Russia 2024, Second League Division B, Group 2 |
| 03.11.2024 | | Saturn | | Zenit-2 | | |
| Ramenskoye |
Russia 2024, Second League Division B, Group 2 |
| 26.10.2024 | | Zvezda Petersburg | | Saturn | | |
| |
Russia 2024, Second League Division B, Group 2 |
| 20.10.2024 | | Saturn | | Rodina-M | | |
| Ramenskoye |
Russia 2024, Second League Division B, Group 2 |
| 13.10.2024 | | Luki-Energiya | | Saturn | | |
| Velikiye Luki |
Russia 2024, Second League Division B, Group 2 |
| 06.10.2024 | | Saturn | | Baltika-2 | | |
| Ramenskoye |
Russia 2024, Second League Division B, Group 2 |
| 29.09.2024 | | Znamya Truda | | Saturn | | |
| Orekhovo-Zuyevo |
Russia 2024, Second League Division B, Group 2 |
| 22.09.2024 | | Saturn | | Yenisey-2 | | |
| Ramenskoye |
Russia 2024, Second League Division B, Group 2 |
| 15.09.2024 | | Torpedo Vladimir | | Saturn | | |
| |
Russia 2024, Second League Division B, Group 2 |
| 08.09.2024 | | Saturn | | Dynamo Saint-Petersburg | | |
| Ramenskoye |
Russia 2024, Second League Division B, Group 2 |
| 01.09.2024 | | FK Chertanovo | | Saturn | | |
| Moscow |
Russia 2024, Second League Division B, Group 2 |
| 25.08.2024 | | Saturn | | Dynamo Vologda | | |
| Ramenskoye |
Russia 2024, Second League Division B, Group 2 |
| 18.08.2024 | | Dynamo-2 | | Saturn | | |
| Novogorsk |
Russia 2024, Second League Division B, Group 2 |
| 11.08.2024 | | Saturn | | FK Tver | | |
| Ramenskoye |
Russia 2024, Second League Division B, Group 2 |
| 04.08.2024 | | Saturn | | Irkutsk | | |
| Ramenskoye |
Russia 2024, Second League Division B, Group 2 |
| 28.07.2024 | | Spartak-2 | | Saturn | | |
| |
Russia 2024, Second League Division B, Group 2 |
| 07.07.2024 | | Saturn | | Zvezda Petersburg | | |
| Ramenskoye |
Russia 2024, Second League Division B, Group 2 |
| 01.07.2024 | | Rodina-M | | Saturn | | |
| Moscow |
Russia 2024, Second League Division B, Group 2 |
| 25.06.2024 | | Saturn | | Luki-Energiya | | |
| Ramenskoye |
Russia 2024, Second League Division B, Group 2 |
| 19.06.2024 | | Baltika-2 | | Saturn | | |
| Kaliningrad |
Russia 2024, Second League Division B, Group 2 |
| 13.06.2024 | | Saturn | | Znamya Truda | | |
| Ramenskoye |
Russia 2024, Second League Division B, Group 2 |
| 10.06.2024 | | Irkutsk | | Saturn | | |
| |
Russia 2024, Second League Division B, Group 2 |
| 07.06.2024 | | Yenisey-2 | | Saturn | | |
| |
Russia 2024, Second League Division B, Group 2 |
| 01.06.2024 | | Saturn | | Torpedo Vladimir | | |
| Ramenskoye |
Russia 2024, Second League Division B, Group 2 |
| 25.05.2024 | | Dynamo Saint-Petersburg | | Saturn | | |
| Saint Petersburg |
Russia 2024, Second League Division B, Group 2 |
| 19.05.2024 | | Saturn | | FK Chertanovo | | |
| Ramenskoye |
Russia 2024, Second League Division B, Group 2 |
| 12.05.2024 | | Dynamo Vologda | | Saturn | | 0:0 |
| Vologda |
Russia 2023, Second League Division B, Group 3 |
| 29.10.2023 | | Sakhalin | | Saturn | | 1:1 (1:0) |
| Yuzhno-Sakhalinsk |
Russia 2023, Second League Division B, Group 3 |
| 07.09.2023 | | Saturn | | Znamya | | 1:1 (1:0) |
| Ramenskoye |
Russia 1994, Third league, Zone 3 |
| | | Saturn | | Dynamo-D Moskva | | 0:0 |
| |
Russia 1994, Third league, Zone 3 |
| | | Saturn | | CSKA-D | | 0:0 |
| |
Russia 1994, Third league, Zone 3 |
| | | Saturn | | Russia | | 2:2 |
| |
Russia 1994, Third league, Zone 3 |
| | | Saturn | | Gigant Voskresensk | | 0:0 |
| |
Russia 1994, Third league, Zone 3 |
| | | Spartak Shchelkovo | | Saturn | | 1:1 |
| |
Russia 1994, Third league, Zone 3 |
| | | Russia | | Saturn | | 0:0 |
| |
Russia 1994, Third league, Zone 3 |
| | | Trasko | | Saturn | | 3:3 |
| |
Russia 1994, Third league, Zone 3 |
| | | Kosmos | | Saturn | | 1:1 |
| |