Team 1- AllAbergavenny ThursdaysAddlestoneAldershotAlfreton TownAlton TownAltrinchamAmersham TownAndoverAnnfield PlainArnoldArsenalAshford TownAshingtonAston VillaAtherstone TownAveleyAylesbury UnitedBacup BoroughBanbury UnitedBangor CityBarkingBarnetBarnsleyBarnstaple TownBarrowBarry TownBarton TownBasingstoke TownBath CityBedford TownBedworth TownBelper TownBexhill TownBexley UnitedBidefordBiggleswade TownBillingham SynthoniaBilstonBirmingham CityBishop AucklandBishop's StortfordBlackburn RoversBlackpoolBletchley TownBlyth SpartansBognor Regis TownBoldon Colliery WelfareBolton WanderersBorough UnitedBoston UnitedBostonBournemouthBradford CityBradford Park AvenueBrentfordBrentwood TownBridgwater TownBridlington TownBridlington TrinityBridportBrierley Hill AllianceBrighton & Hove AlbionBristol CityBristol RoversBromleyBromsgrove RoversBurnleyBurscoughBurton AlbionBury TownBuryBuxtonCambridge CityCambridge UnitedCanterbury CityCardiff CityCarlisle UnitedCarshalton AthleticCharlton AthleticChatham TownChatteris TownChelmsford CityChelseaCheltenham TownChertsey TownChesham UnitedCheshuntChesterChesterfieldChichester CityChippenham TownChorleyCinderford TownClacton TownClaptonClitheroeColchester UnitedColwyn BayCongleton TownConsettCorby TownCorinthian-CasualsCoventry CityCowesCrawley TownCray WanderersCrewe AlexandraCrittall AthleticCrook TownCroydon AmateursCrystal PalaceDagenhamDarlingtonDartfordDarwenDeal TownDenaby UnitedDerby CountyDesborough TownDevizes TownDoncaster RoversDorchester TownDorkingDoverDudley TownDulwich HamletDunstable TownDurham CityEastbourne UnitedEastbourneEdgware TownEgham TownEllesmere Port TownEly CityEnfieldEpsom & EwellErith & BelvedereEvenwood TownEvertonExeter CityEynesbury RoversFalmouth TownFareham TownFarsley CelticFelthamFerryhill AthleticFinchleyFleet TownFleetwoodFolkestoneFord UnitedFrickley CollieryFrome TownFulhamGainsborough TrinityGatesheadGillinghamGlastonburyGloucester CityGoole TownGorlestonGothicGranthamGravesend & NorthfleetGrays AthleticGreat Yarmouth TownGresley RoversGrimsby TownGuildford CityHalesowen TownHalifax TownHamptonHarlow TownHarrogate TownHarrow BoroughHartlepools UnitedHarwich & ParkestonHastings UnitedHatfield TownHaverhill RoversHayesHaywards HeathHednesford TownHemel HempsteadHendonHereford UnitedHerne BayHertford TownHillingdon BoroughHinckley AthleticHitchin TownHoddesdon TownHolbeach UnitedHorden Colliery WelfareHornchurchHorshamHorwich Railway Mechanics InstituteHounslowHuddersfield TownHull BrunswickHull CityHuntley & PalmersHyde UnitedIlfordIlkeston TownIpswich TownKettering TownKidderminster HarriersKing's LynnKingstonianKirkby TownLancaster CityLancingLeatherheadLeeds UnitedLeicester CityLetchworth TownLeyland MotorsLeytonLeytonstoneLincoln CityLinotype & MachineryLittlehampton TownLiverpoolLlandudnoLlanelliLockheed LeamingtonLong Eaton UnitedLostock GralamLoughborough UnitedLouth UnitedLovells AthleticLower Gornal AthleticLowestoft TownLuton TownLythamMacclesfield TownMaidenhead UnitedMaidstone UnitedMalden TownManchester CityManchester UnitedMansfield TownMarch Town UnitedMargateMarineMarlowMatlock TownMelksham TownMerthyr TydfilMetropolitan PoliceMexborough TownMiddlesbroughMillwallMilnthorpe CorinthiansMineheadMorecambeMossleyMurton Colliery WelfareNantwichNelsonNetherfieldNew BrightonNewbury TownNewcastle UnitedNewmarket TownNewport CountyNewport IOWNorth ShieldsNorthampton TownNorthwich VictoriaNorwich CityNottingham ForestNotts CountyNuneaton BoroughOldham AthleticOrientOssett AlbionOswestry TownOxford CityOxford UnitedPenrithPeterborough UnitedPlymouth ArgylePoole TownPort ValePortland UnitedPortsmouthPrescot TownPreston North EndQueens Park RangersRainham TownRamsgate AthleticReadingRedditchRedhillRetford TownRhylRochdaleRomfordRossendale UnitedRotherham UnitedRugby TownRuislip ManorRuncornRushden TownRyhope Colliery WelfareSalisburyScarboroughScunthorpe UnitedSelby TownSheffield UnitedSheffield WednesdayShildonShrewsbury TownSittingbourneSkegness TownSkelmersdale UnitedSlough TownSoham Town RangersSouth BankSouth LiverpoolSouth ShieldsSouthallSouthamptonSouthend UnitedSouthportSpalding UnitedSpennymoor UnitedSt Albans CitySt AustellSt BlazeySt Helens TownSt Neots TownStalybridge CelticStamfordStanley UnitedStevenage TownStockport CountyStocktonStoke CityStonehouseStourbridgeStratford TownStreetSudbury TownSunderlandSutton TownSutton UnitedSwansea TownSwindon TownTamworthTauntonTilburyTonbridgeTooting & Mitcham UnitedTorquay UnitedTottenham HotspurTow Law TownTranmere RoversTrowbridge TownTunbridge Wells RangersUxbridgeVauxhall Motors LutonWalsallWalthamstow AvenueWalton & HershamWareWarminster TownWaterloovilleWatfordWealdstoneWellingborough TownWellington TownWelton RoversWembleyWest Auckland TownWest Bromwich AlbionWest Ham UnitedWestbury UnitedWeston-Super-MareWeymouthWhitby TownWhitley BayWigan AthleticWillingtonWimbledonWindsor & EtonWinsford UnitedWisbech TownWitton AlbionWokingWokingham TownWolverhampton WanderersWolverton Town & BRWoodford TownWorcester CityWorkingtonWorksop TownWorthingWrexhamWycombe WanderersYeovil TownYork CityYorkshire AmateurTeam 2- AllSwindon TownСуиндон Таун
Local time
UEFA Nations League 2024/25 added
April update of the FIFA/Coca-Cola World Ranking
European championship 2024 added
Tomorrow, April 19
FK Krasnodar Fakel
19:00
Rodina FK Khimki
21:00
Amkar Sokol
18:30
Turan Sumqayıt
16:30
Noah CSKA
FK Smorgon FK Homel
17:00
BATE Dnepr
19:30
Botev Vratsa Etar
17:30
Krumovgrad Slavia
20:00
Eintracht Augsburg
20:30
Telavi Saburtalo
Athletic Granada
Genoa Lazio
Cagliari Juventus
20:45
Korona Radomiak
18:00
Raków Górnik
Rio Ave Arouca
20:15
Nice Lorient
Newcastle United Jets Wellington Phoenix
19:45
Yesterday, April 17
Manchester City Real Madrid
1:1 aetpen. 3:4
Bayern Arsenal
1:0
Ulsan Hyundai Yokohama F. Marinos
Al Ain Al Hilal Riyadh
4:2
Abdish-Ata Central Coast Mariners
1:1
Ural (Ekaterinburg) FK Rostov (Rostov-on-Don)
1:3
FK Orenburg (Orenburg) Dynamo (Moscow)
2:4
Zenit (Saint Petersburg) Spartak (Moscow)
0:0
Metallurg FK Krasnodar-2
0:2
FK Mynai Dynamo
1:3*
FK Oleksandriya Obolon
2:2*
Vast Lokomotyv
*
Zvyahel Metalurh-2
+:-
Rukh-2 Chaika
0:3*
Kudrivka UCSA
1:7*
Karpaty-2 FK Trostianets
1:0*
Druzhba Real Pharma
2:0*
Skala 1911 Kremin-2
4:0*
Ararat Pyunik
0:1
Ararat-Armenia Urartu
2:0
Isloch (Minsk District) Tarpeda-BelAZ (Zhodzina)
Dynamo (Minsk) Neman (Hrodna)
Brann Ham-Kam
Molde Odd
1:2
Olimpija Maribor
Dinamo Varaždin
2:1
Dundee Rangers
Flora Paide
Bragantino Vasco da Gama
Grêmio Atlético Paranaense
Atlético Mineiro Criciúma
Fortaleza Cruzeiro
Juventude Corinthians
Palmeiras Internacional
Flamengo São Paulo
Current
15.11.2023 – 01.10.2025
World Cup 2026,Qualifying tournament, Africa
23.03.2024 – 14.07.2024
Copa América 2024,Qualifying play-offs
12.10.2023 – 11.06.2024
Asian Cup 2027,Qualifying tournament
27.06.2023 – 01.06.2024
UEFA Champions League 2023/24
08.08.2023 – 22.05.2024
Europa League 2023/24
13.07.2023 – 29.05.2024
UEFA Europa Conference League 2023/24
06.02.2024 – 30.11.2024
Copa Libertadores 2024
05.03.2024 – 23.11.2024
Copa Sudamericana 2024
15.08.2023 – 18.05.2024
AFC Champions League 2023/24
08.08.2023 – 05.05.2024
AFC Cup 2023/24
18.08.2023 – 26.05.2024
CAF Champions League 2023/24
18.08.2023 – 17.05.2024
CAF Confederation Cup 2023/24
08.02.2024 – 28.05.2024
OFC Champions League 2024
06.02.2024 – 02.06.2024
CONCACAF Champions Cup 2024,Final tournament