Team 1- AllAFC TottonAlfreton TownAlnwick TownArmitage '90Armthorpe WelfareArnold TownArundelAtherton Laburnum RoversBamber BridgeBanbury UnitedBarkingBarnstaple TownBarton RoversBarwellBeckenham TownBedfontBelper TownBidefordBiggleswade TownBillericay TownBillingham SynthoniaBillingham TownBilston TownBishop's StortfordBlackpool RoversBlakenallBlidworth Miners WelfareBognor Regis TownBoldmere St MichaelsBoreham WoodBostonBourne TownBournemouth AmateursBracknell TownBradford Park AvenueBrandon UnitedBridgnorth TownBridportBrightlingsea UnitedBrimsdown RoversBristol Manor FarmBrockenhurstBrook HouseBuckingham TownBurgess Hill TownBurnham RamblersBurscoughBury TownCaernarfon TownCanvey IslandChaddertonChasetownChatteris TownCheshuntChippenham TownClaptonClitheroeCollier RowCongleton TownConsettCorinthian-CasualsCornard UnitedCoveCrook TownCroydon AthleticCroydonDarlington Cleveland SocialDaventry TownDawlish TownDenaby UnitedDesborough TownDevizes TownDudley TownDunstableDurham CityEastbourne UnitedEastleighEastwood HanleyEastwood TownEccleshill UnitedEdgware TownEgham TownElmoreEpsom & EwellErith & BelvedereEsh WinningEvenwood TownEvesham UnitedExmouth TownEynesbury RoversFakenham TownFalmouth TownFareham TownFarsley CelticFaversham TownFelixstowe TownFeltham & Hounslow BoroughFerryhill AthleticFisher '93Fleet TownFlixtonFord UnitedFrome TownGlasshoughton WelfareGlastonburyGlossop North EndGodalming & GuildfordGorlestonGosport BoroughGreat Harwood TownGreat Yarmouth TownGretnaGuiseleyHailsham TownHalesowen HarriersHanwell TownHarefield UnitedHaringey BoroughHarrogate TownHarworth Colliery InstituteHaverhill RoversHebburnHerne BayHertford TownHeybridge SwiftsHinckley AthleticHinckley TownHistonHoddesdon TownHorden Colliery WelfareHornchurchHorsham YMCAHorshamHucknall TownHungerford TownIlfracombe TownIlkeston TownImmingham TownKempston RoversKing's LynnLancaster CityLancingLangfordLangney SportsLeicester UnitedLeighton TownLetchworth Garden CityLewesLincoln UnitedLittlehampton TownLong BuckbyLowestoft TownLye TownMaine RoadMalden ValeMaltby Miners WelfareMarch Town UnitedMelksham TownMersthamMetropolitan PoliceMineheadMirrlees BlackstoneMoreton TownMossleyMurtonNewbury TownNewcastle TownNewport IOWNorth Ferriby UnitedNorthampton SpencerNorthwoodOakwoodOdd DownOldbury UnitedOldham TownOssett AlbionOssett TownOxford CityPaghamPeacehaven & TelscombePenrithPershore TownPeterlee NewtownPetersfield UnitedPickering TownPoole TownPortfieldPrescotPrudhoe East EndPurfleetRacing Club WarwickRadcliffe BoroughRainham TownRamsgateRedditch UnitedRedhillRingmerRocesterRossendale UnitedRossington MainRothwell TownRoyston TownRuislip ManorRushall OlympicRushden & DiamondsRyde SportsRyhope CASaffron Walden TownSalford CitySelseyShildonShorehamShortwood UnitedSkelmersdale UnitedSlade GreenSouth ShieldsSouthallSouthwickSt BlazeySt Helens TownStaines TownStamfordStewarts & LloydsSteyning TownStocksbridge Park SteelsStourbridgeStourport SwiftsStowmarket TownStratford TownSudbury TownSwanage Town & HerstonTamworthTaunton TownThackleyThame UnitedThree BridgesTilburyTiptree UnitedTonbridgeTooting & Mitcham UnitedTorringtonTow Law TownTring TownTunbridge WellsUxbridgeWalthamstow PennantWalton & HershamWareWarrington TownWatton UnitedWednesfieldWelton RoversWest Auckland TownWest Bromwich TownWestbury UnitedWeston-Super-MareWhickhamWhitehawkWhyteleafeWickWillenhall TownWillingtonWimborne TownWindsor & EtonWingate & FinchleyWinterton RangersWisbech TownWorkingtonYate TownYorkshire AmateurTeam 2- All
Local time
UEFA Nations League 2024/25 added
April update of the FIFA/Coca-Cola World Ranking
European championship 2024 added
Tomorrow, June 4
Slovenia Armenia
18:00
Bonaire Sint Maarten
19:30
Ireland Hungary
19:45
Portugal Finland
Switzerland Estonia
20:15
Austria Serbia
20:45
Italy Turkey
21:00
Romania Bulgaria
21:30
Huachipato Grêmio
20:00
Real Tomayapo Internacional
20:30
Jedinstvo Podgorica
19:00
Mladost Donja Gorica Otrant
Barracas Central Huracán
15:00
Banfield Newell's Old Boys
Independiente Rivadavia Unión
Yesterday, June 2
Indonesia Tanzania
0:0
Baltika (Kaliningrad) Zenit (Saint Petersburg)
1:2
Irtysh FK Kaluga
2:2
Tekstilshchik Volga
1:0
Mashuk-KMV Spartak Kostroma
0:2
Torpedo Miass Dynamo Bryansk
Khimik Avangard
1:3
Ural-2 Dynamo Barnaul
2:1
Akron-2 Nosta
0:1
FK Orenburg-2 Sokol Kazan
5:6
Livyi Bereh Obolon
1:1*
Veres Epitsentr
3:1*
Tarpeda-BelAZ Dnepr
4:2
FK Homel FK Vitebsk
Kyzylzhar Yelimay
1:1
Qayrat Shakhtyor
Turan Aqtöbe
Jenis Atyrau
FK Andijon Paxtakor
Nasaf Lokomotiv
3:0
Excelsior NAC
4:1
Dila Kolxet`i 1913
Vestri Stjarnan
Víkingur R Fylkir
5:2
HK Breiðablik
Atalanta Fiorentina
2:3
Jelgava FK Liepāja
RFS Grobiņas
5:0
Tukums 2000 Auda
1:4
Riga FC Metta
TransINVEST Žalgiris Vilnius
Džiugas Žalgiris Kaunas
Molde Viking
Haugesund Bodø/Glimt
KFUM-Kameratene Sandefjord
3:3
Kristiansund Sarpsborg 08
3:1
Strømsgodset Odd
Tromsø Lillestrøm
Rosenborg Fredrikstad
Metz Saint-Étienne
2:2 aet
Djurgårdens Hammarby
0:3
Kalmar Västerås SK
0:4
Häcken AIK
Värnamo Mjällby
Trans Nõmme Kalju
Tammeka Kalev
4:0
Platense Boca Juniors
Central Córdoba Talleres
2:4
Rosario Central Lanús
Instituto Gimnasia y Esgrima
River Plate Tigre
Vasco da Gama Flamengo
1:6
Criciúma Palmeiras
Atlético Mineiro Bahia
São Paulo Cruzeiro
2:0
Fortaleza Atlético Paranaense
Atlanta United Charlotte
Current
15.11.2023 – 01.10.2025
World Cup 2026,Qualifying tournament, Africa
23.03.2024 – 14.07.2024
Copa América 2024,Qualifying play-offs
12.10.2023 – 11.06.2024
Asian Cup 2027,Qualifying tournament
06.02.2024 – 30.11.2024
Copa Libertadores 2024
05.03.2024 – 23.11.2024
Copa Sudamericana 2024
Just finished
27.06.2023 – 01.06.2024
UEFA Champions League 2023/24
13.07.2023 – 29.05.2024
UEFA Europa Conference League 2023/24
06.02.2024 – 01.06.2024
CONCACAF Champions Cup 2024,Final tournament