Russia 2017/18, Second divisionSouth |
Total | Home | Away | |||||||||||||||||||
Club | G | W | D | L | F-A | P | W | D | L | F-A | P | W | D | L | F-A | P | |||||
1. | FK Armavir | 32 | 24 | 7 | 1 | 70 - 16 | 79 | D1 | 15 | 1 | 0 | 41 - 3 | 46 | 9 | 6 | 1 | 29 - 13 | 33 | |||
2. | Afips | 32 | 24 | 6 | 2 | 70 - 15 | 78 | x | 14 | 2 | 0 | 49 - 9 | 44 | 10 | 4 | 2 | 21 - 6 | 34 | |||
3. | Chaika | 32 | 17 | 7 | 8 | 51 - 25 | 58 | 10 | 3 | 3 | 32 - 12 | 33 | 7 | 4 | 5 | 19 - 13 | 25 | ||||
4. | FK Krasnodar-2 | 32 | 16 | 6 | 10 | 58 - 37 | 54 | D1 | 11 | 3 | 2 | 37 - 15 | 36 | 5 | 3 | 8 | 21 - 22 | 18 | |||
5. | Chernomorets | 32 | 15 | 6 | 11 | 45 - 27 | 51 | 10 | 2 | 4 | 30 - 11 | 32 | 5 | 4 | 7 | 15 - 16 | 19 | ||||
6. | Druzhba | 32 | 15 | 5 | 12 | 36 - 45 | 50 | 9 | 3 | 4 | 23 - 16 | 30 | 6 | 2 | 8 | 13 - 29 | 20 | ||||
7. | Spartak-Nalchik | 32 | 11 | 11 | 10 | 36 - 27 | 44 | 8 | 5 | 3 | 23 - 10 | 29 | 3 | 6 | 7 | 13 - 17 | 15 | ||||
8. | SKA | 32 | 12 | 8 | 12 | 40 - 38 | 44 | 7 | 4 | 5 | 19 - 11 | 25 | 5 | 4 | 7 | 21 - 27 | 19 | ||||
9. | Legion-Dynamo | 32 | 11 | 10 | 11 | 32 - 29 | 43 | 6 | 6 | 4 | 19 - 15 | 24 | 5 | 4 | 7 | 13 - 14 | 19 | ||||
10. | Viktor Ponedelnik Football Academy | 32 | 12 | 6 | 14 | 26 - 42 | 42 | 7 | 2 | 7 | 17 - 23 | 23 | 5 | 4 | 7 | 9 - 19 | 19 | ||||
11. | Mashuk-KMV | 32 | 10 | 8 | 14 | 27 - 32 | 38 | 7 | 5 | 4 | 19 - 16 | 26 | 3 | 3 | 10 | 8 - 16 | 12 | ||||
12. | Biolog-Novokubansk | 32 | 9 | 7 | 16 | 28 - 44 | 34 | 5 | 3 | 8 | 17 - 22 | 18 | 4 | 4 | 8 | 11 - 22 | 16 | ||||
13. | Spartak Vladikavkaz | 32 | 8 | 8 | 16 | 26 - 41 | 32 | 4 | 5 | 7 | 11 - 12 | 17 | 4 | 3 | 9 | 15 - 29 | 15 | ||||
14. | Dynamo | 32 | 8 | 7 | 17 | 39 - 69 | 31 | 5 | 5 | 6 | 18 - 23 | 20 | 3 | 2 | 11 | 21 - 46 | 11 | ||||
15. | Angusht | 32 | 7 | 7 | 18 | 29 - 56 | 28 | 5 | 4 | 7 | 14 - 20 | 19 | 2 | 3 | 11 | 15 - 36 | 9 | ||||
16. | Anzhi-2 | 32 | 6 | 7 | 19 | 26 - 52 | 25 | x | 4 | 4 | 8 | 15 - 16 | 16 | 2 | 3 | 11 | 11 - 36 | 9 | |||
17. | Kuban-2 | 32 | 7 | 4 | 21 | 25 - 69 | 25 | x | 6 | 3 | 7 | 18 - 28 | 21 | 1 | 1 | 14 | 7 - 41 | 4 |
Points system: 3 for win, 1 for draw, 0 for loss
27.05.2018 18:30 | FK Krasnodar-2 | | FK Armavir | 0:3 (0:2) | |||
Maykop | |||||||
27.05.2018 18:30 | Mashuk-KMV | | Afips | 0:0 | |||
Pyatigorsk | |||||||
27.05.2018 18:30 | Spartak Vladikavkaz | | Chaika | 0:2 (0:0) | |||
Vladikavkaz | |||||||
27.05.2018 17:00 | Angusht | | Dynamo | 0:3 (0:1) | |||
Nazran | |||||||
27.05.2018 17:00 | SKA | | Viktor Ponedelnik Football Academy | 1:0 (1:0) | |||
Bataysk | |||||||
27.05.2018 17:00 | Spartak-Nalchik | | Kuban-2 | 0:1 (0:0) | |||
Nalchik | |||||||
27.05.2018 16:30 | Legion-Dynamo | | Biolog-Novokubansk | 2:2 (0:2) | |||
Makhachkala | |||||||
27.05.2018 16:00 | Chernomorets | | Anzhi-2 | 0:1 (0:0) | |||
Novorossiysk |
23.05.2018 18:00 | Dynamo | | Spartak Vladikavkaz | 1:1 (0:0) | |||
Rydzvyany | |||||||
20.05.2018 19:00 | Chaika | | Legion-Dynamo | 2:1 (1:1) | |||
Peschanokopskoye | |||||||
20.05.2018 19:00 | FK Armavir | | SKA | 3:0 (1:0) | |||
Armavir | |||||||
20.05.2018 17:00 | Afips | | Druzhba | 2:0 (2:0) | |||
Afipsky | |||||||
20.05.2018 17:00 | Biolog-Novokubansk | | Chernomorets | 0:2 (0:1) | |||
Progress | |||||||
20.05.2018 16:00 | Viktor Ponedelnik Football Academy | | Spartak-Nalchik | 1:0 (0:0) | |||
Bataysk | |||||||
20.05.2018 15:00 | Anzhi-2 | | Mashuk-KMV | 0:1 (0:1) | |||
Kaspiysk | |||||||
07.05.2018 16:30 | Kuban-2 | | Angusht | 3:1 (1:0) | |||
Krasnodar |
16.05.2018 18:30 | Druzhba | | Anzhi-2 | 1:1 (0:0) | |||
Maykop | |||||||
16.05.2018 18:00 | FK Krasnodar-2 | | Afips | 1:0 (0:0) | |||
Krasnodar | |||||||
16.05.2018 18:00 | Spartak-Nalchik | | FK Armavir | 0:2 (0:1) | |||
Nalchik | |||||||
16.05.2018 17:00 | Biolog-Novokubansk | | Chaika | 0:2 (0:0) | |||
Progress | |||||||
16.05.2018 17:00 | Spartak Vladikavkaz | | Kuban-2 | 0:0 | |||
Vladikavkaz | |||||||
16.05.2018 16:30 | Angusht | | Viktor Ponedelnik Football Academy | 0:1 (0:1) | |||
Nazran | |||||||
16.05.2018 16:00 | Legion-Dynamo | | Dynamo | 2:2 (1:1) | |||
Makhachkala | |||||||
16.05.2018 16:00 | Mashuk-KMV | | Chernomorets | 0:2 (0:1) | |||
Pyatigorsk |
11.05.2018 18:00 | Chernomorets | | Chaika | 1:0 (0:0) | |||
Novorossiysk | |||||||
11.05.2018 17:30 | Dynamo | | Biolog-Novokubansk | 1:0 (1:0) | |||
Stavropol | |||||||
11.05.2018 17:00 | Afips | | SKA | 4:0 (2:0) | |||
Afipsky | |||||||
11.05.2018 16:30 | Anzhi-2 | | FK Krasnodar-2 | 0:0 | |||
Kaspiysk | |||||||
11.05.2018 16:30 | Kuban-2 | | Legion-Dynamo | 0:0 | |||
Krasnodar | |||||||
11.05.2018 16:00 | Mashuk-KMV | | Druzhba | 2:0 (2:0) | |||
Pyatigorsk | |||||||
10.05.2018 19:00 | FK Armavir | | Angusht | 1:0 (0:0) | |||
Armavir | |||||||
25.03.2018 14:00 | Viktor Ponedelnik Football Academy | | Spartak Vladikavkaz | 2:0 (1:0) | |||
Bataysk |
04.05.2018 19:00 | Chaika | | Dynamo | 5:0 (1:0) | |||
Peschanokopskoye | |||||||
04.05.2018 18:00 | Druzhba | | Chernomorets | 2:1 (1:1) | |||
Maykop | |||||||
04.05.2018 18:00 | FK Krasnodar-2 | | Mashuk-KMV | 3:1 (1:0) | |||
Krasnodar | |||||||
04.05.2018 17:00 | Spartak Vladikavkaz | | FK Armavir | 1:1 (0:0) | |||
Vladikavkaz | |||||||
04.05.2018 16:00 | Kuban-2 | | Biolog-Novokubansk | 2:1 (0:1) | |||
Krasnodar | |||||||
04.05.2018 16:00 | Legion-Dynamo | | Viktor Ponedelnik Football Academy | 1:0 (1:0) | |||
Makhachkala | |||||||
04.05.2018 16:00 | Spartak-Nalchik | | Afips | 1:1 (0:1) | |||
Nalchik | |||||||
28.03.2018 16:00 | SKA | | Anzhi-2 | 3:0 (1:0) | |||
Bataysk |
28.04.2018 17:00 | Afips | | Angusht | 5:0 (2:0) | |||
Afipsky | |||||||
28.04.2018 17:00 | Chernomorets | | Dynamo | 5:0 (2:0) | |||
Novorossiysk | |||||||
28.04.2018 17:00 | Druzhba | | FK Krasnodar-2 | 3:1 (1:0) | |||
Maykop | |||||||
28.04.2018 17:00 | FK Armavir | | Legion-Dynamo | 1:1 (0:0) | |||
Armavir | |||||||
28.04.2018 16:30 | Viktor Ponedelnik Football Academy | | Biolog-Novokubansk | 2:1 (0:1) | |||
Bataysk | |||||||
28.04.2018 16:00 | Mashuk-KMV | | SKA | 2:1 (0:1) | |||
Pyatigorsk | |||||||
28.04.2018 15:30 | Anzhi-2 | | Spartak-Nalchik | 1:0 (0:0) | |||
Kaspiysk | |||||||
28.04.2018 15:00 | Kuban-2 | | Chaika | 0:5 (0:2) | |||
Krasnodar |
21.04.2018 17:00 | Chaika | | Viktor Ponedelnik Football Academy | 2:0 (1:0) | |||
Peschanokopskoye | |||||||
21.04.2018 17:00 | Spartak Vladikavkaz | | Afips | 0:1 (0:0) | |||
Vladikavkaz | |||||||
21.04.2018 16:00 | Angusht | | Anzhi-2 | 2:2 (0:1) | |||
Nazran | |||||||
21.04.2018 16:00 | Biolog-Novokubansk | | FK Armavir | 1:1 (0:1) | |||
Progress | |||||||
21.04.2018 16:00 | FK Krasnodar-2 | | Chernomorets | 1:1 (0:1) | |||
Krasnodar | |||||||
21.04.2018 16:00 | SKA | | Druzhba | 0:1 (0:0) | |||
Bataysk | |||||||
21.04.2018 15:00 | Dynamo | | Kuban-2 | 1:0 (0:0) | |||
Stavropol | |||||||
21.04.2018 14:30 | Spartak-Nalchik | | Mashuk-KMV | 0:0 | |||
Nalchik |
14.04.2018 17:00 | Afips | | Legion-Dynamo | 3:1 (2:1) | |||
Afipsky | |||||||
14.04.2018 17:00 | Druzhba | | Spartak-Nalchik | 0:0 | |||
Maykop | |||||||
14.04.2018 17:00 | FK Armavir | | Chaika | 3:1 (3:0) | |||
Armavir | |||||||
14.04.2018 16:00 | Kuban-2 | | Chernomorets | 1:0 (0:0) | |||
Krasnodar | |||||||
14.04.2018 16:00 | Mashuk-KMV | | Angusht | 0:3 (0:0) | |||
Pyatigorsk | |||||||
14.04.2018 16:00 | Viktor Ponedelnik Football Academy | | Dynamo | 0:2 (0:1) | |||
Bataysk | |||||||
14.04.2018 15:30 | Anzhi-2 | | Spartak Vladikavkaz | 0:2 (0:1) | |||
Kaspiysk | |||||||
13.04.2018 16:00 | FK Krasnodar-2 | | SKA | 3:2 (2:1) | |||
Krasnodar |
24.05.2018 17:00 | Spartak-Nalchik | | FK Krasnodar-2 | 2:1 (1:1) | |||
Nalchik | |||||||
09.04.2018 17:00 | SKA | | Chernomorets | 0:1 (0:1) | |||
Bataysk | |||||||
08.04.2018 17:00 | Dynamo | | FK Armavir | 0:2 (0:0) | |||
Rydzvyany | |||||||
08.04.2018 16:00 | Angusht | | Druzhba | 0:1 (0:0) | |||
Nazran | |||||||
08.04.2018 16:00 | Biolog-Novokubansk | | Afips | 0:3 (0:1) | |||
Progress | |||||||
08.04.2018 16:00 | Spartak Vladikavkaz | | Mashuk-KMV | 0:0 | |||
Vladikavkaz | |||||||
08.04.2018 15:30 | Legion-Dynamo | | Anzhi-2 | 3:0 (1:0) | |||
Makhachkala | |||||||
08.04.2018 14:00 | Kuban-2 | | Viktor Ponedelnik Football Academy | 1:1 (0:1) | |||
Krasnodar |
04.04.2018 18:30 | FK Armavir | | Kuban-2 | 4:0 (2:0) | |||
Armavir | |||||||
04.04.2018 17:00 | Afips | | Chaika | 3:0 (3:0) | |||
Afipsky | |||||||
04.04.2018 17:00 | Chernomorets | | Viktor Ponedelnik Football Academy | 0:0 | |||
Novorossiysk | |||||||
04.04.2018 17:00 | Druzhba | | Spartak Vladikavkaz | 5:1 (4:1) | |||
Maykop | |||||||
04.04.2018 16:30 | SKA | | Spartak-Nalchik | 1:0 (0:0) | |||
Bataysk | |||||||
04.04.2018 16:00 | FK Krasnodar-2 | | Angusht | 2:2 (1:0) | |||
Krasnodar | |||||||
04.04.2018 16:00 | Mashuk-KMV | | Legion-Dynamo | 2:1 (2:1) | |||
Pyatigorsk | |||||||
04.04.2018 15:00 | Anzhi-2 | | Biolog-Novokubansk | 0:1 (0:1) | |||
Kaspiysk |
07.05.2018 17:00 | Spartak Vladikavkaz | | FK Krasnodar-2 | 2:0 (1:0) | |||
Vladikavkaz | |||||||
31.03.2018 16:00 | Chaika | | Anzhi-2 | 5:0 (2:0) | |||
Peschanokopskoye | |||||||
31.03.2018 16:00 | Viktor Ponedelnik Football Academy | | FK Armavir | 0:4 (0:2) | |||
Bataysk | |||||||
31.03.2018 15:30 | Legion-Dynamo | | Druzhba | 0:1 (0:1) | |||
Makhachkala | |||||||
31.03.2018 15:00 | Angusht | | SKA | 1:2 (1:1) | |||
Nazran | |||||||
31.03.2018 15:00 | Spartak-Nalchik | | Chernomorets | 2:1 (2:0) | |||
Nalchik | |||||||
31.03.2018 14:00 | Biolog-Novokubansk | | Mashuk-KMV | 0:2 (0:1) | |||
Progress | |||||||
31.03.2018 14:00 | Dynamo | | Afips | 1:1 (0:1) | |||
Stavropol |
24.03.2018 16:00 | Afips | | Kuban-2 | 8:1 (2:0) | |||
Afipsky | |||||||
24.03.2018 16:00 | Chernomorets | | FK Armavir | 1:2 (0:1) | |||
Novorossiysk | |||||||
24.03.2018 16:00 | Mashuk-KMV | | Chaika | 2:2 (1:0) | |||
Pyatigorsk | |||||||
24.03.2018 15:00 | Anzhi-2 | | Dynamo | 1:3 (0:1) | |||
Kaspiysk | |||||||
24.03.2018 15:00 | Druzhba | | Biolog-Novokubansk | 1:0 (1:0) | |||
Maykop | |||||||
24.03.2018 15:00 | FK Krasnodar-2 | | Legion-Dynamo | 0:0 | |||
Krasnodar | |||||||
24.03.2018 15:00 | Spartak-Nalchik | | Angusht | 3:1 (0:0) | |||
Nalchik | |||||||
22.03.2018 16:00 | SKA | | Spartak Vladikavkaz | 1:0 (1:0) | |||
Bataysk |
17.03.2018 16:00 | Kuban-2 | | Anzhi-2 | 0:0 | |||
Krasnodar | |||||||
17.03.2018 15:00 | Angusht | | Chernomorets | 0:1 (0:1) | |||
Nazran | |||||||
17.03.2018 15:00 | Legion-Dynamo | | SKA | 0:0 | |||
Makhachkala | |||||||
17.03.2018 15:00 | Spartak Vladikavkaz | | Spartak-Nalchik | 0:1 (0:0) | |||
Vladikavkaz | |||||||
17.03.2018 14:00 | Biolog-Novokubansk | | FK Krasnodar-2 | 0:2 (0:1) | |||
Progress | |||||||
17.03.2018 14:00 | Dynamo | | Mashuk-KMV | 1:0 (1:0) | |||
Stavropol | |||||||
17.03.2018 14:00 | Viktor Ponedelnik Football Academy | | Afips | 0:2 (0:0) | |||
Bataysk | |||||||
16.03.2018 16:00 | Chaika | | Druzhba | 2:3 (0:3) | |||
Peschanokopskoye |
25.04.2018 15:00 | Angusht | | Spartak Vladikavkaz | 0:2 (0:0) | |||
Nazran | |||||||
12.03.2018 15:30 | SKA | | Biolog-Novokubansk | 1:1 (1:0) | |||
Bataysk | |||||||
10.03.2018 17:00 | Afips | | FK Armavir | 1:1 (1:1) | |||
Afipsky | |||||||
10.03.2018 16:00 | Mashuk-KMV | | Kuban-2 | 2:1 (1:0) | |||
Pyatigorsk | |||||||
10.03.2018 15:00 | Druzhba | | Dynamo | 3:3 (2:1) | |||
Maykop | |||||||
10.03.2018 15:00 | Spartak-Nalchik | | Legion-Dynamo | 1:0 (0:0) | |||
Nalchik | |||||||
10.03.2018 14:00 | FK Krasnodar-2 | | Chaika | 0:1 (0:1) | |||
Krasnodar | |||||||
10.03.2018 12:00 | Anzhi-2 | | Viktor Ponedelnik Football Academy | 0:1 (0:1) | |||
Kaspiysk |
18.04.2018 17:00 | Chaika | | SKA | 3:1 (1:0) | |||
Peschanokopskoye | |||||||
17.04.2018 18:00 | Dynamo | | FK Krasnodar-2 | 5:1 (1:0) | |||
Stavropol | |||||||
14.03.2018 15:00 | Legion-Dynamo | | Angusht | 2:0 (0:0) | |||
Makhachkala | |||||||
13.03.2018 14:00 | Viktor Ponedelnik Football Academy | | Mashuk-KMV | 2:1 (0:1) | |||
Bataysk | |||||||
19.11.2017 15:00 | FK Armavir | | Anzhi-2 | 3:1 (3:1) | |||
Armavir | |||||||
19.11.2017 14:00 | Kuban-2 | | Druzhba | 3:0 (1:0) | |||
Krasnodar | |||||||
18.11.2017 15:00 | Spartak Vladikavkaz | | Chernomorets | 1:1 (1:0) | |||
Vladikavkaz | |||||||
18.11.2017 14:00 | Biolog-Novokubansk | | Spartak-Nalchik | 1:1 (0:0) | |||
Progress |
22.11.2017 16:00 | FK Krasnodar-2 | | Kuban-2 | 4:0 (3:0) | |||
Krasnodar | |||||||
12.11.2017 15:00 | Chernomorets | | Afips | 1:3 (0:2) | |||
Novorossiysk | |||||||
12.11.2017 15:00 | Druzhba | | Viktor Ponedelnik Football Academy | 1:0 (0:0) | |||
Maykop | |||||||
12.11.2017 15:00 | Spartak-Nalchik | | Chaika | 0:0 | |||
Nalchik | |||||||
12.11.2017 14:00 | Angusht | | Biolog-Novokubansk | 1:1 (1:1) | |||
Nazran | |||||||
12.11.2017 14:00 | Mashuk-KMV | | FK Armavir | 0:1 (0:0) | |||
Pyatigorsk | |||||||
12.11.2017 14:00 | SKA | | Dynamo | 4:1 (2:1) | |||
Bataysk | |||||||
12.11.2017 14:00 | Spartak Vladikavkaz | | Legion-Dynamo | 0:1 (0:0) | |||
Vladikavkaz |
08.11.2017 18:00 | FK Armavir | | Druzhba | 3:0 (1:0) | |||
Armavir | |||||||
08.11.2017 17:00 | Afips | | Anzhi-2 | 6:1 (1:1) | |||
Afipsky | |||||||
08.11.2017 17:00 | Chaika | | Angusht | 3:1 (2:1) | |||
Peschanokopskoye | |||||||
08.11.2017 14:00 | Biolog-Novokubansk | | Spartak Vladikavkaz | 1:2 (0:1) | |||
Progress | |||||||
08.11.2017 14:00 | Dynamo | | Spartak-Nalchik | 0:3 (0:1) | |||
Rydzvyany | |||||||
08.11.2017 14:00 | Legion-Dynamo | | Chernomorets | 1:1 (1:1) | |||
Makhachkala | |||||||
08.11.2017 14:00 | SKA | | Kuban-2 | 4:1 (2:0) | |||
Bataysk | |||||||
07.11.2017 14:00 | Viktor Ponedelnik Football Academy | | FK Krasnodar-2 | 1:4 (1:1) | |||
Bataysk |
28.03.2018 15:00 | Angusht | | Kuban-2 | 2:1 (1:0) | |||
Nazran | |||||||
04.11.2017 16:00 | Chernomorets | | Biolog-Novokubansk | 5:0 (1:0) | |||
Novorossiysk | |||||||
04.11.2017 15:00 | Druzhba | | Afips | 0:2 (0:1) | |||
Maykop | |||||||
04.11.2017 15:00 | Mashuk-KMV | | Anzhi-2 | 2:0 (2:0) | |||
Pyatigorsk | |||||||
04.11.2017 15:00 | Spartak Vladikavkaz | | Dynamo | 3:0 (2:0) | |||
Vladikavkaz | |||||||
04.11.2017 15:00 | Spartak-Nalchik | | Viktor Ponedelnik Football Academy | 3:0 (2:0) | |||
Nalchik | |||||||
04.11.2017 14:00 | Legion-Dynamo | | Chaika | 1:0 (1:0) | |||
Makhachkala | |||||||
03.11.2017 14:30 | SKA | | FK Armavir | 1:1 (0:1) | |||
Bataysk |
29.10.2017 17:00 | FK Armavir | | Spartak-Nalchik | 2:0 (1:0) | |||
Armavir | |||||||
28.10.2017 17:00 | Afips | | FK Krasnodar-2 | 2:1 (1:1) | |||
Afipsky | |||||||
28.10.2017 16:00 | Chernomorets | | Mashuk-KMV | 2:1 (0:1) | |||
Novorossiysk | |||||||
28.10.2017 15:00 | Dynamo | | Legion-Dynamo | 0:0 | |||
Rydzvyany | |||||||
28.10.2017 15:00 | Kuban-2 | | Spartak Vladikavkaz | 3:0 (2:0) | |||
Krasnodar | |||||||
28.10.2017 14:30 | Anzhi-2 | | Druzhba | 0:1 (0:0) | |||
Kaspiysk | |||||||
28.10.2017 14:00 | Viktor Ponedelnik Football Academy | | Angusht | 3:0 (0:0) | |||
Bataysk | |||||||
27.10.2017 17:00 | Chaika | | Biolog-Novokubansk | 0:1 (0:1) | |||
Peschanokopskoye |
21.10.2017 17:00 | Chaika | | Chernomorets | 2:0 (2:0) | |||
Peschanokopskoye | |||||||
21.10.2017 16:00 | Druzhba | | Mashuk-KMV | 1:0 (1:0) | |||
Maykop | |||||||
21.10.2017 15:00 | FK Krasnodar-2 | | Anzhi-2 | 3:1 (2:0) | |||
Krasnodar | |||||||
21.10.2017 15:00 | Spartak Vladikavkaz | | Viktor Ponedelnik Football Academy | 0:1 (0:0) | |||
Vladikavkaz | |||||||
21.10.2017 14:30 | Angusht | | FK Armavir | 3:3 (1:1) | |||
Nazran | |||||||
21.10.2017 14:30 | Legion-Dynamo | | Kuban-2 | 1:0 (1:0) | |||
Makhachkala | |||||||
21.10.2017 14:30 | SKA | | Afips | 0:1 (0:1) | |||
Bataysk | |||||||
21.10.2017 14:00 | Biolog-Novokubansk | | Dynamo | 3:2 (2:1) | |||
Progress |
15.10.2017 17:00 | Afips | | Spartak-Nalchik | 3:1 (1:1) | |||
Afipsky | |||||||
15.10.2017 17:00 | FK Armavir | | Spartak Vladikavkaz | 4:0 (2:0) | |||
Armavir | |||||||
15.10.2017 16:00 | Chernomorets | | Druzhba | 5:0 (4:0) | |||
Novorossiysk | |||||||
15.10.2017 15:00 | Dynamo | | Chaika | 0:2 (0:1) | |||
Rydzvyany | |||||||
15.10.2017 15:00 | Mashuk-KMV | | FK Krasnodar-2 | 0:0 | |||
Pyatigorsk | |||||||
15.10.2017 15:00 | Viktor Ponedelnik Football Academy | | Legion-Dynamo | 0:2 (0:1) | |||
Bataysk | |||||||
15.10.2017 14:30 | Anzhi-2 | | SKA | 0:0 | |||
Kaspiysk | |||||||
15.10.2017 14:00 | Biolog-Novokubansk | | Kuban-2 | 2:0 (0:0) | |||
Progress |
11.10.2017 18:00 | Chaika | | Kuban-2 | 3:0 (1:0) | |||
Peschanokopskoye | |||||||
11.10.2017 16:00 | FK Krasnodar-2 | | Druzhba | 3:1 (0:1) | |||
Krasnodar | |||||||
11.10.2017 16:00 | Spartak-Nalchik | | Anzhi-2 | 3:0 (0:0) | |||
Nalchik | |||||||
11.10.2017 15:00 | Angusht | | Afips | 0:2 (0:1) | |||
Nazran | |||||||
11.10.2017 15:00 | Dynamo | | Chernomorets | 0:3 (0:2) | |||
Rydzvyany | |||||||
11.10.2017 15:00 | SKA | | Mashuk-KMV | 0:0 | |||
Bataysk | |||||||
11.10.2017 14:30 | Legion-Dynamo | | FK Armavir | 0:1 (0:0) | |||
Makhachkala | |||||||
11.10.2017 14:00 | Biolog-Novokubansk | | Viktor Ponedelnik Football Academy | 0:1 (0:0) | |||
Progress |
07.10.2017 16:00 | Chernomorets | | FK Krasnodar-2 | 2:1 (1:0) | |||
Novorossiysk | |||||||
07.10.2017 16:00 | Druzhba | | SKA | 0:3 (0:2) | |||
Maykop | |||||||
07.10.2017 15:00 | Anzhi-2 | | Angusht | 4:0 (2:0) | |||
Kaspiysk | |||||||
07.10.2017 15:00 | Mashuk-KMV | | Spartak-Nalchik | 1:0 (1:0) | |||
Pyatigorsk | |||||||
07.10.2017 15:00 | Viktor Ponedelnik Football Academy | | Chaika | 1:1 (1:1) | |||
Bataysk | |||||||
06.10.2017 17:00 | Afips | | Spartak Vladikavkaz | 4:1 (3:1) | |||
Afipsky | |||||||
06.10.2017 17:00 | FK Armavir | | Biolog-Novokubansk | 2:0 (0:0) | |||
Armavir | |||||||
06.10.2017 15:30 | Kuban-2 | | Dynamo | 1:0 (0:0) | |||
Krasnodar |
22.11.2017 17:00 | Spartak Vladikavkaz | | Anzhi-2 | 1:0 (0:0) | |||
Vladikavkaz | |||||||
30.09.2017 18:00 | Chaika | | FK Armavir | 1:1 (0:1) | |||
Peschanokopskoye | |||||||
30.09.2017 17:00 | Chernomorets | | Kuban-2 | 3:0 (0:0) | |||
Novorossiysk | |||||||
30.09.2017 17:00 | Spartak-Nalchik | | Druzhba | 0:0 | |||
Nalchik | |||||||
30.09.2017 16:00 | Dynamo | | Viktor Ponedelnik Football Academy | 1:3 (0:0) | |||
Rydzvyany | |||||||
30.09.2017 16:00 | SKA | | FK Krasnodar-2 | 0:0 | |||
Bataysk | |||||||
30.09.2017 15:00 | Angusht | | Mashuk-KMV | 1:0 (0:0) | |||
Nazran | |||||||
30.09.2017 15:00 | Legion-Dynamo | | Afips | 0:1 (0:0) | |||
Makhachkala |
25.09.2017 17:00 | FK Krasnodar-2 | | Spartak-Nalchik | 4:2 (1:1) | |||
Krasnodar | |||||||
25.09.2017 15:30 | Anzhi-2 | | Legion-Dynamo | 0:1 (0:1) | |||
Kaspiysk | |||||||
24.09.2017 18:00 | FK Armavir | | Dynamo | 5:0 (3:0) | |||
Armavir | |||||||
23.09.2017 18:00 | Chernomorets | | SKA | 2:0 (0:0) | |||
Novorossiysk | |||||||
23.09.2017 17:00 | Afips | | Biolog-Novokubansk | 1:0 (0:0) | |||
Afipsky | |||||||
23.09.2017 17:00 | Druzhba | | Angusht | 3:1 (2:1) | |||
Maykop | |||||||
23.09.2017 16:00 | Mashuk-KMV | | Spartak Vladikavkaz | 2:2 (2:1) | |||
Pyatigorsk | |||||||
23.09.2017 13:00 | Viktor Ponedelnik Football Academy | | Kuban-2 | 1:0 (0:0) | |||
Bataysk |
17.09.2017 18:00 | Chaika | | Afips | 1:1 (0:0) | |||
Peschanokopskoye | |||||||
17.09.2017 17:00 | Kuban-2 | | FK Armavir | 1:3 (0:2) | |||
Armavir | |||||||
16.09.2017 18:00 | Spartak-Nalchik | | SKA | 3:0 (0:0) | |||
Nalchik | |||||||
16.09.2017 16:30 | Spartak Vladikavkaz | | Druzhba | 1:0 (0:0) | |||
Vladikavkaz | |||||||
16.09.2017 16:00 | Angusht | | FK Krasnodar-2 | 1:0 (1:0) | |||
Nazran | |||||||
16.09.2017 16:00 | Biolog-Novokubansk | | Anzhi-2 | 3:2 (1:2) | |||
Progress | |||||||
16.09.2017 16:00 | Viktor Ponedelnik Football Academy | | Chernomorets | 1:0 (0:0) | |||
Bataysk | |||||||
16.09.2017 15:30 | Legion-Dynamo | | Mashuk-KMV | 1:0 (1:0) | |||
Makhachkala |
09.09.2017 17:00 | Druzhba | | Legion-Dynamo | 1:0 (0:0) | |||
Maykop | |||||||
09.09.2017 16:30 | FK Krasnodar-2 | | Spartak Vladikavkaz | 1:0 (0:0) | |||
Krasnodar | |||||||
09.09.2017 16:00 | Anzhi-2 | | Chaika | 1:1 (0:0) | |||
Kaspiysk | |||||||
09.09.2017 16:00 | Mashuk-KMV | | Biolog-Novokubansk | 0:1 (0:0) | |||
Pyatigorsk | |||||||
08.09.2017 19:00 | Afips | | Dynamo | 3:1 (1:1) | |||
Afipsky | |||||||
08.09.2017 18:00 | Chernomorets | | Spartak-Nalchik | 0:0 | |||
Novorossiysk | |||||||
08.09.2017 18:00 | FK Armavir | | Viktor Ponedelnik Football Academy | 2:0 (1:0) | |||
Armavir | |||||||
08.09.2017 16:00 | SKA | | Angusht | 3:0 (1:0) | |||
Bataysk |
03.10.2017 15:00 | Dynamo | | Anzhi-2 | 1:0 (0:0) | |||
Rydzvyany | |||||||
02.09.2017 19:00 | Chaika | | Mashuk-KMV | 1:0 (1:0) | |||
Peschanokopskoye | |||||||
02.09.2017 19:00 | FK Armavir | | Chernomorets | 2:0 (1:0) | |||
Armavir | |||||||
02.09.2017 17:00 | Biolog-Novokubansk | | Druzhba | 4:0 (1:0) | |||
Progress | |||||||
02.09.2017 17:00 | Kuban-2 | | Afips | 0:2 (0:1) | |||
Afipsky | |||||||
02.09.2017 17:00 | Spartak Vladikavkaz | | SKA | 1:2 (1:0) | |||
Vladikavkaz | |||||||
02.09.2017 16:30 | Angusht | | Spartak-Nalchik | 0:0 | |||
Nazran | |||||||
02.09.2017 16:00 | Legion-Dynamo | | FK Krasnodar-2 | 1:3 (0:2) | |||
Makhachkala |
27.08.2017 19:00 | Chernomorets | | Angusht | 0:3 (0:1) | |||
Novorossiysk | |||||||
27.08.2017 17:00 | Spartak-Nalchik | | Spartak Vladikavkaz | 0:1 (0:1) | |||
Nalchik | |||||||
27.08.2017 15:00 | SKA | | Legion-Dynamo | 0:3 (0:1) | |||
Bataysk | |||||||
26.08.2017 18:30 | Druzhba | | Chaika | 0:1 (0:0) | |||
Maykop | |||||||
26.08.2017 18:00 | Afips | | Viktor Ponedelnik Football Academy | 1:1 (0:1) | |||
Afipsky | |||||||
26.08.2017 17:00 | Mashuk-KMV | | Dynamo | 4:2 (1:2) | |||
Pyatigorsk | |||||||
26.08.2017 16:30 | Anzhi-2 | | Kuban-2 | 5:2 (2:1) | |||
Makhachkala | |||||||
25.08.2017 17:00 | FK Krasnodar-2 | | Biolog-Novokubansk | 3:0 (3:0) | |||
Krasnodar |
19.08.2017 19:00 | Chaika | | FK Krasnodar-2 | 0:2 (0:1) | |||
Peschanokopskoye | |||||||
19.08.2017 19:00 | FK Armavir | | Afips | 1:0 (0:0) | |||
Armavir | |||||||
19.08.2017 17:00 | Dynamo | | Druzhba | 2:3 (2:0) | |||
Rydzvyany | |||||||
19.08.2017 17:00 | Kuban-2 | | Mashuk-KMV | 1:2 (1:1) | |||
Krasnodar | |||||||
19.08.2017 17:00 | Legion-Dynamo | | Spartak-Nalchik | 1:1 (1:0) | |||
Makhachkala | |||||||
19.08.2017 17:00 | Spartak Vladikavkaz | | Angusht | 1:1 (0:1) | |||
Vladikavkaz | |||||||
19.08.2017 13:00 | Viktor Ponedelnik Football Academy | | Anzhi-2 | 0:2 (0:0) | |||
Bataysk | |||||||
18.08.2017 17:30 | Biolog-Novokubansk | | SKA | 0:0 | |||
Progress |
13.08.2017 16:45 | Anzhi-2 | | FK Armavir | 2:1 (0:0) | |||
Kaspiysk | |||||||
12.08.2017 19:00 | Chernomorets | | Spartak Vladikavkaz | 1:0 (0:0) | |||
Novorossiysk | |||||||
12.08.2017 19:00 | Druzhba | | Kuban-2 | 1:0 (0:0) | |||
Maykop | |||||||
12.08.2017 18:30 | FK Krasnodar-2 | | Dynamo | 3:1 (2:0) | |||
Krasnodar | |||||||
12.08.2017 18:30 | Spartak-Nalchik | | Biolog-Novokubansk | 1:1 (0:0) | |||
Nalchik | |||||||
12.08.2017 18:00 | Mashuk-KMV | | Viktor Ponedelnik Football Academy | 0:0 | |||
Pyatigorsk | |||||||
12.08.2017 17:30 | SKA | | Chaika | 0:1 (0:1) | |||
Bataysk | |||||||
12.08.2017 17:00 | Angusht | | Legion-Dynamo | 2:1 (0:1) | |||
Nazran |
03.10.2017 16:00 | Kuban-2 | | FK Krasnodar-2 | 0:5 (0:1) | |||
Krasnodar | |||||||
04.08.2017 19:00 | Chaika | | Spartak-Nalchik | 1:1 (1:1) | |||
Peschanokopskoye | |||||||
04.08.2017 19:00 | FK Armavir | | Mashuk-KMV | 2:0 (1:0) | |||
Armavir | |||||||
04.08.2017 18:00 | Afips | | Chernomorets | 2:0 (1:0) | |||
Afipsky | |||||||
04.08.2017 17:00 | Biolog-Novokubansk | | Angusht | 2:1 (0:0) | |||
Progress | |||||||
04.08.2017 17:00 | Dynamo | | SKA | 3:3 (0:2) | |||
Rydzvyany | |||||||
04.08.2017 17:00 | Legion-Dynamo | | Spartak Vladikavkaz | 3:3 (2:2) | |||
Makhachkala | |||||||
04.08.2017 17:00 | Viktor Ponedelnik Football Academy | | Druzhba | 2:2 (2:2) | |||
Bataysk |
29.07.2017 17:00 | FK Krasnodar-2 | | Viktor Ponedelnik Football Academy | 6:0 (1:0) | |||
Krasnodar | |||||||
28.07.2017 19:00 | Chernomorets | | Legion-Dynamo | 2:0 (1:0) | |||
Novorossiysk | |||||||
28.07.2017 18:30 | Spartak-Nalchik | | Dynamo | 4:1 (1:1) | |||
Nalchik | |||||||
28.07.2017 18:00 | Druzhba | | FK Armavir | 1:2 (0:1) | |||
Maykop | |||||||
28.07.2017 18:00 | Spartak Vladikavkaz | | Biolog-Novokubansk | 0:1 (0:1) | |||
Makhachkala | |||||||
28.07.2017 17:30 | Angusht | | Chaika | 1:0 (0:0) | |||
Nazran | |||||||
28.07.2017 17:30 | Kuban-2 | | SKA | 1:5 (1:1) | |||
Krasnodar | |||||||
28.07.2017 17:00 | Anzhi-2 | | Afips | 0:1 (0:1) | |||
Kaspiysk |
20.07.2017 19:00 | FK Armavir | | FK Krasnodar-2 | 3:0 (3:0) | |||
Armavir | |||||||
20.07.2017 18:00 | Afips | | Mashuk-KMV | 1:0 (0:0) | |||
Afipsky | |||||||
20.07.2017 18:00 | Biolog-Novokubansk | | Legion-Dynamo | 0:1 (0:1) | |||
Progress | |||||||
20.07.2017 18:00 | Chaika | | Spartak Vladikavkaz | 1:0 (0:0) | |||
Peschanokopskoye | |||||||
20.07.2017 17:00 | Dynamo | | Angusht | 1:1 (1:1) | |||
Rydzvyany | |||||||
20.07.2017 17:00 | Kuban-2 | | Spartak-Nalchik | 1:3 (1:2) | |||
Krasnodar | |||||||
20.07.2017 17:00 | Viktor Ponedelnik Football Academy | | SKA | 1:2 (0:2) | |||
Bataysk | |||||||
19.07.2017 17:00 | Anzhi-2 | | Chernomorets | 1:1 (0:1) | |||
Kaspiysk |
Local time
Now in database:
|
07.04.2024 current |
04.04.2024 April update of the FIFA/Coca-Cola World Ranking |
05.12.2023 current |
20:00 | |
21:00 | |
21:00 | |
21:00 | |
18:45 | |
18:45 | |
22:00 | |
23:00 | |
15:30* | |
17:00 | |
19:00 | |
16:00 | |
21:30 | |
Local time | |
1:4 | |
4:2 | |
1:0 | |
2:0 | |
3:0 | |
0:2 | |
1:3 | |
3:1 | |
1:3 | |
0:1 | |
1:2 | |
18:00* | |
2:1 | |
3:3 | |
Local time |
Current
15.11.2023 – 01.10.2025
World Cup 2026,
Qualifying tournament, Africa
23.03.2024 – 14.07.2024
Copa América 2024,
Qualifying play-offs
12.10.2023 – 11.06.2024
Asian Cup 2027,
Qualifying tournament
27.06.2023 – 01.06.2024
08.08.2023 – 22.05.2024
13.07.2023 – 29.05.2024
UEFA Europa Conference League 2023/24
06.02.2024 – 30.11.2024
05.03.2024 – 23.11.2024
15.08.2023 – 18.05.2024
08.08.2023 – 05.05.2024
18.08.2023 – 26.05.2024
18.08.2023 – 17.05.2024
08.02.2024 – 28.05.2024
06.02.2024 – 02.06.2024
© WildSoft 2007-2024 | info@wildstat.ru |