Football matches in September 1950 |
01.09 | Czechoslovakia | | Albania | 3:0 | |||||
02.09 | El Salvador | | Guatemala | 2:1 | |||||
Netherlands Antilles | |||||||||
03.09 | Sweden | | Yugoslavia | 1:2 (1:2) | |||||
Solna | |||||||||
04.09 | Netherlands Antilles | | El Salvador | 2:2 | |||||
07.09 | Finland | | Yugoslavia | 3:2 (1:2) | |||||
Helsinki | |||||||||
10.09 | Denmark | | Yugoslavia | 1:4 (1:3) | |||||
København | |||||||||
24.09 | Hungary | | Albania | 12:0 (5:0) | |||||
Budapest |
01.09 03:00 | Dynamo | | Kalev | 0:0 | |||||
Almaty | |||||||||
01.09 03:00 | Trudovye Rezervy | | Spartak Vilnius | 0:0 | |||||
Frunze | |||||||||
04.09 03:00 | Bolshevik | | Dzerzhinets | 0:4 | |||||
Stalinabad | |||||||||
04.09 03:00 | Trudovye Rezervy | | Spartak Ashkhabad | 2:0 | |||||
Frunze | |||||||||
04.09 03:00 | ODO | | Krasnoye Znamya | 3:0 | |||||
Toshkent Spartak Stadium | |||||||||
05.09 03:00 | Dynamo | | Spartak Vilnius | 1:1 | |||||
Almaty | |||||||||
07.09 03:00 | Bolshevik | | Torpedo | 0:1 (0:0) | |||||
Stalinabad | |||||||||
08.09 03:00 | Spartak Ashkhabad | | Dzerzhinets | 3:6 | |||||
Ashkhabad Spartak Stadium | |||||||||
08.09 03:00 | Trudovye Rezervy | | Krasnoye Znamya | 1:0 | |||||
Frunze | |||||||||
10.09 03:00 | Bolshevik | | Dynamo | 2:1 | |||||
Stalinabad | |||||||||
10.09 03:00 | Pishchevik | | Kalev | 1:1 (0:1) | |||||
Odesa | |||||||||
11.09 03:00 | Spartak Ashkhabad | | Torpedo | 1:1 | |||||
Ashkhabad Spartak Stadium | |||||||||
12.09 03:00 | ODO | | Dzerzhinets | 1:3 | |||||
Toshkent Spartak Stadium | |||||||||
13.09 03:00 | Bolshevik | | Krasnoye Znamya | 0:2 (0:0) | |||||
Stalinabad | |||||||||
13.09 03:00 | Burevestnik | | Kalev | 2:1 | |||||
Chişinău | |||||||||
14.09 03:00 | Spartak Ashkhabad | | Dynamo | 2:0 | |||||
Ashkhabad Spartak Stadium | |||||||||
17.09 03:00 | Lokomotiv | | VMS | 2:1 | |||||
Petrozavodsk | |||||||||
17.09 03:00 | Spartak Vilnius | | Pishchevik | 5:2 (2:2) | |||||
Vilnius National Stadium | |||||||||
17.09 03:00 | Trudovye Rezervy | | Dzerzhinets | 2:1 | |||||
Frunze | |||||||||
17.09 03:00 | ODO | | Torpedo | 1:1 | |||||
Toshkent Spartak Stadium | |||||||||
19.09 03:00 | Dynamo | | Krasnoye Znamya | 2:2 | |||||
Almaty | |||||||||
20.09 03:00 | Kalev | | VMS | 0:3 (0:3) | |||||
Tallinn | |||||||||
20.09 03:00 | Spartak Vilnius | | Burevestnik | 3:1 (3:1) | |||||
Vilnius National Stadium | |||||||||
21.09 03:00 | Lokomotiv | | Pishchevik | 0:0 | |||||
Petrozavodsk | |||||||||
21.09 03:00 | Spartak Ashkhabad | | ODO | 2:2 | |||||
Ashkhabad Spartak Stadium | |||||||||
21.09 03:00 | Trudovye Rezervy | | Torpedo | 2:2 | |||||
Frunze | |||||||||
22.09 03:00 | Dynamo | | Dzerzhinets | 1:1 | |||||
Almaty | |||||||||
24.09 03:00 | Lokomotiv | | Burevestnik | 0:1 | |||||
Petrozavodsk | |||||||||
24.09 03:00 | Spartak Ashkhabad | | Bolshevik | +:- | |||||
Ashkhabad Spartak Stadium | |||||||||
24.09 03:00 | Spartak Vilnius | | VMS | 1:4 | |||||
Vilnius National Stadium | |||||||||
25.09 03:00 | Dynamo | | Torpedo | 0:0 | |||||
Almaty | |||||||||
26.09 03:00 | ODO | | Trudovye Rezervy | 5:2 | |||||
Toshkent Spartak Stadium | |||||||||
30.09 03:00 | Trudovye Rezervy | | Bolshevik | +:- | |||||
Frunze |
Krasnaya Armiya (Stalinabad) | | Torpedo (Gorkiy) | 0:1 (0:0) | ||||||
Stalinabad | |||||||||
DO (Petrozavodsk) | | Kalev (Tallin) | 1:2 | ||||||
Petrozavodsk | |||||||||
Krasnoye Znamya (Leninakan) | | Lokomotiv (Moscow) | 0:3 | ||||||
Leninakan |
Trudovye Rezervy (Chardzhou) | | Bolshevik (Stalinabad) | +:- | ||||||
Chardzhou | |||||||||
Spartak (Uzhgorod) | | Torpedo (Stalingrad) | 0:1 | ||||||
Uzhgorod Spartak Stadium |
Day 7 | |||||||||
30.09 | FC Wien | | Wiener Neustadt | 3:1 | |||||
Wien Wacker-Platz | |||||||||
30.09 | Wacker | | LASK | 6:0 | |||||
Wien Wacker-Platz | |||||||||
Day 6 | |||||||||
23.09 | Elektra | | First Vienna | 2:7 | |||||
Wien | |||||||||
24.09 | Wiener Neustadt | | Wacker | 0:1 | |||||
Wiener Neustadt Herbstfestplatz | |||||||||
24.09 | Wiener Sport-Club | | Austria | 3:5 | |||||
Wien | |||||||||
24.09 | FAC | | FC Wien | 5:4 | |||||
Wien | |||||||||
24.09 | LASK | | Vorwärts | 1:1 | |||||
Linz LASK-Platz | |||||||||
24.09 | Rapid | | Sturm | 12:1 | |||||
Wien | |||||||||
Day 5 | |||||||||
17.09 | Sturm | | Elektra | 0:2 | |||||
Graz GSC-Platz | |||||||||
17.09 | First Vienna | | LASK | 3:0 | |||||
Wien | |||||||||
17.09 | Rapid | | Austria | 7:5 | |||||
Wien | |||||||||
20.09 | FC Wien | | Admira | 3:1 | |||||
Wien Wacker-Platz | |||||||||
20.09 | Wacker | | FAC | 6:4 | |||||
Wien Wacker-Platz | |||||||||
27.09 | Vorwärts | | Wiener Neustadt | 2:3 | |||||
Steyr Vorwärts-Platz | |||||||||
Day 4 | |||||||||
09.09 | Elektra | | Austria | 2:6 | |||||
Wien | |||||||||
09.09 | FAC | | Vorwärts | 2:4 | |||||
Wien | |||||||||
10.09 | Wiener Neustadt | | First Vienna | 2:3 | |||||
Wiener Neustadt Herbstfestplatz | |||||||||
10.09 | Admira | | Wacker | 0:2 | |||||
Wien | |||||||||
10.09 | LASK | | Sturm | 3:0 | |||||
Linz LASK-Platz | |||||||||
10.09 | Wiener Sport-Club | | Rapid | 2:2 | |||||
Wien | |||||||||
Day 3 | |||||||||
02.09 | Wiener Sport-Club | | Elektra | 4:1 | |||||
Wien | |||||||||
02.09 | First Vienna | | FAC | 1:1 | |||||
Wien | |||||||||
03.09 | Austria | | LASK | 11:3 | |||||
Wien | |||||||||
03.09 | Sturm | | Wiener Neustadt | 9:0 | |||||
Graz GSC-Platz | |||||||||
03.09 | Vorwärts | | Admira | 1:5 | |||||
Steyr Vorwärts-Platz | |||||||||
03.09 | Wacker | | FC Wien | 7:1 | |||||
Wien |
Club | G | W | D | L | F-A | P | |||
1. | Tottenham Hotspur | 42 | 25 | 10 | 7 | 82-44 | 60 | ||
2. | Manchester United | 42 | 24 | 8 | 10 | 74-40 | 56 | ||
3. | Blackpool | 42 | 20 | 10 | 12 | 79-53 | 50 | ||
4. | Newcastle United | 42 | 18 | 13 | 11 | 62-53 | 49 | ||
5. | Arsenal | 42 | 19 | 9 | 14 | 73-56 | 47 | ||
6. | Middlesbrough | 42 | 18 | 11 | 13 | 76-65 | 47 | ||
7. | Portsmouth | 42 | 16 | 15 | 11 | 71-68 | 47 | ||
8. | Bolton Wanderers | 42 | 19 | 7 | 16 | 64-61 | 45 | ||
9. | Liverpool | 42 | 16 | 11 | 15 | 53-59 | 43 | ||
10. | Burnley | 42 | 14 | 14 | 14 | 48-43 | 42 |
Club | G | W | D | L | F-A | P | |||
1. | Preston North End | 42 | 26 | 5 | 11 | 91-49 | 57 | ||
2. | Manchester City | 42 | 19 | 14 | 9 | 89-61 | 52 | ||
3. | Cardiff City | 42 | 17 | 16 | 9 | 53-45 | 50 | ||
4. | Birmingham City | 42 | 20 | 9 | 13 | 64-53 | 49 | ||
5. | Leeds United | 42 | 20 | 8 | 14 | 63-55 | 48 | ||
6. | Blackburn Rovers | 42 | 19 | 8 | 15 | 65-66 | 46 | ||
7. | Coventry City | 42 | 19 | 7 | 16 | 75-59 | 45 | ||
8. | Sheffield United | 42 | 16 | 12 | 14 | 72-62 | 44 | ||
9. | Brentford | 42 | 18 | 8 | 16 | 75-74 | 44 | ||
10. | Hull City | 42 | 16 | 11 | 15 | 74-70 | 43 |
20.09 | World Cup Team | | Canadian Touring Team | 4:2 (1:0) | |||||
London |
Day 4 | |||||||||
24.09 | Standard | | La Gantoise | 1:0 | |||||
Day 3 | |||||||||
17.09 | Anderlecht | | Standard | 2:2 | |||||
Day 2 | |||||||||
10.09 | Standard | | Charleroi | 4:2 | |||||
Day 1 | |||||||||
03.09 | Beringen | | Standard | 2:1 | |||||
Day 17 | |||||||||
07.09 | ONV | | Akademik | 0:1 (0:0) | |||||
09.09 | Torpedo Sofia | | Cherveno Zname Sofia | 2:1 | |||||
10.09 | Spartak | | Cherveno Zname Stanke Dimitrov | 6:0 (3:0) | |||||
13.09 | Dynamo | | Stroitel | 1:1 (1:0) | |||||
Day 16 | |||||||||
30.09 | Cherveno Zname Sofia | | Stroitel | 1:3 (0:2) | |||||
Day 3 | |||||||||
24.09 | Lucchese | | Juventus | 0:1 (0:0) | |||||
Lucca | |||||||||
24.09 | Bologna | | Napoli | 2:0 | |||||
24.09 | Como | | Fiorentina | 1:0 | |||||
24.09 | Genoa | | Atalanta | 0:2 | |||||
24.09 | Lazio | | Pro Patria | 4:2 | |||||
24.09 | Milan | | Novara | 9:2 | |||||
24.09 | Padova | | Inter | 2:3 | |||||
24.09 | Palermo | | Udinese | 1:0 | |||||
24.09 | Torino | | Sampdoria | 3:1 | |||||
24.09 | Triestina | | Roma | 4:2 | |||||
Day 2 | |||||||||
17.09 | Juventus | | Triestina | 2:2 (0:1) | |||||
Torino | |||||||||
17.09 | Atalanta | | Napoli | 2:2 | |||||
17.09 | Fiorentina | | Torino | 3:3 | |||||
17.09 | Inter | | Como | 4:2 | |||||
17.09 | Lucchese | | Pro Patria | 0:0 | |||||
17.09 | Novara | | Bologna | 1:2 | |||||
17.09 | Padova | | Lazio | 2:0 | |||||
17.09 | Roma | | Palermo | 1:2 | |||||
17.09 | Sampdoria | | Milan | 1:2 | |||||
17.09 | Udinese | | Genoa | 1:0 | |||||
Day 1 | |||||||||
10.09 | Pro Patria | | Juventus | 0:7 (0:1) | |||||
10.09 | Bologna | | Roma | 3:1 | |||||
10.09 | Como | | Triestina | 3:1 | |||||
10.09 | Genoa | | Lucchese | 2:1 | |||||
10.09 | Lazio | | Inter | 3:3 | |||||
10.09 | Milan | | Udinese | 6:2 | |||||
10.09 | Napoli | | Fiorentina | 3:2 | |||||
10.09 | Novara | | Sampdoria | 3:0 | |||||
10.09 | Palermo | | Atalanta | 2:0 | |||||
10.09 | Torino | | Padova | 2:1 | |||||
Day 6 | |||||||||
17.09 | Sandefjord | | Brann | 5:1 | |||||
17.09 | Fredrikstad | | Viking | 3:0 | |||||
17.09 | Vålerengen | | Fram | 3:1 | |||||
17.09 | Strømmen | | Lisleby | 1:0 | |||||
Day 5 | |||||||||
10.09 | Strømmen | | Vålerengen | 2:2 | |||||
10.09 | Brann | | Viking | 3:1 | |||||
Day 4 | |||||||||
03.09 | Vålerengen | | Fredrikstad | 0:2 | |||||
03.09 | Lisleby | | Sandefjord | 2:1 | |||||
03.09 | Viking | | Strømmen | 4:0 | |||||
03.09 | Fram | | Brann | 1:2 | |||||
Day 19 | |||||||||
24.09 | Gwardia | | Związkowiec | 2:1 | |||||
24.09 | Kolejarz Warszawa | | Kolejarz Poznań | 1:3 | |||||
24.09 | Górnik-Szombierki | | Unia | 2:3 | |||||
24.09 | Stal | | ŁKS | 4:1 | |||||
Day 18 | |||||||||
16.09 | Związkowiec | | ŁKS | 1:0 | |||||
17.09 | Gwardia | | Kolejarz Warszawa | 7:0 | |||||
17.09 | Unia | | Kolejarz Poznań | 5:1 | |||||
17.09 | CWKS | | Ogniwo | 2:3 | |||||
17.09 | Górnik-Szombierki | | Górnik | 3:2 | |||||
17.09 | Stal | | Budowlani | 0:6 | |||||
Day 17 | |||||||||
10.09 | Kolejarz Poznań | | Stal | 2:0 | |||||
10.09 | Ogniwo | | Gwardia | 1:3 | |||||
10.09 | Górnik | | Związkowiec | 1:0 | |||||
10.09 | Kolejarz Warszawa | | CWKS | 2:1 | |||||
10.09 | Budowlani | | Unia | 1:2 | |||||
10.09 | Górnik-Szombierki | | ŁKS | 4:2 | |||||
Day 16 | |||||||||
02.09 | Budowlani | | Kolejarz Warszawa | 3:0 | |||||
02.09 | ŁKS | | Kolejarz Poznań | 0:3 | |||||
02.09 | Stal | | Górnik | 1:1 | |||||
03.09 | Ogniwo | | Związkowiec | 1:1 | |||||
05.09 | Gwardia | | Górnik-Szombierki | 4:1 | |||||
Day 2 | |||||||||
24.09 | Sporting | | Académica | 7:0 (5:0) | |||||
Lisboa | |||||||||
24.09 | Oriental | | Belenenses | 3:1 (1:0) | |||||
24.09 | Atlético | | Benfica | 2:2 (2:0) | |||||
Lisboa | |||||||||
24.09 | Porto | | Boavista | 3:0 (0:0) | |||||
Porto | |||||||||
24.09 | Vitória Setubal | | Estoril-Praia | 3:2 (1:0) | |||||
24.09 | Braga | | Olhanense | 3:1 (2:1) | |||||
Braga | |||||||||
24.09 | Covilhã | | Vitória Guimarães | 6:3 (1:3) | |||||
Day 1 | |||||||||
17.09 | Olhanense | | Atlético | 4:1 (1:1) | |||||
17.09 | Vitória Guimarães | | Porto | 2:2 (0:1) | |||||
Guimarães | |||||||||
17.09 | Académica | | Oriental | 5:0 (2:0) | |||||
17.09 | Boavista | | Braga | 1:2 (1:1) | |||||
17.09 | Estoril-Praia | | Covilhã | 5:0 (1:0) | |||||
17.09 | Benfica | | Sporting | 1:3 (1:0) | |||||
Lisboa | |||||||||
17.09 | Belenenses | | Vitória Setubal | 2:0 (1:0) | |||||
Day 7 | |||||||||
17.09 | Djurgårdens | | Malmö | 2:3 | |||||
Solna | |||||||||
17.09 | Elfsborg | | Helsingborgs | 1:1 | |||||
Borås | |||||||||
17.09 | GAIS | | AIK | 1:0 | |||||
Göteborg | |||||||||
17.09 | Jönköpings Södra | | Degerfors | 5:2 | |||||
Jönköping | |||||||||
17.09 | Råå | | Norrköping | 2:0 | |||||
Helsingborg | |||||||||
17.09 | Örebro | | Kalmar | 0:1 | |||||
Örebro | |||||||||
Day 6 | |||||||||
10.09 | AIK | | Råå | 1:2 | |||||
Solna | |||||||||
10.09 | Degerfors | | GAIS | 5:1 | |||||
Degerfors | |||||||||
10.09 | Helsingborgs | | Örebro | 4:0 | |||||
Helsingborg | |||||||||
10.09 | Kalmar | | Djurgårdens | 0:1 | |||||
Kalmar | |||||||||
10.09 | Malmö | | Jönköpings Södra | 7:3 | |||||
Malmö | |||||||||
10.09 | Norrköping | | Elfsborg | 0:3 | |||||
Norrköping |
09.09 | Airdrieonians | | Aberdeen | 2:5 | |||||
09.09 | St. Mirren | | Clyde | 3:1 | |||||
09.09 | Hibernian | | Falkirk | 6:0 | |||||
09.09 | East Fife | | Rangers | 0:3 | |||||
09.09 | Celtic | | Greenock Morton | 3:4 | |||||
09.09 | Dundee | | Hearts | 1:0 | |||||
09.09 | Third Lanark | | Motherwell | 2:0 | |||||
09.09 | Partick Thistle | | Raith Rovers | 5:2 | |||||
16.09 | Greenock Morton | | Airdrieonians | 4:1 | |||||
16.09 | Hearts | | East Fife | 5:1 | |||||
16.09 | Rangers | | Dundee | 0:0 | |||||
16.09 | Falkirk | | St. Mirren | 0:2 | |||||
16.09 | Raith Rovers | | Third Lanark | 4:0 | |||||
23.09 | Dundee | | Aberdeen | 2:0 | |||||
23.09 | Partick Thistle | | Clyde | 2:1 | |||||
23.09 | Third Lanark | | Falkirk | 2:1 | |||||
23.09 | Celtic | | Rangers | 3:2 | |||||
23.09 | St. Mirren | | Greenock Morton | 1:3 | |||||
23.09 | Hibernian | | Hearts | 0:1 | |||||
23.09 | Airdrieonians | | Motherwell | 2:3 | |||||
23.09 | East Fife | | Raith Rovers | 3:1 | |||||
28.09 | Greenock Morton | | Celtic | 0:2 | |||||
30.09 | Rangers | | Airdrieonians | 4:1 | |||||
30.09 | Raith Rovers | | Celtic | 1:2 | |||||
30.09 | Motherwell | | East Fife | 4:2 | |||||
30.09 | Greenock Morton | | Dundee | 2:3 | |||||
30.09 | Aberdeen | | Hibernian | 2:1 | |||||
30.09 | Falkirk | | Partick Thistle | 2:1 | |||||
30.09 | Hearts | | St. Mirren | 1:0 | |||||
30.09 | Clyde | | Third Lanark | 0:2 | |||||
2nd leg | 1st leg | total | |||||||
20.09 | Alloa Athletic | | Queen of the South | 2:2 | 0:1 | 2:3 | |||
20.09 | Dundee United | | Ayr United | 1:2 | 0:3 | 1:5 | |||
20.09 | Hibernian | | Aberdeen | 4:1 | 1:4 | 5:5 | |||
20.09 | Motherwell | | Celtic | 0:1 | 4:1 | 4:2 | |||
Day 1 | |||||||||
16.09 | Aberdeen | | Hibernian | 4:1 | |||||
16.09 | Ayr United | | Dundee United | 3:0 | |||||
16.09 | Celtic | | Motherwell | 1:4 | |||||
16.09 | Queen of the South | | Alloa Athletic | 1:0 | |||||
Day 6 | |||||||||
02.09 | Raith Rovers | | Celtic | 2:2 | |||||
02.09 | Third Lanark | | East Fife | 3:3 | |||||
Day 6 | |||||||||
02.09 | Hibernian | | Falkirk | 4:0 | |||||
02.09 | St. Mirren | | Dundee | 3:1 | |||||
Day 6 | |||||||||
02.09 | Airdrieonians | | Hearts | 1:3 | |||||
02.09 | Partick Thistle | | Motherwell | 2:3 | |||||
Day 6 | |||||||||
02.09 | Dunfermline Athletic | | Ayr United | 2:5 | |||||
02.09 | Kilmarnock | | Dumbarton | 0:0 | |||||
Day 6 | |||||||||
02.09 | Dundee United | | Cowdenbeath | 4:1 | |||||
02.09 | Stenhousemuir | | St. Johnstone | 1:2 | |||||
Club | G | W | D | L | F-A | P | |||
1. | Dundee United | 6 | 4 | 1 | 1 | 19-10 | 9 | ||
2. | St. Johnstone | 6 | 3 | 1 | 2 | 15-14 | 7 | ||
3. | Cowdenbeath | 6 | 1 | 3 | 2 | 12-13 | 5 | ||
4. | Stenhousemuir | 6 | 1 | 1 | 4 | 10-19 | 3 |
Day 6 | |||||||||
02.09 | Hamilton Academical | | Stirling Albion | 3:0 | |||||
02.09 | Queen of the South | | Queen's Park | 4:3 | |||||
Club | G | W | D | L | F-A | P | |||
1. | Queen of the South | 6 | 3 | 3 | 0 | 15-11 | 9 | ||
2. | Queen's Park | 6 | 2 | 2 | 2 | 12-11 | 6 | ||
3. | Hamilton Academical | 6 | 2 | 1 | 3 | 9-9 | 5 | ||
4. | Stirling Albion | 6 | 1 | 2 | 3 | 6-11 | 4 |
Day 6 | |||||||||
02.09 | Alloa Athletic | | Albion Rovers | 2:2 | |||||
02.09 | Forfar Athletic | | Arbroath | 4:1 | |||||
Club | G | W | D | L | F-A | P | |||
1. | Racing Club | 34 | 23 | 1 | 10 | 86-48 | 47 | ||
2. | Boca Juniors | 34 | 15 | 9 | 10 | 59-46 | 39 | ||
3. | Independiente | 34 | 18 | 3 | 13 | 69-55 | 39 | ||
4. | River Plate | 34 | 15 | 8 | 11 | 68-57 | 38 | ||
5. | San Lorenzo de Almagro | 34 | 15 | 7 | 12 | 77-60 | 37 | ||
6. | Estudiantes | 34 | 14 | 8 | 12 | 57-61 | 36 | ||
7. | Banfield | 34 | 12 | 11 | 11 | 60-51 | 35 | ||
8. | Chacarita Juniors | 34 | 13 | 8 | 13 | 54-54 | 34 | ||
8. | Platense | 34 | 11 | 12 | 11 | 66-74 | 34 | ||
10. | Vélez Sársfield | 34 | 14 | 5 | 15 | 47-58 | 33 |
Now in database:
|
07.04.2024 current |
04.04.2024 April update of the FIFA/Coca-Cola World Ranking |
05.12.2023 current |
20:00 | |
16:00 | |
16:30 | |
19:00 | |
13:00 | |
14:00 | |
16:00 | |
17:00 | |
17:00 | |
17:00 | |
18:00 | |
19:00 | |
16:00 | |
14:00 | |
14:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
16:00 | |
16:00 | |
19:00 | |
13:00 | |
13:00 | |
13:00 | |
14:00 | |
15:00 | |
16:00 | |
16:00 | |
09:00 | |
13:00* | |
15:30* | |
18:00* | |
12:00* | |
13:00* | |
17:00 | |
19:30 | |
16:00 | |
18:00 | |
20:00 | |
17:00 | |
17:00 | |
19:00 | |
19:00 | |
21:00 | |
19:00 | |
19:00 | |
16:30 | |
12:00 | |
14:15 | |
14:15 | |
19:30 | |
15:30 | |
17:30 | |
19:30 | |
14:30 | |
14:30 | |
14:30 | |
14:30 | |
14:30 | |
14:30 | |
14:30 | |
14:30 | |
14:30 | |
17:00 | |
19:15 | |
Víkingur R FH | 19:15 |
14:00 | |
16:15 | |
18:30 | |
21:00 | |
12:30 | |
15:00 | |
15:00 | |
18:00 | |
20:45 | |
15:00 | |
16:00 | |
18:25 | |
14:30 | |
17:00 | |
17:00 | |
17:00 | |
17:00 | |
17:00 | |
19:15 | |
12:30 | |
15:00 | |
17:30 | |
15:30 | |
18:00 | |
18:00 | |
20:30 | |
15:00 | |
17:30 | |
21:00 | |
21:00 | |
21:00 | |
21:00 | |
21:00 | |
21:00 | |
21:00 | |
17:00 | |
19:10 | |
19:00 | |
19:00 | |
19:00 | |
19:00 | |
19:00 | |
14:00 | |
14:00 | |
16:30 | |
16:30 | |
14:30 | |
17:00 | |
19:00 | |
16:30 | |
16:30 | |
17:45 | |
17:45 | |
20:15 | |
16:00 | |
16:00 | |
16:00 | |
18:30 | |
18:30 | |
13:45 | |
19:35 | |
20:00 | |
16:00 | |
Local time | |
0:2 | |
5:1 | |
2:3 | |
0:1 | |
1:1 | |
0:3 | |
0:1 | |
2:1 | |
1:1 | |
3:3 | |
1:0 | |
1:1 | |
2:2 | |
0:5 | |
4:1 | |
1:1 | |
4:0 | |
4:0 | |
0:1 | |
1:0 | |
1:1 | |
2:1 | |
2:1 | |
1:2 | |
3:2 | |
2:0 | |
21:00* | |
2:2 | |
4:2 | |
5:2 | |
1:2 | |
Local time |
Current
15.11.2023 – 01.10.2025
World Cup 2026,
Qualifying tournament, Africa
23.03.2024 – 14.07.2024
Copa América 2024,
Qualifying play-offs
12.10.2023 – 11.06.2024
Asian Cup 2027,
Qualifying tournament
27.06.2023 – 01.06.2024
08.08.2023 – 22.05.2024
13.07.2023 – 29.05.2024
UEFA Europa Conference League 2023/24
06.02.2024 – 30.11.2024
05.03.2024 – 23.11.2024
15.08.2023 – 25.05.2024
18.08.2023 – 25.05.2024
18.08.2023 – 19.05.2024
08.02.2024 – 28.05.2024
06.02.2024 – 02.06.2024
CONCACAF Champions Cup 2024,
Final tournament
Just finished
08.08.2023 – 05.05.2024
© WildSoft 2007-2024 | info@wildstat.ru |