Team 1- AllAccrington StanleyApsleyAshford UnitedAshingtonAston VillaBarnsleyBarrow St George'sBarrowBasingstokeBelper TownBiggleswade & DistrictBishop AucklandBlack Lane TemperanceBlackburn RoversBlackpoolBlackwellBolton WanderersBostonBradford CityBrentfordBrierley Hill AllianceBrighton & Hove AlbionBrighton AmateursBrislingtonBristol CityBristol EastBristol RoversBromleyBrynn CentralBurnley BelvedereBurnleyBurradon AthleticBurslem Port ValeBurton UnitedBuryBuxtonCarlisle Red RoseCarlisle UnitedCatcliffeChathamChesham GeneralsChesham TownCheshuntChesterfieldChirkChorleyCivil ServiceClaphamClapton OrientClaptonCoalville TownCoalville UnitedColneConsett Town SwiftsCoventry CityCowesCray WanderersCrewe AlexandraCrook TownCrouch End VampiresCroydon WanderersCroydonDarlington St AugustinesDarlingtonDartfordDarwenDenaby UnitedDerby CountyDerby Hills IvanhoeDoncaster RoversDruidsEarlestownEastbourne Old TownEastleigh AthleticElthamEnfieldEvertonFairfieldFelsteadFinchleyFolkestoneFreemantleFrizington White StarFulhamGainsborough TrinityGlossopGodalmingGrangetown AthleticGrantham AvenueGravesend UnitedGrays UnitedGreat Yarmouth TownGreen WavesGresley RoversGrimethorpe UnitedGrimsby TownGuards DepotGuildfordHalesowenHampsteadHarwich & ParkestonHastings & St LeonardsHebburn ArgyleHeckmondwikeHighthornHinckley TownHitchinHorshamHoveHoyland TownHuddersfieldHull CityIlfordIlkeston UnitedIrthlingborough TownJarrowKensal RiseKensingtonKeswickKetteringKidderminster HarriersKimberley St John'sKing's LynnKirkleyLeadgate ParkLeeds CityLeicester FosseLeighton Cee SpringsLeytonLeytonstoneLinby ChurchLincoln CityLiverpoolLong Eaton St Helen'sLongfleet St Mary'sLowestoft TownLuton AmateurLuton TownMaidenhead NorfolkiansMaidenheadMaidstone Church InstituteMaidstone UnitedManchester CityManchester UnitedMansfield MechanicsMarlowMexborough TownMickleyMiddlesbroughMiddlesex WanderersMillwallMirfield UnitedMorleyMorpeth HarriersNantwichNelsonNew BromptonNewarkNewcastle UnitedNewhaven Cement WorksNorth Hants IronworksNorthampton TownNorthfleet UnitedNorwich CEYMSNorwich CityNottingham ForestNotts CountyOswaldtwistle RoversOswestry UnitedOxford CityPadihamPaulton RoversPeterborough TownPlymouth ArgylePoolePort SunlightPortsmouthPreston North EndQueens Park RangersRawmarsh AlbionReading AmateursReadingRedhillRhylRichmond AssociationRock-a-NoreRockingham CollieryRomfordRossendale UnitedRotherham TownRydeSaltburnSandbach RamblersSandygate ExcelsiorScarboroughShankhouseSheffield UnitedSheffield WednesdaySheffieldShepherds BushSheppey UnitedShorehamSittingbourneSloughSmall HeathSouth BankSouth WealdSouthallSouthamptonSouthend AthleticSouthern UnitedSouthport CentralSouthwickSt Helens RecreationSt Helens TownSt LeonardsStafford RangersStaines TownStalybridge RoversStanley UnitedStaple HillSteyningStockport CountyStocktonStokeStourbridgeSunderland Royal RoversSunderland West EndSunderlandSutton TownSwanscombeSwindon TownThornhill UnitedThorpe HesleyTottenham HotspurTow LawTranmere RoversTrent RoversTunbridge Wells RangersTunbridge WellsUpper ArmleyUpton ParkUxbridgeWallsend Park VillaWalsallWarmley AmateursWatfordWellingborough TownWellington TownWelshpoolWest Bromwich AlbionWest Ham UnitedWest HampsteadWest HartlepoolWest NorwoodWest StanleyWeymouthWhitbyWhiteheadsWillesden TownWillington AthleticWindsor & EtonWokingWolverhampton WanderersWombwell Rising StarWoodfordWoolwich ArsenalWorkingtonWorksop TownWorthingWrexhamWycombe WanderersYeovil CasualsTeam 2- AllPort Sunlight
Local time
European championship 2024 added
Tomorrow, March 29
Simba Al-Ahly Cairo
21:00
Dynamo FK Rostov
19:30
Chaika Zvyahel
*
Qəbələ Neftçi
16:30
Kəpəz Qarabağ
19:00
Bristol City Leicester City
12:30
Millwall West Bromwich Albion
13:00
Cardiff City Sunderland
15:00
Southampton Middlesbrough
Huddersfield Town Coventry City
Hull City Stoke City
Norwich City Plymouth Argyle
Preston North End Rotherham United
Queens Park Rangers Birmingham City
Sheffield Wednesday Swansea City
Blackburn Rovers Ipswich Town
17:30
Watford Leeds United
20:00
Pirin Etar
14:00
Arda Krumovgrad
Levski Slavia
Puskás MOL Fehérvár
Cádiz Granada
Gil Vicente Famalicão
15:30
Benfica Chaves
18:00
Estrela Sporting
20:30
Čukarički Novi Pazar
Radnik Vojvodina
16:00
IMT Železničar
TSC Voždovac
Rogaška NK Bravo
Maribor Radomlje
Domžale Mura
20:15
Lille Lens
Istra 1961 Lokomotiva
15:50
Slaven Osijek
Adelaide United Western United
19:45
Current
15.11.2023 – 01.10.2025
World Cup 2026,Qualifying tournament, Africa
23.03.2024 – 14.07.2024
Copa América 2024,Qualifying play-offs
12.10.2023 – 11.06.2024
Asian Cup 2027,Qualifying tournament
27.06.2023 – 01.06.2024
UEFA Champions League 2023/24
08.08.2023 – 22.05.2024
Europa League 2023/24
13.07.2023 – 29.05.2024
UEFA Europa Conference League 2023/24
06.02.2024 – 30.11.2024
Copa Libertadores 2024
05.03.2024 – 23.11.2024
Copa Sudamericana 2024
15.08.2023 – 18.05.2024
AFC Champions League 2023/24
08.08.2023 – 05.05.2024
AFC Cup 2023/24
18.08.2023 – 26.05.2024
CAF Champions League 2023/24
18.08.2023 – 17.05.2024
CAF Confederation Cup 2023/24
08.02.2024 – 28.05.2024
OFC Champions League 2024
06.02.2024 – 02.06.2024
CONCACAF Champions Cup 2024,Final tournament
Just finished
23.03.2023 – 26.03.2024
European Football Championship 2024,Qualifying tournament