Team 1- AllAbergavenny ThursdaysAddlestoneAldershotAlfreton TownAlton TownAltrinchamAlvechurchAndoverAnnfield PlainArnoldArsenalArundelAshby InstituteAshford TownAshton UnitedAston VillaAtherstone TownAveleyAylesbury UnitedBacup BoroughBaldock TownBanbury UnitedBangor CityBanstead AthleticBarkingBarnetBarnsleyBarnstaple TownBarrowBarry TownBarton TownBasingstoke TownBath CityBedford TownBedlington Colliery WelfareBedworth UnitedBelper TownBexhill TownBexley UnitedBidefordBiggleswade TownBillingham SynthoniaBilstonBirmingham CityBishop AucklandBishop's StortfordBlackburn RoversBlackpoolBletchley TownBlyth SpartansBognor Regis TownBoldon Colliery WelfareBolton WanderersBoreham WoodBoston UnitedBostonBourne TownBournemouthBradford CityBradford Park AvenueBraintree & Crittall AthleticBrentfordBrett SportsBridgwater TownBridlington TownBridlington TrinityBridportBrierley Hill AllianceBrigg TownBrighton & Hove AlbionBristol CityBristol RoversBromleyBromsgrove RoversBurnleyBurscoughBurton AlbionBury TownBuryBuxtonCambridge CityCambridge UnitedCanterbury CityCanvey IslandCardiff CityCarlisle UnitedCarshalton AthleticCharlton AthleticChatham TownChatteris TownChelmsford CityChelseaCheltenham TownChertsey TownChesham UnitedCheshuntChesterChesterfieldChichester CityChippenham TownChorleyCinderford TownClacton TownClaptonClitheroeColchester UnitedCongleton TownConsettCorby TownCorinthian-CasualsCoventry AmateursCoventry CityCowesCrawley TownCray WanderersCrewe AlexandraCrook TownCrystal PalaceDagenhamDarlingtonDartfordDeal TownDerby CountyDesborough TownDevizes TownDinnington AthleticDoncaster RoversDorkingDoverDroylsdenDudley TownDulwich HamletDunstable TownDurham CityEast GrinsteadEastbourne TownEastbourne UnitedEastwood HanleyEastwood TownEdmontonEllesmere Port TownEly CityEnfieldEpsom & EwellErith & BelvedereEvenwood TownEvertonExeter CityFalmouth TownFareham TownFarsley CelticFelthamFerryhill AthleticFinchleyFleet TownFleetwoodFolkestoneFord UnitedFormbyFrickley CollieryFrome TownFulhamGainsborough TrinityGatesheadGillinghamGlastonburyGloucester CityGoole TownGorlestonGosport BoroughGranthamGravesend & NorthfleetGrays AthleticGreat HarwoodGreat Yarmouth TownGresley RoversGrimsby TownGuildford CityGuinness ExportsHalesowen TownHalifax TownHamptonHarlow TownHarrow BoroughHartlepoolHarwich & ParkestonHastings UnitedHatfield TownHaverhill RoversHayesHaywards HeathHeanor TownHednesford TownHemel HempsteadHendonHereford UnitedHerne BayHertford TownHighgate UnitedHillingdon BoroughHinckley AthleticHistonHitchin TownHoddesdon TownHolbeach UnitedHolyhead TownHorden Colliery WelfareHornchurchHorshamHorwich Railway Mechanics InstituteHounslowHuddersfield TownHull CityHyde UnitedIlfordIlkeston TownIpswich TownIrthlingborough DiamondsKettering TownKidderminster HarriersKing's LynnKingstonianKirkby TownLancaster CityLancingLeatherheadLeeds UnitedLeicester CityLeighton TownLetchworth TownLeyland MotorsLeytonLeytonstoneLincoln CityLincoln UnitedLittlehampton TownLiverpoolLlanelliLockheed LeamingtonLong Eaton UnitedLostock GralamLoughborough UnitedLouth UnitedLowestoft TownLuton TownLye TownMacclesfield TownMaidenhead UnitedMaidstone UnitedManchester CityManchester UnitedMansfield TownMarch Town UnitedMargateMarineMarlowMatlock TownMerthyr TydfilMetropolitan PoliceMexborough TownMiddlesbroughMillwallMineheadMoor GreenMorecambeMossleyNantwichNetherfieldNew BrightonNew MillsNewcastle UnitedNewhall UnitedNewmarket TownNewport CountyNewport IOWNorth ShieldsNorthampton TownNorthwich VictoriaNorton WoodseatsNorwich CityNottingham ForestNotts CountyNuneaton BoroughOldham AthleticOrientOswestry TownOxford CityOxford UnitedPenrithPenzancePeterborough UnitedPlymouth ArgylePoole TownPort ValePorthmadogPortland UnitedPortsmouthPotton UnitedPrescot TownPreston North EndPrestwich HeysPwllheli & DistrictQueens Park RangersRainham TownRamsgate AthleticRawmarsh WelfareReadingRedditch UnitedRedhillRetford TownRhylRingmerRochdaleRomfordRossendale UnitedRotherham UnitedRothwell TownRugby TownRuncornRushden TownRyde SportsRyhope Colliery WelfareSalisburySaltash UnitedSandbach RamblersScarboroughScunthorpe UnitedSelby TownSelseySheffield UnitedSheffield WednesdaySheppey UnitedShildonShrewsbury TownSittingbourneSkegness TownSkelmersdale UnitedSlough TownSnowdown Colliery WelfareSoham Town RangersSouth BankSouth LiverpoolSouth ShieldsSouthallSouthamptonSouthend UnitedSouthportSouthwickSpalding UnitedSpennymoor UnitedSt Albans CitySt BlazeySt Helens TownSt Neots TownStafford RangersStaines TownStalybridge CelticStamfordStanley UnitedStevenage AthleticStockport CountyStocktonStoke CityStonehouseStourbridgeStratford TownStreetSudbury TownSunderlandSutton TownSutton UnitedSwansea CitySwindon TownTamworthTaunton TownTelford UnitedThetford TownThornycroft AthleticTilburyTon PentreTonbridgeTooting & Mitcham UnitedTorquay UnitedTottenham HotspurTow Law TownTranmere RoversTrowbridge TownTruro CityTunbridge WellsUxbridgeVauxhall Motors LutonWadebridge TownWalsallWalthamstow AvenueWalton & HershamWareWashingtonWaterloovilleWatfordWealdstoneWellingborough TownWelton RoversWembleyWest Auckland TownWest Bromwich AlbionWest Ham UnitedWestbury UnitedWeston-Super-MareWeymouthWhitley BayWhitstable TownWigan AthleticWillingtonWimbledonWindsor & EtonWinsford UnitedWinterton RangersWisbech TownWitney TownWitton AlbionWokingWokingham TownWolverhampton WanderersWolverton Town & BRWoodford TownWorcester CityWorkingtonWorksop TownWorthingWrexhamWycombe WanderersYeovil TownYork CityYorkshire AmateurTeam 2- AllШилдон
Local time
UEFA Nations League 2024/25 added
April update of the FIFA/Coca-Cola World Ranking
European championship 2024 added
Tomorrow, April 24
Huachipato The Strongest
18:00
Botafogo Universitario
19:00
Bolívar Flamengo
20:30
Independiente del Valle Palmeiras
19:30
Nacional Deportivo Táchira
Libertad River Plate
20:00
Real Tomayapo Belgrano
Danubio Atlético Paranaense
Deportivo Rayo Zuliano Sportivo Ameliano
22:00
Coquimbo Unido Racing Club Avellaneda
Bragantino Luqueño
21:00
Yokohama F. Marinos Ulsan Hyundai
Central Coast Mariners Abdish-Ata
Columbus Crew Monterrey
20:15
FK Orenburg Dynamo
FK Nizhniy Novgorod Lokomotiv
18:15
FK Krasnodar Baltika
Zenit Rubin
Alaniya Kuban
17:00
Neftekhimik Shinnik
Volgar Torpedo
FK Tyumen Chernomorets
Akron Leningradets
18:30
FK Khimki KAMAZ
SKA-Khabarovsk Rodina
Sokol Yenisey
Dynamo Mahachkala Arsenal
FK Krasnodar-2 FK Murom
14:30
Metallurg FK Chelyabinsk
Chaika FK Ufa
Rotor Veles
FK Novosibirsk Rodina-2
Mashuk-KMV Dynamo Bryansk
16:00
Tekstilshchik Torpedo Miass
Volga Khimik
Avangard FK Kaluga
Irtysh Spartak Kostroma
Pobeda FK Sevastopol
Kuban-Holding Spartak-Nalchik
Wolverhampton Wanderers AFC Bournemouth
19:45
Crystal Palace Newcastle United
Everton Liverpool
Manchester United Sheffield United
Coventry City Hull City
Twente Almere City
Panevėžys Džiugas
TransINVEST Hegelmann Litauen
Žalgiris Kaunas Banga
Žalgiris Vilnius Dainava
Monaco Lille
Lorient Paris Saint-Germain
Marseille Nice
AIK Värnamo
Brommapojkarna Sirius
Göteborg Häcken
Yesterday, April 22
FK Mynai Rukh
1:1*
Metalist 1925 Obolon
Shakhtar Zorya
2:1*
Real Pharma Kudrivka
0:1*
Chaika Skala 1911
2:0*
Van Alashkert
2:3
West Armenia Ararat
1:2
Middlesbrough Leeds United
3:4
Sevilla Mallorca
2:1
Roma Bologna
1:3
Milan Inter
Warta Stal
5:2
Farense Benfica
Rudeš Varaždin
0:2
Elfsborg Kalmar
Current
15.11.2023 – 01.10.2025
World Cup 2026,Qualifying tournament, Africa
23.03.2024 – 14.07.2024
Copa América 2024,Qualifying play-offs
12.10.2023 – 11.06.2024
Asian Cup 2027,Qualifying tournament
27.06.2023 – 01.06.2024
UEFA Champions League 2023/24
08.08.2023 – 22.05.2024
Europa League 2023/24
13.07.2023 – 29.05.2024
UEFA Europa Conference League 2023/24
06.02.2024 – 30.11.2024
Copa Libertadores 2024
05.03.2024 – 23.11.2024
Copa Sudamericana 2024
15.08.2023 – 25.05.2024
AFC Champions League 2023/24
08.08.2023 – 05.05.2024
AFC Cup 2023/24
18.08.2023 – 25.05.2024
CAF Champions League 2023/24
18.08.2023 – 17.05.2024
CAF Confederation Cup 2023/24
08.02.2024 – 28.05.2024
OFC Champions League 2024
06.02.2024 – 02.06.2024
CONCACAF Champions Cup 2024,Final tournament