Russia 1997, Third league

Zone 1

Zone 2

Zone 3

Zone 4

Zone 5

/ Crosstable
TotalHomeAway
ClubGWDLF-APWDLF-APWDLF-AP
1.Lokomotiv Mineralnye Vody4833114112 - 401102L212154 - 1465129358 - 2645
2.FK Mozdok4829811105 - 46952L194165 - 13611041040 - 3334
3.Torpedo Georgievsk482891185 - 36932L194155 - 961951030 - 2732
4.Anzhi-D4829514114 - 5892x202276 - 2262931238 - 3630
5.Nart Nartkala4827615109 - 74872L182463 - 3056941146 - 4431
6.Iriston482591498 - 63842L175258 - 1856841240 - 4528
7.Nart Cherkessk482172083 - 80702L154551 - 2449631532 - 5621
8.Dynamo-D Stavropol4815141969 - 7659x125748 - 3441391221 - 4218
9.Alania-D481272966 - 119432L96941 - 4833312025 - 7110
10.Spartak-D Nalchik4811102765 - 9943x951038 - 4732251727 - 5211
11.Dynamo-Imamat481263067 - 131422L1041040 - 4834222027 - 838
12.Olimp481173054 - 11640x1041040 - 4034132014 - 766
13.Beshtau48753650 - 139262L551435 - 6620202215 - 736

Points system: 3 for win, 1 for draw, 0 for loss

Day 52
Day 51
Day 50

Local time

Football calendar
Now in database:

Years:153
Tourneys:9 819
Matches:1 102 639
Clubs:11 357
National teams:259
Stadiums:10 114
Site news
20.06.2024
current

UEFA Europa Conference League 2024/25 added

19.06.2024
current

Europa League 2024/25 added

18.06.2024
current

UEFA Champions League 2024/25 added

07.04.2024
current

UEFA Nations League 2024/25 added

In the football world

Tomorrow, June 20

SpainItaly

21:00

SloveniaSerbia

15:00

DenmarkEngland

18:00

 

KompozitArsenal-2

18:00

 

NavbahorQizilqum

20:00

NasafNeftchi

20:00

 

Tukums 2000FK Liepāja

18:00

ValmieraMetta

19:00

 

VitóriaAtlético Mineiro

18:30

FlamengoBahia

20:00

PalmeirasBragantino

21:30

Local time

Yesterday, June 18

TurkeyGeorgia

3:1

PortugalCzech Republic

2:1

New ZealandSolomon Islands

3:0

VanuatuNew Caledonia

15:00*

 

Dynamo-2 MakhachkalaBiolog-Novokubansk

1:2

Alania-2Druzhba

2:2

FK ForteSpartak-Nalchik

2:0

Kuban-HoldingDynamo

0:3

FK AstrakhanPobeda

1:0

Rubin YaltaNart

3:0

StroitelLegion

2:1

FK Rostov-2FK Sevastopol

2:1

 

Lokomotiv (Gomel)Isloch (Minsk District)

0:5

Maladzyechna-2018 (Maladzyechna)Tarpeda-BelAZ (Zhodzina)

0:2

 

FylkirVestri

3:2

FramHK

1:2

ÍAKR

2:1

StjarnanFH

4:2

ValurVíkingur R

2:2

 

DainavaŠiauliai

2:2

 

Nõmme KaljuKalev

2:0

PaideVaprus

0:1

 

Meizhou HakkaShanghai Port

1:2

Local time

International tournaments

Current

15.11.2023 – 01.10.2025

World Cup 2026,
Qualifying tournament, Africa

14.06.2024 – 14.07.2024

European Football Championship 2024,
Final tournament

23.03.2024 – 14.07.2024

Copa América 2024,
Qualifying play-offs

12.10.2023 – 10.09.2024

Asian Cup 2027,
Qualifying tournament

15.06.2024 – 30.06.2024

OFC Nations Cup 2024,
Final tournament

06.02.2024 – 30.11.2024

Copa Libertadores 2024

05.03.2024 – 23.11.2024

Copa Sudamericana 2024

© WildSoft 2007-2024 info@wildstat.ru