Team 1- AllAFC BournemouthAFC LymingtonAFC TottonAbingdon TownAccrington StanleyAlfreton TownAlnwick TownAltrinchamAndoverArlesey TownArmitage '90Armthorpe WelfareArnold TownArsenalArundelAshford TownAshton UnitedAston VillaAtherstone UnitedAtherton Laburnum RoversAveleyAylesbury UnitedBaldock TownBamber BridgeBanbury UnitedBanstead AthleticBarkingBarnetBarnsleyBarnstaple TownBarrowBarton RoversBarwellBashleyBasildon UnitedBasingstoke TownBath CityBeckenham TownBedfontBedworth UnitedBelper TownBemerton Heath HarlequinsBerkhamsted TownBidefordBiggleswade TownBillericay TownBillingham SynthoniaBillingham TownBilston TownBirmingham CityBishop AucklandBishop's StortfordBlackburn RoversBlackpool RoversBlackpoolBlakenallBlidworth Miners WelfareBlyth SpartansBognor Regis TownBoldmere St MichaelsBolton WanderersBootleBoreham WoodBoston UnitedBostonBourne TownBournemouth AmateursBracknell TownBradford CityBradford Park AvenueBraintree TownBrandon UnitedBrentfordBridgnorth TownBridlington TownBridportBrigg TownBrightlingsea UnitedBrighton & Hove AlbionBrimsdown RoversBristol CityBristol Manor FarmBristol RoversBrockenhurstBromleyBromsgrove RoversBrook HouseBuckingham TownBurgess Hill TownBurnham RamblersBurnhamBurnleyBurscoughBurton AlbionBury TownBuryBuxtonCaernarfon TownCalne TownCambridge CityCambridge UnitedCanterbury CityCanvey IslandCardiff CityCarlisle UnitedCarshalton AthleticChaddertonChalfont St PeterCharlton AthleticChasetownChatham TownChatteris TownChelmsford CityChelseaCheltenham TownChertsey TownChesham UnitedCheshuntChester CityChester-le-Street TownChesterfieldChippenham TownChipsteadChorleyCinderford TownClaptonClevedon TownClitheroeColchester UnitedCollier RowColwyn BayCongleton TownConsettCorby TownCorinthian-CasualsCorinthianCornard UnitedCoveCoventry CityCrawley TownCrewe AlexandraCrook TownCroydon AthleticCroydonCrystal PalaceCurzon AshtonDagenham & RedbridgeDarlington Cleveland SocialDarlingtonDarwenDaventry TownDawlish TownDeal TownDenaby UnitedDerby CountyDesborough TownDevizes TownDoncaster RoversDorchester TownDorkingDover AthleticDroylsdenDudley TownDulwich HamletDunstableDunston Federation BreweryDurham CityEasington CollieryEast Thurrock UnitedEastbourne UnitedEastleighEastwood HanleyEastwood TownEccleshill UnitedEdgware TownEgham TownElmoreEmleyEnfieldEpsom & EwellErith & BelvedereEsh WinningEvenwood TownEvertonEvesham UnitedExeter CityExmouth TownEynesbury RoversFakenham TownFalmouth TownFareham TownFarnborough TownFarsley CelticFaversham TownFelixstowe TownFeltham & Hounslow BoroughFerryhill AthleticFisher '93Flackwell HeathFleet TownFleetwood TownFlixtonFord UnitedForest Green RoversFrickley AthleticFrome TownFulhamGainsborough TrinityGatesheadGillinghamGlasshoughton WelfareGlastonburyGlossop North EndGloucester CityGodalming & GuildfordGoole TownGorlestonGosport BoroughGrantham TownGravesend & NorthfleetGrays AthleticGreat Harwood TownGreat Yarmouth TownGreenwich BoroughGresley RoversGretnaGrimsby TownGuisborough TownGuiseleyHailsham TownHalesowen HarriersHalesowen TownHalifax TownHalstead TownHamptonHanwell TownHarefield UnitedHaringey BoroughHarrogate Railway AthleticHarrogate TownHarrow BoroughHartlepool UnitedHarwich & ParkestonHarworth Colliery InstituteHastings TownHavant TownHaverhill RoversHayesHeanor TownHebburnHednesford TownHemel HempsteadHendonHereford UnitedHerne BayHertford TownHeybridge SwiftsHinckley AthleticHinckley TownHistonHitchin TownHoddesdon TownHorden Colliery WelfareHornchurchHorsham YMCAHorshamHorwich Railway Mechanics InstituteHucknall TownHuddersfield TownHull CityHungerford TownHyde UnitedIlfracombe TownIlkeston TownImmingham TownIpswich TownKempston RoversKettering TownKidderminster HarriersKing's LynnKingsbury TownKingstonianKnowsley UnitedLancaster CityLancingLangfordLangney SportsLeatherheadLeeds UnitedLeek TownLeicester CityLeicester UnitedLeighton TownLetchworth Garden CityLewesLeyton OrientLeytonLincoln CityLincoln UnitedLittlehampton TownLiverpoolLiversedgeLong BuckbyLowestoft TownLuton TownLye TownMacclesfield TownMaidenhead UnitedMaine RoadMalden ValeMaltby Miners WelfareManchester CityManchester UnitedMangotsfield UnitedMansfield TownMarch Town UnitedMargateMarineMarlowMatlock TownMelksham TownMersthamMerthyr TydfilMetropolitan PoliceMiddlesbroughMillwallMineheadMirrlees BlackstoneMoleseyMoor GreenMorecambeMoreton TownMossleyMurtonNantwich TownNetherfieldNewbury TownNewcastle Blue StarNewcastle TownNewcastle UnitedNewmarket TownNewport AFCNewport IOWNorth Ferriby UnitedNorthallerton TownNorthampton SpencerNorthampton TownNorthwich VictoriaNorthwoodNorwich CityNottingham ForestNotts CountyNuneaton BoroughOakwoodOdd DownOldbury UnitedOldham AthleticOldham TownOssett AlbionOssett TownOxford CityOxford UnitedPaget RangersPaghamPaulton RoversPeacehaven & TelscombePelsall VillaPenrithPershore TownPeterborough UnitedPeterlee NewtownPetersfield UnitedPickering TownPlymouth ArgylePoole TownPort ValePortfieldPortsmouthPrescotPreston North EndPrudhoe East EndPurfleetQueens Park RangersRacing Club WarwickRadcliffe BoroughRainham TownRamsgateRaunds TownReadingRedditch UnitedRedhillRingmerRocesterRochdaleRossendale UnitedRossington MainRotherham UnitedRothwell TownRoyston TownRuislip ManorRuncornRushall OlympicRushden & DiamondsRyde SportsRyhope CASaffron Walden TownSalford CitySalisburySaltash UnitedSandwell BoroughScarboroughScunthorpe UnitedSeaham Red StarSelseySheffield UnitedSheffield WednesdaySheffieldSheppey UnitedShildonShorehamShortwood UnitedShrewsbury TownSittingbourneSkelmersdale UnitedSlade GreenSlough TownSolihull BoroughSouth ShieldsSouthallSouthamptonSouthend UnitedSouthportSouthwickSpalding UnitedSpennymoor UnitedSt Albans CitySt BlazeySt Helens TownStafford RangersStaines TownStalybridge CelticStamfordStevenage BoroughStewarts & LloydsSteyning TownStockport CountyStocksbridge Park SteelsStocktonStoke CityStourbridgeStourport SwiftsStowmarket TownStratford TownSudbury TownSunderlandSutton Coldfield TownSutton UnitedSwanage Town & HerstonSwansea CitySwindon TownTamworthTaunton TownTelford UnitedThackleyThame UnitedThatcham TownThree BridgesTilburyTiptree UnitedTiverton TownTonbridgeTooting & Mitcham UnitedTorquay UnitedTorringtonTottenham HotspurTow Law TownTranmere RoversTring TownTrowbridge TownTunbridge WellsUxbridgeValley Sports RugbyViking SportsWalsallWalthamstow PennantWalton & HershamWareWarrington TownWaterloovilleWatfordWatton UnitedWealdstoneWednesfieldWelling UnitedWelton RoversWembleyWest Auckland TownWest Bromwich AlbionWest Bromwich TownWest Ham UnitedWest Midlands PoliceWestbury UnitedWeston-Super-MareWeymouthWhickhamWhitby TownWhitehawkWhitley BayWhitstable TownWhyteleafeWickWigan AthleticWillenhall TownWillingtonWimbledonWimborne TownWindsor & EtonWingate & FinchleyWinsford UnitedWinterton RangersWisbech TownWitham TownWitney TownWitton AlbionWivenhoe TownWokingWokingham TownWolverhampton WanderersWorcester CityWorkingtonWorksop TownWorthingWrexhamWycombe WanderersYate TownYeadingYeovil TownYork CityYorkshire AmateurTeam 2- AllLeicester UnitedTelford UnitedТелфорд Юнайтед
Local time
UEFA Nations League 2024/25 added
April update of the FIFA/Coca-Cola World Ranking
European championship 2024 added
Tomorrow, April 19
FK Krasnodar Fakel
19:00
Rodina FK Khimki
21:00
Amkar Sokol
18:30
Turan Sumqayıt
16:30
Noah CSKA
FK Smorgon FK Homel
17:00
BATE Dnepr
19:30
Botev Vratsa Etar
17:30
Krumovgrad Slavia
20:00
Eintracht Augsburg
20:30
Telavi Saburtalo
Athletic Granada
Genoa Lazio
Cagliari Juventus
20:45
Korona Radomiak
18:00
Raków Górnik
Rio Ave Arouca
20:15
Nice Lorient
Newcastle United Jets Wellington Phoenix
19:45
Yesterday, April 17
Manchester City Real Madrid
1:1 aetpen. 3:4
Bayern Arsenal
1:0
Ulsan Hyundai Yokohama F. Marinos
Al Ain Al Hilal Riyadh
4:2
Abdish-Ata Central Coast Mariners
1:1
Ural (Ekaterinburg) FK Rostov (Rostov-on-Don)
1:3
FK Orenburg (Orenburg) Dynamo (Moscow)
2:4
Zenit (Saint Petersburg) Spartak (Moscow)
0:0
Metallurg FK Krasnodar-2
0:2
FK Mynai Dynamo
1:3*
FK Oleksandriya Obolon
2:2*
Vast Lokomotyv
*
Zvyahel Metalurh-2
+:-
Rukh-2 Chaika
0:3*
Kudrivka UCSA
1:7*
Karpaty-2 FK Trostianets
1:0*
Druzhba Real Pharma
2:0*
Skala 1911 Kremin-2
4:0*
Ararat Pyunik
0:1
Ararat-Armenia Urartu
2:0
Isloch (Minsk District) Tarpeda-BelAZ (Zhodzina)
Dynamo (Minsk) Neman (Hrodna)
Brann Ham-Kam
Molde Odd
1:2
Olimpija Maribor
Dinamo Varaždin
2:1
Dundee Rangers
Flora Paide
Bragantino Vasco da Gama
Grêmio Atlético Paranaense
Atlético Mineiro Criciúma
Fortaleza Cruzeiro
Juventude Corinthians
Palmeiras Internacional
Flamengo São Paulo
Current
15.11.2023 – 01.10.2025
World Cup 2026,Qualifying tournament, Africa
23.03.2024 – 14.07.2024
Copa América 2024,Qualifying play-offs
12.10.2023 – 11.06.2024
Asian Cup 2027,Qualifying tournament
27.06.2023 – 01.06.2024
UEFA Champions League 2023/24
08.08.2023 – 22.05.2024
Europa League 2023/24
13.07.2023 – 29.05.2024
UEFA Europa Conference League 2023/24
06.02.2024 – 30.11.2024
Copa Libertadores 2024
05.03.2024 – 23.11.2024
Copa Sudamericana 2024
15.08.2023 – 18.05.2024
AFC Champions League 2023/24
08.08.2023 – 05.05.2024
AFC Cup 2023/24
18.08.2023 – 26.05.2024
CAF Champions League 2023/24
18.08.2023 – 17.05.2024
CAF Confederation Cup 2023/24
08.02.2024 – 28.05.2024
OFC Champions League 2024
06.02.2024 – 02.06.2024
CONCACAF Champions Cup 2024,Final tournament