Team 1- AllAlaniya (Vladikavkaz)Amkar (Perm)Amur-Energiya (Blagoveshchensk)Angusht (Nazran)Anzhi (Makhachkala)Arsenal (Tula)Arsenal-2 (Tula)Arzamas (Arzamas)Avangard (Kursk)Avtodor (Vladikavkaz)Avtomobilist (Noginsk)Baltika (Kaliningrad)Beshtau (Lermontov)Biokhimik-Mordovia (Saransk)CSKA (Moscow)Chernomorets (Novorossiysk)Chkalovets (Novosibirsk)Diana (Volzhsk)Don (Novomoskovsk)Druzhba (Maykop)Dynamo (Barnaul)Dynamo (Bryansk)Dynamo (Izhevsk)Dynamo (Makhachkala)Dynamo (Moscow)Dynamo (Omsk)Dynamo (Perm)Dynamo (Saint Petersburg)Dynamo (Stavropol)Dynamo (Vologda)Dynamo-Mashinostroitel (Kirov)Energetik (Uren)Energiya (Chaikovskiy)Energiya (Ulyanovsk)Energiya (Velikiye Luki)FK Balakovo (Balakovo)FK Khimki (Khimki)FK Kolomna (Kolomna)FK Mozdok (Mozdok)FK Oryol (Oryol)FK Tyumen (Tyumen)Fabus (Bronnitsy)Fakel (Voronezh)Gazovik (Orenburg)Gazovik-Gazprom (Izhevsk)Iriston (Vladikavkaz)Irtysh (Omsk)Irtysh (Tobolsk)Iskra (Engels)KAMAZ-Chally (Naberezhnye Chelny)Kavkazkabel (Prokhladnyi)Khimik (Dzerzhinsk)Kosmos (Elektrostal)Kristall (Smolensk)Krylia Sovetov (Samara)Kuban (Krasnodar)Kurgan (Kurgan)Kuzbass (Kemerovo)Lada (Tolyatti)Lada-Simbirsk (Dimitrovgrad)Lokomotiv (Chita)Lokomotiv (Kaluga)Lokomotiv (Liski)Lokomotiv (Moscow)Lokomotiv (Nizhniy Novgorod)Lokomotiv (Saint Petersburg)Luch (Vladivostok)Metallurg (Krasnoyarsk)Metallurg (Lipetsk)Metallurg (Novokuznetsk)Metallurg (Vyksa)Metallurg-Metiznik (Magnitogorsk)Mosenergo (Moscow)Nart (Nartkala)Neftekhimik (Nizhnekamsk)Neftyanik (Pokhvistnevo)Neftyanik (Yaroslavl)Nosta (Novotroitsk)Oazis (Yartsevo)Okean (Nakhodka)Reformatsiya (Abakan)Rostselmash (Rostov-on-Don)Rotor (Volgograd)Rubin (Kazan)SKA (Khabarovsk)SKA (Rostov-on-Don)Salyut (Saratov)Salyut-Yukos (Belgorod)Samotlor-XXI (Nizhnevartovsk)Saturn (Ramenskoye)Selenga (Ulan-Ude)Shakhtyor (Shakhty)Shinnik (Yaroslavl)Sibiryak (Bratsk)Slavyansk (Slavyansk-na-Kubani)Sodovik (Sterlitamak)Sokol (Saratov)Spartak (Kostroma)Spartak (Lukhovitsy)Spartak (Moscow)Spartak (Nalchik)Spartak (Ryazan)Spartak (Shchyolkovo)Spartak (Tambov)Spartak-Chukotka (Moscow)Spartak-Orekhovo (Orekhovo-Zuevo)Spartak-Peresvet (Bryansk)Spartak-Telekom (Shuya)Sportakademklub (Moscow)Svetotekhnika (Saransk)Titan (Zheleznodorozhny)Tom (Tomsk)Torpedo (Georgiyevsk)Torpedo (Moscow)Torpedo (Pavlovo)Torpedo (Taganrog)Torpedo (Vladimir)Torpedo (Volzhskiy)Torpedo-Viktoriya (Nizhniy Novgorod)Torpedo-ZIL (Moscow)UralAZ (Miass)Uralan (Elista)Uralets (Nizhniy Tagil)Uralmash (Ekaterinburg)Venets (Gulkevichi)Vityaz (Krymsk)Volga (Tver)Volga (Ulyanovsk)Volgar-Gazprom (Astrakhan)Volochanin-89 (Vyshniy-Volochek)Zarya (Leninsk-Kuznetskiy)Zenit (Chelyabinsk)Zenit (Penza)Zenit (Saint Petersburg)Zhemchuzhina (Sochi)Zvezda (Irkutsk)Team 2- AllFK Tyumen (Tyumen)Zenit (Saint Petersburg)Анжи (Махачкала)
Local time
UEFA Nations League 2024/25 added
April update of the FIFA/Coca-Cola World Ranking
European championship 2024 added
Tomorrow, April 25
Cerro Porteño Fluminense
18:00
Cobresal Talleres
Barcelona São Paulo
19:00
Palestino Millonarios
20:00
Always Ready Universidad César Vallejo
Independiente Defensa y Justicia
21:00
Delfín Internacional
Fortaleza Boca Juniors
Nacional Racing Montevideo
Metropolitanos Lanús
Ural FK Rostov
Fakel Krylia Sovetov
18:15
Akhmat FK Sochi
20:30
CSKA Spartak
Brighton & Hove Albion Manchester City
Heerenveen PSV
18:45
Go Ahead Eagles Feyenoord
Djurgårdens Malmö
Halmstad Hammarby
Norrköping Elfsborg
Kalmar GAIS
Västerås SK Mjällby
Yesterday, April 23
Colo-Colo Alianza
0:0
Estudiantes Grêmio
0:1
Junior LDU
1:1
Liverpool San Lorenzo de Almagro
1:0
Caracas Rosario Central
Atlético Mineiro Peñarol
3:2
Unión La Calera Cruzeiro
Alianza Universidad Católica
1:3
Sportivo Trinidense Nacional Potosi
2:0
Argentinos Juniors Corinthians
Deportivo Garcilaso Cuiabá Esporte Clube
Al Hilal Riyadh Al Ain
2:1
Al Nahda Al Ahed
2:2
América Pachuca
CSKA Shirak
Urartu Noah
Arsenal Chelsea
5:0
Leicester City Southampton
Šiauliai Sūduva
Current
15.11.2023 – 01.10.2025
World Cup 2026,Qualifying tournament, Africa
23.03.2024 – 14.07.2024
Copa América 2024,Qualifying play-offs
12.10.2023 – 11.06.2024
Asian Cup 2027,Qualifying tournament
27.06.2023 – 01.06.2024
UEFA Champions League 2023/24
08.08.2023 – 22.05.2024
Europa League 2023/24
13.07.2023 – 29.05.2024
UEFA Europa Conference League 2023/24
06.02.2024 – 30.11.2024
Copa Libertadores 2024
05.03.2024 – 23.11.2024
Copa Sudamericana 2024
15.08.2023 – 25.05.2024
AFC Champions League 2023/24
08.08.2023 – 05.05.2024
AFC Cup 2023/24
18.08.2023 – 25.05.2024
CAF Champions League 2023/24
18.08.2023 – 17.05.2024
CAF Confederation Cup 2023/24
08.02.2024 – 28.05.2024
OFC Champions League 2024
06.02.2024 – 02.06.2024
CONCACAF Champions Cup 2024,Final tournament