Team 1- AllAPK (Morozovsk)Alaniya (Vladikavkaz)Amkar (Perm)Angara (Angarsk)Angusht (Nazran)Anzhi (Makhachkala)Arsenal (Tula)Astrateks (Astrakhan)Avangard (Kursk)Avangard-Kortek (Kolomna)Avtodor (Vladikavkaz)Avtomobilist (Noginsk)Avtozapchast (Baksan)Baltika (Kaliningrad)Beshtau (Lermontov)Bulat (Cherepovets)CSK VVS-Kristall (Smolensk)CSKA (Moscow)Chernomorets (Novorossiysk)Chkalovets (Novosibirsk)Don (Novomoskovsk)Druzhba (Maykop)Druzhba (Yoshkar-Ola)Dynamo (Barnaul)Dynamo (Bryansk)Dynamo (Mikhailovka)Dynamo (Moscow)Dynamo (Omsk)Dynamo (Perm)Dynamo (Saint Petersburg)Dynamo (Stavropol)Dynamo (Vologda)Dynamo (Yakutsk)Dynamo-Imamat (Makhachkala)Energiya (Chaikovskiy)Energiya (Pyatigorsk)Energiya-Tekstilshchik (Kamyshin)FK Chertanovo (Moscow)FK Derbent (Derbent)FK Gatchina (Gatchina)FK Mezhdurechensk (Mezhdurechensk)FK Mozdok (Mozdok)FK Oryol (Oryol)FK TRASCO (Moscow)FK Volgodonsk (Volgodonsk)Fabus (Bronnitsy)Fakel (Voronezh)GFK Orekhovo (Orekhovo-Zuevo)Gazovik (Orenburg)Gazovik-Gazprom (Izhevsk)Gornyak (Kachkanar)Gornyak (Kushva)Industriya (Obninsk)Iriston (Vladikavkaz)Irtysh (Omsk)Irtysh (Tobolsk)Istochnik (Rostov-on-Don)KAMAZ-Chally (Naberezhnye Chelny)Kavkazkabel (Prokhladnyi)Khimik (Dzerzhinsk)Kolos (Krasnodar)Kosmos (Dolgoprudny)Krasnogvardeyets (Moscow)Kristall (Dyatkovo)Kristall (Sergach)Krylia Sovetov (Samara)Kuban (Krasnodar)Kuban (Slavyansk-na-Kubani)Kuzbass (Kemerovo)Lada (Dimitrovgrad)Lada (Tolyatti)Lokomotiv (Chita)Lokomotiv (Liski)Lokomotiv (Moscow)Lokomotiv (Nizhniy Novgorod)Lokomotiv (Yelyets)Lokomotiv-Saturn (Saint Petersburg)Luch (Tula)MChS-Selyatino (Selyatino)Mashinostroitel (Pskov)Mashinostroitel (Sergiyev Posad)Metallurg (Krasnoyarsk)Metallurg (Krasny Sulin)Metallurg (Lipetsk)Metallurg (Magnitogorsk)Metallurg (Pikalevo)Metallurg (Vyksa)Metallurg-Zabsib (Novokuznetsk)Metiznik (Magnitogorsk)Monolit (Moscow)Mosenergo (Moscow)Motor (Prokopievsk)Neftekhimik (Nizhnekamsk)Neftyanik (Pokhvistnevo)Neftyanik (Yaroslavl)Niva (Slavyansk-na-Kubani)Nosta (Novotroitsk)Oka (Kolomna)Okean (Nakhodka)Olimp (Kislovodsk)Planeta (Bugulma)Progress (Zelenodolsk)Rostselmash (Rostov-on-Don)Rotor (Volgograd)Rubin (Kazan)SKA (Khabarovsk)SKA (Rostov-on-Don)Sakhalin (Kholmsk)Salyut (Saratov)Salyut-Yukos (Belgorod)Samotlor-XXI (Nizhnevartovsk)Saturn (Ramenskoye)Saturn-1991 (Saint Petersburg)Selenga (Ulan-Ude)Shakhtyor (Shakhty)Shinnik (Yaroslavl)Sibir (Kurgan)Sodovik (Sterlitamak)Sokol-PZhD (Saratov)Spartak (Kostroma)Spartak (Moscow)Spartak (Nalchik)Spartak (Ryazan)Spartak (Shchyolkovo)Spartak (Tambov)Spartak-Bratskiy (Yuzhnyi)Svetotekhnika (Saransk)Tekstilshchik (Ivanovo)Titan (Reutov)Tom (Tomsk)Torgmash (Lyubertsy)Torpedo (Armavir)Torpedo (Arzamas)Torpedo (Pavlovo)Torpedo (Rubtsovsk)Torpedo (Taganrog)Torpedo (Vladimir)Torpedo (Volzhskiy)Torpedo-Luzhniki (Moscow)Trubnik (Kamensk-Uralksiy)Turbostroitel (Kaluga)UralAZ (Miass)Uralets (Nizhniy Tagil)Uralmash (Ekaterinburg)Venets (Gulkevichi)Viktoria (Nazarovo)Volga (Balakovo)Volga (Ulyanovsk)Volgar-Gazprom (Astrakhan)Volochanin (Vyshniy-Volochek)Vympel (Rybinsk)Zarya (Leninsk-Kuznetskiy)Zavodchanin (Saratov)Zenit (Izhevsk)Zenit (Penza)Zenit (Saint Petersburg)Zhemchuzhina (Sochi)Zvezda (Irkutsk)Zvezda (Perm)Team 2- AllАнжи (Махачкала)Крылья Советов (Самара)
Local time
UEFA Nations League 2024/25 added
April update of the FIFA/Coca-Cola World Ranking
European championship 2024 added
Tomorrow, April 26
Mamelodi Sundowns Espérance
20:00
Al-Ahly Cairo TP Mazembe
21:00
Ararat Van
19:00
FK Vitebsk BATE
18:30
Dynamo Brest Naftan
20:30
Queens Park Rangers Leeds United
Zalaegerszegi TE Puskás
Bochum Hoffenheim
Kolxet`i 1913 Samtredia
Dinamo Tbilisi Telavi
Almería Getafe
Frosinone Salernitana
20:45
Piast Warta
18:00
Jagiellonia Pogoń
Gil Vicente Arouca
20:15
Montpellier Nantes
Istra 1961 Slaven
Vaprus Nõmme United
Brisbane Roar Adelaide United
19:45
Yesterday, April 24
Huachipato The Strongest
0:0
Botafogo Universitario
3:1
Bolívar Flamengo
2:1
Independiente del Valle Palmeiras
2:3
Nacional Deportivo Táchira
Libertad River Plate
1:2
Real Tomayapo Belgrano
0:2
Danubio Atlético Paranaense
0:1
Deportivo Rayo Zuliano Sportivo Ameliano
0:4
Coquimbo Unido Racing Club Avellaneda
Bragantino Luqueño
Yokohama F. Marinos Ulsan Hyundai
3:2 aetpen. 5:4
Central Coast Mariners Abdish-Ata
3:0
Columbus Crew Monterrey
FK Orenburg Dynamo
FK Nizhniy Novgorod Lokomotiv
FK Krasnodar Baltika
3:2
Zenit Rubin
Alaniya Kuban
Neftekhimik Shinnik
Volgar Torpedo
1:1
FK Tyumen Chernomorets
Akron Leningradets
FK Khimki KAMAZ
1:0
SKA-Khabarovsk Rodina
Sokol Yenisey
Dynamo Mahachkala Arsenal
FK Krasnodar-2 FK Murom
Metallurg FK Chelyabinsk
2:2
Chaika FK Ufa
Rotor Veles
FK Novosibirsk Rodina-2
Mashuk-KMV Dynamo Bryansk
Tekstilshchik Torpedo Miass
Volga Khimik
Avangard FK Kaluga
Irtysh Spartak Kostroma
Pobeda FK Sevastopol
Kuban-Holding Spartak-Nalchik
Wolverhampton Wanderers AFC Bournemouth
Crystal Palace Newcastle United
2:0
Everton Liverpool
Manchester United Sheffield United
4:2
Coventry City Hull City
Twente Almere City
Ajax Excelsior
Panevėžys Džiugas
18:00*
TransINVEST Hegelmann Litauen
Žalgiris Kaunas Banga
0:3
Žalgiris Vilnius Dainava
4:0
Lorient Paris Saint-Germain
1:4
Monaco Lille
Marseille Nice
AIK Värnamo
Brommapojkarna Sirius
Göteborg Häcken
Current
15.11.2023 – 01.10.2025
World Cup 2026,Qualifying tournament, Africa
23.03.2024 – 14.07.2024
Copa América 2024,Qualifying play-offs
12.10.2023 – 11.06.2024
Asian Cup 2027,Qualifying tournament
27.06.2023 – 01.06.2024
UEFA Champions League 2023/24
08.08.2023 – 22.05.2024
Europa League 2023/24
13.07.2023 – 29.05.2024
UEFA Europa Conference League 2023/24
06.02.2024 – 30.11.2024
Copa Libertadores 2024
05.03.2024 – 23.11.2024
Copa Sudamericana 2024
15.08.2023 – 25.05.2024
AFC Champions League 2023/24
08.08.2023 – 05.05.2024
AFC Cup 2023/24
18.08.2023 – 25.05.2024
CAF Champions League 2023/24
18.08.2023 – 17.05.2024
CAF Confederation Cup 2023/24
08.02.2024 – 28.05.2024
OFC Champions League 2024
06.02.2024 – 02.06.2024
CONCACAF Champions Cup 2024,Final tournament