Football matches in June 2010 |
26.06 16:00 | Uruguay | | South Korea | 2:1 (1:0) | |||||
Port Elizabeth | |||||||||
26.06 20:30 | USA | | Ghana | 1:2 aet (0:1, 1:1) | |||||
Rustenburg | |||||||||
27.06 16:00 | Germany | | England | 4:1 (2:1) | |||||
Bloemfontein | |||||||||
27.06 20:30 | Argentina | | Mexico | 3:1 (2:0) | |||||
Johannesburg | |||||||||
28.06 16:00 | Netherlands | | Slovakia | 2:1 (1:0) | |||||
Durban | |||||||||
28.06 20:30 | Brazil | | Chile | 3:0 (2:0) | |||||
Johannesburg | |||||||||
29.06 16:00 | Paraguay | | Japan | 0:0 aet, pen. 5:3 | |||||
Pretoria | |||||||||
29.06 20:30 | Spain | | Portugal | 1:0 (0:0) | |||||
Cape Town |
Day 3 | |||||||||
22.06 16:00 | Mexico | | Uruguay | 0:1 (0:1) | |||||
Rustenburg | |||||||||
22.06 16:00 | France | | South Africa | 1:2 (0:2) | |||||
Bloemfontein | |||||||||
Day 2 | |||||||||
16.06 20:30 | South Africa | | Uruguay | 0:3 (0:1) | |||||
Pretoria | |||||||||
17.06 20:30 | France | | Mexico | 0:2 (0:0) | |||||
Polokwane | |||||||||
Day 1 | |||||||||
11.06 16:00 | South Africa | | Mexico | 1:1 (0:0) | |||||
Johannesburg | |||||||||
11.06 20:30 | Uruguay | | France | 0:0 | |||||
Cape Town |
Day 3 | |||||||||
22.06 20:30 | Greece | | Argentina | 0:2 (0:0) | |||||
Polokwane | |||||||||
22.06 20:30 | Nigeria | | South Korea | 2:2 (1:1) | |||||
Durban | |||||||||
Day 2 | |||||||||
17.06 13:30 | Argentina | | South Korea | 4:1 (2:1) | |||||
Johannesburg | |||||||||
17.06 16:00 | Greece | | Nigeria | 2:1 (1:1) | |||||
Bloemfontein | |||||||||
Day 1 | |||||||||
12.06 13:30 | South Korea | | Greece | 2:0 (1:0) | |||||
Port Elizabeth | |||||||||
12.06 16:00 | Argentina | | Nigeria | 1:0 (1:0) | |||||
Johannesburg |
Day 3 | |||||||||
23.06 16:00 | Slovenia | | England | 0:1 (0:1) | |||||
Port Elizabeth | |||||||||
23.06 16:00 | USA | | Algeria | 1:0 (0:0) | |||||
Pretoria | |||||||||
Day 2 | |||||||||
18.06 16:00 | Slovenia | | USA | 2:2 (2:0) | |||||
Johannesburg | |||||||||
18.06 20:30 | England | | Algeria | 0:0 | |||||
Cape Town | |||||||||
Day 1 | |||||||||
12.06 20:30 | England | | USA | 1:1 (1:1) | |||||
Rustenburg | |||||||||
13.06 13:30 | Algeria | | Slovenia | 0:1 (0:0) | |||||
Polokwane |
Day 3 | |||||||||
23.06 20:30 | Ghana | | Germany | 0:1 (0:0) | |||||
Johannesburg | |||||||||
23.06 20:30 | Australia | | Serbia | 2:1 (0:0) | |||||
Nelspruit | |||||||||
Day 2 | |||||||||
18.06 13:30 | Germany | | Serbia | 0:1 (0:1) | |||||
Port Elizabeth | |||||||||
19.06 16:00 | Ghana | | Australia | 1:1 (1:1) | |||||
Rustenburg | |||||||||
Day 1 | |||||||||
13.06 16:00 | Serbia | | Ghana | 0:1 (0:0) | |||||
Pretoria | |||||||||
13.06 20:30 | Germany | | Australia | 4:0 (2:0) | |||||
Durban |
Day 3 | |||||||||
24.06 20:30 | Cameroon | | Netherlands | 1:2 (0:1) | |||||
Cape Town | |||||||||
24.06 20:30 | Denmark | | Japan | 1:3 (0:2) | |||||
Rustenburg | |||||||||
Day 2 | |||||||||
19.06 13:30 | Netherlands | | Japan | 1:0 (0:0) | |||||
Durban | |||||||||
19.06 20:30 | Cameroon | | Denmark | 1:2 (1:1) | |||||
Pretoria | |||||||||
Day 1 | |||||||||
14.06 13:30 | Netherlands | | Denmark | 2:0 (0:0) | |||||
Johannesburg | |||||||||
14.06 16:00 | Japan | | Cameroon | 1:0 (1:0) | |||||
Bloemfontein |
Day 3 | |||||||||
24.06 16:00 | Paraguay | | New Zealand | 0:0 | |||||
Polokwane | |||||||||
24.06 16:00 | Slovakia | | Italy | 3:2 (1:0) | |||||
Johannesburg | |||||||||
Day 2 | |||||||||
20.06 13:30 | Slovakia | | Paraguay | 0:2 (0:1) | |||||
Bloemfontein | |||||||||
20.06 16:00 | Italy | | New Zealand | 1:1 (1:1) | |||||
Nelspruit | |||||||||
Day 1 | |||||||||
14.06 20:30 | Italy | | Paraguay | 1:1 (0:1) | |||||
Cape Town | |||||||||
15.06 13:30 | New Zealand | | Slovakia | 1:1 (0:0) | |||||
Rustenburg |
Day 3 | |||||||||
25.06 16:00 | North Korea | | Côte d'Ivoire | 0:3 (0:2) | |||||
Nelspruit | |||||||||
25.06 16:00 | Portugal | | Brazil | 0:0 | |||||
Durban | |||||||||
Day 2 | |||||||||
20.06 20:30 | Brazil | | Côte d'Ivoire | 3:1 (1:0) | |||||
Johannesburg | |||||||||
21.06 13:30 | Portugal | | North Korea | 7:0 (1:0) | |||||
Cape Town | |||||||||
Day 1 | |||||||||
15.06 16:00 | Côte d'Ivoire | | Portugal | 0:0 | |||||
Port Elizabeth | |||||||||
15.06 20:30 | Brazil | | North Korea | 2:1 (0:0) | |||||
Johannesburg |
Day 3 | |||||||||
25.06 20:30 | Switzerland | | Honduras | 0:0 | |||||
Bloemfontein | |||||||||
25.06 20:30 | Chile | | Spain | 1:2 (0:2) | |||||
Pretoria | |||||||||
Day 2 | |||||||||
21.06 16:00 | Chile | | Switzerland | 1:0 (0:0) | |||||
Port Elizabeth | |||||||||
21.06 20:30 | Spain | | Honduras | 2:0 (1:0) | |||||
Johannesburg | |||||||||
Day 1 | |||||||||
16.06 13:30 | Honduras | | Chile | 0:1 (0:1) | |||||
Nelspruit | |||||||||
16.06 16:00 | Spain | | Switzerland | 0:1 (0:0) | |||||
Durban |
2nd leg | 1st leg | total | |||||||
05.06 | Zambia | | South Africa | 1:1 | 0:1 | 1:2 | |||
05.06 | Malawi | | Angola | 0:2 | 1:1 | 1:3 | |||
06.06 | Zimbabwe | | Seychelles | 2:0 | 4:2 | 6:2 | |||
01.06 14:00 | Australia | | Denmark | 1:0 (0:0) | |||||
South Africa, Johannesburg | |||||||||
01.06 19:30 | Portugal | | Cameroon | 3:1 (1:0) | |||||
Covilhã | |||||||||
01.06 20:15 | Switzerland | | Costa Rica | 0:1 (0:0) | |||||
Sion | |||||||||
01.06 20:30 | Netherlands | | Ghana | 4:1 (1:0) | |||||
Rotterdam | |||||||||
02.06 15:30 | Zimbabwe | | Brazil | 0:3 (0:2) | |||||
Harare | |||||||||
02.06 18:30 | Greece | | Paraguay | 0:2 (0:2) | |||||
Switzerland, Winterthur | |||||||||
02.06 18:30 | Azerbaijan | | Honduras | 0:0 | |||||
Austria, Zell am See Alois Latini Stadion | |||||||||
02.06 19:00 | Norway | | Ukraine | 0:1 (0:0) | |||||
Oslo | |||||||||
02.06 19:00 | Romania | | Macedonia | 0:1 (0:1) | |||||
Austria, Bischofshofen Stadion Bischofshofen | |||||||||
02.06 20:00 | Albania | | Andorra | 1:0 (1:0) | |||||
Tiranë | |||||||||
02.06 20:30 | Belarus | | Sweden | 0:1 (0:0) | |||||
Minsk | |||||||||
02.06 20:30 | Poland | | Serbia | 0:0 | |||||
Austria, Kufstein | |||||||||
03.06 18:00 | Spain | | South Korea | 1:0 (0:0) | |||||
Austria, Innsbruck | |||||||||
03.06 19:15 | Italy | | Mexico | 1:2 (0:1) | |||||
Belgium, Bruxelles | |||||||||
03.06 20:30 | Germany | | Bosnia and Herzegovina | 3:1 (0:1) | |||||
Frankfurt am Main | |||||||||
04.06 12:20 | Japan | | Côte d'Ivoire | 0:2 (0:1) | |||||
Switzerland, Sion | |||||||||
04.06 19:00 | Luxembourg | | Faroe Islands | 0:0 | |||||
Hesper | |||||||||
04.06 20:00 | France | | China | 0:1 (0:0) | |||||
Réunion, Saint-Pierre | |||||||||
04.06 20:00 | Sudan | | Palestine | 1:1 (1:1) | |||||
Omdurman | |||||||||
04.06 20:45 | Slovenia | | New Zealand | 3:1 (3:1) | |||||
Maribor | |||||||||
05.06 14:00 | Netherlands | | Hungary | 6:1 (1:1) | |||||
Amsterdam | |||||||||
05.06 14:15 | South Africa | | Denmark | 1:0 (0:0) | |||||
Johannesburg | |||||||||
05.06 14:30 | USA | | Australia | 3:1 (2:1) | |||||
South Africa, Johannesburg | |||||||||
05.06 15:00 | Ghana | | Latvia | 1:0 (0:0) | |||||
England, Milton Keynes | |||||||||
05.06 17:00 | Slovakia | | Costa Rica | 3:0 (1:0) | |||||
Bratislava | |||||||||
05.06 18:00 | Algeria | | UAE | 1:0 (0:0) | |||||
Germany, Fürth | |||||||||
05.06 19:30 | Romania | | Honduras | 3:0 (2:0) | |||||
Austria, Sankt Veit an der Glan | |||||||||
05.06 20:30 | Serbia | | Cameroon | 4:3 (4:2) | |||||
Belgrade | |||||||||
05.06 20:45 | Switzerland | | Italy | 1:1 (1:1) | |||||
Genève | |||||||||
06.06 16:00 | Nigeria | | North Korea | 3:1 (1:0) | |||||
South Africa, Johannesburg | |||||||||
07.06 18:00 | Tanzania | | Brazil | 1:5 (0:2) | |||||
Dar es Salaam | |||||||||
08.06 16:30 | Portugal | | Mozambique | 3:0 (0:0) | |||||
South Africa, Johannesburg | |||||||||
08.06 22:00 | Spain | | Poland | 6:0 (2:0) | |||||
Murcia | |||||||||
19.06 | Northern Mariana Islands | | Guam | 1:1 (0:0) | |||||
Saipan | |||||||||
19.06 | Niger | | Chad | 1:1 (0:1) | |||||
Niamey | |||||||||
20.06 20:15 | Sudan | | Tunisia | 2:6 (0:2) | |||||
Omdurman | |||||||||
26.06 16:00 | China | | Tajikistan | 4:0 (1:0) | |||||
Kūnmíng Xingyao Sports Center |
Day 1 | |||||||||
29.06 19:00 | Santa Coloma | | Birkirkara | 0:3* | |||||
Andorra la Vella | |||||||||
30.06 20:30 | Tre Fiori | | Rudar | 0:3 (0:2) | |||||
Serravalle |
05.06 14:00 | Torpedo (Moscow) | | Saturn-2 (Zhukovsky) | 3:0 (1:0) | |||||
Moscow | |||||||||
05.06 18:00 | Zenit (Penza) | | Zvezda (Ryazan) | 0:1 (0:1) | |||||
Penza | |||||||||
05.06 18:00 | Metallurg (Lipetsk) | | FK Gubkin (Gubkin) | 2:0 (1:0) | |||||
Lipetsk | |||||||||
05.06 18:00 | Chernomorets (Novorossiysk) | | Angusht (Nazran) | 3:1 (0:0) | |||||
Novorossiysk | |||||||||
05.06 19:00 | Torpedo (Armavir) | | FK Astrahan (Astrakhan) | 3:0 (2:0) | |||||
Armavir | |||||||||
09.06 18:00 | FK Istra (Istra) | | Lokomotiv-2 (Moscow) | 2:1 (0:0) | |||||
Istra | |||||||||
09.06 18:30 | Pskov-747 (Pskov) | | Volga (Tver) | 1:0 (1:0) | |||||
Pskov | |||||||||
09.06 18:30 | Torpedo (Vladimir) | | Sheksna (Cherepovets) | 1:0 (0:0) | |||||
Vladimir | |||||||||
14.06 19:00 | Sokol (Saratov) | | Dynamo (Kirov) | 4:1 (2:1) | |||||
Saratov | |||||||||
14.06 19:00 | Gornyak (Uchaly) | | Gazovik (Orenburg) | 2:1 (0:1) | |||||
Uchaly | |||||||||
15.06 18:00 | Okean (Nakhodka) | | Sakhalin (Yuzhno-Sahalinsk) | 0:2 (0:0) | |||||
Nakhodka | |||||||||
15.06 19:00 | Radian-Baikal (Irkutsk) | | Dynamo (Barnaul) | 3:0 (2:0) | |||||
Irkutsk |
Day 18 | |||||||||
26.06 18:00 | Mordovia | | Kuban | 3:0 (2:0) | |||||
Saransk | |||||||||
26.06 18:00 | FK Nizhniy Novgorod | | FK Khimki | 2:0 (2:0) | |||||
Nizhny Novgorod | |||||||||
26.06 18:00 | Dynamo Bryansk | | Ural | 0:2 (0:1) | |||||
Bryansk | |||||||||
26.06 19:00 | Volgar-Gazprom | | Luch-Energiya | 2:1 (0:1) | |||||
Astrakhan | |||||||||
26.06 19:00 | Rotor | | SKA-Energiya | 0:2 (0:1) | |||||
Volgograd | |||||||||
26.06 19:00 | Shinnik | | Irtysh | 1:0 (0:0) | |||||
Yaroslavl | |||||||||
26.06 20:00 | Zhemchuzhina-Sochi | | Volga | 0:2 (0:0) | |||||
Sochi | |||||||||
26.06 20:00 | FK Krasnodar | | KAMAZ | 3:2 (2:1) | |||||
Krasnodar | |||||||||
Day 17 | |||||||||
23.06 18:00 | Mordovia | | FK Khimki | 2:1 (1:1) | |||||
Saransk | |||||||||
23.06 18:00 | FK Nizhniy Novgorod | | Kuban | 3:1 (1:1) | |||||
Nizhny Novgorod | |||||||||
23.06 18:30 | Shinnik | | Ural | 1:1 (0:0) | |||||
Yaroslavl | |||||||||
23.06 19:00 | Volgar-Gazprom | | SKA-Energiya | 1:0 (0:0) | |||||
Astrakhan | |||||||||
23.06 19:00 | Rotor | | Luch-Energiya | 2:2 (2:0) | |||||
Volgograd | |||||||||
23.06 19:00 | Dynamo Bryansk | | Irtysh | 2:1 (0:0) | |||||
Bryansk | |||||||||
23.06 19:00 | Baltika | | Dynamo Sankt-Petersburg | 2:0 (2:0) | |||||
Kaliningrad | |||||||||
23.06 19:00 | Salyut | | Avangard | 0:0 | |||||
Belgorod | |||||||||
23.06 20:00 | Zhemchuzhina-Sochi | | KAMAZ | 3:2 (1:2) | |||||
Sochi | |||||||||
23.06 20:00 | FK Krasnodar | | Volga | 3:3 (1:0) | |||||
Krasnodar | |||||||||
Day 16 | |||||||||
15.06 18:30 | KAMAZ | | Dynamo Bryansk | 1:1 (0:1) | |||||
Naberezhnye Chelny | |||||||||
15.06 18:30 | Irtysh | | Baltika | 2:0 (0:0) | |||||
Omsk | |||||||||
15.06 18:30 | Avangard | | Volgar-Gazprom | 1:0 (0:0) | |||||
Kursk | |||||||||
15.06 19:00 | SKA-Energiya | | FK Nizhniy Novgorod | 0:1 (0:0) | |||||
Khabarovsk | |||||||||
15.06 19:00 | Luch-Energiya | | Mordovia | 2:0 (2:0) | |||||
Vladivostok | |||||||||
15.06 19:00 | Volga | | Shinnik | 1:0 (0:0) | |||||
Nizhny Novgorod | |||||||||
15.06 19:00 | Ural | | Dynamo Sankt-Petersburg | 2:0 (0:0) | |||||
Yekaterinburg | |||||||||
15.06 19:00 | Salyut | | Rotor | 2:1 (0:0) | |||||
Belgorod | |||||||||
15.06 20:00 | FK Khimki | | FK Krasnodar | 0:0 | |||||
Khimki | |||||||||
15.06 20:00 | Kuban | | Zhemchuzhina-Sochi | 0:1 (0:0) | |||||
Krasnodar | |||||||||
Day 15 | |||||||||
12.06 17:00 | Volga | | Dynamo Bryansk | 1:1 (1:0) | |||||
Nizhny Novgorod | |||||||||
12.06 17:00 | Ural | | Baltika | 1:0 (1:0) | |||||
Yekaterinburg | |||||||||
12.06 17:00 | Irtysh | | Dynamo Sankt-Petersburg | 0:2 (0:1) | |||||
Omsk | |||||||||
12.06 18:00 | Luch-Energiya | | FK Nizhniy Novgorod | 3:1 (2:1) | |||||
Vladivostok | |||||||||
12.06 18:30 | KAMAZ | | Shinnik | 1:2 (1:0) | |||||
Naberezhnye Chelny | |||||||||
12.06 18:30 | Avangard | | Rotor | 1:3 (1:2) | |||||
Kursk | |||||||||
12.06 19:00 | SKA-Energiya | | Mordovia | 3:1 (2:0) | |||||
Khabarovsk | |||||||||
12.06 19:00 | FK Khimki | | Zhemchuzhina-Sochi | 3:1 (1:1) | |||||
Khimki | |||||||||
12.06 19:00 | Salyut | | Volgar-Gazprom | 1:2 (1:1) | |||||
Belgorod | |||||||||
12.06 20:00 | Kuban | | FK Krasnodar | 3:0 (1:0) | |||||
Krasnodar | |||||||||
Day 14 | |||||||||
04.06 18:00 | Mordovia | | Avangard | 0:1 (0:1) | |||||
Saransk | |||||||||
04.06 18:00 | FK Nizhniy Novgorod | | Salyut | 3:0 (0:0) | |||||
Nizhny Novgorod | |||||||||
04.06 18:30 | Shinnik | | Kuban | 0:1 (0:1) | |||||
Yaroslavl | |||||||||
04.06 19:00 | Dynamo Bryansk | | FK Khimki | 1:1 (1:0) | |||||
Bryansk | |||||||||
04.06 19:00 | Baltika | | Volga | 0:0 | |||||
Kaliningrad | |||||||||
04.06 19:00 | Dynamo Sankt-Petersburg | | KAMAZ | 1:1 (0:0) | |||||
Saint Petersburg | |||||||||
04.06 20:00 | Zhemchuzhina-Sochi | | Luch-Energiya | 0:0 | |||||
Sochi | |||||||||
04.06 20:00 | FK Krasnodar | | SKA-Energiya | 3:0 (3:0) | |||||
Krasnodar | |||||||||
Day 13 | |||||||||
01.06 18:00 | Baltika | | KAMAZ | 2:4 (1:1) | |||||
Khimki | |||||||||
01.06 18:00 | Mordovia | | Salyut | 0:1 (0:0) | |||||
Saransk | |||||||||
01.06 18:00 | FK Nizhniy Novgorod | | Avangard | 3:2 (1:1) | |||||
Nizhny Novgorod | |||||||||
01.06 18:30 | Shinnik | | FK Khimki | 0:0 | |||||
Yaroslavl | |||||||||
01.06 19:00 | Dynamo Bryansk | | Kuban | 0:2 (0:2) | |||||
Bryansk | |||||||||
01.06 19:00 | Dynamo Sankt-Petersburg | | Volga | 1:1 (0:1) | |||||
Saint Petersburg | |||||||||
01.06 19:00 | Ural | | Irtysh | 1:0 (0:0) | |||||
Yekaterinburg | |||||||||
01.06 19:00 | Volgar-Gazprom | | Rotor | 0:0 | |||||
Astrakhan | |||||||||
01.06 20:00 | Zhemchuzhina-Sochi | | SKA-Energiya | 1:0 (1:0) | |||||
Sochi | |||||||||
01.06 20:00 | FK Krasnodar | | Luch-Energiya | 3:0 (1:0) | |||||
Krasnodar |
Day 14 | |||||||||
27.06 14:00 | Sever | | Torpedo Vladimir | 0:0 | |||||
Kirovsk | |||||||||
27.06 15:30 | Dnepr | | FK Istra | 1:1 (1:0) | |||||
Smolensk | |||||||||
27.06 17:00 | Nara-ShBFR | | Lokomotiv-2 | 0:0 | |||||
Naro-Fominsk | |||||||||
27.06 18:00 | Dynamo Vologda | | Pskov-747 | 2:0 (2:0) | |||||
Vologda | |||||||||
27.06 18:00 | Spartak Kostroma | | Volga Tver | 0:1 (0:0) | |||||
Karavayevo | |||||||||
27.06 18:00 | Sheksna | | Sportakademklub | 1:0 (1:0) | |||||
Cherepovets | |||||||||
27.06 18:30 | Tekstilshchik | | Zelenograd | 1:2 (1:1) | |||||
Ivanovo | |||||||||
Day 13 | |||||||||
24.06 18:00 | Dynamo Vologda | | Sportakademklub | 4:1 (2:0) | |||||
Vologda | |||||||||
24.06 18:00 | Sever | | Dynamo Kostroma | 2:3 (2:0) | |||||
Kirovsk | |||||||||
24.06 18:00 | Spartak Kostroma | | Zelenograd | 1:0 (0:0) | |||||
Karavayevo | |||||||||
24.06 18:00 | Torpedo-ZIL | | Volochanin-Ratmir | 1:0 (0:0) | |||||
Moscow | |||||||||
24.06 18:00 | Sheksna | | Pskov-747 | 0:1 (0:0) | |||||
Cherepovets | |||||||||
24.06 18:30 | Dnepr | | Nara-ShBFR | 2:2 (0:2) | |||||
Smolensk | |||||||||
24.06 18:30 | Tekstilshchik | | Volga Tver | 0:2 (0:1) | |||||
Ivanovo | |||||||||
24.06 19:00 | Lokomotiv-2 | | FK Istra | 4:1 (1:0) | |||||
Moscow | |||||||||
Day 12 | |||||||||
16.06 15:30 | Sportakademklub | | Sever | 2:2 (1:1) | |||||
Moscow | |||||||||
16.06 18:00 | Volga Tver | | Sheksna | 3:0 (0:0) | |||||
Tver | |||||||||
16.06 18:00 | Dynamo Kostroma | | Torpedo-ZIL | 0:1 (0:1) | |||||
Karavayevo | |||||||||
16.06 18:00 | Nara-ShBFR | | Tekstilshchik | 2:0 (0:0) | |||||
Naro-Fominsk | |||||||||
16.06 18:00 | FK Istra | | Spartak Kostroma | 3:0 (1:0) | |||||
Istra | |||||||||
16.06 18:30 | Zelenograd | | Dynamo Vologda | 0:4 (0:1) | |||||
Zelenograd | |||||||||
16.06 19:00 | Lokomotiv-2 | | Dnepr | 1:1 (0:0) | |||||
Moscow | |||||||||
17.06 18:00 | Volochanin-Ratmir | | Torpedo Vladimir | 0:2 (0:0) | |||||
Vyshny Volochyok | |||||||||
Day 11 | |||||||||
13.06 17:00 | Nara-ShBFR | | Spartak Kostroma | 0:0 | |||||
Naro-Fominsk | |||||||||
13.06 18:00 | Volga Tver | | Dynamo Vologda | 1:3 (1:0) | |||||
Tver | |||||||||
13.06 18:00 | Dynamo Kostroma | | Volochanin-Ratmir | 2:5 (0:1) | |||||
Karavayevo | |||||||||
13.06 18:00 | FK Istra | | Tekstilshchik | 2:1 (1:0) | |||||
Istra | |||||||||
13.06 18:30 | Zelenograd | | Sheksna | 0:2 (0:1) | |||||
Zelenograd | |||||||||
13.06 18:30 | Pskov-747 | | Sever | 1:2 (1:1) | |||||
Pskov | |||||||||
13.06 18:30 | Torpedo Vladimir | | Torpedo-ZIL | 3:0 (2:0) | |||||
Vladimir | |||||||||
Day 10 | |||||||||
05.06 14:00 | Sever | | Volga Tver | 0:0 | |||||
Kirovsk | |||||||||
05.06 17:00 | Torpedo-ZIL | | Pskov-747 | 2:1 (1:1) | |||||
Moscow | |||||||||
05.06 18:00 | Volochanin-Ratmir | | Sportakademklub | 1:0 (0:0) | |||||
Vyshny Volochyok | |||||||||
05.06 18:00 | Dynamo Vologda | | Nara-ShBFR | 0:0 | |||||
Vologda | |||||||||
05.06 18:00 | Spartak Kostroma | | Lokomotiv-2 | 0:0 | |||||
Karavayevo | |||||||||
05.06 18:00 | Sheksna | | FK Istra | 1:0 (0:0) | |||||
Cherepovets | |||||||||
05.06 18:30 | Tekstilshchik | | Dnepr | 0:0 | |||||
Ivanovo | |||||||||
Day 9 | |||||||||
02.06 18:00 | Volochanin-Ratmir | | Pskov-747 | 7:0 (1:0) | |||||
Vyshny Volochyok | |||||||||
02.06 18:00 | Dynamo Vologda | | FK Istra | 1:0 (0:0) | |||||
Vologda | |||||||||
02.06 18:00 | Sever | | Zelenograd | 3:0 (1:0) | |||||
Kirovsk | |||||||||
02.06 18:00 | Spartak Kostroma | | Dnepr | 1:0 (1:0) | |||||
Karavayevo | |||||||||
02.06 18:00 | Torpedo-ZIL | | Sportakademklub | 4:0 (4:0) | |||||
Moscow | |||||||||
02.06 18:00 | Sheksna | | Nara-ShBFR | 2:1 (1:0) | |||||
Cherepovets | |||||||||
02.06 18:30 | Tekstilshchik | | Lokomotiv-2 | 1:2 (1:0) | |||||
Ivanovo | |||||||||
03.06 18:30 | Torpedo Vladimir | | Dynamo Kostroma | 1:2 (0:1) | |||||
Vladimir |
Day 11 | |||||||||
27.06 18:30 | Torpedo Moskva | | Lokomotiv | 1:0 (1:0) | |||||
Moscow | |||||||||
27.06 18:30 | FK Gubkin | | Metallurg | 3:1 (2:1) | |||||
Gubkin | |||||||||
27.06 19:00 | Zvezda | | Rusichi | 2:1 (1:1) | |||||
Ryazan | |||||||||
29.06 18:00 | Vityaz | | Saturn-2 | 2:3 (2:0) | |||||
Podolsk | |||||||||
29.06 18:00 | Zenit | | Spartak Tambov | 2:2 (0:0) | |||||
Penza | |||||||||
29.06 18:00 | Metallurg-Oskol | | Avangard | 0:2 (0:1) | |||||
Stary Oskol | |||||||||
29.06 18:30 | Fakel | | Nika | 5:0 (1:0) | |||||
Voronezh | |||||||||
29.06 18:30 | FK Kaluga | | Znamya Truda | 0:0 | |||||
Kaluga | |||||||||
Day 10 | |||||||||
22.06 18:00 | Avangard | | Fakel | 3:1 (2:1) | |||||
Podolsk | |||||||||
22.06 18:00 | Znamya Truda | | Torpedo Moskva | 0:1 (0:0) | |||||
Orekhovo-Zuyevo | |||||||||
22.06 18:00 | Metallurg | | Vityaz | 4:3 (0:3) | |||||
Lipetsk | |||||||||
22.06 18:00 | Saturn-2 | | Zenit | 1:1 (1:0) | |||||
Yegoryevsk | |||||||||
22.06 18:00 | Spartak Tambov | | Zvezda | 2:3 (0:0) | |||||
Tambov | |||||||||
22.06 18:30 | Nika | | FK Kaluga | 0:1 (0:0) | |||||
Moscow | |||||||||
22.06 18:30 | Rusichi | | Metallurg-Oskol | 1:2 (0:2) | |||||
Oryol | |||||||||
22.06 19:00 | Lokomotiv | | FK Gubkin | 1:2 (1:2) | |||||
Liski | |||||||||
Day 9 | |||||||||
16.06 18:00 | Vityaz | | Lokomotiv | 0:0 | |||||
Podolsk | |||||||||
16.06 18:00 | Zenit | | Metallurg | 2:0 (1:0) | |||||
Penza | |||||||||
16.06 18:00 | Metallurg-Oskol | | Zvezda | 4:2 (1:1) | |||||
Stary Oskol | |||||||||
16.06 18:00 | Saturn-2 | | Spartak Tambov | 0:1 (0:1) | |||||
Yegoryevsk | |||||||||
16.06 18:30 | Torpedo Moskva | | Nika | 7:0 (3:0) | |||||
Moscow | |||||||||
16.06 18:30 | Fakel | | Rusichi | 2:1 (1:1) | |||||
Voronezh | |||||||||
16.06 18:30 | FK Gubkin | | Znamya Truda | 4:0 (3:0) | |||||
Gubkin | |||||||||
16.06 18:30 | FK Kaluga | | Avangard | 2:1 (2:0) | |||||
Kaluga | |||||||||
Day 8 | |||||||||
09.06 17:00 | Lokomotiv | | Zenit | 3:3 (1:3) | |||||
Liski | |||||||||
09.06 18:00 | Avangard | | Torpedo Moskva | 2:1 (1:1) | |||||
Podolsk | |||||||||
09.06 18:00 | Zvezda | | Fakel | 0:3 (0:3) | |||||
Ryazan | |||||||||
09.06 18:00 | Znamya Truda | | Vityaz | 2:4 (2:2) | |||||
Orekhovo-Zuyevo | |||||||||
09.06 18:00 | Metallurg | | Saturn-2 | 2:1 (0:1) | |||||
Lipetsk | |||||||||
09.06 18:00 | Spartak Tambov | | Metallurg-Oskol | 0:2 (0:2) | |||||
Tambov | |||||||||
09.06 18:30 | Nika | | FK Gubkin | 1:2 (0:1) | |||||
Moscow | |||||||||
09.06 18:30 | Rusichi | | FK Kaluga | 0:0 | |||||
Oryol | |||||||||
Day 7 | |||||||||
01.06 18:00 | Zenit | | Znamya Truda | 2:1 (2:0) | |||||
Penza | |||||||||
01.06 18:00 | Metallurg | | Spartak Tambov | 0:1 (0:1) | |||||
Lipetsk | |||||||||
01.06 18:00 | Saturn-2 | | Lokomotiv | 1:0 (0:0) | |||||
Yegoryevsk | |||||||||
01.06 18:30 | Torpedo Moskva | | Rusichi | 1:2 (0:1) | |||||
Moscow | |||||||||
01.06 18:30 | Fakel | | Metallurg-Oskol | 0:1 (0:1) | |||||
Voronezh | |||||||||
01.06 18:30 | FK Gubkin | | Avangard | 3:2 (2:0) | |||||
Gubkin | |||||||||
01.06 18:30 | FK Kaluga | | Zvezda | 1:0 (0:0) | |||||
Kaluga |
Day 13 | |||||||||
28.06 18:00 | Beslan-FAYuR | | Dagdizel | 2:1 (2:0) | |||||
Oktyabrskoye | |||||||||
28.06 18:00 | Mashuk-KMV | | Avtodor | 3:2 (1:2) | |||||
Pyatigorsk | |||||||||
28.06 18:00 | FK Krasnodar-2000 | | FK Astrakhan | 0:0 | |||||
Krasnodar | |||||||||
28.06 18:30 | Dynamo Stavropol | | Energiya | 3:1 (1:0) | |||||
Stavropol | |||||||||
28.06 18:30 | Kavkaztransgaz-2005 | | MITOS | 1:3 (1:2) | |||||
Rydzvyany | |||||||||
28.06 19:00 | SKA | | Angusht | 0:1 (0:0) | |||||
Rostov-on-Don | |||||||||
28.06 19:00 | Torpedo Armavir | | Druzhba | 0:0 | |||||
Armavir | |||||||||
28.06 19:00 | FK Taganrog | | Bataisk-2007 | 1:4 (0:3) | |||||
Taganrog | |||||||||
Day 12 | |||||||||
21.06 18:00 | Avtodor | | FK Krasnodar-2000 | 1:2 (1:1) | |||||
Oktyabrskoye | |||||||||
21.06 18:00 | Angusht | | Beslan-FAYuR | 0:1 (0:0) | |||||
Nazran | |||||||||
21.06 18:00 | Dagdizel | | Mashuk-KMV | 1:3 (1:2) | |||||
Kaspiysk | |||||||||
21.06 18:00 | Energiya | | FK Taganrog | 1:0 (1:0) | |||||
Volzhsky | |||||||||
21.06 18:30 | Bataisk-2007 | | SKA | 0:1 (0:0) | |||||
Bataysk | |||||||||
21.06 18:30 | MITOS | | Chernomorets | 1:3 (0:2) | |||||
Taganrog | |||||||||
21.06 18:45 | FK Astrakhan | | Torpedo Armavir | 1:0 (0:0) | |||||
Astrakhan | |||||||||
21.06 19:00 | Druzhba | | Kavkaztransgaz-2005 | 1:2 (0:1) | |||||
Maykop | |||||||||
Day 11 | |||||||||
14.06 18:00 | FK Krasnodar-2000 | | Dagdizel | 1:1 (0:1) | |||||
Krasnodar | |||||||||
15.06 18:00 | Beslan-FAYuR | | Bataisk-2007 | 3:2 (3:2) | |||||
Oktyabrskoye | |||||||||
15.06 18:00 | Kavkaztransgaz-2005 | | FK Astrakhan | 2:0 (1:0) | |||||
Rydzvyany | |||||||||
15.06 18:00 | Mashuk-KMV | | Angusht | 5:0 (3:0) | |||||
Pyatigorsk | |||||||||
15.06 18:00 | SKA | | Energiya | 1:1 (1:1) | |||||
Rostov-on-Don | |||||||||
15.06 18:30 | FK Taganrog | | Dynamo Stavropol | 1:0 (0:0) | |||||
Taganrog | |||||||||
15.06 19:00 | Torpedo Armavir | | Avtodor | 1:0 (0:0) | |||||
Armavir | |||||||||
15.06 19:30 | Chernomorets | | Druzhba | 4:0 (1:0) | |||||
Novorossiysk | |||||||||
Day 10 | |||||||||
08.06 18:00 | Avtodor | | Kavkaztransgaz-2005 | 0:1 (0:0) | |||||
Oktyabrskoye | |||||||||
08.06 18:00 | Bataisk-2007 | | Mashuk-KMV | 1:0 (0:0) | |||||
Bataysk | |||||||||
08.06 18:00 | Energiya | | Beslan-FAYuR | 3:2 (2:1) | |||||
Volzhsky | |||||||||
08.06 18:30 | Dynamo Stavropol | | SKA | 0:0 | |||||
Stavropol | |||||||||
08.06 18:30 | FK Astrakhan | | Chernomorets | 0:1 (0:1) | |||||
Astrakhan | |||||||||
08.06 19:00 | Druzhba | | MITOS | 3:0 (2:0) | |||||
Maykop | |||||||||
09.06 18:00 | Angusht | | FK Krasnodar-2000 | 0:1 (0:0) | |||||
Nazran | |||||||||
09.06 18:00 | Dagdizel | | Torpedo Armavir | 0:1 (0:1) | |||||
Kaspiysk | |||||||||
Day 9 | |||||||||
01.06 17:00 | Beslan-FAYuR | | Dynamo Stavropol | 0:0 | |||||
Oktyabrskoye | |||||||||
01.06 17:00 | MITOS | | FK Astrakhan | 2:2 (0:1) | |||||
Taganrog | |||||||||
01.06 17:30 | Kavkaztransgaz-2005 | | Dagdizel | 1:0 (0:0) | |||||
Rydzvyany | |||||||||
01.06 18:00 | Mashuk-KMV | | Energiya | 3:1 (1:0) | |||||
Pyatigorsk | |||||||||
01.06 18:00 | SKA | | FK Taganrog | 2:0 (2:0) | |||||
Rostov-on-Don | |||||||||
01.06 18:00 | Torpedo Armavir | | Angusht | 0:0 | |||||
Armavir | |||||||||
02.06 18:00 | FK Krasnodar-2000 | | Bataisk-2007 | 1:0 (0:0) | |||||
Krasnodar |
Day 9 | |||||||||
26.06 17:00 | FK Chelyabinsk | | Gazovik | 2:1 (1:1) | |||||
Chelyabinsk | |||||||||
26.06 17:00 | Khimik | | Rubin-2 | 3:2 (3:2) | |||||
Dzerzhinsk | |||||||||
26.06 18:00 | Volga Ulyanovsk | | Soyuz-Gazprom | 0:0 | |||||
Ulyanovsk | |||||||||
26.06 18:00 | Dynamo Kirov | | FK Tyumen | 1:5 (0:4) | |||||
Kirov | |||||||||
26.06 19:00 | Neftekhimik | | Bashinformsvyaz-Dinamo | 4:1 (2:0) | |||||
Nizhnekamsk | |||||||||
26.06 19:00 | Nosta | | Akademiya | 2:1 (1:0) | |||||
Novotroitsk | |||||||||
26.06 19:00 | Sokol | | Gornyak | 0:1 (0:0) | |||||
Saratov | |||||||||
Day 8 | |||||||||
18.06 17:00 | Akademiya | | Khimik | 2:0 (1:0) | |||||
Tolyatti | |||||||||
18.06 17:00 | Rubin-2 | | Volga Ulyanovsk | 0:1 (0:1) | |||||
Kazan | |||||||||
18.06 18:00 | Soyuz-Gazprom | | Dynamo Kirov | 0:0 | |||||
Izhevsk | |||||||||
18.06 19:00 | Bashinformsvyaz-Dinamo | | Nosta | 3:2 (2:0) | |||||
Ufa | |||||||||
18.06 19:00 | Gazovik | | Neftekhimik | 3:1 (0:1) | |||||
Orenburg | |||||||||
18.06 19:00 | Gornyak | | FK Chelyabinsk | 1:0 (0:0) | |||||
Uchaly | |||||||||
18.06 19:00 | FK Tyumen | | Sokol | 4:4 (2:3) | |||||
Tyumen | |||||||||
Day 7 | |||||||||
10.06 18:00 | Volga Ulyanovsk | | Akademiya | 1:1 (1:0) | |||||
Ulyanovsk | |||||||||
10.06 18:00 | Dynamo Kirov | | Rubin-2 | 2:1 (0:1) | |||||
Kirov | |||||||||
10.06 18:00 | Nosta | | Neftekhimik | 2:4 (1:4) | |||||
Novotroitsk | |||||||||
10.06 18:00 | Khimik | | Bashinformsvyaz-Dinamo | 0:2 (0:1) | |||||
Dzerzhinsk | |||||||||
10.06 18:30 | FK Chelyabinsk | | FK Tyumen | 0:2 (0:2) | |||||
Chelyabinsk | |||||||||
10.06 19:00 | Sokol | | Soyuz-Gazprom | 2:0 (0:0) | |||||
Saratov | |||||||||
10.06 20:00 | Gornyak | | Gazovik | 2:3 (1:0) | |||||
Uchaly | |||||||||
Day 6 | |||||||||
03.06 17:00 | Akademiya | | Dynamo Kirov | 2:1 (0:0) | |||||
Tolyatti | |||||||||
03.06 18:00 | Neftekhimik | | Khimik | 2:2 (1:2) | |||||
Nizhnekamsk | |||||||||
03.06 18:00 | Rubin-2 | | Sokol | 1:1 (0:0) | |||||
Kazan | |||||||||
03.06 18:00 | Soyuz-Gazprom | | FK Chelyabinsk | 0:2 (0:0) | |||||
Izhevsk | |||||||||
03.06 19:00 | Bashinformsvyaz-Dinamo | | Volga Ulyanovsk | 1:0 (0:0) | |||||
Ufa | |||||||||
03.06 19:00 | Gazovik | | Nosta | 4:1 (2:1) | |||||
Orenburg | |||||||||
03.06 19:00 | FK Tyumen | | Gornyak | 2:1 (1:1) | |||||
Tyumen |
Day 12 | |||||||||
27.06 18:00 | Kuzbass | | Metallurg-Kuzbass | 0:2 (0:0) | |||||
Kemerovo | |||||||||
27.06 20:00 | Okean | | Mostovik-Primorye | 0:1 (0:0) | |||||
Nakhodka | |||||||||
27.06 20:00 | Sibiryak | | Metallurg-Yenisey | 1:2 (1:1) | |||||
Bratsk | |||||||||
27.06 20:00 | Smena | | Sakhalin | 2:0 (2:0) | |||||
Komsomolsk-on-Amur | |||||||||
27.06 20:00 | FK Chita | | Radian-Baikal | 4:1 (1:1) | |||||
Chita |
Day 11 | |||||||||
19.06 18:00 | Metallurg-Kuzbass | | Kuzbass | 2:0 (0:0) | |||||
Novokuznetsk | |||||||||
19.06 19:00 | Radian-Baikal | | FK Chita | 2:1 (0:1) | |||||
Irkutsk | |||||||||
19.06 19:00 | Sakhalin | | Smena | 1:0 (1:0) | |||||
Yuzhno-Sakhalinsk | |||||||||
19.06 20:00 | Metallurg-Yenisey | | Sibiryak | 1:0 (0:0) | |||||
Krasnoyarsk | |||||||||
19.06 20:00 | Mostovik-Primorye | | Okean | 1:1 (0:0) | |||||
Ussuriysk | |||||||||
Day 10 | |||||||||
11.06 19:30 | Dynamo Barnaul | | Metallurg-Kuzbass | 0:2 (0:1) | |||||
Barnaul | |||||||||
11.06 19:30 | Sakhalin | | FK Chita | 1:1 (0:1) | |||||
Yuzhno-Sakhalinsk | |||||||||
11.06 20:00 | Metallurg-Yenisey | | Okean | 4:0 (3:0) | |||||
Krasnoyarsk | |||||||||
11.06 20:00 | Sibiryak | | Mostovik-Primorye | 3:2 (1:2) | |||||
Bratsk | |||||||||
11.06 20:00 | Smena | | Radian-Baikal | 0:0 | |||||
Komsomolsk-on-Amur | |||||||||
Day 9 | |||||||||
07.06 19:30 | Kuzbass | | Dynamo Barnaul | 1:2 (1:1) | |||||
Kemerovo | |||||||||
08.06 19:30 | Sakhalin | | Radian-Baikal | 2:0 (1:0) | |||||
Yuzhno-Sakhalinsk | |||||||||
08.06 20:00 | Metallurg-Yenisey | | Mostovik-Primorye | 2:1 (1:0) | |||||
Krasnoyarsk | |||||||||
08.06 20:00 | Sibiryak | | Okean | 1:1 (1:1) | |||||
Bratsk | |||||||||
08.06 20:00 | Smena | | FK Chita | 0:1 (0:0) | |||||
Komsomolsk-on-Amur |
Day 34 | |||||||||
01.06 17:30 | Enerhetyk | | Stal | 2:2 (0:2) | |||||
Burshtyn | |||||||||
10.06 17:00 | PFK Sevastopol | | FK Lviv | 1:0 (0:0) | |||||
Sevastopol | |||||||||
10.06 17:00 | Nyva | | Helios | 1:2 (0:2) | |||||
Ternopil | |||||||||
10.06 17:00 | Desna | | Krymteplytsya | 1:1 (1:1) | |||||
Chernigiv | |||||||||
10.06 17:00 | Arsenal | | FK Kharkiv | 4:1 (3:0) | |||||
Obukhiv SKOR | |||||||||
10.06 17:00 | Dynamo-2 | | Feniks-Illichovets | 0:1 (0:1) | |||||
Chapayivka | |||||||||
10.06 17:00 | Prykarpattya | | Naftovyk-Ukrnafta | 3:3 (2:1) | |||||
Ivano-Frankivsk | |||||||||
10.06 17:00 | PFK Oleksandriya | | Volyn | 0:1 (0:0) | |||||
Oleksandriia | |||||||||
10.06 17:00 | Zirka | | Dnister | 1:2 (0:1) | |||||
Kirovograd | |||||||||
Day 33 | |||||||||
05.06 17:00 | Dnister | | PFK Oleksandriya | 0:1 (0:1) | |||||
Ovidiopol | |||||||||
05.06 17:00 | Volyn | | Prykarpattya | 5:1 (3:0) | |||||
Lutsk | |||||||||
05.06 17:00 | Naftovyk-Ukrnafta | | Dynamo-2 | 1:0 (1:0) | |||||
Okhtyrka | |||||||||
05.06 17:00 | Feniks-Illichovets | | Arsenal | 2:2 (2:1) | |||||
Kalinine | |||||||||
05.06 17:00 | FK Kharkiv | | Enerhetyk | 0:3 | |||||
Kharkiv | |||||||||
05.06 17:00 | Stal | | Desna | 3:0 | |||||
Alchevsk | |||||||||
05.06 17:00 | Krymteplytsya | | Nyva | 4:0 (1:0) | |||||
Molodizhne | |||||||||
05.06 17:00 | Helios | | PFK Sevastopol | 0:1 (0:0) | |||||
Kharkiv | |||||||||
05.06 17:00 | FK Lviv | | Zirka | 2:1 (1:1) | |||||
Dobromyl | |||||||||
Day 27 | |||||||||
01.06 | Dynamo-2 | | Arsenal | 0:1 (0:1) | |||||
Chapayivka |
Day 17 | |||||||||
02.06 | FK Lviv | | PFK Sevastopol | 0:1 (0:1) | |||||
Dobromyl |
28.06 17:00 | Kremin Kremenchuk | | Nyva Vinnytsya | 0:2 (0:1) | |||||
Makariv |
Day 13 | |||||||||
26.06 | Pyunik | | Gandzasar | 0:1 | |||||
26.06 | Impuls | | MIKA | 2:2 | |||||
27.06 | Banants | | Kilikia | 2:0 | |||||
27.06 | Ulisses | | Shirak | 4:0 | |||||
Day 12 | |||||||||
19.06 | Gandzasar | | MIKA | 1:1 | |||||
19.06 | Kilikia | | Ulisses | 1:3 | |||||
20.06 | Shirak | | Impuls | 0:1 | |||||
20.06 | Pyunik | | Banants | 2:3 | |||||
Day 11 | |||||||||
12.06 | Banants | | Gandzasar | 3:0 | |||||
12.06 | MIKA | | Shirak | 6:1 | |||||
13.06 | Ulisses | | Pyunik | 3:1 | |||||
13.06 | Impuls | | Kilikia | 0:3 | |||||
Day 10 | |||||||||
05.06 | Gandzasar | | Shirak | 1:0 | |||||
05.06 | Pyunik | | Impuls | 3:0 | |||||
06.06 | Kilikia | | MIKA | 1:1 | |||||
06.06 | Banants | | Ulisses | 2:0 | |||||
Day 17 | |||||||||
27.06 18:00 | Naftan | | Dynamo Brest | 3:1 (1:1) | |||||
Navapolatsk | |||||||||
27.06 18:00 | Neman | | Tarpeda | 0:0 | |||||
Hrodna | |||||||||
27.06 18:00 | FK Minsk | | Belshina | 3:1 (0:0) | |||||
Minsk | |||||||||
27.06 18:30 | Dnepr | | Shakhtsyor | 0:2 (0:1) | |||||
Mogilev | |||||||||
27.06 18:30 | Partizan | | BATE | 1:1 (1:1) | |||||
Minsk | |||||||||
27.06 19:00 | FK Vitebsk | | Dynamo Minsk | 3:1 (2:0) | |||||
Vitebsk | |||||||||
Day 16 | |||||||||
23.06 18:00 | Dynamo Minsk | | Partizan | 0:0 | |||||
Minsk | |||||||||
23.06 18:30 | Dynamo Brest | | Neman | 4:0 (3:0) | |||||
Brest | |||||||||
23.06 18:30 | Dnepr | | FK Vitebsk | 0:0 | |||||
Mogilev | |||||||||
23.06 19:00 | Shakhtsyor | | Belshina | 1:1 (1:0) | |||||
Salihorsk | |||||||||
23.06 19:00 | Tarpeda | | FK Minsk | 0:4 (0:2) | |||||
Zhodzina | |||||||||
23.06 19:00 | BATE | | Naftan | 1:1 (1:0) | |||||
Barysaw | |||||||||
Day 15 | |||||||||
19.06 18:00 | Naftan | | Dynamo Minsk | 0:2 (0:1) | |||||
Navapolatsk | |||||||||
19.06 18:00 | FK Minsk | | Dynamo Brest | 1:1 (1:0) | |||||
Minsk | |||||||||
19.06 18:00 | Belshina | | Tarpeda | 2:0 (0:0) | |||||
Babruysk | |||||||||
19.06 18:30 | Partizan | | Dnepr | 1:0 (1:0) | |||||
Minsk | |||||||||
19.06 19:00 | FK Vitebsk | | Shakhtsyor | 1:3 (0:0) | |||||
Vitebsk | |||||||||
19.06 19:00 | Neman | | BATE | 0:5 (0:2) | |||||
Hrodna | |||||||||
Day 14 | |||||||||
13.06 18:00 | Dynamo Minsk | | Neman | 1:0 (0:0) | |||||
Minsk | |||||||||
13.06 18:30 | Dynamo Brest | | Belshina | 1:1 (0:0) | |||||
Brest | |||||||||
13.06 18:30 | Dnepr | | Naftan | 1:0 (1:0) | |||||
Mogilev | |||||||||
13.06 19:00 | Shakhtsyor | | Tarpeda | 4:1 (2:0) | |||||
Salihorsk | |||||||||
13.06 19:00 | BATE | | FK Minsk | 1:2 (0:1) | |||||
Barysaw | |||||||||
13.06 19:00 | FK Vitebsk | | Partizan | 0:1 (0:0) | |||||
Vitebsk | |||||||||
Day 13 | |||||||||
09.06 18:00 | Partizan | | Shakhtsyor | 0:2 (0:1) | |||||
Minsk | |||||||||
09.06 18:00 | Naftan | | FK Vitebsk | 0:0 | |||||
Navapolatsk | |||||||||
09.06 18:00 | FK Minsk | | Dynamo Minsk | 0:2 (0:1) | |||||
Minsk | |||||||||
09.06 18:00 | Belshina | | BATE | 0:1 (0:1) | |||||
Babruysk | |||||||||
09.06 18:00 | Tarpeda | | Dynamo Brest | 0:1 (0:0) | |||||
Zhodzina | |||||||||
09.06 19:00 | Neman | | Dnepr | 1:2 (0:0) | |||||
Hrodna | |||||||||
Day 12 | |||||||||
05.06 18:00 | Dynamo Minsk | | Belshina | 3:0 (1:0) | |||||
Minsk | |||||||||
05.06 18:00 | Dnepr | | FK Minsk | 1:5 (1:3) | |||||
Mogilev | |||||||||
05.06 18:00 | Partizan | | Naftan | 1:1 (0:0) | |||||
Minsk | |||||||||
05.06 19:00 | Shakhtsyor | | Dynamo Brest | 2:0 (1:0) | |||||
Salihorsk | |||||||||
05.06 19:00 | BATE | | Tarpeda | 1:0 (0:0) | |||||
Barysaw | |||||||||
05.06 19:00 | FK Vitebsk | | Neman | 2:2 (0:0) | |||||
Vitebsk |
Day 18 | |||||||||
27.06 17:00 | Lokomotiv | | Tobil | 2:0 (0:0) | |||||
Astana | |||||||||
27.06 18:00 | Ordabasy | | Akzhayik | 2:0 (0:0) | |||||
Shymkent | |||||||||
27.06 18:00 | Irtysh | | Atyrau | 3:0 (1:0) | |||||
Pavlodar | |||||||||
27.06 18:00 | Okzhetpes | | Shakhtyor | 0:1 (0:0) | |||||
Kokshetau | |||||||||
27.06 18:00 | Qayrat | | Aqtöbe | 0:2 (0:0) | |||||
Almaty | |||||||||
27.06 19:00 | Zhetysu | | Taraz | 1:0 (0:0) | |||||
Taldykorgan | |||||||||
Day 17 | |||||||||
22.06 18:30 | Atyrau | | Okzhetpes | 1:0 (1:0) | |||||
Atyrau | |||||||||
22.06 18:30 | Taraz | | Irtysh | 1:1 (1:1) | |||||
Taraz | |||||||||
22.06 19:00 | Shakhtyor | | Qayrat | 1:0 (0:0) | |||||
Karagandy | |||||||||
22.06 19:00 | Aqtöbe | | Lokomotiv | 1:2 (1:0) | |||||
Aqtöbe | |||||||||
22.06 19:00 | Akzhayik | | Zhetysu | 0:2 (0:1) | |||||
Oral | |||||||||
22.06 20:00 | Tobil | | Ordabasy | 2:0 (2:0) | |||||
Kostanay | |||||||||
Day 16 | |||||||||
17.06 18:00 | Ordabasy | | Aqtöbe | 0:2 (0:0) | |||||
Shymkent | |||||||||
17.06 18:00 | Okzhetpes | | Taraz | 2:2 (1:1) | |||||
Kokshetau | |||||||||
17.06 18:00 | Qayrat | | Atyrau | 1:0 (1:0) | |||||
Almaty | |||||||||
17.06 19:00 | Lokomotiv | | Shakhtyor | 4:0 (1:0) | |||||
Astana | |||||||||
17.06 19:00 | Akzhayik | | Tobil | 0:2 (0:1) | |||||
Oral | |||||||||
17.06 19:00 | Zhetysu | | Irtysh | 0:0 | |||||
Taldykorgan | |||||||||
Day 15 | |||||||||
13.06 15:00 | Shakhtyor | | Ordabasy | 0:1 (0:1) | |||||
Karagandy | |||||||||
13.06 17:00 | Tobil | | Zhetysu | 0:1 (0:1) | |||||
Kostanay | |||||||||
13.06 17:00 | Atyrau | | Lokomotiv | 2:1 (2:1) | |||||
Atyrau | |||||||||
13.06 18:00 | Irtysh | | Okzhetpes | 1:0 (1:0) | |||||
Pavlodar | |||||||||
13.06 19:00 | Aqtöbe | | Akzhayik | 4:1 (2:0) | |||||
Aqtöbe | |||||||||
13.06 19:00 | Taraz | | Qayrat | 2:1 (0:0) | |||||
Taraz | |||||||||
Day 14 | |||||||||
08.06 18:00 | Ordabasy | | Atyrau | 2:1 (1:1) | |||||
Shymkent | |||||||||
08.06 18:00 | Qayrat | | Irtysh | 0:0 | |||||
Almaty | |||||||||
08.06 18:30 | Zhetysu | | Okzhetpes | 2:2 (0:2) | |||||
Taldykorgan | |||||||||
08.06 19:00 | Lokomotiv | | Taraz | 3:0 (2:0) | |||||
Astana | |||||||||
08.06 19:00 | Akzhayik | | Shakhtyor | 0:3 (0:1) | |||||
Oral | |||||||||
08.06 19:00 | Tobil | | Aqtöbe | 2:1 (1:0) | |||||
Kostanay |
Day 13 | |||||||||
13.06 19:00 | Mashʼal | | Dinamo | 2:1 (1:0) | |||||
Muborak | |||||||||
13.06 19:00 | Paxtakor | | Qizilqum | 0:0 | |||||
Toshkent | |||||||||
14.06 17:40 | FK Olmaliq | | Novbahor | 2:1 (0:0) | |||||
Olmaliq | |||||||||
14.06 18:00 | Metallurg | | Nasaf | 0:0 | |||||
Bekobod | |||||||||
14.06 18:30 | Shoʼrtan | | Lokomotiv | 3:2 (1:1) | |||||
Gʿuzor | |||||||||
14.06 19:00 | Xorazm | | Bunyodkor | 0:1 (0:0) | |||||
Urganch | |||||||||
Day 12 | |||||||||
04.06 18:00 | Neftchi | | Shoʼrtan | 0:2 (0:0) | |||||
Fergana | |||||||||
04.06 18:00 | Lokomotiv | | Metallurg | 1:0 (0:0) | |||||
Toshkent | |||||||||
04.06 18:30 | Qizilqum | | Xorazm | 1:0 (0:0) | |||||
Zarafshon | |||||||||
05.06 17:30 | Dinamo | | FK Olmaliq | 4:2 (1:0) | |||||
Samarqand | |||||||||
05.06 17:30 | Novbahor | | FK Andijon | 2:0 (1:0) | |||||
Namangan | |||||||||
05.06 18:00 | Bunyodkor | | Mashʼal | 3:0 (1:0) | |||||
Toshkent | |||||||||
05.06 19:30 | Nasaf | | Paxtakor | 1:1 (0:0) | |||||
Qarshi | |||||||||
Day 6 | |||||||||
01.06 19:30 | Nasaf | | Dinamo | 2:1 (2:1) | |||||
Qarshi |
Day 9 | |||||||||
25.06 20:00 | ÍBV | | Selfoss | 3:0 (1:0) | |||||
Vestmannaeyjar | |||||||||
27.06 16:00 | Breiðablik | | KR | 2:1 (1:1) | |||||
Kópavogur | |||||||||
27.06 16:00 | FH | | Stjarnan | 1:3 (1:0) | |||||
Hafnarfjörður | |||||||||
27.06 16:00 | Grindavík | | Fylkir | 1:2 (0:1) | |||||
Grindavík | |||||||||
27.06 16:00 | Fram | | Haukar | 0:0 | |||||
Reykjavík | |||||||||
27.06 16:00 | Valur | | Keflavík | 0:2 (0:0) | |||||
Reykjavík | |||||||||
Day 8 | |||||||||
20.06 19:15 | Fylkir | | Breiðablik | 2:4 (1:1) | |||||
Reykjavík | |||||||||
20.06 19:15 | Stjarnan | | Valur | 1:1 (1:0) | |||||
Garðabær | |||||||||
20.06 19:15 | KR | | ÍBV | 1:0 (0:0) | |||||
Reykjavík | |||||||||
21.06 19:15 | Keflavík | | Fram | 1:1 (0:1) | |||||
Keflavík | |||||||||
21.06 19:15 | Selfoss | | FH | 0:2 (0:1) | |||||
Selfoss | |||||||||
21.06 20:00 | Haukar | | Grindavík | 2:3 (2:0) | |||||
Reykjavík | |||||||||
Day 7 | |||||||||
13.06 16:00 | ÍBV | | Fylkir | 1:0 (0:0) | |||||
Vestmannaeyjar | |||||||||
14.06 19:15 | Keflavík | | Haukar | 1:1 (0:0) | |||||
Keflavík | |||||||||
14.06 19:15 | Valur | | Selfoss | 2:1 (0:0) | |||||
Reykjavík | |||||||||
14.06 19:15 | Breiðablik | | Grindavík | 2:3 (2:1) | |||||
Kópavogur | |||||||||
14.06 19:15 | Fram | | Stjarnan | 2:1 (1:0) | |||||
Reykjavík | |||||||||
14.06 20:00 | FH | | KR | 3:2 (0:0) | |||||
Hafnarfjörður | |||||||||
Day 6 | |||||||||
06.06 16:00 | Grindavík | | ÍBV | 1:2 (0:1) | |||||
Grindavík | |||||||||
06.06 19:15 | Selfoss | | Fram | 1:2 (1:1) | |||||
Selfoss | |||||||||
07.06 19:15 | Stjarnan | | Keflavík | 4:0 (3:0) | |||||
Garðabær | |||||||||
07.06 19:15 | Fylkir | | FH | 2:2 (2:1) | |||||
Reykjavík | |||||||||
07.06 19:15 | Haukar | | Breiðablik | 2:4 (2:1) | |||||
Reykjavík | |||||||||
07.06 20:00 | KR | | Valur | 1:2 (1:1) | |||||
Reykjavík | |||||||||
Day 5 | |||||||||
10.06 19:15 | Fram | | KR | 2:3 (1:0) | |||||
Reykjavík |
Day 9 | |||||||||
12.06 | Metalurgs | | Tranzit | 2:0 (0:0) | |||||
12.06 | Jaunība | | Olimps/RFS | 0:9 (0:3) | |||||
12.06 | Blāzma | | Jūrmala | 0:4 (0:2) | |||||
12.06 | Ventspils | | Skonto | 2:1 (0:0) | |||||
13.06 | Daugava | | Jelgava | 1:1 (1:0) | |||||
Day 8 | |||||||||
02.06 | Jūrmala | | Ventspils | 1:4 (0:2) | |||||
02.06 | Skonto | | Daugava | 1:0 (0:0) | |||||
02.06 | Olimps/RFS | | Metalurgs | 0:3 (0:1) | |||||
05.06 | Tranzit | | Blāzma | 3:1 (2:1) | |||||
06.06 | Jelgava | | Jaunība | 4:1 (2:0) | |||||
Day 16 | |||||||||
26.06 18:00 | Šiauliai | | Tauras | 0:1 (0:1) | |||||
Šiauliai | |||||||||
27.06 18:00 | Banga | | Vetra | 1:1 (1:0) | |||||
Gargždai | |||||||||
27.06 18:00 | Sūduva | | Atletas | 3:1 (3:0) | |||||
Marijampole | |||||||||
27.06 18:00 | Žalgiris | | Ekranas | 0:1 (0:0) | |||||
Vilnius | |||||||||
Day 15 | |||||||||
22.06 19:00 | Šiauliai | | Atletas | 1:1 (0:1) | |||||
Šiauliai | |||||||||
23.06 18:30 | Banga | | Sūduva | 0:2 (0:1) | |||||
Gargždai | |||||||||
23.06 18:30 | Mažeikiai | | Klaipėda | 1:1 (0:1) | |||||
Mažeikiai | |||||||||
23.06 18:30 | Kruoja | | Ekranas | 0:2 (0:1) | |||||
Pakruojis | |||||||||
23.06 18:30 | Vetra | | Žalgiris | 3:1 (0:0) | |||||
Vilnius | |||||||||
Day 14 | |||||||||
11.06 18:30 | Banga | | Šiauliai | 2:1 (1:0) | |||||
Gargždai | |||||||||
12.06 18:00 | Kruoja | | Vetra | 1:1 (0:1) | |||||
Pakruojis | |||||||||
12.06 19:00 | Ekranas | | Mažeikiai | 5:0 (2:0) | |||||
Panevėžys | |||||||||
13.06 18:00 | Atletas | | Tauras | 0:1 (0:1) | |||||
Kaunas | |||||||||
13.06 18:10 | Žalgiris | | Sūduva | 1:1 (1:1) | |||||
Vilnius | |||||||||
Day 13 | |||||||||
04.06 18:30 | Banga | | Tauras | 2:1 (1:0) | |||||
Gargždai | |||||||||
05.06 18:00 | Mažeikiai | | Vetra | 1:4 (0:1) | |||||
Mažeikiai | |||||||||
05.06 18:00 | Kruoja | | Sūduva | 0:2 (0:1) | |||||
Pakruojis | |||||||||
05.06 19:00 | Ekranas | | Klaipėda | 2:1 (1:0) | |||||
Panevėžys | |||||||||
06.06 18:00 | Šiauliai | | Žalgiris | 1:3 (0:2) | |||||
Šiauliai |
Day 14 | |||||||||
05.06 17:00 | Strømsgodset | | Tromsø | 2:1 (2:1) | |||||
Drammen | |||||||||
06.06 18:00 | Molde | | Lillestrøm | 3:3 (1:0) | |||||
Molde | |||||||||
06.06 18:00 | Odd | | Hønefoss | 1:0 (1:0) | |||||
Skien | |||||||||
06.06 18:00 | Vålerenga | | Haugesund | 5:2 (3:0) | |||||
Oslo | |||||||||
06.06 18:00 | Rosenborg | | Kongsvinger | 4:0 (3:0) | |||||
Trondheim | |||||||||
06.06 18:00 | Sandefjord | | Stabæk | 1:1 (1:0) | |||||
Sandefjord | |||||||||
06.06 20:00 | Brann | | Ålesund | 2:1 (2:0) | |||||
Bergen | |||||||||
07.06 19:00 | Start | | Viking | 1:1 (0:0) | |||||
Kristiansand |
Day 18 | |||||||||
08.06 | Trans | | Levadia | 1:2 (0:0) | |||||
29.06 | Lootus | | Paide | 2:1 (1:1) | |||||
29.06 | Tammeka | | Kuressaare | 2:0 (0:0) | |||||
29.06 | Tulevik | | Nõmme Kalju | 1:4 (0:2) | |||||
Day 17 | |||||||||
15.06 | Flora | | Trans | 1:1 (1:1) | |||||
15.06 | Paide | | Tulevik | 2:0 (2:0) | |||||
15.06 | Kuressaare | | Levadia | 0:7 (0:3) | |||||
15.06 | Kalev | | Lootus | 3:1 (2:0) | |||||
15.06 | Nõmme Kalju | | Tammeka | 1:1 (1:1) | |||||
Day 16 | |||||||||
12.06 | Tulevik | | Kalev | 1:2 (1:1) | |||||
12.06 | Levadia | | Nõmme Kalju | 0:0 | |||||
12.06 | Lootus | | Flora | 0:4 (0:2) | |||||
12.06 | Tammeka | | Paide | 0:0 | |||||
12.06 | Trans | | Kuressaare | 3:0 (1:0) | |||||
Day 15 | |||||||||
05.06 | Paide | | Levadia | 0:4 (0:1) | |||||
05.06 | Kalev | | Tammeka | 4:0 (2:0) | |||||
05.06 | Nõmme Kalju | | Kuressaare | 2:1 (2:0) | |||||
05.06 | Flora | | Tulevik | 1:1 (0:1) | |||||
05.06 | Lootus | | Trans | 0:5 (0:3) | |||||
Day 14 | |||||||||
01.06 | Trans | | Nõmme Kalju | 2:2 (1:0) | |||||
01.06 | Tulevik | | Lootus | 1:0 (1:0) | |||||
01.06 | Kuressaare | | Paide | 1:0 (1:0) | |||||
01.06 | Tammeka | | Flora | 0:1 (0:0) | |||||
01.06 | Levadia | | Kalev | 3:1 (1:1) | |||||
Day 7 | |||||||||
05.06 18:30 | Avaí | | Fluminense | 0:3 (0:1) | |||||
Florianópolis | |||||||||
05.06 18:30 | Flamengo | | Goiás | 1:2 (0:0) | |||||
Rio de Janeiro | |||||||||
05.06 18:30 | Vitória | | Atlético-PR | 1:0 (0:0) | |||||
Salvador | |||||||||
06.06 16:00 | São Paulo | | Grêmio | 3:1 (1:1) | |||||
São Paulo | |||||||||
06.06 16:00 | Santos | | Vasco da Gama | 4:0 (1:0) | |||||
Santos | |||||||||
06.06 16:00 | Botafogo | | Corinthians | 2:2 (0:1) | |||||
Rio de Janeiro | |||||||||
06.06 16:00 | Atlético-MG | | Ceará | 0:1 (0:0) | |||||
Belo Horizonte | |||||||||
06.06 18:30 | Internacional | | Palmeiras | 1:1 (0:1) | |||||
Porto Alegre | |||||||||
06.06 18:30 | Guarani | | Grêmio Prudente | 1:0 (0:0) | |||||
Campinas | |||||||||
06.06 18:30 | Atlético-GO | | Cruzeiro | 2:1 (1:1) | |||||
Goiânia | |||||||||
Day 6 | |||||||||
02.06 19:30 | Atlético-PR | | Botafogo | 3:2 (1:2) | |||||
Curitiba | |||||||||
02.06 19:30 | Fluminense | | Vitória | 2:1 (1:0) | |||||
Rio de Janeiro | |||||||||
02.06 19:30 | Grêmio Prudente | | Atlético-GO | 1:0 (1:0) | |||||
Presidente Prudente | |||||||||
02.06 21:00 | Ceará | | Avaí | 2:0 (0:0) | |||||
Fortaleza | |||||||||
02.06 21:50 | Palmeiras | | Flamengo | 0:1 (0:0) | |||||
São Paulo | |||||||||
02.06 21:50 | Goiás | | São Paulo | 2:1 (1:1) | |||||
Goiânia | |||||||||
02.06 21:50 | Cruzeiro | | Santos | 0:0 | |||||
Belo Horizonte | |||||||||
03.06 21:00 | Grêmio | | Atlético-MG | 2:1 (1:1) | |||||
Porto Alegre | |||||||||
03.06 21:00 | Vasco da Gama | | Guarani | 0:1 (0:0) | |||||
Rio de Janeiro | |||||||||
03.06 21:00 | Corinthians | | Internacional | 2:0 (1:0) | |||||
São Paulo |
02.06 19:00 | San Jose Earthquakes | | Columbus Crew | 2:2 (1:1) | |||||
Santa Clara | |||||||||
02.06 19:30 | New York Red Bulls | | Houston Dynamo | 2:1 (1:0) | |||||
Harrison | |||||||||
05.06 16:00 | Toronto | | Kansas City Wizards | 0:0 | |||||
Toronto | |||||||||
05.06 17:00 | Los Angeles Galaxy | | Houston Dynamo | 4:1 (2:1) | |||||
Carson | |||||||||
05.06 19:00 | Colorado Rapids | | Columbus Crew | 1:0 (0:0) | |||||
Commerce City | |||||||||
05.06 19:30 | Dallas | | San Jose Earthquakes | 2:0 (0:0) | |||||
Frisco | |||||||||
05.06 19:30 | Seattle Sounders | | New England Revolution | 3:0 (3:0) | |||||
Seattle | |||||||||
05.06 19:30 | New York Red Bulls | | Chivas USA | 1:0 (1:0) | |||||
Harrison | |||||||||
05.06 19:30 | D.C. United | | Real Salt Lake | 0:0 | |||||
Washington | |||||||||
05.06 19:30 | Chicago Fire | | Philadelphia Union | 2:1 (1:0) | |||||
Bridgeview | |||||||||
09.06 19:00 | Real Salt Lake | | Los Angeles Galaxy | 1:0 (0:0) | |||||
Sandy | |||||||||
09.06 20:00 | Chicago Fire | | Colorado Rapids | 2:2 (2:1) | |||||
Bridgeview | |||||||||
10.06 19:00 | Kansas City Wizards | | Philadelphia Union | 2:0 (2:0) | |||||
Kansas City | |||||||||
10.06 19:00 | Seattle Sounders | | D.C. United | 2:3 (0:2) | |||||
Seattle | |||||||||
25.06 18:00 | Real Salt Lake | | San Jose Earthquakes | 0:0 | |||||
Sandy | |||||||||
26.06 19:30 | Toronto | | Los Angeles Galaxy | 0:0 | |||||
Toronto | |||||||||
26.06 19:30 | Columbus Crew | | D.C. United | 2:0 (0:0) | |||||
Columbus | |||||||||
26.06 19:30 | Kansas City Wizards | | New York Red Bulls | 0:3 (0:0) | |||||
Kansas City | |||||||||
26.06 19:30 | Houston Dynamo | | Colorado Rapids | 2:2 (1:1) | |||||
Houston | |||||||||
26.06 19:30 | Chivas USA | | Dallas | 1:2 (0:1) | |||||
Carson | |||||||||
27.06 17:00 | Philadelphia Union | | Seattle Sounders | 3:1 (0:1) | |||||
Chester | |||||||||
27.06 19:00 | New England Revolution | | Chicago Fire | 0:1 (0:1) | |||||
Foxborough |
Now in database:
|
05.12.2023 current |
15:00 | |
21:00 | |
22:00 | |
15:00 | |
16:30 | |
16:30 | |
19:00 | |
12:00 | |
16:00 | |
16:00 | |
16:00 | |
19:30 | |
13:00* | |
15:30* | |
18:00* | |
* | |
* | |
* | |
16:30 | |
19:00 | |
* | |
14:00 | |
16:30 | |
12:30 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
17:30 | |
20:00 | |
14:00 | |
16:30 | |
19:00 | |
14:30 | |
17:00 | |
19:30 | |
15:30 | |
15:30 | |
15:30 | |
15:30 | |
15:30 | |
19:30 | |
16:30 | |
18:45 | |
20:00 | |
20:00 | |
21:00 | |
14:00 | |
16:15 | |
18:30 | |
21:00 | |
12:30 | |
15:00 | |
15:00 | |
18:00 | |
20:45 | |
12:30 | |
15:00 | |
17:30 | |
20:00 | |
15:30 | |
15:30 | |
18:00 | |
20:30 | |
14:00 | |
14:00 | |
16:00 | |
18:30 | |
15:00 | |
17:30 | |
17:00 | |
21:00 | |
14:50 | |
17:00 | |
19:30 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
18:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
18:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
14:00 | |
14:00 | |
19:30 | |
19:30 | |
19:30 | |
19:30 | |
19:30 | |
19:30 | |
19:30 | |
19:30 | |
19:30 | |
19:30 | |
20:30 | |
17:30 | |
19:45 | |
Local time |
Current
15.11.2023 – 01.10.2025
World Cup 2026,
Qualifying tournament, Africa
23.03.2024 – 14.07.2024
Copa América 2024,
Qualifying play-offs
12.10.2023 – 11.06.2024
Asian Cup 2027,
Qualifying tournament
27.06.2023 – 01.06.2024
08.08.2023 – 22.05.2024
13.07.2023 – 29.05.2024
UEFA Europa Conference League 2023/24
06.02.2024 – 30.11.2024
05.03.2024 – 23.11.2024
15.08.2023 – 18.05.2024
08.08.2023 – 05.05.2024
18.08.2023 – 26.05.2024
18.08.2023 – 17.05.2024
08.02.2024 – 28.05.2024
06.02.2024 – 02.06.2024
CONCACAF Champions Cup 2024,
Final tournament
Just finished
23.03.2023 – 26.03.2024
© WildSoft 2007-2024 | info@wildstat.ru |