Team 1- AllAbergavenny ThursdaysAldershotAlfreton TownAlton TownAltrinchamAmersham TownAndoverAnnfield PlainArnoldArsenalAshford TownAshingtonAston VillaAtherstone TownAveleyAylesbury UnitedBacup BoroughBaldock TownBanbury UnitedBangor CityBarkingBarnetBarnsleyBarnstaple TownBarrowBarry TownBarton TownBasingstoke TownBath CityBedford TownBedlington Colliery WelfareBedworth TownBelper TownBexhill TownBexley UnitedBidefordBiggleswade TownBillingham SynthoniaBilstonBirmingham CityBishop AucklandBishop's StortfordBlackburn RoversBlackpoolBletchley TownBlyth SpartansBognor Regis TownBoldon Colliery WelfareBolton WanderersBoston UnitedBostonBourne TownBournemouthBradford CityBradford Park AvenueBrentfordBrentwood TownBridlington TownBridlington TrinityBridportBrierley Hill AllianceBrigg TownBrighton & Hove AlbionBristol CityBristol RoversBromleyBromsgrove RoversBurnleyBurscoughBurton AlbionBury TownBuryBuxtonCambridge CityCambridge UnitedCanterbury CityCardiff CityCarlisle UnitedCarshalton AthleticCharlton AthleticChatham TownChatteris TownChelmsford CityChelseaCheltenham TownChesham UnitedCheshuntChesterChesterfieldChichester CityChippenham TownChorleyCinderford TownClacton TownClaptonColchester UnitedCongleton TownConsettCorby TownCorinthian-CasualsCoventry CityCowesCrawley TownCray WanderersCrewe AlexandraCrittall AthleticCrook TownCroydon AmateursCrystal PalaceDagenhamDarlastonDarlingtonDartfordDarwenDeal TownDenaby UnitedDerby CountyDesborough TownDevizes TownDoncaster RoversDorchester TownDorkingDoverDroylsdenDudley TownDulwich HamletDunstable TownDurham CityEastbourne UnitedEastbourneEastwood HanleyEllesmere Port TownEly CityEnfieldEpsom & EwellErith & BelvedereEvenwood TownEvertonExeter CityEynesbury RoversFalmouth TownFareham TownFarsley CelticFelthamFerryhill AthleticFinchleyFleet TownFleetwoodFolkestoneFord UnitedFrickley CollieryFrome TownFulhamGainsborough TrinityGatesheadGillinghamGlastonburyGloucester CityGoole TownGorlestonGothicGranthamGravesend & NorthfleetGrays AthleticGreat HarwoodGreat Yarmouth TownGresley RoversGrimsby TownGuildford CityHalesowen TownHalifax TownHamptonHarlow TownHarrow BoroughHartlepools UnitedHarwich & ParkestonHastings UnitedHatfield TownHaverhill RoversHayesHaywards HeathHeanor TownHednesford TownHemel HempsteadHendonHereford UnitedHerne BayHertford TownHillingdon BoroughHinckley AthleticHistonHitchin TownHoddesdon TownHolbeach UnitedHolyhead TownHorden Colliery WelfareHornchurchHorshamHorwich Railway Mechanics InstituteHounslowHuddersfield TownHull BrunswickHull CityHuntley & PalmersHyde UnitedIlfordIlkeston TownIpswich TownKettering TownKidderminster HarriersKing's LynnKingstonianKirkby TownLancaster CityLancingLeatherheadLeeds UnitedLeicester CityLetchworth TownLeyland MotorsLeytonLeytonstoneLincoln CityLinotype & MachineryLittlehampton TownLiverpoolLlanelliLockheed LeamingtonLong Eaton UnitedLostock GralamLoughborough UnitedLouth UnitedLovells AthleticLower Gornal AthleticLowestoft TownLuton TownMacclesfield TownMaidenhead UnitedMaidstone UnitedMalden TownManchester CityManchester UnitedMansfield TownMarch Town UnitedMargateMarineMarlowMatlock TownMelksham TownMerthyr TydfilMetropolitan PoliceMexborough TownMiddlesbroughMillwallMilnthorpe CorinthiansMineheadMorecambeMossleyMurton Colliery WelfareNantwichNelsonNetherfieldNew BrightonNewcastle UnitedNewmarket TownNewport CountyNewport IOWNorth ShieldsNorthampton TownNorthwich VictoriaNorton WoodseatsNorwich CityNottingham ForestNotts CountyNuneaton BoroughOldham AthleticOrientOssett AlbionOswestry TownOxford CityOxford UnitedPenrithPenzancePeterborough UnitedPlymouth ArgylePoole TownPort ValePorthmadogPortland UnitedPortsmouthPrescot TownPreston North EndPwllheli & DistrictQueens Park RangersRainham TownRamsgate AthleticReadingRedditchRedhillRetford TownRhylRochdaleRomfordRossendale UnitedRotherham UnitedRothwell TownRugby TownRuislip ManorRuncornRushden TownRyhope Colliery WelfareSalisburyScarboroughScunthorpe UnitedSelby TownSelseySheffield UnitedSheffield WednesdaySheppey UnitedShildonShrewsbury TownSittingbourneSkegness TownSkelmersdale UnitedSlough TownSnowdown Colliery WelfareSoham Town RangersSouth BankSouth LiverpoolSouth ShieldsSouthallSouthamptonSouthend UnitedSouthportSpalding UnitedSpennymoor UnitedSt Albans CitySt AustellSt BlazeySt Helens TownSt Neots TownStafford RangersStaines TownStalybridge CelticStamfordStanley UnitedStevenage TownStockport CountyStocktonStoke CityStonehouseStourbridgeStratford TownStreetSudbury TownSunderlandSutton TownSutton UnitedSwansea TownSwindon TownTamworthTauntonThetford TownThorne CollieryThornycroft AthleticTilburyTonbridgeTooting & Mitcham UnitedTorquay UnitedTottenham HotspurTow Law TownTranmere RoversTrowbridge TownUxbridgeVauxhall Motors LutonWadebridge TownWalsallWalthamstow AvenueWalton & HershamWareWarminster TownWaterloovilleWatfordWealdstoneWellingborough TownWellington TownWelton RoversWembleyWest Auckland TownWest Bromwich AlbionWest Ham UnitedWestbury UnitedWeymouthWhitby TownWhitley BayWhitstable TownWigan AthleticWigan RoversWillingtonWimbledonWindsor & EtonWinsford UnitedWisbech TownWitton AlbionWokingWokingham TownWolverhampton WanderersWolverton Town & BRWorcester CityWorkingtonWorksop TownWorthingWrexhamWycombe WanderersYeovil TownYork CityYorkshire AmateurTeam 2- AllCray Wanderers
Local time
UEFA Nations League 2024/25 added
April update of the FIFA/Coca-Cola World Ranking
European championship 2024 added
Tomorrow, April 24
Huachipato The Strongest
18:00
Botafogo Universitario
19:00
Bolívar Flamengo
20:30
Independiente del Valle Palmeiras
19:30
Nacional Deportivo Táchira
Libertad River Plate
20:00
Real Tomayapo Belgrano
Danubio Atlético Paranaense
Deportivo Rayo Zuliano Sportivo Ameliano
22:00
Coquimbo Unido Racing Club Avellaneda
Bragantino Luqueño
21:00
Yokohama F. Marinos Ulsan Hyundai
Central Coast Mariners Abdish-Ata
Columbus Crew Monterrey
20:15
FK Orenburg Dynamo
FK Nizhniy Novgorod Lokomotiv
18:15
FK Krasnodar Baltika
Zenit Rubin
Alaniya Kuban
17:00
Neftekhimik Shinnik
Volgar Torpedo
FK Tyumen Chernomorets
Akron Leningradets
18:30
FK Khimki KAMAZ
SKA-Khabarovsk Rodina
Sokol Yenisey
Dynamo Mahachkala Arsenal
FK Krasnodar-2 FK Murom
14:30
Metallurg FK Chelyabinsk
Chaika FK Ufa
Rotor Veles
FK Novosibirsk Rodina-2
Mashuk-KMV Dynamo Bryansk
16:00
Tekstilshchik Torpedo Miass
Volga Khimik
Avangard FK Kaluga
Irtysh Spartak Kostroma
Pobeda FK Sevastopol
Kuban-Holding Spartak-Nalchik
Wolverhampton Wanderers AFC Bournemouth
19:45
Crystal Palace Newcastle United
Everton Liverpool
Manchester United Sheffield United
Coventry City Hull City
Twente Almere City
18:45
Panevėžys Džiugas
TransINVEST Hegelmann Litauen
Žalgiris Kaunas Banga
Žalgiris Vilnius Dainava
Lorient Paris Saint-Germain
Monaco Lille
Marseille Nice
AIK Värnamo
Brommapojkarna Sirius
Göteborg Häcken
Yesterday, April 22
FK Mynai Rukh
1:1*
Metalist 1925 Obolon
Shakhtar Zorya
2:1*
Real Pharma Kudrivka
0:1*
Chaika Skala 1911
2:0*
Van Alashkert
2:3
West Armenia Ararat
1:2
Middlesbrough Leeds United
3:4
Sevilla Mallorca
2:1
Roma Bologna
1:3
Milan Inter
Warta Stal
5:2
Farense Benfica
Rudeš Varaždin
0:2
Elfsborg Kalmar
Current
15.11.2023 – 01.10.2025
World Cup 2026,Qualifying tournament, Africa
23.03.2024 – 14.07.2024
Copa América 2024,Qualifying play-offs
12.10.2023 – 11.06.2024
Asian Cup 2027,Qualifying tournament
27.06.2023 – 01.06.2024
UEFA Champions League 2023/24
08.08.2023 – 22.05.2024
Europa League 2023/24
13.07.2023 – 29.05.2024
UEFA Europa Conference League 2023/24
06.02.2024 – 30.11.2024
Copa Libertadores 2024
05.03.2024 – 23.11.2024
Copa Sudamericana 2024
15.08.2023 – 25.05.2024
AFC Champions League 2023/24
08.08.2023 – 05.05.2024
AFC Cup 2023/24
18.08.2023 – 25.05.2024
CAF Champions League 2023/24
18.08.2023 – 17.05.2024
CAF Confederation Cup 2023/24
08.02.2024 – 28.05.2024
OFC Champions League 2024
06.02.2024 – 02.06.2024
CONCACAF Champions Cup 2024,Final tournament