USSR 1970, class B, RSFSR, zone 2, subgroup 1 |
| 20.10.1970 | | Spartak Tskhinvali | | Orbita | | 2:1 (2:1) |
| |
USSR 1970, class B, RSFSR, zone 2, subgroup 1 |
| 13.09.1970 | | Orbita | | Spartak Saransk | | 0:0 |
| Belaya Kalitva |
USSR 1970, class B, RSFSR, zone 2, subgroup 1 |
| 09.09.1970 | | Spartak Tambov | | Orbita | | 0:2 |
| |
USSR 1970, class B, RSFSR, zone 2, subgroup 1 |
| 05.09.1970 | | Spartak Ryazan | | Orbita | | 2:0 |
| |
USSR 1970, class B, RSFSR, zone 2, subgroup 1 |
| 11.08.1970 | | Metallurg Rustavi | | Orbita | | 0:1 |
| |
USSR 1970, class B, RSFSR, zone 2, subgroup 1 |
| 12.07.1970 | | Trud | | Orbita | | 1:1 |
| |
USSR 1970, class B, RSFSR, zone 2, subgroup 1 |
| 04.07.1970 | | Dynamo Sukhumi | | Orbita | | 1:1 (0:0) |
| |
USSR 1970, class B, RSFSR, zone 2, subgroup 1 |
| 19.06.1970 | | Spartak Saransk | | Orbita | | 1:0 |
| Saransk |
USSR 1970, class B, RSFSR, zone 2, subgroup 1 |
| 14.06.1970 | | Orbita | | Spartak Tambov | | 0:0 |
| Belaya Kalitva |
USSR 1970, class B, RSFSR, zone 2, subgroup 1 |
| 10.06.1970 | | Orbita | | Spartak Ryazan | | 2:1 (0:0) |
| |
USSR 1970, class B, RSFSR, zone 2, subgroup 1 |
| 14.05.1970 | | Kolkhida | | Orbita | | 1:1 |
| |
USSR 1970, class B, RSFSR, zone 2, subgroup 1 |
| 10.05.1970 | | Guria | | Orbita | | 3:0 |
| |
USSR 1970, class B, RSFSR, zone 2, subgroup 1 |
| | | Meshakhte | | Orbita | | 4:0 |
| |
USSR 1970, class B, RSFSR, zone 2, subgroup 1 |
| | | Torpedo Yeysk | | Orbita | | 3:1 |
| |
USSR 1970, class B, RSFSR, zone 2, subgroup 1 |
| | | Mertskhali | | Orbita | | 2:1 |
| |
USSR 1970, class B, RSFSR, zone 2, subgroup 1 |
| | | Kakheti | | Orbita | | 1:0 |
| |
USSR 1970, class B, RSFSR, zone 2, subgroup 1 |
| | | Sulori | | Orbita | | 1:0 |
| |
USSR 1970, class B, RSFSR, zone 2, subgroup 1 |
| | | Progress Kamensk-Shakhtinskiy | | Orbita | | 1:0 |
| |
USSR 1970, class B, RSFSR, zone 2, subgroup 1 |
| | | Metallurg Krasnyi Sulin | | Orbita | | 1:3 |
| |
USSR 1970, class B, RSFSR, zone 2, subgroup 1 |
| | | Orbita | | Meshakhte | | 0:0 |
| |
USSR 1970, class B, RSFSR, zone 2, subgroup 1 |
| | | Orbita | | Torpedo Yeysk | | 0:1 |
| |
USSR 1970, class B, RSFSR, zone 2, subgroup 1 |
| | | Orbita | | Metallurg Rustavi | | 0:1 |
| |
USSR 1970, class B, RSFSR, zone 2, subgroup 1 |
| | | Orbita | | Guria | | 1:1 |
| |
USSR 1970, class B, RSFSR, zone 2, subgroup 1 |
| | | Orbita | | Kolkhida | | 2:1 |
| |
USSR 1970, class B, RSFSR, zone 2, subgroup 1 |
| | | Orbita | | Mertskhali | | 2:1 |
| |
USSR 1970, class B, RSFSR, zone 2, subgroup 1 |
| | | Orbita | | Kakheti | | 2:0 |
| |
USSR 1970, class B, RSFSR, zone 2, subgroup 1 |
| | | Orbita | | Sulori | | 2:1 |
| |
USSR 1970, class B, RSFSR, zone 2, subgroup 1 |
| | | Orbita | | Progress Kamensk-Shakhtinskiy | | 1:1 |
| |
USSR 1970, class B, RSFSR, zone 2, subgroup 1 |
| | | Orbita | | Metallurg Krasnyi Sulin | | 1:1 |
| |
USSR 1970, class B, RSFSR, zone 2, subgroup 1 |
| | | Orbita | | Dynamo Sukhumi | | 1:1 |
| |
USSR 1970, class B, RSFSR, zone 2, subgroup 1 |
| | | Orbita | | Alazani | | 0:0 |
| |
USSR 1970, class B, RSFSR, zone 2, subgroup 1 |
| | | Orbita | | Spartak Tskhinvali | | 0:1 |
| |
USSR 1970, class B, RSFSR, zone 2, subgroup 1 |
| | | Orbita | | Trud | | +:- |
| |
USSR 1970, class B, RSFSR, zone 2, subgroup 1 |
| | | Alazani | | Orbita | | 1:0 |
| |