Team 1- AllAbingdon TownAccrington StanleyAldershotAlford UnitedAlfreton TownAlton TownAltrinchamAndoverAnnfield PlainArnold St Mary'sArsenalAshford TownAshingtonAshton UnitedAston VillaAtherstone TownAveleyAylesbury UnitedBacup BoroughBanbury SpencerBangor CityBarkingBarnetBarnsleyBarnstaple TownBarrowBarry TownBasingstoke TownBath CityBedford TownBedlington MechanicsBedworth TownBelper TownBexhill TownBexleyheath & WellingBidefordBiggleswade TownBillingham SynthoniaBilstonBirmingham CityBishop AucklandBishop's StortfordBlackburn RoversBlackpoolBlyth SpartansBognor Regis TownBoldon Colliery WelfareBolton WanderersBoston UnitedBourne TownBournemouthBradford CityBradford Park AvenueBrentfordBrentwood & WarleyBridgwater TownBridlington TownBridportBrierley Hill AllianceBrighton & Hove AlbionBristol CityBristol RoversBromleyBromsgrove RoversBungay TownBurnleyBurscoughBurton AlbionBury TownBuryBuxtonCalne & Harris UnitedCambridge CityCambridge UnitedCanterbury CityCardiff CityCarlisle UnitedCarshalton AthleticCharlton AthleticChatteris TownChelmsford CityChelseaCheltenham TownChesham UnitedChesterChesterfieldChichester CityChippenham TownChippenham UnitedChorleyClacton TownClaptonClitheroeColchester UnitedCongleton TownCorby TownCoventry CityCowesCrawley TownCray WanderersCreswell CollieryCrewe AlexandraCrook TownCrystal PalaceDagenhamDarlingtonDartfordDarwenDeal TownDenaby UnitedDerby CountyDevizes TownDoncaster RoversDorchester TownDorkingDoverDroylsdenDulwich HamletDurham CityEarlestownEasington Colliery WelfareEast End Park WMCEastbourne UnitedEbbw ValeEdgware TownEllesmere Port TownEly CityEnfieldEpsom & EwellErith & BelvedereEvenwood TownEvertonEvesham UnitedExeter CityEynesbury RoversFareham TownFarsley CelticFerryhill AthleticFinchleyFleetwoodFlint Town UnitedFolkestoneFrickley CollieryFrome TownFulhamGainsborough TrinityGatesheadGillinghamGlastonburyGloucester CityGoole TownGorlestonGranthamGravesend & NorthfleetGrays AthleticGreat Yarmouth TownGrimsby TownGuildford CityHalesowen TownHalifax TownHarrogate TownHarrow TownHartlepools UnitedHarwich & ParkestonHastings UnitedHayesHaywards HeathHeanor TownHednesford TownHendonHereford UnitedHertford TownHinckley AthleticHistonHitchin TownHolbeach UnitedHorden Colliery WelfareHornchurchHorshamHorwich Railway Mechanics InstituteHounslow TownHuddersfield TownHull CityHuntley & PalmersHyde UnitedIlfordIlkeston TownIpswich TownKettering TownKidderminster HarriersKing's LynnKingstonianLancaster CityLancing AthleticLeatherheadLeeds UnitedLeicester CityLetchworth TownLeyland MotorsLeyton OrientLeytonLeytonstoneLincoln CityLinotype & MachineryLittlehampton TownLiverpoolLlandudnoLlanelliLockheed LeamingtonLong Eaton UnitedLostock GralamLoughborough UnitedLouth UnitedLovells AthleticLowestoft TownLuton TownLythamMacclesfield TownMaidenhead UnitedMaidstone UnitedManchester CityManchester UnitedMansfield TownMarch Town UnitedMargateMarineMarlowMatlock TownMelksham TownMerthyr TydfilMetropolitan PoliceMiddlesbroughMillwallMilnthorpe CorinthiansMineheadMoor GreenMorecambeMossleyMurton Colliery WelfareNelsonNetherfieldNew BrightonNewburnNewbury TownNewcastle UnitedNewhavenNewmarket TownNewport CountyNewport IOWNorth ShieldsNorthampton TownNorthwich VictoriaNorton WoodseatsNorwich CityNottingham ForestNotts CountyNuneaton BoroughOldham AthleticOswestry TownOxford CityOxford UnitedPenrithPenzancePeterborough UnitedPlymouth ArgylePoole TownPort ValePortland UnitedPortsmouthPrescot CablesPreston North EndPwllheli & DistrictQueens Park RangersRainham TownRamsgate AthleticRansome & MarlesReadingRedditchRedhillRetford TownRhylRochdaleRomfordRossendale UnitedRotherham UnitedRothwell TownRugby TownRuncornRushden TownRyhope Colliery WelfareSalisburySankey of WellingtonScarboroughScunthorpe UnitedSelby TownSheffield UnitedSheffield WednesdaySheppey UnitedSheringhamShildonShirebrook Miners WelfareShotton Colliery WelfareShrewsbury TownSilksworth Colliery WelfareSittingbourneSkegness TownSkelmersdale UnitedSlough TownSouth BankSouth LiverpoolSouth Normanton Miners WelfareSouth ShieldsSouthallSouthamptonSouthend UnitedSouthportSpalding UnitedSpennymoor UnitedSt Albans CitySt Helens TownSt Neots TownStafford RangersStalybridge CelticStamfordStanley UnitedStockport CountyStocksbridge WorksStocktonStoke CityStonehouseStorkStourbridgeStowmarketStreetSudbury TownSunderlandSutton TownSutton UnitedSwanage TownSwansea TownSwindon TownTamworthTilburyTonbridgeTooting & Mitcham UnitedTorquay UnitedTottenham HotspurTow Law TownTranmere RoversTrowbridge TownTruro CityTunbridge Wells UnitedUxbridgeVauxhall Motors LutonWadebridge TownWalsallWalthamstow AvenueWalton & HershamWareWarminster TownWatfordWealdstoneWellingborough TownWellington TownWembleyWest Auckland TownWest Bromwich AlbionWest Ham UnitedWestbury UnitedWeston-Super-MareWeymouthWhitby TownWhitley BayWhitstableWigan AthleticWillingtonWimbledonWindsor & EtonWisbech TownWitney TownWitton AlbionWokingWokingham TownWolverhampton WanderersWolverton Town & BRWoodford TownWorcester CityWorkingtonWorksop TownWorthingWrexhamWycombe WanderersYeovil TownYiewsleyYork CityYorkshire AmateurTeam 2- AllChelseaPreston North EndОлдем АтлетикПрестон Норт Энд
Local time
UEFA Nations League 2024/25 added
April update of the FIFA/Coca-Cola World Ranking
European championship 2024 added
Tomorrow, April 19
FK Krasnodar Fakel
19:00
Rodina FK Khimki
21:00
Amkar Sokol
18:30
Turan Sumqayıt
16:30
Noah CSKA
FK Smorgon FK Homel
17:00
BATE Dnepr
19:30
Botev Vratsa Etar
17:30
Krumovgrad Slavia
20:00
Eintracht Augsburg
20:30
Telavi Saburtalo
Athletic Granada
Genoa Lazio
Cagliari Juventus
20:45
Korona Radomiak
18:00
Raków Górnik
Rio Ave Arouca
20:15
Nice Lorient
Newcastle United Jets Wellington Phoenix
19:45
Yesterday, April 17
Manchester City Real Madrid
1:1 aetpen. 3:4
Bayern Arsenal
1:0
Ulsan Hyundai Yokohama F. Marinos
Al Ain Al Hilal Riyadh
4:2
Abdish-Ata Central Coast Mariners
1:1
Ural (Ekaterinburg) FK Rostov (Rostov-on-Don)
1:3
FK Orenburg (Orenburg) Dynamo (Moscow)
2:4
Zenit (Saint Petersburg) Spartak (Moscow)
0:0
Metallurg FK Krasnodar-2
0:2
FK Mynai Dynamo
1:3*
FK Oleksandriya Obolon
2:2*
Vast Lokomotyv
*
Zvyahel Metalurh-2
+:-
Rukh-2 Chaika
0:3*
Kudrivka UCSA
1:7*
Karpaty-2 FK Trostianets
1:0*
Druzhba Real Pharma
2:0*
Skala 1911 Kremin-2
4:0*
Ararat Pyunik
0:1
Ararat-Armenia Urartu
2:0
Isloch (Minsk District) Tarpeda-BelAZ (Zhodzina)
Dynamo (Minsk) Neman (Hrodna)
Brann Ham-Kam
Molde Odd
1:2
Olimpija Maribor
Dinamo Varaždin
2:1
Dundee Rangers
Flora Paide
Bragantino Vasco da Gama
Grêmio Atlético Paranaense
Atlético Mineiro Criciúma
Fortaleza Cruzeiro
Juventude Corinthians
Palmeiras Internacional
Flamengo São Paulo
Current
15.11.2023 – 01.10.2025
World Cup 2026,Qualifying tournament, Africa
23.03.2024 – 14.07.2024
Copa América 2024,Qualifying play-offs
12.10.2023 – 11.06.2024
Asian Cup 2027,Qualifying tournament
27.06.2023 – 01.06.2024
UEFA Champions League 2023/24
08.08.2023 – 22.05.2024
Europa League 2023/24
13.07.2023 – 29.05.2024
UEFA Europa Conference League 2023/24
06.02.2024 – 30.11.2024
Copa Libertadores 2024
05.03.2024 – 23.11.2024
Copa Sudamericana 2024
15.08.2023 – 18.05.2024
AFC Champions League 2023/24
08.08.2023 – 05.05.2024
AFC Cup 2023/24
18.08.2023 – 26.05.2024
CAF Champions League 2023/24
18.08.2023 – 17.05.2024
CAF Confederation Cup 2023/24
08.02.2024 – 28.05.2024
OFC Champions League 2024
06.02.2024 – 02.06.2024
CONCACAF Champions Cup 2024,Final tournament