USSR 1982, second leagueZone 5 |
Total | Home | Away | |||||||||||||||||||
Club | G | W | D | L | F-A | P | W | D | L | F-A | P | W | D | L | F-A | P | |||||
1. | Dnepr Mogilyov | 30 | 18 | 8 | 4 | 60 - 32 | 44 | F | 10 | 5 | 0 | 38 - 12 | 25 | 8 | 3 | 4 | 22 - 20 | 19 | |||
2. | Khimik Grodno | 30 | 17 | 6 | 7 | 43 - 23 | 40 | 11 | 4 | 0 | 26 - 10 | 26 | 6 | 2 | 7 | 17 - 13 | 14 | ||||
3. | Dynamo Bryansk | 30 | 17 | 4 | 9 | 61 - 42 | 38 | 11 | 2 | 2 | 28 - 11 | 24 | 6 | 2 | 7 | 33 - 31 | 14 | ||||
4. | Metallurg Lipetsk | 30 | 17 | 3 | 10 | 43 - 32 | 37 | 13 | 0 | 2 | 29 - 9 | 26 | 4 | 3 | 8 | 14 - 23 | 11 | ||||
5. | Avtomobilist Tiraspol | 30 | 15 | 7 | 8 | 45 - 22 | 37 | 11 | 3 | 1 | 27 - 6 | 25 | 4 | 4 | 7 | 18 - 16 | 12 | ||||
6. | Atlantas | 30 | 13 | 10 | 7 | 44 - 35 | 36 | 9 | 5 | 1 | 30 - 12 | 23 | 4 | 5 | 6 | 14 - 23 | 13 | ||||
7. | Gomselmash | 30 | 13 | 8 | 9 | 33 - 27 | 34 | 11 | 3 | 1 | 26 - 7 | 25 | 2 | 5 | 8 | 7 - 20 | 9 | ||||
8. | Baltika | 30 | 13 | 4 | 13 | 45 - 44 | 30 | 11 | 2 | 2 | 36 - 15 | 24 | 2 | 2 | 11 | 9 - 29 | 6 | ||||
9. | Sever | 30 | 10 | 10 | 10 | 44 - 41 | 30 | 8 | 5 | 2 | 28 - 12 | 21 | 2 | 5 | 8 | 16 - 29 | 9 | ||||
10. | Zveinieks | 30 | 11 | 5 | 14 | 40 - 50 | 27 | 8 | 4 | 3 | 21 - 15 | 20 | 3 | 1 | 11 | 19 - 35 | 7 | ||||
11. | Avangard Kursk | 30 | 9 | 7 | 14 | 25 - 48 | 25 | 9 | 4 | 2 | 20 - 12 | 22 | 0 | 3 | 12 | 5 - 36 | 3 | ||||
12. | Dynamo Leningrad | 30 | 7 | 9 | 14 | 33 - 37 | 23 | 6 | 4 | 5 | 23 - 14 | 16 | 1 | 5 | 9 | 10 - 23 | 7 | ||||
13. | Dynamo Brest | 30 | 9 | 4 | 17 | 30 - 44 | 22 | 8 | 1 | 6 | 19 - 16 | 17 | 1 | 3 | 11 | 11 - 28 | 5 | ||||
14. | Spartak Oryol | 30 | 8 | 6 | 16 | 32 - 53 | 22 | 8 | 2 | 5 | 23 - 23 | 18 | 0 | 4 | 11 | 9 - 30 | 4 | ||||
15. | Salyut | 30 | 7 | 5 | 18 | 31 - 48 | 19 | 7 | 3 | 5 | 26 - 23 | 17 | 0 | 2 | 13 | 5 - 25 | 2 | ||||
16. | Dvina | 30 | 5 | 6 | 19 | 13 - 44 | 16 | 4 | 4 | 7 | 8 - 17 | 12 | 1 | 2 | 12 | 5 - 27 | 4 |
Points system: 2 for win, 1 for draw, 0 for loss
20.10.1982 19:00 | Dvina | | Avtomobilist Tiraspol | 0:4 (0:0) | |||
Novopolotsk | |||||||
20.10.1982 18:30 | Metallurg Lipetsk | | Gomselmash | 2:0 | |||
Lipetsk | |||||||
20.10.1982 17:30 | Zveinieks | | Dynamo Leningrad | 2:1 | |||
Liepāja | |||||||
20.10.1982 17:00 | Khimik Grodno | | Avangard Kursk | 2:2 (1:1) | |||
Grodno | |||||||
20.10.1982 | Dnepr Mogilyov | | Dynamo Bryansk | 5:2 (3:1) | |||
Mogilev | |||||||
20.10.1982 | Spartak Oryol | | Dynamo Brest | 3:1 (0:1) | |||
Orel | |||||||
20.10.1982 | Atlantas | | Sever | 3:1 (1:0) | |||
Klaipėda | |||||||
20.10.1982 | Salyut | | Baltika | 5:2 (1:1) | |||
Belgorod |
17.10.1982 19:00 | Dvina | | Dynamo Bryansk | 0:3 (0:1) | |||
Novopolotsk | |||||||
17.10.1982 17:00 | Khimik Grodno | | Salyut | 2:1 (0:0) | |||
Grodno | |||||||
17.10.1982 17:00 | Metallurg Lipetsk | | Dynamo Brest | 2:1 | |||
Lipetsk | |||||||
17.10.1982 16:00 | Zveinieks | | Sever | 1:3 | |||
Liepāja | |||||||
17.10.1982 | Dnepr Mogilyov | | Avtomobilist Tiraspol | 1:1 (0:0) | |||
Mogilev | |||||||
17.10.1982 | Atlantas | | Dynamo Leningrad | 2:1 | |||
Klaipėda | |||||||
17.10.1982 | Avangard Kursk | | Baltika | 3:1 (1:1) | |||
Kursk | |||||||
17.10.1982 | Spartak Oryol | | Gomselmash | 2:2 | |||
Orel |
11.10.1982 19:00 | Baltika | | Dnepr Mogilyov | 4:2 (3:0) | |||
Kaliningrad | |||||||
11.10.1982 19:00 | Dynamo Brest | | Avtomobilist Tiraspol | 2:1 (1:1) | |||
Brest | |||||||
11.10.1982 18:30 | Metallurg Lipetsk | | Zveinieks | 3:0 | |||
Lipetsk | |||||||
11.10.1982 17:00 | Gomselmash | | Dynamo Bryansk | 1:0 (0:0) | |||
Gomel | |||||||
11.10.1982 | Dynamo Leningrad | | Salyut | 1:0 | |||
Leningrad | |||||||
11.10.1982 | Khimik Grodno | | Dvina | 2:0 (1:0) | |||
Grodno | |||||||
11.10.1982 | Sever | | Avangard Kursk | 3:1 (1:0) | |||
Murmansk | |||||||
11.10.1982 | Spartak Oryol | | Atlantas | 4:1 (3:0) | |||
Orel |
08.10.1982 17:00 | Baltika | | Dvina | 0:0 | |||
Kaliningrad | |||||||
08.10.1982 | Khimik Grodno | | Dnepr Mogilyov | 2:2 (1:0) | |||
Grodno | |||||||
08.10.1982 | Sever | | Salyut | 2:0 | |||
Murmansk | |||||||
08.10.1982 | Spartak Oryol | | Zveinieks | 0:2 | |||
Orel | |||||||
08.10.1982 | Dynamo Brest | | Dynamo Bryansk | 1:2 (0:1) | |||
Brest | |||||||
08.10.1982 | Dynamo Leningrad | | Avangard Kursk | 5:0 (3:0) | |||
Leningrad | |||||||
08.10.1982 | Gomselmash | | Avtomobilist Tiraspol | 2:0 | |||
Gomel | |||||||
08.10.1982 | Metallurg Lipetsk | | Atlantas | 0:1 (0:0) | |||
Lipetsk |
03.10.1982 | Avtomobilist Tiraspol | | Baltika | 2:0 | |||
Tiraspol | |||||||
03.10.1982 | Dynamo Bryansk | | Khimik Grodno | 4:1 (3:0) | |||
Bryansk | |||||||
02.10.1982 17:00 | Salyut | | Metallurg Lipetsk | 4:0 (3:0) | |||
Belgorod | |||||||
02.10.1982 | Avangard Kursk | | Spartak Oryol | 1:0 (1:0) | |||
Kursk | |||||||
02.10.1982 | Dnepr Mogilyov | | Dynamo Leningrad | 1:1 (1:0) | |||
Mogilev | |||||||
02.10.1982 | Atlantas | | Gomselmash | 0:0 | |||
Klaipėda | |||||||
02.10.1982 | Dvina | | Sever | 0:1 (0:0) | |||
Novopolotsk | |||||||
02.10.1982 | Zveinieks | | Dynamo Brest | 2:1 (0:1) | |||
Liepāja |
29.09.1982 18:30 | Salyut | | Spartak Oryol | 5:3 | |||
Belgorod | |||||||
29.09.1982 | Atlantas | | Dynamo Brest | 4:1 (3:0) | |||
Klaipėda | |||||||
29.09.1982 | Avangard Kursk | | Metallurg Lipetsk | 1:1 (0:0) | |||
Kursk | |||||||
29.09.1982 | Avtomobilist Tiraspol | | Khimik Grodno | 1:0 | |||
Tiraspol | |||||||
29.09.1982 | Dnepr Mogilyov | | Sever | 7:1 (4:0) | |||
Mogilev | |||||||
29.09.1982 | Dvina | | Dynamo Leningrad | 0:0 | |||
Novopolotsk | |||||||
29.09.1982 | Dynamo Bryansk | | Baltika | 2:1 (2:0) | |||
Bryansk | |||||||
29.09.1982 | Zveinieks | | Gomselmash | 2:0 (1:0) | |||
Liepāja |
24.09.1982 18:30 | Metallurg Lipetsk | | Dnepr Mogilyov | 1:0 (0:0) | |||
Lipetsk | |||||||
24.09.1982 17:00 | Sever | | Dynamo Bryansk | 2:0 | |||
Murmansk | |||||||
24.09.1982 | Atlantas | | Salyut | 3:2 (1:0) | |||
Klaipėda | |||||||
24.09.1982 | Dynamo Brest | | Khimik Grodno | 0:1 (0:1) | |||
Brest | |||||||
24.09.1982 | Dynamo Leningrad | | Avtomobilist Tiraspol | 1:1 | |||
Leningrad | |||||||
24.09.1982 | Gomselmash | | Baltika | 1:0 (0:0) | |||
Gomel | |||||||
24.09.1982 | Spartak Oryol | | Dvina | 2:0 (1:0) | |||
Orel | |||||||
24.09.1982 | Zveinieks | | Avangard Kursk | 1:1 (1:1) | |||
Liepāja |
21.09.1982 18:30 | Metallurg Lipetsk | | Dvina | 1:0 (0:0) | |||
Lipetsk | |||||||
21.09.1982 | Spartak Oryol | | Dnepr Mogilyov | 0:1 (0:0) | |||
Orel | |||||||
21.09.1982 | Atlantas | | Avangard Kursk | 3:0 (0:0) | |||
Klaipėda | |||||||
21.09.1982 | Dynamo Brest | | Baltika | 3:1 (1:1) | |||
Brest | |||||||
21.09.1982 | Dynamo Leningrad | | Dynamo Bryansk | 0:1 | |||
Leningrad | |||||||
21.09.1982 | Gomselmash | | Khimik Grodno | 1:0 (0:0) | |||
Gomel | |||||||
21.09.1982 | Sever | | Avtomobilist Tiraspol | 2:2 | |||
Murmansk | |||||||
21.09.1982 | Zveinieks | | Salyut | 1:0 | |||
Liepāja |
29.08.1982 18:30 | Dynamo Bryansk | | Spartak Oryol | 1:0 (1:0) | |||
Bryansk | |||||||
29.08.1982 | Khimik Grodno | | Dynamo Leningrad | 1:0 (1:0) | |||
Grodno | |||||||
28.08.1982 18:30 | Salyut | | Dynamo Brest | 2:2 (1:2) | |||
Belgorod | |||||||
28.08.1982 17:00 | Baltika | | Sever | 3:2 (2:2) | |||
Kaliningrad | |||||||
28.08.1982 | Dnepr Mogilyov | | Atlantas | 1:1 (1:1) | |||
Mogilev | |||||||
28.08.1982 | Avangard Kursk | | Gomselmash | 0:0 | |||
Kursk | |||||||
28.08.1982 | Avtomobilist Tiraspol | | Metallurg Lipetsk | 2:0 | |||
Tiraspol | |||||||
28.08.1982 | Dvina | | Zveinieks | 2:0 | |||
Novopolotsk |
25.08.1982 19:00 | Baltika | | Dynamo Leningrad | 2:1 (2:0) | |||
Kaliningrad | |||||||
25.08.1982 19:00 | Dynamo Bryansk | | Metallurg Lipetsk | 2:0 (2:0) | |||
Bryansk | |||||||
25.08.1982 18:30 | Salyut | | Gomselmash | 0:1 (0:1) | |||
Belgorod | |||||||
25.08.1982 17:00 | Avtomobilist Tiraspol | | Spartak Oryol | 1:0 | |||
Tiraspol | |||||||
25.08.1982 | Dnepr Mogilyov | | Zveinieks | 6:3 (4:2) | |||
Mogilev | |||||||
25.08.1982 | Avangard Kursk | | Dynamo Brest | 3:1 (1:0) | |||
Kursk | |||||||
25.08.1982 | Dvina | | Atlantas | 1:0 (1:0) | |||
Novopolotsk | |||||||
25.08.1982 | Khimik Grodno | | Sever | 2:1 (0:0) | |||
Grodno |
18.08.1982 18:30 | Metallurg Lipetsk | | Khimik Grodno | 1:0 (0:0) | |||
Lipetsk | |||||||
18.08.1982 18:30 | Salyut | | Dvina | 1:1 (0:1) | |||
Belgorod | |||||||
18.08.1982 | Avangard Kursk | | Dnepr Mogilyov | 0:4 (0:1) | |||
Kursk | |||||||
18.08.1982 | Atlantas | | Avtomobilist Tiraspol | 1:0 (0:0) | |||
Klaipėda | |||||||
18.08.1982 | Dynamo Brest | | Sever | 2:1 (2:0) | |||
Brest | |||||||
18.08.1982 | Gomselmash | | Dynamo Leningrad | 1:1 (0:0) | |||
Gomel | |||||||
18.08.1982 | Spartak Oryol | | Baltika | 1:0 (1:0) | |||
Orel | |||||||
18.08.1982 | Zveinieks | | Dynamo Bryansk | 4:3 | |||
Liepāja |
15.08.1982 17:00 | Metallurg Lipetsk | | Baltika | 3:0 (1:0) | |||
Lipetsk | |||||||
15.08.1982 | Salyut | | Dnepr Mogilyov | 1:0 (1:0) | |||
Belgorod | |||||||
15.08.1982 | Atlantas | | Dynamo Bryansk | 3:0 (1:0) | |||
Klaipėda | |||||||
15.08.1982 | Avangard Kursk | | Dvina | 1:0 (1:0) | |||
Kursk | |||||||
15.08.1982 | Dynamo Brest | | Dynamo Leningrad | 4:0 | |||
Brest | |||||||
15.08.1982 | Gomselmash | | Sever | 1:0 (1:0) | |||
Gomel | |||||||
15.08.1982 | Spartak Oryol | | Khimik Grodno | 0:4 (0:2) | |||
Orel | |||||||
15.08.1982 | Zveinieks | | Avtomobilist Tiraspol | 0:0 | |||
Liepāja |
09.08.1982 19:00 | Dynamo Bryansk | | Salyut | 2:0 (1:0) | |||
Bryansk | |||||||
09.08.1982 18:00 | Avtomobilist Tiraspol | | Avangard Kursk | 4:0 (1:0) | |||
Tiraspol | |||||||
08.08.1982 17:00 | Baltika | | Zveinieks | 4:2 (1:0) | |||
Kaliningrad | |||||||
08.08.1982 17:00 | Khimik Grodno | | Atlantas | 1:1 (1:1) | |||
Grodno | |||||||
08.08.1982 17:00 | Sever | | Metallurg Lipetsk | 1:0 | |||
Murmansk | |||||||
08.08.1982 | Dnepr Mogilyov | | Dynamo Brest | 1:0 (0:0) | |||
Mogilev | |||||||
08.08.1982 | Dvina | | Gomselmash | 0:0 | |||
Novopolotsk | |||||||
08.08.1982 | Dynamo Leningrad | | Spartak Oryol | 2:2 | |||
Leningrad |
05.08.1982 19:00 | Baltika | | Atlantas | 4:1 (2:0) | |||
Kaliningrad | |||||||
05.08.1982 19:00 | Dvina | | Dynamo Brest | 1:0 (0:0) | |||
Novopolotsk | |||||||
05.08.1982 19:00 | Dynamo Bryansk | | Avangard Kursk | 2:0 (0:0) | |||
Bryansk | |||||||
05.08.1982 19:00 | Sever | | Spartak Oryol | 3:0 | |||
Murmansk | |||||||
05.08.1982 18:30 | Dnepr Mogilyov | | Gomselmash | 1:0 (0:0) | |||
Mogilev | |||||||
05.08.1982 18:30 | Khimik Grodno | | Zveinieks | 3:1 (1:0) | |||
Grodno | |||||||
05.08.1982 | Avtomobilist Tiraspol | | Salyut | 0:0 | |||
Tiraspol | |||||||
05.08.1982 | Dynamo Leningrad | | Metallurg Lipetsk | 1:2 | |||
Leningrad |
30.07.1982 18:30 | Salyut | | Avangard Kursk | 2:0 (1:0) | |||
Belgorod | |||||||
30.07.1982 | Avtomobilist Tiraspol | | Dynamo Bryansk | 3:2 | |||
Tiraspol | |||||||
30.07.1982 | Dnepr Mogilyov | | Dvina | 3:0 (1:0) | |||
Mogilev | |||||||
30.07.1982 | Gomselmash | | Dynamo Brest | 1:0 (1:0) | |||
Gomel | |||||||
30.07.1982 | Khimik Grodno | | Baltika | 4:1 (1:1) | |||
Grodno | |||||||
30.07.1982 | Sever | | Dynamo Leningrad | 2:2 | |||
Murmansk | |||||||
30.07.1982 | Spartak Oryol | | Metallurg Lipetsk | 2:3 (1:2) | |||
Orel | |||||||
30.07.1982 | Zveinieks | | Atlantas | 1:1 (0:0) | |||
Liepāja |
22.07.1982 19:00 | Baltika | | Khimik Grodno | 0:3 (0:1) | |||
Kaliningrad | |||||||
22.07.1982 19:00 | Dynamo Bryansk | | Avtomobilist Tiraspol | 1:0 (0:0) | |||
Bryansk | |||||||
22.07.1982 18:30 | Metallurg Lipetsk | | Spartak Oryol | 2:1 | |||
Lipetsk | |||||||
22.07.1982 | Dvina | | Dnepr Mogilyov | 0:1 (0:0) | |||
Novopolotsk | |||||||
22.07.1982 | Atlantas | | Zveinieks | 1:1 (0:1) | |||
Klaipėda | |||||||
22.07.1982 | Avangard Kursk | | Salyut | 2:0 (1:0) | |||
Kursk | |||||||
22.07.1982 | Dynamo Brest | | Gomselmash | 1:0 (0:0) | |||
Brest | |||||||
22.07.1982 | Dynamo Leningrad | | Sever | 1:1 | |||
Leningrad |
25.07.1982 18:00 | Metallurg Lipetsk | | Sever | 2:1 (1:0) | |||
Lipetsk | |||||||
18.07.1982 18:30 | Salyut | | Dynamo Bryansk | 1:6 | |||
Belgorod | |||||||
18.07.1982 16:00 | Gomselmash | | Dvina | 5:0 (2:0) | |||
Gomel | |||||||
18.07.1982 | Dynamo Brest | | Dnepr Mogilyov | 0:2 (0:0) | |||
Brest | |||||||
18.07.1982 | Atlantas | | Khimik Grodno | 1:1 (1:0) | |||
Klaipėda | |||||||
18.07.1982 | Avangard Kursk | | Avtomobilist Tiraspol | 1:2 (1:2) | |||
Kursk | |||||||
18.07.1982 | Spartak Oryol | | Dynamo Leningrad | 1:0 (0:0) | |||
Orel | |||||||
18.07.1982 | Zveinieks | | Baltika | 0:1 (0:0) | |||
Liepāja |
15.07.1982 19:00 | Dynamo Brest | | Dvina | 2:1 (2:0) | |||
Brest | |||||||
15.07.1982 18:30 | Metallurg Lipetsk | | Dynamo Leningrad | 3:0 | |||
Lipetsk | |||||||
15.07.1982 18:30 | Salyut | | Avtomobilist Tiraspol | 0:3 | |||
Belgorod | |||||||
15.07.1982 | Atlantas | | Baltika | 0:0 | |||
Klaipėda | |||||||
15.07.1982 | Avangard Kursk | | Dynamo Bryansk | 2:2 (1:2) | |||
Kursk | |||||||
15.07.1982 | Gomselmash | | Dnepr Mogilyov | 2:3 (2:2) | |||
Gomel | |||||||
15.07.1982 | Spartak Oryol | | Sever | 1:1 (0:0) | |||
Orel | |||||||
15.07.1982 | Zveinieks | | Khimik Grodno | 2:1 (0:1) | |||
Liepāja |
08.07.1982 17:00 | Dynamo Bryansk | | Zveinieks | 1:3 (1:1) | |||
Bryansk | |||||||
08.07.1982 | Avtomobilist Tiraspol | | Atlantas | 0:1 (0:1) | |||
Tiraspol | |||||||
07.07.1982 19:00 | Baltika | | Spartak Oryol | 3:0 (0:0) | |||
Kaliningrad | |||||||
07.07.1982 | Dnepr Mogilyov | | Avangard Kursk | 3:0 (1:0) | |||
Mogilev | |||||||
07.07.1982 | Dvina | | Salyut | 0:0 | |||
07.07.1982 | Dynamo Leningrad | | Gomselmash | 0:2 (0:1) | |||
Leningrad | |||||||
07.07.1982 | Khimik Grodno | | Metallurg Lipetsk | 1:0 (0:0) | |||
Hrodna | |||||||
07.07.1982 | Sever | | Dynamo Brest | 0:0 | |||
Murmansk |
04.07.1982 18:00 | Khimik Grodno | | Spartak Oryol | 2:0 (2:0) | |||
Grodno | |||||||
04.07.1982 17:00 | Baltika | | Metallurg Lipetsk | 0:0 | |||
Kaliningrad | |||||||
04.07.1982 17:00 | Sever | | Gomselmash | 0:0 | |||
Murmansk | |||||||
04.07.1982 16:30 | Dynamo Bryansk | | Atlantas | 4:1 | |||
Bryansk | |||||||
04.07.1982 | Avtomobilist Tiraspol | | Zveinieks | 4:0 | |||
Tiraspol | |||||||
04.07.1982 | Dnepr Mogilyov | | Salyut | 3:1 (3:0) | |||
Mogilev | |||||||
04.07.1982 | Dynamo Leningrad | | Dynamo Brest | 1:2 (1:1) | |||
Leningrad | |||||||
03.07.1982 | Dvina | | Avangard Kursk | 1:1 (0:1) | |||
Novopolotsk |
14.06.1982 19:00 | Dynamo Brest | | Salyut | 1:0 (1:0) | |||
Brest | |||||||
14.06.1982 18:30 | Metallurg Lipetsk | | Avtomobilist Tiraspol | 2:1 | |||
Lipetsk | |||||||
14.06.1982 17:00 | Gomselmash | | Avangard Kursk | 3:0 (1:0) | |||
Gomel | |||||||
14.06.1982 | Atlantas | | Dnepr Mogilyov | 1:1 (0:0) | |||
Klaipėda | |||||||
14.06.1982 | Dynamo Leningrad | | Khimik Grodno | 0:0 | |||
Saint Petersburg | |||||||
14.06.1982 | Sever | | Baltika | 3:0 (2:0) | |||
Murmansk | |||||||
14.06.1982 | Spartak Oryol | | Dynamo Bryansk | 1:6 (0:2) | |||
Orel | |||||||
14.06.1982 | Zveinieks | | Dvina | 2:1 (0:0) | |||
Liepāja |
11.06.1982 19:00 | Dynamo Brest | | Avangard Kursk | 2:0 (1:0) | |||
Brest | |||||||
11.06.1982 18:30 | Metallurg Lipetsk | | Dynamo Bryansk | 3:4 (2:3) | |||
Lipetsk | |||||||
11.06.1982 | Zveinieks | | Dnepr Mogilyov | 1:2 (1:1) | |||
Liepāja | |||||||
11.06.1982 | Atlantas | | Dvina | 0:1 (0:1) | |||
Klaipėda | |||||||
11.06.1982 | Dynamo Leningrad | | Baltika | 1:0 (1:0) | |||
Leningrad | |||||||
11.06.1982 | Gomselmash | | Salyut | 2:0 (1:0) | |||
Gomel | |||||||
11.06.1982 | Sever | | Khimik Grodno | 0:2 | |||
Murmansk | |||||||
11.06.1982 | Spartak Oryol | | Avtomobilist Tiraspol | 2:1 (0:0) | |||
Orel |
05.06.1982 | Dynamo Bryansk | | Sever | 1:1 (0:1) | |||
Bryansk | |||||||
05.06.1982 | Avtomobilist Tiraspol | | Dynamo Leningrad | 2:1 (0:0) | |||
Tiraspol | |||||||
04.06.1982 19:00 | Baltika | | Gomselmash | 6:0 (2:0) | |||
Kaliningrad | |||||||
04.06.1982 18:30 | Khimik Grodno | | Dynamo Brest | 1:0 (1:0) | |||
Grodno | |||||||
04.06.1982 18:30 | Salyut | | Atlantas | 2:0 (0:0) | |||
Belgorod | |||||||
04.06.1982 | Dnepr Mogilyov | | Metallurg Lipetsk | 2:0 (0:0) | |||
Mogilev | |||||||
04.06.1982 | Avangard Kursk | | Zveinieks | 2:0 (1:0) | |||
Kursk | |||||||
04.06.1982 | Dvina | | Spartak Oryol | 2:0 | |||
Novopolotsk |
01.06.1982 19:00 | Baltika | | Dynamo Brest | 3:1 (3:0) | |||
Kaliningrad | |||||||
01.06.1982 18:30 | Dnepr Mogilyov | | Spartak Oryol | 1:1 (1:0) | |||
Mogilev | |||||||
01.06.1982 18:30 | Khimik Grodno | | Gomselmash | 1:0 (0:0) | |||
Grodno | |||||||
01.06.1982 | Avangard Kursk | | Atlantas | 2:1 (1:0) | |||
Kursk | |||||||
01.06.1982 | Avtomobilist Tiraspol | | Sever | 3:0 | |||
Tiraspol | |||||||
01.06.1982 | Dvina | | Metallurg Lipetsk | 1:4 (0:1) | |||
Novopolotsk | |||||||
01.06.1982 | Dynamo Bryansk | | Dynamo Leningrad | 1:1 (1:1) | |||
Bryansk | |||||||
01.06.1982 | Salyut | | Zveinieks | 1:0 | |||
Belgorod |
25.05.1982 19:00 | Baltika | | Avtomobilist Tiraspol | 0:2 (0:0) | |||
Kaliningrad | |||||||
25.05.1982 19:00 | Dynamo Brest | | Zveinieks | 1:4 (0:1) | |||
Brest | |||||||
25.05.1982 19:00 | Sever | | Dvina | 5:1 | |||
Murmansk | |||||||
25.05.1982 18:30 | Metallurg Lipetsk | | Salyut | 2:0 | |||
Lipetsk | |||||||
25.05.1982 | Dynamo Leningrad | | Dnepr Mogilyov | 6:0 (3:0) | |||
Leningrad | |||||||
25.05.1982 | Gomselmash | | Atlantas | 1:1 (1:0) | |||
Gomel | |||||||
25.05.1982 | Khimik Grodno | | Dynamo Bryansk | 1:1 (0:0) | |||
Grodno | |||||||
25.05.1982 | Spartak Oryol | | Avangard Kursk | 1:0 (1:0) | |||
Orel |
22.05.1982 17:00 | Baltika | | Dynamo Bryansk | 4:1 (2:0) | |||
Kaliningrad | |||||||
22.05.1982 17:00 | Metallurg Lipetsk | | Avangard Kursk | 2:0 (1:0) | |||
Lipetsk | |||||||
22.05.1982 17:00 | Sever | | Dnepr Mogilyov | 1:2 (1:1) | |||
Murmansk | |||||||
22.05.1982 | Dynamo Brest | | Atlantas | 0:1 (0:0) | |||
Brest | |||||||
22.05.1982 | Dynamo Leningrad | | Dvina | 1:0 (1:0) | |||
Leningrad | |||||||
22.05.1982 | Gomselmash | | Zveinieks | 2:1 (2:0) | |||
Gomel | |||||||
22.05.1982 | Khimik Grodno | | Avtomobilist Tiraspol | 1:0 (0:0) | |||
Hrodna | |||||||
22.05.1982 | Spartak Oryol | | Salyut | 3:1 (2:0) | |||
Orel |
16.05.1982 18:00 | Dynamo Bryansk | | Gomselmash | 2:1 | |||
Bryansk | |||||||
15.05.1982 17:00 | Salyut | | Dynamo Leningrad | 0:1 | |||
Belgorod | |||||||
15.05.1982 | Dnepr Mogilyov | | Baltika | 1:1 (0:1) | |||
Mogilev | |||||||
15.05.1982 | Atlantas | | Spartak Oryol | 5:2 (1:1) | |||
Klaipėda | |||||||
15.05.1982 | Avangard Kursk | | Sever | 0:0 | |||
Kursk | |||||||
15.05.1982 | Avtomobilist Tiraspol | | Dynamo Brest | 1:1 (1:1) | |||
Tiraspol | |||||||
15.05.1982 | Dvina | | Khimik Grodno | 0:2 (0:2) | |||
15.05.1982 | Zveinieks | | Metallurg Lipetsk | 2:0 | |||
Liepāja |
12.05.1982 19:00 | Dynamo Bryansk | | Dynamo Brest | 3:0 (1:0) | |||
Bryansk | |||||||
12.05.1982 18:30 | Salyut | | Sever | 2:2 | |||
Belgorod | |||||||
12.05.1982 18:30 | Zveinieks | | Spartak Oryol | 0:0 | |||
Liepāja | |||||||
12.05.1982 18:00 | Avtomobilist Tiraspol | | Gomselmash | 3:1 (2:0) | |||
Tiraspol | |||||||
12.05.1982 | Dnepr Mogilyov | | Khimik Grodno | 2:0 (1:0) | |||
Mogilev | |||||||
12.05.1982 | Atlantas | | Metallurg Lipetsk | 3:1 (0:1) | |||
Klaipėda | |||||||
12.05.1982 | Avangard Kursk | | Dynamo Leningrad | 1:0 (0:0) | |||
Kursk | |||||||
12.05.1982 | Dvina | | Baltika | 0:1 (0:0) | |||
Novopolotsk |
06.05.1982 19:00 | Baltika | | Salyut | 1:0 (0:0) | |||
Kaliningrad | |||||||
06.05.1982 19:00 | Dynamo Bryansk | | Dnepr Mogilyov | 1:2 (1:1) | |||
Bryansk | |||||||
06.05.1982 | Avtomobilist Tiraspol | | Dvina | 1:0 (0:0) | |||
Tiraspol | |||||||
06.05.1982 | Dynamo Leningrad | | Zveinieks | 3:2 | |||
Leningrad | |||||||
06.05.1982 | Gomselmash | | Metallurg Lipetsk | 1:1 (0:0) | |||
Gomel | |||||||
06.05.1982 | Sever | | Atlantas | 2:2 | |||
Kislovodsk | |||||||
05.05.1982 19:00 | Dynamo Brest | | Spartak Oryol | 0:0 | |||
Brest | |||||||
05.05.1982 | Avangard Kursk | | Khimik Grodno | 1:0 (1:0) | |||
Zheleznogorsk |
02.05.1982 17:00 | Baltika | | Avangard Kursk | 2:0 (2:0) | |||
Kaliningrad | |||||||
02.05.1982 17:00 | Dynamo Bryansk | | Dvina | 1:0 (1:0) | |||
Bryansk | |||||||
02.05.1982 17:00 | Salyut | | Khimik Grodno | 0:2 (0:1) | |||
Belgorod | |||||||
02.05.1982 | Avtomobilist Tiraspol | | Dnepr Mogilyov | 0:0 | |||
Tiraspol | |||||||
02.05.1982 | Dynamo Brest | | Metallurg Lipetsk | 0:2 (0:1) | |||
Brest | |||||||
02.05.1982 | Dynamo Leningrad | | Atlantas | 0:1 (0:0) | |||
Leningrad | |||||||
02.05.1982 | Gomselmash | | Spartak Oryol | 2:0 (0:0) | |||
Gomel | |||||||
02.05.1982 | Sever | | Zveinieks | 2:0 | |||
Kislovodsk |
Local time
Now in database:
|
07.04.2024 current |
04.04.2024 April update of the FIFA/Coca-Cola World Ranking |
05.12.2023 current |
16:00 | |
20:00 | |
14:00 | |
16:15 | |
19:15 | |
20:30 | |
13:00 | |
14:00 | |
17:00 | |
17:00 | |
17:00 | |
18:00 | |
19:00 | |
14:00 | |
14:00 | |
14:00 | |
15:00 | |
17:00 | |
14:00 | |
14:30 | |
15:00 | |
16:00 | |
17:00 | |
15:00 | |
17:00 | |
14:00 | |
14:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
17:00 | |
19:00 | |
13:00 | |
13:00 | |
14:00 | |
14:00 | |
15:00 | |
16:00 | |
12:00 | |
14:30 | |
17:00 | |
13:00* | |
15:30* | |
18:00* | |
13:00* | |
14:30* | |
15:30 | |
17:45 | |
20:00 | |
14:00 | |
16:00 | |
16:00 | |
18:00 | |
20:00 | |
15:00* | |
16:30 | |
14:00 | |
14:00 | |
16:30 | |
15:15 | |
17:45 | |
15:30 | |
17:30 | |
19:30 | |
12:15 | |
12:15 | |
14:30 | |
16:45 | |
16:45 | |
14:00 | |
16:15 | |
18:30 | |
21:00 | |
12:30 | |
15:00 | |
18:00 | |
18:00 | |
20:45 | |
13:00 | |
15:00 | |
17:00 | |
19:00 | |
17:00 | |
17:00 | |
17:00 | |
17:00 | |
17:00 | |
17:00 | |
19:15 | |
12:30 | |
16:00 | |
17:30 | |
15:30 | |
18:00 | |
20:30 | |
15:00 | |
17:30 | |
13:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
17:05 | |
19:00 | |
20:45 | |
17:00 | |
19:20 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
14:00 | |
14:00 | |
16:30 | |
16:30 | |
14:30 | |
17:00 | |
15:00 | |
17:00 | |
Local time | |
0:1 | |
3:0 | |
1:1 | |
1:0 | |
2:2 | |
4:0 | |
1:0 | |
3:2 | |
2:0 | |
0:0 | |
0:1 | |
3:0 | |
2:0 | |
2:2 | |
2:2 | |
1:1 | |
3:0 | |
2:1 | |
3:4 | |
Current
15.11.2023 – 01.10.2025
World Cup 2026,
Qualifying tournament, Africa
23.03.2024 – 14.07.2024
Copa América 2024,
Qualifying play-offs
12.10.2023 – 11.06.2024
Asian Cup 2027,
Qualifying tournament
27.06.2023 – 01.06.2024
08.08.2023 – 22.05.2024
13.07.2023 – 29.05.2024
UEFA Europa Conference League 2023/24
06.02.2024 – 30.11.2024
05.03.2024 – 23.11.2024
15.08.2023 – 25.05.2024
08.08.2023 – 05.05.2024
18.08.2023 – 25.05.2024
18.08.2023 – 17.05.2024
08.02.2024 – 28.05.2024
06.02.2024 – 02.06.2024
© WildSoft 2007-2024 | info@wildstat.ru |