Team 1- AllAberamanAccrington StanleyAllsopsApsleyAston VillaAttercliffeAylesbury UnitedBacupBarnsleyBarrowBasingstokeBedford Queens WorksBelper TownBerkhamsted TownBishop AucklandBlack DiamondsBlack Lane TemperanceBlackburn RoversBlackpoolBoleyn CastleBolton WanderersBostonBrentfordBrierley Hill AllianceBrighton & Hove AlbionBrighton AthleticBristol CityBristol EastBristol RoversBristol St GeorgeBromleyBurnleyBurslem Port ValeBurton UnitedBuryBuxtonCaerphillyChanning RoversChathamChelmsfordChesham GeneralsChesham TownChesterfieldChippenham TownChirkCivil ServiceClaptonCoalville TownCoventry CityCray WanderersCrewe AlexandraCrook TownCrouch End VampiresCroydon WanderersDarlington St AugustinesDarlington St Hilda'sDarlingtonDarwenDeptford TownDerby CountyDerby Hills IvanhoeDesborough TownDoncaster RoversEarlestownEastbourne Old TownEastleigh AthleticEvertonFolkestoneFreemantleFrizington UnitedFrizington White StarFulhamGainsborough TrinityGateshead NERGlastonburyGlossopGodalmingGrantham AvenueGrays UnitedGreat Yarmouth TownGresley RoversGrimsby TownHalesowenHampsteadHastings & St LeonardsHemsworthHerefordHinckley TownHoveIlfordIlkeston TownIrthlingborough TownKeswickKetteringKidderminster HarriersKing's LynnKirkleyLeadgate ParkLeicester FosseLeighton Cee SpringsLeytonLeytonstoneLincoln CityLiverpoolLowestoft TownLuton AmateurLuton TownMaidenhead NorfolkiansMaidenheadMaidstone UnitedManchester CityManchester UnitedMarket Harborough TownMarlowMiddlesbroughMillwall AthleticMorpeth HarriersMoss Bay ExchangeNantwichNelsonNew BromptonNewarkNewcastle UnitedNewhall Red RoseNewhaven Cement WorksNorth Hants IronworksNorthampton TownNorwich CEYMSNorwich CityNottingham ForestNotts CountyOlympicOswaldtwistle RoversOswestry UnitedOxford CityPadihamPoolePortsmouthPreston North EndQueens Park RangersRaunds TownReadingRhylRichmond AssociationRichmond TownRochdaleRossendale UnitedRotherham TownRoyal Welsh WarehouseRoyston UnitedRushdenScarboroughShaddongate UnitedShankhouseSheffield UnitedSheffield WednesdaySheffieldShepherds BushShorehamShrewsbury TownSittingbourneSmall HeathSouth BankSouthallSouthamptonSouthport CentralSt Helens RecreationSt Helens TownSt LeonardsStafford RangersStalybridge RoversStaple HillStapleford TownStockport CountyStockton St John'sStocktonStokeStourbridgeStreetSunderland Royal RoversSunderland West EndSunderlandSutton TownSwanscombeSwindon TownThornhill UnitedTottenham HotspurTow LawTrawden ForestTunbridge WellsUpton ParkWallsend Park VillaWalsallWar OfficeWatfordWellingborough TownWellington TownWelshpoolWest Bromwich AlbionWest CroydonWest Ham GarfieldWest Ham UnitedWest HampsteadWest NorwoodWeymouthWhitbyWhite Star WanderersWhiteheadsWhitwick White CrossWigan UnitedWillesden TownWillington AthleticWolverhampton WanderersWolverton TownWoodfordWoolwich ArsenalWorkingtonWorksop TownWorthingWrexhamWycombe WanderersYeovil CasualsTeam 2- AllНью Бромптон
Local time
UEFA Nations League 2024/25 added
April update of the FIFA/Coca-Cola World Ranking
European championship 2024 added
Tomorrow, April 26
Mamelodi Sundowns Espérance
20:00
Al-Ahly Cairo TP Mazembe
21:00
Ararat Van
19:00
FK Vitebsk BATE
18:30
Dynamo Brest Naftan
20:30
Queens Park Rangers Leeds United
Zalaegerszegi TE Puskás
Bochum Hoffenheim
Kolxet`i 1913 Samtredia
Dinamo Tbilisi Telavi
Almería Getafe
Frosinone Salernitana
20:45
Piast Warta
18:00
Jagiellonia Pogoń
Gil Vicente Arouca
20:15
Montpellier Nantes
Istra 1961 Slaven
Vaprus Nõmme United
Brisbane Roar Adelaide United
19:45
Yesterday, April 24
Huachipato The Strongest
0:0
Botafogo Universitario
3:1
Bolívar Flamengo
2:1
Independiente del Valle Palmeiras
2:3
Nacional Deportivo Táchira
Libertad River Plate
1:2
Real Tomayapo Belgrano
0:2
Danubio Atlético Paranaense
0:1
Deportivo Rayo Zuliano Sportivo Ameliano
0:4
Coquimbo Unido Racing Club Avellaneda
Bragantino Luqueño
Yokohama F. Marinos Ulsan Hyundai
3:2 aetpen. 5:4
Central Coast Mariners Abdish-Ata
3:0
Columbus Crew Monterrey
FK Orenburg Dynamo
FK Nizhniy Novgorod Lokomotiv
FK Krasnodar Baltika
3:2
Zenit Rubin
Alaniya Kuban
Neftekhimik Shinnik
Volgar Torpedo
1:1
FK Tyumen Chernomorets
Akron Leningradets
FK Khimki KAMAZ
1:0
SKA-Khabarovsk Rodina
Sokol Yenisey
Dynamo Mahachkala Arsenal
FK Krasnodar-2 FK Murom
Metallurg FK Chelyabinsk
2:2
Chaika FK Ufa
Rotor Veles
FK Novosibirsk Rodina-2
Mashuk-KMV Dynamo Bryansk
Tekstilshchik Torpedo Miass
Volga Khimik
Avangard FK Kaluga
Irtysh Spartak Kostroma
Pobeda FK Sevastopol
Kuban-Holding Spartak-Nalchik
Wolverhampton Wanderers AFC Bournemouth
Crystal Palace Newcastle United
2:0
Everton Liverpool
Manchester United Sheffield United
4:2
Coventry City Hull City
Twente Almere City
Ajax Excelsior
Panevėžys Džiugas
18:00*
TransINVEST Hegelmann Litauen
Žalgiris Kaunas Banga
0:3
Žalgiris Vilnius Dainava
4:0
Lorient Paris Saint-Germain
1:4
Monaco Lille
Marseille Nice
AIK Värnamo
Brommapojkarna Sirius
Göteborg Häcken
Current
15.11.2023 – 01.10.2025
World Cup 2026,Qualifying tournament, Africa
23.03.2024 – 14.07.2024
Copa América 2024,Qualifying play-offs
12.10.2023 – 11.06.2024
Asian Cup 2027,Qualifying tournament
27.06.2023 – 01.06.2024
UEFA Champions League 2023/24
08.08.2023 – 22.05.2024
Europa League 2023/24
13.07.2023 – 29.05.2024
UEFA Europa Conference League 2023/24
06.02.2024 – 30.11.2024
Copa Libertadores 2024
05.03.2024 – 23.11.2024
Copa Sudamericana 2024
15.08.2023 – 25.05.2024
AFC Champions League 2023/24
08.08.2023 – 05.05.2024
AFC Cup 2023/24
18.08.2023 – 25.05.2024
CAF Champions League 2023/24
18.08.2023 – 17.05.2024
CAF Confederation Cup 2023/24
08.02.2024 – 28.05.2024
OFC Champions League 2024
06.02.2024 – 02.06.2024
CONCACAF Champions Cup 2024,Final tournament