Football matches in June 1954 |
26.06 17:00 | Switzerland | | Austria | 5:7 (4:5) | |||||
Lausanne | |||||||||
26.06 17:00 | Uruguay | | England | 4:2 (2:1) | |||||
Basel | |||||||||
27.06 17:00 | Hungary | | Brazil | 4:2 (2:1) | |||||
Bern | |||||||||
27.06 17:00 | FRG | | Yugoslavia | 2:0 (1:0) | |||||
Genève |
Day 2 | |||||||||
19.06 17:00 | Brazil | | Yugoslavia | 1:1 aet (0:0, 1:1) | |||||
Lausanne | |||||||||
19.06 17:10 | France | | Mexico | 3:2 (1:0) | |||||
Genève | |||||||||
Day 1 | |||||||||
16.06 18:00 | Brazil | | Mexico | 5:0 (4:0) | |||||
Genève | |||||||||
16.06 18:00 | Yugoslavia | | France | 1:0 (1:0) | |||||
Lausanne |
Day 3 | |||||||||
23.06 18:00 | FRG | | Turkey | 7:2 (3:1)* | |||||
Zürich | |||||||||
Day 2 | |||||||||
20.06 16:50 | Hungary | | FRG | 8:3 (3:1) | |||||
Basel | |||||||||
20.06 17:00 | Turkey | | South Korea | 7:0 (4:0) | |||||
Genève | |||||||||
Day 1 | |||||||||
17.06 18:00 | Hungary | | South Korea | 9:0 (4:0) | |||||
Zürich | |||||||||
17.06 18:00 | FRG | | Turkey | 4:1 (1:1) | |||||
Bern |
Day 2 | |||||||||
19.06 16:50 | Uruguay | | Scotland | 7:0 (2:0) | |||||
Basel | |||||||||
19.06 17:00 | Austria | | Czechoslovakia | 5:0 (4:0) | |||||
Zürich | |||||||||
Day 1 | |||||||||
16.06 18:00 | Austria | | Scotland | 1:0 (1:0) | |||||
Zürich | |||||||||
16.06 18:00 | Uruguay | | Czechoslovakia | 2:0 (0:0) | |||||
Bern |
Day 3 | |||||||||
23.06 18:00 | Switzerland | | Italy | 4:1 (1:0)* | |||||
Basel | |||||||||
Day 2 | |||||||||
20.06 17:00 | Italy | | Belgium | 4:1 (1:0) | |||||
Lugano | |||||||||
20.06 17:10 | England | | Switzerland | 2:0 (1:0) | |||||
Bern | |||||||||
Day 1 | |||||||||
17.06 17:50 | Switzerland | | Italy | 2:1 (1:1) | |||||
Lausanne | |||||||||
17.06 18:10 | England | | Belgium | 4:4 aet (2:1, 3:3) | |||||
Basel |
Day 25 | |||||||||
Torpedo Moscow | | Lokomotiv Kharkov | 0:0 | ||||||
Moscow | |||||||||
Day 24 | |||||||||
Trudovye Rezervy | | Krylya Sovetov | 1:0 (0:0) | ||||||
Leningrad | |||||||||
Day 23 | |||||||||
Lokomotiv Kharkov | | Krylya Sovetov | 1:3 (1:1) | ||||||
Kharkov | |||||||||
Day 22 | |||||||||
Torpedo Gorkiy | | Lokomotiv Moscow | 1:2 (0:1) | ||||||
Gorky | |||||||||
Day 21 | |||||||||
Dynamo Moscow | | Dynamo Kiev | 3:4 (0:2) | ||||||
Moscow | |||||||||
Day 20 | |||||||||
Lokomotiv Moscow | | Trudovye Rezervy | 2:0 (2:0) | ||||||
Moscow | |||||||||
Dynamo Kiev | | Torpedo Gorkiy | 1:3 (1:2) | ||||||
Kiev | |||||||||
Day 19 | |||||||||
CDSA | | Spartak Minsk | 3:0 (3:0) | ||||||
Moscow | |||||||||
Day 16 | |||||||||
Spartak Moscow | | Torpedo Gorkiy | 1:1 (1:0) | ||||||
Moscow | |||||||||
Trudovye Rezervy | | Spartak Minsk | 0:0 | ||||||
Leningrad | |||||||||
Dynamo Moscow | | Dynamo Tbilisi | 2:0 (0:0) | ||||||
Moscow | |||||||||
Day 15 | |||||||||
Trudovye Rezervy | | Dynamo Moscow | 3:2 (3:2) | ||||||
Leningrad | |||||||||
Spartak Minsk | | Krylya Sovetov | 2:0 (1:0) | ||||||
Minsk | |||||||||
Day 14 | |||||||||
Spartak Moscow | | Dynamo Tbilisi | 5:0 (3:0) | ||||||
Moscow | |||||||||
Lokomotiv Moscow | | Dynamo Kiev | 0:1 (0:0) | ||||||
Moscow | |||||||||
Zenit | | Krylya Sovetov | 0:1 (0:1) | ||||||
Leningrad |
Day 13 | |||||||||
Torpedo Moscow | | Dynamo Moscow | 0:2 (0:1) | ||||||
Moscow | |||||||||
Dynamo Kiev | | Spartak Minsk | 1:0 (0:0) | ||||||
Kiev | |||||||||
Zenit | | CDSA | 1:1 (1:1) | ||||||
Leningrad | |||||||||
Krylya Sovetov | | Lokomotiv Kharkov | 0:1 (0:0) | ||||||
Kuybyshev | |||||||||
Trudovye Rezervy | | Torpedo Gorkiy | 1:1 (1:0) | ||||||
Leningrad | |||||||||
Day 12 | |||||||||
Spartak Minsk | | Dynamo Moscow | 1:0 (1:0) | ||||||
Minsk | |||||||||
Trudovye Rezervy | | Spartak Moscow | 0:0 | ||||||
Leningrad | |||||||||
Day 7 | |||||||||
Torpedo Moscow | | Spartak Minsk | 2:1 (1:1) | ||||||
Moscow | |||||||||
Day 4 | |||||||||
CDSA | | Trudovye Rezervy | 0:2 (0:1) | ||||||
Moscow |
05.06 03:00 | Avangard Sverdlovsk | | Iskra | 4:0 (1:0) | |||||
Sverdlovsk | |||||||||
06.06 03:00 | Spartak Tashkent | | ODO Tbilisi | 1:2 | |||||
Toshkent | |||||||||
06.06 03:00 | Leninabad team | | Spartak Yerevan | 2:3 | |||||
Leninabad | |||||||||
06.06 03:00 | Molotov team | | Lokomotiv Alma-Ata | 0:1 | |||||
Molotov | |||||||||
06.06 03:00 | ODO Sverdlovsk | | Avangard Chelyabinsk | 2:3 | |||||
Sverdlovsk | |||||||||
09.06 03:00 | ODO Sverdlovsk | | Iskra | 0:1 | |||||
Sverdlovsk | |||||||||
12.06 03:00 | ODO Sverdlovsk | | Molotov team | 0:1 | |||||
Sverdlovsk | |||||||||
13.06 03:00 | Avangard Sverdlovsk | | Lokomotiv Alma-Ata | 0:1 (0:1) | |||||
Sverdlovsk | |||||||||
13.06 03:00 | Avangard Chelyabinsk | | Iskra | 2:0 (1:0) | |||||
Chelyabinsk | |||||||||
13.06 03:00 | Spartak Ashkhabad | | Spartak Yerevan | 2:2 (1:1) | |||||
Aşgabat Municipal Stadium | |||||||||
13.06 03:00 | Leninabad team | | ODO Tbilisi | 2:1 (1:0) | |||||
Leninabad Stadium of Trade Unions | |||||||||
20.06 03:00 | Lokomotiv Alma-Ata | | Iskra | 0:1 (0:0) | |||||
Almaty | |||||||||
20.06 03:00 | Spartak Ashkhabad | | Leninabad team | 2:0 (1:0) | |||||
Aşgabat Municipal Stadium | |||||||||
20.06 03:00 | Spartak Yerevan | | ODO Tbilisi | 0:0 | |||||
Yerevan | |||||||||
20.06 03:00 | Leninabad team | | Spartak Tashkent | 1:0 | |||||
Leninabad Stadium of Trade Unions | |||||||||
20.06 03:00 | Molotov team | | Avangard Chelyabinsk | 2:1 | |||||
Molotov | |||||||||
20.06 03:00 | ODO Sverdlovsk | | Avangard Sverdlovsk | 0:1 | |||||
Sverdlovsk | |||||||||
27.06 03:00 | Avangard Chelyabinsk | | Avangard Sverdlovsk | 1:5 | |||||
Chelyabinsk | |||||||||
30.06 03:00 | ODO Tbilisi | | Neftyanik Baku | 1:3 (1:1) | |||||
Tbilisi |
Club | G | W | D | L | F-A | P | |||
1. | Spartak Yerevan | 22 | 13 | 9 | 0 | 34-9 | 35 | ||
2. | Neftyanik Baku | 22 | 13 | 8 | 1 | 59-23 | 34 | ||
3. | ODO Tbilisi | 22 | 12 | 5 | 5 | 47-22 | 29 | ||
4. | Lokomotiv Alma-Ata | 22 | 11 | 7 | 4 | 25-13 | 29 | ||
5. | Leninabad team | 22 | 10 | 5 | 7 | 27-27 | 25 | ||
6. | Avangard Chelyabinsk | 22 | 7 | 7 | 8 | 31-37 | 21 | ||
7. | Avangard Sverdlovsk | 22 | 8 | 5 | 9 | 24-30 | 21 | ||
8. | Spartak Ashkhabad | 22 | 6 | 6 | 10 | 22-29 | 18 | ||
9. | Spartak Tashkent | 22 | 4 | 6 | 12 | 17-32 | 14 | ||
10. | ODO Sverdlovsk | 22 | 5 | 3 | 14 | 20-34 | 13 |
06.06 | Shakhtyor Mosbass | | Energiya | 3:2 (3:0) | |||||
Donskoy | |||||||||
13.06 03:00 | Krasnaya Zvezda | | Zenit | 2:1 | |||||
Petrozavodsk | |||||||||
13.06 03:00 | Krasnoye Znamya | | Shakhtyor Mosbass | 2:1 | |||||
Ivanovo | |||||||||
13.06 03:00 | Pishchevik | | Kalev | 1:2 (0:1) | |||||
Minsk | |||||||||
13.06 03:00 | Spartak Vilnius | | Daugava | 1:0 | |||||
Vilnius | |||||||||
13.06 03:00 | Spartak Kalinin | | Voronezh team | 2:1 | |||||
Kalinin | |||||||||
13.06 03:00 | Khimik | | Energiya | 2:1 | |||||
Moscow Himik Stadium | |||||||||
19.06 03:00 | Khimik | | Krasnoye Znamya | 1:0 | |||||
Moscow Himik Stadium | |||||||||
20.06 03:00 | Zenit | | Daugava | 2:0 | |||||
Moscow | |||||||||
20.06 03:00 | Krasnaya Zvezda | | Pishchevik | 1:1 | |||||
Petrozavodsk | |||||||||
20.06 03:00 | Spartak Vilnius | | Kalev | 2:1 | |||||
Vilnius | |||||||||
20.06 03:00 | Spartak Kalinin | | Shakhtyor Mosbass | 2:0 | |||||
Kalinin | |||||||||
20.06 03:00 | Voronezh team | | Energiya | 1:1 | |||||
Voronezh | |||||||||
27.06 | Shakhtyor Mosbass | | Khimik | 1:3 | |||||
27.06 | Voronezh team | | Krasnoye Znamya | 2:0 (1:0) | |||||
27.06 03:00 | Daugava | | Pishchevik | 0:2 (0:1) | |||||
Rīga | |||||||||
27.06 03:00 | Zenit | | Spartak Kalinin | 2:1 | |||||
Moscow | |||||||||
27.06 03:00 | Krasnaya Zvezda | | Spartak Vilnius | 0:0 | |||||
Petrozavodsk | |||||||||
27.06 03:00 | Energiya | | Kalev | 3:1 | |||||
Saratov |
02.06 03:00 | Shakhtyor Stalino | | Neftyanik Krasnodar | 1:0 (1:0) | |||||
Stalino | |||||||||
06.06 03:00 | Burevestnik | | Torpedo Stalingrad | 2:4 (1:2) | |||||
Chişinău | |||||||||
06.06 03:00 | Metallurg Odessa | | Shakhtyor Stalino | 0:1 (0:0) | |||||
Odesa | |||||||||
06.06 03:00 | Torpedo Rostov-on-Don | | Metallurg Zaporozhye | 0:0 | |||||
Rostov-on-Don | |||||||||
06.06 03:00 | DOF | | Spartak Uzhgorod | 2:4 | |||||
Sevastopol | |||||||||
06.06 03:00 | ODO Kiev | | Metallurg Dnepropetrovsk | 7:3 (4:2) | |||||
Kiev | |||||||||
06.06 03:00 | ODO Lvov | | Neftyanik Krasnodar | 2:1 (1:1) | |||||
Lviv | |||||||||
13.06 | Metallurg Odessa | | Metallurg Zaporozhye | 3:0 (2:0) | |||||
Odesa | |||||||||
13.06 03:00 | Spartak Uzhgorod | | Neftyanik Krasnodar | 3:0 | |||||
Uzhgorod Profsoyuz Stadium | |||||||||
13.06 03:00 | Torpedo Rostov-on-Don | | Metallurg Dnepropetrovsk | 1:1 (0:0) | |||||
Rostov-on-Don | |||||||||
13.06 03:00 | DOF | | ODO Kiev | 1:1 | |||||
Sevastopol | |||||||||
13.06 03:00 | ODO Lvov | | Torpedo Stalingrad | 2:0 (2:0) | |||||
Lviv | |||||||||
14.06 | Burevestnik | | Shakhtyor Stalino | 1:4 (0:2) | |||||
Chişinău | |||||||||
20.06 03:00 | Burevestnik | | Metallurg Zaporozhye | 1:2 | |||||
Chişinău | |||||||||
20.06 03:00 | Neftyanik Krasnodar | | Metallurg Odessa | 3:5 (1:1) | |||||
Krasnodar Neftyanik Stadium | |||||||||
20.06 03:00 | Spartak Uzhgorod | | Torpedo Stalingrad | 4:0 (1:0) | |||||
Uzhgorod Profsoyuz Stadium | |||||||||
20.06 03:00 | Shakhtyor Stalino | | ODO Kiev | 6:1 (4:1) | |||||
Stalino | |||||||||
20.06 03:00 | DOF | | Metallurg Dnepropetrovsk | 1:0 (0:0) | |||||
Sevastopol | |||||||||
20.06 03:00 | ODO Lvov | | Torpedo Rostov-on-Don | 0:5 (0:4) | |||||
Lviv | |||||||||
27.06 03:00 | Burevestnik | | Metallurg Odessa | 1:1 (0:0) | |||||
Chişinău | |||||||||
27.06 03:00 | Metallurg Zaporozhye | | ODO Kiev | 2:0 | |||||
Zaporizhia | |||||||||
27.06 03:00 | Neftyanik Krasnodar | | DOF | 2:1 (0:0) | |||||
Krasnodar | |||||||||
27.06 03:00 | Spartak Uzhgorod | | Torpedo Rostov-on-Don | 1:2 | |||||
Uzhgorod Profsoyuz Stadium | |||||||||
27.06 03:00 | Torpedo Stalingrad | | Metallurg Dnepropetrovsk | 0:1 | |||||
Stalingrad |
Club | G | W | D | L | F-A | P | |||
1. | Shakhtyor Stalino | 22 | 17 | 4 | 1 | 56-16 | 38 | ||
2. | Torpedo Rostov-on-Don | 22 | 11 | 7 | 4 | 35-20 | 29 | ||
3. | Metallurg Zaporozhye | 22 | 11 | 5 | 6 | 34-24 | 27 | ||
4. | Metallurg Dnepropetrovsk | 22 | 8 | 9 | 5 | 30-27 | 25 | ||
5. | Spartak Uzhgorod | 22 | 9 | 5 | 8 | 37-35 | 23 | ||
6. | Metallurg Odessa | 22 | 8 | 4 | 10 | 37-42 | 20 | ||
7. | ODO Lvov | 22 | 7 | 6 | 9 | 24-32 | 20 | ||
8. | Torpedo Stalingrad | 22 | 7 | 5 | 10 | 31-39 | 19 | ||
9. | DOF | 22 | 5 | 8 | 9 | 19-31 | 18 | ||
10. | Neftyanik Krasnodar | 22 | 6 | 5 | 11 | 29-41 | 17 |
Day 16 | |||||||||
19.06 | Cherveno zname | | Dynamo | 2:2 | |||||
26.06 | CDNA | | Lokomotiv Plovdiv | 4:0 | |||||
26.06 | Spartak Stalin | | Minyor | 1:1 | |||||
27.06 | VMS | | Lokomotiv Sofia | 0:1 | |||||
27.06 | Spartak Plovdiv | | Zavod 12 | 2:1 | |||||
27.06 | Spartak Pleven | | Udarnik Stara Zagora | 2:1 | |||||
28.06 | Udarnik Sofia | | Torpedo Pleven | 4:0 | |||||
Day 15 | |||||||||
18.06 | Zavod 12 | | VMS | 0:0 | |||||
20.06 | Lokomotiv Sofia | | Cherveno zname | 6:0 | |||||
20.06 | Minyor | | Udarnik Sofia | 3:6 | |||||
20.06 | Torpedo Pleven | | Spartak Pleven | 0:1 | |||||
22.06 | Udarnik Stara Zagora | | Spartak Plovdiv | 1:2 | |||||
Day 14 | |||||||||
13.06 | VMS | | Udarnik Stara Zagora | 1:1 | |||||
13.06 | Spartak Plovdiv | | Torpedo Pleven | 4:0 | |||||
13.06 | Spartak Pleven | | Minyor | 2:1 | |||||
13.06 | Cherveno zname | | Zavod 12 | 1:2 | |||||
14.06 | CDNA | | Spartak Stalin | 7:2 | |||||
24.06 | Udarnik Sofia | | Lokomotiv Plovdiv | 1:1 | |||||
Day 13 | |||||||||
05.06 | Dynamo | | Zavod 12 | 0:0 | |||||
06.06 | VMS | | Torpedo Pleven | 1:0 | |||||
06.06 | Spartak Plovdiv | | Minyor | 0:0 | |||||
06.06 | Spartak Pleven | | Lokomotiv Plovdiv | 1:1 | |||||
06.06 | Cherveno zname | | Udarnik Stara Zagora | 2:0 | |||||
17.06 | Udarnik Sofia | | Spartak Stalin | 3:3 | |||||
Day 10 | |||||||||
27.06 | Baracaldo | | Real Jaén | 3:2 | |||||
27.06 | Málaga | | Lleida | 5:3 | |||||
27.06 | Hércules | | Atlético Osasuna | 2:0 | |||||
Day 9 | |||||||||
20.06 | Real Jaén | | Hércules | 0:1 | |||||
20.06 | Lleida | | Baracaldo | 7:2 | |||||
20.06 | Atlético Osasuna | | Málaga | 3:4 | |||||
Day 8 | |||||||||
17.06 | Real Jaén | | Lleida | 4:3 | |||||
17.06 | Baracaldo | | Atlético Osasuna | 3:3 | |||||
17.06 | Málaga | | Hércules | 0:0 | |||||
Day 7 | |||||||||
13.06 | Hércules | | Lleida | 6:1 | |||||
13.06 | Atlético Osasuna | | Real Jaén | 8:4 | |||||
13.06 | Málaga | | Baracaldo | 3:2 | |||||
Day 6 | |||||||||
06.06 | Lleida | | Atlético Osasuna | 2:2 | |||||
06.06 | Real Jaén | | Málaga | 1:2 | |||||
06.06 | Baracaldo | | Hércules | 0:1 | |||||
27.06 | Fredrikstad | | Skeid | 2:1 | |||||
Day 14 | |||||||||
13.06 | Strømmen | | Fredrikstad | 1:4 | |||||
13.06 | Geithus | | Odd | 2:1 | |||||
13.06 | Sarpsborg | | Lillestrøm | 3:1 | |||||
13.06 | Freidig | | Moss | 4:2 | |||||
Day 13 | |||||||||
07.06 | Moss | | Sarpsborg | 2:1 | |||||
07.06 | Odd | | Freidig | 1:1 | |||||
07.06 | Lillestrøm | | Strømmen | 1:1 | |||||
07.06 | Fredrikstad | | Geithus | 6:1 | |||||
Day 11 | |||||||||
20.06 | Banfield | | Gimnasia y Esgrima | 1:4 | |||||
20.06 | Boca Juniors | | Ferro Carril Oeste | 3:1 | |||||
20.06 | Chacarita Juniors | | Huracán | 2:2 | |||||
20.06 | Independiente | | Newell's Old Boys | 1:1 | |||||
20.06 | Platense | | River Plate | 2:2 | |||||
20.06 | Rosario Central | | Lanús | 2:2 | |||||
20.06 | San Lorenzo de Almagro | | Tigre | 3:2 | |||||
20.06 | Vélez Sársfield | | Racing Club | 6:0 | |||||
Day 10 | |||||||||
13.06 | Ferro Carril Oeste | | Chacarita Juniors | 2:0 | |||||
13.06 | Gimnasia y Esgrima | | Independiente | 2:1 | |||||
13.06 | Huracán | | Platense | 3:3 | |||||
13.06 | Lanús | | Boca Juniors | 0:2 | |||||
13.06 | Newell's Old Boys | | Vélez Sársfield | 3:0 | |||||
13.06 | Racing Club | | Rosario Central | 3:1 | |||||
13.06 | River Plate | | San Lorenzo de Almagro | 1:3 | |||||
13.06 | Tigre | | Banfield | 3:1 | |||||
Day 9 | |||||||||
06.06 | Banfield | | River Plate | 1:2 | |||||
06.06 | Boca Juniors | | Racing Club | 2:0 | |||||
06.06 | Chacarita Juniors | | Lanús | 0:0 | |||||
06.06 | Independiente | | Tigre | 1:1 | |||||
06.06 | Newell's Old Boys | | Gimnasia y Esgrima | 4:2 | |||||
06.06 | Platense | | Ferro Carril Oeste | 4:0 | |||||
06.06 | San Lorenzo de Almagro | | Huracán | 2:1 | |||||
06.06 | Vélez Sársfield | | Rosario Central | 1:1 | |||||
Club | G | W | D | L | F-A | P | |||
1. | Boca Juniors | 30 | 21 | 3 | 6 | 60-26 | 45 | ||
2. | Independiente | 30 | 15 | 11 | 4 | 61-29 | 41 | ||
3. | River Plate | 30 | 16 | 6 | 8 | 56-37 | 38 | ||
4. | Platense | 30 | 10 | 13 | 7 | 54-50 | 33 | ||
5. | Lanús | 30 | 11 | 11 | 8 | 45-51 | 33 | ||
6. | Ferro Carril Oeste | 30 | 8 | 16 | 6 | 42-41 | 32 | ||
7. | San Lorenzo de Almagro | 30 | 12 | 7 | 11 | 58-48 | 31 | ||
8. | Chacarita Juniors | 30 | 10 | 9 | 11 | 37-40 | 29 | ||
9. | Vélez Sársfield | 30 | 10 | 8 | 12 | 50-47 | 28 | ||
10. | Racing Club | 30 | 10 | 7 | 13 | 42-54 | 27 |
Now in database:
|
07.04.2024 current |
04.04.2024 April update of the FIFA/Coca-Cola World Ranking |
05.12.2023 current |
20:00 | |
14:00 | |
18:00 | |
18:30 | |
16:00 | |
16:00 | |
18:00 | |
18:30 | |
18:30 | |
18:45 | |
19:00 | |
19:00 | |
19:00 | |
19:00 | |
19:00 | |
19:30 | |
20:00 | |
20:00 | |
20:00 | |
21:30 | |
19:30 | |
19:35 | |
20:00 | |
Local time | |
1:2 | |
2:6 | |
1:0 | |
1:2 | |
0:1 | |
0:1 | |
2:0 | |
1:0 | |
1:1 | |
0:1 | |
1:1 | |
1:3 | |
1:1 | |
0:1 | |
1:4 | |
4:2 | |
1:2 | |
1:2 | |
3:3 | |
0:2 | |
5:0 | |
1:0 | |
0:0 | |
2:2 | |
0:3 | |
2:4 | |
0:3 | |
2:0 | |
3:2 | |
2:1 | |
2:0 | |
0:0 | |
2:2 | |
1:1 | |
2:0 | |
1:1 | |
3:0 | |
20:00* | |
Local time |
Current
15.11.2023 – 01.10.2025
World Cup 2026,
Qualifying tournament, Africa
23.03.2024 – 14.07.2024
Copa América 2024,
Qualifying play-offs
12.10.2023 – 11.06.2024
Asian Cup 2027,
Qualifying tournament
27.06.2023 – 01.06.2024
08.08.2023 – 22.05.2024
13.07.2023 – 29.05.2024
UEFA Europa Conference League 2023/24
06.02.2024 – 30.11.2024
05.03.2024 – 23.11.2024
15.08.2023 – 25.05.2024
18.08.2023 – 25.05.2024
08.02.2024 – 24.05.2024
06.02.2024 – 01.06.2024
CONCACAF Champions Cup 2024,
Final tournament
Just finished
18.08.2023 – 19.05.2024
© WildSoft 2007-2024 | info@wildstat.ru |