Football matches in March 2007 |
Day 7 | |||||||||
28.03 | Azerbaijan | | Finland | 1:0 (0:0) | |||||
Baku | |||||||||
28.03 | Poland | | Armenia | 1:0 (1:0) | |||||
Kielce | |||||||||
28.03 | Serbia | | Portugal | 1:1 (1:1) | |||||
Belgrade | |||||||||
Day 6 | |||||||||
24.03 | Kazakhstan | | Serbia | 2:1 (0:0) | |||||
Almaty | |||||||||
24.03 | Poland | | Azerbaijan | 5:0 (3:0) | |||||
Warszawa | |||||||||
24.03 | Portugal | | Belgium | 4:0 (0:0) | |||||
Lisboa |
Day 8 | |||||||||
28.03 | Czech Republic | | Cyprus | 1:0 (1:0) | |||||
Liberec | |||||||||
28.03 | Ireland | | Slovakia | 1:0 (1:0) | |||||
Dublin | |||||||||
28.03 | Wales | | San Marino | 3:0 (2:0) | |||||
Cardiff | |||||||||
Day 7 | |||||||||
24.03 | Cyprus | | Slovakia | 1:3 (1:0) | |||||
Nicosia | |||||||||
24.03 | Ireland | | Wales | 1:0 (1:0) | |||||
Dublin | |||||||||
24.03 | Czech Republic | | Germany | 1:2 (0:1) | |||||
Praha |
Day 6 | |||||||||
28.03 | Liechtenstein | | Latvia | 1:0 (1:0) | |||||
Vaduz | |||||||||
28.03 | Northern Ireland | | Sweden | 2:1 (1:1) | |||||
Belfast | |||||||||
28.03 | Spain | | Iceland | 1:0 (0:0) | |||||
Palma de Mallorca | |||||||||
Day 5 | |||||||||
24.03 | Liechtenstein | | Northern Ireland | 1:4 (0:0) | |||||
Vaduz | |||||||||
24.03 | Spain | | Denmark | 2:1 (2:0) | |||||
Madrid |
Day 6 | |||||||||
28.03 | Bulgaria | | Albania | 0:0 | |||||
Sofia | |||||||||
28.03 | Romania | | Luxembourg | 3:0 (1:0) | |||||
Piatra Neamţ | |||||||||
28.03 | Slovenia | | Netherlands | 0:1 (0:0) | |||||
Celje | |||||||||
Day 5 | |||||||||
24.03 | Albania | | Slovenia | 0:0 | |||||
Shkodër | |||||||||
24.03 | Luxembourg | | Belarus | 1:2 (0:1) | |||||
Lëtzebuerg | |||||||||
24.03 | Netherlands | | Romania | 0:0 | |||||
Rotterdam |
Day 3 | |||||||||
25.03 | Madagascar | | Côte d'Ivoire | 0:3 (0:2) | |||||
Antananarivo |
Day 3 | |||||||||
25.03 | Botswana | | Burundi | 1:0 (0:0) | |||||
Gaborone | |||||||||
25.03 | Egypt | | Mauritania | 3:0 (2:0) | |||||
Cairo |
Day 3 | |||||||||
24.03 | Seychelles | | Tunisia | 0:3 (0:1) | |||||
Victoria | |||||||||
25.03 | Mauritius | | Sudan | 1:2 (0:1) | |||||
Curepipe |
Day 3 | |||||||||
24.03 | Cameroon | | Liberia | 3:1 (2:1) | |||||
Yaoundé | |||||||||
25.03 | Equatorial Guinea | | Rwanda | 3:1 (2:1) | |||||
Malabo |
Day 3 | |||||||||
24.03 | Burkina Faso | | Mozambique | 1:1 (1:1) | |||||
Ouagadougou | |||||||||
24.03 | Senegal | | Tanzania | 4:0 (1:0) | |||||
Dakar |
Day 3 | |||||||||
24.03 | Algeria | | Cape Verde | 2:0 (0:0) | |||||
Alger | |||||||||
24.03 | Gambia | | Guinea | 0:2 (0:0) | |||||
Bakau |
Day 3 | |||||||||
24.03 | Togo | | Sierra Leone | 3:1 (1:0) | |||||
Lomé | |||||||||
25.03 | Mali | | Benin | 1:1 (0:1) | |||||
Bamako |
Day 3 | |||||||||
24.03 | Chad | | South Africa | 0:3 (0:2) | |||||
Ndjamena | |||||||||
25.03 | Congo | | Zambia | 0:0 | |||||
Brazzaville |
Day 1 | |||||||||
25.03 16:00 | Northern Mariana Islands | | Guam | 2:3 (0:1) | |||||
Saipan |
Day 3 | |||||||||
11.03 14:00 | Azerbaijan | | Kyrgyzstan | 1:0 (1:0) | |||||
Shymkent | |||||||||
11.03 16:00 | Kazakhstan | | Uzbekistan | 1:1 (1:1) | |||||
Shymkent | |||||||||
Day 2 | |||||||||
09.03 12:00 | Uzbekistan | | Kyrgyzstan | 6:0 (3:0) | |||||
Shymkent | |||||||||
09.03 16:00 | Kazakhstan | | Azerbaijan | 1:0 (0:0) | |||||
Shymkent | |||||||||
Day 1 | |||||||||
07.03 12:00 | Uzbekistan | | Azerbaijan | 0:1 (0:0) | |||||
Shymkent | |||||||||
07.03 16:00 | Kazakhstan | | Kyrgyzstan | 2:0 (1:0) | |||||
Shymkent |
Team | G | W | D | L | F-A | P | ||||
1. | Kazakhstan | 3 | 2 | 1 | 0 | 4-1 | 7 | |||
2. | Azerbaijan | 3 | 2 | 0 | 1 | 2-1 | 6 | |||
3. | Uzbekistan | 3 | 1 | 1 | 1 | 7-2 | 4 | |||
4. | Kyrgyzstan | 3 | 0 | 0 | 3 | 0-9 | 0 |
Chad | | Central African Republic | 1:0 aet (0:0) | ||||||
Ndjamena |
Chad | | Gabon | 1:2 (0:2) | ||||||
Ndjamena | |||||||||
Congo | | Central African Republic | 4:1 (2:1) | ||||||
Ndjamena |
Day 3 | |||||||||
Cameroon | | Central African Republic | 0:0* | ||||||
Ndjamena | |||||||||
Day 2 | |||||||||
Chad | | Central African Republic | 3:2 (0:2) | ||||||
Ndjamena | |||||||||
Day 1 | |||||||||
Chad | | Cameroon | 2:1 (2:0)* | ||||||
Ndjamena |
Day 3 | |||||||||
Gabon | | Equatorial Guinea | 1:1 (1:0) | ||||||
Ndjamena | |||||||||
Day 2 | |||||||||
Congo | | Gabon | 2:2 (2:0) | ||||||
Ndjamena | |||||||||
Day 1 | |||||||||
Congo | | Equatorial Guinea | 2:1 (0:0) | ||||||
Ndjamena |
18.03 | Swaziland | | Lesotho | 0:1 (0:0) | |||||
Lobamba | |||||||||
20.03 | Libya | | Mauritania | 0:0 | |||||
Tripoli | |||||||||
21.03 | Mauritius | | Côte d'Ivoire | 0:3 (0:0) | |||||
Belle Vue | |||||||||
22.03 | Jamaica | | Switzerland | 0:2 (0:2) | |||||
USA, Fort Lauderdale | |||||||||
24.03 | Austria | | Ghana | 1:1 (0:0) | |||||
Graz | |||||||||
24.03 | Brazil | | Chile | 4:0 (2:0) | |||||
Sweden, Göteborg | |||||||||
24.03 | China | | Australia | 0:2 (0:2) | |||||
Guǎngzhōu | |||||||||
24.03 | Costa Rica | | New Zealand | 4:0 (2:0) | |||||
San José | |||||||||
24.03 | El Salvador | | Honduras | 0:2 (0:1) | |||||
USA, Fort Lauderdale | |||||||||
24.03 | Haiti | | Panama | 3:0 (1:0) | |||||
USA, Miami | |||||||||
24.03 | Japan | | Peru | 2:0 (1:0) | |||||
Yokohama | |||||||||
24.03 | Montenegro | | Hungary | 2:1 (0:1) | |||||
Podgorica | |||||||||
24.03 | Qatar | | Iran | 0:1 (0:1) | |||||
Doha | |||||||||
24.03 | South Korea | | Uruguay | 0:2 (0:2) | |||||
Seoul | |||||||||
24.03 | Sri Lanka | | Malaysia | 1:4 (0:3) | |||||
Colombo | |||||||||
24.03 | Taiwan | | Uzbekistan | 0:1 (0:0) | |||||
Táiběi | |||||||||
24.03 | Venezuela | | Cuba | 3:1 (2:0) | |||||
Mérida | |||||||||
25.03 | Barbados | | Guatemala | 0:0 | |||||
Bridgetown | |||||||||
25.03 | Bermuda | | Canada | 0:3 (0:3) | |||||
Hamilton | |||||||||
25.03 | Colombia | | Switzerland | 3:1 (1:1) | |||||
USA, Miami | |||||||||
25.03 | Mexico | | Paraguay | 2:1 (0:0) | |||||
Monterrey | |||||||||
25.03 | USA | | Ecuador | 3:1 (1:1) | |||||
Tampa | |||||||||
26.03 | Jamaica | | Panama | 1:1 (1:1) | |||||
Kingston | |||||||||
26.03 | Sri Lanka | | Malaysia | 2:1 (0:1) | |||||
Colombo | |||||||||
27.03 | Brazil | | Ghana | 1:0 (1:0) | |||||
Sweden, Solna | |||||||||
27.03 | China | | Uzbekistan | 3:1 (2:0) | |||||
Macao, Macau | |||||||||
27.03 | El Salvador | | Honduras | 0:2 (0:1) | |||||
USA, Cary | |||||||||
28.03 | Chile | | Costa Rica | 1:1 (1:0) | |||||
Talca | |||||||||
28.03 | Colombia | | Paraguay | 2:0 (1:0) | |||||
Bogotá | |||||||||
28.03 | France | | Austria | 1:0 (0:0) | |||||
Saint-Denis | |||||||||
28.03 | Germany | | Denmark | 0:1 (0:0) | |||||
Duisburg | |||||||||
28.03 | Mexico | | Ecuador | 4:2 (1:1) | |||||
USA, Oakland | |||||||||
28.03 | South Africa | | Bolivia | 0:1 (0:0) | |||||
Johannesburg | |||||||||
28.03 | USA | | Guatemala | 0:0 | |||||
Frisco | |||||||||
28.03 | Venezuela | | New Zealand | 5:0 (2:0) | |||||
Maracaibo |
2nd leg | 1st leg | total | |||||||
06.03 19:45 | Liverpool | | Barcelona | 0:1 (0:0) | 2:1 (1:1) | 2:2 | |||
Liverpool | |||||||||
06.03 19:45 | Chelsea | | Porto | 2:1 (0:1) | 1:1 (1:1) | 3:2 | |||
London | |||||||||
06.03 20:45 | Lyon | | Roma | 0:2 (0:2) | 0:0 | 0:2 | |||
Lyon | |||||||||
06.03 20:45 | Valencia | | Inter Milano | 0:0 | 2:2 (0:1) | 2:2 | |||
Valencia | |||||||||
07.03 19:45 | Manchester United | | Lille | 1:0 (0:0) | 1:0 (0:0) | 2:0 | |||
Manchester | |||||||||
07.03 19:45 | Arsenal | | PSV | 1:1 (0:0) | 0:1 (0:0) | 1:2 | |||
London | |||||||||
07.03 20:45 | Milan | | Celtic | 1:0 aet (0:0, 0:0) | 0:0 | 1:0 | |||
Milano | |||||||||
07.03 20:45 | Bayern | | Real Madrid | 2:1 (1:0) | 2:3 (1:3) | 4:4 | |||
München |
2nd leg | 1st leg | total | |||||||
14.03 18:15 | Bayer 04 | | Lens | 3:0 (1:0) | 1:2 (0:1) | 4:2 | |||
Leverkusen | |||||||||
14.03 20:15 | Tottenham Hotspur | | Braga | 3:2 (1:1) | 3:2 (1:0) | 6:4 | |||
London | |||||||||
14.03 20:45 | Werder | | Celta de Vigo | 2:0 (0:0) | 1:0 (0:0) | 3:0 | |||
Bremen | |||||||||
14.03 20:45 | Atlético Osasuna | | Rangers | 1:0 (0:0) | 1:1 (1:0) | 2:1 | |||
Pamplona | |||||||||
15.03 20:30 | Shahtar Donetsk | | Sevilla | 2:3 aet (0:0, 2:2) | 2:2 (1:1) | 4:5 | |||
Donetsk | |||||||||
15.03 20:35 | AZ | | Newcastle United | 2:0 (1:0) | 2:4 (1:4) | 4:4 | |||
Alkmaar | |||||||||
15.03 21:00 | Benfica | | Paris Saint-Germain | 3:1 (2:1) | 1:2 (1:2) | 4:3 | |||
Lisboa | |||||||||
15.03 21:30 | Español | | Maccabi Haifa | 4:0 (0:0) | 0:0 | 4:0 | |||
Barcelona | |||||||||
Day 1 | |||||||||
08.03 19:00 | Lens | | Bayer 04 | 2:1 (1:0) | |||||
Lens | |||||||||
08.03 19:30 | Newcastle United | | AZ | 4:2 (4:1) | |||||
Newcastle upon Tyne | |||||||||
08.03 20:05 | Rangers | | Atlético Osasuna | 1:1 (0:1) | |||||
Glasgow | |||||||||
08.03 20:45 | Maccabi Haifa | | Español | 0:0 | |||||
Tel Aviv | |||||||||
08.03 20:45 | Celta de Vigo | | Werder | 0:1 (0:0) | |||||
Vigo | |||||||||
08.03 20:45 | Paris Saint-Germain | | Benfica | 2:1 (2:1) | |||||
Paris | |||||||||
08.03 20:45 | Sevilla | | Shahtar Donetsk | 2:2 (1:1) | |||||
Sevilla | |||||||||
08.03 21:35 | Braga | | Tottenham Hotspur | 2:3 (0:1) | |||||
Braga |
Day 4 | |||||||||
21.03 19:30 | Banfield | | América Mexico | 3:1 (2:0) | |||||
Banfield | |||||||||
22.03 18:00 | Libertad | | El Nacional | 1:0 (1:0) | |||||
Asunción | |||||||||
Day 3 | |||||||||
06.03 17:00 | El Nacional | | Libertad | 1:1 (0:0) | |||||
Quito | |||||||||
07.03 20:30 | América Mexico | | Banfield | 4:0 (2:0) | |||||
Ciudad de México | |||||||||
Day 2 | |||||||||
01.03 20:30 | América Mexico | | Libertad | 1:4 (1:3) | |||||
Ciudad de México |
Day 4 | |||||||||
27.03 18:30 | Audax Italiano | | Alianza Lima | 1:0 (1:0) | |||||
Santiago | |||||||||
Day 3 | |||||||||
13.03 21:30 | Alianza Lima | | Audax Italiano | 1:3 (0:1) | |||||
Lima | |||||||||
21.03 19:00 | Necaxa | | São Paulo | 2:1 (0:1) | |||||
Aguascalientes |
Day 4 | |||||||||
20.03 20:45 | Cerro Porteño | | Cúcuta Deportivo | 2:1 (0:1) | |||||
Ciudad del Este | |||||||||
27.03 21:45 | Grêmio | | Deportes Tolima | 1:0 (1:0) | |||||
Porto Alegre | |||||||||
Day 3 | |||||||||
13.03 19:15 | Cúcuta Deportivo | | Cerro Porteño | 1:1 (0:0) | |||||
Cúcuta | |||||||||
15.03 19:30 | Deportes Tolima | | Grêmio | 1:0 (1:0) | |||||
Ibagué | |||||||||
Day 2 | |||||||||
07.03 19:15 | Deportes Tolima | | Cerro Porteño | 1:0 (0:0) | |||||
Ibagué |
Day 4 | |||||||||
28.03 21:45 | Internacional | | Vélez Sársfield | 0:0 | |||||
Porto Alegre | |||||||||
Day 3 | |||||||||
14.03 19:30 | Vélez Sársfield | | Internacional | 3:0 (2:0) | |||||
Buenos Aires | |||||||||
22.03 21:30 | Emelec | | Nacional Montevideo | 1:0 (0:0) | |||||
Guayaquil |
Day 4 | |||||||||
20.03 20:45 | Real Potosí | | Unión Atlético | 2:2 (2:1) | |||||
Potosí | |||||||||
21.03 21:50 | Flamengo | | Paraná | 1:0 (0:0) | |||||
Rio de Janeiro | |||||||||
Day 3 | |||||||||
13.03 18:00 | Unión Atlético | | Real Potosí | 1:1 (0:0) | |||||
Maracaibo | |||||||||
14.03 21:45 | Paraná | | Flamengo | 0:1 (0:1) | |||||
Curitiba |
Day 4 | |||||||||
29.03 21:00 | River Plate | | LDU | 0:0 | |||||
Buenos Aires | |||||||||
30.03 18:15 | Colo-Colo | | Caracas | 2:1 (1:0) | |||||
Santiago | |||||||||
Day 3 | |||||||||
15.03 17:15 | LDU | | River Plate | 1:1 (1:0) | |||||
Quito | |||||||||
20.03 18:30 | Caracas | | Colo-Colo | 0:4 (0:2) | |||||
Colombia, Cúcuta | |||||||||
Day 2 | |||||||||
07.03 17:00 | LDU | | Colo-Colo | 3:1 (0:1) | |||||
Quito | |||||||||
08.03 21:30 | River Plate | | Caracas | 0:1 (0:1) | |||||
Buenos Aires |
Day 4 | |||||||||
22.03 21:15 | Boca Juniors | | Toluca | 3:0 (2:0) | |||||
Buenos Aires | |||||||||
28.03 18:30 | Bolívar | | Cienciano | 2:3 (1:1) | |||||
La Paz | |||||||||
Day 3 | |||||||||
08.03 17:15 | Cienciano | | Bolívar | 5:1 (0:1) | |||||
Cuzco | |||||||||
14.03 21:00 | Toluca | | Boca Juniors | 2:0 (1:0) | |||||
Toluca de Lerdo | |||||||||
Day 2 | |||||||||
01.03 21:15 | Boca Juniors | | Cienciano | 1:0 (0:0) | |||||
Buenos Aires |
Day 4 | |||||||||
22.03 19:00 | Gimnasia y Esgrima | | Santos | 1:2 (0:1) | |||||
La Plata | |||||||||
28.03 21:45 | Defensor Sporting | | Deportivo Pasto | 3:0 (2:0) | |||||
Montevideo | |||||||||
Day 3 | |||||||||
14.03 21:45 | Santos | | Gimnasia y Esgrima | 3:0 (1:0) | |||||
Santos | |||||||||
15.03 21:45 | Deportivo Pasto | | Defensor Sporting | 1:2 (0:1) | |||||
Pasto | |||||||||
Day 2 | |||||||||
01.03 19:00 | Santos | | Defensor Sporting | 1:0 (0:0) | |||||
Santos | |||||||||
06.03 21:15 | Gimnasia y Esgrima | | Deportivo Pasto | 3:2 (1:1) | |||||
La Plata |
Day 2 | |||||||||
21.03 19:20 | Al Wahda Abu Dhabi | | Al Arabi Kuwait | 4:1 (1:1) | |||||
Abu Dhabi | |||||||||
21.03 20:30 | Al Zawraa | | Al Rayyan | 0:0 | |||||
Qatar, Doha | |||||||||
Day 1 | |||||||||
07.03 18:00 | Al Rayyan | | Al Wahda Abu Dhabi | 0:1 (0:0) | |||||
Al Rayyan | |||||||||
07.03 18:30 | Al Arabi Kuwait | | Al Zawraa | 0:1 (0:0) | |||||
Kuwait City |
Day 2 | |||||||||
21.03 15:00 | Neftchi | | Al Karamah | 2:1 (1:1) | |||||
Fergana | |||||||||
21.03 18:30 | Al Sadd | | Al Najaf | 1:4 (1:0) | |||||
Doha | |||||||||
Day 1 | |||||||||
07.03 19:00 | Al Karamah | | Al Sadd | 2:1 (0:1) | |||||
Hims | |||||||||
07.03 21:30 | Al Najaf | | Neftchi | 0:1 (0:0) | |||||
Kuwait City |
Day 2 | |||||||||
21.03 19:20 | Al Ittihad Aleppo | | Al Ain | 0:0 | |||||
Aleppo | |||||||||
21.03 20:30 | Al Shabab Riyadh | | Sepahan | 0:1 (0:0) | |||||
Riyadh | |||||||||
Day 1 | |||||||||
07.03 15:00 | Sepahan | | Al Ittihad Aleppo | 2:1 (2:1) | |||||
Isfahan | |||||||||
07.03 19:30 | Al Ain | | Al Shabab Riyadh | 0:2 (0:1) | |||||
Al Ain |
Day 2 | |||||||||
21.03 15:30 | Persik | | Shanghai Shenhua | 1:0 (0:0) | |||||
Surakarta | |||||||||
21.03 20:00 | Sydney | | Urawa Red Diamonds | 2:2 (2:1) | |||||
Sydney | |||||||||
Day 1 | |||||||||
07.03 19:00 | Shanghai Shenhua | | Sydney | 1:2 (0:2) | |||||
Shanghai | |||||||||
07.03 19:30 | Urawa Red Diamonds | | Persik | 3:0 (2:0) | |||||
Saitama |
Day 2 | |||||||||
21.03 14:00 | Kawasaki Frontale | | Bangkok University | 1:1 (0:1) | |||||
Kawasaki | |||||||||
21.03 19:00 | Chunnam Dragons | | Arema Malang | 2:0 (0:0) | |||||
Gwangyang | |||||||||
Day 1 | |||||||||
07.03 15:30 | Arema Malang | | Kawasaki Frontale | 1:3 (1:1) | |||||
Malang | |||||||||
07.03 18:00 | Bangkok University | | Chunnam Dragons | 0:0 | |||||
Bangkok |
Club | G | W | D | L | F-A | P | ||||
1. | Kawasaki Frontale | 6 | 5 | 1 | 0 | 15-4 | 16 | |||
2. | Chunnam Dragons | 6 | 3 | 1 | 2 | 7-8 | 10 | |||
3. | Arema Malang | 6 | 1 | 1 | 4 | 2-9 | 4 | |||
4. | Bangkok University | 6 | 0 | 3 | 3 | 4-7 | 3 |
Day 2 | |||||||||
21.03 18:00 | Đồng Tâm Long An | | Adelaide United | 0:2 (0:2) | |||||
Tan An | |||||||||
21.03 19:00 | Shandong Luneng Taishan | | Seongnam Ilhwa Chunma | 2:1 (0:0) | |||||
Jinan | |||||||||
Day 1 | |||||||||
07.03 19:00 | Seongnam Ilhwa Chunma | | Đồng Tâm Long An | 4:1 (1:0) | |||||
Seongnam | |||||||||
07.03 19:30 | Adelaide United | | Shandong Luneng Taishan | 0:1 (0:0) | |||||
Adelaide |
Club | G | W | D | L | F-A | P | ||||
1. | Seongnam Ilhwa Chunma | 6 | 4 | 1 | 1 | 13-6 | 13 | |||
2. | Shandong Luneng Taishan | 6 | 4 | 1 | 1 | 12-8 | 13 | |||
3. | Adelaide United | 6 | 2 | 2 | 2 | 9-6 | 8 | |||
4. | Đồng Tâm Long An | 6 | 0 | 0 | 6 | 4-18 | 0 |
Day 2 | |||||||||
20.03 | Al Saqr | | Al Nejmeh | 1:2 (0:1) | |||||
Sana'a | |||||||||
20.03 | Muscat | | Shabab Al-Ordun | 0:1 (0:1) | |||||
Muscat | |||||||||
Day 1 | |||||||||
06.03 | Shabab Al-Ordun | | Al Saqr | 2:0 (1:0) | |||||
Amman | |||||||||
06.03 | Al Nejmeh | | Muscat | 1:0 (1:0) | |||||
Beirut |
Day 2 | |||||||||
20.03 | HTTU | | Al Hilal Al Sahili | 3:1 (1:1) | |||||
Aşgabat | |||||||||
20.03 | Al Wehdat | | Al Muharraq | 1:1 (0:1) | |||||
Amman | |||||||||
Day 1 | |||||||||
06.03 | Al Hilal Al Sahili | | Al Wehdat | 3:3 (0:1) | |||||
Sana'a | |||||||||
06.03 | Al Muharraq | | HTTU | 3:1 (2:1) | |||||
Riffa |
Day 2 | |||||||||
20.03 | Al Ansar | | Nebitçi | 3:1 (2:0) | |||||
Beirut | |||||||||
20.03 | Al Faisaly | | Dhofar | 2:1 (1:0) | |||||
Amman | |||||||||
Day 1 | |||||||||
06.03 | Dhofar | | Al Ansar | 0:0 | |||||
Muscat | |||||||||
06.03 | Nebitçi | | Al Faisaly | 0:0 | |||||
Aşgabat |
Day 2 | |||||||||
20.03 | Victory | | Negeri Sembilan | 2:2 (2:1) | |||||
Malé | |||||||||
20.03 | Hòa Phát Hà Nội | | Sun Hei | 1:2 (0:1) | |||||
Hanoi | |||||||||
Day 1 | |||||||||
06.03 | Sun Hei | | Victory | 2:0 (1:0) | |||||
Hong Kong | |||||||||
06.03 | Negeri Sembilan | | Hòa Phát Hà Nội | 0:0 | |||||
Paroi |
Day 2 | |||||||||
20.03 | Mahindra United | | New Radiant | 1:0 (0:0) | |||||
Margao | |||||||||
20.03 | Happy Valley | | SAFFC | 1:4 (1:1) | |||||
Hong Kong | |||||||||
Day 1 | |||||||||
06.03 | SAFFC | | Mahindra United | 0:2 (0:1) | |||||
Singapore | |||||||||
06.03 | New Radiant | | Happy Valley | 0:2 (0:1) | |||||
Malé |
Day 2 | |||||||||
20.03 | Pahang | | Mohun Bagan | 1:2 (0:1) | |||||
Kuantan | |||||||||
20.03 | Tampines Rovers | | Osotsapa | 2:1 (1:0) | |||||
Singapore | |||||||||
Day 1 | |||||||||
06.03 | Osotsapa | | Pahang | 4:0 (1:0) | |||||
Bangkok | |||||||||
06.03 | Mohun Bagan | | Tampines Rovers | 0:0 | |||||
Kolkata |
2nd leg | 1st leg | total | |||||||
16.03 | Ports Authority | | Nasarawa United | 2:1 (0:1) | 0:3 (0:1) | 2:4 | |||
16.03 | Kabylie | | Mangasport | 3:0 (1:0) | 1:3 (0:2) | 4:3 | |||
17.03 | Mamelodi Sundowns | | GD de Maputo | 2:0 (1:0) | 1:1 (1:0) | 3:1 | |||
17.03 | Zamalek | | Al Hilal | 2:2 (1:0) | 0:2 (0:0) | 2:4 | |||
17.03 | Etoile du Sahel | | Fello Star | 4:1 (1:0) | 1:0 (1:0) | 5:1 | |||
17.03 | Zanaco | | Espérance | 1:4 (0:2) | 0:2 (0:1) | 1:6 | |||
17.03 | FAR | | Ashanti Gold | 2:0 (2:0), pen. 7:6 | 0:2 (0:0) | 2:2 | |||
18.03 | Al Ahly Cairo | | Highlanders | 2:0 (1:0) | 0:0 | 2:0 | |||
18.03 | Maranatha | | APR FC | 2:0 (1:0) | 0:2 (0:0) | 2:2 | |||
18.03 | AS-FNIS | | Al Ittihad | 0:1 (0:1) | 1:4 (1:3) | 1:5 | |||
18.03 | Etoile du Congo | | Saint George | 2:0 (0:0) | 0:1 (0:0) | 2:1 | |||
18.03 | WAC Casablanca | | Stade Malien | 3:1 (0:0) | 0:0 | 3:1 | |||
18.03 | ASEC | | Kallon | 2:1 (1:0) | 1:0 (1:0) | 3:1 | |||
18.03 | Petro Atlético | | Young Africans | 2:0 (0:0) | 0:3 (0:0) | 2:3 | |||
18.03 | TP Mazembe | | ADEMA | 4:1 (1:0) | 2:2 (1:1) | 6:3 | |||
18.03 | Cotonsport | | Séwé Sport | 4:0 (1:0) | 0:1 (0:0) | 4:1 | |||
Day 1 | |||||||||
02.03 | Espérance | | Zanaco | 2:0 (1:0) | |||||
03.03 | Nasarawa United | | Ports Authority | 3:0 (1:0) | |||||
03.03 | Saint George | | Etoile du Congo | 1:0 (0:0) | |||||
03.03 | Kallon | | ASEC | 0:1 (0:1) | |||||
03.03 | ADEMA | | TP Mazembe | 2:2 (1:1) | |||||
03.03 | Séwé Sport | | Cotonsport | 1:0 (0:0) | |||||
04.03 | Highlanders | | Al Ahly Cairo | 0:0 | |||||
04.03 | Desportivo | | Mamelodi Sundowns | 1:1 (0:1) | |||||
04.03 | Al Hilal | | Zamalek | 2:0 (0:0) | |||||
04.03 | APR FC | | Maranatha | 2:0 (0:0) | |||||
04.03 | Stade Malien | | WAC Casablanca | 0:0 | |||||
04.03 | Young Africans | | Petro Atlético | 3:0 (0:0) | |||||
04.03 | Ashanti Gold | | FAR | 2:0 (0:0) | |||||
04.03 | Mangasport | | Kabylie | 3:1 (2:0) | |||||
05.03 | Al Ittihad | | AS-FNIS | 4:1 (3:1) | |||||
11.03 | Fello Star | | Etoile du Sahel | 0:1 (0:1) | |||||
31.03 | Mont-Dore | | Waitakere United | 0:3 | |||||
12.03 | 4R Electrical Ba | | Marist | 3:2 (2:0) | |||||
16.03 | Temanava | | Marist | 2:1 (1:1) | |||||
19.03 | 4R Electrical Ba | | Temanava | 0:0 | |||||
20.03 | 4R Electrical Ba | | Temanava | 1:0 (0:0) | |||||
22.03 | Marist | | Temanava | 2:0 (0:0) | |||||
Day 1 | |||||||||
15.03 | DC United | | Guadalajara | 1:1 (0:0) | |||||
Washington | |||||||||
15.03 | Houston Dynamo | | Pachuca | 2:0 (0:0) | |||||
Houston |
2nd leg | 1st leg | total | |||||||
01.03 | Houston Dynamo | | Puntarenas | 2:0 (1:0) | 0:1 (0:0) | 2:1 | |||
College Station | |||||||||
01.03 | DC United | | Olimpia | 3:2 (1:1) | 4:1 (2:1) | 7:3 | |||
Washington |
2nd leg | 1st leg | total | |||||||
04.03 16:00 | Amkar (Perm) | | FK Moskva (Moscow) | 2:3 (2:2) | 0:3 (0:0) | 2:6 | |||
Perm | |||||||||
07.03 14:00 | Rubin (Kazan) | | FK Rostov (Rostov-on-Don) | 0:1 (0:1) | 1:3 (1:2) | 1:4 | |||
Vladikavkaz | |||||||||
07.03 15:00 | Dynamo (Bryansk) | | Torpedo (Moscow) | 0:0 | 1:0 (0:0) | 1:0 | |||
Bryansk | |||||||||
14.03 16:00 | Tom (Tomsk) | | Dynamo (Moscow) | 1:0 (1:0) | 0:2 (0:1) | 1:2 | |||
Tomsk | |||||||||
14.03 19:00 | Saturn (Ramenskoye) | | Zenit (Saint Petersburg) | 1:1 (0:0) | 0:1 (0:1) | 1:2 | |||
Ramenskoye | |||||||||
Day 1 | |||||||||
04.03 14:00 | Dynamo (Moscow) | | Tom (Tomsk) | 2:0 (1:0) | |||||
Moscow | |||||||||
04.03 14:30 | Zenit (Saint Petersburg) | | Saturn (Ramenskoye) | 1:0 (1:0) | |||||
Saint Petersburg | |||||||||
04.03 15:00 | FK Rostov (Rostov-on-Don) | | Rubin (Kazan) | 3:1 (2:1) | |||||
Rostov-on-Don | |||||||||
04.03 16:00 | Torpedo (Moscow) | | Dynamo (Bryansk) | 0:1 (0:0) | |||||
Moscow | |||||||||
07.03 | Dynamo (Makhachkala) | | Lokomotiv (Moscow) | -:+ | |||||
Makhachkala |
Day 3 | |||||||||
31.03 14:00 | Zenit | | Spartak Moscow | 1:3 (0:3) | |||||
Saint Petersburg | |||||||||
31.03 16:00 | CSKA | | Lokomotiv | 2:0 (1:0) | |||||
Moscow | |||||||||
31.03 17:00 | Krylia Sovetov | | FK Moskva | 0:0 | |||||
Samara | |||||||||
31.03 17:00 | Rubin | | FK Khimki | 2:1 (0:1) | |||||
Kazan | |||||||||
31.03 18:00 | Amkar | | Dynamo | 1:1 (0:0) | |||||
Perm | |||||||||
31.03 19:00 | Tom | | Saturn | 1:1 (0:0) | |||||
Tomsk | |||||||||
Day 2 | |||||||||
17.03 15:00 | FK Khimki | | Kuban | 1:0 (0:0) | |||||
Khimki | |||||||||
17.03 16:00 | Spartak-Nalchik | | Krylia Sovetov | 0:0 | |||||
Nalchik | |||||||||
17.03 16:00 | FK Moskva | | Tom | 2:0 (2:0) | |||||
Moscow | |||||||||
17.03 18:00 | Lokomotiv | | Rubin | 2:1 (1:1) | |||||
Moscow | |||||||||
18.03 14:00 | Dynamo | | CSKA | 1:1 (0:0) | |||||
Moscow | |||||||||
18.03 16:00 | FK Rostov | | Zenit | 2:3 (0:2) | |||||
Rostov-on-Don | |||||||||
18.03 17:00 | Saturn | | Luch-Energiya | 0:1 (0:0) | |||||
Ramenskoye | |||||||||
18.03 18:00 | Spartak Moscow | | Amkar | 0:0 | |||||
Moscow | |||||||||
Day 1 | |||||||||
10.03 17:00 | Tom | | Spartak-Nalchik | 2:0 (1:0) | |||||
Tomsk | |||||||||
10.03 17:00 | Krylia Sovetov | | FK Khimki | 1:0 (1:0) | |||||
Samara | |||||||||
10.03 18:00 | Luch-Energiya | | FK Moskva | 0:1 (0:1) | |||||
Vladivostok | |||||||||
11.03 14:00 | Zenit | | Saturn | 1:1 (0:0) | |||||
Saint Petersburg | |||||||||
11.03 14:00 | CSKA | | Rubin | 3:1 (1:1) | |||||
Moscow | |||||||||
11.03 16:00 | Dynamo | | Spartak Moscow | 0:1 (0:0) | |||||
Moscow | |||||||||
11.03 17:00 | Kuban | | Lokomotiv | 0:0 | |||||
Krasnodar | |||||||||
11.03 18:00 | Amkar | | FK Rostov | 3:1 (2:0) | |||||
Perm |
Day 2 | |||||||||
31.03 | Baltika | | Torpedo | 2:0 (1:0) | |||||
Kaliningrad | |||||||||
31.03 17:00 | Dynamo | | SKA Rostov-on-Don | 2:1 (0:1) | |||||
Bryansk | |||||||||
31.03 17:00 | Avangard | | Salyut-Energiya | 0:1 (0:1) | |||||
Kursk | |||||||||
31.03 17:00 | Shinnik | | Sibir | 3:1 (1:1) | |||||
Yaroslavl | |||||||||
31.03 17:30 | Mashuk-KMV | | SKA-Energiya | 3:3 (0:2) | |||||
Pyatigorsk | |||||||||
31.03 18:00 | Alaniya | | Zverda | 0:2 (0:1) | |||||
Vladikavkaz | |||||||||
31.03 18:00 | Sodovik | | Terek | 0:2 (0:2) | |||||
Sterlitamak | |||||||||
31.03 18:00 | KAMAZ | | Ural | 2:1 (2:1) | |||||
Naberezhnye Chelny | |||||||||
31.03 18:00 | Mordovia | | Spartak-MZK | 2:0 (0:0) | |||||
Saransk | |||||||||
31.03 19:30 | Tekstilshchik | | Metallurg-Kuzbass | 1:1 (0:0) | |||||
Khimki | |||||||||
31.03 19:30 | Nosta | | Anzhi | 3:0 (0:0) | |||||
Moscow | |||||||||
Day 1 | |||||||||
28.03 15:30 | Mashuk-KMV | | Zverda | 0:0 | |||||
Pyatigorsk | |||||||||
28.03 17:00 | Avangard | | SKA Rostov-on-Don | 0:1 (0:0) | |||||
Kursk | |||||||||
28.03 17:30 | Salyut-Energiya | | Dynamo | 0:0 | |||||
Belgorod | |||||||||
28.03 18:00 | KAMAZ | | Spartak-MZK | 5:2 (1:1) | |||||
Naberezhnye Chelny | |||||||||
28.03 18:00 | Alaniya | | SKA-Energiya | 0:0 | |||||
Vladikavkaz | |||||||||
28.03 18:00 | Shinnik | | Metallurg-Kuzbass | 5:0 (2:0) | |||||
Yaroslavl | |||||||||
28.03 18:00 | Sodovik | | Anzhi | 0:0 | |||||
Sterlitamak | |||||||||
28.03 18:00 | Nosta | | Terek | 2:0 (1:0) | |||||
Moscow | |||||||||
28.03 18:00 | Mordovia | | Ural | 0:1 (0:0) | |||||
Saransk | |||||||||
28.03 19:30 | Tekstilshchik | | Sibir | 0:1 (0:0) | |||||
Khimki |
Day 20 | |||||||||
31.03 16:00 | Tavriya | | Stal | 2:1 (0:0) | |||||
Simferopol | |||||||||
Day 19 | |||||||||
17.03 16:00 | Dnipro | | Tavriya | 2:0 (1:0) | |||||
Dnipropetrovsk | |||||||||
17.03 18:00 | Dynamo | | Zorya | 4:0 (1:0) | |||||
Kiev | |||||||||
18.03 | Karpaty | | Metalist | -:+ | |||||
Lviv | |||||||||
18.03 15:00 | Stal | | Vorskla | 0:1 (0:1) | |||||
Alchevsk | |||||||||
18.03 16:00 | Chornomorets | | Kryvbas | 2:3 (1:1) | |||||
Odesa | |||||||||
18.03 16:00 | Metalurh Zaporizhzhya | | Arsenal | 2:1 (1:0) | |||||
Zaporizhia | |||||||||
18.03 17:00 | FK Kharkiv | | Illichovets | 2:0 (1:0) | |||||
Kharkiv | |||||||||
19.03 17:00 | Shakhtar | | Metalurh Donetsk | 2:1 (1:0) | |||||
Donetsk | |||||||||
Day 18 | |||||||||
10.03 16:00 | Metalurh Zaporizhzhya | | Chornomorets | 1:0 (1:0) | |||||
Zaporizhia | |||||||||
10.03 18:00 | Kryvbas | | Dynamo | 1:1 (1:0) | |||||
Kryvyi Rih | |||||||||
11.03 15:00 | Zorya | | Karpaty | 1:0 (1:0) | |||||
Lugansk | |||||||||
11.03 15:30 | Arsenal | | Tavriya | 0:1 (0:0) | |||||
Kiev | |||||||||
11.03 16:00 | Metalurh Donetsk | | FK Kharkiv | 1:2 (0:1) | |||||
Donetsk | |||||||||
11.03 16:00 | Vorskla | | Dnipro | 0:1 (0:1) | |||||
Poltava | |||||||||
11.03 16:00 | Illichovets | | Stal | 0:0 | |||||
Mariupol | |||||||||
11.03 18:00 | Metalist | | Shakhtar | 0:1 (0:1) | |||||
Kharkiv | |||||||||
Day 17 | |||||||||
03.03 16:00 | Shakhtar | | Zorya | 3:0 (1:0) | |||||
Donetsk | |||||||||
03.03 18:00 | Dnipro | | Illichovets | 1:1 (1:0) | |||||
Dnipropetrovsk | |||||||||
04.03 15:00 | Stal | | Metalurh Donetsk | 3:0 (1:0) | |||||
Alchevsk | |||||||||
04.03 16:00 | Chornomorets | | Arsenal | 2:0 (0:0) | |||||
Odesa | |||||||||
04.03 16:00 | FK Kharkiv | | Metalist | 0:0 | |||||
Kharkiv | |||||||||
04.03 16:00 | Tavriya | | Vorskla | 1:0 (1:0) | |||||
Simferopol | |||||||||
04.03 16:00 | Karpaty | | Kryvbas | 1:1 (0:0) | |||||
Lviv | |||||||||
04.03 18:00 | Dynamo | | Metalurh Zaporizhzhya | 3:1 (1:0) | |||||
Kiev |
Day 24 | |||||||||
31.03 | Borisfen | | Spartak Ivano-Frankivsk | -:+ | |||||
31.03 14:00 | Dnipro | | FK Lviv | 1:1 (1:1) | |||||
Cherkasy | |||||||||
31.03 15:00 | CSKA | | Helios | 0:2 (0:1) | |||||
Chapayivka | |||||||||
31.03 16:00 | Zakarpattya | | Naftovyk-Ukrnafta | 1:0 (1:0) | |||||
Uzhgorod | |||||||||
31.03 16:00 | Desna | | Stal | 0:1 (0:0) | |||||
Chernigiv | |||||||||
31.03 16:00 | MFK Mykolaiv | | Podillya | 4:1 (4:1) | |||||
Mykolaiv | |||||||||
31.03 16:30 | PFK Oleksandriya | | Obolon | 1:0 (0:0) | |||||
Oleksandriia | |||||||||
31.03 17:00 | Volyn | | Dynamo-2 | 0:1 (0:0) | |||||
Lutsk | |||||||||
31.03 17:00 | Enerhetyk | | IgroServis | 1:0 (0:0) | |||||
Burshtyn | |||||||||
Day 23 | |||||||||
26.03 | Krymteplytsya | | Borisfen | +:- | |||||
26.03 15:00 | Dynamo-2 | | Dnipro | 1:0 (0:0) | |||||
Chapayivka | |||||||||
26.03 15:00 | Helios | | Enerhetyk | 2:2 (1:2) | |||||
Kharkiv | |||||||||
26.03 16:00 | FK Lviv | | MFK Mykolaiv | 0:1 (0:1) | |||||
Lviv | |||||||||
26.03 16:00 | IgroServis | | PFK Oleksandriya | 0:2 (0:2) | |||||
Simferopol | |||||||||
26.03 16:30 | Podillya | | Desna | 1:2 (1:2) | |||||
Krasyliv Yunist Stadium | |||||||||
26.03 16:30 | Obolon | | Zakarpattya | 1:1 (1:0) | |||||
Kiev | |||||||||
26.03 17:20 | Spartak Ivano-Frankivsk | | CSKA | 1:0 (0:0) | |||||
Ivano-Frankivsk | |||||||||
26.03 18:00 | Naftovyk-Ukrnafta | | Volyn | 4:1 (2:0) | |||||
Okhtyrka | |||||||||
Day 22 | |||||||||
19.03 | Borisfen | | Stal | -:+ | |||||
19.03 15:00 | MFK Mykolaiv | | Dynamo-2 | 0:1 (0:0) | |||||
Mykolaiv | |||||||||
20.03 15:00 | IgroServis | | Helios | 1:4 (0:1) | |||||
Simferopol | |||||||||
20.03 15:00 | CSKA | | Krymteplytsya | 0:1 (0:1) | |||||
Chapayivka | |||||||||
20.03 16:00 | Enerhetyk | | Spartak Ivano-Frankivsk | 2:0 (1:0) | |||||
Burshtyn | |||||||||
20.03 16:00 | Dnipro | | Naftovyk-Ukrnafta | 1:3 (1:2) | |||||
Cherkasy | |||||||||
20.03 16:30 | PFK Oleksandriya | | Zakarpattya | 1:0 (0:0) | |||||
Oleksandriia | |||||||||
20.03 17:00 | Volyn | | Obolon | 2:1 (1:0) | |||||
Lutsk | |||||||||
20.03 17:00 | Desna | | FK Lviv | 1:2 (0:2) | |||||
Chernigiv |
23.03 | Akzhayik (Oral) | | Jastar (Oral) | 2:0 (1:0) | |||||
Shymkent | |||||||||
23.03 | Gornyak (Khromtau) | | Caspiy (Aktau) | 0:1 (0:0) | |||||
Shymkent | |||||||||
23.03 | Kaysar-Jas (Kyzylorda) | | Ordabasy-2 (Shymkent) | 1:3 (0:2) | |||||
Kyzylorda | |||||||||
23.03 | Tsesna (Almaty) | | Zhetysu-2 (Taldykorgan) | 3:2 (1:1) | |||||
Almaty | |||||||||
23.03 | Kazakhmys (Satpayev) | | Shakhtyor-Yunost (Karagandy) | 1:0 (0:0) | |||||
Satpayev | |||||||||
23.03 | Avangard (Petropavl) | | Tobil-2 (Kostanay) | 2:0 (2:0) | |||||
Petropavl | |||||||||
23.03 | Rahat (Astana) | | Aqsu (Stepnogorsk) | 2:1 (1:1) | |||||
Astana | |||||||||
23.03 | Batyr (Ekibastuz) | | Bolat (Temirtau) | 2:0 (2:0) | |||||
Ekibastuz | |||||||||
23.03 | Semey (Semipalatinsk) | | Irtysh-2 (Pavlodar) | 3:2 (2:1) | |||||
Semipalatinsk | |||||||||
23.03 | Energetik (Pavlodar) | | Vostok-2 (Oskemen) | 2:0 (1:0) | |||||
Pavlodar |
Day 25 | |||||||||
17.03 | Dinamo | | Olimpia | 0:4 | |||||
17.03 | Iscra-Stal | | Dacia | 0:1 | |||||
17.03 | Nistru | | Tiligul-Tiras | 1:1 | |||||
17.03 | Politehnica | | Sheriff | 0:0 | |||||
17.03 | Tiraspol | | Zimbru | 0:0 | |||||
Day 24 | |||||||||
11.03 | Dacia | | Nistru | 0:2 | |||||
11.03 | Sheriff | | Iscra-Stal | 0:0 | |||||
12.03 | Olimpia | | Tiraspol | 0:0 | |||||
12.03 | Tiligul-Tiras | | Dinamo | 1:1 | |||||
12.03 | Zimbru | | Politehnica | 4:1 | |||||
Day 23 | |||||||||
07.03 | Dinamo | | Dacia | 1:2 | |||||
07.03 | Nistru | | Iscra-Stal | 1:0 | |||||
07.03 | Zimbru | | Sheriff | 1:2 | |||||
08.03 | Politehnica | | Olimpia | 0:1 | |||||
08.03 | Tiraspol | | Tiligul-Tiras | 0:0 | |||||
Day 22 | |||||||||
03.03 | Dacia | | Tiraspol | 0:0 | |||||
03.03 | Iscra-Stal | | Dinamo | 1:1 | |||||
03.03 | Olimpia | | Zimbru | 1:0 | |||||
03.03 | Sheriff | | Nistru | 3:0 | |||||
04.03 | Tiligul-Tiras | | Politehnica | 1:1 | |||||
Day 3 | |||||||||
31.03 | Vobkent | | FK Andijon | 0:4 (0:2) | |||||
Buxoro Buhoro Stadium | |||||||||
31.03 | Lokomotiv | | Nasaf | 0:2 (0:1) | |||||
Toshkent | |||||||||
31.03 | Qizilqum | | Buxoro | 3:1 (1:0) | |||||
Zarafshon | |||||||||
31.03 | Samarqand | | Novbahor | 3:2 (1:2) | |||||
Samarqand | |||||||||
Day 2 | |||||||||
15.03 | FK Andijon | | Neftchi | 0:1 (0:1) | |||||
Andijon | |||||||||
16.03 | Nasaf | | Vobkent | 4:1 (2:0) | |||||
Qarshi Karshi Stadium | |||||||||
16.03 | Paxtakor | | Traktor | 2:0 (0:0) | |||||
Toshkent | |||||||||
17.03 | Shoʼrtan | | Samarqand | 4:2 (1:1) | |||||
Guzor | |||||||||
17.03 | Quruvchi | | Lokomotiv | 3:1 (1:1) | |||||
Toshkent | |||||||||
17.03 | Toʼpalang | | Metallurg | 2:0 (0:0) | |||||
Sariosiyo | |||||||||
17.03 | Buxoro | | Mashʼal | 0:1 (0:1) | |||||
Buxoro Buhoro Stadium | |||||||||
17.03 | Novbahor | | Qizilqum | 1:2 (0:1) | |||||
Namangan | |||||||||
Day 1 | |||||||||
01.03 | Neftchi | | Nasaf | 2:1 (0:0) | |||||
Fergana | |||||||||
02.03 | Lokomotiv | | Toʼpalang | 1:0 (0:0) | |||||
Toshkent | |||||||||
02.03 | Metallurg | | Paxtakor | 0:4 (0:2) | |||||
Bekobod | |||||||||
03.03 | FK Andijon | | Shoʼrtan | 1:0 (1:0) | |||||
Andijon | |||||||||
03.03 | Vobkent | | Quruvchi | 0:1 (0:1) | |||||
Buxoro Buhoro Stadium | |||||||||
03.03 | Traktor | | Buxoro | 1:2 (1:1) | |||||
Toshkent | |||||||||
03.03 | Mashʼal | | Novbahor | 1:0 (0:0) | |||||
Muborak | |||||||||
03.03 | Qizilqum | | Samarqand | 2:1 (0:0) | |||||
Zarafshon |
Day 26 | |||||||||
31.03 18:30 | Wacker Tirol | | Mattersburg | 1:3 (1:1) | |||||
Innsbruck | |||||||||
31.03 18:30 | Rapid | | Red Bull | 2:2 (0:0) | |||||
Wien | |||||||||
31.03 18:30 | Sturm | | Superfund | 2:1 (2:0) | |||||
Graz | |||||||||
31.03 18:30 | Ried | | GAK | 3:1 (1:0) | |||||
Ried im Innkreis | |||||||||
Day 25 | |||||||||
17.03 18:30 | Austria Wien | | Ried | 2:1 (0:1) | |||||
Wien | |||||||||
17.03 18:30 | Superfund | | Rapid | 0:1 (0:0) | |||||
Pasching | |||||||||
17.03 18:30 | Red Bull | | Wacker Tirol | 3:0 (2:0) | |||||
Salzburg | |||||||||
17.03 18:30 | Mattersburg | | Altach | 2:1 (1:1) | |||||
Mattersburg | |||||||||
18.03 15:30 | GAK | | Sturm | 0:2 (0:1) | |||||
Graz | |||||||||
Day 24 | |||||||||
10.03 18:30 | Red Bull | | Mattersburg | 1:1 (0:0) | |||||
Salzburg | |||||||||
10.03 18:30 | Wacker Tirol | | Superfund | 0:0 | |||||
Innsbruck | |||||||||
10.03 18:30 | Sturm | | Austria Wien | 0:1 (0:0) | |||||
Graz | |||||||||
10.03 18:30 | Ried | | Altach | 2:0 (0:0) | |||||
Ried im Innkreis | |||||||||
11.03 15:30 | Rapid | | GAK | 1:0 (1:0) | |||||
Wien | |||||||||
Day 23 | |||||||||
03.03 18:30 | GAK | | Wacker Tirol | 3:2 (2:1) | |||||
Graz | |||||||||
03.03 18:30 | Superfund | | Red Bull | 0:1 (0:0) | |||||
Pasching | |||||||||
03.03 18:30 | Altach | | Sturm | 1:3 (1:1) | |||||
Altach | |||||||||
03.03 18:30 | Mattersburg | | Ried | 1:2 (1:0) | |||||
Mattersburg | |||||||||
04.03 15:30 | Austria Wien | | Rapid | 2:1 (2:0) | |||||
Wien |
Day 31 | |||||||||
31.03 12:45 | Liverpool | | Arsenal | 4:1 (2:0) | |||||
Liverpool | |||||||||
31.03 15:00 | Charlton Athletic | | Wigan Athletic | 1:0 (0:0) | |||||
London | |||||||||
31.03 15:00 | Fulham | | Portsmouth | 1:1 (0:1) | |||||
London | |||||||||
31.03 15:00 | Manchester United | | Blackburn Rovers | 4:1 (0:1) | |||||
Manchester | |||||||||
31.03 15:00 | Newcastle United | | Manchester City | 0:1 (0:0) | |||||
Newcastle upon Tyne | |||||||||
31.03 15:00 | Bolton Wanderers | | Sheffield United | 1:0 (0:0) | |||||
Bolton | |||||||||
31.03 15:00 | West Ham United | | Middlesbrough | 2:0 (2:0) | |||||
London | |||||||||
31.03 17:15 | Watford | | Chelsea | 0:1 (0:0) | |||||
Watford | |||||||||
Day 30 | |||||||||
17.03 12:45 | Manchester United | | Bolton Wanderers | 4:1 (3:0) | |||||
Manchester | |||||||||
17.03 15:00 | Middlesbrough | | Manchester City | 0:2 (0:0) | |||||
Middlesbrough | |||||||||
17.03 15:00 | Reading | | Portsmouth | 0:0 | |||||
Reading | |||||||||
17.03 15:00 | Tottenham Hotspur | | Watford | 3:1 (1:0) | |||||
London | |||||||||
17.03 15:00 | Wigan Athletic | | Fulham | 0:0 | |||||
Wigan | |||||||||
17.03 15:00 | Chelsea | | Sheffield United | 3:0 (2:0) | |||||
London | |||||||||
17.03 17:15 | Blackburn Rovers | | West Ham United | 1:2 (0:0) | |||||
Blackburn | |||||||||
18.03 13:30 | Aston Villa | | Liverpool | 0:0 | |||||
Birmingham | |||||||||
18.03 13:30 | Charlton Athletic | | Newcastle United | 2:0 (0:0) | |||||
London | |||||||||
18.03 16:00 | Everton | | Arsenal | 1:0 (0:0) | |||||
Liverpool | |||||||||
Day 29 | |||||||||
03.03 12:45 | Liverpool | | Manchester United | 0:1 (0:0) | |||||
Liverpool | |||||||||
03.03 15:00 | Sheffield United | | Everton | 1:1 (0:0) | |||||
Sheffield | |||||||||
03.03 15:00 | Arsenal | | Reading | 2:1 (0:0) | |||||
London | |||||||||
03.03 15:00 | Watford | | Charlton Athletic | 2:2 (2:0) | |||||
Watford | |||||||||
03.03 15:00 | Fulham | | Aston Villa | 1:1 (1:1) | |||||
London | |||||||||
03.03 15:00 | Manchester City | | Wigan Athletic | 0:1 (0:1) | |||||
Manchester | |||||||||
03.03 15:00 | Newcastle United | | Middlesbrough | 0:0 | |||||
Newcastle upon Tyne | |||||||||
03.03 17:15 | Portsmouth | | Chelsea | 0:2 (0:1) | |||||
Portsmouth | |||||||||
04.03 13:30 | Bolton Wanderers | | Blackburn Rovers | 1:2 (0:0) | |||||
Bolton | |||||||||
04.03 16:00 | West Ham United | | Tottenham Hotspur | 3:4 (2:0) | |||||
London | |||||||||
Day 28 | |||||||||
14.03 19:45 | Aston Villa | | Arsenal | 0:1 (0:1) | |||||
Birmingham | |||||||||
14.03 20:00 | Manchester City | | Chelsea | 0:1 (0:1) | |||||
Manchester |
Day 40 | |||||||||
30.03 | Leeds United | | Preston North End | 2:1 (0:1) | |||||
Leeds | |||||||||
31.03 | Barnsley | | Derby County | 1:2 (0:1) | |||||
Barnsley | |||||||||
31.03 | Burnley | | Luton Town | 0:0 | |||||
Burnley | |||||||||
31.03 | Cardiff City | | Sunderland | 0:1 (0:0) | |||||
Cardiff | |||||||||
31.03 | Colchester United | | Norwich City | 3:0 (0:0) | |||||
Colchester | |||||||||
31.03 | Crystal Palace | | Sheffield Wednesday | 1:2 (0:0) | |||||
London | |||||||||
31.03 | Hull City | | Southend United | 4:0 (1:0) | |||||
Kingston upon Hull | |||||||||
31.03 | Ipswich Town | | Plymouth Argyle | 3:0 (2:0) | |||||
Ipswich | |||||||||
31.03 | Queens Park Rangers | | West Bromwich Albion | 1:2 (0:0) | |||||
London | |||||||||
31.03 | Stoke City | | Leicester City | 4:2 (2:1) | |||||
Stoke-on-Trent | |||||||||
31.03 | Wolverhampton Wanderers | | Southampton | 0:6 (0:3) | |||||
Wolverhampton | |||||||||
Day 39 | |||||||||
16.03 19:45 | Southampton | | Colchester United | 1:2 (1:2) | |||||
Southampton | |||||||||
17.03 | Coventry City | | Barnsley | 4:1 (3:0) | |||||
Coventry | |||||||||
17.03 | Derby County | | Cardiff City | 3:1 (1:1) | |||||
Derby | |||||||||
17.03 | Leicester City | | Queens Park Rangers | 1:3 (0:0) | |||||
Leicester | |||||||||
17.03 | Luton Town | | Ipswich Town | 0:2 (0:1) | |||||
Luton | |||||||||
17.03 | Norwich City | | Stoke City | 1:0 (1:0) | |||||
Norwich | |||||||||
17.03 | Plymouth Argyle | | Crystal Palace | 1:0 (0:0) | |||||
Plymouth | |||||||||
17.03 | Preston North End | | Burnley | 2:0 (1:0) | |||||
Preston | |||||||||
17.03 | Sheffield Wednesday | | Wolverhampton Wanderers | 2:2 (1:1) | |||||
Sheffield | |||||||||
17.03 | Southend United | | Leeds United | 1:1 (1:0) | |||||
Southend-on-Sea | |||||||||
17.03 | Sunderland | | Hull City | 2:0 (1:0) | |||||
Sunderland | |||||||||
18.03 | West Bromwich Albion | | Birmingham City | 1:1 (0:0) | |||||
West Bromwich | |||||||||
Day 38 | |||||||||
13.03 | Coventry City | | Wolverhampton Wanderers | 2:1 (1:1) | |||||
Coventry | |||||||||
13.03 | Derby County | | Queens Park Rangers | 1:1 (0:1) | |||||
Derby | |||||||||
13.03 | Leicester City | | Leeds United | 1:1 (1:1) | |||||
Leicester | |||||||||
13.03 | Luton Town | | Hull City | 1:2 (0:1) | |||||
Luton | |||||||||
13.03 | Norwich City | | Birmingham City | 1:0 (0:0) | |||||
Norwich | |||||||||
13.03 | Preston North End | | Ipswich Town | 1:0 (1:0) | |||||
Preston | |||||||||
13.03 | Sheffield Wednesday | | Colchester United | 2:0 (2:0) | |||||
Sheffield | |||||||||
13.03 | Southampton | | Cardiff City | 2:2 (2:0) | |||||
Southampton | |||||||||
13.03 | Southend United | | Burnley | 1:0 (0:0) | |||||
Southend-on-Sea | |||||||||
13.03 | Sunderland | | Stoke City | 2:2 (1:2) | |||||
Sunderland | |||||||||
14.03 19:45 | Plymouth Argyle | | Barnsley | 2:4 (2:2) | |||||
Plymouth | |||||||||
14.03 19:45 | West Bromwich Albion | | Crystal Palace | 2:3 (1:2) | |||||
West Bromwich | |||||||||
Day 37 | |||||||||
09.03 19:45 | Birmingham City | | Derby County | 1:0 (1:0) | |||||
Birmingham | |||||||||
10.03 | Barnsley | | Sunderland | 0:2 (0:0) | |||||
Barnsley | |||||||||
10.03 | Cardiff City | | Norwich City | 1:0 (1:0) | |||||
Cardiff | |||||||||
10.03 | Colchester United | | Coventry City | 0:0 | |||||
Colchester | |||||||||
10.03 | Crystal Palace | | Leicester City | 2:0 (1:0) | |||||
London | |||||||||
10.03 | Hull City | | Preston North End | 2:0 (1:0) | |||||
Kingston upon Hull | |||||||||
10.03 | Ipswich Town | | Southend United | 0:2 (0:2) | |||||
Ipswich | |||||||||
10.03 | Leeds United | | Luton Town | 1:0 (0:0) | |||||
Leeds | |||||||||
10.03 | Queens Park Rangers | | Sheffield Wednesday | 1:1 (0:0) | |||||
London | |||||||||
10.03 | Stoke City | | Southampton | 2:1 (1:1) | |||||
Stoke-on-Trent | |||||||||
11.03 | Wolverhampton Wanderers | | West Bromwich Albion | 1:0 (0:0) | |||||
Wolverhampton | |||||||||
Day 36 | |||||||||
02.03 19:45 | Derby County | | Colchester United | 5:1 (3:0) | |||||
Derby | |||||||||
03.03 | Barnsley | | Norwich City | 1:3 (1:3) | |||||
Barnsley | |||||||||
03.03 | Burnley | | Crystal Palace | 1:1 (1:1) | |||||
Burnley | |||||||||
03.03 | Coventry City | | Hull City | 2:0 (2:0) | |||||
Coventry | |||||||||
03.03 | Ipswich Town | | Queens Park Rangers | 2:1 (1:0) | |||||
Ipswich | |||||||||
03.03 | Leeds United | | Sheffield Wednesday | 2:3 (0:2) | |||||
Leeds | |||||||||
03.03 | Luton Town | | Wolverhampton Wanderers | 2:3 (2:1) | |||||
Luton | |||||||||
03.03 | Plymouth Argyle | | Stoke City | 1:1 (1:0) | |||||
Plymouth | |||||||||
03.03 | Southend United | | Leicester City | 2:2 (0:1) | |||||
Southend-on-Sea | |||||||||
03.03 | West Bromwich Albion | | Sunderland | 1:2 (0:1) | |||||
West Bromwich | |||||||||
04.03 11:30 | Birmingham City | | Cardiff City | 1:0 (0:0) | |||||
Birmingham | |||||||||
05.03 20:00 | Preston North End | | Southampton | 3:1 (1:0) | |||||
Preston | |||||||||
Day 33 | |||||||||
06.03 19:45 | Hull City | | Ipswich Town | 2:5 (1:2) | |||||
Kingston upon Hull | |||||||||
06.03 19:45 | Norwich City | | Derby County | 1:2 (0:0) | |||||
Norwich | |||||||||
06.03 19:45 | Sheffield Wednesday | | Plymouth Argyle | 1:1 (1:0) | |||||
Sheffield |
Club | G | W | D | L | F-A | P | |||
1. | Sunderland | 46 | 27 | 7 | 12 | 76-47 | 88 | ||
2. | Birmingham City | 46 | 26 | 8 | 12 | 67-42 | 86 | ||
3. | Derby County | 46 | 25 | 9 | 12 | 62-46 | 84 | ||
4. | West Bromwich Albion | 46 | 22 | 10 | 14 | 81-55 | 76 | ||
5. | Wolverhampton Wanderers | 46 | 22 | 10 | 14 | 59-56 | 76 | ||
6. | Southampton | 46 | 21 | 12 | 13 | 77-53 | 75 | ||
7. | Preston North End | 46 | 22 | 8 | 16 | 64-53 | 74 | ||
8. | Stoke City | 46 | 19 | 16 | 11 | 62-41 | 73 | ||
9. | Sheffield Wednesday | 46 | 20 | 11 | 15 | 70-66 | 71 | ||
10. | Colchester United | 46 | 20 | 9 | 17 | 70-56 | 69 |
19.03 20:00 | Manchester United | | Middlesbrough | 1:0 (0:0)* | |||||
Manchester | |||||||||
19.03 20:05 | Tottenham Hotspur | | Chelsea | 1:2 (0:0)* | |||||
London | |||||||||
10.03 17:30 | Middlesbrough | | Manchester United | 2:2 (1:1) | |||||
Middlesbrough | |||||||||
11.03 12:45 | Chelsea | | Tottenham Hotspur | 3:3 (1:3) | |||||
London | |||||||||
11.03 16:00 | Blackburn Rovers | | Manchester City | 2:0 (1:0) | |||||
Blackburn | |||||||||
11.03 18:00 | Plymouth Argyle | | Watford | 0:1 (0:1) | |||||
Plymouth |
Day 27 | |||||||||
30.03 20:30 | Molenbeek | | Gent | 1:1 (1:0) | |||||
Bruxelles | |||||||||
31.03 20:00 | Lokeren | | Westerlo | 1:1 (1:0) | |||||
Lokeren | |||||||||
31.03 20:00 | Lierse | | Anderlecht | 1:4 (0:2) | |||||
Lier | |||||||||
31.03 20:00 | Cercle | | Roeselare | 1:1 (0:0) | |||||
Brugge | |||||||||
31.03 20:00 | Charleroi | | Germinal Beerschot | 3:3 (3:2) | |||||
Charleroi | |||||||||
31.03 20:00 | Zulte Waregem | | Mons | 1:2 (0:2) | |||||
Waregem | |||||||||
31.03 20:00 | Standard | | Beveren | 0:0 | |||||
Liège | |||||||||
Day 26 | |||||||||
16.03 20:30 | Germinal Beerschot | | Lokeren | 1:2 (0:0) | |||||
Antwerpen | |||||||||
17.03 20:00 | Sint-Truiden | | Charleroi | 1:1 (0:0) | |||||
Sint-Truiden | |||||||||
17.03 20:00 | Westerlo | | Mouscron | 1:0 (1:0) | |||||
Westerlo | |||||||||
17.03 20:00 | Brugge | | Molenbeek | 4:1 (1:0) | |||||
Brugge | |||||||||
17.03 20:00 | Beveren | | Lierse | 1:1 (0:0) | |||||
Beveren | |||||||||
17.03 20:00 | Anderlecht | | Zulte Waregem | 0:0 | |||||
Bruxelles | |||||||||
17.03 20:00 | Mons | | Genk | 5:0 (2:0) | |||||
Mons | |||||||||
18.03 18:00 | Gent | | Cercle | 0:2 (0:1) | |||||
Gent | |||||||||
18.03 20:30 | Roeselare | | Standard | 2:3 (0:1) | |||||
Roeselare | |||||||||
Day 25 | |||||||||
09.03 20:30 | Charleroi | | Mons | 1:0 (0:0) | |||||
Charleroi | |||||||||
10.03 18:00 | Standard | | Gent | 0:1 (0:0) | |||||
Liège | |||||||||
10.03 20:00 | Brugge | | Westerlo | 2:0 (1:0) | |||||
Brugge | |||||||||
10.03 20:00 | Lokeren | | Sint-Truiden | 1:1 (1:1) | |||||
Lokeren | |||||||||
10.03 20:00 | Lierse | | Roeselare | 3:1 (1:0) | |||||
Lier | |||||||||
10.03 20:00 | Mouscron | | Germinal Beerschot | 1:0 (1:0) | |||||
Mouscron | |||||||||
10.03 20:00 | Molenbeek | | Cercle | 0:0 | |||||
Bruxelles | |||||||||
10.03 20:00 | Zulte Waregem | | Beveren | 2:1 (1:0) | |||||
Waregem | |||||||||
11.03 18:00 | Genk | | Anderlecht | 1:1 (0:1) | |||||
Genk | |||||||||
Day 24 | |||||||||
02.03 20:30 | Roeselare | | Zulte Waregem | 3:1 (0:0) | |||||
Roeselare | |||||||||
03.03 18:00 | Beveren | | Genk | 0:5 (0:3) | |||||
Beveren | |||||||||
03.03 20:00 | Mons | | Lokeren | 1:0 (1:0) | |||||
Mons | |||||||||
03.03 20:00 | Westerlo | | Molenbeek | 1:1 (1:0) | |||||
Westerlo | |||||||||
03.03 20:00 | Gent | | Lierse | 4:0 (2:0) | |||||
Gent | |||||||||
03.03 20:00 | Cercle | | Standard | 0:2 (0:0) | |||||
Brugge | |||||||||
03.03 20:00 | Sint-Truiden | | Mouscron | 1:1 (1:1) | |||||
Sint-Truiden | |||||||||
03.03 20:00 | Anderlecht | | Charleroi | 3:2 (1:0) | |||||
Bruxelles | |||||||||
04.03 18:00 | Germinal Beerschot | | Brugge | 4:0 (1:0) | |||||
Antwerpen |
Day 20 | |||||||||
30.03 | Chernomorets Burgas | | Belasitsa | 1:2 (0:1) | |||||
31.03 | Botev | | Liteks | 1:2 (1:1) | |||||
31.03 | Slavia | | Spartak | 1:1 (0:1) | |||||
Day 19 | |||||||||
21.03 | Belasitsa | | Lokomotiv Sofia | 1:2 (1:1) | |||||
21.03 | Marek | | Vihren | 0:1 (0:0) | |||||
21.03 | Rilski Sportist | | Levski | 2:1 (0:1) | |||||
21.03 | Rodopa | | Chernomorets Burgas | 1:0 (1:0) | |||||
21.03 | Spartak | | CSKA | 1:3 (0:0) | |||||
22.03 | Cherno More | | Beroe | 1:0 (1:0) | |||||
24.03 | Lokomotiv Plovdiv | | Botev | 2:0 (1:0) | |||||
Day 18 | |||||||||
16.03 | Lokomotiv Sofia | | Rodopa | 5:0 (1:0) | |||||
16.03 | Chernomorets Burgas | | Marek | 1:4 (0:1) | |||||
17.03 | Beroe | | Belasitsa | 0:0 | |||||
17.03 | Botev | | Cherno More | 2:0 (0:0) | |||||
17.03 | Levski | | Vihren | 4:0 (1:0) | |||||
17.03 | Rilski Sportist | | Spartak | 1:0 (0:0) | |||||
17.03 | Slavia | | Lokomotiv Plovdiv | 1:0 (0:0) | |||||
18.03 | CSKA | | Liteks | 2:0 (1:0) | |||||
Day 17 | |||||||||
10.03 | Belasitsa | | Botev | 2:1 (1:0) | |||||
10.03 | Vihren | | Chernomorets Burgas | 2:0 (1:0) | |||||
10.03 | Liteks | | Rilski Sportist | 3:1 (2:0) | |||||
10.03 | Lokomotiv Plovdiv | | CSKA | 1:1 (1:0) | |||||
10.03 | Marek | | Lokomotiv Sofia | 1:2 (1:1) | |||||
10.03 | Rodopa | | Beroe | 0:0 | |||||
10.03 | Cherno More | | Slavia | 0:1 (0:1) | |||||
11.03 | Spartak | | Levski | 1:2 (0:1) | |||||
Day 16 | |||||||||
03.03 | Beroe | | Marek | 1:1 (1:0) | |||||
03.03 | Botev | | Rodopa | 2:1 (1:0) | |||||
03.03 | Levski | | Chernomorets Burgas | 10:0 (4:0) | |||||
03.03 | Lokomotiv Sofia | | Vihren | 1:0 (1:0) | |||||
03.03 | Rilski Sportist | | Lokomotiv Plovdiv | 1:3 (1:2) | |||||
03.03 | Spartak | | Liteks | 1:3 (1:0) | |||||
04.03 | Slavia | | Belasitsa | 2:1 (1:1) | |||||
04.03 | CSKA | | Cherno More | 0:0 | |||||
Day 22 | |||||||||
30.03 19:00 | Debrecen | | Tatabánya | 2:0 (1:0) | |||||
Debrecen | |||||||||
31.03 15:00 | Paks | | ETO | 2:2 (0:1) | |||||
Paks | |||||||||
31.03 15:00 | Pécs | | Újpest | 0:1 (0:0) | |||||
Pécs | |||||||||
31.03 16:00 | Vasas SC | | Diósgyőr | 2:2 (0:0) | |||||
Budapest | |||||||||
31.03 16:00 | Vác | | Fehérvár | 0:2 (0:2) | |||||
Vác | |||||||||
31.03 16:00 | Rákóczi | | MTK | 1:0 (1:0) | |||||
Kaposvár | |||||||||
31.03 16:00 | FC Sopron | | Rákospalotai | 2:3 (2:2) | |||||
Sopron | |||||||||
Day 21 | |||||||||
16.03 19:00 | Honvéd | | Debrecen | 2:1 (0:0) | |||||
Budapest | |||||||||
17.03 15:00 | Diósgyőr | | Paks | 2:1 (2:0) | |||||
Miskolc | |||||||||
17.03 15:00 | Tatabánya | | Vác | 1:2 (0:2) | |||||
Tatabánya | |||||||||
17.03 15:00 | Rákospalotai | | Zalaegerszegi TE | 2:1 (2:0) | |||||
Budapest | |||||||||
17.03 16:00 | Fehérvár | | Rákóczi | 1:2 (0:0) | |||||
Székesfehérvár | |||||||||
17.03 16:00 | Újpest | | FC Sopron | 1:0 (1:0) | |||||
Budapest | |||||||||
18.03 15:00 | ETO | | Pécs | 0:0 | |||||
Győr | |||||||||
19.03 18:00 | MTK | | Vasas SC | 2:2 (1:0) | |||||
Budapest | |||||||||
Day 20 | |||||||||
09.03 19:00 | Vasas SC | | Fehérvár | 2:2 (1:0) | |||||
Budapest | |||||||||
10.03 14:30 | Paks | | MTK | 3:1 (2:0) | |||||
Paks | |||||||||
10.03 16:00 | Vác | | Debrecen | 1:3 (0:2) | |||||
Vác | |||||||||
10.03 16:00 | Pécs | | Diósgyőr | 1:0 (1:0) | |||||
Pécs | |||||||||
10.03 16:00 | FC Sopron | | ETO | 0:1 (0:0) | |||||
Sopron | |||||||||
10.03 16:00 | Honvéd | | Rákospalotai | 2:1 (0:0) | |||||
Budapest | |||||||||
10.03 16:00 | Rákóczi | | Tatabánya | 4:0 (2:0) | |||||
Kaposvár | |||||||||
12.03 18:00 | Zalaegerszegi TE | | Újpest | 2:0 (0:0) | |||||
Zalaegerszeg | |||||||||
Day 19 | |||||||||
02.03 19:00 | MTK | | Pécs | 0:0 | |||||
Budapest | |||||||||
03.03 15:00 | Tatabánya | | Vasas SC | 1:3 (1:1) | |||||
Tatabánya | |||||||||
03.03 15:00 | ETO | | Zalaegerszegi TE | 2:1 (2:0) | |||||
Győr | |||||||||
03.03 16:00 | Fehérvár | | Paks | 1:1 (0:1) | |||||
Székesfehérvár | |||||||||
03.03 16:00 | Újpest | | Rákospalotai | 0:0 | |||||
Budapest | |||||||||
03.03 16:00 | Diósgyőr | | FC Sopron | 0:2 (0:0) | |||||
Miskolc | |||||||||
03.03 16:00 | Honvéd | | Vác | 6:0 (1:0) | |||||
Budapest | |||||||||
05.03 18:00 | Debrecen | | Rákóczi | 1:0 (0:0) | |||||
Debrecen |
Day 27 | |||||||||
30.03 20:30 | Arminia | | Borussia Dortmund | 1:0 (0:0) | |||||
Bielefeld | |||||||||
31.03 15:30 | Mainz 05 | | Bayer 04 | 1:3 (0:2) | |||||
Mainz | |||||||||
31.03 15:30 | Borussia Mönchengladbach | | Eintracht | 1:1 (0:1) | |||||
Mönchengladbach | |||||||||
31.03 15:30 | Nürnberg | | Hertha | 2:1 (1:0) | |||||
Nürnberg | |||||||||
31.03 15:30 | Bayern | | Schalke 04 | 2:0 (1:0) | |||||
München | |||||||||
31.03 15:30 | Stuttgart | | Alemannia | 3:1 (1:0) | |||||
Stuttgart | |||||||||
31.03 15:30 | Energie | | Werder | 0:0 | |||||
Cottbus | |||||||||
Day 26 | |||||||||
16.03 20:30 | Hertha | | Energie | 0:1 (0:0) | |||||
Berlin | |||||||||
17.03 15:30 | Borussia Dortmund | | Nürnberg | 0:0 | |||||
Dortmund | |||||||||
17.03 15:30 | Eintracht | | Bayern | 1:0 (0:0) | |||||
Frankfurt am Main | |||||||||
17.03 15:30 | Alemannia | | Arminia | 2:0 (0:0) | |||||
Aachen | |||||||||
17.03 15:30 | Hannover | | Hamburger SV | 0:0 | |||||
Hannover | |||||||||
17.03 15:30 | Schalke 04 | | Stuttgart | 1:0 (0:0) | |||||
Gelsenkirchen | |||||||||
17.03 15:30 | Wolfsburg | | Bochum | 3:1 (2:0) | |||||
Wolfsburg | |||||||||
18.03 17:00 | Bayer 04 | | Borussia Mönchengladbach | 1:0 (0:0) | |||||
Leverkusen | |||||||||
18.03 17:00 | Werder | | Mainz 05 | 2:0 (0:0) | |||||
Bremen | |||||||||
Day 25 | |||||||||
09.03 20:30 | Nürnberg | | Eintracht | 2:2 (0:1) | |||||
Nürnberg | |||||||||
10.03 15:30 | Bochum | | Borussia Dortmund | 2:0 (0:0) | |||||
Bochum | |||||||||
10.03 15:30 | Mainz 05 | | Arminia | 1:0 (0:0) | |||||
Mainz | |||||||||
10.03 15:30 | Borussia Mönchengladbach | | Hertha | 3:1 (1:0) | |||||
Mönchengladbach | |||||||||
10.03 15:30 | Hannover | | Schalke 04 | 1:1 (1:1) | |||||
Hannover | |||||||||
10.03 15:30 | Energie | | Alemannia | 0:2 (0:1) | |||||
Cottbus | |||||||||
10.03 15:30 | Stuttgart | | Wolfsburg | 0:0 | |||||
Stuttgart | |||||||||
11.03 17:00 | Hamburger SV | | Bayer 04 | 0:0 | |||||
Hamburg | |||||||||
11.03 17:00 | Bayern | | Werder | 1:1 (1:0) | |||||
München | |||||||||
Day 24 | |||||||||
02.03 20:30 | Schalke 04 | | Hamburger SV | 0:2 (0:0) | |||||
Gelsenkirchen | |||||||||
03.03 15:30 | Arminia | | Nürnberg | 3:2 (1:1) | |||||
Bielefeld | |||||||||
03.03 15:30 | Hertha | | Bayern | 2:3 (0:2) | |||||
Berlin | |||||||||
03.03 15:30 | Wolfsburg | | Borussia Mönchengladbach | 1:0 (0:0) | |||||
Wolfsburg | |||||||||
03.03 15:30 | Eintracht | | Hannover | 2:0 (0:0) | |||||
Frankfurt am Main | |||||||||
03.03 15:30 | Bayer 04 | | Stuttgart | 3:1 (2:0) | |||||
Leverkusen | |||||||||
03.03 15:30 | Werder | | Bochum | 3:0 (1:0) | |||||
Bremen | |||||||||
04.03 17:00 | Borussia Dortmund | | Energie | 2:3 (1:1) | |||||
Dortmund | |||||||||
04.03 17:00 | Alemannia | | Mainz 05 | 2:1 (0:1) | |||||
Aachen |
Day 30 | |||||||||
30.03 | Roda | | Groningen | 0:1 (0:1) | |||||
31.03 | Willem II | | NEC | 1:0 (1:0) | |||||
31.03 | NAC | | PSV | 1:1 (0:0) | |||||
Breda | |||||||||
31.03 | AZ | | Waalwijk | 2:0 (1:0) | |||||
Day 29 | |||||||||
16.03 | Waalwijk | | Roda | 3:2 (2:1) | |||||
17.03 | Heerenveen | | NAC | 4:2 (2:1) | |||||
17.03 | Den Haag | | Sparta | 2:4 (0:2) | |||||
17.03 | NEC | | Excelsior | 0:1 (0:1) | |||||
Nijmegen | |||||||||
18.03 | Heracles | | AZ | 0:0 | |||||
18.03 | Groningen | | Twente | 1:1 (0:1) | |||||
18.03 | PSV | | Ajax | 1:5 (0:2) | |||||
18.03 | Feyenoord | | Willem II | 0:0 | |||||
18.03 | Utrecht | | Vitesse | 2:0 (1:0) | |||||
Day 28 | |||||||||
09.03 | Roda | | Utrecht | 0:0 | |||||
10.03 | Willem II | | Groningen | 3:0 (2:0) | |||||
10.03 | Heerenveen | | Waalwijk | 1:0 (1:0) | |||||
10.03 | NAC | | Heracles | 1:1 (1:0) | |||||
Breda | |||||||||
10.03 | Sparta | | NEC | 0:4 (0:2) | |||||
11.03 | AZ | | Feyenoord | 0:0 | |||||
11.03 | Vitesse | | Den Haag | 2:2 (1:2) | |||||
11.03 | Excelsior | | PSV | 0:0 | |||||
11.03 | Twente | | Ajax | 1:4 (1:3) | |||||
Day 27 | |||||||||
02.03 | NEC | | Twente | 0:3 (0:0) | |||||
Nijmegen | |||||||||
03.03 | Willem II | | Sparta | 0:0 | |||||
03.03 | PSV | | Waalwijk | 2:0 (2:0) | |||||
03.03 | Groningen | | NAC | 3:1 (1:0) | |||||
03.03 | Vitesse | | Excelsior | 2:3 (1:0) | |||||
04.03 | Utrecht | | AZ | 0:4 (0:2) | |||||
04.03 | Heracles | | Den Haag | 3:1 (1:0) | |||||
04.03 | Ajax | | Heerenveen | 0:1 (0:1) | |||||
04.03 | Feyenoord | | Roda | 1:1 (0:0) | |||||
Day 18 | |||||||||
31.03 | Borjomi | | Ameri | 1:0 | |||||
31.03 | Dila | | Torpedo | 1:0 | |||||
31.03 | Dinamo Tbilisi | | Sioni | 1:0 | |||||
31.03 | Dinamo Batumi | | Kakheti | 3:2 | |||||
31.03 | Chikhura | | Zestaponi | 0:0 | |||||
31.03 | WIT Georgia | | Lokomotivi | 3:0 | |||||
31.03 | Olimpi | | Merani | 1:0 | |||||
Day 17 | |||||||||
17.03 | Ameri | | Dila | 2:1 | |||||
17.03 | Torpedo | | Dinamo Tbilisi | 0:5 | |||||
17.03 | Lokomotivi | | Olimpi | 0:1 | |||||
17.03 | Kakheti | | Chikhura | 0:1 | |||||
17.03 | Merani | | Borjomi | 0:0 | |||||
17.03 | Zestaponi | | WIT Georgia | 5:0 | |||||
17.03 | Sioni | | Dinamo Batumi | 1:2 | |||||
Day 16 | |||||||||
10.03 | Chikhura | | Sioni | 0:1 | |||||
10.03 | Olimpi | | Zestaponi | 1:1 | |||||
10.03 | WIT Georgia | | Kakheti | 5:1 | |||||
10.03 | Borjomi | | Dila | 1:0 | |||||
10.03 | Merani | | Lokomotivi | 1:1 | |||||
10.03 | Dinamo Batumi | | Torpedo | 2:0 | |||||
10.03 | Dinamo Tbilisi | | Ameri | 2:1 | |||||
Day 15 | |||||||||
02.03 | Sioni | | WIT Georgia | 1:0 | |||||
02.03 | Ameri | | Dinamo Batumi | 0:0 | |||||
02.03 | Zestaponi | | Merani | 1:1 | |||||
02.03 | Kakheti | | Olimpi | 0:5 | |||||
02.03 | Torpedo | | Chikhura | 2:0 | |||||
02.03 | Lokomotivi | | Borjomi | 0:0 | |||||
02.03 | Dila | | Dinamo Tbilisi | 1:2 | |||||
Day 28 | |||||||||
31.03 18:00 | Real Betis | | Villarreal | 3:3 (1:1) | |||||
Sevilla | |||||||||
31.03 20:00 | Real Sociedad | | Levante | 1:0 (1:0) | |||||
San Sebastián | |||||||||
31.03 20:15 | Valencia | | Español | 3:2 (2:1) | |||||
Valencia | |||||||||
31.03 22:00 | Barcelona | | Deportivo La Coruna | 2:1 (1:0) | |||||
Barcelona | |||||||||
Day 27 | |||||||||
17.03 18:00 | Valencia | | Racing | 0:2 (0:1) | |||||
Valencia | |||||||||
17.03 20:00 | Mallorca | | Real Betis | 2:0 (2:0) | |||||
Palma de Mallorca | |||||||||
17.03 20:00 | Recreativo | | Barcelona | 0:4 (0:3) | |||||
Huelva | |||||||||
17.03 22:00 | Athletic | | Atlético Osasuna | 0:3 (0:1) | |||||
Bilbao | |||||||||
18.03 17:00 | Deportivo La Coruna | | Getafe | 1:0 (0:0) | |||||
La Coruña | |||||||||
18.03 17:00 | Español | | Levante | 1:1 (1:1) | |||||
Barcelona | |||||||||
18.03 17:00 | Real Zaragoza | | Atlético Madrid | 1:0 (1:0) | |||||
Zaragoza | |||||||||
18.03 17:00 | Villarreal | | Real Sociedad | 1:1 (0:1) | |||||
Villarreal | |||||||||
18.03 19:00 | Real Madrid | | Nàstic | 2:0 (0:0) | |||||
Madrid | |||||||||
18.03 21:00 | Sevilla | | Celta de Vigo | 2:0 (0:0) | |||||
Sevilla | |||||||||
Day 26 | |||||||||
10.03 20:00 | Levante | | Villarreal | 0:2 (0:1) | |||||
Valencia | |||||||||
10.03 22:00 | Barcelona | | Real Madrid | 3:3 (2:2) | |||||
Barcelona | |||||||||
11.03 17:00 | Getafe | | Recreativo | 1:1 (1:1) | |||||
Getafe | |||||||||
11.03 17:00 | Racing | | Español | 1:1 (1:1) | |||||
Santander | |||||||||
11.03 17:00 | Real Betis | | Real Zaragoza | 1:1 (1:1) | |||||
Sevilla | |||||||||
11.03 17:00 | Celta de Vigo | | Athletic | 1:1 (1:0) | |||||
Vigo | |||||||||
11.03 17:00 | Real Sociedad | | Mallorca | 3:1 (2:1) | |||||
San Sebastián | |||||||||
11.03 19:00 | Atlético Madrid | | Deportivo La Coruna | 2:0 (1:0) | |||||
Madrid | |||||||||
11.03 19:00 | Nàstic | | Sevilla | 1:0 (0:0) | |||||
Tarragona | |||||||||
11.03 21:00 | Atlético Osasuna | | Valencia | 1:1 (1:0) | |||||
Pamplona | |||||||||
Day 25 | |||||||||
03.03 20:00 | Valencia | | Celta de Vigo | 1:0 (0:0) | |||||
Valencia | |||||||||
03.03 22:00 | Sevilla | | Barcelona | 2:1 (1:1) | |||||
Sevilla | |||||||||
04.03 17:00 | Athletic | | Nàstic | 0:2 (0:1) | |||||
Bilbao | |||||||||
04.03 17:00 | Deportivo La Coruna | | Real Betis | 0:1 (0:0) | |||||
La Coruña | |||||||||
04.03 17:00 | Racing | | Atlético Osasuna | 1:0 (0:0) | |||||
Santander | |||||||||
04.03 17:00 | Español | | Villarreal | 1:1 (1:0) | |||||
Barcelona | |||||||||
04.03 17:00 | Mallorca | | Levante | 3:1 (0:0) | |||||
Palma de Mallorca | |||||||||
04.03 17:00 | Real Zaragoza | | Real Sociedad | 3:2 (0:1) | |||||
Zaragoza | |||||||||
04.03 19:00 | Real Madrid | | Getafe | 1:1 (1:1) | |||||
Madrid | |||||||||
04.03 21:00 | Recreativo | | Atlético Madrid | 1:0 (1:0) | |||||
Huelva |
Day 30 | |||||||||
31.03 | Reggina | | Siena | 0:1 (0:1) | |||||
Reggio di Calabria | |||||||||
31.03 20:30 | Roma | | Milan | 1:1 (1:0) | |||||
Roma | |||||||||
Day 29 | |||||||||
17.03 20:30 | Sampdoria | | Palermo | 1:1 (0:0) | |||||
Genova | |||||||||
18.03 | Ascoli | | Inter | 1:2 (0:0) | |||||
Ascoli Piceno | |||||||||
18.03 | Cagliari | | Chievo | 0:2 (0:0) | |||||
Cagliari | |||||||||
18.03 | Lazio | | Empoli | 3:1 (2:0) | |||||
Roma | |||||||||
18.03 | Parma | | Siena | 1:0 (1:0) | |||||
Parma | |||||||||
18.03 | Udinese | | Livorno | 4:0 (2:0) | |||||
Udine | |||||||||
18.03 15:00 | Catania | | Reggina | 1:4 (0:0)* | |||||
Rimini | |||||||||
18.03 15:00 | Fiorentina | | Roma | 0:0 | |||||
Firenze | |||||||||
18.03 15:00 | Messina | | Torino | 0:3 (0:1) | |||||
Messina | |||||||||
18.03 15:00 | Milan | | Atalanta | 1:0 (1:0) | |||||
Milano | |||||||||
Day 28 | |||||||||
10.03 | Sampdoria | | Cagliari | 1:1 (1:0) | |||||
Genova | |||||||||
11.03 | Atalanta | | Parma | 1:1 (0:0) | |||||
Bergamo | |||||||||
11.03 | Chievo | | Messina | 1:1 (0:0) | |||||
Verona | |||||||||
11.03 | Empoli | | Livorno | 2:2 (2:0) | |||||
Empoli | |||||||||
11.03 | Reggina | | Lazio | 2:3 (1:2) | |||||
Reggio di Calabria | |||||||||
11.03 | Siena | | Ascoli | 0:1 (0:1) | |||||
Siena | |||||||||
11.03 15:00 | Inter | | Milan | 2:1 (0:1) | |||||
Milano | |||||||||
11.03 15:00 | Palermo | | Fiorentina | 1:1 (0:1) | |||||
Palermo | |||||||||
11.03 15:00 | Torino | | Catania | 1:0 (0:0) | |||||
Torino | |||||||||
11.03 20:30 | Roma | | Udinese | 3:1 (2:0) | |||||
Roma | |||||||||
Day 27 | |||||||||
03.03 | Livorno | | Inter | 1:2 (1:1) | |||||
Livorno | |||||||||
03.03 15:00 | Ascoli | | Roma | 1:1 (1:0) | |||||
Ascoli Piceno | |||||||||
03.03 20:30 | Milan | | Chievo | 3:1 (1:1) | |||||
Milano | |||||||||
04.03 | Cagliari | | Atalanta | 2:0 (1:0) | |||||
Cagliari | |||||||||
04.03 | Lazio | | Sampdoria | 1:0 (1:0) | |||||
Roma | |||||||||
04.03 | Parma | | Reggina | 2:2 (1:2) | |||||
Parma | |||||||||
04.03 | Udinese | | Empoli | 0:1 (0:1) | |||||
Udine | |||||||||
04.03 15:00 | Catania | | Siena | 1:1 (0:0)* | |||||
Rimini | |||||||||
04.03 15:00 | Fiorentina | | Torino | 5:1 (2:1) | |||||
Firenze | |||||||||
04.03 15:00 | Messina | | Palermo | 2:0 (1:0) | |||||
Messina |
Day 19 | |||||||||
30.03 20:00 | Cracovia | | Lech | 3:0 (1:0) | |||||
Kraków | |||||||||
31.03 16:00 | Odra | | GKS | 1:0 (1:0) | |||||
Wodzisław Śląski | |||||||||
31.03 16:00 | Pogoń | | Wisła Płock | 1:2 (0:0) | |||||
Szczecin | |||||||||
31.03 16:00 | Widzew | | Górnik Zabrze | 2:1 (0:1) | |||||
Łódź | |||||||||
31.03 18:00 | Zagłębie | | Dyskobolia | 2:1 (1:1) | |||||
Lubin Stadion GOS | |||||||||
31.03 20:00 | Kolporter Korona | | Wisła Kraków | 0:0 | |||||
Kielce | |||||||||
Day 18 | |||||||||
16.03 20:00 | ŁKS | | Widzew | 0:0 | |||||
Łódź | |||||||||
17.03 16:00 | Cracovia | | Zagłębie | 2:4 (2:1) | |||||
Kraków | |||||||||
17.03 16:00 | Dyskobolia | | Odra | 1:1 (0:0) | |||||
Grodzisk Wielkopolski | |||||||||
17.03 16:00 | Górnik Zabrze | | Górnik Łęczna | 2:3 (1:1) | |||||
Zabrze | |||||||||
17.03 16:00 | Prokom Arka | | Pogoń | 2:0 (1:0) | |||||
Gdynia | |||||||||
17.03 16:00 | Wisła Płock | | Wisła Kraków | 0:0 | |||||
Płock | |||||||||
17.03 18:45 | Lech | | Kolporter Korona | 3:0 (1:0) | |||||
Poznań | |||||||||
18.03 17:00 | GKS | | Legia | 3:1 (2:0) | |||||
Bełchatów | |||||||||
Day 17 | |||||||||
09.03 20:00 | Legia | | Dyskobolia | 0:1 (0:0) | |||||
Warszawa | |||||||||
10.03 16:00 | Górnik Łęczna | | ŁKS | 0:1 (0:0) | |||||
Łęczna | |||||||||
10.03 16:00 | Odra | | Cracovia | 0:1 (0:1) | |||||
Wodzisław Śląski | |||||||||
10.03 16:00 | Pogoń | | Górnik Zabrze | 0:0 | |||||
Szczecin | |||||||||
10.03 16:00 | Wisła Kraków | | Prokom Arka | 2:2 (2:0) | |||||
Kraków | |||||||||
10.03 16:00 | Wisła Płock | | Kolporter Korona | 0:1 (0:1) | |||||
Płock | |||||||||
10.03 18:15 | Lech | | Zagłębie | 0:2 (0:1) | |||||
Poznań | |||||||||
11.03 16:00 | Widzew | | GKS | 0:3 (0:2) | |||||
Łódź | |||||||||
Day 16 | |||||||||
02.03 19:00 | GKS | | Górnik Łęczna | 6:0 (2:0) | |||||
Bełchatów | |||||||||
02.03 20:00 | Cracovia | | Legia | 0:0 | |||||
Kraków | |||||||||
03.03 16:00 | Dyskobolia | | Widzew | 0:0 | |||||
Grodzisk Wielkopolski | |||||||||
03.03 16:00 | Pogoń | | ŁKS | 0:1 (0:0) | |||||
Szczecin | |||||||||
03.03 16:00 | Wisła Płock | | Lech | 1:1 (0:1) | |||||
Płock | |||||||||
03.03 18:00 | Zagłębie | | Odra | 1:0 (1:0) | |||||
Lubin Stadion GOS | |||||||||
03.03 18:15 | Kolporter Korona | | Prokom Arka | 1:0 (1:0) | |||||
Kielce | |||||||||
04.03 14:30 | Górnik Zabrze | | Wisła Kraków | 0:4 (0:2) | |||||
Zabrze |
Day 23 | |||||||||
31.03 | Boavista | | Paços de Ferreira | 3:1 (1:0) | |||||
Porto | |||||||||
31.03 19:00 | Belenenses | | Aves | 1:0 (1:0) | |||||
Lisboa | |||||||||
Day 22 | |||||||||
16.03 | Nacional | | Boavista | 2:0 (2:0) | |||||
Funchal | |||||||||
17.03 | Porto | | Sporting | 0:1 (0:0) | |||||
Porto | |||||||||
18.03 | Aves | | Académica | 2:2 (0:1) | |||||
Vila das Aves | |||||||||
18.03 | Paços de Ferreira | | Belenenses | 0:2 (0:1) | |||||
Paços de Ferreira | |||||||||
18.03 | Beira Mar | | Marítimo | 2:2 (1:0) | |||||
Aveiro | |||||||||
18.03 | União de Leiria | | Vitória | 1:1 (0:0) | |||||
Leiria | |||||||||
19.03 20:30 | Estrela | | Benfica | 0:1 (0:0) | |||||
Amadora | |||||||||
20.03 | Braga | | Naval | 2:1 (1:0) | |||||
Braga | |||||||||
Day 21 | |||||||||
09.03 | Naval | | Boavista | 1:1 (1:1) | |||||
Figueira da Foz | |||||||||
10.03 | Sporting | | Estrela | 3:1 (1:0) | |||||
Lisboa | |||||||||
10.03 19:15 | Belenenses | | Nacional | 2:0 (2:0) | |||||
Lisboa | |||||||||
11.03 | Braga | | Beira Mar | 0:0 | |||||
Braga | |||||||||
11.03 | Vitória | | Aves | 1:1 (1:1) | |||||
Setúbal | |||||||||
11.03 | Marítimo | | Porto | 1:2 (0:2) | |||||
Funchal | |||||||||
11.03 | Académica | | Paços de Ferreira | 0:2 (0:1) | |||||
Coimbra | |||||||||
12.03 | Benfica | | União de Leiria | 2:0 (1:0) | |||||
Lisboa | |||||||||
Day 20 | |||||||||
02.03 | Paços de Ferreira | | Vitória | 1:0 (1:0) | |||||
Paços de Ferreira | |||||||||
03.03 | Aves | | Benfica | 0:1 (0:0) | |||||
Vila das Aves | |||||||||
03.03 | Porto | | Braga | 1:0 (1:0) | |||||
Porto | |||||||||
04.03 | Nacional | | Académica | 4:0 (1:0) | |||||
Funchal | |||||||||
04.03 | Beira Mar | | Naval | 1:3 (0:0) | |||||
Aveiro | |||||||||
04.03 | União de Leiria | | Sporting | 0:0 | |||||
Leiria | |||||||||
04.03 16:00 | Estrela | | Marítimo | 1:0 (1:0) | |||||
Amadora | |||||||||
05.03 | Boavista | | Belenenses | 0:0 | |||||
Porto |
Day 22 | |||||||||
31.03 | Hajduk | | Banat | 2:1 (1:0) | |||||
Kula | |||||||||
31.03 | Smederevo | | OFK | 2:1 (2:0) | |||||
Smederevo | |||||||||
31.03 | Voždovac | | Bežanija | 0:1 (0:1) | |||||
Belgrade | |||||||||
Day 21 | |||||||||
17.03 | Banat | | Zemun | 2:1 (1:0) | |||||
Zrenjanin | |||||||||
17.03 | Mladost | | Voždovac | 1:0 (0:0) | |||||
Lučani | |||||||||
17.03 | OFK | | Crvena Zvezda | 0:1 (0:1) | |||||
Belgrade | |||||||||
17.03 | Vojvodina | | Smederevo | 1:0 (1:0) | |||||
Novi Sad | |||||||||
18.03 | Bežanija | | Borac | 0:0 | |||||
Belgrade | |||||||||
18.03 | Partizan | | Hajduk | 0:1 (0:0) | |||||
Belgrade | |||||||||
Day 20 | |||||||||
10.03 | Crvena Zvezda | | Vojvodina | 0:3 (0:1) | |||||
Belgrade | |||||||||
10.03 | Mladost | | OFK | 0:0 | |||||
Lučani | |||||||||
10.03 | Smederevo | | Banat | 0:1 (0:0) | |||||
Smederevo | |||||||||
10.03 | Voždovac | | Borac | 0:0 | |||||
Belgrade | |||||||||
10.03 | Zemun | | Partizan | 1:2 (0:1) | |||||
Zemun | |||||||||
11.03 | Hajduk | | Bežanija | 1:1 (0:1) | |||||
Kula | |||||||||
Day 19 | |||||||||
03.03 | Banat | | Crvena Zvezda | 1:4 (0:2) | |||||
Zrenjanin | |||||||||
03.03 | Bežanija | | Zemun | 2:0 (1:0) | |||||
Belgrade | |||||||||
03.03 | Borac | | Hajduk | 0:3 (0:0) | |||||
Ĉačak | |||||||||
03.03 | Partizan | | Smederevo | 2:1 (0:0) | |||||
Belgrade | |||||||||
03.03 | Vojvodina | | Mladost | 1:1 (0:1) | |||||
Novi Sad | |||||||||
04.03 | OFK | | Voždovac | 6:2 (5:2) | |||||
Belgrade |
Day 24 | |||||||||
31.03 | Maribor | | Koper | 0:0 | |||||
31.03 | Gorica | | Drava | 2:1 (2:1) | |||||
31.03 | Domžale | | Primorje | 1:1 (1:1) | |||||
31.03 | Publikum | | Nafta | 0:1 (0:1) | |||||
Day 23 | |||||||||
17.03 | Koper | | Domžale | 1:1 (0:1) | |||||
17.03 | Nafta | | Bela Krajina | 1:2 (0:2) | |||||
17.03 | Interblock | | Drava | 2:0 (0:0) | |||||
18.03 | Maribor | | Gorica | 3:2 (2:1) | |||||
18.03 | Primorje | | Publikum | 2:3 (2:0) | |||||
Day 22 | |||||||||
10.03 | Publikum | | Koper | 2:3 (0:1) | |||||
10.03 | Gorica | | Interblock | 3:2 (1:1) | |||||
11.03 | Domžale | | Maribor | 3:0 (1:0) | |||||
11.03 | Drava | | Nafta | 3:1 (2:1) | |||||
11.03 | Bela Krajina | | Primorje | 0:0 | |||||
Day 21 | |||||||||
03.03 | Maribor | | Publikum | 2:2 (1:2) | |||||
03.03 | Domžale | | Gorica | 4:0 (0:0) | |||||
03.03 | Koper | | Bela Krajina | 2:1 (1:1) | |||||
03.03 | Nafta | | Interblock | 3:1 (1:0) | |||||
04.03 | Primorje | | Drava | 1:3 (0:1) | |||||
Day 30 | |||||||||
31.03 17:10 | Lorient | | Marseille | 2:1 (0:0) | |||||
Lorient | |||||||||
Day 29 | |||||||||
17.03 17:10 | Sochaux-Montbéliard | | Toulouse | 4:2 (2:0) | |||||
Montbéliard | |||||||||
17.03 20:00 | Valenciennes | | Lorient | 0:0 | |||||
Valenciennes | |||||||||
17.03 20:00 | Sedan | | Bordeaux | 1:1 (0:1) | |||||
Sedan | |||||||||
17.03 20:00 | Saint-Étienne | | Troyes | 3:1 (2:1) | |||||
Saint-Étienne | |||||||||
17.03 20:00 | Nancy-Lorraine | | Lyon | 0:3 (0:1) | |||||
Nancy | |||||||||
17.03 20:00 | Monaco | | Nantes | 2:1 (2:1) | |||||
Monte Carlo | |||||||||
17.03 20:00 | Marseille | | Nice | 3:0 (3:0) | |||||
Marseille | |||||||||
17.03 20:00 | Lille | | Le Mans | 0:2 (0:0) | |||||
Lille | |||||||||
18.03 18:00 | Auxerre | | Lens | 1:0 (1:0) | |||||
Auxerre | |||||||||
18.03 21:00 | Rennes | | Paris Saint-Germain | 1:0 (0:0) | |||||
Rennes | |||||||||
Day 28 | |||||||||
10.03 17:10 | Toulouse | | Monaco | 1:1 (1:0) | |||||
Toulouse | |||||||||
10.03 20:00 | Le Mans | | Saint-Étienne | 2:1 (1:0) | |||||
Le Mans | |||||||||
10.03 20:00 | Bordeaux | | Sochaux-Montbéliard | 2:0 (1:0) | |||||
Bordeaux | |||||||||
10.03 20:00 | Lorient | | Lille | 0:0 | |||||
Lorient | |||||||||
10.03 20:00 | Troyes | | Valenciennes | 1:3 (0:1) | |||||
Troyes | |||||||||
10.03 20:00 | Nantes | | Nancy-Lorraine | 2:1 (1:1) | |||||
Nantes | |||||||||
10.03 20:00 | Nice | | Rennes | 1:1 (0:1) | |||||
Nice | |||||||||
11.03 18:00 | Paris Saint-Germain | | Auxerre | 0:1 (0:1) | |||||
Paris | |||||||||
11.03 18:00 | Lens | | Sedan | 1:1 (1:1) | |||||
Lens | |||||||||
11.03 21:00 | Lyon | | Marseille | 1:1 (1:0) | |||||
Lyon | |||||||||
Day 27 | |||||||||
03.03 17:10 | Saint-Étienne | | Lyon | 1:3 (0:2) | |||||
Saint-Étienne | |||||||||
03.03 20:00 | Valenciennes | | Toulouse | 0:0 | |||||
Valenciennes | |||||||||
03.03 20:00 | Sedan | | Paris Saint-Germain | 2:0 (1:0) | |||||
Sedan | |||||||||
03.03 20:00 | Nancy-Lorraine | | Le Mans | 1:1 (1:0) | |||||
Nancy | |||||||||
03.03 20:00 | Monaco | | Bordeaux | 0:0 | |||||
Monte Carlo | |||||||||
03.03 20:00 | Lorient | | Nice | 0:0 | |||||
Lorient | |||||||||
03.03 20:00 | Lille | | Troyes | 4:0 (3:0) | |||||
Lille | |||||||||
03.03 20:00 | Auxerre | | Rennes | 1:0 (0:0) | |||||
Auxerre | |||||||||
04.03 18:00 | Sochaux-Montbéliard | | Nantes | 1:2 (1:1) | |||||
Montbéliard | |||||||||
04.03 21:00 | Marseille | | Lens | 0:1 (0:0) | |||||
Marseille |
Day 24 | |||||||||
31.03 | Cibalia | | Šibenik | 2:1 (0:0) | |||||
31.03 | Međimurje | | Rijeka | 1:1 (0:0) | |||||
31.03 | Kamen Ingrad | | Slaven | 1:2 (1:1) | |||||
31.03 | Osijek | | Hajduk | 1:2 (1:0) | |||||
31.03 16:00 | Pula | | Zagreb | 2:3 (1:1) | |||||
31.03 20:15 | Varteks | | Dinamo | 2:3 (1:0) | |||||
Day 23 | |||||||||
17.03 | Hajduk | | Varteks | 2:0 (0:0) | |||||
17.03 | Šibenik | | Pula | 1:0 (1:0) | |||||
17.03 | Zagreb | | Osijek | 2:1 (0:0) | |||||
17.03 | Dinamo | | Rijeka | 1:0 (0:0) | |||||
17.03 15:00 | Slaven | | Cibalia | 1:0 (1:0) | |||||
17.03 15:00 | Međimurje | | Kamen Ingrad | 1:1 (1:1) | |||||
Day 22 | |||||||||
10.03 | Cibalia | | Zagreb | 0:1 (0:1) | |||||
10.03 | Šibenik | | Varteks | 2:0 (2:0) | |||||
10.03 | Pula | | Hajduk | 0:0 | |||||
10.03 | Slaven | | Kamen Ingrad | 2:1 (1:0) | |||||
10.03 | Dinamo | | Osijek | 1:0 (0:0) | |||||
10.03 15:00 | Međimurje | | Rijeka | 1:2 (0:0) | |||||
Day 21 | |||||||||
03.03 | Kamen Ingrad | | Cibalia | 2:2 (1:2) | |||||
03.03 | Varteks | | Dinamo | 1:3 (1:0) | |||||
03.03 | Zagreb | | Međimurje | 4:0 (1:0) | |||||
03.03 | Rijeka | | Pula | 2:0 (2:0) | |||||
03.03 | Osijek | | Slaven | 1:1 (0:0) | |||||
03.03 | Hajduk | | Šibenik | 3:0 (1:0) | |||||
Day 22 | |||||||||
31.03 16:00 | Dečić | | Rudar | 1:3 (0:1) | |||||
Podgorica | |||||||||
31.03 16:00 | Jedinstvo | | Budućnost | 0:0 | |||||
Bijelo Polje | |||||||||
31.03 16:00 | Kom | | Grbalj | 1:0 (0:0) | |||||
Podgorica | |||||||||
31.03 16:00 | Mladost | | Petrovac | 0:0 | |||||
Podgorica | |||||||||
31.03 16:00 | Mogren | | Berane | 3:0 (1:0) | |||||
Budva | |||||||||
31.03 16:00 | Sutjeska | | Zeta | 0:2 (0:0) | |||||
Nikšić City Stadium | |||||||||
Day 21 | |||||||||
28.03 15:30 | Berane | | Dečić | 2:0 (0:0) | |||||
Berane | |||||||||
28.03 15:30 | Budućnost | | Kom | 2:0 (1:0) | |||||
Podgorica | |||||||||
28.03 15:30 | Grbalj | | Sutjeska | 1:0 (1:0) | |||||
Radanovići | |||||||||
28.03 15:30 | Petrovac | | Mogren | 0:2 (0:1) | |||||
Petrovac | |||||||||
28.03 15:30 | Rudar | | Jedinstvo | 3:0 (0:0) | |||||
Pljevlja | |||||||||
28.03 15:30 | Zeta | | Mladost | 3:0 (1:0) | |||||
Golubovci | |||||||||
Day 20 | |||||||||
17.03 15:30 | Berane | | Petrovac | 0:0 | |||||
Berane | |||||||||
17.03 15:30 | Dečić | | Jedinstvo | 1:1 (1:1) | |||||
Podgorica | |||||||||
17.03 15:30 | Kom | | Rudar | 2:0 (1:0) | |||||
Podgorica | |||||||||
17.03 15:30 | Mladost | | Grbalj | 2:0 (1:0) | |||||
Podgorica | |||||||||
17.03 15:30 | Mogren | | Zeta | 1:1 (0:0) | |||||
Budva | |||||||||
18.03 15:30 | Sutjeska | | Budućnost | 0:0 | |||||
Nikšić City Stadium | |||||||||
Day 19 | |||||||||
10.03 15:00 | Budućnost | | Mladost | 4:3 (2:0) | |||||
Podgorica | |||||||||
10.03 15:00 | Grbalj | | Mogren | 1:0 (0:0) | |||||
Radanovići | |||||||||
10.03 15:00 | Jedinstvo | | Kom | 1:0 (0:0) | |||||
Bijelo Polje | |||||||||
10.03 15:00 | Petrovac | | Dečić | 0:1 (0:0) | |||||
Petrovac | |||||||||
10.03 15:00 | Rudar | | Sutjeska | 2:0 (2:0) | |||||
Pljevlja | |||||||||
10.03 15:00 | Zeta | | Berane | 2:1 (0:0) | |||||
Golubovci | |||||||||
Day 18 | |||||||||
03.03 15:00 | Berane | | Grbalj | 2:0 (1:0) | |||||
Berane | |||||||||
03.03 15:00 | Dečić | | Kom | 2:2 (1:1) | |||||
Podgorica | |||||||||
03.03 15:00 | Mladost | | Rudar | 1:0 (0:0) | |||||
Podgorica | |||||||||
03.03 15:00 | Mogren | | Budućnost | 1:0 (1:0) | |||||
Budva | |||||||||
03.03 15:00 | Petrovac | | Zeta | 1:0 (0:0) | |||||
Petrovac | |||||||||
03.03 15:00 | Sutjeska | | Jedinstvo | 1:0 (0:0) | |||||
Nikšić City Stadium |
Day 20 | |||||||||
31.03 | Slovácko | | Dynamo | 0:1 (0:1) | |||||
Uherské Hradiště | |||||||||
Day 19 | |||||||||
17.03 | Baník | | Slovácko | 1:0 (0:0) | |||||
Ostrava | |||||||||
17.03 | Tescoma | | Kladno | 0:0 | |||||
Zlín | |||||||||
18.03 | Dynamo | | SIAD | 0:0 | |||||
České Budějovice | |||||||||
18.03 | Teplice | | Viktoria | 1:2 (1:0) | |||||
Teplice | |||||||||
18.03 | Marila | | Sparta | 0:2 (0:2) | |||||
Příbram | |||||||||
18.03 | Mladá Boleslav | | Jablonec | 2:0 (1:0) | |||||
Mladá Boleslav | |||||||||
18.03 | Slovan | | Sigma | 2:1 (1:0) | |||||
Liberec | |||||||||
19.03 | Slavia | | Brno | 2:1 (0:1) | |||||
Praha | |||||||||
Day 18 | |||||||||
10.03 | Slovácko | | Teplice | 2:2 (0:1) | |||||
Uherské Hradiště | |||||||||
11.03 | Viktoria | | Mladá Boleslav | 0:0 | |||||
Plzeň | |||||||||
11.03 | SIAD | | Tescoma | 0:0 | |||||
Most | |||||||||
11.03 | Sigma | | Baník | 1:3 (1:2) | |||||
Olomouc | |||||||||
11.03 | Brno | | Dynamo | 5:0 (3:0) | |||||
Brno | |||||||||
11.03 | Kladno | | Marila | 0:0 | |||||
Kladno | |||||||||
11.03 | Sparta | | Jablonec | 0:3 (0:1) | |||||
Praha | |||||||||
12.03 | Slovan | | Slavia | 0:1 (0:0) | |||||
Liberec |
31.03 | Elfsborg | | Helsingborgs | 1:0 (0:0) | |||||
Borås |
Day 32 | |||||||||
31.03 12:30 | Dundee United | | Celtic | 1:1 (0:0) | |||||
Dundee | |||||||||
31.03 15:00 | Kilmarnock | | Aberdeen | 1:2 (0:0) | |||||
Kilmarnock | |||||||||
31.03 15:00 | Motherwell | | Dunfermline Athletic | 2:0 (0:0) | |||||
Motherwell | |||||||||
31.03 15:00 | Rangers | | Inverness | 1:1 (1:0) | |||||
Glasgow | |||||||||
31.03 15:00 | Falkirk | | St. Mirren | 2:0 (2:0) | |||||
Falkirk | |||||||||
Day 31 | |||||||||
17.03 15:00 | Rangers | | Aberdeen | 3:0 (3:0) | |||||
Glasgow | |||||||||
17.03 15:00 | Hearts | | Dundee United | 0:4 (0:0) | |||||
Edinburgh | |||||||||
17.03 15:00 | Inverness | | Dunfermline Athletic | 1:3 (1:0) | |||||
Inverness | |||||||||
18.03 13:00 | Falkirk | | Celtic | 1:0 (1:0) | |||||
Falkirk | |||||||||
Day 30 | |||||||||
10.03 15:00 | Hibernian | | Falkirk | 2:0 (0:0) | |||||
Edinburgh | |||||||||
10.03 15:00 | Aberdeen | | Hearts | 1:0 (1:0) | |||||
Aberdeen | |||||||||
10.03 15:00 | Kilmarnock | | Inverness | 3:2 (3:1) | |||||
Kilmarnock | |||||||||
10.03 15:00 | Dundee United | | Motherwell | 1:1 (1:1) | |||||
Dundee | |||||||||
10.03 15:00 | Dunfermline Athletic | | St. Mirren | 0:0 | |||||
Dunfermline | |||||||||
11.03 12:30 | Celtic | | Rangers | 0:1 (0:0) | |||||
Glasgow | |||||||||
Day 29 | |||||||||
03.03 15:00 | Falkirk | | Aberdeen | 1:2 (0:1) | |||||
Falkirk | |||||||||
03.03 15:00 | Inverness | | Dundee United | 1:0 (0:0) | |||||
Inverness | |||||||||
03.03 15:00 | Celtic | | Dunfermline Athletic | 2:1 (1:0) | |||||
Glasgow | |||||||||
03.03 15:00 | St. Mirren | | Kilmarnock | 0:2 (0:0) | |||||
Paisley | |||||||||
04.03 14:00 | Hibernian | | Rangers | 0:2 (0:1) | |||||
Edinburgh | |||||||||
05.03 19:45 | Motherwell | | Hearts | 0:2 (0:1) | |||||
Motherwell | |||||||||
Day 25 | |||||||||
13.03 19:45 | Motherwell | | Aberdeen | 0:2 (0:1) | |||||
Motherwell |
18.03 15:00 | Kilmarnock | | Hibernian | 1:5 (0:1) | |||||
Glasgow |
Day 3 | |||||||||
31.03 | Vaprus | | Ajax Lasnamäe | 1:0 (0:0) | |||||
31.03 | Kalev | | Trans | 0:2 (0:0) | |||||
31.03 | Tammeka | | Flora | 0:0 | |||||
31.03 | Kuressaare | | Tulevik | 0:1 (0:0) | |||||
31.03 | Levadia | | TVMK | 2:0 (1:0) | |||||
Day 2 | |||||||||
17.03 | Trans | | Kuressaare | 3:1 (0:1) | |||||
17.03 | Tulevik | | Vaprus | 0:1 (0:0) | |||||
17.03 | TVMK | | Kalev | 5:0 (2:0) | |||||
17.03 | Ajax Lasnamäe | | Tammeka | 0:2 (0:0) | |||||
17.03 | Flora | | Levadia | 1:2 (0:1) | |||||
Day 1 | |||||||||
10.03 | Trans | | Tulevik | 5:1 (2:1) | |||||
10.03 | Levadia | | Ajax Lasnamäe | 5:0 (3:0) | |||||
10.03 | Kuressaare | | TVMK | 0:2 (0:2) | |||||
10.03 | Tammeka | | Vaprus | 2:0 (0:0) | |||||
10.03 | Kalev | | Flora | 0:1 (0:1) | |||||
2nd leg | 1st leg | total | |||||||
01.03 20:30 | Botafogo (Rio de Janeiro) | | CSA (Maceió) | 5:2 (3:1) | 1:1 (0:1) | 6:3 | |||
Rio de Janeiro | |||||||||
01.03 20:30 | Corinthians (São Paulo) | | Pirambu (Pirambu) | 3:0 (2:0) | 1:1 (0:0) | 4:1 | |||
São Paulo |
Day 4 | |||||||||
31.03 14:00 | Shaanxi Baorong Chanba | | Zhejiang Lucheng | 2:0 (1:0) | |||||
Xi'an | |||||||||
31.03 15:00 | Changchun Yatai | | Liaoning | 3:2 (0:1) | |||||
Changchun | |||||||||
31.03 15:35 | Tianjin Teda | | Dalian Shide | 0:1 (0:1) | |||||
Tianjin | |||||||||
Day 3 | |||||||||
17.03 14:30 | Dalian Shide | | Shaanxi Baorong Chanba | 1:1 (1:1) | |||||
Dalian | |||||||||
17.03 15:00 | Zhejiang Lucheng | | Changchun Yatai | 2:1 (1:1) | |||||
Hangzhou | |||||||||
17.03 15:30 | Henan Jianye | | Shanghai Shenhua | 0:0 | |||||
Zhengzhou | |||||||||
17.03 15:35 | Shandong Luneng Taishan | | Qingdao Zhongneng | 3:0 (2:0) | |||||
Jinan | |||||||||
18.03 14:30 | Wuhan Guanggu | | Beijing Guoan | 0:0 | |||||
Wuhan | |||||||||
18.03 15:30 | Xiamen Lanshi | | Tianjin Teda | 1:2 (0:1) | |||||
Xiamen | |||||||||
18.03 15:35 | Liaoning | | Changsha Ginde | 1:0 (1:0) | |||||
Jinzhou | |||||||||
Day 2 | |||||||||
10.03 15:35 | Tianjin Teda | | Shenzhen Shangqingyin | 2:0 (1:0) | |||||
Tianjin | |||||||||
10.03 16:00 | Dalian Shide | | Changchun Yatai | 1:0 (1:0) | |||||
Dalian | |||||||||
11.03 14:30 | Qingdao Zhongneng | | Liaoning | 2:0 (0:0) | |||||
Qingdao | |||||||||
11.03 15:30 | Beijing Guoan | | Henan Jianye | 0:0 | |||||
Beijing | |||||||||
11.03 15:30 | Shaanxi Baorong Chanba | | Xiamen Lanshi | 1:2 (1:1) | |||||
Xi'an | |||||||||
11.03 15:30 | Changsha Ginde | | Zhejiang Lucheng | 3:2 (1:1) | |||||
Changsha | |||||||||
11.03 15:35 | Shanghai Shenhua | | Shandong Luneng Taishan | 1:0 (0:0) | |||||
Shanghai | |||||||||
Day 1 | |||||||||
03.03 15:35 | Shandong Luneng Taishan | | Liaoning | 5:2 (3:1) | |||||
Jinan | |||||||||
03.03 15:35 | Shanghai Shenhua | | Beijing Guoan | 0:2 (0:1) | |||||
Shanghai | |||||||||
03.03 15:35 | Zhejiang Lucheng | | Qingdao Zhongneng | 1:1 (1:1) | |||||
Hangzhou | |||||||||
03.03 15:35 | Wuhan Guanggu | | Tianjin Teda | 1:1 (1:1) | |||||
Wuhan | |||||||||
03.03 19:30 | Shenzhen Shangqingyin | | Shaanxi Baorong Chanba | 0:0 | |||||
Shenzhen | |||||||||
04.03 15:30 | Changsha Ginde | | Dalian Shide | 0:1 (0:0) | |||||
Changsha | |||||||||
04.03 15:30 | Xiamen Lanshi | | Changchun Yatai | 1:3 (0:1) | |||||
Xiamen |
Club | G | W | D | L | F-A | P | |||
1. | Changchun Yatai | 28 | 16 | 7 | 5 | 48-25 | 55 | ||
2. | Beijing Guoan | 28 | 15 | 9 | 4 | 45-19 | 54 | ||
3. | Shandong Luneng Taishan | 28 | 14 | 6 | 8 | 53-29 | 48 | ||
4. | Shanghai Shenhua | 28 | 12 | 10 | 6 | 35-29 | 46 | ||
5. | Dalian Shide | 28 | 11 | 11 | 6 | 36-31 | 44 | ||
6. | Tianjin Teda | 28 | 12 | 8 | 8 | 31-22 | 44 | ||
7. | Wuhan Guanggu | 28 | 11 | 7 | 10 | 29-31 | 40 | ||
8. | Qingdao Zhongneng | 28 | 10 | 6 | 12 | 36-42 | 36 | ||
9. | Liaoning | 28 | 9 | 8 | 11 | 26-36 | 35 | ||
10. | Changsha Ginde | 28 | 8 | 10 | 10 | 17-24 | 34 |
Now in database:
|
05.12.2023 current |
21:00 | |
19:30 | |
* | |
16:30 | |
19:00 | |
12:30 | |
13:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
17:30 | |
20:00 | |
14:00 | |
16:30 | |
19:00 | |
20:00 | |
21:00 | |
15:30 | |
18:00 | |
20:30 | |
14:00 | |
16:00 | |
18:00 | |
18:00 | |
15:00 | |
17:30 | |
20:15 | |
21:00 | |
15:50 | |
18:00 | |
19:45 | |
Local time |
Current
15.11.2023 – 01.10.2025
World Cup 2026,
Qualifying tournament, Africa
23.03.2024 – 14.07.2024
Copa América 2024,
Qualifying play-offs
12.10.2023 – 11.06.2024
Asian Cup 2027,
Qualifying tournament
27.06.2023 – 01.06.2024
08.08.2023 – 22.05.2024
13.07.2023 – 29.05.2024
UEFA Europa Conference League 2023/24
06.02.2024 – 30.11.2024
05.03.2024 – 23.11.2024
15.08.2023 – 18.05.2024
08.08.2023 – 05.05.2024
18.08.2023 – 26.05.2024
18.08.2023 – 17.05.2024
08.02.2024 – 28.05.2024
06.02.2024 – 02.06.2024
CONCACAF Champions Cup 2024,
Final tournament
Just finished
23.03.2023 – 26.03.2024
© WildSoft 2007-2024 | info@wildstat.ru |