Europa League 2019/20 |
21.08.2020 21:00 | Sevilla | | Inter | 3:2 (2:2) * | |||
Germany, Köln |
17.08.2020 21:00 | Inter | | Shahtar Donetsk | 5:0 (1:0) * | |||
Germany, Düsseldorf | |||||||
16.08.2020 21:00 | Sevilla | | Manchester United | 2:1 (1:1) * | |||
Germany, Köln |
11.08.2020 21:00 | Shahtar Donetsk | | Basel | 4:1 (2:0) * | |||
Germany, Gelsenkirchen | |||||||
11.08.2020 21:00 | Wolverhampton Wanderers | | Sevilla | 0:1 (0:0) * | |||
Germany, Duisburg | |||||||
10.08.2020 21:00 | Inter | | Bayer 04 | 2:1 (2:1) * | |||
Germany, Düsseldorf | |||||||
10.08.2020 21:00 | Manchester United | | København | 1:0 aet (0:0, 0:0) * | |||
Germany, Köln |
06.08.2020 21:00 | Basel | | Eintracht Frankfurt | 1:0 (0:0) * | |||
Basel | |||||||
06.08.2020 20:00 | Wolverhampton Wanderers | | Olympiakós | 1:0 (1:0) * | |||
Wolverhampton | |||||||
06.08.2020 18:55 | Bayer 04 | | Rangers | 1:0 (0:0) * | |||
Leverkusen | |||||||
05.08.2020 20:00 | Manchester United | | LASK | 2:1 (0:0) * | |||
Manchester | |||||||
05.08.2020 19:55 | Shahtar Donetsk | | Wolfsburg | 3:0 (0:0) * | |||
Kiev | |||||||
05.08.2020 18:55 | København | | İstanbul Başakşehir | 3:0 (1:0) * | |||
København |
06.08.2020 18:55 | Sevilla | | Roma | 2:0 (2:0) * | |||
Germany, Duisburg | |||||||
05.08.2020 21:00 | Inter | | Getafe | 2:0 (1:0) * | |||
Germany, Gelsenkirchen | |||||||
12.03.2020 22:00 | Olympiakós | | Wolverhampton Wanderers | 1:1 (0:0) * | |||
Piraeus | |||||||
12.03.2020 21:00 | Wolfsburg | | Shahtar Donetsk | 1:2 (0:1) * | |||
Wolfsburg | |||||||
12.03.2020 20:55 | İstanbul Başakşehir | | København | 1:0 (0:0) | |||
İstanbul | |||||||
12.03.2020 20:00 | Rangers | | Bayer 04 | 1:3 (0:1) | |||
Glasgow | |||||||
12.03.2020 18:55 | Eintracht Frankfurt | | Basel | 0:3 (0:1) * | |||
Frankfurt am Main | |||||||
12.03.2020 18:55 | LASK | | Manchester United | 0:5 (0:1) * | |||
Linz |
28.02.2020 18:00 | Red Bull | | Eintracht Frankfurt | 2:2 (1:1) | |||
Salzburg | |||||||
27.02.2020 21:00 | Ajax | | Getafe | 2:1 (1:1) | |||
Amsterdam | |||||||
27.02.2020 21:00 | Inter | | Ludogorets | 2:1 (2:1) * | |||
Milano | |||||||
27.02.2020 21:00 | Sevilla | | CFR | 0:0 | |||
Sevilla | |||||||
27.02.2020 20:55 | İstanbul Başakşehir | | Sporting | 4:1 aet (2:0, 3:1) | |||
İstanbul | |||||||
27.02.2020 20:00 | Arsenal | | Olympiakós | 1:2 aet (0:0, 0:1) | |||
London | |||||||
27.02.2020 20:00 | Benfica | | Shahtar Donetsk | 3:3 (2:1) | |||
Lisboa | |||||||
27.02.2020 20:00 | Celtic | | København | 1:3 (0:0) | |||
Glasgow | |||||||
27.02.2020 20:00 | Manchester United | | Brugge | 5:0 (3:0) | |||
Manchester | |||||||
27.02.2020 18:55 | Basel | | APOEL | 1:0 (1:0) | |||
Basel | |||||||
27.02.2020 18:55 | Español | | Wolverhampton Wanderers | 3:2 (1:1) | |||
Barcelona | |||||||
27.02.2020 18:55 | Gent | | Roma | 1:1 (1:1) | |||
Gent | |||||||
27.02.2020 18:55 | LASK | | AZ | 2:0 (1:0) | |||
Linz | |||||||
27.02.2020 18:55 | Malmö | | Wolfsburg | 0:3 (0:1) | |||
Malmö | |||||||
27.02.2020 17:55 | Porto | | Bayer 04 | 1:3 (0:1) | |||
Porto | |||||||
26.02.2020 17:00 | Braga | | Rangers | 0:1 (0:0) | |||
Braga |
20.02.2020 22:00 | APOEL | | Basel | 0:3 (0:1) | |||
Nicosia | |||||||
20.02.2020 22:00 | Olympiakós | | Arsenal | 0:1 (0:0) | |||
Piraeus | |||||||
20.02.2020 21:00 | AZ | | LASK | 1:1 (0:1) | |||
Alkmaar | |||||||
20.02.2020 21:00 | Bayer 04 | | Porto | 2:1 (1:0) | |||
Leverkusen | |||||||
20.02.2020 21:00 | Roma | | Gent | 1:0 (1:0) | |||
Roma | |||||||
20.02.2020 21:00 | Wolfsburg | | Malmö | 2:1 (0:0) | |||
Wolfsburg | |||||||
20.02.2020 20:00 | Rangers | | Braga | 3:2 (0:1) | |||
Glasgow | |||||||
20.02.2020 20:00 | Wolverhampton Wanderers | | Español | 4:0 (1:0) | |||
Wolverhampton | |||||||
20.02.2020 19:55 | CFR | | Sevilla | 1:1 (0:0) | |||
Cluj-Napoca | |||||||
20.02.2020 19:55 | Ludogorets | | Inter | 0:2 (0:0) | |||
Razgrad | |||||||
20.02.2020 19:55 | Shahtar Donetsk | | Benfica | 2:1 (0:0) | |||
Kharkiv | |||||||
20.02.2020 18:55 | Brugge | | Manchester United | 1:1 (1:1) | |||
Brugge | |||||||
20.02.2020 18:55 | Eintracht Frankfurt | | Red Bull | 4:1 (2:0) | |||
Frankfurt am Main | |||||||
20.02.2020 18:55 | Getafe | | Ajax | 2:0 (1:0) | |||
Getafe | |||||||
20.02.2020 18:55 | København | | Celtic | 1:1 (0:1) | |||
København | |||||||
20.02.2020 17:55 | Sporting | | İstanbul Başakşehir | 3:1 (2:0) | |||
Lisboa |
12.12.2019 21:55 | Qarabağ | | F91 | 1:1 (0:0) | |||
Bakı | |||||||
12.12.2019 19:55 | APOEL | | Sevilla | 1:0 (0:0) | |||
Nicosia |
28.11.2019 21:00 | F91 | | APOEL | 0:2 (0:2) | |||
Lëtzebuerg | |||||||
28.11.2019 21:00 | Sevilla | | Qarabağ | 2:0 (0:0) | |||
Sevilla |
07.11.2019 19:55 | APOEL | | Qarabağ | 2:1 (0:1) | |||
Nicosia | |||||||
07.11.2019 18:55 | F91 | | Sevilla | 2:5 (0:4) | |||
Lëtzebuerg |
24.10.2019 21:00 | Sevilla | | F91 | 3:0 (0:0) | |||
Sevilla | |||||||
24.10.2019 20:55 | Qarabağ | | APOEL | 2:2 (1:2) | |||
Bakı |
03.10.2019 21:00 | F91 | | Qarabağ | 1:4 (0:3) | |||
Lëtzebuerg | |||||||
03.10.2019 21:00 | Sevilla | | APOEL | 1:0 (1:0) | |||
Sevilla |
19.09.2019 20:55 | Qarabağ | | Sevilla | 0:3 (0:0) | |||
Bakı | |||||||
19.09.2019 19:55 | APOEL | | F91 | 3:4 (0:1) | |||
Nicosia |
12.12.2019 19:55 | Dynamo Kyiv | | Lugano | 1:1 (0:1) | |||
Kiev | |||||||
12.12.2019 18:55 | København | | Malmö | 0:1 (0:0) | |||
København |
28.11.2019 21:00 | Lugano | | København | 0:1 (0:1) | |||
St. Gallen | |||||||
28.11.2019 21:00 | Malmö | | Dynamo Kyiv | 4:3 (1:2) | |||
Malmö |
07.11.2019 18:55 | København | | Dynamo Kyiv | 1:1 (1:0) | |||
København | |||||||
07.11.2019 18:55 | Lugano | | Malmö | 0:0 | |||
St. Gallen |
24.10.2019 22:00 | Dynamo Kyiv | | København | 1:1 (0:1) | |||
Kiev | |||||||
24.10.2019 21:00 | Malmö | | Lugano | 2:1 (2:0) | |||
Malmö |
03.10.2019 21:00 | Lugano | | Dynamo Kyiv | 0:0 | |||
St. Gallen | |||||||
03.10.2019 21:00 | Malmö | | København | 1:1 (0:1) | |||
Malmö |
19.09.2019 19:55 | Dynamo Kyiv | | Malmö | 1:0 (0:0) | |||
Kiev | |||||||
19.09.2019 18:55 | København | | Lugano | 1:0 (0:0) | |||
København |
12.12.2019 18:55 | Basel | | Trabzonspor | 2:0 (1:0) | |||
Basel | |||||||
12.12.2019 18:55 | Getafe | | FK Krasnodar | 3:0 (0:0) | |||
Getafe |
28.11.2019 18:50 | FK Krasnodar | | Basel | 1:0 (0:0) | |||
Krasnodar | |||||||
28.11.2019 18:50 | Trabzonspor | | Getafe | 0:1 (0:0) | |||
Trabzon |
07.11.2019 20:55 | FK Krasnodar | | Trabzonspor | 3:1 (2:0) | |||
Krasnodar | |||||||
07.11.2019 18:55 | Basel | | Getafe | 2:1 (1:1) | |||
Basel |
24.10.2019 22:00 | Trabzonspor | | FK Krasnodar | 0:2 (0:0) | |||
Trabzon | |||||||
24.10.2019 21:00 | Getafe | | Basel | 0:1 (0:1) | |||
Getafe |
03.10.2019 22:00 | FK Krasnodar | | Getafe | 1:2 (0:1) | |||
Krasnodar | |||||||
03.10.2019 22:00 | Trabzonspor | | Basel | 2:2 (1:1) | |||
Trabzon |
19.09.2019 18:55 | Basel | | FK Krasnodar | 5:0 (2:0) | |||
Basel | |||||||
19.09.2019 18:55 | Getafe | | Trabzonspor | 1:0 (1:0) | |||
Getafe |
12.12.2019 18:55 | LASK | | Sporting | 3:0 (2:0) | |||
Linz | |||||||
12.12.2019 18:55 | PSV | | Rosenborg | 1:1 (0:1) | |||
Eindhoven |
28.11.2019 21:00 | Rosenborg | | LASK | 1:2 (1:1) | |||
Trondheim | |||||||
28.11.2019 20:00 | Sporting | | PSV | 4:0 (3:0) | |||
Lisboa |
07.11.2019 18:55 | LASK | | PSV | 4:1 (0:1) | |||
Linz | |||||||
07.11.2019 18:55 | Rosenborg | | Sporting | 0:2 (0:2) | |||
Trondheim |
24.10.2019 21:00 | PSV | | LASK | 0:0 | |||
Eindhoven | |||||||
24.10.2019 20:00 | Sporting | | Rosenborg | 1:0 (0:0) | |||
Lisboa |
03.10.2019 21:00 | Rosenborg | | PSV | 1:4 (0:3) | |||
Trondheim | |||||||
03.10.2019 20:00 | Sporting | | LASK | 2:1 (0:1) | |||
Lisboa |
19.09.2019 18:55 | LASK | | Rosenborg | 1:0 (1:0) | |||
Linz | |||||||
19.09.2019 18:55 | PSV | | Sporting | 3:2 (2:1) | |||
Eindhoven |
12.12.2019 19:55 | CFR | | Celtic | 2:0 (0:0) | |||
Cluj-Napoca | |||||||
12.12.2019 18:55 | Rennes | | Lazio | 2:0 (1:0) | |||
Rennes |
28.11.2019 21:00 | Lazio | | CFR | 1:0 (1:0) | |||
Roma | |||||||
28.11.2019 20:00 | Celtic | | Rennes | 3:1 (2:0) | |||
Glasgow |
07.11.2019 19:55 | CFR | | Rennes | 1:0 (0:0) | |||
Cluj-Napoca | |||||||
07.11.2019 18:55 | Lazio | | Celtic | 1:2 (1:1) | |||
Roma |
24.10.2019 21:00 | Rennes | | CFR | 0:1 (0:1) | |||
Rennes | |||||||
24.10.2019 20:00 | Celtic | | Lazio | 2:1 (0:1) | |||
Glasgow |
03.10.2019 21:00 | Lazio | | Rennes | 2:1 (0:0) | |||
Roma | |||||||
03.10.2019 20:00 | Celtic | | CFR | 2:0 (1:0) | |||
Glasgow |
19.09.2019 19:55 | CFR | | Lazio | 2:1 (1:1) | |||
Cluj-Napoca | |||||||
19.09.2019 18:55 | Rennes | | Celtic | 1:1 (1:0) | |||
Rennes |
12.12.2019 18:55 | Eintracht Frankfurt | | Vitória Guimarães | 2:3 (2:1) | |||
Frankfurt am Main | |||||||
12.12.2019 18:55 | Standard | | Arsenal | 2:2 (0:0) | |||
Liège |
28.11.2019 20:00 | Arsenal | | Eintracht Frankfurt | 1:2 (1:0) | |||
London | |||||||
28.11.2019 20:00 | Vitória Guimarães | | Standard | 1:1 (1:1) | |||
Guimarães |
07.11.2019 18:55 | Standard | | Eintracht Frankfurt | 2:1 (0:0) | |||
Liège | |||||||
06.11.2019 15:50 | Vitória Guimarães | | Arsenal | 1:1 (0:0) | |||
Guimarães |
24.10.2019 21:00 | Eintracht Frankfurt | | Standard | 2:1 (1:0) | |||
Frankfurt am Main | |||||||
24.10.2019 20:00 | Arsenal | | Vitória Guimarães | 3:2 (1:2) | |||
London |
03.10.2019 20:00 | Arsenal | | Standard | 4:0 (3:0) | |||
London | |||||||
03.10.2019 20:00 | Vitória Guimarães | | Eintracht Frankfurt | 0:1 (0:1) | |||
Guimarães |
19.09.2019 18:55 | Eintracht Frankfurt | | Arsenal | 0:3 (0:1) | |||
Frankfurt am Main | |||||||
19.09.2019 18:55 | Standard | | Vitória Guimarães | 2:0 (0:0) | |||
Liège |
12.12.2019 20:00 | Porto | | Feyenoord | 3:2 (3:2) | |||
Porto | |||||||
12.12.2019 20:00 | Rangers | | Young Boys | 1:1 (1:0) | |||
Glasgow |
28.11.2019 18:55 | Feyenoord | | Rangers | 2:2 (1:0) | |||
Rotterdam | |||||||
28.11.2019 18:55 | Young Boys | | Porto | 1:2 (1:0) | |||
Bern |
07.11.2019 21:00 | Feyenoord | | Young Boys | 1:1 (1:0) | |||
Rotterdam | |||||||
07.11.2019 20:00 | Rangers | | Porto | 2:0 (0:0) | |||
Glasgow |
24.10.2019 18:55 | Young Boys | | Feyenoord | 2:0 (2:0) | |||
Bern | |||||||
24.10.2019 17:55 | Porto | | Rangers | 1:1 (1:1) | |||
Porto |
03.10.2019 18:55 | Feyenoord | | Porto | 2:0 (0:0) | |||
Rotterdam | |||||||
03.10.2019 18:55 | Young Boys | | Rangers | 2:1 (0:1) | |||
Bern |
19.09.2019 20:00 | Porto | | Young Boys | 2:1 (2:1) | |||
Porto | |||||||
19.09.2019 20:00 | Rangers | | Feyenoord | 1:0 (1:0) | |||
Glasgow |
12.12.2019 22:00 | Ludogorets | | Ferencváros | 1:1 (1:0) | |||
Razgrad | |||||||
12.12.2019 21:00 | Español | | CSKA Moscow | 0:1 (0:0) | |||
Barcelona |
28.11.2019 20:55 | CSKA Moscow | | Ludogorets | 1:1 (0:0) | |||
Moscow | |||||||
28.11.2019 18:55 | Ferencváros | | Español | 2:2 (1:1) | |||
Budapest |
07.11.2019 21:00 | Español | | Ludogorets | 6:0 (3:0) | |||
Barcelona | |||||||
07.11.2019 21:00 | Ferencváros | | CSKA Moscow | 0:0 | |||
Budapest |
24.10.2019 19:55 | CSKA Moscow | | Ferencváros | 0:1 (0:0) | |||
Moscow | |||||||
24.10.2019 19:55 | Ludogorets | | Español | 0:1 (0:1) | |||
Razgrad |
03.10.2019 19:55 | CSKA Moscow | | Español | 0:2 (0:0) | |||
Moscow | |||||||
03.10.2019 18:55 | Ferencváros | | Ludogorets | 0:3 (0:2) | |||
Budapest |
19.09.2019 22:00 | Ludogorets | | CSKA Moscow | 5:1 (0:1) | |||
Razgrad | |||||||
19.09.2019 21:00 | Español | | Ferencváros | 1:1 (0:1) | |||
Barcelona |
12.12.2019 21:00 | Gent | | FK Oleksandriya | 2:1 (2:0) | |||
Gent | |||||||
12.12.2019 21:00 | Wolfsburg | | Saint-Étienne | 1:0 (0:0) | |||
Wolfsburg |
28.11.2019 19:55 | FK Oleksandriya | | Wolfsburg | 0:1 (0:1) | |||
Lviv | |||||||
28.11.2019 18:55 | Saint-Étienne | | Gent | 0:0 | |||
Saint-Étienne |
07.11.2019 22:00 | FK Oleksandriya | | Saint-Étienne | 2:2 (0:1) | |||
Lviv | |||||||
07.11.2019 21:00 | Wolfsburg | | Gent | 1:3 (1:0) | |||
Wolfsburg |
24.10.2019 18:55 | Gent | | Wolfsburg | 2:2 (1:2) | |||
Gent | |||||||
24.10.2019 18:55 | Saint-Étienne | | FK Oleksandriya | 1:1 (1:1) | |||
Saint-Étienne |
03.10.2019 19:55 | FK Oleksandriya | | Gent | 1:1 (0:1) | |||
Lviv | |||||||
03.10.2019 18:55 | Saint-Étienne | | Wolfsburg | 1:1 (1:1) | |||
Saint-Étienne |
19.09.2019 21:00 | Gent | | Saint-Étienne | 3:2 (2:1) | |||
Gent | |||||||
19.09.2019 21:00 | Wolfsburg | | FK Oleksandriya | 3:1 (2:0) | |||
Wolfsburg |
12.12.2019 21:00 | Borussia M'gladbach | | İstanbul Başakşehir | 1:2 (1:1) | |||
Mönchengladbach | |||||||
12.12.2019 21:00 | Roma | | Wolfsberg | 2:2 (2:1) | |||
Roma |
28.11.2019 20:55 | İstanbul Başakşehir | | Roma | 0:3 (0:3) | |||
İstanbul | |||||||
28.11.2019 18:55 | Wolfsberg | | Borussia M'gladbach | 0:1 (0:0) | |||
Graz |
07.11.2019 21:00 | Borussia M'gladbach | | Roma | 2:1 (1:0) | |||
Mönchengladbach | |||||||
07.11.2019 21:00 | Wolfsberg | | İstanbul Başakşehir | 0:3 (0:0) | |||
Graz |
24.10.2019 19:55 | İstanbul Başakşehir | | Wolfsberg | 1:0 (0:0) | |||
İstanbul | |||||||
24.10.2019 18:55 | Roma | | Borussia M'gladbach | 1:1 (1:0) | |||
Roma |
03.10.2019 19:55 | İstanbul Başakşehir | | Borussia M'gladbach | 1:1 (0:0) | |||
İstanbul | |||||||
03.10.2019 18:55 | Wolfsberg | | Roma | 1:1 (0:1) | |||
Graz |
19.09.2019 21:00 | Borussia M'gladbach | | Wolfsberg | 0:4 (0:3) | |||
Mönchengladbach | |||||||
19.09.2019 21:00 | Roma | | İstanbul Başakşehir | 4:0 (1:0) | |||
Roma |
12.12.2019 21:00 | Slovan Bratislava | | Braga | 2:4 (1:1) | |||
Bratislava | |||||||
12.12.2019 20:00 | Wolverhampton Wanderers | | Beşiktaş | 4:0 (0:0) | |||
Wolverhampton |
28.11.2019 20:55 | Beşiktaş | | Slovan Bratislava | 2:1 (0:1) | |||
İstanbul | |||||||
28.11.2019 17:55 | Braga | | Wolverhampton Wanderers | 3:3 (1:3) | |||
Braga |
07.11.2019 20:00 | Braga | | Beşiktaş | 3:1 (2:1) | |||
Braga | |||||||
07.11.2019 20:00 | Wolverhampton Wanderers | | Slovan Bratislava | 1:0 (0:0) | |||
Wolverhampton |
24.10.2019 19:55 | Beşiktaş | | Braga | 1:2 (0:1) | |||
İstanbul | |||||||
24.10.2019 18:55 | Slovan Bratislava | | Wolverhampton Wanderers | 1:2 (1:0) | |||
Bratislava |
03.10.2019 19:55 | Beşiktaş | | Wolverhampton Wanderers | 0:1 (0:0) | |||
İstanbul | |||||||
03.10.2019 17:55 | Braga | | Slovan Bratislava | 2:2 (1:1) | |||
Braga |
19.09.2019 21:00 | Slovan Bratislava | | Beşiktaş | 4:2 (1:2) | |||
Bratislava | |||||||
19.09.2019 20:00 | Wolverhampton Wanderers | | Braga | 0:1 (0:0) | |||
Wolverhampton |
12.12.2019 21:00 | Partizan | | Astana | 4:1 (3:0) | |||
Belgrade | |||||||
12.12.2019 20:00 | Manchester United | | AZ | 4:0 (0:0) | |||
Manchester |
28.11.2019 21:50 | Astana | | Manchester United | 2:1 (0:1) | |||
Nur-Sultan | |||||||
28.11.2019 18:55 | AZ | | Partizan | 2:2 (0:2) | |||
Den Haag |
07.11.2019 21:50 | Astana | | AZ | 0:5 (0:1) | |||
Nur-Sultan | |||||||
07.11.2019 20:00 | Manchester United | | Partizan | 3:0 (2:0) | |||
Manchester |
24.10.2019 18:55 | AZ | | Astana | 6:0 (2:0) | |||
Den Haag | |||||||
24.10.2019 18:55 | Partizan | | Manchester United | 0:1 (0:1) | |||
Belgrade |
03.10.2019 20:50 | Astana | | Partizan | 1:2 (0:1) | |||
Nur-Sultan | |||||||
03.10.2019 18:55 | AZ | | Manchester United | 0:0 | |||
Den Haag |
19.09.2019 21:00 | Partizan | | AZ | 2:2 (1:1) | |||
Belgrade | |||||||
19.09.2019 20:00 | Manchester United | | Astana | 1:0 (0:0) | |||
Manchester |
29.08.2019 20:30 | Trabzonspor | | AÉK | 0:2 (0:2) | |||
Trabzon Şenol Güneş Stadyumu | |||||||
29.08.2019 20:30 | Hapoel Be`er Sheva | | Feyenoord | 0:3 (0:0) | |||
Beersheba | |||||||
29.08.2019 20:30 | Eintracht Frankfurt | | Strasbourg | 3:0 (1:0) | |||
Frankfurt am Main | |||||||
29.08.2019 20:15 | Spartak Moscow | | Braga | 1:2 (0:2) | |||
Moscow | |||||||
29.08.2019 20:15 | Maribor | | Ludogorets | 2:2 (0:2) | |||
Maribor | |||||||
29.08.2019 20:00 | Vitória Guimarães | | Steaua | 1:0 (0:0) | |||
Guimarães | |||||||
29.08.2019 20:00 | Apollon | | PSV | 0:4 (0:0) | |||
Nicosia | |||||||
29.08.2019 20:00 | Rijeka | | Gent | 1:1 (1:1) | |||
Rijeka | |||||||
29.08.2019 20:00 | Zorya Lugansk | | Español | 2:2 (0:1) | |||
Zaporizhia | |||||||
29.08.2019 20:00 | Bnei Yehuda | | Malmö | 0:1 (0:1) | |||
Petah Tikva | |||||||
29.08.2019 20:00 | Ferencváros | | Sūduva | 4:2 (2:1) | |||
Budapest | |||||||
29.08.2019 20:00 | F91 | | Ararat-Armenia | 2:1 aet (0:1, 2:1), pen. 5:4 | |||
Lëtzebuerg | |||||||
29.08.2019 20:00 | Qarabağ | | Linfield | 2:1 (1:0) | |||
Bakı | |||||||
29.08.2019 20:00 | PAÓK | | Slovan Bratislava | 3:2 (0:1) | |||
Thessaloniki | |||||||
29.08.2019 20:00 | BATE | | Astana | 2:0 (1:0) | |||
Barysaw | |||||||
29.08.2019 19:45 | Wolverhampton Wanderers | | Torino | 2:1 (1:0) | |||
Wolverhampton | |||||||
29.08.2019 19:45 | Rangers | | Legia Warszawa | 1:0 (0:0) | |||
Glasgow | |||||||
29.08.2019 19:45 | Riga FC | | København | 1:0 (0:0) | |||
Rīga | |||||||
29.08.2019 19:30 | Antwerp | | AZ | 1:4 aet (0:0, 1:1) | |||
Bruxelles | |||||||
29.08.2019 19:00 | Molde | | Partizan | 1:1 (0:0) | |||
Molde | |||||||
29.08.2019 19:00 | AIK | | Celtic | 1:4 (1:2) | |||
Solna |
11.07.2019 21:30 | Steaua | | Milsami | 2:0 (1:0) | |||
Giurgiu | |||||||
11.07.2019 21:00 | Honvéd | | Žalgiris Vilnius | 3:1 (1:0) | |||
Budapest | |||||||
11.07.2019 21:00 | Dinamo Tbilisi | | Engordany | 6:0 (2:0) | |||
Tbilisi | |||||||
11.07.2019 21:00 | Široki Brijeg | | Qayrat | 1:2 (1:1) | |||
Široki Brijeg | |||||||
11.07.2019 20:30 | Europa | | Legia Warszawa | 0:0 | |||
Gibraltar | |||||||
11.07.2019 20:30 | Čukarički | | Banants | 3:0 (1:0) | |||
Belgrade | |||||||
11.07.2019 20:30 | Zeta | | MOL Fehérvár | 1:5 (1:3) | |||
Podgorica | |||||||
11.07.2019 20:30 | DAC 1904 | | Cracovia | 1:1 (1:1) | |||
Dunajská Streda | |||||||
11.07.2019 20:00 | Breiðablik | | Vaduz | 0:0 | |||
Kópavogur | |||||||
11.07.2019 20:00 | Ordabasy | | Torpedo Kutaisi | 1:0 (0:0) | |||
Shymkent | |||||||
11.07.2019 20:00 | Maccabi Haifa | | Mura | 2:0 (0:0) | |||
Haifa | |||||||
11.07.2019 20:00 | Speranţa | | Neftçi | 0:3 (0:2) | |||
Chişinău | |||||||
11.07.2019 20:00 | Shakhtsyor Soligorsk | | Hibernians | 1:0 (0:0) | |||
Salihorsk | |||||||
11.07.2019 20:00 | Olimpija Ljubljana | | RFS | 2:3 (0:0) | |||
Ljubljana Športni park Stožice | |||||||
11.07.2019 20:00 | Žalgiris Kaunas | | Apollon | 0:2 (0:1) | |||
Marijampolė | |||||||
11.07.2019 20:00 | Stjarnan | | Levadia | 2:1 (1:0) | |||
Garðabær | |||||||
11.07.2019 20:00 | FK Liepāja | | Dynamo Minsk | 1:1 (1:0) | |||
Liepāja | |||||||
11.07.2019 20:00 | Səbail | | Universitatea | 2:3 (1:1) | |||
Bakı | |||||||
11.07.2019 19:45 | Cork City | | Progrès | 0:2 (0:2) | |||
Cork | |||||||
11.07.2019 19:45 | Cliftonville | | Haugesund | 0:1 (0:1) | |||
Belfast | |||||||
11.07.2019 19:45 | St. Patrick's | | Norrköping | 0:2 (0:0) | |||
Dublin | |||||||
11.07.2019 19:45 | Aberdeen | | RoPS | 2:1 (1:0) | |||
Aberdeen | |||||||
11.07.2019 19:30 | Fola | | Chikhura | 1:2 (1:0) | |||
Esch-Uelzecht | |||||||
11.07.2019 19:30 | Riteriai | | Klaksvík | 1:1 (0:0) | |||
Vilnius | |||||||
11.07.2019 19:00 | Malmö | | Ballymena United | 7:0 (3:0) | |||
Malmö | |||||||
11.07.2019 19:00 | Connah's Quay Nomads | | Kilmarnock | 1:2 (0:0) | |||
Rhyl | |||||||
11.07.2019 19:00 | KuPS | | FK Vitebsk | 2:0 (0:0) | |||
Kuopio | |||||||
11.07.2019 19:00 | Brann | | Shamrock Rovers | 2:2 (2:1) | |||
Bergen | |||||||
11.07.2019 19:00 | Flora | | Radnički | 2:0 (0:0) | |||
Tallinn | |||||||
11.07.2019 19:00 | Debrecen | | Kukësi | 3:0 (0:0) | |||
Debrecen | |||||||
11.07.2019 19:00 | Brøndby | | Inter | 4:1 (1:1) | |||
København | |||||||
11.07.2019 19:00 | Molde | | KR | 7:1 (4:0) | |||
Molde | |||||||
11.07.2019 19:00 | Akademija Pandev | | Zrinjski | 0:3 (0:2) | |||
Skopje | |||||||
11.07.2019 19:00 | Alashkert | | Makedonija | 3:1 (1:0) | |||
Yerevan | |||||||
11.07.2019 19:00 | Radnik | | Spartak Trnava | 2:0 (1:0) | |||
Banja Luka | |||||||
11.07.2019 18:30 | Ružomberok | | Levski | 0:2 (0:1) | |||
Ružomberok | |||||||
11.07.2019 18:30 | Balzan | | Domžale | 3:4 (2:1) | |||
Ta' Qali | |||||||
11.07.2019 18:30 | Trans | | Budućnost | 0:2 (0:1) | |||
Rakvere | |||||||
11.07.2019 18:30 | AEK Larnaca | | Petrocub | 1:0 (1:0) | |||
Larnaca | |||||||
11.07.2019 18:00 | Crusaders | | B36 | 2:0 (1:0) | |||
Belfast | |||||||
11.07.2019 17:45 | Ventspils | | Teuta | 3:0 (1:0) | |||
Ventspils | |||||||
11.07.2019 17:30 | Laçi | | Hapoel Be`er Sheva | 1:1 (1:0) | |||
Laç | |||||||
11.07.2019 17:30 | Pyunik | | Shkupi | 3:3 (1:2) | |||
Gyumri | |||||||
10.07.2019 17:55 | Jeunesse | | Tobil | 0:0 | |||
Esch-Uelzecht | |||||||
09.07.2019 20:30 | CSKA Sofia | | Titograd | 4:0 (1:0) | |||
Sofia | |||||||
09.07.2019 18:00 | Gżira United | | Hajduk Split | 0:2 (0:1) | |||
Ta' Qali | |||||||
09.07.2019 17:55 | St Joseph`s | | Rangers | 0:4 (0:0) | |||
Gibraltar |
04.07.2019 20:45 | Tre Fiori | | Klaksvík | 0:4 (0:3) | |||
Serravalle | |||||||
04.07.2019 20:30 | Europa | | Sant Julià | 4:0 (1:0) | |||
Gibraltar | |||||||
04.07.2019 19:45 | Cliftonville | | Barry Town United | 4:0 (2:0) | |||
Belfast | |||||||
04.07.2019 19:30 | Engordany | | La Fiorita | 2:1 (1:0) | |||
Andorra la Vella | |||||||
04.07.2019 19:00 | Runavík | | Ballymena United | 0:0 | |||
Toftir | |||||||
04.07.2019 18:30 | Cardiff Metropolitan | | Progrès | 2:1 (1:0) | |||
Cardiff | |||||||
02.07.2019 17:45 | St Joseph`s | | Prishtina | 2:0 (0:0) | |||
Gibraltar |
27.06.2019 20:45 | La Fiorita | | Engordany | 0:1 (0:1) | |||
Serravalle | |||||||
27.06.2019 20:45 | Prishtina | | St Joseph`s | 1:1 (1:1) | |||
Pristina | |||||||
27.06.2019 20:00 | Sant Julià | | Europa | 3:2 (1:1) | |||
Andorra la Vella | |||||||
27.06.2019 19:45 | Ballymena United | | Runavík | 2:0 (0:0) | |||
Ballymena | |||||||
27.06.2019 19:30 | Progrès | | Cardiff Metropolitan | 1:0 (0:0) | |||
Diddeleng | |||||||
27.06.2019 19:00 | Klaksvík | | Tre Fiori | 5:1 (2:0) | |||
Tórshavn | |||||||
27.06.2019 18:30 | Barry Town United | | Cliftonville | 0:0 | |||
Cardiff |
Local time
Now in database:
|
20.06.2024 current |
19.06.2024 current Europa League 2024/25 added |
18.06.2024 current |
07.04.2024 current |
18:00 | |
18:00 | |
21:00 | |
21:00 | |
15:00 | |
18:00 | |
11:00 | |
15:00 | |
20:00 | |
20:00 | |
18:00 | |
18:00 | |
20:00 | |
18:00 | |
18:00 | |
19:00 | |
19:00 | |
19:30 | |
19:00 | |
19:00 | |
19:00 | |
20:00 | |
20:00 | |
21:30 | |
21:30 | |
21:30 | |
19:00 | |
19:35 | |
19:35 | |
20:00 | |
Local time | |
0:1 | |
1:1 | |
2:1 | |
0:0 | |
0:3 | |
0:0 | |
2:0 | |
2:0 | |
3:0 | |
2:1 | |
19:00* | |
Local time |
Current
15.11.2023 – 01.10.2025
World Cup 2026,
Qualifying tournament, Africa
14.06.2024 – 14.07.2024
European Football Championship 2024,
Final tournament
20.06.2024 – 14.07.2024
12.10.2023 – 10.09.2024
Asian Cup 2027,
Qualifying tournament
15.06.2024 – 30.06.2024
OFC Nations Cup 2024,
Final tournament
06.02.2024 – 30.11.2024
05.03.2024 – 23.11.2024
© WildSoft 2007-2024 | info@wildstat.ru |