Team 1- All2nd Lincolnshire Regiment2nd Royal WarwicksAccrington StanleyAltonAltrinchamAnnfield PlainApsleyArnoldAshford UnitedAshingtonAston VillaAthertonAylesbury UnitedBarkingBarnet AlstonBarnsleyBarrow St George'sBarrowBasingstokeBedford ExcelsiorBelper TownBiggleswade & DistrictBirdwellBirminghamBishop AucklandBlackburn RoversBlackpoolBlackwellBolton WanderersBoston TownBournemouth Gasworks AthleticBradford CityBrentfordBridportBrierley Hill AllianceBrighton & Hove AlbionBristol CityBristol EastBristol RoversBrynn CentralBurbageBurnley BelvedereBurnleyBurslem Port ValeBurton UnitedBury St EdmundsBuryBuxtonCarlisle UnitedCastleford TownChathamChelmsfordChelseaChesham TownCheshuntChesterfieldChippenham TownChirkChorleyCivil ServiceClaphamClapton OrientClaptonCoalville TownColneCowesCrewe AlexandraCroftCromerCrouch End VampiresCroydon WanderersCrystal PalaceDarfield UnitedDarlington St AugustinesDarlingtonDartfordDarwenDenaby UnitedDentonDerby CountyDesborough TownDoncaster RoversDorkingDruidsDudleyEarlestownEast HamEastleigh AthleticEldon AlbionElsecar AthleticElthamEnfieldEvertonFailsworthFarncombeFinchleyFrome TownFulhamGainsborough TrinityGateshead TownGlossopGodalmingGoole TownGrantham AvenueGravesend UnitedGrays UnitedGrimethorpe UnitedGrimsby TownGuards DepotHalliwell UnitariansHanwellHarwich & ParkestonHaslingdenHastings & St Leonards UnitedHebburn ArgyleHeckmondwikeHitchin TownHounslowHove ParkHoyland SilkstoneHoyland TownHull CityHydeIlfordIlkeston UnitedIrthlingborough TownKeswickKetteringKidderminster HarriersKilnhurst TownKimberley St John'sKing's LynnKingston-on-ThamesKirkhamKirkleyLancaster TownLeadgate ParkLeeds CityLeicester FosseLeytonLeytonstoneLimehouse TownLincoln CityLiverpoolLondon CaledoniansLong Eaton St Helen'sLongfleet St Mary'sLowestoft TownLuton ClarenceLuton TownMaidenhead NorfolkiansMaidenheadMaidstone Church InstituteMaidstone UnitedManchester CityManchester UnitedMansfield MechanicsMargate Holy TrinityMarlowMickleyMiddlesbroughMillwallMirfield UnitedMoresby ParkMorleyMorpeth HarriersNantwichNelsonNew BromptonNew CrusadersNewarkNewcastle East EndNewcastle UnitedNewhall SwiftsNewhavenNewport MonmouthNewton Heath AthleticNewton-le-WillowsNorth Hants IronworksNorth Shields AthleticNorthampton TownNorthern NomadsNorthfleet UnitedNorwich CEYMSNorwich CityNottingham ForestNotts CountyOldham AthleticOswaldtwistle RoversOswestry UnitedOxford CityPage Green Old BoysPaulton RoversPendleburyPenrithPeterborough TownPinxtonPlumstead St John'sPlymouth ArgylePoolePortsmouthPreston North EndQueens Park RangersRadstock TownRawmarsh AlbionReading AmateursReadingRedhillRhylRichmond AssociationRiley BrothersRock-a-NoreRockingham CollieryRomfordRossendale UnitedRotherham CountyRotherham MainRotherham TownRushden FosseRydeSale HolmefieldSalisburySaltburnSandbach RamblersSandiacre OlympicSeaham White StarSheffield UnitedSheffield WednesdaySheffieldShepherds BushSheppey UnitedShildonShorehamSittingbourneSkelmersdale UnitedSkinnigrove UnitedSloughSouth BankSouth Kirkby CollierySouth WealdSouthamptonSouthend AthleticSouthern UnitedSouthport CentralSouthwickSpennymoor UnitedSt Albans AbbeySt Helens RecreationSt Helens TownStafford RangersStaines TownStalybridge RoversStanley UnitedStanton Hill VictoriaStaple HillStockport CountyStocktonStokeStourbridgeSunderland Royal RoversSunderland West EndSunderlandSutton JunctionSutton TownSwindon TownThorpe HesleyTorpointTottenham HotspurTranmere RoversTunbridge Wells RangersUpton ParkUxbridgeWalker Parish ChurchWallsend Park VillaWalsallWansteadWatfordWellingbro Redwell StarsWells CityWelshpoolWelton RoversWest Auckland TownWest Bromwich AlbionWest Ham UnitedWest HartlepoolWest NorwoodWest StanleyWhitburnWhitchurchWhiteheadsWigton HarriersWillington AthleticWimbledonWinchester CityWindsor & EtonWolverhampton WanderersWombwell MainWoodfordWoolwich ArsenalWorcester CityWorthingWrexhamWycombe WanderersYeovil CasualsTeam 2- AllLeadgate ParkSaltburnStanley United
Local time
European championship 2024 added
Tomorrow, March 29
Simba Al-Ahly Cairo
21:00
Dynamo FK Rostov
19:30
Chaika Zvyahel
*
Qəbələ Neftçi
16:30
Kəpəz Qarabağ
19:00
Bristol City Leicester City
12:30
Millwall West Bromwich Albion
13:00
Cardiff City Sunderland
15:00
Southampton Middlesbrough
Huddersfield Town Coventry City
Hull City Stoke City
Norwich City Plymouth Argyle
Preston North End Rotherham United
Queens Park Rangers Birmingham City
Sheffield Wednesday Swansea City
Blackburn Rovers Ipswich Town
17:30
Watford Leeds United
20:00
Pirin Etar
14:00
Arda Krumovgrad
Levski Slavia
Puskás MOL Fehérvár
Cádiz Granada
Gil Vicente Famalicão
15:30
Benfica Chaves
18:00
Estrela Sporting
20:30
Čukarički Novi Pazar
Radnik Vojvodina
16:00
IMT Železničar
TSC Voždovac
Rogaška NK Bravo
Maribor Radomlje
Domžale Mura
20:15
Lille Lens
Istra 1961 Lokomotiva
15:50
Slaven Osijek
Adelaide United Western United
19:45
Current
15.11.2023 – 01.10.2025
World Cup 2026,Qualifying tournament, Africa
23.03.2024 – 14.07.2024
Copa América 2024,Qualifying play-offs
12.10.2023 – 11.06.2024
Asian Cup 2027,Qualifying tournament
27.06.2023 – 01.06.2024
UEFA Champions League 2023/24
08.08.2023 – 22.05.2024
Europa League 2023/24
13.07.2023 – 29.05.2024
UEFA Europa Conference League 2023/24
06.02.2024 – 30.11.2024
Copa Libertadores 2024
05.03.2024 – 23.11.2024
Copa Sudamericana 2024
15.08.2023 – 18.05.2024
AFC Champions League 2023/24
08.08.2023 – 05.05.2024
AFC Cup 2023/24
18.08.2023 – 26.05.2024
CAF Champions League 2023/24
18.08.2023 – 17.05.2024
CAF Confederation Cup 2023/24
08.02.2024 – 28.05.2024
OFC Champions League 2024
06.02.2024 – 02.06.2024
CONCACAF Champions Cup 2024,Final tournament
Just finished
23.03.2023 – 26.03.2024
European Football Championship 2024,Qualifying tournament