Final tournament
Qualifying tournament, Europe
Qualifying tournament, South America
Qualifying tournament, Africa
Qualifying tournament, CONCACAF
Qualifying tournament, Oceania
Qualifying tournament, intercontinental play-off
Team 1- AllAfghanistanBahrainBangladeshChinaGuamHong KongIndiaIndonesiaIranIraqJapanJordanKuwaitKyrgyzstanLaosLebanonMacauMalaysiaMaldivesMongoliaNepalNorth KoreaOmanPakistanPalestineQatarSaudi ArabiaSingaporeSouth KoreaSri LankaSyriaTaiwanTajikistanThailandTurkmenistanUAEUzbekistanVietnamYemenTeam 2- AllIraqMacauPalestineUzbekistanИракМакаоПалестинаУзбекистан
Local time
UEFA Nations League 2024/25 added
April update of the FIFA/Coca-Cola World Ranking
European championship 2024 added
Tomorrow, June 2
Indonesia Tanzania
16:00
Baltika (Kaliningrad) Zenit (Saint Petersburg)
18:00
Irtysh FK Kaluga
12:00
Tekstilshchik Volga
Mashuk-KMV Spartak Kostroma
Torpedo Miass Dynamo Bryansk
17:00
Khimik Avangard
Ural-2 Dynamo Barnaul
13:00
Akron-2 Nosta
15:00
FK Orenburg-2 Sokol Kazan
Livyi Bereh Obolon
16:00*
Veres Epitsentr
17:00*
Tarpeda-BelAZ Dnepr
FK Homel FK Vitebsk
19:00
Kyzylzhar Yelimay
Qayrat Shakhtyor
Turan Aqtöbe
Jenis Atyrau
21:00
FK Andijon Paxtakor
Nasaf Lokomotiv
19:30
Excelsior NAC
Dila Kolxet`i 1913
20:00
Vestri Stjarnan
14:00
Víkingur R Fylkir
HK Breiðablik
19:15
Atalanta Fiorentina
RFS Grobiņas
Jelgava FK Liepāja
Tukums 2000 Auda
Riga FC Metta
TransINVEST Žalgiris Vilnius
Džiugas Žalgiris Kaunas
18:25
Molde Viking
14:30
Haugesund Bodø/Glimt
KFUM-Kameratene Sandefjord
Kristiansund Sarpsborg 08
Strømsgodset Odd
Tromsø Lillestrøm
Rosenborg Fredrikstad
Metz Saint-Étienne
Djurgårdens Hammarby
Kalmar Västerås SK
Häcken AIK
16:30
Värnamo Mjällby
Trans Nõmme Kalju
Tammeka Kalev
Platense Boca Juniors
Central Córdoba Talleres
Rosario Central Lanús
Instituto Gimnasia y Esgrima
20:30
River Plate Tigre
Vasco da Gama Flamengo
Criciúma Palmeiras
Atlético Mineiro Bahia
São Paulo Cruzeiro
18:30
Fortaleza Atlético Paranaense
Atlanta United Charlotte
16:45
Yesterday, May 31
Costa Rica Uruguay
0:0
Mexico Bolivia
1:0
Pobeda FK Forte
1:2
Spartak-Nalchik Alania-2
Biolog-Novokubansk Rubin Yalta
Kuban-Holding FK Rostov-2
1:1
Legion Angusht
0:1
Dynamo Dynamo-2 Makhachkala
3:2
FK Sevastopol Stroitel
Nart Druzhba
2:1
FK Smorgon Slavia
3:3
BATE FK Slutsk
6:0
Surkhon Soʼgʼdiyona
AGMK Metallurg
FH Fram
Dainava Hegelmann
0:2
Otrant Mladost Donja Gorica
Podgorica Jedinstvo
1:3
Mladá Boleslav Hradec Králové
3:1
Nõmme United Vaprus
New York City San Jose Earthquakes
5:1
Current
15.11.2023 – 01.10.2025
World Cup 2026,Qualifying tournament, Africa
23.03.2024 – 14.07.2024
Copa América 2024,Qualifying play-offs
12.10.2023 – 11.06.2024
Asian Cup 2027,Qualifying tournament
27.06.2023 – 01.06.2024
UEFA Champions League 2023/24
06.02.2024 – 30.11.2024
Copa Libertadores 2024
05.03.2024 – 23.11.2024
Copa Sudamericana 2024
06.02.2024 – 01.06.2024
CONCACAF Champions Cup 2024,Final tournament
Just finished
13.07.2023 – 29.05.2024
UEFA Europa Conference League 2023/24
15.08.2023 – 25.05.2024
AFC Champions League 2023/24
18.08.2023 – 25.05.2024
CAF Champions League 2023/24