31.05.1999 < | Football matches for 1.06.1999 | > 02.06.1999 |
Day 10 | |||||||||
Volga Tver | | CSKA-2 | 1:1 (0:0) | ||||||
Tver | |||||||||
Volochanin-89 | | Spartak-2 | 1:1 (1:1) | ||||||
Vyshny Volochyok | |||||||||
Neftyanik Yaroslavl | | Spartak Kostroma | 1:0 (0:0) | ||||||
Rostov Veliky | |||||||||
Oazis | | Avtomobilist | 2:2 (0:0) | ||||||
Yartsevo | |||||||||
Spartak Shchyolkovo | | Dynamo Vologda | 1:0 (1:0) | ||||||
Shchyolkovo | |||||||||
Spartak-Peresvet | | Sportakademklub | 1:3 (0:1) | ||||||
Bryansk | |||||||||
Energiya Velikie Luki | | Mosenergo | 2:3 (1:0) | ||||||
Velikiye Luki |
Day 10 | |||||||||
Avangard | | Salyut-Yukos | 1:1 (0:1) | ||||||
Kursk | |||||||||
Dynamo Bryansk | | FK Oryol | 1:0 (1:0) | ||||||
Bryansk | |||||||||
Spartak Lukhovitsy | | Spartak-Telekom | 2:0 (0:0) | ||||||
Lukhovitsy | |||||||||
Spartak Tambov | | Torpedo Vladimir | 3:1 (2:1) | ||||||
Tambov | |||||||||
Spartak-Chukotka | | Spartak Ryazan | 2:0 (1:0) | ||||||
Moscow | |||||||||
Titan | | Don | 0:1 (0:0) | ||||||
Zheleznodorozhny | |||||||||
Fabus | | Lokomotiv Kaluga | 1:0 (1:0) | ||||||
Bronnitsy | |||||||||
FK Khimki | | Arsenal-2 | 2:1 (1:1) | ||||||
Khimki | |||||||||
18:30 | Lokomotiv Liski | | Kosmos | 2:1 (0:1) | |||||
Liski |
Day 24 | |||||||||
Shakhtar Horlivka | | Dnipro-2 | 1:0 | ||||||
2nd leg | 1st leg | total | |||||||
SOPFK Qayrat (Almaty) | | Shakhtyor-Ispat-Karmet (Karagandy) | 2:0 (2:0) | 0:0 | 2:0 | ||||
Zhiger (Shymkent) | | Kaysar-Hurricane (Kyzylorda) | 3:4 (1:1) | 0:2 (0:2) | 3:6 | ||||
Zhetysu (Taldykorgan) | | Vostok-Altyn (Oskemen) | 0:0 | 1:4 (0:3) | 1:4 | ||||
Tobil (Kostanay) | | Taraz (Taraz) | +:- | 0:1 (0:0) | 0:1 | ||||
Zhenis (Astana) | | Access-Yesil (Petropavl) | 0:1 (0:0) | 0:0 | 0:1 | ||||
Sintez-ShNOS (Shymkent) | | AES Yelimay (Semipalatinsk) | 3:0 (2:0) | 1:2 (0:0) | 4:2 | ||||
Aqmola (Stepnogorsk) | | Irtysh-Bastau (Pavlodar) | 2:2 (1:2) | 0:3 (0:0) | 2:5 | ||||
Day 12 | |||||||||
Xorazm | | Soʼgʼdiyona | 1:0 (0:0) | ||||||
Nasaf | | Paxtakor | 2:1 (1:1) | ||||||
Zarafshon | | Neftchi | 3:1 (0:1) | ||||||
FK Andijon | | Novbahor | 1:1 (0:1) | ||||||
Surkhan | | Temiryoʼlchi | 2:3 (2:1) | ||||||
Dustlik | | FK Yangiyer | 3:0 (1:0) | ||||||
Traktor | | Samarqand | 3:2 (1:1) | ||||||
Buxoro | | Metallurg | 3:0 (1:0) | ||||||
Day 16 | |||||||||
Newell's Old Boys | | River Plate | 3:1 | ||||||
Belgrano | | Estudiantes | 0:0 | ||||||
Huracán | | San Lorenzo de Almagro | 1:1 | ||||||
Gimnasia y Esgrima La Plata | | Talleres | 1:1 | ||||||
Boca Juniors | | Rosario Central | 1:0 | ||||||
Gimnasia y Esgrima de Jujuy | | Independiente | 3:1 | ||||||
Ferro Carril Oeste | | Lanús | 1:0 | ||||||
Unión | | Argentinos Juniors | 1:4 | ||||||
Racing Club | | Vélez Sársfield | 0:0 | ||||||
Platense | | Colón | 1:0 | ||||||
Club | G | W | D | L | F-A | P | |||
1. | Boca Juniors | 19 | 13 | 5 | 1 | 35-11 | 44 | ||
2. | River Plate | 19 | 11 | 4 | 4 | 37-19 | 37 | ||
3. | San Lorenzo de Almagro | 19 | 10 | 6 | 3 | 33-19 | 36 | ||
4. | Rosario Central | 19 | 9 | 5 | 5 | 24-20 | 32 | ||
5. | Independiente | 19 | 8 | 5 | 6 | 32-26 | 29 | ||
6. | Unión | 19 | 8 | 5 | 6 | 29-27 | 29 | ||
7. | Newell's Old Boys | 19 | 7 | 6 | 6 | 30-22 | 27 | ||
8. | Gimnasia y Esgrima La Plata | 19 | 7 | 5 | 7 | 28-32 | 26 | ||
9. | Belgrano | 19 | 6 | 7 | 6 | 20-20 | 25 | ||
10. | Gimnasia y Esgrima de Jujuy | 19 | 7 | 4 | 8 | 28-37 | 25 |
Now in database:
|
07.04.2024 current |
04.04.2024 April update of the FIFA/Coca-Cola World Ranking |
05.12.2023 current |
20:00 | |
16:30 | |
19:00 | |
16:00 | |
18:00 | |
14:00 | |
15:00 | |
16:00 | |
17:30 | |
18:00 | |
12:00 | |
14:00 | |
14:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:30 | |
16:00 | |
13:00 | |
13:00 | |
14:00 | |
14:00 | |
14:00 | |
15:00 | |
17:00 | |
13:00* | |
15:30* | |
18:00* | |
16:30 | |
19:00 | |
15:00 | |
18:00 | |
18:30 | |
14:00 | |
14:00 | |
16:30 | |
16:00 | |
18:30 | |
15:30 | |
17:30 | |
19:30 | |
12:15 | |
12:15 | |
14:30 | |
14:30 | |
16:45 | |
20:00 | |
14:00 | |
16:15 | |
18:30 | |
21:00 | |
21:00 | |
12:30 | |
15:00 | |
15:00 | |
18:00 | |
20:45 | |
14:00 | |
16:00 | |
17:00 | |
17:00 | |
17:00 | |
17:00 | |
17:00 | |
17:00 | |
19:15 | |
12:30 | |
15:00 | |
17:30 | |
15:30 | |
18:00 | |
18:00 | |
20:30 | |
15:00 | |
17:30 | |
17:00 | |
19:30 | |
14:00 | |
14:00 | |
16:30 | |
16:30 | |
14:30 | |
16:00 | |
16:00 | |
16:00 | |
18:30 | |
18:30 | |
15:30 | |
16:00 | |
17:00 | |
Local time | |
1:2 | |
3:1 | |
0:2* | |
0:0* | |
1:3 | |
0:0 | |
1:2 | |
1:1 | |
1:1 | |
4:0 | |
1:1 | |
0:0 | |
1:1 | |
0:2 | |
0:0 | |
1:0 | |
5:0 | |
2:1 | |
1:0 | |
1:2 | |
2:0 | |
1:3 | |
4:2 | |
Current
15.11.2023 – 01.10.2025
World Cup 2026,
Qualifying tournament, Africa
23.03.2024 – 14.07.2024
Copa América 2024,
Qualifying play-offs
12.10.2023 – 11.06.2024
Asian Cup 2027,
Qualifying tournament
27.06.2023 – 01.06.2024
08.08.2023 – 22.05.2024
13.07.2023 – 29.05.2024
UEFA Europa Conference League 2023/24
06.02.2024 – 30.11.2024
05.03.2024 – 23.11.2024
15.08.2023 – 25.05.2024
08.08.2023 – 05.05.2024
18.08.2023 – 25.05.2024
18.08.2023 – 17.05.2024
08.02.2024 – 28.05.2024
06.02.2024 – 02.06.2024
© WildSoft 2007-2024 | info@wildstat.ru |