Team 1- AllAbergavenny ThursdaysAccrington StanleyAddlestoneAldershotAlfreton TownAlton TownAltrinchamAlvechurchAndoverAnnfield PlainArnoldArsenalArundelAshby InstituteAshford TownAshton UnitedAston VillaAtherstone TownAveleyAylesbury UnitedBacup BoroughBanbury UnitedBangor CityBanstead AthleticBarkingBarnetBarnsleyBarnstaple TownBarrowBarry TownBarton TownBasingstoke TownBath CityBedford TownBedlington Colliery WelfareBedworth UnitedBelper TownBexhill TownBexley UnitedBidefordBiggleswade TownBillingham SynthoniaBilstonBirmingham CityBishop AucklandBishop's StortfordBlackburn RoversBlackpoolBletchley TownBlyth SpartansBognor Regis TownBoldon Colliery WelfareBolton WanderersBoreham WoodBoston UnitedBostonBourne TownBournemouthBradford CityBradford Park AvenueBraintree & Crittall AthleticBrentfordBridgwater TownBridlington TownBridlington TrinityBridportBrierley Hill AllianceBrigg TownBrighton & Hove AlbionBristol CityBristol RoversBromleyBromsgrove RoversBurgess Hill TownBurnleyBurscoughBurton AlbionBury TownBuryBuxtonCambridge CityCambridge UnitedCanterbury CityCardiff CityCarlisle UnitedCarshalton AthleticCharlton AthleticChatham TownChatteris TownChelmsford CityChelseaCheltenham TownChertsey TownChesham UnitedCheshuntChesterChesterfieldChichester CityChippenham TownChorleyCinderford TownCivil ServiceClacton TownClaptonClitheroeColchester UnitedConnah's Quay NomadsConsettCorby TownCorinthian-CasualsCoventry CityCowesCrawley TownCray WanderersCrewe AlexandraCrook TownCrystal PalaceDagenhamDarlastonDarlingtonDartfordDeal TownDenaby UnitedDerby CountyDesborough TownDoncaster RoversDorchester TownDoverDroylsdenDudley TownDulwich HamletDunstable TownDurham CityEast GrinsteadEastbourne TownEastbourne UnitedEastwood HanleyEastwood TownEllesmere Port TownEly CityEmleyEnfieldErith & BelvedereEvenwood TownEvertonExeter CityFalmouth TownFareham TownFarsley CelticFaversham TownFelthamFerryhill AthleticFinchleyFleet TownFleetwoodFolkestoneFord UnitedFormbyFrickley CollieryFrome TownFulhamGainsborough TrinityGatesheadGillinghamGlastonburyGlossopGloucester CityGoole TownGorlestonGosport BoroughGranthamGravesend & NorthfleetGrays AthleticGreat HarwoodGreat Yarmouth TownGresley RoversGrimsby TownGuildford CityHalesowen TownHalifax TownHamptonHarlow TownHarrow BoroughHartlepoolHarwich & ParkestonHastings UnitedHatfield TownHayesHaywards HeathHeanor TownHednesford TownHemel HempsteadHendonHereford UnitedHerne BayHertford TownHighgate UnitedHillingdon BoroughHistonHitchin TownHoddesdon TownHolbeach UnitedHorden Colliery WelfareHornchurchHorshamHorwich Railway Mechanics InstituteHounslowHuddersfield TownHull BrunswickHull CityHyde UnitedIlfordIlkeston TownIpswich TownIrthlingborough DiamondsKettering TownKidderminster HarriersKing's LynnKingstonianKirkby TownLancaster CityLeatherheadLeeds UnitedLeicester CityLeighton TownLetchworth TownLewesLeyland MotorsLeytonstoneLincoln CityLincoln UnitedLittlehampton TownLiverpoolLlanelliLockheed LeamingtonLong Eaton UnitedLoughborough UnitedLouth UnitedLower Gornal AthleticLowestoft TownLuton TownLye TownMacclesfield TownMaidenhead UnitedMaidstone UnitedManchester CityManchester UnitedMansfield TownMarch Town UnitedMargateMarineMarlowMatlock TownMelksham TownMerthyr TydfilMetropolitan PoliceMexborough TownMiddlesbroughMillwallMineheadMoor GreenMorecambeMossleyNantwichNetherfieldNew BrightonNew MillsNewcastle UnitedNewhall UnitedNewmarket TownNewport CountyNewport IOWNewquayNorth ShieldsNorthampton TownNorthwich VictoriaNorton WoodseatsNorwich CityNottingham ForestNotts CountyNuneaton BoroughOldham AthleticOrientOrmskirkOswestry TownOxford CityOxford UnitedPenrithPeterborough UnitedPlymouth ArgylePoole TownPort ValePorthmadogPortsmouthPotton UnitedPrescot TownPreston North EndPrestwich HeysPwllheli & DistrictQueens Park RangersRadcliffe BoroughRamsgate AthleticRawmarsh WelfareReadingRedditch UnitedRedhillRetford TownRhylRingmerRochdaleRomfordRossendale UnitedRotherham UnitedRothwell TownRuncornRushden TownRyde SportsRyhope Colliery WelfareSalisburySaltash UnitedSandbach RamblersScarboroughScunthorpe UnitedSelby TownSelseySheffield UnitedSheffield WednesdaySheppey UnitedShildonShrewsbury TownSittingbourneSkegness TownSkelmersdale UnitedSlough TownSnowdown Colliery WelfareSoham Town RangersSouth LiverpoolSouth ShieldsSouthallSouthamptonSouthend UnitedSouthportSouthwickSpalding UnitedSpennymoor UnitedSt Albans CitySt BlazeySt Neots TownStafford RangersStaines TownStalybridge CelticStamfordStanley UnitedStevenage AthleticStockport CountyStocktonStoke CityStonehouseStourbridgeStreetSudbury TownSunderlandSutton Coldfield TownSutton TownSutton UnitedSwansea CitySwindon TownTamworthTaunton TownTelford UnitedThetford TownThornycroft AthleticTilburyTon PentreTonbridgeTooting & Mitcham UnitedTorquay UnitedTottenham HotspurTow Law TownTranmere RoversTrowbridge TownTruro CityTunbridge WellsUxbridgeWadebridge TownWalsallWalthamstow AvenueWalton & HershamWareWarleyWashingtonWatfordWealdstoneWellingborough TownWelton RoversWembleyWest Bromwich AlbionWest Ham UnitedWestbury UnitedWeston-Super-MareWeymouthWhitby TownWhitley BayWhitstable TownWigan AthleticWillingtonWimbledonWindsor & EtonWingate DurhamWinsford UnitedWinterton RangersWisbech TownWitney TownWitton AlbionWokingWolverhampton WanderersWoodford TownWorcester CityWorkingtonWorksop TownWorthingWrexhamWycombe WanderersYeovil TownYork CityYorkshire AmateurTeam 2- AllБриджуотер Таун
Local time
UEFA Nations League 2024/25 added
April update of the FIFA/Coca-Cola World Ranking
European championship 2024 added
Tomorrow, April 19
FK Krasnodar Fakel
19:00
Rodina FK Khimki
21:00
Amkar Sokol
18:30
Noah CSKA
FK Smorgon FK Homel
17:00
BATE Dnepr
19:30
Botev Vratsa Etar
17:30
Krumovgrad Slavia
20:00
Eintracht Augsburg
20:30
Telavi Saburtalo
Athletic Granada
Genoa Lazio
Cagliari Juventus
20:45
Korona Radomiak
18:00
Raków Górnik
Rio Ave Arouca
20:15
Nice Lorient
Newcastle United Jets Wellington Phoenix
19:45
Yesterday, April 17
Manchester City Real Madrid
1:1 aetpen. 3:4
Bayern Arsenal
1:0
Ulsan Hyundai Yokohama F. Marinos
Al Ain Al Hilal Riyadh
4:2
Abdish-Ata Central Coast Mariners
1:1
Ural (Ekaterinburg) FK Rostov (Rostov-on-Don)
1:3
FK Orenburg (Orenburg) Dynamo (Moscow)
2:4
Zenit (Saint Petersburg) Spartak (Moscow)
0:0
Metallurg FK Krasnodar-2
0:2
FK Mynai Dynamo
1:3*
FK Oleksandriya Obolon
2:2*
Vast Lokomotyv
*
Zvyahel Metalurh-2
+:-
Rukh-2 Chaika
0:3*
Kudrivka UCSA
1:7*
Karpaty-2 FK Trostianets
1:0*
Druzhba Real Pharma
2:0*
Skala 1911 Kremin-2
4:0*
Ararat Pyunik
0:1
Ararat-Armenia Urartu
2:0
Isloch (Minsk District) Tarpeda-BelAZ (Zhodzina)
Dynamo (Minsk) Neman (Hrodna)
Brann Ham-Kam
Molde Odd
1:2
Olimpija Maribor
Dinamo Varaždin
2:1
Dundee Rangers
Flora Paide
Bragantino Vasco da Gama
Grêmio Atlético Paranaense
Atlético Mineiro Criciúma
Fortaleza Cruzeiro
Juventude Corinthians
Palmeiras Internacional
Flamengo São Paulo
Current
15.11.2023 – 01.10.2025
World Cup 2026,Qualifying tournament, Africa
23.03.2024 – 14.07.2024
Copa América 2024,Qualifying play-offs
12.10.2023 – 11.06.2024
Asian Cup 2027,Qualifying tournament
27.06.2023 – 01.06.2024
UEFA Champions League 2023/24
08.08.2023 – 22.05.2024
Europa League 2023/24
13.07.2023 – 29.05.2024
UEFA Europa Conference League 2023/24
06.02.2024 – 30.11.2024
Copa Libertadores 2024
05.03.2024 – 23.11.2024
Copa Sudamericana 2024
15.08.2023 – 18.05.2024
AFC Champions League 2023/24
08.08.2023 – 05.05.2024
AFC Cup 2023/24
18.08.2023 – 26.05.2024
CAF Champions League 2023/24
18.08.2023 – 17.05.2024
CAF Confederation Cup 2023/24
08.02.2024 – 28.05.2024
OFC Champions League 2024
06.02.2024 – 02.06.2024
CONCACAF Champions Cup 2024,Final tournament