Russia 2024, Second League Division B, Group 2 |
| 01.06.2024 | | Dynamo-2 | | Dynamo Saint-Petersburg | | 5:2 (2:1) |
| Novogorsk |
Russia 2024, Second League Division B, Group 2 |
| 26.05.2024 | | FK Chertanovo | | Dynamo-2 | | 0:1 (0:1) |
| Moscow |
Russia 2024, Second League Division B, Group 2 |
| 18.05.2024 | | Dynamo-2 | | Dynamo Vologda | | 3:1 (1:0) |
| Novogorsk |
Russia 2024, Second League Division B, Group 2 |
| 12.05.2024 | | FK Tver | | Dynamo-2 | | 0:1 (0:0) |
| Tver |
Russia 2024, Second League Division B, Group 2 |
| 28.04.2024 | | Dynamo-2 | | Irkutsk | | 6:1 (3:0) |
| Novogorsk |
Russia 2024, Second League Division B, Group 2 |
| 13.04.2024 | | Dynamo-2 | | Zenit-2 | | 1:0 (0:0) |
| Novogorsk |
Russia 2024, Second League Division B, Group 2 |
| 06.04.2024 | | Zvezda Petersburg | | Dynamo-2 | | 0:3 (0:3) |
| Saint Petersburg |
Russia 2023, Second League Division B, Group 2 |
| 29.10.2023 | | Dynamo-2 Moskva | | Yenisey-2 | | 3:0 (1:0) |
| Novogorsk |
Russia 2023, Second League Division B, Group 2 |
| 22.10.2023 | | Zvezda | | Dynamo-2 Moskva | | 1:2 (1:1) |
| Saint Petersburg |
Russia 2023, Second League Division B, Group 2 |
| 15.10.2023 | | Znamya Truda | | Dynamo-2 Moskva | | 1:2 (0:1) |
| Orekhovo-Zuyevo |
Russia 2023, Second League Division B, Group 2 |
| 08.10.2023 | | Dynamo-2 Moskva | | Elektron | | 4:1 (0:1) |
| Novogorsk |
Russia 2023, Second League Division B, Group 2 |
| 23.09.2023 | | Dynamo-2 Moskva | | Torpedo-2 Moskva | | 2:1 (2:0) |
| Novogorsk |
Russia 2023, Second League Division B, Group 2 |
| 17.09.2023 | | Rodina-M | | Dynamo-2 Moskva | | 2:3 (1:1) |
| Moscow |
Russia 2023, Second League Division B, Group 2 |
| 09.09.2023 | | Dynamo-2 Moskva | | Dynamo Kirov | | 2:1 (2:0) |
| Novogorsk |
Russia 2023, Second League Division B, Group 2 |
| 19.08.2023 | | Dynamo Vologda | | Dynamo-2 Moskva | | 1:2 (1:0) |
| Vologda |
Russia 2023, Second League Division B, Group 2 |
| 22.07.2023 | | Luki-Energiya | | Dynamo-2 Moskva | | 0:2 (0:1) |
| Velikiye Luki |
Russia 1997, Third league, Zone 3 |
| 12.10.1997 | | Asmaral | | Dynamo-2 | | 0:2 (0:0) |
| |
Russia 1997, Third league, Zone 3 |
| 18.09.1997 | | Dynamo-2 | | Spartak-D Moskva | | 2:1 (0:0) |
| Novogorsk |
Russia 1997, Third league, Zone 3 |
| 14.09.1997 | | FK Chertanovo | | Dynamo-2 | | 0:3 (0:1) |
| |
Russia 1997, Third league, Zone 3 |
| 05.09.1997 | | Monolit | | Dynamo-2 | | 1:2 (1:0) |
| |
Russia 1997, Third league, Zone 3 |
| 02.09.1997 | | Dynamo-2 | | Torgmash | | 5:1 (3:0) |
| |
Russia 1997, Third league, Zone 3 |
| 07.07.1997 | | Dynamo-2 | | Asmaral | | 1:0 (0:0) |
| |
Russia 1997, Third league, Zone 3 |
| 08.06.1997 | | Dynamo-2 | | FK Chertanovo | | 2:1 (1:0) |
| |
Russia 1997, Third league, Zone 3 |
| 25.05.1997 | | Dynamo-2 | | Torpedo-Luzhniki-D | | 1:0 (1:0) |
| |
Russia 1997, Third league, Zone 3 |
| 24.04.1997 | | Dynamo-2 | | Kosmos | | 3:0 (0:0) |
| |
Russia 1997, Third league, Zone 3 |
| 20.04.1997 | | MEPhI | | Dynamo-2 | | 0:1 (0:0) |
| |
Russia 1996, Third league, Zone 3 |
| 02.10.1996 | | Lokomotiv-D Moskva | | Dynamo-2 | | 0:2 |
| |
Russia 1996, Third league, Zone 3 |
| 06.09.1996 | | Dynamo-2 | | Avtomobilist | | 4:2 |
| |
Russia 1996, Third league, Zone 3 |
| 03.09.1996 | | Dynamo-2 | | Torgmash | | 4:1 |
| |
Russia 1996, Third league, Zone 3 |
| 31.07.1996 | | Krasnogvardeyets | | Dynamo-2 | | 0:1 |
| |
Russia 1996, Third league, Zone 3 |
| 28.07.1996 | | Dynamo-2 | | Smena | | 3:0 |
| |
Russia 1996, Third league, Zone 3 |
| 17.06.1996 | | Dynamo-2 | | Trasko | | 9:0 |
| |
Russia 1996, Third league, Zone 3 |
| 08.06.1996 | | Dynamo-2 | | Lokomotiv-D Moskva | | 1:0 |
| |
Russia 1996, Third league, Zone 3 |
| 16.05.1996 | | Dynamo-2 | | FK Obninsk | | 5:0 |
| |
Russia 1996, Third league, Zone 3 |
| 09.05.1996 | | Torgmash | | Dynamo-2 | | 2:3 |
| |
Russia 1996, Third league, Zone 3 |
| 25.04.1996 | | Dynamo-2 | | Roda | | 2:0 |
| |
Russia 1996, Third league, Zone 3 |
| 07.04.1996 | | Smena | | Dynamo-2 | | 0:1 |
| |
Russia 1995, Third league, Zone 3 |
| 25.10.1995 | | Asmaral-D | | Dynamo-2 | | 0:3 |
| |
Russia 1995, Third league, Zone 3 |
| 19.10.1995 | | Dynamo-2 | | Torpedo-D | | 1:0 |
| |
Russia 1995, Third league, Zone 3 |
| 24.09.1995 | | Dynamo-2 | | Krasnogvardeyets | | 4:1 (1:1) |
| |
Russia 1995, Third league, Zone 3 |
| 17.09.1995 | | Dynamo-2 | | Smena | | 3:0 (1:0) |
| |
Russia 1995, Third league, Zone 3 |
| 06.09.1995 | | Dynamo-2 | | Monolit | | 3:1 (1:0) |
| |
Russia 1995, Third league, Zone 3 |
| 16.08.1995 | | Dynamo-2 | | Torpedo Mytishchi | | 2:1 (0:1) |
| |
Russia 1995, Third league, Zone 3 |
| 02.07.1995 | | Dynamo-2 | | Oka | | 2:0 (1:0) |
| |
Russia 1995, Third league, Zone 3 |
| 07.06.1995 | | Kosmos | | Dynamo-2 | | 0:1 (0:0) |
| |
Russia 1995, Third league, Zone 3 |
| 04.06.1995 | | Dynamo-2 | | Mashinostroitel Moskva | | 2:1 |
| |
Russia 1995, Third league, Zone 3 |
| 25.05.1995 | | Dynamo-2 | | Trasko | | 4:1 (1:1) |
| |
Russia 1995, Third league, Zone 3 |
| 21.05.1995 | | Krasnogvardeyets | | Dynamo-2 | | 1:3 |
| |
Russia 1995, Third league, Zone 3 |
| 30.04.1995 | | Monolit | | Dynamo-2 | | 0:1 (0:0) |
| |
Russia 1994, Third league, Zone 3 |
| | | Torgmash | | Dynamo-2 | | 0:1 |
| |
Russia 1994, Third league, Zone 3 |
| | | Russia | | Dynamo-2 | | 0:1 |
| |
Russia 1994, Third league, Zone 3 |
| | | Trasko | | Dynamo-2 | | 0:1 |
| |
Russia 1994, Third league, Zone 3 |
| | | Mashinostroitel Moskva | | Dynamo-2 | | 0:3 |
| |
Russia 1994, Third league, Zone 3 |
| | | Dynamo-2 | | Avtomobilist | | 2:0 |
| |
Russia 1994, Third league, Zone 3 |
| | | Dynamo-2 | | Trasko | | 2:1 |
| |
Russia 1994, Third league, Zone 3 |
| | | Dynamo-2 | | CSKA-2 | | 2:1 |
| |
Russia 1994, Third league, Zone 3 |
| | | Dynamo-2 | | Titan | | 2:0 |
| |
Russia 1994, Third league, Zone 3 |
| | | Dynamo-2 | | Oka | | 3:0 |
| |
Russia 1994, Third league, Zone 3 |
| | | Gigant Voskresensk | | Dynamo-2 | | 1:2 |
| |
Russia 1994, Third league, Zone 3 |
| | | Asmaral-D | | Dynamo-2 | | 0:3 |
| |