Boca Juniors

Buenos Aires

Founded: 03.04.1905

Stadium: Estadio Alberto J. Armando (La Bombonera)

Matches of:  

Matches against:  

Matches by tournaments:

Overall stats FIFA Club World Cup - overall stats
FIFA Club World Cup 2007 - place 2

Overall stats Intercontinental Cup - overall stats
Intercontinental Cup 2003 - Winner
Intercontinental Cup 2001 - Final
Intercontinental Cup 2000 - Winner
Intercontinental Cup 1977 - Winner

Overall stats Copa Libertadores - overall stats
Copa Libertadores 2019 - Quarterfinal
Copa Libertadores 2018 - Final
Copa Libertadores 2016 - Semifinal
Copa Libertadores 2015 - Round of 16
Copa Libertadores 2013 - Quarterfinal
Copa Libertadores 2012 - Final
Copa Libertadores 2009 - 1/8 finals
Copa Libertadores 2008 - Semifinal
Copa Libertadores 2007 - Winner
Copa Libertadores 2005 - Quarterfinal
Copa Libertadores 2004 - Final
Copa Libertadores 2003 - Winner
Copa Libertadores 2002 - Quarterfinal
Copa Libertadores 2001 - Winner
Copa Libertadores 2000 - Winner
Copa Libertadores 1994 - Group 2 - place 4
Copa Libertadores 1991 - Semifinal
Copa Libertadores 1989 - 1/8 finals
Copa Libertadores 1986 - First round, group 1 - place 3
Copa Libertadores 1982 - First round, group 1 - place 3
Copa Libertadores 1979 - Final
Copa Libertadores 1978 - Winner
Copa Libertadores 1977 - Winner
Copa Libertadores 1971 - First round, group 1 - place 3
Copa Libertadores 1970 - Second round, group 1 - place 2
Copa Libertadores 1966 - Semifinal group 1 - place 3
Copa Libertadores 1965 - Semifinal
Copa Libertadores 1963 - Final

Overall stats Copa Sudamericana - overall stats
Copa Sudamericana 2014 - Semifinal
Copa Sudamericana 2012 - Second round
Copa Sudamericana 2009 - First Round
Copa Sudamericana 2008 - Quarterfinal
Copa Sudamericana 2007 - Round of 16
Copa Sudamericana 2006 - Round of 16
Copa Sudamericana 2005 - Winner

Overall stats Peace Cup - overall stats
Peace Cup 2005 - Group B - place 2

Overall stats Copa Sudamericana - overall stats
Copa Sudamericana 2004 - Winner
Copa Sudamericana 2003 - Quarterfinal
Copa Sudamericana 2002 - First round

Overall stats Supercopa Libertadores - overall stats
Supercopa Libertadores 1997 - Group 1 - place 4
Supercopa Libertadores 1996 - Quarterfinal
Supercopa Libertadores 1995 - First round, group - place 3
Supercopa Libertadores 1994 - Final
Supercopa Libertadores 1993 - First round
Supercopa Libertadores 1992 - First round
Supercopa Libertadores 1991 - First round
Supercopa Libertadores 1990 - Quarterfinal
Supercopa Libertadores 1989 - Winner
Supercopa Libertadores 1988 - First round

Overall stats Copa Mercosur - overall stats
Copa Mercosur 2001 - Group A - place 4
Copa Mercosur 2000 - Quarterfinal
Copa Mercosur 1999 - Group C - place 2
Copa Mercosur 1998 - Quarterfinal

Overall stats Mohammed V Trophy - overall stats
Mohammed V Trophy 1966 - place 2
Mohammed V Trophy 1964 - Winner

Overall stats Copa Interamericana - overall stats
Copa Interamericana 1978 - Final

Overall stats Audi Cup - overall stats
Audi Cup 2009 - place 3

Overall stats Recopa Sudamericana - overall stats
Recopa Sudamericana 2008 - Winner
Recopa Sudamericana 2006 - Winner
Recopa Sudamericana 2005 - Winner
Recopa Sudamericana 2004 - Final
Recopa Sudamericana 1990 - Winner

Overall stats Argentinian Primera División - overall stats

Выступления в чемпионате по сезонам:

Argentinian championship, 2019/20 Primera División
Argentinian championship, 2018/19 Primera División - place 3
Argentinian championship, 2017/18 Primera División - place 1
Argentinian championship, 2016/17 Primera División - place 1
Argentinian championship, 2016 Primera División - place 10
Argentinian championship, 2015 Primera División - Champion
Argentinian championship, Primera División 2014 Torneo de Transición - place 5
Argentinian championship, Primera División 2013/14 Torneo Final - place 2
Argentinian championship, Primera División 2012/13 Torneo Final - place 19
Argentinian championship, Primera División 2012 Clausura - place 4
Argentinian championship, Primera División 2011 Apertura - Champion
Argentinian championship, Primera División 2011 Clausura - place 7
Argentinian championship, Primera División 2010 Apertura - place 11
Argentinian championship, Primera División 2010 Clausura - place 16
Argentinian championship, Primera División 2009 Apertura - place 11
Argentinian championship, Primera División 2009 Clausura - place 14
Argentinian championship, Primera División, Apertura 2008 Play-off - Champion
Argentinian championship, Primera División 2008 Clausura - place 2
Argentinian championship, Primera División 2007 Apertura - place 4
Argentinian championship, Primera División 2007 Clausura - place 2
Argentinian championship, Primera División 2006 Apertura - place 2
Argentinian championship, Primera División 2006 Clausura - Champion
Argentinian championship, Primera División 2005 Apertura - Champion
Argentinian championship, Primera División 2005 Clausura - place 15
Argentinian championship, Primera División 2004 Apertura - place 8
Argentinian championship, Primera División 2004 Clausura - place 2
Argentinian championship, Primera División 2003 Apertura - Champion
Argentinian championship, Primera División 2003 Clausura - place 2
Argentinian championship, Primera División 2002 Apertura - place 2
Argentinian championship, Primera División 2002 Clausura - place 3
Argentinian championship, Primera División 2001 Apertura - place 3
Argentinian championship, Primera División 2001 Clausura - place 3
Argentinian championship, Primera División 2000 Apertura - Champion
Argentinian championship, Primera División 2000 Clausura - place 7
Argentinian championship, Primera División 1999 Apertura - place 3
Argentinian championship, Primera División 1999 Clausura - Champion
Argentinian championship, Primera División 1998 Apertura - Champion
Argentinian championship, Primera División 1998 Clausura - place 6
Argentinian championship, Primera División 1997 Apertura - place 2
Argentinian championship, Primera División 1997 Clausura - place 9
Argentinian championship, Primera División 1996 Apertura - place 10
Argentinian championship, Primera División 1996 Clausura - place 5
Argentinian championship, Primera División 1995 Apertura - place 4
Argentinian championship, Primera División 1995 Clausura - place 4
Argentinian championship, Primera División 1994 Apertura - place 13
Argentinian championship, Primera División 1994 Clausura - place 7
Argentinian championship, Primera División 1993 Apertura - place 4
Argentinian championship, Primera División 1993 Clausura - place 7
Argentinian championship, Primera División 1992 Apertura - Champion
Argentinian championship, Primera División 1992 Clausura - place 4
Argentinian championship, Primera División 1991 Apertura - place 2
Argentinian championship, Primera División 1990/91 Championship Playoff
Argentinian championship 1989/90 Primera División - place 3
Argentinian championship, Primera División 1989/90 Torneo Liguilla Pre-Libertadores
Argentinian championship 1988/89 Primera División - place 2
Argentinian championship, Primera División 1988/89 Torneo Liguilla Pre-Libertadores
Argentinian championship 1987/88 Primera División - place 12
Argentinian championship, Primera División 1987/88 Torneo Liguilla Clasificación, Final
Argentinian championship 1986/87 Primera División - place 4
Argentinian championship, Primera División 1985/86 Primera División - place 5
Argentinian championship, National 1985 Winners, Round 2
Argentinian championship, National 1984 Group A - place 3
Argentinian championship 1984 Campeonato Metropolitano - place 16
Argentinian championship, National 1983 1/8 Final
Argentinian championship 1983 Campeonato Metropolitano - place 7
Argentinian championship, National 1982 Groups A/C - place 4
Argentinian championship 1982 Campeonato Metropolitano - place 3
Argentinian championship, National 1981 Quarterfinal
Argentinian championship 1981 Campeonato Metropolitano - Champion
Argentinian championship, National 1980 Groups B/D - place 5
Argentinian championship 1980 Campeonato Metropolitano - place 7
Argentinian championship, National 1979 Groups B/D - place 3
Argentinian championship, Metropolitano 1979 Group B - place 4
Argentinian championship, National 1978 Group B - place 4
Argentinian championship 1978 Campeonato Metropolitano - place 2
Argentinian championship, National 1977 Group B - place 2
Argentinian championship 1977 Campeonato Metropolitano - place 4
Argentinian championship, National 1976 Final - Champion
Argentinian championship, Metropolitano 1976 Championship Group - Champion
Argentinian championship, National 1975 Groups A/B - place 4
Argentinian championship 1975 Campeonato Metropolitano - place 3
Argentinian championship, National 1974 Final Round - place 7
Argentinian championship, Metropolitano 1974 Final Round - place 3
Argentinian championship, National 1973 Groups A/B - place 5
Argentinian championship 1973 Campeonato Metropolitano - place 2
Argentinian championship, National 1972 Semifinal
Argentinian championship 1972 Campeonato Metropolitano - place 9
Argentinian championship, National 1971 Groups A/B - place 3
Argentinian championship 1971 Campeonato Metropolitano - place 8
Argentinian championship, National 1970 Final - Champion
Argentinian championship 1970 Campeonato Metropolitano - place 4
Argentinian championship 1969 Campeonato Nacional - Champion
Argentinian championship, Metropolitano 1969 Semifinal
Argentinian championship, National 1968 Championship - place 5
Argentinian championship, Metropolitano 1968 Groups A/B - place 5
Argentinian championship 1967 Campeonato Nacional - place 8
Argentinian championship, Metropolitano 1967 Groups A/B - place 4
Argentinian championship 1966 Primera División - place 3
Argentinian championship 1965 Primera División - Champion
Argentinian championship 1964 Primera División - Champion
Argentinian championship 1963 Primera División - place 4
Argentinian championship 1962 Primera División - Champion
Argentinian championship 1961 Primera División - place 5
Argentinian championship 1960 Primera División - place 5
Argentinian championship 1959 Primera División - place 8
Argentinian championship 1958 Primera División - place 2
Argentinian championship 1957 Primera División - place 4
Argentinian championship 1956 Primera División - place 3
Argentinian championship 1955 Primera División - place 3
Argentinian championship 1954 Primera División - Champion
Argentinian championship 1953 Primera División - place 9
Argentinian championship 1952 Primera División - place 10
Argentinian championship 1951 Primera División - place 6
Argentinian championship 1950 Primera División - place 2
Argentinian championship 1949 Primera División - place 15
Argentinian championship 1948 Primera División - place 8
Argentinian championship 1947 Primera División - place 2
Argentinian championship 1946 Primera División - place 2
Argentinian championship 1945 Primera División - place 2
Argentinian championship 1944 Primera División - Champion
Argentinian championship 1943 Primera División - Champion
Argentinian championship 1942 Primera División - place 5
Argentinian championship 1941 Primera División - place 4
Argentinian championship 1940 Copa Campeonato - Champion
Argentinian championship 1939 Copa Campeonato - place 6
Argentinian championship 1938 Copa Campeonato - place 5
Argentinian championship 1937 Copa Campeonato - place 3
Argentinian championship 1936 Copa Campeonato - place 5
Argentinian championship 1935 Copa Campeonato - Champion
Argentinian championship 1934 Primera División - Champion
Argentinian championship 1933 Primera División - place 2
Argentinian championship 1932 Primera División - place 4
Argentinian championship 1931 Primera División - Champion

Football calendar
Now in database:

Years:148
Tourneys:9 015
Matches:1 031 510
Clubs:10 824
National teams:259
Stadiums:9 550
Site news
21.08.2019
current

Second Preliminary round of the Ukrainian Cup 2019/20 added

19.08.2019
current

Quarterfinal of the
Scottish League Cup 2019/20
added

Fixtures
Lithuania 2019, A lyga

Day 21

25.08

Palanga - Atlantas

(0:0)

All fixtures

In the football world

Tomorrow, August 26

Al Nassr RiyadhAl Sadd

20:45

 

FK SochiUral

20:00

 

Spartak-2Rotor

16:00

 

AkronKAMAZ

19:00

 

Dnipro-1FK Lviv

19:00

 

ZiraNeftçi

19:00

 

AraratAlashkert

19:15

 

Halesowen TownBedworth United

15:00*

 

Botev VEtar

20:30

 

FylkirHK

19:15

ValurStjarnan

19:15

 

InterLecce

20:45

 

Bodø/GlimtVålerenga

19:00

 

PogońWisła P

18:00

 

DomžaleAluminij

18:00

 

FalkenbergsHammarby

19:00

GöteborgKalmar

19:00

SundsvallElfsborg

19:00

 

AldosiviAtlético Tucumán

19:00

HuracánArgentinos Juniors

21:10

 

BotafogoChapecoense

20:00

Local time

Yesterday, August 24

 

FK TambovDynamo

0:2

FK UfaZenit

1:0

FK KrasnodarLokomotiv

1:1

 

FK KolomnaVeles

1:2

 

AraratFK Strogino

2:1

Salyut-BelgorodKhimik-Arsenal

2:1

 

Legion-DynamoFK Makhachkala

1:0

Spartak-NalchikMashuk-KMV

0:3

UrozhaySpartak-Vladikavkaz

1:1

 

KolosVorskla

0:3

FK OleksandriyaDesna

0:3

DynamoOlympik

1:1

 

AvanhardObolon-Brovar

1:1

VolynChornomorets

3:2

 

DinazPolissya

0:0

FK KalushNyva T

1:3

PodillyaObolon-Brovar-2

1:0

FK UzhhorodVeres

1:2

ChaikaNyva V

2:1

 

MFK Mykolaiv-2VPK-Ahro

1:1

KrystalHirnyk

1:0

EnerhiyaChornomorets-2

4:0

FK NikopolAvanhard-2

1:1

 

SumqayıtSəbail

0:3

 

LoriNoah

1:0

UrartuGandzasar

1:1

 

FK VitebskNeman

0:0

Dynamo BrEnergetik-BDU

6:2

 

OrdabasyShakhtyor

3:2

TobilAtyrau

2:0

 

MilsamiZimbru

1:1

SheriffSfîntul Gheorghe

2:1

 

RapidLASK

1:2

WolfsbergAltach

5:2

MattersburgSt. Pölten

0:1

 

Norwich CityChelsea

2:3

Brighton & Hove AlbionSouthampton

0:2

Manchester UnitedCrystal Palace

1:2

Sheffield UnitedLeicester City

1:2

WatfordWest Ham United

1:3

LiverpoolArsenal

3:1

 

Derby CountyWest Bromwich Albion

1:1

BarnsleyLuton Town

1:3

Blackburn RoversCardiff City

0:0

Charlton AthleticBrentford

1:0

FulhamNottingham Forest

1:2

Huddersfield TownReading

0:2

Hull CityBristol City

1:3

MiddlesbroughMillwall

1:1

Preston North EndSheffield Wednesday

2:1

Queens Park RangersWigan Athletic

3:1

Stoke CityLeeds United

0:3

 

Dunston UTSGoole AFC

2:2

Newcastle BenfieldWorkington

1:0

Seaham Red StarGuisborough Town

3:1

Billingham TownOssett United

3:4

Garforth TownColne

0:4

AshingtonMarske United

1:3

Sunderland RCAHemsworth Miners Welfare

1:0

Pickering TownBridlington Town

3:1

Brighouse TownMorpeth Town

2:2

Pontefract CollieriesHebburn Town

1:1

Frickley AthleticTadcaster Albion

0:1

Northallerton TownStockton Town

0:3

WidnesMossley AFC

2:2

City of LiverpoolSkelmersdale United

2:1

SheffieldLitherland REMYCA

2:1

Eccleshill UnitedGlossop North End

1:1

Stalybridge CelticWest Didsbury & Chorlton

0:0

Ramsbottom UnitedWinsford United

3:3

Charnock RichardLongridge Town

1:1

TraffordBurscough

2:0

LiversedgeDroylsden

1:0

Atherton CollieriesRuncorn Linnets

2:1

1874 NorthwichHandsworth

6:0

Northwich VictoriaPrescot Cables

2:1

Stocksbridge Park SteelsIrlam

2:3

PadihamMarine

1:1

RadcliffeRuncorn Town

0:0

Kidsgrove AthleticNewcastle Town

1:1

Coleshill TownWhitchurch Alport

0:3

TividaleChasetown

0:5

AFC WulfruniansLeek Town

0:1

Stourport SwiftsBoldmere St Michaels

0:0

Bromsgrove SportingLeicester Road

2:1

Bedworth UnitedHalesowen Town

1:1

Belper TownSporting Khalsa

1:1

RomulusMarket Drayton Town

6:0

GresleySutton Coldfield Town

1:2

Lichfield CityHaughmond

3:0

WestfieldsLutterworth Town

2:3

Barton Town FCGrantham Town

1:3

Loughborough DynamoSherwood Colliery

2:2

Melton TownCleethorpes Town

1:3

Boston TownLeicester Nirvana

0:0

Heanor TownAFC Mansfield

0:0

Long Eaton UnitedSouth Normanton Athletic

1:1

Maltby MainLoughborough University

4:1

Winterton RangersKirby Muxloe

0:1

Staveley Miners WelfareLincoln United

2:1

Spalding UnitedDereham Town

2:4

Peterborough SportsBugbrooke St Michaels

7:0

GorlestonAFC Kempston Rovers

0:1

Bedford TownDeeping Rangers

0:1

Wisbech TownEly City

2:2

March Town UnitedWellingborough Town

2:1

Corby TownHolbeach United

4:0

WroxhamStamford

2:4

Cambridge CityBarton Rovers

0:2

Arlesey TownPeterborough Northern Star

2:0

BiggleswadeYaxley

4:0

Bury TownHiston

1:2

Godmanchester RoversSt Neots Town

1:1

Soham Town RangersBiggleswade United

2:0

WalthamstowGreat Wakering Rovers

2:0

CockfostersCoggeshall Town

0:4

Harwich & ParkestonRomford

0:2

Long MelfordColney Heath

0:2

HadleyHoddesdon Town

2:0

London ColneyHalstead Town

5:0

Whitton UnitedHertford Town

2:1

AFC SudburyFelixstowe & Walton United

2:1

Grays AthleticHeybridge Swifts

5:2

ClactonWitham Town

1:1

StotfoldCanvey Island

0:2

Bowers & PitseaBarkingside

4:2

Saffron Walden TownMaldon & Tiptree

1:2

Harlow TownBrentwood Town

1:1

TilburyStanway Rovers

3:1

Wingate & FinchleyWelwyn Garden City

2:0

CheshuntStowmarket Town

1:0

Basildon UnitedFramlingham Town

7:1

Waltham AbbeyWoodbridge Town

4:0

TakeleyWhite Ensign

3:3

Cirencester TownNorth Greenford United

5:0

Aylesbury Vale DynamosNorth Leigh

4:5

ShrivenhamChalfont St Peter

0:2

LonglevensNorthwood

1:0

Wantage TownThame Rangers

2:2

Highworth TownArdley United

3:0

MarlowCinderford Town

2:4

Fairford TownHanwell Town

2:3

WembleyBerkhamsted

2:3

Didcot TownRoman Glass St George

2:1

Thame UnitedLeighton Town

3:3

Slimbridge AFCBurnham

1:1

Brimscombe & ThruppAylesbury United

1:3

AFC DunstableHayes & Yeading United

0:0

Newport Pagnell TownFlackwell Heath

1:2

Tooting & Mitcham UnitedFaversham Town

1:0

SittingbourneUxbridge

2:0

Horsham YMCAEgham Town

2:1

Little CommonThree Bridges

2:1

Sutton AthleticAshford Town

6:0

Steyning TownRamsgate

1:4

Herne BayAFC Croydon Athletic

2:2

Chertsey TownErith & Belvedere

5:1

Sheppey UnitedGlebe

3:1

Cray Valley Paper MillsWhyteleafe

0:2

Whitstable TownNewhaven

3:1

Burgess Hill TownSevenoaks Town

0:3

VCD AthleticAFC Uckfield Town

3:3

Bedfont SportsHanworth Villa

3:2

RedhillBalham

1:4

South ParkCanterbury City

2:1

East Grinstead TownAbbey Rangers

0:1

Tower HamletsHorsham

1:6

ArundelShoreham

1:0

Beckenham TownAshford United

0:1

Phoenix SportsStaines Town

0:6

SouthallSpelthorne Sports

1:2

Bridon RopesChichester City

2:7

ChipsteadHassocks

0:0

Guildford CityAFC Varndeanians

1:2

Haywards Heath TownTunbridge Wells

2:1

CB Hounslow UnitedHorley Town

0:3

Hastings UnitedBroadbridge Heath

1:2

Portland UnitedHamworthy United

4:3

Hythe & DibdenHorndean

2:1

Hamble ClubSholing

0:1

Reading CityMoneyfields

0:3

Fleet TownBaffins Milton Rovers

3:0

AFC BournemouthBracknell Town

0:5

BinfieldLymington Town

3:2

Thatcham TownAndover New Street

7:1

Basingstoke TownWestfield

0:2

KnaphillFareham Town

0:1

Plymouth ParkwayPaulton Rovers

5:2

Yate TownExmouth Town

2:2

Bridgwater TownBrislington

7:0

CribbsBideford

0:1

Clevedon TownBristol Manor Farm

2:5

TavistockFrome Town

2:1

Shepton MalletMelksham Town

1:1

Bradford TownLarkhall Athletic

3:1

StreetWilland Rovers

1:5

BittonMangotsfield United

2:3

Bishop's CleeveKidlington

1:4

 

CharleroiBrugge

18:00*

CercleWaasland-Beveren

1:0

Sint-TruidenZulte Waregem

0:0

OostendeMechelen

2:1

 

Botev PVitosha

2:1

LevskiLokomotiv

1:0

 

RákócziZalaegerszegi TE

0:4

HonvédDebrecen

2:3

DiósgyőrMezőkövesd-Zsóry

0:3

KisvárdaÚjpest

2:0

PaksMOL Fehérvár

0:2

 

HoffenheimWerder

3:2

FortunaBayer 04

1:3

Mainz 05Borussia M

1:3

AugsburgUnion

1:1

Paderborn 07Freiburg

1:3

Schalke 04Bayern

0:3

 

Willem IIEmmen

2:1

Heracles AlmeloVitesse

1:1

HeerenveenTwente

0:0

 

ChikhuraLokomotivi

3:2

DilaTorpedo

2:2

 

ÍAÍBV

2:1

 

Atlético OsasunaEibar

0:0

Real MadridReal Valladolid

1:1

Celta de VigoValencia

1:0

GetafeAthletic

1:1

 

ParmaJuventus

0:1

FiorentinaNapoli

3:4

 

FK LiepājaVentspils

1:2

 

StumbrasŽalgiris K

0:3

 

RosenborgStabæk

3:2

 

CracoviaArka

3:1

LechiaŚląsk

1:1

RakówLech

2:3

 

BenficaPorto

0:2

BoavistaPaços de Ferreira

1:1

 

Crvena ZvezdaČukarički

*

Mladi RadnikPartizan

*

VoždovacMladost

2:0

JavorNapredak

2:2

ProleterVojvodina

0:1

RadFK Mačva

2:0

 

OlimpijaMura

1:1

 

DijonBordeaux

0:2

AmiensNantes

1:2

AngersMetz

3:0

BrestReims

1:0

 

SlavenVaraždin

1:1

 

GrbaljPetrovac

1:2

IskraRudar

2:0

SutjeskaPodgorica

1:2

TitogradKom

3:1

 

FastavKarviná

1:4

PříbramBaumit

4:0

SlaviaBohemians 1905

4:0

 

SiriusÖrebro

3:4

 

Hamilton AcademicalMotherwell

1:3

HibernianSt. Johnstone

2:2

KilmarnockAberdeen

0:0

Ross CountyLivingston

1:4

 

Nõmme KaljuLevadia

2:1

TransFlora

0:1

 

Gimnasia y EsgrimaDefensa y Justicia

0:1

Vélez SársfieldNewell's Old Boys

3:1

Rosario CentralPatronato

1:1

IndependienteColón

2:0

 

Atlético MineiroBahia

0:1

GrêmioAtlético Paranaense

2:1

 

New York CityNew York Red Bulls

2:1

San Jose EarthquakesVancouver Whitecaps

3:1

New England RevolutionChicago Fire

2:1

Philadelphia UnionDC United

3:1

TorontoMontreal Impact

2:1

Real Salt LakeColorado Rapids

2:0

Local time

International tournaments

Current

21.03.2019 – 31.03.2020

European Football Championship 2020,
Qualifying tournament

06.06.2019 – 29.03.2022

Asian Cup 2023,
Qualifying tournament

20.04.2019 – 20.10.2019

African Nations Championship 2020,
Qualifying tournament

25.06.2019 – 30.05.2020

UEFA Champions League 2019/20

27.06.2019 – 27.05.2020

Europa League 2019/20

22.01.2019 – 23.11.2019

Copa Libertadores 2019

05.02.2019 – 09.11.2019

Copa Sudamericana 2019

05.02.2019 – 24.11.2019

AFC Champions League 2019

05.02.2019 – 02.11.2019

AFC Cup 2019

© WildSoft 2007-2019 info@wildstat.ru