Team 1- AllAbergavenny ThursdaysAbingdon TownAddlestoneAldershotAlfreton TownAlton TownAltrinchamAmersham TownAndoverAnnfield PlainArnoldArsenalAshford TownAshingtonAshton UnitedAston VillaAtherstone TownAveleyAylesbury UnitedBacup BoroughBanbury UnitedBangor CityBarkingBarnetBarnsleyBarnstaple TownBarrowBarry TownBasingstoke TownBath CityBedford TownBedworth TownBelper TownBexhill TownBexley UnitedBidefordBiggleswade TownBillingham SynthoniaBilstonBirmingham CityBishop AucklandBishop's StortfordBlackburn RoversBlackpoolBletchley TownBlyth SpartansBognor Regis TownBoldon Colliery WelfareBolton WanderersBorough UnitedBoston UnitedBostonBourne TownBournemouthBracknell TownBradford CityBradford Park AvenueBrentfordBrentwood TownBridgwater TownBridlington TownBridlington TrinityBridportBrierley Hill AllianceBrighton & Hove AlbionBristol CityBristol RoversBromleyBromsgrove RoversBurnleyBurscoughBurton AlbionBury TownBuryBuxtonCambridge CityCambridge UnitedCanterbury CityCardiff CityCarlisle UnitedCarshalton AthleticCharlton AthleticChatham TownChatteris TownChelmsford CityChelseaCheltenham TownChertsey TownChesham UnitedCheshuntChesterChesterfieldChichester CityChippenham TownChorleyCinderford TownClacton TownClaptonClitheroeColchester UnitedColwyn BayCongleton TownConsettCorby TownCorinthian-CasualsCoventry CityCowesCrawley TownCray WanderersCrewe AlexandraCrook TownCrystal PalaceDagenhamDarlingtonDartfordDarwenDeal TownDenaby UnitedDerby CountyDesborough TownDevizes TownDoncaster RoversDorchester TownDorkingDoverDroylsdenDudley TownDulwich HamletDunstable TownDurham CityEastbourne UnitedEastbourneEllesmere Port TownEly CityEnfieldErith & BelvedereEvenwood TownEvertonExeter CityEynesbury RoversFalmouth TownFareham TownFarsley CelticFaversham TownFerryhill AthleticFinchleyFleetwoodFolkestoneFord UnitedFrickley CollieryFrome TownFulhamGainsborough TrinityGatesheadGillinghamGlastonburyGloucester CityGoole TownGorlestonGranthamGravesend & NorthfleetGrays AthleticGreat HarwoodGreat Yarmouth TownGresley RoversGrimsby TownGuildford CityHalifax TownHarlow TownHarrogate TownHarrow TownHartlepools UnitedHarwich & ParkestonHastings UnitedHaverhill RoversHayesHaywards HeathHeanor TownHednesford TownHemel HempsteadHendonHereford UnitedHerne BayHertford TownHillingdon BoroughHinckley AthleticHitchin TownHolbeach UnitedHolyhead TownHorden Colliery WelfareHornchurchHorshamHorwich Railway Mechanics InstituteHounslowHuddersfield TownHull BrunswickHull CityHuntley & PalmersHyde UnitedIlfordIlkeston TownIpswich TownKettering TownKidderminster HarriersKing's LynnKingstonianLancaster CityLancingLeatherheadLeeds UnitedLeicester CityLetchworth TownLewesLeyland MotorsLeyton OrientLeytonLeytonstoneLincoln CityLittlehampton TownLiverpoolLlanelliLockheed LeamingtonLong Eaton UnitedLoughborough UnitedLouth UnitedLovells AthleticLower Gornal AthleticLowestoft TownLuton TownLythamMacclesfield TownMaidenhead UnitedMaidstone UnitedManchester CityManchester UnitedMansfield TownMarch Town UnitedMargateMarineMarlowMatlock TownMelksham TownMerthyr TydfilMetropolitan PoliceMexborough TownMiddlesbroughMillwallMilnthorpe CorinthiansMineheadMorecambeMossleyMurton Colliery WelfareNelsonNetherfieldNew BrightonNewbury TownNewcastle UnitedNewmarket TownNewport CountyNewport IOWNorth ShieldsNorthampton TownNorthwich VictoriaNorton WoodseatsNorwich CityNottingham ForestNotts CountyNuneaton BoroughOldham AthleticOssett AlbionOswestry TownOxford CityOxford UnitedPenrithPeterborough UnitedPlymouth ArgylePoole TownPort ValePortland UnitedPortsmouthPrescot TownPreston North EndQueens Park RangersRainham TownRamsgate AthleticReadingRedditchRedhillRetford TownRhylRochdaleRomfordRossendale UnitedRotherham UnitedRothwell TownRugby TownRuislip ManorRuncornRushden TownRyhope Colliery WelfareSalisburyScarboroughScunthorpe UnitedSelby TownSheffield UnitedSheffield WednesdaySheppey UnitedShildonShrewsbury TownSittingbourneSkegness TownSkelmersdale UnitedSlough TownSoham Town RangersSouth BankSouth LiverpoolSouth ShieldsSouthallSouthamptonSouthend UnitedSouthportSpalding UnitedSpennymoor UnitedSt Albans CitySt BlazeySt Helens TownSt Neots TownStafford RangersStalybridge CelticStamfordStanley UnitedStevenage TownStockport CountyStocksbridge WorksStocktonStoke CityStonehouseStorkStourbridgeSudbury TownSunderlandSutton TownSutton UnitedSwansea TownSwindon TownTamworthTauntonThetford TownTilburyTonbridgeTooting & Mitcham UnitedTorquay UnitedTottenham HotspurTow Law TownTranmere RoversTrowbridge TownTunbridge Wells RangersUxbridgeVauxhall Motors LutonWalsallWalthamstow AvenueWalton & HershamWareWarminster TownWatfordWealdstoneWellingborough TownWellington TownWelton RoversWembleyWest Auckland TownWest Bromwich AlbionWest Ham UnitedWestbury UnitedWeston-Super-MareWeymouthWhitby TownWhitley BayWhitstableWigan AthleticWillingtonWimbledonWindsor & EtonWinsford UnitedWisbech TownWitton AlbionWokingWokingham TownWolverhampton WanderersWolverton Town & BRWoodford TownWorcester CityWorkingtonWorksop TownWrexhamWycombe WanderersYeovil TownYork CityYorkshire AmateurTeam 2- AllТоттенхэм Хотспур
Local time
UEFA Nations League 2024/25 added
April update of the FIFA/Coca-Cola World Ranking
European championship 2024 added
Tomorrow, April 19
FK Krasnodar Fakel
19:00
Rodina FK Khimki
21:00
Amkar Sokol
18:30
Noah CSKA
FK Smorgon FK Homel
17:00
BATE Dnepr
19:30
Botev Vratsa Etar
17:30
Krumovgrad Slavia
20:00
Eintracht Augsburg
20:30
Telavi Saburtalo
Athletic Granada
Genoa Lazio
Cagliari Juventus
20:45
Korona Radomiak
18:00
Raków Górnik
Rio Ave Arouca
20:15
Nice Lorient
Newcastle United Jets Wellington Phoenix
19:45
Yesterday, April 17
Manchester City Real Madrid
1:1 aetpen. 3:4
Bayern Arsenal
1:0
Ulsan Hyundai Yokohama F. Marinos
Al Ain Al Hilal Riyadh
4:2
Abdish-Ata Central Coast Mariners
1:1
Ural (Ekaterinburg) FK Rostov (Rostov-on-Don)
1:3
FK Orenburg (Orenburg) Dynamo (Moscow)
2:4
Zenit (Saint Petersburg) Spartak (Moscow)
0:0
Metallurg FK Krasnodar-2
0:2
FK Mynai Dynamo
1:3*
FK Oleksandriya Obolon
2:2*
Vast Lokomotyv
*
Zvyahel Metalurh-2
+:-
Rukh-2 Chaika
0:3*
Kudrivka UCSA
1:7*
Karpaty-2 FK Trostianets
1:0*
Druzhba Real Pharma
2:0*
Skala 1911 Kremin-2
4:0*
Ararat Pyunik
0:1
Ararat-Armenia Urartu
2:0
Isloch (Minsk District) Tarpeda-BelAZ (Zhodzina)
Dynamo (Minsk) Neman (Hrodna)
Brann Ham-Kam
Molde Odd
1:2
Olimpija Maribor
Dinamo Varaždin
2:1
Dundee Rangers
Flora Paide
Bragantino Vasco da Gama
Grêmio Atlético Paranaense
Atlético Mineiro Criciúma
Fortaleza Cruzeiro
Juventude Corinthians
Palmeiras Internacional
Flamengo São Paulo
Current
15.11.2023 – 01.10.2025
World Cup 2026,Qualifying tournament, Africa
23.03.2024 – 14.07.2024
Copa América 2024,Qualifying play-offs
12.10.2023 – 11.06.2024
Asian Cup 2027,Qualifying tournament
27.06.2023 – 01.06.2024
UEFA Champions League 2023/24
08.08.2023 – 22.05.2024
Europa League 2023/24
13.07.2023 – 29.05.2024
UEFA Europa Conference League 2023/24
06.02.2024 – 30.11.2024
Copa Libertadores 2024
05.03.2024 – 23.11.2024
Copa Sudamericana 2024
15.08.2023 – 18.05.2024
AFC Champions League 2023/24
08.08.2023 – 05.05.2024
AFC Cup 2023/24
18.08.2023 – 26.05.2024
CAF Champions League 2023/24
18.08.2023 – 17.05.2024
CAF Confederation Cup 2023/24
08.02.2024 – 28.05.2024
OFC Champions League 2024
06.02.2024 – 02.06.2024
CONCACAF Champions Cup 2024,Final tournament