, Zone 6 |
| 18.05.1958 | | Lokomotiv Ulan-Ude | | Tomich | | 2:0 (1:0) |
| Ulan-Ude |
USSR, class B 1957, Far East zone |
| 04.09.1957 | | Burevestnik | | Krasnaya Zvezda | | 0:2 (0:0) |
| Tomsk |
USSR, class B 1957, Far East zone |
| 25.08.1957 | | Dynamo Vladivostok | | Burevestnik | | 2:1 (1:1) |
| Vladivostok |
USSR, class B 1957, Far East zone |
| 07.08.1957 | | Burevestnik | | Metallurg Stalinsk-Kuznetsk | | 1:5 (1:2) |
| Tomsk |
USSR, class B 1957, Far East zone |
| 07.07.1957 | | Krasnaya Zvezda | | Burevestnik | | 3:1 (0:0) |
| Omsk |
USSR, class B 1957, Far East zone |
| 25.06.1957 | | Burevestnik | | SKVO Khabarovsk | | 1:2 (0:0) |
| Tomsk |
USSR, class B 1962, RSFSR, zone 5 |
| | | Lokomotiv Krasnoyarsk | | Tomich | | 1:0 |
| |
USSR, class B 1962, RSFSR, zone 5 |
| | | Tomich | | Lokomotiv Krasnoyarsk | | 0:1 |
| |
USSR, class B 1961, RSFSR, zone 6 |
| | | Baikal | | Tomich | | 3:2 |
| |
USSR, class B 1961, RSFSR, zone 6 |
| | | Tomich | | Avangard Komsomolsk-na-Amure | | 1:2 |
| |
USSR, class B 1961, RSFSR, zone 6 |
| | | Tomich | | Luch | | 0:1 |
| |
USSR, class B 1961, RSFSR, zone 6 |
| | | SKA Novosibirsk | | Tomich | | 4:1 |
| |
USSR, class B 1958, Zone 6 |
| | | Lokomotiv Svobodny | | Tomich | | 3:2 |
| |
USSR, class B 1958, Zone 6 |
| | | Luch | | Tomich | | 3:0 |
| |
USSR, class B 1958, Zone 6 |
| | | Urozhay Barnaul | | Tomich | | 2:1 |
| |