Team 1- All5th Royal Tank RegimentAbbey UnitedAberdare AthleticAbingdon TownAccrington StanleyAddlestoneAldershot AlbionAldershot Traction Co.AldershotAlfreton TownAltofts West Riding CollieryAltrinchamAnnfield PlainAnston AthleticApsleyArdsley AthleticArlecdon Red RoseArsenalAshford Railway WorksAshingtonAspatria AthleticAston VillaAylesbury UnitedBWI ReadingBacup BoroughBangor CityBarkingBarnetBarnoldswick Park VillaBarnsleyBarnton VictoriaBarrow YMCABarrowBarryBarton TownBasford UnitedBath CityBedford TownBedlington UnitedBedminster Down SportsBexleyheath TownBiggleswade & DistrictBilston UnitedBirdwellBirmingham Corporation TramwaysBirminghamBirtleyBishop AucklandBishop's StortfordBlack Lane RoversBlackburn RoversBlackpoolBlandfordBloxwich StrollersBlyth SpartansBognor Regis TownBolton WanderersBootle CelticBootleBoots AthleticBostall HeathBostonBotwell MissionBournemouth AmateursBournemouth TramwaysBournemouthBowness RoversBowthorn RecreationBradford CityBradford Park AvenueBreightmet UnitedBrentfordBrentwood Mental HospitalBrierley Hill AllianceBrigg TownBrighton & Hove AlbionBristol CityBristol RoversBristol St GeorgeBritish Oil & Cake MillsBrodsworth Main CollieryBromleyBromsgrove RoversBroughton RangersBurnhope InstituteBurnleyBurscough RangersBurton TownBuryCalne & Harris UnitedCamberley & YorktownCambridge TownCannock TownCardiff CityCardiff CorinthiansCarlisle UnitedCarshalton AthleticCastleford & Allerton UnitedCastleford TownCharlton AthleticChathamChelmsfordChelseaCheltenham TownChesham UnitedCheshuntChester-le-StreetChesterChesterfieldChichesterChilton Colliery RecreationChippenham RoversChippenham TownChopwell InstituteChorleyCity WanderersCivil ServiceClacton TownClandownClapton OrientClaptonCleator Moor CelticCleethorpes TownClevedonClifton CollieryClutton WanderersColchester TownColeford AthleticColwyn BayConnah's QuayConsettCorinthiansCoventry CityCowleyCradley HeathCraghead UnitedCrawcrook AlbionCray WanderersCrewe AlexandraCrittall AthleticCromerCrook TownCrystal PalaceCudworth VillageCustom HouseDarfieldDarlingtonDartfordDarwenDenaby UnitedDerby CountyDesborough TownDevizes TownDick KerrsDinnington Main CollieryDipton UnitedDoncaster RoversDorchester TownDorkingDulwich HamletDurham CityEarleEast CowesEast GrinsteadEastbourne Old ComradesEcclesfieldEdmontonEghamEmsworthEnfieldEpsom TownErith & BelvedereEsh WinningEvertonExeter CityFarnham United BreweriesFerryhill AthleticFiley TownFleetwoodFolkestoneFrickley CollieryFrizington AthleticFrodingham AthleticFrome TownFulhamGER RomfordGainsborough TrinityGillinghamGlossopGoldthorpe UnitedGoole TownGosport AlbionGosport AthleticGranthamGrassmoorGrays AthleticGrays Thurrock UnitedGreat HarwoodGreat Yarmouth TownGreen WavesGresley CollieryGresley RoversGrimethorpe CollieryGrimsby AlbionGrimsby Haycroft RoversGrimsby TownGuildford CityGuildfordGuiseleyHalifax TownHallamHampstead TownHanham AthleticHarrowbyHartlepools UnitedHarwich & ParkestonHastings & St LeonardsHaywards SportsHeanor TownHednesford TownHemsworth CollieryHemsworth West EndHendon TownHenley TownHereford UnitedHigh FellHigham Ferrers TownHinckley UnitedHindley Green AthleticHitchin Blue CrossHolderness AthleticHollington UnitedHorden AthleticHorsforthHorwich Railway Mechanics InstituteHounslowHoveHowdon British LegionHucknall ByronHuddersfield TownHull CityHull DairycoatsHull Old BoysHurstHylton CollieryIbstock CollieryIlfordIlkeston UnitedIpswich WorksIrthlingborough TownJarrowKempston RoversKendal TownKeswickKettering TownKeynshamKing's LynnKingstonianKingswoodKirkleyLancaster TownLangley ParkLeagrave & DistrictLeasingthorne CollieryLeeds UnitedLeicester CityLeighton UnitedLeiston Works AthleticLetchworth TownLeyland Motors KingstonLeytonLeytonstoneLincoln CityLiverpoolLlandudnoLoftus AlbionLondon CaledoniansLong EatonLostock GralamLoughborough CorinthiansLouth TownLovells AthleticLowestoft TownLuddendenfootLuton AmateurLuton TownLynton WorksLythamMaidenhead UnitedMaidstone UnitedMaltby Main CollieryManchester CityManchester North EndManchester UnitedMansfield TownMapplewell & Staincross AthleticMarch Great Eastern UnitedMarfleetMargateMarineMarket Harborough TownMarlowMatlock TownMelkshamMerthyr TownMethley PerseveranceMexboroughMiddlesbroughMillwall UnitedMillwallMitcham WanderersMoira UnitedMonckton AthleticMorecambeMoss Bay UnitedMountsorrel TownNantwichNelsonNetherfieldNew BrightonNew Hucknall CollieryNewark TownNewbury TownNewcastle UnitedNewhall UnitedNewhavenNewmarket TownNewport CountyNormanby MangnesiteNormanby Park Steel WorksNorthampton TownNorthern NomadsNorthfleet UnitedNorwich CEYMSNorwich CityNorwich Priory AthleticNottingham ForestNotts CountyNuneaton TownNunheadOakengates TownOld LyonianOldham AthleticOsborne AthleticOswestry TownOxford CityParkeston RailwayPaulton RoversPelawPenrithPercy Main AmateursPeterborough & Fletton UnitedPeterborough G.N. LocoPeterbro' Westwood WorksPilkington RecreationPlymouth ArgylePlymouth Civil ServicePolytechnicPontefract BoroughPoolePort ValePortland UnitedPortsmouth Gas CompanyPortsmouthPreston CollieryPreston North EndQueens Park RangersRAOC CoshamRM ChathamRM PortsmouthRadstock TownRansome & MarlesReadingReckitt'sRedditchRedhillReigate PrioryRhyl AthleticRipley TownRochdaleRock-a-NoreRossington MainRotherham AmateursRotherham UnitedRothwell TownRushden TownRyde SportsSalisbury CorinthiansSalisburySandownScarborough PenguinsScarboroughScotswoodScunthorpe UnitedSeaham Colliery WelfareSeaham HarbourSelby OCOShankhouseSheffield UnitedSheffield WednesdaySheffieldSheppey UnitedSheringhamShildonShirebrookShrewsbury TownSittingbourneSkelmersdale UnitedSloughSneintonSouth Bank East EndSouth BankSouth Kirkby CollierySouth Normanton CollierySouth Pontop VillaSouth ShieldsSouthallSouthampton CSSouthamptonSouthend UnitedSouthportSouthwickSpalding UnitedSpen Black & WhiteSpencer MoultonSpennymoor UnitedSt Albans CitySt Anne's OldlandSt AustellSt Peter's AlbionStafford RangersStaines TownStalybridge CelticStamfordStanley UnitedStaveley TownStevenage TownStockport CountyStockton Malleable InstituteStocktonStoke CityStourbridgeStreetSummerstownSunderland West EndSunderlandSutton JunctionSutton TownSutton UnitedSwansea TownSwindon CorinthiansSwindon TownSwindon VictoriaTankersley UnitedThorne CollieryThornycrofts BasingstokeTilburyTooting TownTottenham HotspurTow Law TownTranmere RoversTreeton Reading RoomTrowbridge TownTufnell ParkTunbridge Wells RangersTwizell UnitedUlverston TownUnknownUsworth CollieryUxbridgeVernon AthleticWalgrave AmberWalker CelticWallsendWalsall PhoenixWalsallWalsden UnitedWaltham ComradesWalthamstow AvenueWalthamstow GrangeWalton-on-ThamesWareWarminster TownWashington CollieryWaterlowsWatford Old BoysWatfordWath AthleticWath Brow UnitedWealdstoneWellingborough TownWellington St George'sWellington TownWellington WorksWells CityWelton RoversWelwyn Garden CityWest Auckland TownWest Bromwich AlbionWest Ham UnitedWest NorwoodWest StanleyWestbury UnitedWeybridgeWeymouthWheatley Hill CollieryWhiston ParishWhitby UnitedWhitchurchWhite-le-Head RangersWhitehaven AthleticWhitstableWhitwick ImperialWigan BoroughWillenhallWillingtonWimbledonWindermereWindsor & EtonWinsford UnitedWisbech TownWokingWolverhampton AmateurWolverhampton WanderersWolverton TownWombwellWood Green TownWoolwich PolytechnicWorcester CityWorkingtonWorksop TownWorthingWrexhamWycombe WanderersYeovil & Petter's UnitedYork CityTeam 2- AllБарроу ИМКА
Local time
UEFA Nations League 2024/25 added
April update of the FIFA/Coca-Cola World Ranking
European championship 2024 added
Tomorrow, April 17
Manchester City Real Madrid
20:00
Bayern Arsenal
21:00
Ulsan Hyundai Yokohama F. Marinos
19:00
Al Ain Al Hilal Riyadh
Abdish-Ata Central Coast Mariners
18:00
Ural (Ekaterinburg) FK Rostov (Rostov-on-Don)
FK Orenburg (Orenburg) Dynamo (Moscow)
Zenit (Saint Petersburg) Spartak (Moscow)
19:30
Metallurg FK Krasnodar-2
FK Mynai Dynamo
15:30*
FK Oleksandriya Obolon
18:00*
Vast Lokomotyv
*
Zvyahel Metalurh-2
+:-
Rukh-2 Chaika
12:00*
Kudrivka UCSA
12:30*
Karpaty-2 FK Trostianets
13:00*
Druzhba Real Pharma
13:30*
Skala 1911 Kremin-2
14:00*
Ararat Pyunik
17:00
Ararat-Armenia Urartu
Isloch (Minsk District) Tarpeda-BelAZ (Zhodzina)
Dynamo (Minsk) Neman (Hrodna)
Brann Ham-Kam
Molde Odd
Olimpija Maribor
18:30
Dinamo Varaždin
Dundee Rangers
Flora Paide
Bragantino Vasco da Gama
Grêmio Atlético Paranaense
Atlético Mineiro Criciúma
Fortaleza Cruzeiro
Juventude Corinthians
Palmeiras Internacional
Flamengo São Paulo
21:30
Yesterday, April 15
Neftekhimik Dynamo Mahachkala
0:3
Spartak-2 Saturn
1:0
LNZ Veres
1:0*
Metalist 1925 Dnipro-1
1:1*
Chelsea Everton
6:0
CSKA 1948 Lokomotiv Sofia
2:1
Ludogorets Arda
2:0
Samgurali Saburtalo
2:3
Telavi Torpedo
0:0
Atlético Osasuna Valencia
0:1
Fiorentina Genoa
1:1
Atalanta Hellas Verona
2:2
Piast Zagłębie
Vizela Chaves
Novi Pazar Radnički
Spartak Javor
Mladost IMT
1:2
Voždovac Radnički 1923
Aluminij Radomlje
Värnamo Malmö
0:4
Häcken Brommapojkarna
4:3
Hammarby Elfsborg
3:0
Current
15.11.2023 – 01.10.2025
World Cup 2026,Qualifying tournament, Africa
23.03.2024 – 14.07.2024
Copa América 2024,Qualifying play-offs
12.10.2023 – 11.06.2024
Asian Cup 2027,Qualifying tournament
27.06.2023 – 01.06.2024
UEFA Champions League 2023/24
08.08.2023 – 22.05.2024
Europa League 2023/24
13.07.2023 – 29.05.2024
UEFA Europa Conference League 2023/24
06.02.2024 – 30.11.2024
Copa Libertadores 2024
05.03.2024 – 23.11.2024
Copa Sudamericana 2024
15.08.2023 – 18.05.2024
AFC Champions League 2023/24
08.08.2023 – 05.05.2024
AFC Cup 2023/24
18.08.2023 – 26.05.2024
CAF Champions League 2023/24
18.08.2023 – 17.05.2024
CAF Confederation Cup 2023/24
08.02.2024 – 28.05.2024
OFC Champions League 2024
06.02.2024 – 02.06.2024
CONCACAF Champions Cup 2024,Final tournament