FK Ufa (Ufa), Russia

Russia, Second division

Overall stats
Matches: 95
Wins: 45-% of wins: 47.4%
Drawn: 22-% of drawn: 23.2%
Losses: 28-% of losses: 29.5%
Goals for: 118-match average: 1.24
Goals after: 97-match average: 1.02
Goals difference: 21
The biggest win: 6:1The biggest loss: 0:4
The most resultative match: 6:1The most resultative draw: 2:2
Matches

Russia 2011/12, Second division, Urals-Volga

Статистика личных встреч  05.06.2012FK Chelyabinsk FK Ufa1:3 (0:2)
 

Russia 2011/12, Second division, Urals-Volga

Статистика личных встреч  30.05.2012FK Ufa Zenit-Izhevsk2:0 (1:0)
 

Russia 2011/12, Second division, Urals-Volga

Статистика личных встреч  24.05.2012Gornyak FK Ufa1:3 (0:0)
 

Russia 2011/12, Second division, Urals-Volga

Статистика личных встреч  18.05.2012FK Ufa Khimik3:0 (2:0)
 

Russia 2011/12, Second division, Urals-Volga

Статистика личных встреч  11.05.2012Rubin-2 FK Ufa2:2 (1:2)
 

Russia 2011/12, Second division, Urals-Volga

Статистика личных встреч  06.05.2012FK Ufa Dinamo1:0 (0:0)
 

Russia 2011/12, Second division, Urals-Volga

Статистика личных встреч  30.04.2012FK Ufa Syzran-20033:2 (1:0)
 

Russia 2011/12, Second division, Urals-Volga

Статистика личных встреч  24.04.2012Octan FK Ufa0:2 (0:0)
 

Russia 2011/12, Second division, Urals-Volga

Статистика личных встреч  18.04.2012FK Ufa Neftekhimik0:0
 

Russia 2011/12, Second division, Urals-Volga

Статистика личных встреч  29.10.2011Nosta FK Ufa0:2 (0:0)
 

Russia 2011/12, Second division, Urals-Volga

Статистика личных встреч  23.10.2011FK Ufa Volga2:0 (2:0)
 

Russia 2011/12, Second division, Urals-Volga

Статистика личных встреч  17.10.2011Akademiya FK Ufa0:2 (0:1)
 

Russia 2011/12, Second division, Urals-Volga

Статистика личных встреч  11.10.2011FK Ufa FK Tyumen1:1 (0:0)
 

Russia 2011/12, Second division, Urals-Volga

Статистика личных встреч  05.10.2011FK Tyumen FK Ufa1:0 (1:0)
 

Russia 2011/12, Second division, Urals-Volga

Статистика личных встреч  29.09.2011FK Ufa FK Chelyabinsk2:1 (1:0)
 

Russia 2011/12, Second division, Urals-Volga

Статистика личных встреч  22.09.2011Zenit-Izhevsk FK Ufa2:3 (0:1)
 

Russia 2011/12, Second division, Urals-Volga

Статистика личных встреч  15.09.2011FK Ufa Gornyak1:0 (1:0)
 

Russia 2011/12, Second division, Urals-Volga

Статистика личных встреч  09.09.2011Khimik FK Ufa1:2 (1:1)
 

Russia 2011/12, Second division, Urals-Volga

Статистика личных встреч  03.09.2011FK Ufa Rubin-22:1 (2:1)
 

Russia 2011/12, Second division, Urals-Volga

Статистика личных встреч  28.08.2011Dinamo FK Ufa0:3 (0:0)
 

Russia 2011/12, Second division, Urals-Volga

Статистика личных встреч  22.08.2011Syzran-2003 FK Ufa0:2 (0:1)
 

Russia 2011/12, Second division, Urals-Volga

Статистика личных встреч  16.08.2011FK Ufa Octan1:0 (1:0)
 

Russia 2011/12, Second division, Urals-Volga

Статистика личных встреч  10.08.2011Neftekhimik FK Ufa2:0 (0:0)
 

Russia 2011/12, Second division, Urals-Volga

Статистика личных встреч  04.08.2011FK Ufa Nosta3:0 (0:0)
 

Russia 2011/12, Second division, Urals-Volga

Статистика личных встреч  21.07.2011Volga FK Ufa0:0
 

Russia 2011/12, Second division, Urals-Volga

Статистика личных встреч  13.07.2011FK Ufa Akademiya0:0
 

Russia 2011/12, Second division, Urals-Volga

Статистика личных встреч  08.07.2011FK Chelyabinsk FK Ufa3:0 (1:0)
 

Russia 2011/12, Second division, Urals-Volga

Статистика личных встреч  30.06.2011FK Ufa Zenit-Izhevsk0:0
 Ufa

Russia 2011/12, Second division, Urals-Volga

Статистика личных встреч  24.06.2011Gornyak FK Ufa0:0
 

Russia 2011/12, Second division, Urals-Volga

Статистика личных встреч  18.06.2011FK Ufa Khimik0:0
 

Russia 2011/12, Second division, Urals-Volga

Статистика личных встреч  12.06.2011Rubin-2 FK Ufa0:1 (0:1)
 

Russia 2011/12, Second division, Urals-Volga

Статистика личных встреч  05.06.2011FK Ufa Dinamo1:0 (1:0)
 

Russia 2011/12, Second division, Urals-Volga

Статистика личных встреч  30.05.2011FK Ufa Syzran-20030:0
 

Russia 2011/12, Second division, Urals-Volga

Статистика личных встреч  24.05.2011Octan FK Ufa0:0
 

Russia 2011/12, Second division, Urals-Volga

Статистика личных встреч  18.05.2011FK Ufa Neftekhimik0:0
 

Russia 2011/12, Second division, Urals-Volga

Статистика личных встреч  12.05.2011Nosta FK Ufa0:2 (0:1)
 

Russia 2011/12, Second division, Urals-Volga

Статистика личных встреч  06.05.2011FK Ufa Volga1:0 (1:0)
 

Russia 2011/12, Second division, Urals-Volga

Статистика личных встреч  30.04.2011Akademiya FK Ufa0:1 (0:0)
 

Russia 2011/12, Second division, Urals-Volga

Статистика личных встреч  24.04.2011FK Ufa FK Tyumen3:1 (1:0)
 

Russia 2010, Second division, Urals-Volga

Статистика личных встреч  30.10.2010Bashinformsvyaz-Dinamo FK Tyumen2:1 (1:0)
 Ufa

Russia 2010, Second division, Urals-Volga

Статистика личных встреч  24.10.2010Soyuz-Gazprom Bashinformsvyaz-Dinamo3:0 (0:0)
 Izhevsk

Russia 2010, Second division, Urals-Volga

Статистика личных встреч  17.10.2010Bashinformsvyaz-Dinamo Rubin-23:1 (1:0)
 Ufa

Russia 2010, Second division, Urals-Volga

Статистика личных встреч  12.10.2010Akademiya Bashinformsvyaz-Dinamo2:0 (1:0)
 Tolyatti

Russia 2010, Second division, Urals-Volga

Статистика личных встреч  04.10.2010Bashinformsvyaz-Dinamo Gazovik0:3 (0:0)
 Ufa

Russia 2010, Second division, Urals-Volga

Статистика личных встреч  27.09.2010Bashinformsvyaz-Dinamo Neftekhimik0:1 (0:0)
 Ufa

Russia 2010, Second division, Urals-Volga

Статистика личных встреч  20.09.2010Nosta Bashinformsvyaz-Dinamo1:2 (0:2)
 Novotroitsk

Russia 2010, Second division, Urals-Volga

Статистика личных встреч  13.09.2010Bashinformsvyaz-Dinamo Khimik1:1 (1:0)
 Ufa

Russia 2010, Second division, Urals-Volga

Статистика личных встреч  07.09.2010Volga Bashinformsvyaz-Dinamo2:1 (1:0)
 Ulyanovsk

Russia 2010, Second division, Urals-Volga

Статистика личных встреч  31.08.2010Bashinformsvyaz-Dinamo Dinamo4:0 (1:0)
 Ufa

Russia 2010, Second division, Urals-Volga

Статистика личных встреч  24.08.2010Sokol Bashinformsvyaz-Dinamo2:0 (1:0)
 Saratov

Russia 2010, Second division, Urals-Volga

Статистика личных встреч  17.08.2010Bashinformsvyaz-Dinamo FK Chelyabinsk0:2 (0:1)
 Ufa

Russia 2010, Second division, Urals-Volga

Статистика личных встреч  10.08.2010Gornyak Bashinformsvyaz-Dinamo1:1 (0:1)
 Uchaly

Russia 2010, Second division, Urals-Volga

Статистика личных встреч  26.07.2010Bashinformsvyaz-Dinamo Soyuz-Gazprom1:2 (0:1)
 Ufa

Russia 2010, Second division, Urals-Volga

Статистика личных встреч  19.07.2010Rubin-2 Bashinformsvyaz-Dinamo0:1 (0:0)
 Kazan

Russia 2010, Second division, Urals-Volga

Статистика личных встреч  11.07.2010Bashinformsvyaz-Dinamo Akademiya0:1 (0:1)
 Ufa

Russia 2010, Second division, Urals-Volga

Статистика личных встреч  04.07.2010Gazovik Bashinformsvyaz-Dinamo3:0 (2:0)
 Orenburg

Russia 2010, Second division, Urals-Volga

Статистика личных встреч  26.06.2010Neftekhimik Bashinformsvyaz-Dinamo4:1 (2:0)
 Nizhnekamsk

Russia 2010, Second division, Urals-Volga

Статистика личных встреч  18.06.2010Bashinformsvyaz-Dinamo Nosta3:2 (2:0)
 Ufa

Russia 2010, Second division, Urals-Volga

Статистика личных встреч  10.06.2010Khimik Bashinformsvyaz-Dinamo0:2 (0:1)
 Dzerzhinsk

Russia 2010, Second division, Urals-Volga

Статистика личных встреч  03.06.2010Bashinformsvyaz-Dinamo Volga1:0 (0:0)
 Ufa

Russia 2010, Second division, Urals-Volga

Статистика личных встреч  27.05.2010Dinamo Bashinformsvyaz-Dinamo0:0
 Kirov

Russia 2010, Second division, Urals-Volga

Статистика личных встреч  19.05.2010Bashinformsvyaz-Dinamo Sokol0:1 (0:0)
 Ufa

Russia 2010, Second division, Urals-Volga

Статистика личных встреч  11.05.2010FK Chelyabinsk Bashinformsvyaz-Dinamo2:0 (0:0)
 Chelyabinsk

Russia 2010, Second division, Urals-Volga

Статистика личных встреч  04.05.2010Bashinformsvyaz-Dinamo Gornyak0:0
 Ufa

Russia 2010, Second division, Urals-Volga

Статистика личных встреч  25.04.2010FK Tyumen Bashinformsvyaz-Dinamo3:1 (2:1)
 Tyumen

Russia 2009, Second division, Urals-Volga

Статистика личных встреч  25.10.2009Akademiya Bashinvormsvyaz-Dynamo2:3 (0:2)
 

Russia 2009, Second division, Urals-Volga

Статистика личных встреч  22.10.2009Rubin-2 Bashinvormsvyaz-Dynamo1:1 (0:0)
 

Russia 2009, Second division, Urals-Volga

Статистика личных встреч  15.10.2009Bashinvormsvyaz-Dynamo Khimik2:0 (0:0)
 

Russia 2009, Second division, Urals-Volga

Статистика личных встреч  12.10.2009Bashinvormsvyaz-Dynamo Dinamo2:1 (2:0)
 Ufa

Russia 2009, Second division, Urals-Volga

Статистика личных встреч  04.10.2009FK Chelyabinsk Bashinvormsvyaz-Dynamo0:0
 

Russia 2009, Second division, Urals-Volga

Статистика личных встреч  01.10.2009Bashinvormsvyaz-Dynamo FK Tyumen1:2 (0:2)
 

Russia 2009, Second division, Urals-Volga

Статистика личных встреч  22.09.2009Bashinvormsvyaz-Dynamo Volga0:1 (0:1)
 

Russia 2009, Second division, Urals-Volga

Статистика личных встреч  19.09.2009Bashinvormsvyaz-Dynamo Mordovia0:4 (0:4)
 

Russia 2009, Second division, Urals-Volga

Статистика личных встреч  10.09.2009Gazovik Bashinvormsvyaz-Dynamo1:0 (0:0)
 

Russia 2009, Second division, Urals-Volga

Статистика личных встреч  07.09.2009FK Tolyatti Bashinvormsvyaz-Dynamo0:2 (0:1)
 

Russia 2009, Second division, Urals-Volga

Статистика личных встреч  27.08.2009Gornyak Bashinvormsvyaz-Dynamo2:0 (2:0)
 

Russia 2009, Second division, Urals-Volga

Статистика личных встреч  19.08.2009Bashinvormsvyaz-Dynamo Soyuz-Gazprom2:2 (1:1)
 

Russia 2009, Second division, Urals-Volga

Статистика личных встреч  16.08.2009Bashinvormsvyaz-Dynamo Neftekhimik1:0 (1:0)
 

Russia 2009, Second division, Urals-Volga

Статистика личных встреч  08.08.2009Sokol-Saratov Bashinvormsvyaz-Dynamo1:1 (0:1)
 Saratov

Russia 2009, Second division, Urals-Volga

Статистика личных встреч  05.08.2009Lada Bashinvormsvyaz-Dynamo3:1 (2:0)
 

Russia 2009, Second division, Urals-Volga

Статистика личных встреч  18.07.2009Bashinvormsvyaz-Dynamo Akademiya3:2 (2:1)
 

Russia 2009, Second division, Urals-Volga

Статистика личных встреч  15.07.2009Bashinvormsvyaz-Dynamo Rubin-21:1 (0:0)
 

Russia 2009, Second division, Urals-Volga

Статистика личных встреч  07.07.2009Khimik Bashinvormsvyaz-Dynamo1:6 (0:2)
 

Russia 2009, Second division, Urals-Volga

Статистика личных встреч  04.07.2009Dinamo Bashinvormsvyaz-Dynamo0:0
 Kirov

Russia 2009, Second division, Urals-Volga

Статистика личных встреч  26.06.2009Bashinvormsvyaz-Dynamo FK Chelyabinsk2:1 (1:1)
 

Russia 2009, Second division, Urals-Volga

Статистика личных встреч  23.06.2009FK Tyumen Bashinvormsvyaz-Dynamo4:0 (1:0)
 

Russia 2009, Second division, Urals-Volga

Статистика личных встреч  14.06.2009Volga Bashinvormsvyaz-Dynamo2:0 (1:0)
 

Russia 2009, Second division, Urals-Volga

Статистика личных встреч  11.06.2009Mordovia Bashinvormsvyaz-Dynamo3:2 (0:1)
 

Russia 2009, Second division, Urals-Volga

Статистика личных встреч  02.06.2009Bashinvormsvyaz-Dynamo Gazovik3:1 (2:1)
 

Russia 2009, Second division, Urals-Volga

Статистика личных встреч  30.05.2009Bashinvormsvyaz-Dynamo FK Tolyatti3:0 (1:0)
 

Russia 2009, Second division, Urals-Volga

Статистика личных встреч  19.05.2009Bashinvormsvyaz-Dynamo Gornyak1:0 (1:0)
 

Russia 2009, Second division, Urals-Volga

Статистика личных встреч  10.05.2009Soyuz-Gazprom Bashinvormsvyaz-Dynamo2:1 (0:0)
 

Russia 2009, Second division, Urals-Volga

Статистика личных встреч  07.05.2009Neftekhimik Bashinvormsvyaz-Dynamo2:0 (2:0)
 

Russia 2009, Second division, Urals-Volga

Статистика личных встреч  29.04.2009Bashinvormsvyaz-Dynamo Sokol-Saratov1:1 (1:1)
 

Russia 2009, Second division, Urals-Volga

Статистика личных встреч  26.04.2009Bashinvormsvyaz-Dynamo Lada1:0 (1:0)
 
Football calendar
Now in database:

Years:148
Tourneys:9 012
Matches:1 031 420
Clubs:10 823
National teams:259
Stadiums:9 548
Site news
21.08.2019
current

Second Preliminary round of the Ukrainian Cup 2019/20 added

19.08.2019
current

Quarterfinal of the
Scottish League Cup 2019/20
added

Fixtures
Azerbaijan 2019/20, Premier League

Day 2

24.08

Sumqayıt - Səbail

19:00

25.08

Sabah - Keşlə

18:45

25.08

Qarabağ - Qəbələ

21:00

26.08

Zira - Neftçi

19:00

Local time

All fixtures

In the football world

Tomorrow, August 24

 

FK TambovDynamo

14:00

FK UfaZenit

18:30

FK KrasnodarLokomotiv

19:00

 

FK KolomnaVeles

16:00

 

AraratFK Strogino

13:00

Salyut-BelgorodKhimik-Arsenal

17:00

 

AlaniyaVolgar

16:00

Legion-DynamoFK Makhachkala

16:00

Spartak-NalchikMashuk-KMV

17:00

UrozhaySpartak-Vladikavkaz

18:00

 

KolosVorskla

14:00

FK OleksandriyaDesna

17:00

DynamoOlympik

19:30

 

AvanhardObolon-Brovar

17:00

VolynChornomorets

19:00

 

DinazPolissya

17:00

FK KalushNyva T

17:00

PodillyaObolon-Brovar-2

17:00

FK UzhhorodVeres

17:00

ChaikaNyva V

17:00

 

MFK Mykolaiv-2VPK-Ahro

17:00

KrystalHirnyk

17:00

EnerhiyaChornomorets-2

17:00

FK NikopolAvanhard-2

17:00

 

SumqayıtSəbail

19:00

 

LoriNoah

17:00

UrartuGandzasar

19:30

 

FK VitebskNeman

16:00

BATESlavia

18:00

Dynamo BrEnergetik-BDU

20:45

 

OrdabasyShakhtyor

19:00

TobilAtyrau

19:00

 

MilsamiZimbru

18:00

SheriffSfîntul Gheorghe

20:00

 

RapidLASK

17:00

WolfsbergAltach

17:00

MattersburgSt. Pölten

17:00

 

Norwich CityChelsea

12:30

Brighton & Hove AlbionSouthampton

15:00

Manchester UnitedCrystal Palace

15:00

Sheffield UnitedLeicester City

15:00

WatfordWest Ham United

15:00

Wolverhampton WanderersBurnley

15:00

LiverpoolArsenal

17:30

 

Derby CountyWest Bromwich Albion

12:30

BarnsleyLuton Town

15:00

Blackburn RoversCardiff City

15:00

Charlton AthleticBrentford

15:00

FulhamNottingham Forest

15:00

Huddersfield TownReading

15:00

Hull CityBristol City

15:00

MiddlesbroughMillwall

15:00

Preston North EndSheffield Wednesday

15:00

Queens Park RangersWigan Athletic

15:00

Stoke CityLeeds United

15:00

 

Dunston UTSGoole AFC

15:00

Newcastle BenfieldWorkington

15:00

Seaham Red StarGuisborough Town

15:00

Billingham TownOssett United

15:00

Garforth TownColne

15:00

AshingtonMarske United

15:00

Sunderland RCAHemsworth Miners Welfare

15:00

Pickering TownBridlington Town

15:00

Brighouse TownMorpeth Town

15:00

Pontefract CollieriesHebburn Town

15:00

Frickley AthleticTadcaster Albion

15:00

Northallerton TownStockton Town

15:00

WidnesMossley AFC

15:00

City of LiverpoolSkelmersdale United

15:00

SheffieldLitherland REMYCA

15:00

Eccleshill UnitedGlossop North End

15:00

Stalybridge CelticWest Didsbury & Chorlton

15:00

Ramsbottom UnitedWinsford United

15:00

Charnock RichardLongridge Town

15:00

TraffordBurscough

15:00

LiversedgeDroylsden

15:00

Atherton CollieriesRuncorn Linnets

15:00

1874 NorthwichHandsworth

15:00

Northwich VictoriaPrescot Cables

15:00

Stocksbridge Park SteelsIrlam

15:00

PadihamMarine

15:00

RadcliffeRuncorn Town

15:00

Kidsgrove AthleticNewcastle Town

15:00

Coleshill TownWhitchurch Alport

15:00

TividaleChasetown

15:00

AFC WulfruniansLeek Town

15:00

Stourport SwiftsBoldmere St Michaels

15:00

Bromsgrove SportingLeicester Road

15:00

Bedworth UnitedHalesowen Town

15:00

Belper TownSporting Khalsa

15:00

RomulusMarket Drayton Town

15:00

GresleySutton Coldfield Town

15:00

Lichfield CityHaughmond

15:00

WestfieldsLutterworth Town

15:00

Barton Town FCGrantham Town

15:00

Loughborough DynamoSherwood Colliery

15:00

Melton TownCleethorpes Town

15:00

Boston TownLeicester Nirvana

15:00

Heanor TownAFC Mansfield

15:00

Long Eaton UnitedSouth Normanton Athletic

15:00

Maltby MainLoughborough University

15:00

Winterton RangersKirby Muxloe

15:00

Staveley Miners WelfareLincoln United

15:00

Spalding UnitedDereham Town

15:00

Peterborough SportsBugbrooke St Michaels

15:00

GorlestonAFC Kempston Rovers

15:00

Bedford TownDeeping Rangers

15:00

Wisbech TownEly City

15:00

March Town UnitedWellingborough Town

15:00

Corby TownHolbeach United

15:00

WroxhamStamford

15:00

Cambridge CityBarton Rovers

15:00

Arlesey TownPeterborough Northern Star

15:00

BiggleswadeYaxley

15:00

Bury TownHiston

15:00

Godmanchester RoversSt Neots Town

15:00

Soham Town RangersBiggleswade United

15:00

WalthamstowGreat Wakering Rovers

15:00

CockfostersCoggeshall Town

15:00

Harwich & ParkestonRomford

15:00

Long MelfordColney Heath

15:00

HadleyHoddesdon Town

15:00

London ColneyHalstead Town

15:00

Whitton UnitedHertford Town

15:00

AFC SudburyFelixstowe & Walton United

15:00

Grays AthleticHeybridge Swifts

15:00

ClactonWitham Town

15:00

StotfoldCanvey Island

15:00

Bowers & PitseaBarkingside

15:00

Saffron Walden TownMaldon & Tiptree

15:00

Harlow TownBrentwood Town

15:00

TilburyStanway Rovers

15:00

Wingate & FinchleyWelwyn Garden City

15:00

CheshuntStowmarket Town

15:00

Basildon UnitedFramlingham Town

15:00

Waltham AbbeyWoodbridge Town

15:00

TakeleyWhite Ensign

15:00

Cirencester TownNorth Greenford United

15:00

Aylesbury Vale DynamosNorth Leigh

15:00

ShrivenhamChalfont St Peter

15:00

LonglevensNorthwood

15:00

Wantage TownThame Rangers

15:00

Highworth TownArdley United

15:00

MarlowCinderford Town

15:00

Fairford TownHanwell Town

15:00

WembleyBerkhamsted

15:00

Didcot TownRoman Glass St George

15:00

Thame UnitedLeighton Town

15:00

Slimbridge AFCBurnham

15:00

Brimscombe & ThruppAylesbury United

15:00

AFC DunstableHayes & Yeading United

15:00

Newport Pagnell TownFlackwell Heath

15:00

Tooting & Mitcham UnitedFaversham Town

15:00

SittingbourneUxbridge

15:00

Horsham YMCAEgham Town

15:00

Little CommonThree Bridges

15:00

Sutton AthleticAshford Town

15:00

Steyning TownRamsgate

15:00

Herne BayAFC Croydon Athletic

15:00

Chertsey TownErith & Belvedere

15:00

Sheppey UnitedGlebe

15:00

Cray Valley Paper MillsWhyteleafe

15:00

Whitstable TownNewhaven

15:00

Burgess Hill TownSevenoaks Town

15:00

VCD AthleticAFC Uckfield Town

15:00

Bedfont SportsHanworth Villa

15:00

RedhillBalham

15:00

South ParkCanterbury City

15:00

East Grinstead TownAbbey Rangers

15:00

Tower HamletsHorsham

15:00

ArundelShoreham

15:00

Beckenham TownAshford United

15:00

Phoenix SportsStaines Town

15:00

SouthallSpelthorne Sports

15:00

Bridon RopesChichester City

15:00

ChipsteadHassocks

15:00

Guildford CityAFC Varndeanians

15:00

Haywards Heath TownTunbridge Wells

15:00

CB Hounslow UnitedHorley Town

15:00

Hastings UnitedBroadbridge Heath

15:00

Portland UnitedHamworthy United

15:00

Hythe & DibdenHorndean

15:00

Hamble ClubSholing

15:00

Reading CityMoneyfields

15:00

Fleet TownBaffins Milton Rovers

15:00

AFC BournemouthBracknell Town

15:00

BinfieldLymington Town

15:00

Thatcham TownAndover New Street

15:00

Basingstoke TownWestfield

15:00

KnaphillFareham Town

15:00

Plymouth ParkwayPaulton Rovers

15:00

Yate TownExmouth Town

15:00

Bridgwater TownBrislington

15:00

CribbsBideford

15:00

Clevedon TownBristol Manor Farm

15:00

TavistockFrome Town

15:00

Shepton MalletMelksham Town

15:00

Bradford TownLarkhall Athletic

15:00

StreetWilland Rovers

15:00

BittonMangotsfield United

15:00

 

CharleroiBrugge

18:00*

CercleWaasland-Beveren

20:00

Sint-TruidenZulte Waregem

20:00

OostendeMechelen

20:30

 

Botev PVitosha

18:00

LevskiLokomotiv

20:30

 

RákócziZalaegerszegi TE

18:00

HonvédDebrecen

18:00

DiósgyőrMezőkövesd-Zsóry

18:00

KisvárdaÚjpest

18:00

PaksMOL Fehérvár

18:00

 

HoffenheimWerder

15:30

FortunaBayer 04

15:30

Mainz 05Borussia M

15:30

AugsburgUnion

15:30

Paderborn 07Freiburg

15:30

Schalke 04Bayern

18:30

 

Willem IIEmmen

18:30

Heracles AlmeloVitesse

19:45

HeerenveenTwente

20:45

 

ChikhuraLokomotivi

17:00

DilaTorpedo

20:00

 

ÍAÍBV

16:00

 

Atlético OsasunaEibar

17:00

Real MadridReal Valladolid

19:00

Celta de VigoValencia

21:00

GetafeAthletic

21:00

 

ParmaJuventus

18:00

FiorentinaNapoli

20:45

 

METTA/LUValmiera

17:00

FK LiepājaVentspils

19:00

 

StumbrasŽalgiris K

0:3

 

RosenborgStabæk

18:00

 

CracoviaArka

15:00

LechiaŚląsk

17:30

RakówLech

20:00

 

Santa ClaraBelenenses

15:30

BenficaPorto

19:00

BoavistaPaços de Ferreira

21:30

 

Crvena ZvezdaČukarički

*

Mladi RadnikPartizan

*

VoždovacMladost

20:00

JavorNapredak

20:00

ProleterVojvodina

20:00

RadFK Mačva

20:00

 

DomžaleAluminij

18:00

OlimpijaMura

20:15

 

DijonBordeaux

20:00

AmiensNantes

20:00

AngersMetz

20:00

BrestReims

20:00

 

SlavenVaraždin

19:00

InterLokomotiva

21:00

 

BudućnostZeta

17:00

GrbaljPetrovac

17:00

TitogradKom

17:00

SutjeskaPodgorica

17:00

IskraRudar

17:00

 

Mladá BoleslavDynamo

16:30

FastavKarviná

17:00

PříbramBaumit

17:00

SlaviaBohemians 1905

19:30

 

SiriusÖrebro

16:00

 

Hamilton AcademicalMotherwell

15:00

HibernianSt. Johnstone

15:00

KilmarnockAberdeen

15:00

Ross CountyLivingston

15:00

 

Nõmme KaljuLevadia

16:00

TransFlora

18:30

 

Gimnasia y EsgrimaDefensa y Justicia

13:15

Vélez SársfieldNewell's Old Boys

15:30

Rosario CentralPatronato

17:45

IndependienteColón

20:00

 

Atlético MineiroBahia

11:00

GrêmioAtlético Paranaense

17:00

 

New York CityNew York Red Bulls

19:00

San Jose EarthquakesVancouver Whitecaps

19:00

New England RevolutionChicago Fire

19:30

Philadelphia UnionDC United

19:30

TorontoMontreal Impact

19:30

Real Salt LakeColorado Rapids

20:00

Local time

Yesterday, August 22

MalmöBnei Yehuda

3:0

Ararat-ArmeniaF91

2:1

FeyenoordHapoel Be`er Sheva

3:0

BragaSpartak Moscow

1:0

LinfieldQarabağ

3:2

CelticAIK

2:0

KøbenhavnRiga FC

3:1

SūduvaFerencváros

0:0

AstanaBATE

3:0

Legia WarszawaRangers

0:0

LudogoretsMaribor

0:0

GentRijeka

2:1

PSVApollon

3:0

AZAntwerp

1:1

StrasbourgEintracht Frankfurt

1:0

TorinoWolverhampton Wanderers

2:3

AÉKTrabzonspor

1:3

EspañolZorya Lugansk

3:1

PartizanMolde

2:1

SlovanPAÓK

1:0

SteauaVitória Guimarães

0:0

River PlateCerro Porteño

2:0

CorinthiansFluminense

0:0

 

Cherkashchyna-AkademiyaBalkany

3:0

 

Sporting Kansas CityMinnesota United

1:0

International tournaments

Current

21.03.2019 – 31.03.2020

European Football Championship 2020,
Qualifying tournament

06.06.2019 – 29.03.2022

Asian Cup 2023,
Qualifying tournament

20.04.2019 – 20.10.2019

African Nations Championship 2020,
Qualifying tournament

25.06.2019 – 30.05.2020

UEFA Champions League 2019/20

27.06.2019 – 27.05.2020

Europa League 2019/20

22.01.2019 – 23.11.2019

Copa Libertadores 2019

05.02.2019 – 09.11.2019

Copa Sudamericana 2019

05.02.2019 – 24.11.2019

AFC Champions League 2019

05.02.2019 – 02.11.2019

AFC Cup 2019

© WildSoft 2007-2019 info@wildstat.ru