Team 1- All1st Grenadier Guards1st Kings Royal Rifles2nd Coldstream Guards3rd Grenadier GuardsAccrington StanleyAlderley Edge UnitedAllerton Bywater CollieryAltrinchamAnnfield PlainAshbourne TownAshford Railway WorksAshingtonAston VillaAtherstone TownAtlas & Norfolk WorksBarkingBarnet AlstonBarnetBarnoldswick UnitedBarnsleyBarrow St Luke'sBarrowBarryBasford UnitedBasingstokeBath CityBedford TownBedlington UnitedBiggleswade & DistrictBilston UnitedBirmingham Corporation TramwaysBirminghamBishop AucklandBitterne GuildBlackburn RoversBlackpoolBlackwell CollieryBlaydon UnitedBlyth SpartansBolton WanderersBoston TownBournemouth Gasworks AthleticBradford CityBradford Park AvenueBreightmet UnitedBrentfordBrierfield SwiftsBrierley Hill AllianceBrighton & Hove AlbionBrimington HotspurBristol CityBristol RoversBromleyBromsgrove RoversBronze AthleticBurnleyBurton TownBuryBuxtonCalverleyCambridge UnitedCamertonCannock TownCardiff CityCardiff CorinthiansCarlisle UnitedCastle Donnington TCastleford TownCatford SouthendChapel-en-le-FrithChathamChelmsfordChelseaChesham GeneralsChesham TownChesterChesterfieldChippenham TownChorleyCity of WestminsterClapton OrientClaptonCleethorpes TownCoalville TownColchester TownColneConnah's Quay & ShottonCoombs WoodCoventry CityCowesCradley Heath St Luke'sCraghead UnitedCrewe AlexandraCromerCrook TownCroydon CommonCroydonCrystal PalaceCustom HouseDarlastonDarlington St AugustinesDarlingtonDartfordDarwenDaventry UnitedDenaby UnitedDentonDeptford InvictaDerby CountyDesborough TownDipton UnitedDoncaster RoversDorkingDriffield TownDudleyEarlestownEast GrinsteadEast HamEastleigh AthleticEastwood RangersEnfieldEsh Winning RangersEston UnitedEvertonExeter CityFarncombeFarnhamFinchleyFletton UnitedFrome TownFulham AmateursFulhamGainsborough TrinityGlossopGodalmingGoole TownGorlestonGrangetown AthleticGrangetownGravesend UnitedGrays AthleticGreat HarwoodGresley CollieryGresley RoversGrimethorpe UnitedGrimsby RoversGrimsby St John'sGrimsby TownGuildfordHanwellHarrowbyHartlepools UnitedHarwich & ParkestonHaslingdenHaswellHeanor UnitedHebburn ArgyleHeckmondwikeHednesford TownHersham UnitedHeywood UnitedHickleton MainHinckley UnitedHorden AthleticHorncastle UnitedHorsforthHorshamHoyland SilkstoneHoyland TownHuddersfield TownHull CityHull Day Street Old BoysHurstHydeIlfordIlkeston UnitedIrthlingborough TownJarrow CaledoniansJarrow CroftKendal SwiftsKetteringKidderminster HarriersKilburnKing's LynnKingston-on-ThamesKirkleyKnaresboroughLeeds CityLeeds UnitedLeicester FosseLeicester ImperialLeylandLeytonLeytonstoneLincoln CityLiverpoolLlanelliLondon CaledoniansLongfleet St Mary'sLostock GralamLoughborough CorinthiansLowestoft TownLuton ClarenceLuton CrusadersLuton TownMacclesfield TownMaidenhead NorfolkiansMaidenheadMaidstone UnitedManchester CityManchester UnitedMansfield MechanicsMansfield TownMardyMarket Harborough TownMarlowMerthyr TownMexborough TownMickleyMiddlesbroughMilford TownMillwallMirfield UnitedMorleyNantwichNelsonNetherfield RangersNew Brighton Tower AmateursNew BromptonNew Hartley RoversNew Hucknall CollieryNew Whittington ExchangeNewburnNewcastle CityNewcastle UnitedNewhall SwiftsNewhavenNewportoniansNewton Heath AthleticNorth Lindsey MidgetsNorth Shields AthleticNorthampton TownNorthern NomadsNorthfleet UnitedNorwich CityNottingham ForestNotts CountyNotts JardinesNotts OlympicNotts RangersNuneaton TownNunheadOldham AthleticOverseal SwiftsOxford CityPadihamParkgate & Rawmarsh UnitedPaulton RoversPenrithPeterborough CityPeterborough G.N. LocoPinxtonPlymouth ArgylePortlandPortsmouth RoversPortsmouthPreston North EndQueens Park RangersRamsgate TownRaunds TownRavenscourt AmateursReadingReckitt'sRedditchRedfearnsRedhillRhylRipley Town & AthleticRochdaleRomfordRossendale UnitedRotherham CountyRotherham TownRothwell White RoseRoyal Engineers AldershotRoyston Midland InstituteRushden WindmillRydeSaltburnScarboroughScotswoodScunthorpe UnitedSeafordSeaham HarbourSeaham VillaSheffield UnitedSheffield WednesdaySheffieldShepherds BushSheppey UnitedShildonShobnall VillaShoeburyness GarrisonShorehamShrewsbury TownSilverwood CollierySittingbourneSkinnigrove UnitedSneintonSouth BankSouth Farnborough AthleticSouth Kirkby CollierySouth LiverpoolSouth Normanton CollierySouth Shields AlbionSouth Shields ParksideSouth ShieldsSouth WealdSouthallSouthampton CambridgeSouthamptonSouthend UnitedSouthport CentralSouthwickSpennymoor UnitedSt Albans CitySt Helens RecreationSt Helens TownSt Leonards AmateursStafford RangersStaines TownStamfordStanley UnitedStanton Hill VictoriaStockport CountyStocktonStokeStourbridgeStreetSummerstownSunderland Royal RoversSunderlandSurrey WanderersSutton JunctionSutton TownSutton UnitedSwindon TownSwindon VictoriaTankersleyThornhill Lees AlbionTootingTorquay TownTottenham HotspurTottingtonTow Law TownTrowbridge TownTufnell ParkTufnell SpartanTunbridge Wells RangersTunbridge WellsUxbridgeVernon AthleticWalkden CentralWalker Church InstituteWallsend Elm VillaWallsend Park VillaWalsallWalthamstow GrangeWalton-on-ThamesWashington UnitedWatfordWath AthleticWednesbury Old AthleticWellingbro Redwell StarsWellington St George'sWelton RoversWest Auckland TownWest Bromwich AlbionWest Ham UnitedWest NorwoodWest StanleyWest Vale RamblersWeston-Super-MareWeymouthWhitchurchWhitstableWidnes CountyWigton AthleticWigton HarriersWillenhall PickwickWillenhall SwiftsWillington AthleticWillingtonWindermereWindsor & EtonWingate Albion ComradesWitton AlbionWokingWolverhampton WanderersWood Green TownWoolwich ArsenalWoolwich PolytechnicWoolwich Royal ArtilleryWorcester CityWorkingtonWorksop TownWorthingWrexhamWycombe WanderersYeovilYork CityTeam 2- AllНортгемптон Таун
Local time
UEFA Nations League 2024/25 added
April update of the FIFA/Coca-Cola World Ranking
European championship 2024 added
Tomorrow, April 19
FK Krasnodar Fakel
19:00
Rodina FK Khimki
21:00
Amkar Sokol
18:30
Turan Sumqayıt
16:30
Noah CSKA
FK Smorgon FK Homel
17:00
BATE Dnepr
19:30
Botev Vratsa Etar
17:30
Krumovgrad Slavia
20:00
Eintracht Augsburg
20:30
Telavi Saburtalo
Athletic Granada
Genoa Lazio
Cagliari Juventus
20:45
Korona Radomiak
18:00
Raków Górnik
Rio Ave Arouca
20:15
Nice Lorient
Newcastle United Jets Wellington Phoenix
19:45
Yesterday, April 17
Manchester City Real Madrid
1:1 aetpen. 3:4
Bayern Arsenal
1:0
Ulsan Hyundai Yokohama F. Marinos
Al Ain Al Hilal Riyadh
4:2
Abdish-Ata Central Coast Mariners
1:1
Ural (Ekaterinburg) FK Rostov (Rostov-on-Don)
1:3
FK Orenburg (Orenburg) Dynamo (Moscow)
2:4
Zenit (Saint Petersburg) Spartak (Moscow)
0:0
Metallurg FK Krasnodar-2
0:2
FK Mynai Dynamo
1:3*
FK Oleksandriya Obolon
2:2*
Vast Lokomotyv
*
Zvyahel Metalurh-2
+:-
Rukh-2 Chaika
0:3*
Kudrivka UCSA
1:7*
Karpaty-2 FK Trostianets
1:0*
Druzhba Real Pharma
2:0*
Skala 1911 Kremin-2
4:0*
Ararat Pyunik
0:1
Ararat-Armenia Urartu
2:0
Isloch (Minsk District) Tarpeda-BelAZ (Zhodzina)
Dynamo (Minsk) Neman (Hrodna)
Brann Ham-Kam
Molde Odd
1:2
Olimpija Maribor
Dinamo Varaždin
2:1
Dundee Rangers
Flora Paide
Bragantino Vasco da Gama
Grêmio Atlético Paranaense
Atlético Mineiro Criciúma
Fortaleza Cruzeiro
Juventude Corinthians
Palmeiras Internacional
Flamengo São Paulo
Current
15.11.2023 – 01.10.2025
World Cup 2026,Qualifying tournament, Africa
23.03.2024 – 14.07.2024
Copa América 2024,Qualifying play-offs
12.10.2023 – 11.06.2024
Asian Cup 2027,Qualifying tournament
27.06.2023 – 01.06.2024
UEFA Champions League 2023/24
08.08.2023 – 22.05.2024
Europa League 2023/24
13.07.2023 – 29.05.2024
UEFA Europa Conference League 2023/24
06.02.2024 – 30.11.2024
Copa Libertadores 2024
05.03.2024 – 23.11.2024
Copa Sudamericana 2024
15.08.2023 – 18.05.2024
AFC Champions League 2023/24
08.08.2023 – 05.05.2024
AFC Cup 2023/24
18.08.2023 – 26.05.2024
CAF Champions League 2023/24
18.08.2023 – 17.05.2024
CAF Confederation Cup 2023/24
08.02.2024 – 28.05.2024
OFC Champions League 2024
06.02.2024 – 02.06.2024
CONCACAF Champions Cup 2024,Final tournament