Russia 1995, Third league

Zone 1

Zone 2

Zone 3

Zone 4

Zone 5

Zone 6

/ Crosstable
TotalHomeAway
ClubGWDLF-APWDLF-APWDLF-AP
1.Don44363584 - 191112L192145 - 659171439 - 1352
2.Spartak-D443383139 - 32107164275 - 1952174164 - 1355
3.Kosmos442612668 - 28902L172334 - 1153910334 - 1737
4.FK Moskovsky-Selyatino442789114 - 51892L162462 - 2250116552 - 2939
5.Dynamo-D4427512102 - 5686162450 - 2350113852 - 3336
6.Mosenergo442591078 - 4684115641 - 2938144437 - 1746
7.Titan4422121067 - 3678135440 - 194497627 - 1734
8.Avtomobilist442291361 - 3975127335 - 13431021026 - 2632
9.CSKA-D 4421101371 - 5573117437 - 2340103934 - 3233
10.Torgmash4420101466 - 4870152540 - 174758926 - 3123
11.Torpedo-D4418101668 - 5064115631 - 1938751037 - 3126
12.Torpedo Mt4414151555 - 5157x88628 - 223267927 - 2925
13.Fabus441582149 - 62531021034 - 3632561115 - 2621
14.Mashinostroitel4412151742 - 615189525 - 2633461217 - 3518
15.Monolit4411141946 - 534759823 - 2424651123 - 2923
16.Oka4410161827 - 544669715 - 2027471112 - 3419
17.Krasnogvardeyets441262656 - 10342831131 - 4327431525 - 6015
18.Dynamo-2441252747 - 8341821228 - 3226431519 - 5115
19.FK Chertanovo449132247 - 704077829 - 3128261418 - 3912
20.Trasko449102538 - 10137741122 - 4925261416 - 5212
21.Lokomotiv-D448102637 - 7834351417 - 4414551220 - 3420
22.Smena446102822 - 862827139 - 3913431513 - 4715
23.Asmaral-D44044016 - 1384x03199 - 73301217 - 651

Points system: 3 for win, 1 for draw, 0 for loss

Day 46
Статистика личных встреч  29.10.1995Smena Titan0:4 (0:2)
 
Day 45
Статистика личных встреч  25.10.1995Mosenergo Titan0:1 (0:0)
 
Day 44
Статистика личных встреч  22.10.1995Titan Monolit1:0 (0:0)
 
Day 43
Статистика личных встреч  15.10.1995Titan Trasko3:1
 
Day 42
Day 41
Статистика личных встреч  08.10.1995Titan FK Chertanovo4:2 (2:2)
 
Day 40
Статистика личных встреч  01.10.1995Torpedo-D Titan0:2 (0:2)
 
Day 39
Day 38
Day 37
Статистика личных встреч  17.09.1995Titan Spartak-D1:3 (1:0)
 Reutov
Day 36
Статистика личных встреч  10.09.1995Dynamo-D Titan2:0 (0:0)
 
Day 35
Статистика личных встреч  06.09.1995Titan CSKA-D 1:1 (0:1)
 
Day 34
Статистика личных встреч  03.09.1995Don Titan0:0
 
Day 33
Статистика личных встреч  27.08.1995Titan Torgmash1:3 (1:1)
 
Day 32
Статистика личных встреч  23.08.1995Fabus Titan1:1 (1:0)
 
Day 31
Статистика личных встреч  20.08.1995Titan Oka0:0
 
Day 30
Day 29
Статистика личных встреч  13.08.1995Titan Mashinostroitel3:0 (2:0)
 
Day 28
Статистика личных встреч  10.08.1995Kosmos Titan1:0 (0:0)
 
Day 27
Статистика личных встреч  06.08.1995Titan Dynamo-24:0 (3:0)
 
Day 25
Статистика личных встреч  26.07.1995Titan Avtomobilist1:0 (0:0)
 
Day 24
Статистика личных встреч  23.07.1995Torpedo Mt Titan3:0 (1:0)
 
Day 23
Статистика личных встреч  16.07.1995Titan Kosmos2:2 (2:1)
 
Day 22
Статистика личных встреч  12.07.1995Dynamo-2 Titan0:2 (0:2)
 
Day 20
Статистика личных встреч  02.07.1995Avtomobilist Titan1:1 (1:0)
 
Day 19
Статистика личных встреч  25.06.1995Titan Torpedo Mt2:1 (0:0)
 
Day 18
Day 17
Статистика личных встреч  18.06.1995Titan Don1:0 (0:0)
 
Day 16
Статистика личных встреч  11.06.1995Torgmash Titan2:1 (2:0)
 
Day 15
Статистика личных встреч  07.06.1995Titan Fabus3:0 (1:0)
 
Day 14
Статистика личных встреч  04.06.1995Oka Titan0:0
 
Day 13
Day 12
Статистика личных встреч  25.05.1995Titan Torpedo-D1:0 (0:0)
 
Day 11
Day 10
Day 9
Статистика личных встреч  11.05.1995Spartak-D Titan2:0 (0:0)
 Moscow
Day 8
Статистика личных встреч  03.05.1995Titan Dynamo-D1:3 (1:1)
 
Day 7
Статистика личных встреч  30.04.1995CSKA-D Titan0:1 (0:1)
 
Day 6
Day 5
Day 4
Статистика личных встреч  16.04.1995Titan Smena3:0 (1:0)
 
Day 3
Day 2
Day 1
Статистика личных встреч  02.04.1995Trasko Titan0:2 (0:2)
 

Local time

Football calendar
Now in database:

Years:147
Tourneys:8 820
Matches:1 015 963
Clubs:10 722
National teams:259
Stadiums:9 415
Site news
10.10.2018
current

Quarterfinal of the
Russian Cup 2018/19
added

In the football world

Tomorrow, October 20

 

FK OrenburgYenisey

13:30

UralKrylia Sovetov

16:00

FK UfaRubin

18:30

 

Spartak-2FK Chertanovo

14:30

ShinnikLuch

15:00

AvangardTom

16:00

FakelFK Tambov

16:00

FK KhimkiFK Tyumen

16:00

Rotor-VolgogradMordovia

16:00

BaltikaFK Krasnodar-2

16:00

FK Nizhniy NovgorodFK Armavir

16:00

FK SochiSibir

17:00

Zenit-2SKA-Khabarovsk

17:00

 

Znamya TrudaVeles

13:00

Pskov-747Lokomotiv-Kazanka

14:00

FK KolomnaTorpedo

14:00

LeningradetsDnepr

15:00

 

FK KalugaMetallurg

14:00

KvantDynamo

14:00

FK RyazanZorkiy

15:00

Salyut-BelgorodSaturn

15:00

SokolRotor-2

15:30

FK StroginoTorpedo

16:00

 

FK MariupolZorya

14:00

VorsklaDynamo

17:00

 

InguletsKobra

*

AvanhardBalkany

13:00

KolosDnipro-1

15:00

RukhVolyn

15:00

Hirnyk-SportAhrobiznes

15:00

ZirkaMetalist 1925

15:00

 

Cherkashchyna-AkademiyaFK Mynai

15:00

VeresFK Kalush

16:00

PodillyaNyva V

16:00

 

Real PharmaKrystal

15:00

HirnykEnerhiya

15:00

FK NikopolKremin

15:00

 

QəbələNeftçi

17:00

QarabağSəbail

19:00

 

ArtsakhLori

14:00

ShirakArarat

15:00

 

FK MinskDynamo Mn

15:00

BATEFK Haradzeya

17:00

ShakhtsyorNeman

19:00

 

AstanaOrdabasy

19:00

 

Dinamo-AutoSperanţa

15:00

ZimbruZarya

18:00

 

NavbahorBuxoro

16:00

MetallurgBunyodkor

16:00

PaxtakorLokomotiv

18:00

 

Red BullWacker

17:00

LASKAltach

17:00

HartbergRapid

17:00

 

ChelseaManchester United

12:30

AFC BournemouthSouthampton

15:00

Cardiff CityFulham

15:00

Manchester CityBurnley

15:00

Newcastle UnitedBrighton & Hove Albion

15:00

West Ham UnitedTottenham Hotspur

15:00

Wolverhampton WanderersWatford

15:00

Huddersfield TownLiverpool

17:30

 

Blackburn RoversLeeds United

12:00

Aston VillaSwansea City

15:00

BrentfordBristol City

15:00

ReadingMillwall

15:00

Hull CityPreston North End

15:00

Ipswich TownQueens Park Rangers

15:00

Nottingham ForestNorwich City

15:00

Rotherham UnitedBolton Wanderers

15:00

Stoke CityBirmingham City

15:00

Wigan AthleticWest Bromwich Albion

15:00

Derby CountySheffield United

17:30

 

Dunston UTSGateshead

12:30

GuiseleyStourbridge

15:00

Warrington TownHalifax Town

15:00

ChorleyBarrow

15:00

Hartlepool UnitedKidsgrove Athletic

15:00

AFC FyldeChesterfield

15:00

SouthportAshton United

15:00

Blyth SpartansYork City

15:00

Harrogate TownWrexham

15:00

Stockport CountyAltrincham

15:00

MarineSalford City

15:00

Witton AlbionSolihull Moors

15:00

Alfreton TownSt Neots Town

15:00

WokingWelling United

15:00

Hitchin TownLeatherhead

15:00

Chippenham TownMaidenhead United

15:00

Eastbourne BoroughSlough Town

15:00

Hemel Hempstead TownOxford City

15:00

Weston-super-MareBath City

15:00

Boreham WoodDagenham & Redbridge

15:00

Metropolitan PoliceHavant & Waterlooville

15:00

Gloucester CityBromley

15:00

Aldershot TownKettering Town

15:00

Torquay UnitedWinchester City

15:00

Billericay TownTaunton Town

15:00

EastleighHampton & Richmond Borough

15:00

WealdstoneSutton United

15:00

Ebbsfleet UnitedWorthing

15:00

Maidstone UnitedLeyton Orient

15:00

Haringey BoroughPoole Town

15:00

BarnetBraintree Town

15:00

Concord RangersDover Athletic

15:00

 

Mouscron-PéruwelzStandard

18:00

KortrijkSint-Truiden

20:00

AntwerpLokeren

20:00

GenkEupen

20:30

 

SlaviaSeptemvri

15:00

Botev PCherno More

17:15

LudogoretsLevski

20:00

 

KisvárdaMezőkövesd-Zsóry

17:00

HaladásVidi

17:00

MTKHonvéd

17:00

DiósgyőrÚjpest

17:00

DebrecenPaks

17:00

PuskásFerencváros

19:30

 

Bayer 04Hannover

15:30

StuttgartBorussia D

15:30

AugsburgRB Leipzig

15:30

WolfsburgBayern

15:30

NürnbergHoffenheim

15:30

Schalke 04Werder

18:30

 

PSVEmmen

18:30

ExcelsiorVitesse

18:30

HeerenveenAjax

20:45

UtrechtAZ

20:45

 

SioniSamtredia

15:30

 

Real MadridLevante

13:00

ValenciaLeganés

16:15

VillarrealAtlético

18:30

BarcelonaSevilla

20:45

 

RomaSPAL

15:00

JuventusGenoa

18:00

UdineseNapoli

20:30

 

Riga FCJelgava

13:00

VentspilsSpartaks

15:00

FK LiepājaMETTA/LU

17:00

 

SandefjordStrømsgodset

18:00

 

Zagłębie SMiedź

15:30

ŚląskArka

18:00

LechKorona

20:30

 

VoždovacMladost

16:00

ProleterFK Mačva

19:00

Crvena ZvezdaRad

19:00

RadničkiZemun

19:00

NapredakRadnik

19:00

 

MuraRudar

14:00

GoricaMaribor

16:00

AluminijDomžale

18:00

 

Paris Saint-GermainAmiens

17:00

CaenGuingamp

20:00

DijonLille

20:00

NantesToulouse

20:00

ReimsAngers

20:00

StrasbourgMonaco

20:00

 

RudešOsijek

15:00

Istra 1961Dinamo

17:30

 

IskraZeta

13:30

RudarGrbalj

13:30

PetrovacSutjeska

13:30

LovćenMornar

13:30

BudućnostTitograd

16:00

 

SigmaFastav

15:00

PříbramBaumit

17:00

BaníkKarviná

17:00

SlováckoTeplice

17:00

 

DalkurdÖrebro

16:00

 

CelticHibernian

15:00

HeartsAberdeen

15:00

LivingstonDundee

15:00

MotherwellSt. Johnstone

15:00

St. MirrenKilmarnock

15:00

 

KuressaareKalev

13:00

PaidePärnu

13:00

TransFlora

16:00

 

AméricaGrêmio

16:00

BotafogoBahia

16:00

São PauloAtlético Paranaense

19:00

SportVasco da Gama

19:00

 

Guangzhou Evergrande TaobaoBeijing Renhe

19:35

Guizhou HengfengDalian Yifang

19:35

Chongqing Dangdai LifanHebei China Fortune

19:35

Shanghai Greenland ShenhuaTianjin Quanjian

19:35

Shandong Luneng TaishanTianjin Teda

19:35

Local time

Yesterday, October 18

 

Real Salt LakeNew England Revolution

4:1

International tournaments

Current

22.03.2017 – 09.11.2018

African Cup of Nations 2019,
Qualifying tournament

06.09.2018 – 26.03.2019

CONCACAF Nations League 2019/20,
Qualifying tournament

26.06.2018 – 01.06.2019

UEFA Champions League 2018/19

26.06.2018 – 29.05.2019

Europa League 2018/19

22.01.2018 – 28.11.2018

Copa Libertadores 2018

13.02.2018 – 12.12.2018

Copa Sudamericana 2018

16.01.2018 – 10.11.2018

AFC Champions League 2018

22.01.2018 – 27.10.2018

AFC Cup 2018

10.02.2018 – 09.11.2018

CAF Champion's League 2018

09.02.2018 – 02.12.2018

CAF Confederation Cup 2018

31.07.2018 – 01.11.2018

CONCACAF League 2018

© WildSoft 2007-2018 info@wildstat.ru