Russia 2021/22, Second division, Group 2, subgroup 2 |
| 26.10.2021 | | Lokomotiv-Kazanka | | Torpedo Vladimir | | 7:1 (2:1) |
| Moscow |
Russia 2021/22, Second division, Group 2, subgroup 2 |
| 19.10.2021 | | Olimp-Dolgoprudny-2 | | Lokomotiv-Kazanka | | 0:2 (0:2) |
| Dolgoprudny |
Russia 2021/22, Second division, Group 2, subgroup 2 |
| 14.10.2021 | | Lokomotiv-Kazanka | | Khimik | | 2:1 (0:1) |
| Moscow |
Russia 2021/22, Second division, Group 2, subgroup 2 |
| 10.10.2021 | | FK Chertanovo | | Lokomotiv-Kazanka | | 0:1 (0:1) |
| Moscow |
Russia 2021/22, Second division, Group 2, subgroup 2 |
| 04.10.2021 | | Lokomotiv-Kazanka | | Yenisey-2 | | 1:0 (0:0) |
| Moscow |
Russia 2021/22, Second division, Group 2, subgroup 2 |
| 18.09.2021 | | FK Murom | | Lokomotiv-Kazanka | | 0:1 (0:0) |
| Murom |
Russia 2021/22, Second division, Group 2, subgroup 2 |
| 04.09.2021 | | Torpedo Vladimir | | Lokomotiv-Kazanka | | 0:2 (0:0) |
| Vladimir |
Russia 2021/22, Second division, Group 2, subgroup 2 |
| 29.08.2021 | | Lokomotiv-Kazanka | | Olimp-Dolgoprudny-2 | | 1:0 (0:0) |
| Moscow |
Russia 2021/22, Second division, Group 2, subgroup 2 |
| 21.08.2021 | | Khimik | | Lokomotiv-Kazanka | | 1:2 (1:0) |
| Dzerzhinsk |
Russia 2020/21, Second division, Group 2 |
| 15.06.2021 | | FK Kolomna | | Lokomotiv-Kazanka | | 2:4 (1:0) |
| Kolomna |
Russia 2020/21, Second division, Group 2 |
| 30.05.2021 | | Lokomotiv-Kazanka | | Luki-Energiya | | 5:0 (4:0) |
| Moscow |
Russia 2020/21, Second division, Group 2 |
| 23.05.2021 | | Leningradets | | Lokomotiv-Kazanka | | 0:1 (0:0) |
| Roshchino |
Russia 2020/21, Second division, Group 2 |
| 29.04.2021 | | Rodina | | Lokomotiv-Kazanka | | 0:1 (0:0) |
| Moscow |
Russia 2020/21, Second division, Group 2 |
| 25.04.2021 | | Lokomotiv-Kazanka | | Torpedo | | 3:1 (2:0) |
| Moscow |
Russia 2020/21, Second division, Group 2 |
| 06.04.2021 | | Lokomotiv-Kazanka | | Zenit Irkutsk | | 3:0 |
| Moscow |
Russia 2020/21, Second division, Group 2 |
| 07.11.2020 | | Lokomotiv-Kazanka | | FK Murom | | 3:1 (2:1) |
| Moscow |
Russia 2020/21, Second division, Group 2 |
| 01.11.2020 | | Luki-Energiya | | Lokomotiv-Kazanka | | 2:3 (0:1) * |
| Velikiye Luki |
Russia 2020/21, Second division, Group 2 |
| 25.10.2020 | | Lokomotiv-Kazanka | | FK Smolensk | | 4:0 (1:0) |
| Moscow |
Russia 2020/21, Second division, Group 2 |
| 13.10.2020 | | Zenit Irkutsk | | Lokomotiv-Kazanka | | 1:3 (1:2) * |
| Irkutsk |
Russia 2020/21, Second division, Group 2 |
| 12.09.2020 | | Lokomotiv-Kazanka | | Zvezda Sankt-Petersburg | | 4:1 (1:1) |
| Moscow |
Russia 2020/21, Second division, Group 2 |
| 15.08.2020 | | Znamya Truda | | Lokomotiv-Kazanka | | 0:2 (0:0) |
| Orekhovo-Zuyevo |
Russia 2020/21, Second division, Group 2 |
| 09.08.2020 | | Lokomotiv-Kazanka | | FK Kolomna | | 2:1 (1:0) |
| Moscow |
Russia 2019/20, Second division, West |
| 18.10.2019 | | Lokomotiv-Kazanka | | Rodina | | 5:1 (3:0) |
| Moscow |
Russia 2019/20, Second division, West |
| 12.10.2019 | | Luki-Energiya | | Lokomotiv-Kazanka | | 1:2 (1:1) |
| Velikiye Luki |
Russia 2019/20, Second division, West |
| 24.07.2019 | | Rodina | | Lokomotiv-Kazanka | | 2:3 (2:1) |
| Moscow |
Russia 2019/20, Second division, West |
| 17.07.2019 | | Lokomotiv-Kazanka | | FK Kolomna | | 2:1 (1:1) |
| Moscow |
Russia 2018/19, Second division, West |
| 02.06.2019 | | Lokomotiv-Kazanka | | Leningradets | | 5:3 (2:1) |
| Moscow |
Russia 2018/19, Second division, West |
| 26.05.2019 | | Dnepr | | Lokomotiv-Kazanka | | 0:3 |
| Smolensk |
Russia 2018/19, Second division, West |
| 11.05.2019 | | Lokomotiv-Kazanka | | Torpedo Vladimir | | 3:2 (1:1) |
| Moscow |
Russia 2018/19, Second division, West |
| 20.04.2019 | | FK Dolgoprudny | | Lokomotiv-Kazanka | | 2:3 (0:2) |
| Dolgoprudny |
Russia 2018/19, Second division, West |
| 13.04.2019 | | Lokomotiv-Kazanka | | FK Murom | | 5:0 (2:0) |
| Moscow |
Russia 2018/19, Second division, West |
| 05.04.2019 | | FK Chertanovo-2 | | Lokomotiv-Kazanka | | 2:5 (2:2) |
| Moscow |
Russia 2018/19, Second division, West |
| 11.11.2018 | | Lokomotiv-Kazanka | | Luki-Energiya | | 1:0 (1:0) |
| Moscow |
Russia 2018/19, Second division, West |
| 28.10.2018 | | Lokomotiv-Kazanka | | FK Kolomna | | 3:2 (2:1) |
| Moscow |
Russia 2018/19, Second division, West |
| 20.10.2018 | | Pskov-747 | | Lokomotiv-Kazanka | | 1:2 (0:2) |
| Pskov |
Russia 2018/19, Second division, West |
| 13.10.2018 | | Lokomotiv-Kazanka | | Dnepr | | 4:1 (3:0) |
| Moscow |
Russia 2018/19, Second division, West |
| 22.09.2018 | | Lokomotiv-Kazanka | | Veles | | 3:0 (2:0) |
| Moscow |
Russia 2018/19, Second division, West |
| 02.09.2018 | | FK Murom | | Lokomotiv-Kazanka | | 1:3 (0:0) |
| Murom |
Russia 2018/19, Second division, West |
| 24.08.2018 | | Lokomotiv-Kazanka | | FK Chertanovo-2 | | 2:0 (1:0) |
| Moscow |
Russia 2018/19, Second division, West |
| 17.08.2018 | | Luki-Energiya | | Lokomotiv-Kazanka | | 1:2 (0:1) |
| Velikiye Luki |
Russia 2018/19, Second division, West |
| 10.08.2018 | | Lokomotiv-Kazanka | | Znamya Truda | | 2:1 (0:1) |
| Moscow |
Russia 2018/19, Second division, West |
| 03.08.2018 | | FK Kolomna | | Lokomotiv-Kazanka | | 0:1 (0:0) |
| Kolomna |
Russia 2017/18, Second division, West |
| 27.05.2018 | | Lokomotiv-Kazanka | | Znamya Truda | | 2:1 (1:1) |
| Moscow |
Russia 2017/18, Second division, West |
| 11.05.2018 | | Lokomotiv-Kazanka | | FK Dolgoprudny | | 2:1 (0:1) |
| Moscow |
Russia 2017/18, Second division, West |
| 28.04.2018 | | Lokomotiv-Kazanka | | TsRFSO | | 2:1 (1:1) |
| Moscow |
Russia 2017/18, Second division, West |
| 21.04.2018 | | Tekstilshchik | | Lokomotiv-Kazanka | | 0:1 (0:0) |
| Ivanovo |
Russia 2017/18, Second division, West |
| 13.04.2018 | | Lokomotiv-Kazanka | | FK Murom | | 5:0 (1:0) |
| Moscow |
Russia 2017/18, Second division, West |
| 04.11.2017 | | FK Kolomna | | Lokomotiv-Kazanka | | 1:3 (0:1) |
| Kolomna |
Russia 2017/18, Second division, West |
| 27.10.2017 | | Lokomotiv-Kazanka | | Torpedo Vladimir | | 2:0 (1:0) |
| Moscow |
Russia 2017/18, Second division, West |
| 21.10.2017 | | Lokomotiv-Kazanka | | Luki-Energiya | | 3:1 (0:0) |
| Moscow |
Russia 2017/18, Second division, West |
| 07.10.2017 | | Spartak Kostroma | | Lokomotiv-Kazanka | | 0:2 (0:2) |
| Karavayevo |
Russia 2017/18, Second division, West |
| 30.09.2017 | | FK Dolgoprudny | | Lokomotiv-Kazanka | | 0:2 (0:1) |
| Dolgoprudny |
Russia 2017/18, Second division, West |
| 23.09.2017 | | Lokomotiv-Kazanka | | Dynamo-2 | | 2:0 (1:0) |
| Moscow |
Russia 2017/18, Second division, West |
| 15.09.2017 | | TsRFSO | | Lokomotiv-Kazanka | | 0:3 (0:2) |
| Smolensk |
Russia 2017/18, Second division, West |
| 08.09.2017 | | Lokomotiv-Kazanka | | Tekstilshchik | | 4:1 (2:1) |
| Moscow |
Russia 2017/18, Second division, West |
| 25.08.2017 | | Lokomotiv-Kazanka | | Pskov-747 | | 2:0 (2:0) |
| Moscow |
Russia 2017/18, Second division, West |
| 11.08.2017 | | Lokomotiv-Kazanka | | FK Kolomna | | 1:0 (0:0) |
| Moscow |
Russia 2017/18, Second division, West |
| 19.07.2017 | | Znamya Truda | | Lokomotiv-Kazanka | | 0:7 (0:4) |
| Orekhovo-Zuyevo |
Russia 2013/14, Second division, West |
| 24.05.2014 | | Lokomotiv-2 | | FK Vologda | | 2:1 (1:0) |
| Moscow |
Russia 2013/14, Second division, West |
| 19.05.2014 | | FK Kolomna | | Lokomotiv-2 | | 2:4 (1:2) |
| Kolomna |
Russia 2013/14, Second division, West |
| 16.05.2014 | | Znamya Truda | | Lokomotiv-2 | | 1:5 (0:5) |
| Orekhovo-Zuyevo |
Russia 2013/14, Second division, West |
| 10.05.2014 | | Lokomotiv-2 | | Rus | | 3:0 |
| |
Russia 2013/14, Second division, West |
| 05.11.2013 | | Lokomotiv-2 | | Pskov-747 | | 3:1 (1:0) |
| Moscow |
Russia 2013/14, Second division, West |
| 17.10.2013 | | Lokomotiv-2 | | Tekstilshchik | | 2:0 (1:0) |
| Moscow |
Russia 2013/14, Second division, West |
| 17.09.2013 | | Pskov-747 | | Lokomotiv-2 | | 0:2 (0:1) |
| Pskov |
Russia 2013/14, Second division, West |
| 07.09.2013 | | Lokomotiv-2 | | FK Dolgoprudny | | 3:0 (2:0) |
| Moscow |
Russia 2013/14, Second division, West |
| 28.08.2013 | | Lokomotiv-2 | | Dnepr | | 2:1 (1:0) |
| Moscow |
Russia 2013/14, Second division, West |
| 04.08.2013 | | Lokomotiv-2 | | Znamya Truda | | 4:0 (3:0) |
| Moscow |
Russia 2013/14, Second division, West |
| 27.07.2013 | | Spartak Kostroma | | Lokomotiv-2 | | 0:2 (0:0) |
| Karavayevo |
Russia 2012/13, Second division, West |
| 31.05.2013 | | Lokomotiv-2 | | Piter | | 3:1 (0:1) |
| Moscow |
Russia 2012/13, Second division, West |
| 28.05.2013 | | Lokomotiv-2 | | Znamya Truda | | 3:0 (1:0) |
| Moscow |
Russia 2012/13, Second division, West |
| 11.05.2013 | | Kareliya | | Lokomotiv-2 | | 0:3 (0:1) |
| Petrozavodsk |
Russia 2012/13, Second division, West |
| 08.05.2013 | | Sever | | Lokomotiv-2 | | 0:2 (0:1) |
| Murmansk |
Russia 2012/13, Second division, West |
| 02.05.2013 | | Lokomotiv-2 | | FK Dolgoprudny | | 3:0 (2:0) |
| Moscow |
Russia 2012/13, Second division, West |
| 29.04.2013 | | Lokomotiv-2 | | Volga Tver | | 2:0 (1:0) |
| Moscow |
Russia 2012/13, Second division, West |
| 14.10.2012 | | Spartak Kostroma | | Lokomotiv-2 | | 0:1 (0:1) |
| Karavayevo |
Russia 2012/13, Second division, West |
| 03.10.2012 | | Lokomotiv-2 | | Spartak Kostroma | | 2:0 (0:0) |
| Moscow |
Russia 2012/13, Second division, West |
| 10.09.2012 | | Lokomotiv-2 | | Pskov-747 | | 2:1 (1:0) |
| Moscow |
Russia 2012/13, Second division, West |
| 07.09.2012 | | Lokomotiv-2 | | Rus | | 1:0 (0:0) |
| Moscow |
Russia 2012/13, Second division, West |
| 26.07.2012 | | Piter | | Lokomotiv-2 | | 0:1 (0:1) |
| Saint Petersburg |
Russia 2011/12, Second division, West |
| 04.06.2012 | | Lokomotiv-2 | | Saturn | | 3:0 (1:0) |
| Moscow |
Russia 2011/12, Second division, West |
| 01.06.2012 | | Lokomotiv-2 | | Znamya Truda | | 6:0 (4:0) |
| Moscow |
Russia 2011/12, Second division, West |
| 15.05.2012 | | Petrotrest | | Lokomotiv-2 | | 1:2 (1:2) |
| Saint Petersburg |
Russia 2011/12, Second division, West |
| 12.05.2012 | | Pskov-747 | | Lokomotiv-2 | | 2:3 (0:1) |
| Pskov |
Russia 2011/12, Second division, West |
| 02.05.2012 | | Lokomotiv-2 | | Spartak Kostroma | | 2:1 (0:1) |
| Moscow |
Russia 2011/12, Second division, West |
| 26.10.2011 | | Lokomotiv-2 | | FK Istra | | 4:0 (2:0) |
| Moscow |
Russia 2011/12, Second division, West |
| 20.10.2011 | | Sever | | Lokomotiv-2 | | 0:2 (0:1) |
| Murmansk |
Russia 2011/12, Second division, West |
| 17.10.2011 | | Kareliya | | Lokomotiv-2 | | 0:2 (0:1) |
| Saint Petersburg |
Russia 2011/12, Second division, West |
| 07.10.2011 | | Lokomotiv-2 | | Dynamo Vologda | | 2:0 (0:0) |
| Moscow |
Russia 2011/12, Second division, West |
| 30.09.2011 | | Saturn | | Lokomotiv-2 | | 0:2 (0:0) |
| Ramenskoye |
Russia 2011/12, Second division, West |
| 27.09.2011 | | Znamya Truda | | Lokomotiv-2 | | 0:2 (0:1) |
| Orekhovo-Zuyevo |
Russia 2011/12, Second division, West |
| 20.09.2011 | | Lokomotiv-2 | | Dnepr | | 1:0 (1:0) |
| Moscow |
Russia 2011/12, Second division, West |
| 11.09.2011 | | Lokomotiv-2 | | Petrotrest | | 2:1 (1:0) |
| Moscow |
Russia 2011/12, Second division, West |
| 22.08.2011 | | Lokomotiv-2 | | Volochanin-Ratmir | | 2:1 (0:0) |
| Moscow |
Russia 2011/12, Second division, West |
| 19.08.2011 | | Lokomotiv-2 | | Volga Tver | | 1:0 (1:0) |
| Moscow |
Russia 2011/12, Second division, West |
| 02.08.2011 | | Lokomotiv-2 | | Sever | | 3:1 (0:0) |
| Moscow |
Russia 2011/12, Second division, West |
| 14.07.2011 | | Dynamo Kostroma | | Lokomotiv-2 | | 1:3 (1:1) |
| Karavayevo |
Russia 2011/12, Second division, West |
| 03.07.2011 | | Lokomotiv-2 | | Znamya Truda | | 1:0 (1:0) |
| Moscow |
Russia 2011/12, Second division, West |
| 30.06.2011 | | Lokomotiv-2 | | Saturn | | 3:2 (0:2) |
| Moscow |
Russia 2011/12, Second division, West |
| 03.06.2011 | | Lokomotiv-2 | | Sheksna | | 2:0 (1:0) |
| Moscow |
Russia 2011/12, Second division, West |
| 24.05.2011 | | Volochanin-Ratmir | | Lokomotiv-2 | | 0:2 (0:0) |
| Vyshny Volochyok |
Russia 2011/12, Second division, West |
| 30.04.2011 | | Kareliya | | Lokomotiv-2 | | 1:4 (0:1) |
| Saint Petersburg |
Russia 2011/12, Second division, West |
| 21.04.2011 | | Lokomotiv-2 | | Dynamo Kostroma | | 2:0 (2:0) |
| Moscow |
Russia 2011/12, Second division, West |
| 18.04.2011 | | Lokomotiv-2 | | Dynamo Vologda | | 3:0 (1:0) |
| Moscow |
Russia 2010, Second division, West |
| 20.10.2010 | | Pskov-747 | | Lokomotiv-2 | | 0:2 (0:1) |
| Pskov |
Russia 2010, Second division, West |
| 17.10.2010 | | Sportakademklub | | Lokomotiv-2 | | 0:2 (0:2) |
| Moscow |
Russia 2010, Second division, West |
| 10.10.2010 | | Lokomotiv-2 | | Zelenograd | | 3:0 (1:0) |
| Moscow |
Russia 2010, Second division, West |
| 07.10.2010 | | Lokomotiv-2 | | Volga Tver | | 3:0 (2:0) |
| Moscow |
Russia 2010, Second division, West |
| 08.09.2010 | | Lokomotiv-2 | | Spartak Kostroma | | 1:0 (1:0) |
| Moscow |
Russia 2010, Second division, West |
| 28.08.2010 | | Sheksna | | Lokomotiv-2 | | 2:4 (2:1) |
| Cherepovets |
Russia 2010, Second division, West |
| 25.08.2010 | | Dynamo Vologda | | Lokomotiv-2 | | 0:2 (0:1) |
| Vologda |
Russia 2010, Second division, West |
| 17.08.2010 | | Lokomotiv-2 | | Sever | | 3:1 (2:1) |
| Moscow |
Russia 2010, Second division, West |
| 20.07.2010 | | Lokomotiv-2 | | Pskov-747 | | 2:0 (2:0) |
| Moscow |
Russia 2010, Second division, West |
| 08.07.2010 | | Zelenograd | | Lokomotiv-2 | | 0:1 (0:0) |
| Zelenograd |
Russia 2010, Second division, West |
| 24.06.2010 | | Lokomotiv-2 | | FK Istra | | 4:1 (1:0) |
| Moscow |
Russia 2010, Second division, West |
| 02.06.2010 | | Tekstilshchik | | Lokomotiv-2 | | 1:2 (1:0) |
| Ivanovo |
Russia 2010, Second division, West |
| 25.05.2010 | | Lokomotiv-2 | | Sheksna | | 1:0 (1:0) |
| Moscow |
Russia 2010, Second division, West |
| 22.05.2010 | | Lokomotiv-2 | | Dynamo Vologda | | 2:1 (1:1) |
| Moscow |
Russia 2010, Second division, West |
| 14.05.2010 | | Sever | | Lokomotiv-2 | | 2:3 (1:1) |
| Kirovsk |
Russia 2010, Second division, West |
| 03.05.2010 | | Lokomotiv-2 | | Volochanin-Ratmir | | 1:0 (0:0) |
| Moscow |
Russia 2010, Second division, West |
| 30.04.2010 | | Lokomotiv-2 | | Torpedo-ZIL | | 3:1 (2:1) |
| Moscow |
Russia 2009, Second division, West |
| 09.10.2009 | | Lokomotiv-2 | | Sheksna | | 3:0 (1:0) |
| Moscow |
Russia 2009, Second division, West |
| 23.09.2009 | | Nara-ShBFR | | Lokomotiv-2 | | 0:1 (0:1) |
| Naro-Fominsk |
Russia 2009, Second division, West |
| 13.09.2009 | | Lokomotiv-2 | | Sever | | 3:0 (3:0) |
| Moscow |
Russia 2009, Second division, West |
| 10.09.2009 | | Lokomotiv-2 | | Dynamo Sankt-Petersburg | | 3:1 (1:1) |
| Moscow |
Russia 2009, Second division, West |
| 21.08.2009 | | Lokomotiv-2 | | Pskov-747 | | 5:3 (2:1) |
| Moscow |
Russia 2009, Second division, West |
| 12.08.2009 | | Tekstilshchik | | Lokomotiv-2 | | 0:1 (0:0) |
| Ivanovo |
Russia 2009, Second division, West |
| 21.07.2009 | | Smena-Zenit | | Lokomotiv-2 | | 0:2 (0:0) |
| Saint Petersburg |
Russia 2009, Second division, West |
| 11.07.2009 | | Lokomotiv-2 | | Zelenograd | | 3:1 (2:1) |
| Moscow |
Russia 2009, Second division, West |
| 08.07.2009 | | Lokomotiv-2 | | Volga Tver | | 4:1 (1:0) |
| Moscow |
Russia 2009, Second division, West |
| 11.06.2009 | | Lokomotiv-2 | | Nara-ShBFR | | 3:0 (1:0) |
| Moscow |
Russia 2009, Second division, West |
| 22.05.2009 | | Lokomotiv-2 | | Torpedo-ZIL | | 2:0 (0:0) |
| Moscow |
Russia 2009, Second division, West |
| 19.05.2009 | | Lokomotiv-2 | | Dmitrov | | 3:1 (2:1) |
| Moscow |
Russia 2009, Second division, West |
| 11.05.2009 | | Sportakademklub | | Lokomotiv-2 | | 0:4 (0:3) |
| Moscow |
Russia 2009, Second division, West |
| 02.05.2009 | | Lokomotiv-2 | | Spartak Kostroma | | 4:0 (0:0) |
| Moscow |
Russia 2009, Second division, West |
| 29.04.2009 | | Lokomotiv-2 | | Tekstilshchik | | 3:0 (1:0) |
| Moscow |
Russia 2009, Second division, West |
| | | Spartak Shchyolkovo | | Lokomotiv-2 | | 0:3 |
| |