USSR, second group A 1969, Group 2, tournament for places 1-12 |
| 07.10.1969 | | Aeroflot | | Volgar | | 5:0 (2:0) |
| Irkutsk |
USSR, second group A 1969, Group 2, tournament for places 1-12 |
| 03.10.1969 | | Aeroflot | | Metallurg Kuybyshev | | 3:2 (3:2) |
| Irkutsk |
USSR, second group A 1969, Group 2, tournament for places 1-12 |
| 09.09.1969 | | Aeroflot | | Spartak Yoshkar-Ola | | 2:1 (1:1) |
| Irkutsk |
USSR, second group A 1969, Group 2, zone 1 |
| 28.08.1969 | | Aeroflot | | Dynamo Barnaul | | 3:0 (1:0) |
| Irkutsk |
USSR, second group A 1969, Group 2, zone 1 |
| 24.08.1969 | | Aeroflot | | Irtysh | | 3:0 |
| Irkutsk |
USSR, second group A 1969, Group 2, zone 1 |
| 08.08.1969 | | Aeroflot | | Selenga | | 3:1 |
| Irkutsk |
USSR, second group A 1969, Group 2, zone 1 |
| 04.08.1969 | | Aeroflot | | SKA Chita | | 4:0 |
| Irkutsk |
USSR, second group A 1969, Group 2, zone 1 |
| 14.07.1969 | | Aeroflot | | Tomles | | 4:1 (2:1) |
| Irkutsk |
USSR, second group A 1969, Group 2, zone 1 |
| 29.06.1969 | | Dynamo Barnaul | | Aeroflot | | 0:2 (0:2) |
| Barnaul |
USSR, second group A 1969, Group 2, zone 1 |
| 25.05.1969 | | Luch | | Aeroflot | | 0:2 |
| Vladivostok |
USSR, second group A 1969, Group 2, zone 1 |
| 15.05.1969 | | Aeroflot | | Rassvet | | 2:1 |
| Irkutsk |
USSR, second group A 1968, Group 4 |
| 04.10.1968 | | Aeroflot | | SKA Khabarovsk | | 3:1 |
| |
USSR, second group A 1968, Group 4 |
| 07.09.1968 | | Temp | | Aeroflot | | 0:1 (0:0) |
| Barnaul |
USSR, second group A 1968, Group 4 |
| 30.08.1968 | | Aeroflot | | Kuzbass | | 2:0 |
| Irkutsk |
USSR, second group A 1968, Group 4 |
| 20.08.1968 | | Aeroflot | | Metallurg Chimkent | | 1:0 |
| |
USSR, second group A 1968, Group 4 |
| 16.08.1968 | | Aeroflot | | Alga | | 3:1 |
| |
USSR, second group A 1968, Group 4 |
| 12.08.1968 | | Aeroflot | | Vostok | | 1:0 |
| Irkutsk |
USSR, second group A 1968, Group 4 |
| 26.07.1968 | | Pamir | | Aeroflot | | 0:1 |
| |
USSR, second group A 1968, Group 4 |
| 20.07.1968 | | Aeroflot | | SKA Novosibirsk | | 2:1 |
| Irkutsk |
USSR, second group A 1968, Group 4 |
| 01.07.1968 | | Aeroflot | | Rassvet | | 1:0 |
| Irkutsk |
USSR, second group A 1968, Group 4 |
| 29.05.1968 | | Aeroflot | | Temp | | 1:0 (1:0) |
| Irkutsk |
USSR, second group A 1968, Group 4 |
| 06.05.1968 | | Angara | | Pamir | | 2:0 |
| Irkutsk |
USSR, second group A 1968, Group 4 |
| 02.05.1968 | | Aeroflot | | Energetik | | 1:0 |
| Irkutsk |
USSR, class B 1962, RSFSR, zone 5 |
| 13.10.1962 | | Angara | | Irtysh | | 1:0 |
| |
USSR, class B 1962, RSFSR, zone 5 |
| 07.10.1962 | | Angara | | Temp | | 1:0 (0:0) |
| |
USSR, class B 1962, RSFSR, zone 5 |
| 23.08.1962 | | Angara | | Amur | | 4:1 (2:0) |
| |
USSR, class B 1962, RSFSR, zone 5 |
| 17.08.1962 | | Avangard Komsomolsk-na-Amure | | Angara | | 0:2 |
| |
USSR, class B 1962, RSFSR, zone 5 |
| 01.08.1962 | | Angara | | Lokomotiv Krasnoyarsk | | 3:1 |
| |
USSR, class B 1962, RSFSR, zone 5 |
| 13.07.1962 | | SKA Novosibirsk | | Angara | | 1:2 |
| |
USSR, class B 1962, RSFSR, zone 5 |
| 08.07.1962 | | Temp | | Angara | | 0:2 (0:1) |
| |
USSR, class B 1962, RSFSR, zone 5 |
| 03.07.1962 | | Angara | | Shakhtyor Prokopyevsk | | 2:0 |
| |
USSR, class B 1962, RSFSR, zone 5 |
| 28.06.1962 | | Angara | | Metallurg Novokuznetsk | | 6:0 |
| |
USSR, class B 1962, RSFSR, zone 5 |
| 02.05.1962 | | Angara | | Tomich | | 1:0 |
| |
USSR, class B 1961, RSFSR, zone 6 |
| 08.10.1961 | | Angara | | Tomich | | 5:0 |
| |
USSR, class B 1961, RSFSR, zone 6 |
| 01.10.1961 | | Angara | | Zabaikalets | | 1:0 |
| |
USSR, class B 1961, RSFSR, zone 6 |
| 03.09.1961 | | Angara | | Khimik Kemerovo | | 3:2 |
| Irkutsk |
USSR, class B 1961, RSFSR, zone 6 |
| 06.08.1961 | | Amur | | Angara | | 1:5 |
| |
USSR, class B 1961, RSFSR, zone 6 |
| 22.07.1961 | | Angara | | Metallurg Stalinsk-Kuznetsk | | 6:0 |
| |
USSR, class B 1961, RSFSR, zone 6 |
| 17.06.1961 | | Angara | | Amur | | 1:0 |
| |
USSR, class B 1961, RSFSR, zone 6 |
| 20.05.1961 | | Angara | | Lokomotiv Krasnoyarsk | | 2:1 |
| |
USSR, class B 1961, RSFSR, zone 6 |
| 14.05.1961 | | Zabaikalets | | Angara | | 2:3 |
| |
USSR, class B 1961, RSFSR, zone 6 |
| 02.05.1961 | | Baikal | | Angara | | 0:1 |
| |
USSR, class B 1960, RSFSR, zone 5 |
| 16.10.1960 | | Mashinostroitel | | Amur | | 2:0 |
| |
USSR, class B 1960, RSFSR, zone 5 |
| 12.10.1960 | | Mashinostroitel | | SKA Chita | | 6:2 |
| |
USSR, class B 1960, RSFSR, zone 5 |
| 08.10.1960 | | Mashinostroitel | | Lokomotiv Ulan-Ude | | 2:0 |
| |
USSR, class B 1960, RSFSR, zone 5 |
| 11.09.1960 | | Mashinostroitel | | Avangard Komsomolsk-na-Amure | | 1:0 (0:0) |
| |
USSR, class B 1960, RSFSR, zone 5 |
| 07.09.1960 | | Mashinostroitel | | SKA Khabarovsk | | 2:1 (0:1) |
| |
USSR, class B 1960, RSFSR, zone 5 |
| 07.08.1960 | | Lokomotiv Krasnoyarsk | | Mashinostroitel | | 2:5 |
| |
USSR, class B 1960, RSFSR, zone 5 |
| 20.07.1960 | | Mashinostroitel | | Temp Barnaul | | 3:0 |
| |
USSR, class B 1960, RSFSR, zone 5 |
| 16.07.1960 | | Mashinostroitel | | Metallurg Stalinsk-Kuznetsk | | 3:2 (1:2) |
| |
USSR, class B 1960, RSFSR, zone 5 |
| 10.07.1960 | | Mashinostroitel | | Khimik Kemerovo | | 4:1 (1:1) |
| |
USSR, class B 1960, RSFSR, zone 5 |
| 03.07.1960 | | Avangard Komsomolsk-na-Amure | | Mashinostroitel | | 0:2 |
| |
USSR, class B 1960, RSFSR, zone 5 |
| 17.05.1960 | | Luch | | Mashinostroitel | | 1:2 |
| |
USSR, class B 1959, Zone 7 |
| 11.10.1959 | | Lokomotiv Ulan-Ude | | Energiya Irkutsk | | 1:3 |
| Ulan-Ude |
USSR, class B 1959, Zone 7 |
| 16.08.1959 | | Energiya Irkutsk | | Luch | | 5:1 |
| Irkutsk |
USSR, class B 1959, Zone 7 |
| 19.07.1959 | | Energiya Irkutsk | | SKVO Chita | | 2:1 |
| Irkutsk |
USSR, class B 1959, Zone 7 |
| 21.06.1959 | | Luch | | Energiya Irkutsk | | 1:3 |
| Vladivostok Avangard Stadium |
USSR, class B 1959, Zone 7 |
| 24.05.1959 | | Energiya Irkutsk | | Lokomotiv Ulan-Ude | | 4:0 |
| Irkutsk |
USSR, class B 1959, Zone 7 |
| 14.05.1959 | | Energiya Irkutsk | | Khimik Kemerovo | | 4:1 |
| Irkutsk |
USSR, class B 1959, Zone 7 |
| 06.05.1959 | | Energiya Irkutsk | | Metallurg Stalinsk-Kuznetsk | | 1:0 |
| Irkutsk |
USSR, class B 1959, Zone 7 |
| 02.05.1959 | | Energiya Irkutsk | | Urozhay Barnaul | | 3:0 |
| Irkutsk |
USSR, class B 1958, Zone 6 |
| 05.10.1958 | | Lokomotiv Svobodny | | Energiya Irkutsk | | 1:4 |
| |
USSR, class B 1958, Zone 6 |
| 14.09.1958 | | Energiya Irkutsk | | Urozhay Barnaul | | 2:0 |
| |
USSR, class B 1958, Zone 6 |
| 07.09.1958 | | Energiya Irkutsk | | Khimik Kemerovo | | 4:0 |
| |
USSR, class B 1958, Zone 6 |
| 31.08.1958 | | Energiya Irkutsk | | Sibselmash | | 1:0 (0:0) |
| Irkutsk |
USSR, class B 1958, Zone 6 |
| 12.08.1958 | | Metallurg Stalinsk-Kuznetsk | | Energiya Irkutsk | | 1:2 |
| |
USSR, class B 1958, Zone 6 |
| 04.08.1958 | | Energiya Irkutsk | | Lokomotiv Ulan-Ude | | 2:1 (1:1) |
| Irkutsk |
USSR, class B 1958, Zone 6 |
| 13.06.1958 | | Energiya Irkutsk | | Lokomotiv Komsomolsk-na-Amure | | 3:1 |
| |
USSR, class B 1958, Zone 6 |
| 08.06.1958 | | Energiya Irkutsk | | Lokomotiv Svobodny | | 2:0 |
| |
USSR, class B 1958, Zone 6 |
| 04.06.1958 | | Energiya Irkutsk | | Luch | | 1:0 |
| |
USSR, class B 1958, Zone 6 |
| 16.05.1958 | | Energiya Irkutsk | | SKVO Chita | | 4:1 |
| |
USSR, class B 1958, Zone 6 |
| 02.05.1958 | | Lokomotiv Ulan-Ude | | Energiya Irkutsk | | 0:2 |
| Ulan-Ude |
USSR, class B 1957, Far East zone |
| 04.09.1957 | | Energiya | | Lokomotiv Krasnoyarsk | | 5:1 (3:0) |
| Irkutsk |
USSR, class B 1957, Far East zone |
| 31.08.1957 | | Energiya | | Sibselmash | | 4:0 |
| |
USSR, class B 1957, Far East zone |
| 25.08.1957 | | Shakhtyor Kemerovo | | Energiya | | 2:3 |
| Kemerovo |
USSR, class B 1957, Far East zone |
| 16.07.1957 | | Lokomotiv Krasnoyarsk | | Energiya | | 1:5 |
| Krasnoyarsk |
USSR, class B 1957, Far East zone |
| 12.07.1957 | | Energiya | | SKVO Chita | | 1:0 (1:0) |
| Irkutsk |
USSR, class B 1957, Far East zone |
| 30.06.1957 | | Energiya | | Metallurg Stalinsk-Kuznetsk | | 4:2 (2:0) |
| Irkutsk |
USSR, class B 1957, Far East zone |
| 02.06.1957 | | Lokomotiv Komsomolsk-na-Amure | | Energiya | | 1:2 (1:1) |
| Komsomolsk-on-Amur |