Team 1- All1st Grenadier Guards3rd Grenadier GuardsAccrington StanleyAlfreton TownAllerton Bywater CollieryAnnfield PlainApsleyAshbourne TownAshford Railway WorksAshingtonAston VillaAtlas & Norfolk WorksAtlas HotelAylesbury UnitedBarkingBarnet AlstonBarnoldswick UnitedBarnsleyBarrow NovocastriansBarrow St Luke'sBarrowBasford UnitedBasingstokeBath CityBedford TownBedlington UnitedBelper TownBiggleswade & DistrictBilston UnitedBirdwellBirmingham Corporation TramwaysBirminghamBishop AucklandBitterne GuildBlackburn RoversBlackpoolBlackwell CollieryBlaydon UnitedBlyth SpartansBolton WanderersBoscombeBournemouth AmateursBournemouth Gasworks AthleticBowness RoversBradford CityBradford Park AvenueBrentfordBrierfield SwiftsBrierley Hill AllianceBrighton & Hove AlbionBristol CityBristol RoversBromleyBromsgrove RoversBurnley CasualsBurnleyBuryBuxtonCambridge UnitedCamertonCannock TownCardiff CityCarlisle UnitedCastle Donnington TCastleford TownCatford SouthendChapel-en-le-FrithChathamChelmsfordChelseaChesham GeneralsChesham TownChesterChesterfieldChippenham TownChorleyCity of WestminsterClapton OrientClaptonClay Cross TownClevedonClitheroe CentralCoalville TownColchester TownColneConnah's Quay & ShottonCoombs WoodCoventry CityCowesCradley Heath St Luke'sCraghead UnitedCrewe AlexandraCromerCrook TownCroydon CommonCroydonCrystal PalaceCustom HouseDarlastonDarlington St AugustinesDarlingtonDartfordDarwenDaventry UnitedDenaby UnitedDenbigh TownDentonDepot Battalion Royal EngineersDeptford InvictaDerby CountyDesborough TownDoncaster RoversDoncaster St JamesDorkingDruidsEarlestownEast HamEastleigh AthleticElsecar MainEnfieldEsh Winning RangersEvertonExeter CityFarncombeFarnhamFinchleyFleetwoodFletton UnitedFolkestoneFrickley CollieryFrome TownFulham AmateursFulhamGainsborough TrinityGlossopGodalmingGoole TownGramophoneGrangetown AthleticGravesend UnitedGreat HarwoodGreen WavesGresley RoversGresley VillaGrimsby RangersGrimsby RoversGrimsby St John'sGrimsby TownGuildfordHalesowenHarrowbyHartlepools UnitedHarwich & ParkestonHaslingdenHeanor UnitedHebburn ArgyleHeckmondwikeHednesford TownHereford CityHersham UnitedHeywood UnitedHickleton MainHigham Ferrers YMCIHinckley UnitedHolwell WorksHooley HillHorden AthleticHorncastle UnitedHorsforthHorshamHoughton RoversHoyland SilkstoneHoyland TownHuddersfield TownHull CityHull Day Street Old BoysHull OrientalIlfordIlkeston UnitedIronbridge UnitedIrthlingborough TownJarrow CaledoniansKempstonKendal SwiftsKettering Working Men'sKetteringKidderminster HarriersKilburnKing's LynnKirkhamKirkleyKnaresboroughLeadgate ParkLeagrave UnitedLeeds CityLeicester FosseLeicester ImperialLeicester NomadsLeighton TownLeylandLeytonLeytonstoneLincoln CityLiverpoolLondon CaledoniansLong Eaton St Helen'sLongfleet St Mary'sLostock GralamLoughborough CorinthiansLowestoft TownLuton CelticLuton ClarenceLuton TownMacclesfield TownMaidenhead NorfolkiansMaidenheadMaidstone UnitedManchester CityManchester UnitedMansfield MechanicsMansfield TownMapperleyMardyMarket Harborough TownMelksham TownMerthyr TownMexborough TownMickleyMiddlesbroughMiddlewichMillwallMirfield UnitedMonckton AthleticNantwichNelsonNetherfield RangersNew Brighton Tower AmateursNew BromptonNew Hucknall CollieryNewburnNewcastle CityNewcastle East EndNewcastle UnitedNewhall SwiftsNewhall White RoseNewhavenNewportoniansNewton-le-WillowsNorth Shields AthleticNorthampton TownNorthern NomadsNorthfleet UnitedNorwich CityNottingham ForestNotts CountyNotts JardinesNotts OlympicNotts RangersNuneaton TownNunheadOld KingstoniansOldham AthleticOrpingtonOxford CityPadihamParkgate & Rawmarsh UnitedPaulton RoversPenrithPeterborough CityPeterborough G.N. LocoPinxtonPlumstead St John'sPlymouth ArgylePoolePortsmouth RoversPortsmouthPreston North EndQueens Park RangersRaunds TownRavenscourt AmateursReadingRedditchRedhillRipley Town & AthleticRochdaleRomfordRossendale UnitedRotherham CountyRotherham TownRoyal Engineers AldershotRushden FosseRushden WindmillRydeSalisburyScarboroughScotswoodScunthorpe UnitedSeafordSeaham HarbourSeaham VillaShaftesburySheffield UnitedSheffield WednesdaySheffieldShepherds BushSheppey UnitedShepshed AlbionShildonShoeburyness GarrisonShorehamShrewsbury TownSilverwood CollierySkinnigrove UnitedSloughSneintonSouth Kirkby CollierySouth Normanton St Michael'sSouth Shields AdelaideSouth Shields ParksideSouth WealdSouthampton CambridgeSouthamptonSouthend UnitedSouthport CentralSouthport Park VillaSouthwickSpennymoor UnitedSt Albans CitySt Helens RecreationSt Helens TownStafford RangersStanley UnitedStockport CountyStocktonStokeStourbridgeStreetSummerstownSunderland Royal RoversSunderland West EndSunderlandSutton JunctionSutton TownSwindon TownThorpe HesleyTongeTooting GraveneyTorquay TownTottenham HotspurTow Law TownTranmere RoversTrowbridge TownTufnell ParkTunbridge Wells RangersUpton ParkUxbridgeWalkden CentralWalker Church InstituteWallsend Park VillaWalsallWalthamstow GrangeWalton-on-ThamesWansteadWashington UnitedWatfordWath AthleticWednesbury Old AthleticWellingbro Redwell StarsWellington St George'sWellington TownWelton RoversWest Auckland TownWest Bromwich AlbionWest Ham UnitedWest HampsteadWest NorwoodWest StanleyWeymouthWhitchurchWhitstableWigton HarriersWillenhall PickwickWillenhall SwiftsWillington AthleticWillington TemperanceWimbledonWinchester CityWindermereWindsor & EtonWingate Albion ComradesWitton AlbionWokingWolverhampton WanderersWood Green TownWoolwich ArsenalWoolwich PolytechnicWorcester CityWorkingtonWorksop TownWorthingWrexhamWycombe WanderersYeovilYork CityTeam 2- AllYork CityДонкастер РоверзХалл Ориентал
Local time
UEFA Nations League 2024/25 added
April update of the FIFA/Coca-Cola World Ranking
European championship 2024 added
Tomorrow, April 19
FK Krasnodar Fakel
19:00
Rodina FK Khimki
21:00
Amkar Sokol
18:30
Turan Sumqayıt
16:30
Noah CSKA
FK Smorgon FK Homel
17:00
BATE Dnepr
19:30
Botev Vratsa Etar
17:30
Krumovgrad Slavia
20:00
Eintracht Augsburg
20:30
Telavi Saburtalo
Athletic Granada
Genoa Lazio
Cagliari Juventus
20:45
Korona Radomiak
18:00
Raków Górnik
Rio Ave Arouca
20:15
Nice Lorient
Newcastle United Jets Wellington Phoenix
19:45
Yesterday, April 17
Manchester City Real Madrid
1:1 aetpen. 3:4
Bayern Arsenal
1:0
Ulsan Hyundai Yokohama F. Marinos
Al Ain Al Hilal Riyadh
4:2
Abdish-Ata Central Coast Mariners
1:1
Ural (Ekaterinburg) FK Rostov (Rostov-on-Don)
1:3
FK Orenburg (Orenburg) Dynamo (Moscow)
2:4
Zenit (Saint Petersburg) Spartak (Moscow)
0:0
Metallurg FK Krasnodar-2
0:2
FK Mynai Dynamo
1:3*
FK Oleksandriya Obolon
2:2*
Vast Lokomotyv
*
Zvyahel Metalurh-2
+:-
Rukh-2 Chaika
0:3*
Kudrivka UCSA
1:7*
Karpaty-2 FK Trostianets
1:0*
Druzhba Real Pharma
2:0*
Skala 1911 Kremin-2
4:0*
Ararat Pyunik
0:1
Ararat-Armenia Urartu
2:0
Isloch (Minsk District) Tarpeda-BelAZ (Zhodzina)
Dynamo (Minsk) Neman (Hrodna)
Brann Ham-Kam
Molde Odd
1:2
Olimpija Maribor
Dinamo Varaždin
2:1
Dundee Rangers
Flora Paide
Bragantino Vasco da Gama
Grêmio Atlético Paranaense
Atlético Mineiro Criciúma
Fortaleza Cruzeiro
Juventude Corinthians
Palmeiras Internacional
Flamengo São Paulo
Current
15.11.2023 – 01.10.2025
World Cup 2026,Qualifying tournament, Africa
23.03.2024 – 14.07.2024
Copa América 2024,Qualifying play-offs
12.10.2023 – 11.06.2024
Asian Cup 2027,Qualifying tournament
27.06.2023 – 01.06.2024
UEFA Champions League 2023/24
08.08.2023 – 22.05.2024
Europa League 2023/24
13.07.2023 – 29.05.2024
UEFA Europa Conference League 2023/24
06.02.2024 – 30.11.2024
Copa Libertadores 2024
05.03.2024 – 23.11.2024
Copa Sudamericana 2024
15.08.2023 – 18.05.2024
AFC Champions League 2023/24
08.08.2023 – 05.05.2024
AFC Cup 2023/24
18.08.2023 – 26.05.2024
CAF Champions League 2023/24
18.08.2023 – 17.05.2024
CAF Confederation Cup 2023/24
08.02.2024 – 28.05.2024
OFC Champions League 2024
06.02.2024 – 02.06.2024
CONCACAF Champions Cup 2024,Final tournament