Russia 2013/14, Second division, East |
| 22.05.2014 | | Sibir-2 | | Amur-2010 | | 2:1 (0:0) |
| Novosibirsk |
Russia 2013/14, Second division, East |
| 13.05.2014 | | Amur-2010 | | Baikal | | 1:2 (1:1) |
| Blagoveshchensk |
Russia 2013/14, Second division, East |
| 20.10.2013 | | Sakhalin | | Amur-2010 | | 1:0 (1:0) |
| Yuzhno-Sakhalinsk |
Russia 2013/14, Second division, East |
| 26.09.2013 | | Amur-2010 | | Irtysh | | 1:2 (1:1) |
| Blagoveshchensk |
Russia 2013/14, Second division, East |
| 17.09.2013 | | FK Chita | | Amur-2010 | | 4:0 (0:0) |
| Chita |
Russia 2013/14, Second division, East |
| 27.08.2013 | | Irtysh | | Amur-2010 | | 1:0 (0:0) |
| Omsk |
Russia 2013/14, Second division, East |
| 03.08.2013 | | Yakutiya | | Amur-2010 | | 2:1 (1:1) |
| Yakutsk |
Russia 2013/14, Second division, East |
| 26.07.2013 | | Amur-2010 | | Smena | | 1:3 (0:1) |
| Blagoveshchensk |
Russia 2012/13, Second division, East |
| 03.05.2013 | | Sakhalin | | Amur-2010 | | 2:0 (0:0) |
| Yuzhno-Sakhalinsk |
Russia 2012/13, Second division, East |
| 30.04.2013 | | Luch-Energiya | | Amur-2010 | | 3:1 (2:1) |
| Vladivostok |
Russia 2012/13, Second division, East |
| 22.09.2012 | | Amur-2010 | | Sakhalin | | 0:1 (0:1) |
| Blagoveshchensk |
Russia 2012/13, Second division, East |
| 20.08.2012 | | Baikal | | Amur-2010 | | 2:1 (0:1) |
| Irkutsk |
Russia 2012/13, Second division, East |
| 24.07.2012 | | Luch-Energiya | | Amur-2010 | | 1:0 (0:0) |
| Vladivostok |
Russia 2011/12, Second division, East |
| 09.05.2012 | | Mostovik-Primorye | | Amur-2010 | | 2:1 (1:0) |
| Ussuriysk |
Russia 2011/12, Second division, East |
| 29.04.2012 | | Amur-2010 | | Irtysh | | 0:2 (0:0) |
| Blagoveshchensk |
Russia 2011/12, Second division, East |
| 22.10.2011 | | FK Chita | | Amur-2010 | | 6:1 (2:1) |
| Chita |
Russia 2011/12, Second division, East |
| 08.10.2011 | | Amur-2010 | | Kuzbass | | 0:1 (0:1) |
| Blagoveshchensk |
Russia 2011/12, Second division, East |
| 10.09.2011 | | Metallurg-Kuzbass | | Amur-2010 | | 3:0 (1:0) |
| Novokuznetsk |
Russia 2011/12, Second division, East |
| 07.09.2011 | | Kuzbass | | Amur-2010 | | 3:2 (1:0) |
| Kemerovo |
Russia 2011/12, Second division, East |
| 31.08.2011 | | Amur-2010 | | FK Chita | | 2:3 (1:1) |
| Blagoveshchensk |
Russia 2011/12, Second division, East |
| 28.08.2011 | | Amur-2010 | | Radian-Baikal | | 1:2 (1:1) |
| Blagoveshchensk |
Russia 2011/12, Second division, East |
| 08.08.2011 | | Amur-2010 | | Mostovik-Primorye | | 0:3 (0:1) |
| Blagoveshchensk |
Russia 2011/12, Second division, East |
| 30.06.2011 | | Sibiryak | | Amur-2010 | | 2:1 (0:0) |
| Bratsk |
Russia 2011/12, Second division, East |
| 05.06.2011 | | Mostovik-Primorye | | Amur-2010 | | 1:0 (0:0) |
| Ussuriysk |
Russia 2011/12, Second division, East |
| 29.05.2011 | | Amur-2010 | | Dynamo Barnaul | | 2:3 (0:0) |
| Blagoveshchensk |
Russia 2011/12, Second division, East |
| 18.05.2011 | | FK Chita | | Amur-2010 | | 2:0 (1:0) |
| Chita |
Russia 2011/12, Second division, East |
| 15.05.2011 | | Radian-Baikal | | Amur-2010 | | 3:0 (1:0) |
| Irkutsk |
Russia 2011/12, Second division, East |
| 07.05.2011 | | Amur-2010 | | Metallurg-Kuzbass | | 1:2 (1:1) |
| Blagoveshchensk |
Russia 2011/12, Second division, East |
| 04.05.2011 | | Amur-2010 | | Kuzbass | | 0:1 (0:1) |
| Blagoveshchensk |
Russia 2009, Second division, East |
| 02.09.2009 | | Amur | | Irtysh | | 0:3 (0:2) |
| Blagoveshchensk |
Russia 2009, Second division, East |
| 30.08.2009 | | Amur | | Dynamo Barnaul | | 1:3 (0:1) |
| Blagoveshchensk |
Russia 2009, Second division, East |
| 13.08.2009 | | Irtysh | | Amur | | 2:0 (2:0) |
| Omsk |
Russia 2009, Second division, East |
| 10.08.2009 | | Dynamo Barnaul | | Amur | | 3:1 (1:0) |
| Barnaul |
Russia 2009, Second division, East |
| 20.07.2009 | | Kuzbass | | Amur | | 2:1 (1:1) |
| Kemerovo |
Russia 2009, Second division, East |
| 17.07.2009 | | Metallurg-Kuzbass | | Amur | | 5:2 (3:1) |
| Novokuznetsk |
Russia 2009, Second division, East |
| 26.06.2009 | | Amur | | Metallurg | | 1:2 (1:1) |
| Blagoveshchensk |
Russia 2009, Second division, East |
| 23.06.2009 | | Amur | | Sibiryak | | 1:4 (0:3) |
| Blagoveshchensk |
Russia 2009, Second division, East |
| 10.05.2009 | | Metallurg | | Amur | | 6:1 (2:0) |
| Krasnoyarsk |
Russia 2009, Second division, East |
| 07.05.2009 | | Sibiryak | | Amur | | 3:2 (1:1) |
| Bratsk |
Russia 2009, Second division, East |
| 29.04.2009 | | Amur | | Irtysh | | 1:2 (0:2) |
| Blagoveshchensk |
Russia 2009, Second division, East |
| 26.04.2009 | | Amur | | Dynamo Barnaul | | 0:2 (0:0) |
| Blagoveshchensk |
Russia 2008, Second division, East |
| 18.10.2008 | | Irtysh-1946 | | Amur | | 2:1 (2:0) |
| |
Russia 2008, Second division, East |
| 10.10.2008 | | Okean | | Amur | | 3:0 |
| |
Russia 2008, Second division, East |
| 02.10.2008 | | Amur | | Metallurg Krasnoyarsk | | 3:4 (1:1) |
| |
Russia 2008, Second division, East |
| 24.09.2008 | | Sibiryak | | Amur | | 3:0 (2:0) |
| |
Russia 2008, Second division, East |
| 16.09.2008 | | Amur | | FK Chita | | 1:2 (0:1) |
| |
Russia 2008, Second division, East |
| 08.09.2008 | | Kuzbass | | Amur | | 1:0 (1:0) |
| |
Russia 2008, Second division, East |
| 23.08.2008 | | Smena | | Amur | | 4:0 (2:0) |
| |
Russia 2008, Second division, East |
| 09.08.2008 | | Amur | | Smena | | 2:3 (0:2) |
| |
Russia 2008, Second division, East |
| 29.07.2008 | | Amur | | Sakhalin | | 1:2 (1:1) |
| |
Russia 2008, Second division, East |
| 18.07.2008 | | FK Chita | | Amur | | 4:1 (1:0) |
| |
Russia 2008, Second division, East |
| 15.07.2008 | | Sibiryak | | Amur | | 3:0 (0:0) |
| |
Russia 2008, Second division, East |
| 07.07.2008 | | Amur | | Metallurg Krasnoyarsk | | 0:1 (0:0) |
| |
Russia 2008, Second division, East |
| 26.06.2008 | | Irtysh-1946 | | Amur | | 4:2 (1:1) |
| |
Russia 2008, Second division, East |
| 23.06.2008 | | Sibir-2 | | Amur | | 2:1 (1:0) |
| |
Russia 2007, Second division, East |
| 18.07.2007 | | FK Chita | | Amur | | 1:0 (0:0) |
| |
Russia 2007, Second division, East |
| 01.07.2007 | | Smena | | Amur | | 2:0 (0:0) |
| |
Russia 2007, Second division, East |
| 17.06.2007 | | Okean | | Amur | | 2:1 (2:0) |
| |
Russia 2007, Second division, East |
| 09.06.2007 | | Amur | | Dynamo Barnaul | | 0:1 (0:1) |
| |
Russia 2007, Second division, East |
| 15.05.2007 | | Amur | | FK Chita | | 0:2 (0:1) |
| |
Russia 2007, Second division, East |
| 07.05.2007 | | Shakhtyor | | Amur | | 1:0 (0:0) |
| |
Russia 2006, Second division, East |
| 28.10.2006 | | FK Chita | | Amur | | 6:0 (4:0) |
| |
Russia 2006, Second division, East |
| 23.10.2006 | | Kuzbass-Dynamo | | Amur | | 3:2 (1:0) |
| |
Russia 2006, Second division, East |
| 14.10.2006 | | Amur | | Smena | | 0:2 (0:1) |
| |
Russia 2006, Second division, East |
| 11.10.2006 | | Amur | | Irtysh-1946 | | 1:2 (1:2) |
| |
Russia 2006, Second division, East |
| 01.10.2006 | | Amur | | Zvezda Irkutsk | | 0:1 (0:1) |
| |
Russia 2006, Second division, East |
| 22.09.2006 | | Metallurg-Kuzbass | | Amur | | 5:0 (1:0) |
| |
Russia 2006, Second division, East |
| 11.09.2006 | | Okean | | Amur | | 3:0 (2:0) |
| |
Russia 2006, Second division, East |
| 03.09.2006 | | Amur | | Dynamo Barnaul | | 1:2 (0:0) |
| |
Russia 2006, Second division, East |
| 24.08.2006 | | Dynamo Barnaul | | Amur | | 4:0 (2:0) |
| |
Russia 2006, Second division, East |
| 05.08.2006 | | Amur | | Metallurg-Kuzbass | | 0:2 (0:1) |
| |
Russia 2006, Second division, East |
| 27.07.2006 | | Zvezda Irkutsk | | Amur | | 3:1 (2:0) |
| |
Russia 2006, Second division, East |
| 17.07.2006 | | Irtysh-1946 | | Amur | | 3:1 (2:1) |
| |
Russia 2006, Second division, East |
| 07.06.2006 | | Amur | | Smena | | 1:2 (1:1) |
| |
Russia 2006, Second division, East |
| 24.05.2006 | | Amur | | Zvezda Irkutsk | | 1:2 (1:1) |
| |
Russia 2006, Second division, East |
| 18.05.2006 | | Shakhtyor | | Amur | | 1:0 (1:0) |
| |
Russia 2006, Second division, East |
| 15.05.2006 | | Metallurg-Kuzbass | | Amur | | 1:0 (0:0) |
| |
Russia 2006, Second division, East |
| 03.05.2006 | | Okean | | Amur | | 2:1 (1:1) |
| |
Russia 2004, Second division, East |
| 01.09.2004 | | Zvezda | | Amur | | 1:0 (1:0) |
| |
Russia 2004, Second division, East |
| 25.08.2004 | | Amur | | Dynamo Barnaul | | 1:4 (1:1) |
| Blagoveshchensk |
Russia 2004, Second division, East |
| 25.07.2004 | | Zvezda | | Amur | | 2:1 (2:0) |
| |
Russia 2004, Second division, East |
| 15.07.2004 | | Amur | | Dynamo Barnaul | | 0:1 (0:1) |
| |
Russia 2004, Second division, East |
| 08.07.2004 | | Chkalovets-1936 | | Amur | | 3:0 (1:0) |
| Novosibirsk |
Russia 2004, Second division, East |
| 08.05.2004 | | Amur | | Okean | | 0:1 (0:0) |
| |
Russia 2003, Second division, East |
| 10.10.2003 | | Amur | | Okean | | 0:1 (0:1) |
| |
Russia 2003, Second division, East |
| 27.09.2003 | | Irtysh | | Amur | | 1:0 (0:0) |
| |
Russia 2003, Second division, East |
| 31.08.2003 | | Dynamo Barnaul | | Amur | | 1:0 (0:0) |
| |
Russia 2003, Second division, East |
| 08.08.2003 | | Sibiryak | | Amur | | 3:1 (2:0) |
| |
Russia 2003, Second division, East |
| 15.05.2003 | | Amur | | Metallurg Krasnoyarsk | | 1:2 (1:0) |
| |
Russia 2003, Second division, East |
| 04.05.2003 | | Luch-Energiya | | Amur | | 3:2 (1:2) |
| |
Russia 2002, Second division, East |
| 05.10.2002 | | Kuzbass-Dynamo | | Amur | | 1:0 (0:0) |
| |
Russia 2002, Second division, East |
| 02.10.2002 | | Chkalovets-1936 | | Amur | | 3:2 (0:0) |
| |
Russia 2002, Second division, East |
| 22.08.2002 | | Metallurg-ZAPSIB | | Amur | | 4:0 (1:0) |
| Novokuznetsk |
Russia 2002, Second division, East |
| 12.08.2002 | | Amur | | Zvezda | | 1:2 (0:2) |
| |
Russia 2002, Second division, East |
| 13.07.2002 | | Luch | | Amur | | 4:1 (1:0) |
| |
Russia 2002, Second division, East |
| 09.07.2002 | | Amur | | Chkalovets-1936 | | 0:1 (0:0) |
| |
Russia 2002, Second division, East |
| 26.06.2002 | | FK Tyumen | | Amur | | 2:1 (2:0) |
| Tyumen |
Russia 2002, Second division, East |
| 23.06.2002 | | Irtysh | | Amur | | 2:0 (2:0) |
| Omsk |
Russia 2002, Second division, East |
| 05.06.2002 | | Dynamo Barnaul | | Amur | | 2:0 (2:0) |
| Barnaul |
Russia 2002, Second division, East |
| 12.05.2002 | | Zvezda | | Amur | | 2:1 (2:1) |
| |
Russia 2001, Second division, East |
| 29.09.2001 | | Chkalovets-1936 | | Amur-Energiya | | 3:1 (2:0) |
| Novosibirsk |
Russia 2001, Second division, East |
| 08.09.2001 | | Novosibirsk-Olimpik | | Amur-Energiya | | 4:2 (1:1) |
| Novosibirsk |
Russia 2001, Second division, East |
| 18.08.2001 | | Irtysh | | Amur-Energiya | | 1:0 (0:0) |
| Omsk |
Russia 2001, Second division, East |
| 15.08.2001 | | FK Tyumen | | Amur-Energiya | | 1:0 (0:0) |
| Tyumen |
Russia 2001, Second division, East |
| 29.07.2001 | | SKA-Energiya | | Amur-Energiya | | 2:0 (2:0) |
| Khabarovsk |
Russia 2001, Second division, East |
| 13.07.2001 | | Okean | | Amur-Energiya | | 3:1 (1:1) |
| |
Russia 2001, Second division, East |
| 10.07.2001 | | Luch | | Amur-Energiya | | 1:0 (0:0) |
| |
Russia 2001, Second division, East |
| 23.06.2001 | | Kuzbass-Dynamo | | Amur-Energiya | | 3:0 (2:0) |
| Kemerovo |
Russia 2001, Second division, East |
| 30.05.2001 | | Dynamo Barnaul | | Amur-Energiya | | 6:3 (4:1) |
| Barnaul |
Russia 2001, Second division, East |
| 20.05.2001 | | Amur-Energiya | | FK Tyumen | | 1:2 (1:1) |
| Blagoveshchensk |
Russia 2001, Second division, East |
| 12.05.2001 | | Zvezda | | Amur-Energiya | | 2:0 (1:0) |
| |
Russia 2001, Second division, East |
| 09.05.2001 | | Selenga | | Amur-Energiya | | 3:2 (2:1) |
| |
Russia 2000, Second division, East |
| 14.10.2000 | | Sibiryak | | Amur-Energiya | | 3:0 (0:0) |
| Bratsk |
Russia 2000, Second division, East |
| 01.10.2000 | | SKA-Energiya | | Amur-Energiya | | 2:0 (1:0) |
| Khabarovsk |
Russia 2000, Second division, East |
| 21.09.2000 | | Amur-Energiya | | Chkalovets-Olimpik | | 1:2 (0:1) |
| Blagoveshchensk |
Russia 2000, Second division, East |
| 14.09.2000 | | Luch | | Amur-Energiya | | 2:0 (1:0) |
| Vladivostok |
Russia 2000, Second division, East |
| 11.09.2000 | | Okean | | Amur-Energiya | | 2:0 (2:0) |
| Nakhodka |
Russia 2000, Second division, East |
| 21.08.2000 | | Dynamo Barnaul | | Amur-Energiya | | 2:1 (1:0) |
| Barnaul |
Russia 2000, Second division, East |
| 08.07.2000 | | Amur-Energiya | | SKA-Energiya | | 0:1 (0:1) |
| Blagoveshchensk |
Russia 2000, Second division, East |
| 17.06.2000 | | Amur-Energiya | | Okean | | 0:1 (0:0) |
| Blagoveshchensk |
Russia 2000, Second division, East |
| 10.06.2000 | | Selenga | | Amur-Energiya | | 1:0 (0:0) |
| Ulan-Ude |
Russia 2000, Second division, East |
| 07.06.2000 | | Zvezda | | Amur-Energiya | | 2:0 (1:0) |
| Usolye-Sibirskoye Khimik Stadium |
Russia 2000, Second division, East |
| 17.05.2000 | | Metallurg Novokuznetsk | | Amur-Energiya | | 3:1 (3:1) |
| Novokuznetsk |
Russia 1999, Second division, East |
| 06.09.1999 | | Sibiryak | | Amur-Energiya | | 2:0 (1:0) |
| Bratsk |
Russia 1999, Second division, East |
| 17.08.1999 | | Metallurg Novokuznetsk | | Amur-Energiya | | 3:1 (1:0) |
| Novokuznetsk |
Russia 1999, Second division, East |
| 07.08.1999 | | Amur-Energiya | | SKA Khabarovsk | | 0:1 (0:0) |
| Blagoveshchensk |
Russia 1999, Second division, East |
| 06.07.1999 | | Chkalovets | | Amur-Energiya | | 4:2 (2:1) |
| Novosibirsk |
Russia 1999, Second division, East |
| 16.06.1999 | | Kuzbass | | Amur-Energiya | | 2:0 (1:0) |
| Kemerovo |
Russia 1999, Second division, East |
| 05.05.1999 | | SKA Khabarovsk | | Amur-Energiya | | 1:0 (1:0) |
| Khabarovsk |
Russia 1998, Second division, East |
| 13.10.1998 | | Chkalovets | | Amur-Energiya | | 2:0 (1:0) |
| Novosibirsk |
Russia 1998, Second division, East |
| 10.10.1998 | | Zarya | | Amur-Energiya | | 1:0 (1:0) |
| |
Russia 1998, Second division, East |
| 30.08.1998 | | Metallurg Krasnoyarsk | | Amur-Energiya | | 3:0 (3:0) |
| |
Russia 1998, Second division, East |
| 13.07.1998 | | Amur-Energiya | | Metallurg Krasnoyarsk | | 0:2 (0:0) |
| |
Russia 1998, Second division, East |
| 03.07.1998 | | Zvezda | | Amur-Energiya | | 1:0 (0:0) |
| |
Russia 1998, Second division, East |
| 13.06.1998 | | Metallurg Novokuznetsk | | Amur-Energiya | | 3:0 (2:0) |
| |
Russia 1998, Second division, East |
| 15.05.1998 | | Amur-Energiya | | Chkalovets | | 0:1 (0:1) |
| Blagoveshchensk |
Russia 1997, Second league, East |
| 20.10.1997 | | Viktoria | | Amur-Energiya | | 6:3 (4:0) |
| Nazarovo |
Russia 1997, Second league, East |
| 17.10.1997 | | Tom | | Amur-Energiya | | 2:1 (0:1) |
| Tomsk |
Russia 1997, Second league, East |
| 07.10.1997 | | Amur-Energiya | | Dynamo Barnaul | | 1:2 (0:1) |
| Blagoveshchensk |
Russia 1997, Second league, East |
| 21.09.1997 | | SKA Khabarovsk | | Amur-Energiya | | 2:1 (2:0) |
| Khabarovsk |
Russia 1997, Second league, East |
| 08.09.1997 | | Zvezda | | Amur-Energiya | | 3:1 (2:1) |
| Irkutsk |
Russia 1997, Second league, East |
| 05.09.1997 | | Angara | | Amur-Energiya | | 2:1 (1:0) |
| Angarsk |
Russia 1997, Second league, East |
| 23.08.1997 | | Amur-Energiya | | Irtysh | | 0:3 (0:2) |
| Blagoveshchensk |
Russia 1997, Second league, East |
| 13.08.1997 | | Kuzbass | | Amur-Energiya | | 1:0 (1:0) |
| Kemerovo |
Russia 1997, Second league, East |
| 10.08.1997 | | Metallurg-ZAPSIB | | Amur-Energiya | | 6:1 (5:1) |
| Novokuznetsk |
Russia 1997, Second league, East |
| 18.07.1997 | | Okean | | Amur-Energiya | | 1:0 (0:0) |
| Nakhodka |
Russia 1997, Second league, East |
| 09.07.1997 | | Amur-Energiya | | Tom | | 0:1 (0:1) |
| Blagoveshchensk |
Russia 1997, Second league, East |
| 28.06.1997 | | Dynamo Barnaul | | Amur-Energiya | | 3:1 (2:0) |
| Barnaul |
Russia 1997, Second league, East |
| 25.06.1997 | | Chkalovets | | Amur-Energiya | | 5:0 (1:0) |
| Novosibirsk |
Russia 1997, Second league, East |
| 06.06.1997 | | Amur-Energiya | | Angara | | 0:1 (0:1) |
| Blagoveshchensk |
Russia 1997, Second league, East |
| 28.05.1997 | | Dynamo Omsk | | Amur-Energiya | | 4:0 (1:0) |
| Omsk |
Russia 1997, Second league, East |
| 25.05.1997 | | Irtysh | | Amur-Energiya | | 3:1 (2:0) |
| Tobolsk |
Russia 1996, Second league, East |
| 06.10.1996 | | Kuzbass | | Amur | | 4:2 |
| Kemerovo |
Russia 1996, Second league, East |
| 03.10.1996 | | Tom | | Amur | | 3:0 (0:0) |
| Tomsk |
Russia 1996, Second league, East |
| 19.08.1996 | | Irtysh Omsk | | Amur | | 3:1 (0:0) |
| Omsk |
Russia 1996, Second league, East |
| 15.08.1996 | | Dynamo Omsk | | Amur | | 2:1 (0:0) |
| Omsk |
Russia 1996, Second league, East |
| 14.07.1996 | | Viktoria | | Amur | | 1:0 (0:0) |
| Nazarovo |
Russia 1996, Second league, East |
| 27.06.1996 | | Irtysh Tobolsk | | Amur | | 3:0 |
| Tobolsk |
Russia 1996, Second league, East |
| 24.06.1996 | | Samotlor-XXI | | Amur | | 2:0 |
| Nizhnevartovsk |
Russia 1996, Second league, East |
| 18.06.1996 | | Amur | | Irtysh Omsk | | 0:3 (0:1) |
| Blagoveshchensk |
Russia 1996, Second league, East |
| 15.06.1996 | | Amur | | Dynamo Omsk | | 0:1 (0:0) |
| Blagoveshchensk |
Russia 1996, Second league, East |
| 07.06.1996 | | SKA Khabarovsk | | Amur | | 2:0 |
| Khabarovsk |
Russia 1996, Second league, East |
| 19.05.1996 | | Amur | | Tom | | 0:1 |
| Blagoveshchensk |
Russia 1996, Second league, East |
| 06.05.1996 | | Dynamo Barnaul | | Amur | | 1:0 (1:0) |
| Barnaul |
Russia 1995, Second league, East |
| 18.10.1995 | | Dynamo Barnaul | | Amur | | 2:0 (1:0) |
| Barnaul |
Russia 1995, Second league, East |
| 26.09.1995 | | Selenga | | Amur | | 2:1 (2:0) |
| Ulan-Ude |
Russia 1995, Second league, East |
| 10.09.1995 | | Metallurg-ZAPSIB | | Amur | | 3:2 (1:2) |
| Novokuznetsk |
Russia 1995, Second league, East |
| 07.09.1995 | | Kuzbass | | Amur | | 3:0 (3:0) |
| Kemerovo |
Russia 1995, Second league, East |
| 01.09.1995 | | Amur | | Motor | | 0:1 (0:0) |
| Blagoveshchensk |
Russia 1995, Second league, East |
| 12.08.1995 | | Irtysh | | Amur | | 1:0 (1:0) |
| Tobolsk |
Russia 1995, Second league, East |
| 09.07.1995 | | Metallurg Krasnoyarsk | | Amur | | 3:1 (2:0) |
| Krasnoyarsk |
Russia 1995, Second league, East |
| 22.06.1995 | | SKA Khabarovsk | | Amur | | 1:0 |
| Khabarovsk |
Russia 1995, Second league, East |
| 19.06.1995 | | Sakhalin | | Amur | | 2:0 |
| Kholmsk |
Russia 1995, Second league, East |
| 21.05.1995 | | Dynamo Yakutsk | | Amur | | 1:0 |
| Yakutsk Spartak Stadium |
Russia 1995, Second league, East |
| 02.05.1995 | | Tom | | Amur | | 1:0 (1:0) |
| Tomsk |
Russia 1994, Second league, East |
| 04.10.1994 | | Dynamo Yakutsk | | Amur Blagoveshchensk | | 3:0 |
| Yakutsk |
Russia 1994, Second league, East |
| 02.10.1994 | | Dynamo Yakutsk | | Amur Blagoveshchensk | | 3:0 |
| Yakutsk |
Russia 1994, Second league, East |
| 26.09.1994 | | Amur Blagoveshchensk | | Angara | | 1:3 |
| Blagoveshchensk |
Russia 1994, Second league, East |
| 24.09.1994 | | Amur Blagoveshchensk | | Angara | | 1:5 |
| Blagoveshchensk |
Russia 1994, Second league, East |
| 20.09.1994 | | Amur Blagoveshchensk | | Metallurg Krasnoyarsk | | 0:5 |
| Blagoveshchensk |
Russia 1994, Second league, East |
| 27.08.1994 | | Amur Komsomolsk-na-Amure | | Amur Blagoveshchensk | | 2:0 |
| Komsomolsk-na-Amure |
Russia 1994, Second league, East |
| 19.08.1994 | | SKA | | Amur Blagoveshchensk | | 4:0 |
| Habarovsk |
Russia 1994, Second league, East |
| 10.08.1994 | | Amur Blagoveshchensk | | Sakhalin | | 1:2 |
| Blagoveshchensk |
Russia 1994, Second league, East |
| 20.07.1994 | | Angara | | Amur Blagoveshchensk | | 1:0 |
| Angarsk |
Russia 1994, Second league, East |
| 14.07.1994 | | Metallurg Krasnoyarsk | | Amur Blagoveshchensk | | 3:0 |
| Krasnoyarsk |
Russia 1994, Second league, East |
| 10.06.1994 | | Sakhalin | | Amur Blagoveshchensk | | 3:0 |
| Kholmsk |
Russia 1994, Second league, East |
| 08.06.1994 | | Sakhalin | | Amur Blagoveshchensk | | 1:0 |
| Kholmsk |
Russia 1993, Second league, Zone 7 |
| 03.11.1993 | | Agan | | Amur Blagoveshchensk | | 3:0 |
| Nizhnevartovsk |
Russia 1993, Second league, Zone 7 |
| 25.10.1993 | | Amur Blagoveshchensk | | Politekhnik-92 | | 2:3 |
| Blagoveshchensk |
Russia 1993, Second league, Zone 7 |
| 02.10.1993 | | Amur Blagoveshchensk | | Torpedo Rubtsovsk | | 2:4 |
| Blagoveshchensk |
Russia 1993, Second league, Zone 7 |
| 18.09.1993 | | Dynamo Kemerovo | | Amur Blagoveshchensk | | 5:1 |
| Kemerovo |
Russia 1993, Second league, Zone 7 |
| 15.09.1993 | | Gornyak Gramoteino | | Amur Blagoveshchensk | | 2:0 |
| Belovo |
Russia 1993, Second league, Zone 7 |
| 01.09.1993 | | Angara | | Amur Blagoveshchensk | | 3:1 |
| Angarsk |
Russia 1993, Second league, Zone 7 |
| 19.08.1993 | | Amur Blagoveshchensk | | Lokomotiv Ussuriysk | | 2:4 |
| Blagoveshchensk |
Russia 1993, Second league, Zone 7 |
| 24.07.1993 | | Torpedo Rubtsovsk | | Amur Blagoveshchensk | | 2:0 |
| Rubtsovsk |
Russia 1993, Second league, Zone 7 |
| 21.07.1993 | | Dynamo Omsk | | Amur Blagoveshchensk | | 1:0 |
| Omsk |
Russia 1993, Second league, Zone 7 |
| 18.07.1993 | | Politekhnik-92 | | Amur Blagoveshchensk | | 2:0 |
| Barnaul |
Russia 1993, Second league, Zone 7 |
| 07.07.1993 | | Amur Blagoveshchensk | | Gornyak Gramoteino | | 1:4 |
| Blagoveshchensk |
Russia 1993, Second league, Zone 7 |
| 05.06.1993 | | Shakhtyor Artyom | | Amur Blagoveshchensk | | 3:0 |
| Artem |
Russia 2009, Second division, East |
| | | Sibiryak | | Amur | | 3:0 |
| |
Russia 2009, Second division, East |
| | | Metallurg | | Amur | | 3:0 |
| |
Russia 2009, Second division, East |
| | | Smena | | Amur | | 3:0 |
| |
Russia 2009, Second division, East |
| | | Amur | | Metallurg-Kuzbass | | 0:3 |
| |
Russia 2009, Second division, East |
| | | Amur | | Kuzbass | | 0:3 |
| |
Russia 2009, Second division, East |
| | | Okean | | Amur | | 3:0 |
| |
Russia 2009, Second division, East |
| | | Sakhalin | | Amur | | 3:0 |
| |
Russia 1994, Second league, East |
| | | Avtomobilist | | Amur Blagoveshchensk | | 1:0 |
| Yuzhno-Sakhalinsk |