Team 1- AllAlfreton TownAlton TownAltrinchamAndoverAnnfield PlainArnold St Mary'sAshingtonAshton UnitedAtherstone TownAveleyAylesbury UnitedBangor CityBarnetBarry TownBasingstoke TownBedford TownBedlington MechanicsBelper TownBexhill TownBidefordBiggleswade TownBishop's StortfordBognor Regis TownBorough UnitedBoston UnitedBourne TownBrentwood & WarleyBridgwater TownBromleyBromsgrove RoversBurton AlbionBury TownBuxtonCambridge CityCambridge UnitedCarshalton AthleticCheltenham TownChippenham TownChorleyClitheroeConsettCorby TownDenaby UnitedDevizes TownDorchester TownDoverDroylsdenDulwich HamletEastbourne UnitedEllesmere Port TownEnfieldErith & BelvedereFalmouth TownFarsley CelticFerryhill AthleticFinchleyFleetwoodFolkestoneFord UnitedFrickley CollieryFrome TownGainsborough TrinityGloucester CityGranthamGravesend & NorthfleetGreat Yarmouth TownHarrogate TownHarrow TownHarwich & ParkestonHayesHaywards HeathHednesford TownHemel HempsteadHendonHinckley AthleticHitchin TownHolbeach UnitedHorden Colliery WelfareHornchurchHyde UnitedIlfordKidderminster HarriersKingstonianLewesLeytonLittlehampton TownLockheed LeamingtonLostock GralamLovells AthleticLowestoft TownMaidenhead UnitedMaidstone UnitedMarch Town UnitedMetropolitan PoliceMineheadMossleyNetherfieldNewbury TownNorth ShieldsNuneaton BoroughOssett AlbionOxford CityPoole TownPortland UnitedRamsgate AthleticRossendale UnitedRugby TownRuncornRyhope Colliery WelfareScarboroughShildonSittingbourneSkegness TownSlough TownSouth LiverpoolSt BlazeySt Helens TownSt Neots TownStafford RangersStalybridge CelticStamfordStanley UnitedStocktonStowmarketSudbury TownSutton UnitedTamworthTauntonTilburyTooting & Mitcham UnitedTrowbridge TownTunbridge Wells UnitedWadebridge TownWarminster TownWealdstoneWellington TownWestbury UnitedWhitley BayWigan AthleticWimbledonWinsford UnitedWokingWorksop TownYiewsleyTeam 2- All
Local time
UEFA Europa Conference League 2024/25 added
Europa League 2024/25 added
UEFA Champions League 2024/25 added
UEFA Nations League 2024/25 added
Tomorrow, June 20
Spain Italy
21:00
Slovenia Serbia
15:00
Denmark England
18:00
Kompozit Arsenal-2
Navbahor Qizilqum
20:00
Nasaf Neftchi
Tukums 2000 FK Liepāja
Valmiera Metta
19:00
Vitória Atlético Mineiro
18:30
Flamengo Bahia
Palmeiras Bragantino
21:30
Yesterday, June 18
Turkey Georgia
3:1
Portugal Czech Republic
2:1
New Zealand Solomon Islands
3:0
Vanuatu New Caledonia
15:00*
Dynamo-2 Makhachkala Biolog-Novokubansk
1:2
Alania-2 Druzhba
2:2
FK Forte Spartak-Nalchik
2:0
Kuban-Holding Dynamo
0:3
FK Astrakhan Pobeda
1:0
Rubin Yalta Nart
Stroitel Legion
FK Rostov-2 FK Sevastopol
Lokomotiv (Gomel) Isloch (Minsk District)
0:5
Maladzyechna-2018 (Maladzyechna) Tarpeda-BelAZ (Zhodzina)
0:2
Fylkir Vestri
3:2
Fram HK
ÍA KR
Stjarnan FH
4:2
Valur Víkingur R
Dainava Šiauliai
Nõmme Kalju Kalev
Paide Vaprus
0:1
Meizhou Hakka Shanghai Port
Current
15.11.2023 – 01.10.2025
World Cup 2026,Qualifying tournament, Africa
14.06.2024 – 14.07.2024
European Football Championship 2024,Final tournament
23.03.2024 – 14.07.2024
Copa América 2024,Qualifying play-offs
12.10.2023 – 10.09.2024
Asian Cup 2027,Qualifying tournament
15.06.2024 – 30.06.2024
OFC Nations Cup 2024,Final tournament
06.02.2024 – 30.11.2024
Copa Libertadores 2024
05.03.2024 – 23.11.2024
Copa Sudamericana 2024