Team 1- AllAdvis (Hmelnitsky)Artaniya (Ochakiv)Avanhard (Merefa)Avanhard (Rovenky)Avanhard (Zhydachiv)Azovets (Mariupol)Baktyanets (Badalove)Batkivshchyna (Pervomayske)Bazhanovets (Makiivka)Beskyd (Nadvirna)Borisfen (Borispil)Bukovyna (Chernivtsy)CSKA (Kyiv)Chaika (Okhotnykove)Chayka (Sevastopol)Chornomorets (Odesa)Chornomorets-2 (Odesa)Desna (Chernihiv)Dnipro (Cherkasy)Dnipro (Dnipropetrovsk)Dnister (Zalishchiky)Dnistrovets (Bilhorod-Dnistrovskyi)Druzhba (Berdiansk)Dynamo (Kyiv)Dynamo (Luhansk)Dynamo (Saky)Dynamo-2 (Kyiv)Enerhetyk (Burshtyn)Evis (Mykolaiv)FK LAZ (Lviv)FK Lviv (Lviv)FK SBTS (Sumy)Fetrovyk (Khust)Halychyna (Drohobych)Harant (Donetsk)Hazovyk (Komarno)Karpaty (Chernivtsi)Karpaty (Lviv)Karpaty (Mukachevo)Keramik (Baranivka)Kharchovyk (Bilozerka)Khimik (Severodonetsk)Khimik (Zhytomyr)Khimik-Nyva-2 (Vinnytsia)Khurtovyk (Tysmenytsia)Kolos (Karapyshi)Kremin (Kremenchuk)Krok (Zhytomyr)Krystal (Chortkiv)Krystal (Dubno)Kryvbas (Kryvyi Rih)Lada (Chernivtsi)Lokomotyv (Konotop)Lokomotyv (Smila)Lokomotyv (Znamianka)Medita (Shakhtarsk)Meliorator (Kakhovka)Metalist (Kharkiv)Metalurh (Kerch)Metalurh (Kryvyi Rih)Metalurh (Nikopol)Metalurh (Novomoskovsk)Metalurh (Zaporizhzhya)Naftokhymyk (Kremenchuk)Naftovyk (Kremenchuk)Nyva (Myronivka)Nyva (Nechayane)Nyva (Ternopol)Nyva (Vinnytsya)Nyva-Viktor (Novomykolaivka)Obolon-Zmina (Kyiv)Oskil (Kupyansk)Pershotravnevets (Pervomaisk)Pidshypnyk (Lutsk)Podillya (Khmelnytskyi)Poligraftekhnyka (Oleksandriya)Prikarpattya (Ivano-Frankivsk)Ros (Bila Tserkva)SK Odesa (Odesa)Shakhtar (Donetsk)Shakhtar (Horlivka)Shakhtar (Pavlohrad)Sirius (Zhovti Vody)Skala (Stryi)Sokil (Velyki Hai)Sokil (Zolochiv)Stal (Alchevsk)Sula (Lubny)Systema-Boreks (Boyarka)Tavriya (Kherson)Tavriya (Novotroitsk)Tavriya (Simferopil)Temp (Shepetivka)Torpedo (Melitopol)Torpedo (Zaporizhzhya)Transimpeks (Vyshneve)Tytan (Armyansk)Vahonobudivnyk (Kremenchuk)Vahonobudivnyk (Stahanov)Veres (Rivne)Viktor (Zaporizhia)Volyn (Lutsk)Vorskla (Poltava)Yavir (Krasnopillya)Zakarpattya (Uzhgorod)Zirka NIBAS (Kirovohrad)Zirka-NIBAS-2 (Kirovohrad)Zorya-MALS (Lugansk)Team 2- AllКрок (Житомир)
Local time
UEFA Nations League 2024/25 added
April update of the FIFA/Coca-Cola World Ranking
European championship 2024 added
Tomorrow, April 25
Cerro Porteño Fluminense
18:00
Cobresal Talleres
Barcelona São Paulo
19:00
Palestino Millonarios
20:00
Always Ready Universidad César Vallejo
Independiente Defensa y Justicia
21:00
Delfín Internacional
Fortaleza Boca Juniors
Nacional Racing Montevideo
Metropolitanos Lanús
Ural FK Rostov
Fakel Krylia Sovetov
18:15
Akhmat FK Sochi
20:30
CSKA Spartak
Brighton & Hove Albion Manchester City
Heerenveen PSV
18:45
Go Ahead Eagles Feyenoord
Djurgårdens Malmö
Halmstad Hammarby
Norrköping Elfsborg
Kalmar GAIS
Västerås SK Mjällby
Yesterday, April 23
Colo-Colo Alianza
0:0
Estudiantes Grêmio
0:1
Junior LDU
1:1
Liverpool San Lorenzo de Almagro
1:0
Caracas Rosario Central
Atlético Mineiro Peñarol
3:2
Unión La Calera Cruzeiro
Alianza Universidad Católica
1:3
Sportivo Trinidense Nacional Potosi
2:0
Argentinos Juniors Corinthians
Deportivo Garcilaso Cuiabá Esporte Clube
Al Hilal Riyadh Al Ain
2:1
Al Nahda Al Ahed
2:2
América Pachuca
CSKA Shirak
Urartu Noah
Arsenal Chelsea
5:0
Leicester City Southampton
Šiauliai Sūduva
Current
15.11.2023 – 01.10.2025
World Cup 2026,Qualifying tournament, Africa
23.03.2024 – 14.07.2024
Copa América 2024,Qualifying play-offs
12.10.2023 – 11.06.2024
Asian Cup 2027,Qualifying tournament
27.06.2023 – 01.06.2024
UEFA Champions League 2023/24
08.08.2023 – 22.05.2024
Europa League 2023/24
13.07.2023 – 29.05.2024
UEFA Europa Conference League 2023/24
06.02.2024 – 30.11.2024
Copa Libertadores 2024
05.03.2024 – 23.11.2024
Copa Sudamericana 2024
15.08.2023 – 25.05.2024
AFC Champions League 2023/24
08.08.2023 – 05.05.2024
AFC Cup 2023/24
18.08.2023 – 25.05.2024
CAF Champions League 2023/24
18.08.2023 – 17.05.2024
CAF Confederation Cup 2023/24
08.02.2024 – 28.05.2024
OFC Champions League 2024
06.02.2024 – 02.06.2024
CONCACAF Champions Cup 2024,Final tournament