Team 1- All1st Grenadier Guards2nd Grenadier GuardsAccrington StanleyArnoldAshton TownAston VillaAylesbury UnitedBarkingBarnet AlstonBarnsleyBarrow St George'sBarrowBasingstokeBecclesBelper TownBiggleswade & DistrictBirkenheadBirminghamBishop AucklandBlack Lane TemperanceBlackburn RoversBlackpoolBlackwellBolton WanderersBostonBournemouth Gasworks AthleticBradford CityBrentfordBrierley Hill AllianceBrighton & Hove AlbionBrislingtonBristol CityBristol EastBristol RoversBromleyBrynn CentralBurnley BelvedereBurnleyBurslem Port ValeBurton UnitedBuryBuxtonCarlisle Red RoseCarlisle UnitedChathamChelmsfordChelseaChesham GeneralsChesham TownCheshuntChesterChesterfieldChirkChorleyCity of WestminsterCivil ServiceClaphamClapton OrientClaptonCoalville TownColneCongleton HornetsCoventry CityCowesCrewe AlexandraCromerCrook TownCrouch End VampiresCroydon WanderersCroydonCrystal PalaceDarlington St AugustinesDarlingtonDartfordDarwenDenaby UnitedDerby CountyDoncaster RoversDudleyEarlestownEast HamEastbourne Old TownEastbourneEastleigh AthleticEldon AlbionElthamEnfieldEvertonFairfieldFelsteadFrizington White StarFulhamGainsborough TrinityGateshead TownGlossopGodalmingGrangetown AthleticGrantham AvenueGrays UnitedGreat Yarmouth TownGreen WavesGresley RoversGrimethorpe UnitedGrimsby TownGuards DepotGuildfordHalesowenHampsteadHastings & St LeonardsHitchin TownHorshamHoyland TownHucknall ConstitutionalHull CityIlfordIlkeston UnitedIrthlingborough TownKeswickKetteringKidderminster HarriersKimberley St John'sKing's LynnKirkleyLeadgate ParkLeeds CityLeicester FosseLeytonLeytonstoneLinby ChurchLincoln CityLiverpoolLondon CaledoniansLongfleet St Mary'sLowestoft TownLuton AmateurLuton TownMaidenhead NorfolkiansMaidenheadMaidstone Church InstituteMaidstone UnitedManchester CityManchester UnitedMansfield MechanicsMansfield Woodhouse RangersMarlowMexborough TownMickleyMiddlesbroughMillwallMorleyMorpeth HarriersNelsonNew Brompton AthleticNew BromptonNew CrusadersNewarkNewcastle UnitedNewhavenNewton-le-WillowsNorth Hants IronworksNorth Shields AthleticNorthampton TownNorthern NomadsNorwich CEYMSNorwich CityNottingham ForestNotts CountyNunheadOldham AthleticOswaldtwistle RoversOswestry UnitedOxford CityPadihamPaulton RoversPlymouth ArgylePoolePortsmouthPreston North EndQueens Park RangersRadstock TownRawmarsh AlbionReading AmateursReadingRedhillRhylRichmond AssociationRock-a-NoreRockingham CollieryRomfordRossendale UnitedRotherham CountyRotherham MainRotherham TownRydeSalisburySaltburnSandbach RamblersSandiacre OlympicScarboroughShankhouseSheffield UnitedSheffield WednesdaySheffieldShepherds BushSheppey UnitedShorehamSittingbourneSkelmersdale UnitedSloughSouth BankSouth Kirkby CollierySouth WealdSouthallSouthamptonSouthend AthleticSouthern UnitedSouthport CentralSouthwickSpennymoor UnitedSt Helens RecreationSt Helens TownSt LeonardsStafford RangersStaines TownStalybridge RoversStanley UnitedStaple HillStapleford TownStockport CountyStocktonStokeStourbridgeSunderland Black WatchSunderland Royal RoversSunderland West EndSunderlandSutton TownSwindon TownTaunton CastleThorpe HesleyTottenham HotspurTranmere RoversTrent RoversTunbridge Wells RangersTunbridge WellsUpper ArmleyUpton ParkUxbridgeWallsend Park VillaWalsallWansteadWatfordWellingborough TownWelshpoolWest Auckland TownWest Bromwich AlbionWest Ham UnitedWest HampsteadWest HartlepoolWest NorwoodWest StanleyWeymouthWhitchurchWhiteheadsWigton HarriersWillesden TownWillington AthleticWindsor & EtonWokingWolverhampton WanderersWoodfordWoolwich ArsenalWoolwich PolytechnicWorcester CityWorkingtonWorksop TownWorthingWrexhamWycombe WanderersYeovil CasualsTeam 2- AllRichmond Association
Local time
UEFA Nations League 2024/25 added
April update of the FIFA/Coca-Cola World Ranking
European championship 2024 added
Tomorrow, April 19
FK Krasnodar Fakel
19:00
Rodina FK Khimki
21:00
Amkar Sokol
18:30
Turan Sumqayıt
16:30
Noah CSKA
FK Smorgon FK Homel
17:00
BATE Dnepr
19:30
Botev Vratsa Etar
17:30
Krumovgrad Slavia
20:00
Eintracht Augsburg
20:30
Telavi Saburtalo
Athletic Granada
Genoa Lazio
Cagliari Juventus
20:45
Korona Radomiak
18:00
Raków Górnik
Rio Ave Arouca
20:15
Nice Lorient
Newcastle United Jets Wellington Phoenix
19:45
Yesterday, April 17
Manchester City Real Madrid
1:1 aetpen. 3:4
Bayern Arsenal
1:0
Ulsan Hyundai Yokohama F. Marinos
Al Ain Al Hilal Riyadh
4:2
Abdish-Ata Central Coast Mariners
1:1
Ural (Ekaterinburg) FK Rostov (Rostov-on-Don)
1:3
FK Orenburg (Orenburg) Dynamo (Moscow)
2:4
Zenit (Saint Petersburg) Spartak (Moscow)
0:0
Metallurg FK Krasnodar-2
0:2
FK Mynai Dynamo
1:3*
FK Oleksandriya Obolon
2:2*
Vast Lokomotyv
*
Zvyahel Metalurh-2
+:-
Rukh-2 Chaika
0:3*
Kudrivka UCSA
1:7*
Karpaty-2 FK Trostianets
1:0*
Druzhba Real Pharma
2:0*
Skala 1911 Kremin-2
4:0*
Ararat Pyunik
0:1
Ararat-Armenia Urartu
2:0
Isloch (Minsk District) Tarpeda-BelAZ (Zhodzina)
Dynamo (Minsk) Neman (Hrodna)
Brann Ham-Kam
Molde Odd
1:2
Olimpija Maribor
Dinamo Varaždin
2:1
Dundee Rangers
Flora Paide
Bragantino Vasco da Gama
Grêmio Atlético Paranaense
Atlético Mineiro Criciúma
Fortaleza Cruzeiro
Juventude Corinthians
Palmeiras Internacional
Flamengo São Paulo
Current
15.11.2023 – 01.10.2025
World Cup 2026,Qualifying tournament, Africa
23.03.2024 – 14.07.2024
Copa América 2024,Qualifying play-offs
12.10.2023 – 11.06.2024
Asian Cup 2027,Qualifying tournament
27.06.2023 – 01.06.2024
UEFA Champions League 2023/24
08.08.2023 – 22.05.2024
Europa League 2023/24
13.07.2023 – 29.05.2024
UEFA Europa Conference League 2023/24
06.02.2024 – 30.11.2024
Copa Libertadores 2024
05.03.2024 – 23.11.2024
Copa Sudamericana 2024
15.08.2023 – 18.05.2024
AFC Champions League 2023/24
08.08.2023 – 05.05.2024
AFC Cup 2023/24
18.08.2023 – 26.05.2024
CAF Champions League 2023/24
18.08.2023 – 17.05.2024
CAF Confederation Cup 2023/24
08.02.2024 – 28.05.2024
OFC Champions League 2024
06.02.2024 – 02.06.2024
CONCACAF Champions Cup 2024,Final tournament