Football matches in September 1995 |
Day 9 | |||||||||
06.09 | Sweden | | Switzerland | 0:0 | |||||
Göteborg | |||||||||
06.09 | Turkey | | Hungary | 2:0 (2:0) | |||||
İstanbul |
Day 10 | |||||||||
06.09 | Czech Republic | | Norway | 2:0 (1:0) | |||||
Praha | |||||||||
06.09 | Luxembourg | | Malta | 1:0 (1:0) | |||||
Lëtzebuerg | |||||||||
06.09 | Netherlands | | Belarus | 1:0 (0:0) | |||||
Rotterdam |
Day 10 | |||||||||
03.09 | Portugal | | Northern Ireland | 1:1 (0:0) | |||||
Porto | |||||||||
06.09 | Austria | | Ireland | 3:1 (1:0) | |||||
Wien | |||||||||
06.09 | Latvia | | Liechtenstein | 1:0 (0:0) | |||||
Rīga |
Day 11 | |||||||||
06.09 | Faroe Islands | | Russia | 2:5 (1:1) | |||||
Toftir | |||||||||
06.09 | San Marino | | Greece | 0:4 (0:2) | |||||
Serravalle | |||||||||
06.09 | Scotland | | Finland | 1:0 (1:0) | |||||
Glasgow |
06.09 | England | | Colombia | 0:0 | |||||
London | |||||||||
20.09 | Japan | | Paraguay | 1:2 (1:1) | |||||
20.09 | Greece | | Yugoslavia | 0:2 (0:0) | |||||
Thessaloniki | |||||||||
20.09 | Israel | | Uruguay | 3:1 (1:0) | |||||
Jerusalem | |||||||||
20.09 | Spain | | Argentina | 2:1 (1:0) | |||||
Madrid | |||||||||
24.09 | Trinidad and Tobago | | Jamaica | 1:0 (0:0) | |||||
27.09 | Brazil | | Romania | 2:2 (2:2) | |||||
27.09 | Jamaica | | Costa Rica | 2:0 (0:0) | |||||
Kingston | |||||||||
30.09 | South Africa | | Mozambique | 3:2 (0:1) | |||||
Day 2 | |||||||||
27.09 19:45 | Porto | | AaB | 2:0 (1:0) | |||||
Porto | |||||||||
27.09 21:45 | Panathīnaïkós | | Nantes | 3:1 (2:0) | |||||
Athens | |||||||||
Day 1 | |||||||||
13.09 | Dynamo Kiev | | Panathīnaïkós | 1:0 (0:0) | |||||
Kiev | |||||||||
13.09 20:45 | Nantes | | Porto | 0:0 | |||||
Nantes |
Day 2 | |||||||||
27.09 20:45 | Rosenborg | | Blackburn Rovers | 2:1 (1:0) | |||||
Trondheim | |||||||||
27.09 22:45 | Spartak Moscow | | Legia Warszawa | 2:1 (1:0) | |||||
Moscow | |||||||||
Day 1 | |||||||||
13.09 19:45 | Blackburn Rovers | | Spartak Moscow | 0:1 (0:1) | |||||
Blackburn | |||||||||
13.09 20:45 | Legia Warszawa | | Rosenborg | 3:1 (0:0) | |||||
Warszawa |
Day 2 | |||||||||
27.09 19:45 | Rangers | | Borussia Dortmund | 2:2 (0:1) | |||||
Glasgow | |||||||||
27.09 20:45 | Juventus | | Steaua | 3:0 (2:0) | |||||
Torino | |||||||||
Day 1 | |||||||||
13.09 20:45 | Borussia Dortmund | | Juventus | 1:3 (1:2) | |||||
Dortmund | |||||||||
13.09 21:45 | Steaua | | Rangers | 1:0 (0:0) | |||||
Bucureşti |
Day 2 | |||||||||
27.09 20:45 | Ferencváros | | Ajax | 1:5 (0:0) | |||||
Budapest | |||||||||
27.09 20:45 | Real Madrid | | Grasshopper | 2:0 (0:0) | |||||
Madrid | |||||||||
Day 1 | |||||||||
13.09 20:45 | Ajax | | Real Madrid | 1:0 (1:0) | |||||
Amsterdam | |||||||||
13.09 20:45 | Grasshopper | | Ferencváros | 0:3 (0:0) | |||||
Zürich |
2nd leg | 1st leg | total | |||||||
26.09 | Widzew | | Chornomorets Odesa | 1:0 aet (0:0, 1:0), pen. 5:6 | 0:1 (0:0) | 1:1 | |||
Łódź | |||||||||
26.09 20:45 | Dynamo Minsk | | Austria Wien | 1:0 (0:0) | 2:1 (2:0) | 3:1 | |||
Minsk | |||||||||
26.09 20:45 | Benfica | | Lierse | 2:1 (1:1) | 3:1 (1:1) | 5:2 | |||
Lisboa | |||||||||
26.09 20:45 | Eendracht | | Levski | 1:0 (0:0) | 2:1 (0:0) | 3:1 | |||
Aalst | |||||||||
26.09 20:45 | Silkeborg | | Sparta Praha | 1:2 (0:1) | 1:0 (1:0) | 2:2 | |||
Silkeborg | |||||||||
26.09 20:45 | Lillestrøm | | Brøndby | 0:0 | 0:3 (0:1) | 0:3 | |||
Lillestrøm | |||||||||
26.09 20:45 | Botev Plovdiv | | Sevilla | 1:1 (0:0) | 0:2 (0:2) | 1:3 | |||
Plovdiv | |||||||||
26.09 20:45 | PSV | | MyPa Anjalankoski | 7:1 (2:1) | 1:1 (0:1) | 8:2 | |||
Eindhoven | |||||||||
26.09 20:45 | Leeds United | | Monaco | 0:1 (0:1) | 3:0 (1:0) | 3:1 | |||
Leeds | |||||||||
26.09 20:45 | Lokomotiv Moscow | | Bayern | 0:5 (0:3) | 1:0 (0:0) | 1:5 | |||
Moscow | |||||||||
26.09 20:45 | Slavia Praha | | Freiburg | 0:0 | 2:1 (1:0) | 2:1 | |||
Praha | |||||||||
26.09 20:45 | Maribor | | Olympiakós Pireus | 1:3 (0:1) | 0:2 (0:0) | 1:5 | |||
Maribor | |||||||||
26.09 20:45 | Olimpija Ljubljana | | Roda | 2:0 (1:0) | 0:5 (0:4) | 2:5 | |||
Ljubljana | |||||||||
26.09 20:45 | Barcelona | | Hapoel Be'er Sheva | 5:0 (2:0) | 7:0 (2:0) | 12:0 | |||
Barcelona | |||||||||
26.09 20:45 | Zagłębie Lubin | | Milan | 1:4 (0:0) | 0:4 (0:1) | 1:8 | |||
Lubin | |||||||||
26.09 20:45 | Omonia | | Lazio | 1:2 (0:1) | 0:5 (0:2) | 1:7 | |||
Nicosia | |||||||||
26.09 20:45 | RAF-Jelgava | | Zimbru | 1:2 (0:2) | 0:1 (0:1) | 1:3 | |||
Rīga | |||||||||
26.09 20:45 | Auxerre | | Viking | 1:0 (0:0) | 1:1 (1:0) | 2:1 | |||
Auxerre | |||||||||
26.09 20:45 | Lyon | | Farense | 1:0 (0:0) | 1:0 (0:0) | 2:0 | |||
Lyon | |||||||||
26.09 20:45 | Standard | | Vitória Guimaraes | 0:0 | 1:3 (1:1) | 1:3 | |||
Liège | |||||||||
26.09 20:45 | Liverpool | | Spartak-Alaniya | 0:0 | 2:1 (1:1) | 2:1 | |||
Liverpool | |||||||||
26.09 20:45 | Manchester United | | Rotor | 2:2 (0:2) | 0:0 | 2:2 | |||
Manchester | |||||||||
26.09 20:45 | IA | | Raith Rovers | 1:0 (0:0) | 1:3 (1:1) | 2:3 | |||
Akranes | |||||||||
26.09 20:45 | Inter Milano | | Lugano | 0:1 (0:0) | 1:1 (1:0) | 1:2 | |||
Milano | |||||||||
26.09 20:45 | Roma | | Xamax | 4:0 (3:0) | 1:1 (1:1) | 5:1 | |||
Roma | |||||||||
26.09 20:45 | Kaiserslautern | | Slovan Bratislava | 3:0 (2:0) | 1:2 (0:1) | 4:2 | |||
Kaiserslautern | |||||||||
26.09 20:45 | Nottingham Forest | | Malmö | 1:0 (0:0) | 1:2 (1:0) | 2:2 | |||
Nottingham | |||||||||
26.09 20:45 | Real Betis | | Fenerbahçe | 2:0 (2:0) | 2:1 (1:0) | 4:1 | |||
Sevilla | |||||||||
27.09 20:45 | Avenir | | Lens | 0:7 (0:3) | 0:6 (0:2) | 0:13 | |||
Beggen | |||||||||
27.09 20:45 | Werder | | Glenavon | 5:0 (4:0) | 2:0 (0:0) | 7:0 | |||
Bremen | |||||||||
28.09 20:45 | Újpesti TE | | Strasbourg | 0:2 (0:1) | 0:3 (0:1) | 0:5 | |||
Budapest | |||||||||
28.09 20:45 | Bordeaux | | Vardar | 1:1 (0:0) | 2:0 (1:0) | 3:1 | |||
Bordeaux | |||||||||
Day 1 | |||||||||
12.09 | Chornomorets Odesa | | Widzew | 1:0 (0:0) | |||||
Odesa | |||||||||
12.09 18:45 | Vitória Guimaraes | | Standard | 3:1 (1:1) | |||||
Guimarães | |||||||||
12.09 20:45 | Levski | | Eendracht | 1:2 (0:0) | |||||
Sofia | |||||||||
12.09 20:45 | Austria Wien | | Dynamo Minsk | 1:2 (0:2) | |||||
Wien | |||||||||
12.09 20:45 | Sevilla | | Botev Plovdiv | 2:0 (2:0) | |||||
Sevilla | |||||||||
12.09 20:45 | Lazio | | Omonia | 5:0 (2:0) | |||||
Roma | |||||||||
12.09 20:45 | Freiburg | | Slavia Praha | 1:2 (0:1) | |||||
Freiburg im Breisgau | |||||||||
12.09 20:45 | Sparta Praha | | Silkeborg | 0:1 (0:1) | |||||
Praha | |||||||||
12.09 20:45 | Monaco | | Leeds United | 0:3 (0:1) | |||||
Monte Carlo | |||||||||
12.09 20:45 | Spartak-Alaniya | | Liverpool | 1:2 (1:1) | |||||
Vladikavkaz | |||||||||
12.09 20:45 | Rotor | | Manchester United | 0:0 | |||||
Volgograd | |||||||||
12.09 20:45 | Malmö | | Nottingham Forest | 2:1 (0:1) | |||||
Malmö | |||||||||
12.09 20:45 | Hapoel Be'er Sheva | | Barcelona | 0:7 (0:2) | |||||
Beersheba | |||||||||
12.09 20:45 | Fenerbahçe | | Real Betis | 1:2 (0:1) | |||||
İstanbul | |||||||||
12.09 20:45 | Viking | | Auxerre | 1:1 (0:1) | |||||
Oslo | |||||||||
12.09 20:45 | Slovan Bratislava | | Kaiserslautern | 2:1 (1:0) | |||||
Bratislava | |||||||||
12.09 20:45 | MyPa Anjalankoski | | PSV | 1:1 (1:0) | |||||
Lahti | |||||||||
12.09 20:45 | Strasbourg | | Újpesti TE | 3:0 (1:0) | |||||
Strasbourg | |||||||||
12.09 20:45 | Raith Rovers | | IA | 3:1 (1:1) | |||||
Kirkcaldy | |||||||||
12.09 20:45 | Xamax | | Roma | 1:1 (1:1) | |||||
Neuchâtel | |||||||||
12.09 20:45 | Lugano | | Inter Milano | 1:1 (0:1) | |||||
Lugano | |||||||||
12.09 20:45 | Zimbru | | RAF-Jelgava | 1:0 (1:0) | |||||
Chişinău | |||||||||
12.09 20:45 | Brøndby | | Lillestrøm | 3:0 (1:0) | |||||
København | |||||||||
12.09 20:45 | Milan | | Zagłębie Lubin | 4:0 (1:0) | |||||
Milano | |||||||||
12.09 20:45 | Lierse | | Benfica | 1:3 (1:1) | |||||
Lier | |||||||||
12.09 20:45 | Bayern | | Lokomotiv Moscow | 0:1 (0:0) | |||||
München | |||||||||
12.09 20:45 | Olympiakós Pireus | | Maribor | 2:0 (0:0) | |||||
Piraeus | |||||||||
12.09 20:45 | Roda | | Olimpija Ljubljana | 5:0 (4:0) | |||||
Kerkrade | |||||||||
13.09 20:45 | Farense | | Lyon | 0:1 (0:0) | |||||
Faro | |||||||||
13.09 20:45 | Glenavon | | Werder | 0:2 (0:0) | |||||
Lurgan | |||||||||
14.09 20:45 | Lens | | Avenir | 6:0 (2:0) | |||||
Lens | |||||||||
14.09 20:45 | Vardar | | Bordeaux | 0:2 (0:1) | |||||
Skopje |
2nd leg | 1st leg | total | |||||||
Shahtar Donetsk | | Brugge | 1:1 (0:0) | 0:1 (0:0) | 1:2 | ||||
Donetsk | |||||||||
Parma | | Teuta | 2:0 (1:0) | 2:0 (0:0) | 4:0 | ||||
Parma | |||||||||
Petrolul | | Rapid Wien | 0:0 | 1:3 (0:1) | 1:3 | ||||
Ploieşti | |||||||||
Halmstad | | Lokomotiv Sofia | 2:0 (1:0) | 1:3 (1:2) | 3:3 | ||||
Halmstad | |||||||||
Deportivo La Coruna | | APOEL | 8:0 (4:0) | 0:0 | 8:0 | ||||
La Coruña | |||||||||
København | | Hradec Králové | 2:2 (1:2) | 0:5 (0:2) | 2:7 | ||||
København | |||||||||
Celtic | | Dinamo Batumi | 4:0 (2:0) | 3:2 (2:1) | 7:2 | ||||
Glasgow | |||||||||
Sileks | | Borussia M'gladbach | 2:3 (0:1) | 0:3 (0:2) | 2:6 | ||||
Skopje | |||||||||
Sion | | AÉK | 2:2 (1:0) | 0:2 (0:1) | 2:4 | ||||
Sion | |||||||||
Everton | | KR | 3:1 (0:1) | 3:2 (1:1) | 6:3 | ||||
Liverpool | |||||||||
Feyenoord | | DAG Liepaja | 6:0 (2:0) | 7:0 (1:0) | 13:0 | ||||
Rotterdam | |||||||||
Trabzonspor | | Žalgiris | 1:0 (1:0) | 2:2 (1:1) | 3:2 | ||||
Trabzon | |||||||||
Paris Saint-Germain | | Molde | 3:0 (2:0) | 3:2 (0:0) | 6:2 | ||||
Paris | |||||||||
Maccabi Haifa | | Sporting | 0:0 | 0:4 (0:2) | 0:4 | ||||
Haifa | |||||||||
Ararat | | Dynamo Moscow | 0:1 (0:0) | 1:3 (0:1) | 1:4 | ||||
Erevan | |||||||||
Real Zaragoza | | Inter Bratislava | 3:1 (1:0) | 2:0 (1:0) | 5:1 | ||||
Zaragoza | |||||||||
Day 1 | |||||||||
Brugge | | Shahtar Donetsk | 1:0 (0:0) | ||||||
Brugge | |||||||||
Dynamo Moscow | | Ararat | 3:1 (1:0) | ||||||
Moscow | |||||||||
Hradec Králové | | København | 5:0 (2:0) | ||||||
Hradec Králové | |||||||||
KR | | Everton | 2:3 (1:1) | ||||||
Reykjavík | |||||||||
APOEL | | Deportivo La Coruna | 0:0 | ||||||
Nicosia | |||||||||
Inter Bratislava | | Real Zaragoza | 0:2 (0:1) | ||||||
Bratislava | |||||||||
Molde | | Paris Saint-Germain | 2:3 (0:0) | ||||||
Molde | |||||||||
DAG Liepaja | | Feyenoord | 0:7 (0:1) | ||||||
Liepāja | |||||||||
Sporting | | Maccabi Haifa | 4:0 (2:0) | ||||||
Lisboa | |||||||||
Teuta | | Parma | 0:2 (0:0) | ||||||
Tiranë | |||||||||
Borussia M'gladbach | | Sileks | 3:0 (2:0) | ||||||
Mönchengladbach | |||||||||
Rapid Wien | | Petrolul | 3:1 (1:0) | ||||||
Wien | |||||||||
Dinamo Batumi | | Celtic | 2:3 (1:2) | ||||||
Batumi | |||||||||
AÉK | | Sion | 2:0 (1:0) | ||||||
Athens | |||||||||
Lokomotiv Sofia | | Halmstad | 3:1 (2:1) | ||||||
Sofia | |||||||||
Žalgiris | | Trabzonspor | 2:2 (1:1) | ||||||
Vilnius |
2nd leg | 1st leg | total | |||||||
30.09 | Western Tigers | | Jong Colombia | 1:1 | 3:5 | 4:6 | |||
Day 1 | |||||||||
23.09 | Jong Colombia | | Western Tigers | 5:3 | |||||
2nd leg | 1st leg | total | |||||||
Estudiantes | | Nacional | 2:2 | 0:4 | 2:6 | ||||
La Plata | |||||||||
Colo-Colo | | Cruzeiro | 0:0 | 0:1 | 0:1 | ||||
Santiago | |||||||||
River Plate | | Peñarol | 2:3, pen. 7:6 | 3:2 | 5:5 | ||||
Buenos Aires | |||||||||
Day 1 | |||||||||
Cruzeiro | | Colo-Colo | 1:0 | ||||||
Belo Horizonte | |||||||||
Independiente | | Santos | 1:1 (0:1) | ||||||
Avellaneda | |||||||||
Nacional | | Estudiantes | 4:0 | ||||||
Montevideo | |||||||||
Vélez Sársfield | | Flamengo | 2:3 (2:1) | ||||||
Buenos Aires | |||||||||
Peñarol | | River Plate | 2:3 | ||||||
Montevideo | |||||||||
Argentinos Juniors | | Atlético Nacional | 1:3 | ||||||
USA, Miami |
Olimpia | | Boca Juniors | 1:1 | ||||||
Asunción | |||||||||
São Paulo | | Boca Juniors | 1:0 (0:0) | ||||||
São Paulo | |||||||||
Boca Juniors | | Olimpia | 1:2 | ||||||
Buenos Aires | |||||||||
Olimpia | | São Paulo | 1:2 (0:2) | ||||||
Asunción |
2nd leg | 1st leg | total | |||||||
Julius Berger | | Motema Pembe | 2:0 | 0:1 | 2:1 | ||||
Hearts of Oak | | Kabylie | 2:1 | 1:3 | 3:4 | ||||
Day 1 | |||||||||
Kabylie | | Hearts of Oak | 3:1 | ||||||
Motema Pembe | | Julius Berger | 1:0 | ||||||
Blackpool | | Young Africans | 2:1 | ||||||
2nd leg | 1st leg | total | |||||||
03.09 | Alajuelense | | Estudiantes Tecos | 3:1 aet (0:1, 2:1) | 1:2 (1:2) | 4:3 | |||
Alajuela |
Day 27 | |||||||||
30.09 16:00 | Krylia Sovetov | | Rotor | 3:3 (0:2) | |||||
Samara | |||||||||
30.09 16:00 | Uralmash | | Zhemchuzhina | 4:3 (1:1) | |||||
Yekaterinburg | |||||||||
30.09 16:00 | Lokomotiv Nizhniy Novgorod | | Lokomotiv Moscow | 0:2 (0:1) | |||||
Nizhny Novgorod | |||||||||
30.09 16:00 | Tekstilshchik | | Spartak-Alaniya | 0:1 (0:0) | |||||
Kamyshin | |||||||||
30.09 16:00 | Dynamo-Gazovik | | Torpedo | 1:3 (1:2) | |||||
Tyumen | |||||||||
30.09 16:00 | Rostselmash | | CSKA | 1:3 (0:2) | |||||
Rostov-on-Don | |||||||||
Day 26 | |||||||||
21.09 16:00 | Lokomotiv Moscow | | Rotor | 4:3 (3:2) | |||||
Moscow | |||||||||
21.09 16:00 | Spartak-Alaniya | | Spartak Moscow | 1:1 (0:0) | |||||
Vladikavkaz | |||||||||
23.09 | Lokomotiv Nizhniy Novgorod | | Uralmash | 3:1 (1:1) | |||||
Nizhny Novgorod | |||||||||
23.09 | Tekstilshchik | | Dynamo-Gazovik | 3:1 (2:0) | |||||
Kamyshin | |||||||||
23.09 | Dynamo Moscow | | Krylia Sovetov | 4:1 (1:0) | |||||
Moscow | |||||||||
23.09 | Torpedo | | Rostselmash | 1:0 (1:0) | |||||
Moscow | |||||||||
23.09 | Chernomorets | | Zhemchuzhina | 4:0 (2:0) | |||||
Novorossiysk | |||||||||
23.09 18:00 | KAMAZ-Chally | | CSKA | 0:0 | |||||
Naberezhnye Chelny | |||||||||
Day 25 | |||||||||
16.09 16:00 | KAMAZ-Chally | | Tekstilshchik | 2:1 (2:0) | |||||
Naberezhnye Chelny | |||||||||
16.09 16:00 | Rostselmash | | Spartak-Alaniya | 0:1 (0:0) | |||||
Rostov-on-Don | |||||||||
16.09 16:00 | Rotor | | Chernomorets | 5:1 (3:1) | |||||
Volgograd | |||||||||
16.09 16:00 | Zhemchuzhina | | Lokomotiv Moscow | 0:1 (0:1) | |||||
Sochi | |||||||||
16.09 16:00 | Lokomotiv Nizhniy Novgorod | | Krylia Sovetov | 1:0 (1:0) | |||||
Nizhny Novgorod | |||||||||
16.09 16:00 | CSKA | | Dynamo-Gazovik | 3:1 (1:1) | |||||
Moscow | |||||||||
17.09 | Spartak Moscow | | Torpedo | 5:0 (1:0) | |||||
Moscow | |||||||||
18.09 16:00 | Uralmash | | Dynamo Moscow | 0:2 (0:1) | |||||
Yekaterinburg | |||||||||
Day 24 | |||||||||
07.09 16:00 | Lokomotiv Moscow | | Chernomorets | 5:0 (3:0) | |||||
Moscow | |||||||||
07.09 16:00 | Zhemchuzhina | | Rotor | 2:1 (2:0) | |||||
Khosta | |||||||||
09.09 16:00 | Spartak Moscow | | Rostselmash | 2:0 (0:0) | |||||
Moscow | |||||||||
09.09 16:00 | Spartak-Alaniya | | Torpedo | 0:0 | |||||
Vladikavkaz | |||||||||
09.09 16:00 | Dynamo Moscow | | Lokomotiv Nizhniy Novgorod | 2:0 (0:0) | |||||
Moscow | |||||||||
09.09 16:00 | Krylia Sovetov | | Uralmash | 3:2 (2:1) | |||||
Samara | |||||||||
09.09 16:00 | Tekstilshchik | | CSKA | 1:2 (0:0) | |||||
Kamyshin | |||||||||
09.09 16:00 | Dynamo-Gazovik | | KAMAZ-Chally | 0:0 | |||||
Tyumen |
Day 38 | |||||||||
30.09 | Luch | | Zenit | 1:0 (1:0) | |||||
Vladivostok | |||||||||
30.09 | Okean | | Baltika | 2:1 (0:0) | |||||
Nakhodka | |||||||||
30.09 | Torpedo Arzamas | | Kolos | 4:1 (2:1) | |||||
Arzamas | |||||||||
30.09 | Neftekhimik | | Druzhba | 2:0 (1:0) | |||||
Nizhnekamsk | |||||||||
30.09 | Lokomotiv | | Torpedo Volzhskiy | 2:2 (0:2) | |||||
Chita | |||||||||
30.09 | Dynamo | | Uralan | 2:0 (2:0) | |||||
Stavropol | |||||||||
30.09 15:00 | Chkalovets | | Lada | 2:1 (1:1) | |||||
Novosibirsk | |||||||||
30.09 16:00 | Zarya | | Fakel | 2:1 (1:1) | |||||
Leninsk-Kuznetsky | |||||||||
30.09 16:00 | Saturn-1991 | | Asmaral | 4:1 (2:1) | |||||
Saint Petersburg | |||||||||
30.09 18:00 | Shinnik | | Irtysh | 3:0 (0:0) | |||||
Yaroslavl | |||||||||
30.09 18:30 | Zverda | | Sokol-PZhD | 3:0 (1:0) | |||||
Irkutsk | |||||||||
Day 37 | |||||||||
27.09 | Luch | | Baltika | 0:0 | |||||
Vladivostok | |||||||||
27.09 | Okean | | Zenit | 2:0 (0:0) | |||||
Nakhodka | |||||||||
27.09 | Torpedo Arzamas | | Druzhba | 3:1 (1:1) | |||||
Arzamas | |||||||||
27.09 | Neftekhimik | | Kolos | 0:0 | |||||
Nizhnekamsk | |||||||||
27.09 | Shinnik | | Asmaral | 2:0 (1:0) | |||||
Yaroslavl | |||||||||
27.09 | Lokomotiv | | Sokol-PZhD | 2:0 (1:0) | |||||
Chita | |||||||||
27.09 | Zverda | | Torpedo Volzhskiy | 2:0 (2:0) | |||||
Irkutsk | |||||||||
27.09 16:00 | Zarya | | Lada | 1:0 (0:0) | |||||
Leninsk-Kuznetsky | |||||||||
27.09 17:00 | Saturn-1991 | | Irtysh | 1:0 (0:0) | |||||
Saint Petersburg | |||||||||
27.09 18:30 | Chkalovets | | Fakel | 3:0 (1:0) | |||||
Novosibirsk | |||||||||
Day 36 | |||||||||
20.09 | Druzhba | | Chkalovets | 4:0 (1:0) | |||||
Maykop | |||||||||
20.09 | Asmaral | | Torpedo Arzamas | 2:4 (2:2) | |||||
Moscow | |||||||||
20.09 17:00 | Lada | | Luch | 2:1 (0:0) | |||||
Tolyatti | |||||||||
20.09 17:00 | Irtysh | | Neftekhimik | 1:1 (1:0) | |||||
Omsk | |||||||||
20.09 17:30 | Kolos | | Zarya | 1:0 (0:0) | |||||
Krasnodar | |||||||||
20.09 17:30 | Fakel | | Okean | 0:0 | |||||
Voronezh | |||||||||
20.09 17:30 | Torpedo Volzhskiy | | Shinnik | 2:1 (0:0) | |||||
Volzhsky | |||||||||
20.09 18:00 | Baltika | | Uralan | 2:1 (0:1) | |||||
Kaliningrad | |||||||||
20.09 18:00 | Zenit | | Dynamo | 1:0 (1:0) | |||||
Saint Petersburg | |||||||||
20.09 18:00 | Sokol-PZhD | | Saturn-1991 | 1:0 (0:0) | |||||
Saratov | |||||||||
Day 35 | |||||||||
17.09 | Druzhba | | Zarya | 2:0 (0:0) | |||||
Maykop | |||||||||
17.09 | Lada | | Okean | 2:0 (1:0) | |||||
Tolyatti | |||||||||
17.09 | Asmaral | | Neftekhimik | 0:2 (0:1) | |||||
Moscow | |||||||||
17.09 | Lokomotiv | | Zverda | 2:1 (0:0) | |||||
Chita | |||||||||
17.09 16:00 | Zenit | | Uralan | 1:1 (0:0) | |||||
Saint Petersburg | |||||||||
17.09 17:00 | Kolos | | Chkalovets | 3:2 (2:0) | |||||
Krasnodar | |||||||||
17.09 17:00 | Fakel | | Luch | 2:0 (1:0) | |||||
Voronezh | |||||||||
17.09 17:00 | Irtysh | | Torpedo Arzamas | 4:3 (1:2) | |||||
Omsk | |||||||||
17.09 17:30 | Torpedo Volzhskiy | | Saturn-1991 | 3:0 (0:0) | |||||
Volzhsky | |||||||||
17.09 18:00 | Baltika | | Dynamo | 2:0 (1:0) | |||||
Kaliningrad | |||||||||
17.09 18:00 | Sokol-PZhD | | Shinnik | 0:0 | |||||
Saratov | |||||||||
Day 34 | |||||||||
11.09 | Dynamo | | Fakel | 4:0 (1:0) | |||||
Stavropol | |||||||||
11.09 | Uralan | | Lada | 2:1 (0:1) | |||||
Elista | |||||||||
11.09 | Luch | | Kolos | 1:0 (0:0) | |||||
Vladivostok | |||||||||
11.09 | Okean | | Druzhba | 5:0 (3:0) | |||||
Nakhodka | |||||||||
11.09 | Torpedo Arzamas | | Sokol-PZhD | 3:0 (1:0) | |||||
Arzamas | |||||||||
11.09 | Neftekhimik | | Torpedo Volzhskiy | 4:3 (0:1) | |||||
Nizhnekamsk | |||||||||
11.09 | Saturn-1991 | | Lokomotiv | 4:1 (2:0) | |||||
Saint Petersburg | |||||||||
11.09 | Shinnik | | Zverda | 0:1 (0:0) | |||||
Yaroslavl | |||||||||
11.09 | Baltika | | Zenit | 2:1 (1:0) | |||||
Kaliningrad | |||||||||
11.09 18:00 | Zarya | | Irtysh | 0:0 | |||||
Leninsk-Kuznetsky | |||||||||
11.09 18:30 | Chkalovets | | Asmaral | 2:1 (1:0) | |||||
Novosibirsk | |||||||||
Day 33 | |||||||||
08.09 | Dynamo | | Lada | 4:2 (2:1) | |||||
Stavropol | |||||||||
08.09 | Uralan | | Fakel | 2:2 (0:1) | |||||
Elista | |||||||||
08.09 | Luch | | Druzhba | 1:0 (1:0) | |||||
Vladivostok | |||||||||
08.09 | Okean | | Kolos | 4:0 (4:0) | |||||
Nakhodka | |||||||||
08.09 | Torpedo Arzamas | | Torpedo Volzhskiy | 3:4 (0:0) | |||||
Arzamas | |||||||||
08.09 | Neftekhimik | | Sokol-PZhD | 3:0 (1:0) | |||||
Nizhnekamsk | |||||||||
08.09 | Shinnik | | Lokomotiv | 2:0 (2:0) | |||||
Yaroslavl | |||||||||
08.09 18:00 | Zarya | | Asmaral | 7:1 (1:0) | |||||
Leninsk-Kuznetsky | |||||||||
08.09 18:00 | Saturn-1991 | | Zverda | 1:1 (1:0) | |||||
Saint Petersburg | |||||||||
08.09 18:30 | Chkalovets | | Irtysh | 3:0 (0:0) | |||||
Novosibirsk | |||||||||
Day 32 | |||||||||
02.09 | Asmaral | | Okean | 2:1 (0:0) | |||||
Moscow | |||||||||
02.09 | Druzhba | | Dynamo | 2:2 (0:1) | |||||
Maykop | |||||||||
02.09 | Lada | | Zenit | 0:3 (0:0) | |||||
Tolyatti | |||||||||
02.09 | Lokomotiv | | Neftekhimik | 1:0 (1:0) | |||||
Chita | |||||||||
02.09 | Zverda | | Torpedo Arzamas | 2:0 (2:0) | |||||
Irkutsk | |||||||||
02.09 18:00 | Torpedo Volzhskiy | | Zarya | 3:2 (1:2) | |||||
Volzhsky | |||||||||
02.09 18:00 | Irtysh | | Luch | 4:3 (4:2) | |||||
Omsk | |||||||||
02.09 18:00 | Kolos | | Uralan | 4:1 (3:1) | |||||
Krasnodar | |||||||||
02.09 18:00 | Saturn-1991 | | Shinnik | 2:0 (2:0) | |||||
Saint Petersburg | |||||||||
02.09 18:30 | Fakel | | Baltika | 0:0 | |||||
Voronezh | |||||||||
02.09 19:00 | Sokol-PZhD | | Chkalovets | 4:1 (3:1) | |||||
Saratov |
Day 37 | |||||||||
28.09 | Avangard-Kortek | | Metallurg Lipetsk | 2:1 (1:1) | |||||
Kolomna | |||||||||
28.09 | Venets | | Kavkazkabel | 2:1 (1:1) | |||||
Gulkevichi | |||||||||
28.09 | Gekris | | Spartak-Nalchik | 0:1 (0:0) | |||||
Anapa | |||||||||
28.09 | GFK Orekhovo | | Trion-Volga | 1:3 (0:0) | |||||
Orekhovo-Zuyevo | |||||||||
28.09 | Dynamo Vologda | | CSK VVS-Kristall | 2:1 (1:0) | |||||
Vologda | |||||||||
28.09 | Lokomotiv | | Avtodor-BMK | 5:1 (2:0) | |||||
Saint Petersburg | |||||||||
28.09 | Energiya | | SKA Rostov-on-Don | 2:0 (1:0) | |||||
Pyatigorsk | |||||||||
28.09 16:00 | Spartak Shchyolkovo | | Salyut | 2:0 (2:0) | |||||
Ivanteevka | |||||||||
28.09 16:00 | FK Gatchina | | Avtozapchast | 2:3 (0:2) | |||||
Gatchina | |||||||||
28.09 17:00 | Kuban | | Torpedo Taganrog | 2:1 (0:1) | |||||
Krasnodar | |||||||||
Day 36 | |||||||||
21.09 | Avtodor-BMK | | Dynamo Vologda | 3:1 (2:1) | |||||
Vladikavkaz | |||||||||
21.09 | Avtozapchast | | GFK Orekhovo | 2:0 (2:0) | |||||
Baksan | |||||||||
21.09 | Kavkazkabel | | Iriston | 3:2 (2:2) | |||||
Prokhladny | |||||||||
21.09 | SKA Rostov-on-Don | | Gekris | 0:3 (0:2) | |||||
Rostov-on-Don | |||||||||
21.09 | Spartak-Nalchik | | Anzhi | 3:0 (1:0) | |||||
Nalchik | |||||||||
21.09 | Torpedo Taganrog | | Venets | 3:0 (1:0) | |||||
Taganrog | |||||||||
21.09 | Trion-Volga | | Avangard-Kortek | 2:0 (0:0) | |||||
Tver | |||||||||
21.09 | CSK VVS-Kristall | | Spartak Shchyolkovo | 3:1 (2:0) | |||||
Smolensk | |||||||||
21.09 17:00 | Salyut | | Kuban | 1:4 (0:0) | |||||
Belgorod | |||||||||
21.09 17:00 | FK Gatchina | | Lokomotiv | 0:1 (0:0) | |||||
Gatchina | |||||||||
21.09 18:00 | Metallurg Lipetsk | | Energiya | 3:0 (1:0) | |||||
Lipetsk | |||||||||
Day 35 | |||||||||
18.09 | Avtodor-BMK | | GFK Orekhovo | 2:1 (1:1) | |||||
Vladikavkaz | |||||||||
18.09 | Avtozapchast | | Dynamo Vologda | 2:0 (1:0) | |||||
Baksan | |||||||||
18.09 | Kavkazkabel | | Anzhi | 2:1 (0:0) | |||||
Prokhladny | |||||||||
18.09 | SKA Rostov-on-Don | | Venets | 1:1 (1:1) | |||||
Rostov-on-Don | |||||||||
18.09 | Spartak-Nalchik | | Iriston | 4:0 (2:0) | |||||
Nalchik | |||||||||
18.09 | Trion-Volga | | Spartak Shchyolkovo | 0:1 (0:0) | |||||
Tver | |||||||||
18.09 | CSK VVS-Kristall | | Avangard-Kortek | 2:1 (0:0) | |||||
Smolensk | |||||||||
18.09 17:00 | Salyut | | Energiya | 1:2 (0:1) | |||||
Belgorod | |||||||||
18.09 17:00 | Torpedo Taganrog | | Gekris | 1:1 (1:0) | |||||
Taganrog | |||||||||
18.09 18:00 | Metallurg Lipetsk | | Kuban | 0:3 (0:2) | |||||
Lipetsk | |||||||||
Day 34 | |||||||||
11.09 | Kavkazkabel | | Spartak-Nalchik | 3:4 (1:3) | |||||
Prokhladny | |||||||||
12.09 | Venets | | Metallurg Lipetsk | 1:3 (1:2) | |||||
Gulkevichi | |||||||||
12.09 | Gekris | | Salyut | 3:0 (2:0) | |||||
Anapa | |||||||||
12.09 | GFK Orekhovo | | FK Gatchina | 0:1 (0:1) | |||||
Orekhovo-Zuyevo | |||||||||
12.09 | Dynamo Vologda | | Lokomotiv | 0:2 (0:1) | |||||
Vologda | |||||||||
12.09 | Iriston | | SKA Rostov-on-Don | 3:1 (1:0) | |||||
Vladikavkaz | |||||||||
12.09 | Energiya | | CSK VVS-Kristall | 1:0 (0:0) | |||||
Pyatigorsk | |||||||||
12.09 17:00 | Avangard-Kortek | | Avtodor-BMK | 4:3 (2:2) | |||||
Kolomna | |||||||||
12.09 17:00 | Anzhi | | Torpedo Taganrog | 3:1 (1:1) | |||||
Kaspiysk | |||||||||
12.09 17:00 | Spartak Shchyolkovo | | Avtozapchast | 0:2 (0:1) | |||||
Ivanteevka | |||||||||
12.09 18:00 | Kuban | | Trion-Volga | 2:0 (0:0) | |||||
Krasnodar | |||||||||
Day 33 | |||||||||
09.09 | Avangard-Kortek | | Avtozapchast | 1:2 (1:0) | |||||
Kolomna | |||||||||
09.09 | Venets | | Salyut | 2:0 (1:0) | |||||
Gulkevichi | |||||||||
09.09 | Gekris | | Metallurg Lipetsk | 2:0 (0:0) | |||||
Anapa | |||||||||
09.09 | GFK Orekhovo | | Lokomotiv | 1:2 (0:0) | |||||
Orekhovo-Zuyevo | |||||||||
09.09 | Dynamo Vologda | | FK Gatchina | 0:0 | |||||
Vologda | |||||||||
09.09 | Iriston | | Torpedo Taganrog | 3:1 (2:0) | |||||
Vladikavkaz | |||||||||
09.09 | Energiya | | Trion-Volga | 3:0 (1:0) | |||||
Pyatigorsk | |||||||||
09.09 17:00 | Anzhi | | SKA Rostov-on-Don | 4:1 (2:0) | |||||
Kaspiysk | |||||||||
09.09 17:00 | Spartak Shchyolkovo | | Avtodor-BMK | 1:0 (1:0) | |||||
Ivanteevka | |||||||||
09.09 18:00 | Kuban | | CSK VVS-Kristall | 4:2 (2:1) | |||||
Krasnodar | |||||||||
Day 32 | |||||||||
03.09 | Avtodor-BMK | | Kuban | 3:2 (1:0) | |||||
Vladikavkaz | |||||||||
03.09 | Avtozapchast | | Energiya | 2:0 (0:0) | |||||
Baksan | |||||||||
03.09 | Dynamo Vologda | | GFK Orekhovo | 2:0 (1:0) | |||||
Vologda | |||||||||
03.09 | Lokomotiv | | Avangard-Kortek | 4:1 (3:0) | |||||
Saint Petersburg | |||||||||
03.09 | SKA Rostov-on-Don | | Spartak-Nalchik | 2:0 (1:0) | |||||
Rostov-on-Don | |||||||||
03.09 | Torpedo Taganrog | | Kavkazkabel | 1:0 (1:0) | |||||
Taganrog | |||||||||
03.09 | Trion-Volga | | Gekris | 0:1 (0:1) | |||||
Tver | |||||||||
03.09 | CSK VVS-Kristall | | Venets | 2:0 (1:0) | |||||
Smolensk | |||||||||
03.09 17:00 | FK Gatchina | | Spartak Shchyolkovo | 2:0 (0:0) | |||||
Gatchina | |||||||||
03.09 18:00 | Salyut | | Anzhi | 4:2 (3:0) | |||||
Belgorod | |||||||||
03.09 19:00 | Metallurg Lipetsk | | Iriston | 3:1 (1:1) | |||||
Lipetsk |
Day 37 | |||||||||
28.09 | Svetotechnika | | Rubin | 3:0 (1:0) | |||||
Saransk | |||||||||
28.09 | SKD | | Torpedo Pavlovo | 3:1 (2:0) | |||||
Samara | |||||||||
28.09 | Tekstilshchik | | Industria | 2:1 (1:0) | |||||
Ivanovo | |||||||||
28.09 16:00 | Zvezda Perm | | Saturn | 0:2 (0:1) | |||||
Perm | |||||||||
28.09 16:00 | Nosta | | Gazovik-Gazprom | 3:0 (1:0) | |||||
Novotroitsk | |||||||||
28.09 16:00 | Uralets | | Spartak Ryazan | 0:3 (0:2) | |||||
Nizhniy_Tagil | |||||||||
28.09 17:00 | Volgar-Gazprom | | Lada | 0:1 (0:0) | |||||
Astrakhan | |||||||||
28.09 17:00 | Metallurg Magnitogorsk | | Zenit | 2:1 (1:1) | |||||
Magnitogorsk | |||||||||
28.09 17:00 | Torpedo Vladimir | | Arsenal | 2:1 (2:1) | |||||
Vladimir | |||||||||
Day 36 | |||||||||
21.09 | Spartak Ryazan | | Volgar-Gazprom | 1:1 (1:1) | |||||
Ryazan | |||||||||
21.09 | Torpedo Pavlovo | | Tekstilshchik | 4:1 (1:1) | |||||
Pavlovo | |||||||||
21.09 16:30 | Lada | | Nosta | 4:1 (2:1) | |||||
Dimitrovgrad | |||||||||
21.09 17:00 | Sibir | | Svetotechnika | 1:1 (0:1) | |||||
Kurgan | |||||||||
21.09 17:00 | Industria | | Uralets | 2:0 (0:0) | |||||
Obninsk | |||||||||
21.09 18:00 | Arsenal | | Zvezda Perm | 1:0 (0:0) | |||||
Tula | |||||||||
21.09 18:00 | Rubin | | Torpedo Vladimir | 1:0 (0:0) | |||||
Kazan | |||||||||
21.09 18:00 | UralAZ | | SKD | 1:0 (0:0) | |||||
Miass | |||||||||
Day 35 | |||||||||
18.09 | Rubin | | Tekstilshchik | 2:1 (0:1) | |||||
Kazan | |||||||||
18.09 | Saturn | | Volgar-Gazprom | 6:0 (1:0) | |||||
Ramenskoye | |||||||||
18.09 | Spartak Ryazan | | Zvezda Gorodishche | 1:1 (1:0) | |||||
Ryazan | |||||||||
18.09 | Torpedo Pavlovo | | Torpedo Vladimir | 3:1 (2:0) | |||||
Pavlovo | |||||||||
18.09 16:30 | Lada | | Metallurg Magnitogorsk | 4:0 (1:0) | |||||
Dimitrovgrad | |||||||||
18.09 17:00 | Gazovik-Gazprom | | Zenit | 0:1 (0:0) | |||||
Izhevsk | |||||||||
18.09 17:00 | Sibir | | SKD | 2:0 (0:0) | |||||
Kurgan | |||||||||
18.09 17:00 | Industria | | Zvezda Perm | 6:1 (5:0) | |||||
Obninsk | |||||||||
18.09 18:00 | Arsenal | | Uralets | 0:0 | |||||
Tula | |||||||||
18.09 18:00 | UralAZ | | Svetotechnika | 0:0 | |||||
Miass | |||||||||
Day 34 | |||||||||
11.09 17:00 | Zenit | | Lada | 1:4 (1:3) | |||||
Izhevsk | |||||||||
12.09 | Zvezda Gorodishche | | Arsenal | 1:2 (1:0) | |||||
Gorodishche | |||||||||
12.09 | SKD | | Svetotechnika | 2:0 (1:0) | |||||
Samara | |||||||||
12.09 17:00 | Nosta | | Saturn | 0:0 | |||||
Novotroitsk | |||||||||
12.09 17:00 | Torpedo Vladimir | | UralAZ | 0:2 (0:0) | |||||
Vladimir | |||||||||
12.09 17:30 | Volgar-Gazprom | | Industria | 1:0 (0:0) | |||||
Astrakhan | |||||||||
12.09 17:30 | Zvezda Perm | | Torpedo Pavlovo | 2:0 (1:0) | |||||
Perm | |||||||||
12.09 17:30 | Uralets | | Rubin | 0:0 | |||||
Nizhniy_Tagil | |||||||||
12.09 18:00 | Metallurg Magnitogorsk | | Spartak Ryazan | 1:0 (0:0) | |||||
Magnitogorsk | |||||||||
12.09 18:00 | Tekstilshchik | | Sibir | 4:1 (1:0) | |||||
Ivanovo | |||||||||
Day 33 | |||||||||
08.09 18:00 | Gazovik-Gazprom | | Lada | 2:0 (0:0) | |||||
Izhevsk | |||||||||
09.09 | Zvezda Gorodishche | | Industria | 3:1 (1:0) | |||||
Gorodishche | |||||||||
09.09 17:00 | Nosta | | Spartak Ryazan | 3:0 (1:0) | |||||
Novotroitsk | |||||||||
09.09 17:00 | Tekstilshchik | | UralAZ | 2:0 (2:0) | |||||
Ivanovo | |||||||||
09.09 17:00 | Torpedo Vladimir | | Sibir | 0:1 (0:0) | |||||
Vladimir | |||||||||
09.09 17:30 | Volgar-Gazprom | | Arsenal | 2:0 (1:0) | |||||
Astrakhan | |||||||||
09.09 17:30 | Zvezda Perm | | Rubin | 1:2 (1:2) | |||||
Perm | |||||||||
09.09 17:30 | Uralets | | Torpedo Pavlovo | 4:0 (0:0) | |||||
Nizhniy_Tagil | |||||||||
09.09 18:00 | Metallurg Magnitogorsk | | Saturn | 0:1 (0:1) | |||||
Magnitogorsk | |||||||||
Day 32 | |||||||||
03.09 | Svetotechnika | | Torpedo Vladimir | 2:1 (0:1) | |||||
Saransk | |||||||||
03.09 | SKD | | Tekstilshchik | 0:1 (0:1) | |||||
Samara | |||||||||
03.09 | Torpedo Pavlovo | | Volgar-Gazprom | 1:0 (1:0) | |||||
Pavlovo | |||||||||
03.09 15:00 | Rubin | | Zvezda Gorodishche | 4:1 (1:1) | |||||
Kazan | |||||||||
03.09 17:00 | Spartak Ryazan | | Zenit | 0:0 | |||||
Ryazan | |||||||||
03.09 17:00 | Industria | | Metallurg Magnitogorsk | 2:0 (0:0) | |||||
Obninsk | |||||||||
03.09 18:00 | Saturn | | Gazovik-Gazprom | 0:0 | |||||
Ramenskoye | |||||||||
03.09 18:00 | Sibir | | Uralets | 1:2 (1:0) | |||||
Kurgan | |||||||||
03.09 18:00 | UralAZ | | Zvezda Perm | 5:0 (1:0) | |||||
Miass | |||||||||
03.09 18:15 | Arsenal | | Nosta | 1:1 (1:0) | |||||
Tula |
Day 30 | |||||||||
29.09 | Angara | | Amur | 2:2 (0:1) | |||||
Angarsk | |||||||||
29.09 | Kuzbass | | Metallurg-ZAPSIB | 1:0 (0:0) | |||||
Kemerovo | |||||||||
29.09 | Sakhalin | | Motor | 2:2 (1:2) | |||||
Kholmsk | |||||||||
29.09 | Selenga | | Dynamo Yakutsk | 4:0 (1:0) | |||||
Ulan-Ude | |||||||||
29.09 16:00 | Torpedo Rubtsovsk | | Dynamo Omsk | 4:1 (1:0) | |||||
Rubtsovsk | |||||||||
29.09 16:00 | Dynamo Barnaul | | Tom | 1:1 (0:1) | |||||
Barnaul | |||||||||
29.09 16:30 | Viktoria | | Samotlor-XXI | 6:0 (2:0) | |||||
Nazarovo | |||||||||
29.09 18:00 | Metallurg Krasnoyarsk | | Irtysh | 3:0 (2:0) | |||||
Krasnoyarsk | |||||||||
29.09 19:00 | SKA Khabarovsk | | FK Mezhdurechensk | 1:0 (1:0) | |||||
Khabarovsk | |||||||||
Day 29 | |||||||||
26.09 | Angara | | Dynamo Yakutsk | 2:1 (2:0) | |||||
Angarsk | |||||||||
26.09 | Viktoria | | Irtysh | 5:1 (2:1) | |||||
Nazarovo | |||||||||
26.09 | Sakhalin | | FK Mezhdurechensk | 3:1 (2:1) | |||||
Kholmsk | |||||||||
26.09 | Selenga | | Amur | 2:1 (2:0) | |||||
Ulan-Ude | |||||||||
26.09 | Torpedo Rubtsovsk | | Tom | 1:1 (0:1) | |||||
Rubtsovsk | |||||||||
26.09 16:00 | Dynamo Barnaul | | Dynamo Omsk | 2:1 (1:1) | |||||
Barnaul | |||||||||
26.09 18:00 | Metallurg Krasnoyarsk | | Samotlor-XXI | 1:0 (1:0) | |||||
Krasnoyarsk | |||||||||
26.09 19:00 | SKA Khabarovsk | | Motor | 1:2 (0:1) | |||||
Khabarovsk | |||||||||
Day 28 | |||||||||
19.09 | Amur | | Sakhalin | 5:2 (2:0) | |||||
Blagoveshchensk | |||||||||
19.09 | Dynamo Yakutsk | | SKA Khabarovsk | 3:0 (1:0) | |||||
Yakutsk Spartak Stadium | |||||||||
19.09 | Irtysh | | Angara | 4:0 (3:0) | |||||
Tobolsk | |||||||||
19.09 | Motor | | Kuzbass | 0:1 (0:0) | |||||
Prokopyevsk | |||||||||
19.09 | Samotlor-XXI | | Selenga | 1:2 (1:0) | |||||
Nizhnevartovsk | |||||||||
19.09 | Torpedo Rubtsovsk | | Dynamo Barnaul | 2:1 (0:0) | |||||
Rubtsovsk | |||||||||
19.09 | FK Mezhdurechensk | | Metallurg-ZAPSIB | 0:2 (0:1) | |||||
Mezhdurechensk | |||||||||
19.09 17:00 | Dynamo Omsk | | Viktoria | 1:0 (0:0) | |||||
Omsk | |||||||||
19.09 18:00 | Tom | | Metallurg Krasnoyarsk | 1:0 (1:0) | |||||
Tomsk | |||||||||
Day 27 | |||||||||
16.09 | Amur | | SKA Khabarovsk | 2:0 (2:0) | |||||
Blagoveshchensk | |||||||||
16.09 | Dynamo Yakutsk | | Sakhalin | 0:1 (0:0) | |||||
Yakutsk Spartak Stadium | |||||||||
16.09 | Irtysh | | Selenga | 3:0 (2:0) | |||||
Tobolsk | |||||||||
16.09 | Motor | | Metallurg-ZAPSIB | 1:3 (1:2) | |||||
Prokopyevsk | |||||||||
16.09 | Samotlor-XXI | | Angara | 1:1 (1:1) | |||||
Nizhnevartovsk | |||||||||
16.09 | Tom | | Viktoria | 0:0 | |||||
Tomsk | |||||||||
16.09 | FK Mezhdurechensk | | Kuzbass | 0:2 (0:2) | |||||
Mezhdurechensk | |||||||||
16.09 17:00 | Dynamo Omsk | | Metallurg Krasnoyarsk | 1:2 (1:2) | |||||
Omsk | |||||||||
Day 26 | |||||||||
10.09 | Angara | | Tom | 1:0 (1:0) | |||||
Angarsk | |||||||||
10.09 | Viktoria | | Torpedo Rubtsovsk | 3:1 (0:0) | |||||
Nazarovo | |||||||||
10.09 | Kuzbass | | Dynamo Yakutsk | 4:1 (2:0) | |||||
Kemerovo | |||||||||
10.09 | Metallurg-ZAPSIB | | Amur | 3:2 (1:2) | |||||
Novokuznetsk | |||||||||
10.09 | Sakhalin | | Irtysh | 4:0 (2:0) | |||||
Kholmsk | |||||||||
10.09 | FK Mezhdurechensk | | Motor | 1:1 (1:0) | |||||
Mezhdurechensk | |||||||||
10.09 18:00 | Metallurg Krasnoyarsk | | Dynamo Barnaul | 1:0 (0:0) | |||||
Krasnoyarsk | |||||||||
10.09 18:00 | Selenga | | Dynamo Omsk | 3:0 (0:0) | |||||
Ulan-Ude | |||||||||
10.09 19:00 | SKA Khabarovsk | | Samotlor-XXI | 6:0 (3:0) | |||||
Khabarovsk | |||||||||
Day 25 | |||||||||
07.09 | Viktoria | | Dynamo Barnaul | 0:2 (0:1) | |||||
Nazarovo | |||||||||
07.09 | Kuzbass | | Amur | 3:0 (3:0) | |||||
Kemerovo | |||||||||
07.09 | Metallurg-ZAPSIB | | Dynamo Yakutsk | 5:1 (3:1) | |||||
Novokuznetsk | |||||||||
07.09 | Sakhalin | | Samotlor-XXI | 6:1 (2:1) | |||||
Kholmsk | |||||||||
07.09 | Selenga | | Tom | 2:0 (0:0) | |||||
Ulan-Ude | |||||||||
07.09 18:30 | Angara | | Dynamo Omsk | 2:1 (1:0) | |||||
Angarsk | |||||||||
07.09 19:00 | Metallurg Krasnoyarsk | | Torpedo Rubtsovsk | 6:2 (4:1) | |||||
Krasnoyarsk | |||||||||
07.09 19:00 | SKA Khabarovsk | | Irtysh | 1:0 (1:0) | |||||
Khabarovsk | |||||||||
Day 24 | |||||||||
01.09 | Amur | | Motor | 0:1 (0:0) | |||||
Blagoveshchensk | |||||||||
01.09 | Dynamo Yakutsk | | FK Mezhdurechensk | 4:1 (1:0) | |||||
Yakutsk Spartak Stadium | |||||||||
01.09 | Irtysh | | Metallurg-ZAPSIB | 3:1 (1:1) | |||||
Tobolsk | |||||||||
01.09 | Samotlor-XXI | | Kuzbass | 0:3 (0:2) | |||||
Nizhnevartovsk | |||||||||
01.09 | Torpedo Rubtsovsk | | Selenga | 2:2 (0:0) | |||||
Rubtsovsk | |||||||||
01.09 18:00 | Dynamo Omsk | | SKA Khabarovsk | 1:1 (1:1) | |||||
Omsk | |||||||||
01.09 18:30 | Dynamo Barnaul | | Angara | 5:1 (4:1) | |||||
Barnaul | |||||||||
01.09 19:00 | Metallurg Krasnoyarsk | | Viktoria | 3:1 (0:0) | |||||
Krasnoyarsk | |||||||||
01.09 19:00 | Tom | | Sakhalin | 2:1 (1:1) | |||||
Tomsk |
Day 13 | |||||||||
27.09 | FK Derbent | | Anzhi-2 | 1:1 | |||||
Day 26 | |||||||||
24.09 | Istochnik | | Shakhtyor | 0:0 | |||||
24.09 | Kuban | | FK Volgodonsk | 0:3 (0:2) | |||||
24.09 | Lokomotiv Yelyets | | Avangard | 1:0 (0:0) | |||||
Yelets | |||||||||
24.09 | Rotor-D | | Dynamo Mikhailovka | 4:1 (2:1) | |||||
24.09 | Spartak-Bratskiy | | Niva | 2:4 (1:0) | |||||
24.09 18:00 | Luch | | FK Orel | 2:2 (1:1) | |||||
Tula | |||||||||
24.09 18:00 | Ritm | | Lokomotiv Liski | 3:4 (2:2) | |||||
Alekseevka | |||||||||
Day 25 | |||||||||
14.09 | APK | | Spartak-Bratskiy | 2:1 (0:0) | |||||
16.09 | Avangard | | Luch | 1:0 (0:0) | |||||
Kursk | |||||||||
17.09 | Kuban | | Istochnik | 3:1 (2:0) | |||||
17.09 | Metallurg Krasnty Sulin | | Niva | 2:0 (0:0) | |||||
17.09 | Ritm | | Rotor-D | 2:1 (1:0) | |||||
17.09 16:30 | Lokomotiv Liski | | Dynamo Mikhailovka | 3:1 (1:0) | |||||
Liski | |||||||||
17.09 17:00 | FK Volgodonsk | | Shakhtyor | 3:0 (2:0) | |||||
Volgodonsk | |||||||||
17.09 17:00 | FK Orel | | Lokomotiv Yelyets | 1:1 (0:1) | |||||
Oryol | |||||||||
Day 24 | |||||||||
10.09 | Avangard | | FK Orel | 1:2 (1:0) | |||||
Kursk | |||||||||
10.09 | Dynamo Mikhailovka | | Ritm | 4:0 (1:0) | |||||
10.09 | Istochnik | | FK Volgodonsk | 0:3 (0:2) | |||||
10.09 | Luch | | Lokomotiv Yelyets | 1:0 (0:0) | |||||
Tula | |||||||||
10.09 | Niva | | APK | 1:2 (1:0) | |||||
10.09 | Rotor-D | | Lokomotiv Liski | 0:1 (0:0) | |||||
Volgograd | |||||||||
10.09 | Spartak-Bratskiy | | Metallurg Krasnty Sulin | 0:1 (0:0) | |||||
10.09 | Shakhtyor | | Kuban | 1:2 (0:1) | |||||
Day 23 | |||||||||
04.09 | Avangard | | Dynamo Mikhailovka | 1:0 (0:0) | |||||
Kursk | |||||||||
04.09 | APK | | Istochnik | 2:6 (1:3) | |||||
Morozovsk APK Stadium | |||||||||
04.09 | Luch | | Ritm | 1:0 (1:0) | |||||
Tula | |||||||||
04.09 | Metallurg Krasnty Sulin | | Shakhtyor | 1:1 (1:0) | |||||
04.09 | Niva | | FK Volgodonsk | 1:0 (1:0) | |||||
04.09 | FK Orel | | Rotor-D | 2:1 (1:1) | |||||
Oryol | |||||||||
04.09 | Spartak-Bratskiy | | Kuban | 0:4 (0:2) | |||||
04.09 18:00 | Lokomotiv Yelyets | | Lokomotiv Liski | 0:2 (0:1) | |||||
Yelets | |||||||||
Day 22 | |||||||||
01.09 | Avangard | | Rotor-D | 2:0 (0:0) | |||||
Kursk | |||||||||
01.09 | APK | | Shakhtyor | 0:0 | |||||
01.09 | Luch | | Lokomotiv Liski | 4:2 (3:0) | |||||
Tula | |||||||||
01.09 | Metallurg Krasnty Sulin | | Istochnik | 1:1 (0:1) | |||||
01.09 | Niva | | Kuban | 3:1 (2:1) | |||||
01.09 | FK Orel | | Dynamo Mikhailovka | 3:0 (0:0) | |||||
Oryol | |||||||||
01.09 | Spartak-Bratskiy | | FK Volgodonsk | 0:3 | |||||
01.09 18:00 | Lokomotiv Yelyets | | Ritm | 2:1 (2:0) | |||||
Yelets |
Day 46 | |||||||||
27.09 | CSKA-D | | Avtomobilist | 2:1 (0:0) | |||||
Day 39 | |||||||||
24.09 | Avtomobilist | | Monolit | 3:3 (1:1) | |||||
24.09 | Dynamo-2 | | Krasnogvardeyets | 4:1 (1:1) | |||||
24.09 | Don | | Spartak-D | 0:1 (0:0) | |||||
Novomoskovsk | |||||||||
24.09 | Kosmos | | FK Chertanovo | 2:0 (1:0) | |||||
24.09 | Mashinostroitel Moskva | | Smena | 1:0 (0:0) | |||||
24.09 | Oka | | CSKA-D | 1:5 (0:3) | |||||
Kolomna | |||||||||
24.09 | FK Moskovsky-Selyatino | | Asmaral-D | 3:0 | |||||
24.09 | Titan | | Lokomotiv-D | 0:0 | |||||
24.09 | Torgmash | | Dynamo-D Moskva | 1:0 (1:0) | |||||
Lyubertsy | |||||||||
24.09 | Torpedo Mytishchi | | Mosenergo | 0:0 | |||||
24.09 | Fabus | | Torpedo-D | 3:1 (1:1) | |||||
Day 38 | |||||||||
20.09 | Asmaral-D | | Titan | 0:3 | |||||
20.09 | Dynamo-D Moskva | | Don | 1:2 (1:0) | |||||
20.09 | Lokomotiv-D | | Fabus | 1:1 (0:1) | |||||
20.09 | Monolit | | Torpedo Mytishchi | 0:2 (0:0) | |||||
20.09 | Mosenergo | | Mashinostroitel Moskva | 4:1 (3:0) | |||||
20.09 | Smena | | Kosmos | 0:3 (0:2) | |||||
20.09 | Spartak-D | | FK Moskovsky-Selyatino | 4:4 (2:3) | |||||
Moscow | |||||||||
20.09 | Torpedo-D | | Oka | 1:1 (1:0) | |||||
20.09 | Trasko | | Avtomobilist | 0:2 (0:0) | |||||
20.09 | CSKA-D | | Torgmash | 3:2 (1:1) | |||||
Petushki | |||||||||
20.09 | FK Chertanovo | | Dynamo-2 | 1:1 (0:0) | |||||
Day 37 | |||||||||
17.09 | Avtomobilist | | Krasnogvardeyets | 4:0 (4:0) | |||||
17.09 | Dynamo-2 | | Smena | 3:0 (1:0) | |||||
17.09 | Kosmos | | Mosenergo | 0:1 (0:1) | |||||
17.09 | Mashinostroitel Moskva | | Monolit | 1:1 (1:1) | |||||
17.09 | Oka | | Lokomotiv-D | 0:0 | |||||
17.09 | Titan | | Spartak-D | 1:3 (1:0) | |||||
Reutov | |||||||||
17.09 | Torpedo Mytishchi | | Trasko | 1:3 (1:0) | |||||
17.09 | Fabus | | Asmaral-D | 3:0 | |||||
17.09 14:00 | Torgmash | | Torpedo-D | 4:0 (2:0) | |||||
Lyubertsy | |||||||||
Day 36 | |||||||||
10.09 | Asmaral-D | | Oka | 0:3 | |||||
10.09 | Dynamo-D Moskva | | Titan | 2:0 (0:0) | |||||
10.09 | Krasnogvardeyets | | Torpedo Mytishchi | 1:5 (1:2) | |||||
10.09 | Lokomotiv-D | | Torgmash | 1:5 (0:3) | |||||
10.09 | Monolit | | Kosmos | 0:1 (0:1) | |||||
10.09 | Mosenergo | | Dynamo-2 | 3:2 (2:0) | |||||
10.09 | Spartak-D | | Fabus | 1:0 (0:0) | |||||
Moscow | |||||||||
10.09 | Torpedo-D | | Don | 0:3 | |||||
10.09 | Trasko | | Mashinostroitel Moskva | 0:0 | |||||
10.09 | CSKA-D | | FK Moskovsky-Selyatino | 0:0 | |||||
Petushki | |||||||||
10.09 | FK Chertanovo | | Avtomobilist | 0:2 (0:2) | |||||
Day 35 | |||||||||
06.09 | Avtomobilist | | Smena | 0:0 | |||||
06.09 | Dynamo-2 | | Monolit | 3:1 (1:0) | |||||
06.09 | Don | | Lokomotiv-D | 1:0 (1:0) | |||||
06.09 | Kosmos | | Trasko | 2:0 (0:0) | |||||
06.09 | Mashinostroitel Moskva | | Krasnogvardeyets | 0:1 (0:0) | |||||
06.09 | Oka | | Spartak-D | 0:2 (0:1) | |||||
Kolomna | |||||||||
06.09 | FK Moskovsky-Selyatino | | Torpedo-D | 3:3 (0:0) | |||||
06.09 | Titan | | CSKA-D | 1:1 (0:1) | |||||
06.09 | Torgmash | | Asmaral-D | 3:0 | |||||
06.09 | Torpedo Mytishchi | | FK Chertanovo | 0:0 | |||||
06.09 | Fabus | | Dynamo-D Moskva | 4:2 (1:1) | |||||
Day 34 | |||||||||
03.09 | Avtomobilist | | Dynamo-2 | 2:0 (0:0) | |||||
03.09 | Asmaral-D | | CSKA-D | 0:3 | |||||
03.09 | Dynamo-D Moskva | | Torpedo-D | 2:0 (2:0) | |||||
03.09 | Don | | Titan | 0:0 | |||||
03.09 | Monolit | | Krasnogvardeyets | 4:1 (2:0) | |||||
03.09 | Mosenergo | | FK Chertanovo | 2:0 (1:0) | |||||
03.09 | Oka | | FK Moskovsky-Selyatino | 1:2 (0:2) | |||||
03.09 | Smena | | Trasko | 0:0 | |||||
03.09 | Spartak-D | | Lokomotiv-D | 4:0 (2:0) | |||||
Moscow | |||||||||
03.09 | Torgmash | | Fabus | 1:0 (1:0) | |||||
03.09 | Torpedo Mytishchi | | Kosmos | 1:1 (1:1) | |||||
Day 24 | |||||||||
14.09 | Torpedo-D | | Monolit | 2:1 (1:1) | |||||
Club | G | W | D | L | F-A | P | |||
1. | Turbostroitel | 24 | 16 | 5 | 3 | 34-12 | 53 | ||
2. | Dynamo Sankt-Petersburg | 24 | 15 | 4 | 5 | 39-17 | 49 | ||
3. | Neftyanik Yaroslavl | 24 | 12 | 6 | 6 | 32-17 | 42 | ||
4. | Mashinostroitel Pskov | 24 | 11 | 9 | 4 | 30-18 | 42 | ||
5. | Dynamo Bryansk | 24 | 11 | 8 | 5 | 32-16 | 41 | ||
6. | Bulat | 24 | 10 | 5 | 9 | 26-27 | 35 | ||
7. | Vympel | 24 | 9 | 6 | 9 | 24-23 | 33 | ||
8. | Spartak Kostroma | 24 | 7 | 7 | 10 | 26-30 | 28 | ||
9. | Kristall Dyatkovo | 24 | 8 | 3 | 13 | 21-41 | 27 | ||
10. | Volochanin | 24 | 7 | 4 | 13 | 22-34 | 25 |
Day 26 | |||||||||
24.09 | Lada-D | | Progress | 1:3 (1:1) | |||||
24.09 | Metallurg Vyksa | | Planeta | 0:1 (0:0) | |||||
Vyksa | |||||||||
24.09 | Salyut | | Zenit | 1:3 (0:1) | |||||
Saratov | |||||||||
24.09 | Khimik | | Neftyanik Buguruslan | 3:1 (0:0) | |||||
24.09 14:00 | Zavodchanin | | Volga Balakovo | 4:0 (1:0) | |||||
Saratov | |||||||||
25.09 | Astrateks | | Spartak Tambov | 0:0 | |||||
25.09 | Volga Ulyanovsk | | Kristall Sergach | 1:0 (0:0) | |||||
Ulyanovsk | |||||||||
Day 25 | |||||||||
17.09 | Volga Ulyanovsk | | Volga Balakovo | 3:0 (1:0) | |||||
Ulyanovsk | |||||||||
17.09 | Zenit | | Astrateks | 2:0 (1:0) | |||||
17.09 | Kristall Sergach | | Zavodchanin | 2:1 (1:1) | |||||
17.09 | Lada-D | | Druzhba | 1:1 (1:0) | |||||
17.09 | Metallurg Vyksa | | Neftyanik Buguruslan | 1:0 (1:0) | |||||
Vyksa | |||||||||
17.09 | Planeta | | Khimik | 0:0 | |||||
17.09 | Salyut | | Spartak Tambov | 2:2 (0:1) | |||||
Saratov | |||||||||
Day 24 | |||||||||
10.09 | Astrateks | | Salyut | 3:0 (2:0) | |||||
Astrakhan | |||||||||
10.09 | Volga Balakovo | | Kristall Sergach | 0:0 | |||||
10.09 | Druzhba | | Progress | 2:1 (0:0) | |||||
10.09 | Neftyanik Buguruslan | | Planeta | 1:0 (0:0) | |||||
10.09 | Spartak Tambov | | Zenit | 2:4 (1:2) | |||||
10.09 | Khimik | | Metallurg Vyksa | 4:0 (3:0) | |||||
Dzerzhinsk | |||||||||
10.09 17:00 | Zavodchanin | | Volga Ulyanovsk | 5:0 (1:0) | |||||
Saratov | |||||||||
Day 23 | |||||||||
04.09 | Volga Balakovo | | Salyut | 2:1 (0:0) | |||||
Balakovo | |||||||||
04.09 | Volga Ulyanovsk | | Spartak Tambov | 2:0 (1:0) | |||||
Ulyanovsk | |||||||||
04.09 | Zavodchanin | | Astrateks | 3:1 (3:1) | |||||
04.09 | Kristall Sergach | | Zenit | 0:1 (0:0) | |||||
Sergach Kristall Stadium | |||||||||
04.09 | Neftyanik Buguruslan | | Lada-D | 1:2 (0:0) | |||||
04.09 | Khimik | | Druzhba | 3:0 (1:0) | |||||
05.09 17:00 | Metallurg Vyksa | | Progress | 7:2 (4:1) | |||||
Vyksa | |||||||||
Day 22 | |||||||||
01.09 | Volga Balakovo | | Astrateks | 3:1 (1:0) | |||||
Balakovo | |||||||||
01.09 | Volga Ulyanovsk | | Zenit | 0:2 (0:2) | |||||
Ulyanovsk | |||||||||
01.09 | Zavodchanin | | Salyut | 6:3 (4:1) | |||||
Saratov | |||||||||
01.09 | Kristall Sergach | | Spartak Tambov | 0:1 (0:0) | |||||
01.09 | Khimik | | Progress | 3:0 (2:0) | |||||
01.09 17:00 | Metallurg Vyksa | | Druzhba | 0:0 | |||||
Vyksa | |||||||||
28.09 | Planeta | | Lada-D | 1:0 (0:0) | |||||
Day 26 | |||||||||
29.09 | KAMAZ-Chally-D | | Sodovik | 2:3 (0:2) | |||||
Naberezhnye Chelny | |||||||||
29.09 14:00 | Metiznik | | Gazovik | 4:1 (0:1) | |||||
Magnitogorsk | |||||||||
29.09 14:00 | Elektron | | Agidel | 1:1 (1:0) | |||||
Vyatskiye Polyany | |||||||||
29.09 16:00 | Gornyak-Vanadiy | | Gornyak | 2:0 (1:0) | |||||
Kachkanar | |||||||||
29.09 16:00 | Dynamo Perm | | Uralmash-D | 5:1 (1:0) | |||||
Perm | |||||||||
29.09 16:00 | Dynamo-Gazovik-D | | Amkar | 0:2 (0:1) | |||||
Tyumen | |||||||||
29.09 16:30 | Trubnik | | Energiya | 0:2 (0:0) | |||||
Kamensk-Uralsky | |||||||||
Day 25 | |||||||||
26.09 | KAMAZ-Chally-D | | Agidel | 0:3 | |||||
Naberezhnye Chelny | |||||||||
26.09 15:00 | Elektron | | Sodovik | 1:3 (0:1) | |||||
Vyatskiye Polyany | |||||||||
26.09 16:00 | Gornyak-Vanadiy | | Uralmash-D | 3:1 (1:0) | |||||
Kachkanar | |||||||||
26.09 16:30 | Dynamo-Gazovik-D | | Energiya | 2:0 (1:0) | |||||
Tyumen | |||||||||
26.09 17:00 | Dynamo Perm | | Gornyak | 1:0 (1:0) | |||||
Perm | |||||||||
26.09 17:00 | Trubnik | | Amkar | 2:1 (1:0) | |||||
Kamensk-Uralsky | |||||||||
Day 24 | |||||||||
19.09 17:00 | Gornyak | | KAMAZ-Chally-D | 2:0 (1:0) | |||||
Kushva | |||||||||
19.09 17:00 | Gornyak-Vanadiy | | Dynamo Perm | 2:1 (1:0) | |||||
Kachkanar | |||||||||
19.09 17:00 | Uralmash-D | | Elektron | 1:1 (1:1) | |||||
Verkhnyaya Pyshma | |||||||||
19.09 17:30 | Amkar | | Gazovik | 4:0 (2:0) | |||||
Perm | |||||||||
19.09 17:30 | Sodovik | | Trubnik | 2:1 (2:1) | |||||
Sterlitamak | |||||||||
19.09 18:00 | Agidel | | Dynamo-Gazovik-D | 1:2 (0:1) | |||||
Ufa | |||||||||
19.09 18:00 | Energiya | | Metiznik | 3:1 (0:1) | |||||
Chaykovsky | |||||||||
Day 23 | |||||||||
16.09 | Sodovik | | Dynamo-Gazovik-D | 3:0 | |||||
Sterlitamak | |||||||||
16.09 15:00 | Uralmash-D | | KAMAZ-Chally-D | 2:1 (1:0) | |||||
Verkhnyaya Pyshma | |||||||||
16.09 16:30 | Agidel | | Trubnik | 4:0 (1:0) | |||||
Ufa | |||||||||
16.09 17:00 | Gornyak | | Elektron | 1:0 (1:0) | |||||
Kushva | |||||||||
16.09 17:30 | Amkar | | Metiznik | 8:1 (5:0) | |||||
Perm | |||||||||
16.09 18:00 | Energiya | | Gazovik | 2:0 (1:0) | |||||
Chaykovsky | |||||||||
Day 22 | |||||||||
10.09 | KAMAZ-Chally-D | | Dynamo Perm | 1:1 (1:0) | |||||
Naberezhnye Chelny | |||||||||
10.09 14:00 | Metiznik | | Sodovik | 2:2 (1:1) | |||||
Magnitogorsk | |||||||||
10.09 16:00 | Elektron | | Gornyak-Vanadiy | 1:0 (1:0) | |||||
Vyatskiye Polyany | |||||||||
10.09 17:00 | Dynamo-Gazovik-D | | Uralmash-D | 3:0 (1:0) | |||||
Tyumen | |||||||||
10.09 17:00 | Trubnik | | Gornyak | 2:2 (1:1) | |||||
Kamensk-Uralsky | |||||||||
10.09 17:30 | Amkar | | Energiya | 3:0 (0:0) | |||||
Perm | |||||||||
10.09 17:45 | Gazovik | | Agidel | 0:0 | |||||
Orenburg | |||||||||
Day 21 | |||||||||
07.09 16:00 | KAMAZ-Chally-D | | Gornyak-Vanadiy | 1:2 (1:1) | |||||
Naberezhnye Chelny | |||||||||
07.09 16:00 | Metiznik | | Agidel | 0:1 (0:0) | |||||
Magnitogorsk | |||||||||
07.09 16:00 | Elektron | | Dynamo Perm | 0:0 | |||||
Vyatskiye Polyany | |||||||||
07.09 17:00 | Dynamo-Gazovik-D | | Gornyak | 4:0 (2:0) | |||||
Tyumen | |||||||||
07.09 17:00 | Trubnik | | Uralmash-D | 3:1 (1:0) | |||||
Kamensk-Uralsky | |||||||||
07.09 18:00 | Gazovik | | Sodovik | 0:0 | |||||
Orenburg | |||||||||
Day 20 | |||||||||
01.09 | KAMAZ-Chally-D | | Elektron | 1:3 | |||||
01.09 17:00 | Gornyak | | Metiznik | 3:1 (2:0) | |||||
Kushva | |||||||||
01.09 17:00 | Dynamo Perm | | Trubnik | 0:1 (0:1) | |||||
Perm | |||||||||
01.09 17:00 | Uralmash-D | | Gazovik | 5:0 (3:0) | |||||
Verkhnyaya Pyshma | |||||||||
01.09 17:30 | Sodovik | | Amkar | 2:1 (1:1) | |||||
Sterlitamak | |||||||||
01.09 18:00 | Agidel | | Energiya | 1:4 (0:0) | |||||
Ufa | |||||||||
01.09 18:00 | Gornyak-Vanadiy | | Dynamo-Gazovik-D | 2:0 (0:0) | |||||
Kachkanar |
Day 12 | |||||||||
27.09 | CSKA-Borisfen | | Torpedo | 2:0 (0:0) | |||||
Kiev | |||||||||
27.09 | Nyva Vinnytsya | | Nyva Ternopil | 3:2 (2:0) | |||||
Vinnytsia | |||||||||
27.09 | Zirka-NIBAS | | Karpaty | 2:1 (1:1) | |||||
Kirovograd | |||||||||
27.09 | Metalurh | | Prykarpattya | 2:1 (0:1) | |||||
Zaporizhia | |||||||||
27.09 | Zorya-MALS | | Volyn | 3:2 (2:0) | |||||
Lugansk | |||||||||
27.09 | Kremin | | Tavriya | 1:0 (1:0) | |||||
Kremenchuk | |||||||||
27.09 | Kryvbas | | SK Mykolaiv | 1:1 (1:1) | |||||
Kryvyi Rih | |||||||||
Day 11 | |||||||||
22.09 | Karpaty | | Chornomorets | 3:2 (1:1) | |||||
Lviv | |||||||||
22.09 | Zorya-MALS | | Kryvbas | 1:0 (0:0) | |||||
Lugansk | |||||||||
22.09 | Dynamo | | Metalurh | 2:0 (1:0) | |||||
Kiev | |||||||||
22.09 | Prykarpattya | | Kremin | 5:2 (2:1) | |||||
Ivano-Frankivsk | |||||||||
22.09 | Tavriya | | Zirka-NIBAS | 0:0 | |||||
Simferopol | |||||||||
22.09 | Dnipro | | CSKA-Borisfen | 2:0 (2:0) | |||||
Dnipropetrovsk | |||||||||
22.09 | Torpedo | | Nyva Vinnytsya | 1:0 (1:0) | |||||
Zaporizhia | |||||||||
22.09 | Nyva Ternopil | | SK Mykolaiv | 4:1 (1:0) | |||||
Ternopil | |||||||||
23.09 | Volyn | | Shakhtar | 0:0 | |||||
Lutsk | |||||||||
Day 10 | |||||||||
17.09 | Chornomorets | | Tavriya | 4:3 (2:1) | |||||
Odesa | |||||||||
17.09 | Kryvbas | | Nyva Ternopil | 1:0 (0:0) | |||||
Kryvyi Rih | |||||||||
17.09 | SK Mykolaiv | | Torpedo | 2:1 (2:0) | |||||
Mykolaiv | |||||||||
17.09 | Nyva Vinnytsya | | Dnipro | 2:0 (1:0) | |||||
Vinnytsia | |||||||||
17.09 | CSKA-Borisfen | | Karpaty | 2:1 (1:0) | |||||
Kiev | |||||||||
17.09 | Zirka-NIBAS | | Prykarpattya | 3:0 (1:0) | |||||
Kirovograd | |||||||||
17.09 | Kremin | | Dynamo | 0:1 (0:1) | |||||
Kremenchuk | |||||||||
17.09 | Metalurh | | Volyn | 2:0 (1:0) | |||||
Zaporizhia | |||||||||
18.09 | Shakhtar | | Zorya-MALS | 3:0 (3:0) | |||||
Donetsk | |||||||||
Day 9 | |||||||||
10.09 | Tavriya | | CSKA-Borisfen | 2:2 (1:1) | |||||
Simferopol | |||||||||
10.09 | Dnipro | | SK Mykolaiv | 5:0 (4:0) | |||||
Dnipropetrovsk | |||||||||
10.09 | Zorya-MALS | | Metalurh | 1:5 (0:0) | |||||
Lugansk | |||||||||
10.09 | Torpedo | | Nyva Ternopil | 1:0 (0:0) | |||||
Zaporizhia | |||||||||
10.09 | Volyn | | Kremin | 2:0 (1:0) | |||||
Lutsk | |||||||||
10.09 | Shakhtar | | Kryvbas | 4:0 (2:0) | |||||
Donetsk | |||||||||
10.09 | Karpaty | | Nyva Vinnytsya | 3:0 (0:0) | |||||
Lviv |
Day 15 | |||||||||
29.09 | Metalurh | | SK Odesa | 3:0 (1:0) | |||||
Nikopol | |||||||||
29.09 | Temp-ADVIS | | Zakarpattya | 2:1 (1:1) | |||||
Krasyliv Yunist Stadium | |||||||||
29.09 | Dynamo-2 | | Skala | 3:0 (1:0) | |||||
Kiev | |||||||||
29.09 | Dnipro | | Krystal | 0:3 (0:1) | |||||
Cherkasy | |||||||||
29.09 | Vorskla | | Bukovyna | 1:1 (0:1) | |||||
Poltava | |||||||||
29.09 | Naftokhymyk | | Metalist | 2:1 (1:0) | |||||
Kremenchuk | |||||||||
29.09 | Polihraftekhnika | | Khimik Severodonetsk | 2:0 (2:0) | |||||
Oleksandriia | |||||||||
29.09 | Shakhtar | | Yavir | 0:0 | |||||
Makiivka | |||||||||
29.09 | Stal | | Naftovyk | 2:1 (0:1) | |||||
Alchevsk | |||||||||
29.09 | FK Lviv | | Khimik Zhytomyr | 1:0 (1:0) | |||||
Lviv | |||||||||
29.09 | Veres | | Podillya | 1:1 (1:1) | |||||
Rivne | |||||||||
Day 14 | |||||||||
24.09 | Zakarpattya | | SK Odesa | 1:3 (0:0) | |||||
Uzhgorod | |||||||||
24.09 | Khimik Zhytomyr | | Stal | 0:2 (0:1) | |||||
Zhytomyr | |||||||||
24.09 | Podillya | | Shakhtar | 2:1 (2:0) | |||||
Khmelnytsky | |||||||||
24.09 | Yavir | | Polihraftekhnika | 1:1 (1:0) | |||||
Krasnopillya Kolos Stadium | |||||||||
24.09 | Naftovyk | | Naftokhymyk | 1:0 (0:0) | |||||
Okhtyrka | |||||||||
24.09 | Metalist | | Vorskla | 1:2 (0:1) | |||||
Kharkiv | |||||||||
24.09 | Khimik Severodonetsk | | Dnipro | 3:0 (2:0) | |||||
Severodonetsk | |||||||||
24.09 | Krystal | | Dynamo-2 | 0:1 (0:1) | |||||
Chortkiv | |||||||||
24.09 | Bukovyna | | Temp-ADVIS | 2:0 (0:0) | |||||
Chernivtsi | |||||||||
24.09 | Skala | | Metalurh | 1:4 (0:2) | |||||
Stryi | |||||||||
Day 13 | |||||||||
21.09 | Skala | | SK Odesa | 0:1 (0:1) | |||||
Stryi | |||||||||
21.09 | Khimik Zhytomyr | | Shakhtar | 1:0 (1:0) | |||||
Zhytomyr | |||||||||
21.09 | Podillya | | Stal | 0:0 | |||||
Khmelnytsky | |||||||||
21.09 | Yavir | | Naftokhymyk | 4:1 (1:1) | |||||
Krasnopillya Kolos Stadium | |||||||||
21.09 | Naftovyk | | Polihraftekhnika | 1:1 (1:0) | |||||
Okhtyrka | |||||||||
21.09 | Metalist | | Dnipro | 2:0 (2:0) | |||||
Kharkiv | |||||||||
21.09 | Khimik Severodonetsk | | Vorskla | 1:2 (0:1) | |||||
Severodonetsk | |||||||||
21.09 | Krystal | | Temp-ADVIS | 2:0 (1:0) | |||||
Chortkiv | |||||||||
21.09 | Bukovyna | | Dynamo-2 | 2:1 (1:0) | |||||
Chernivtsi | |||||||||
21.09 | Zakarpattya | | Metalurh | 1:3 (1:1) | |||||
Uzhgorod | |||||||||
21.09 | FK Lviv | | Veres | 1:0 (0:0) | |||||
Lviv | |||||||||
Day 12 | |||||||||
16.09 | SK Odesa | | Krystal | 2:0 (2:0) | |||||
Odesa | |||||||||
16.09 | Metalurh | | Bukovyna | 2:1 (1:1) | |||||
Nikopol | |||||||||
16.09 | Temp-ADVIS | | Khimik Severodonetsk | 0:0 | |||||
Krasyliv Yunist Stadium | |||||||||
16.09 | Dynamo-2 | | Metalist | 1:1 (1:1) | |||||
Kiev | |||||||||
16.09 | Dnipro | | Naftovyk | 1:2 (0:0) | |||||
Cherkasy | |||||||||
16.09 | Vorskla | | Yavir | 1:0 (0:0) | |||||
Poltava | |||||||||
16.09 | Naftokhymyk | | Podillya | 1:1 (0:1) | |||||
Kremenchuk | |||||||||
16.09 | Polihraftekhnika | | Khimik Zhytomyr | 3:2 (3:0) | |||||
Oleksandriia | |||||||||
16.09 | Shakhtar | | Veres | 4:1 (3:0) | |||||
Makiivka | |||||||||
16.09 | Stal | | FK Lviv | 7:1 (2:1) | |||||
Alchevsk | |||||||||
Day 11 | |||||||||
13.09 | SK Odesa | | Bukovyna | 0:1 (0:1) | |||||
Odesa | |||||||||
13.09 | Metalurh | | Krystal | 3:1 (1:0) | |||||
Nikopol | |||||||||
13.09 | Temp-ADVIS | | Metalist | 2:0 (0:0) | |||||
Krasyliv Yunist Stadium | |||||||||
13.09 | Dynamo-2 | | Khimik Severodonetsk | 2:1 (0:0) | |||||
Kiev | |||||||||
13.09 | Dnipro | | Yavir | 1:0 (0:0) | |||||
Cherkasy | |||||||||
13.09 | Vorskla | | Naftovyk | 5:1 (2:0) | |||||
Poltava | |||||||||
13.09 | Naftokhymyk | | Khimik Zhytomyr | 2:0 (0:0) | |||||
Kremenchuk | |||||||||
13.09 | Polihraftekhnika | | Podillya | 2:0 (1:0) | |||||
Oleksandriia | |||||||||
13.09 | Shakhtar | | FK Lviv | 2:0 (0:0) | |||||
Makiivka | |||||||||
13.09 | Stal | | Veres | 2:1 (1:1) | |||||
Alchevsk | |||||||||
13.09 | Zakarpattya | | Skala | 4:1 (4:1) | |||||
Uzhgorod | |||||||||
Day 10 | |||||||||
08.09 | Metalist | | SK Odesa | 0:0 | |||||
Kharkiv | |||||||||
08.09 | FK Lviv | | Polihraftekhnika | 2:0 (1:0) | |||||
Lviv | |||||||||
08.09 | Veres | | Naftokhymyk | 4:0 (1:0) | |||||
Rivne | |||||||||
08.09 | Khimik Zhytomyr | | Vorskla | 2:1 (1:0) | |||||
Zhytomyr | |||||||||
08.09 | Podillya | | Dnipro | 4:0 (2:0) | |||||
Khmelnytsky | |||||||||
08.09 | Yavir | | Dynamo-2 | 3:0 (2:0) | |||||
Krasnopillya Kolos Stadium | |||||||||
08.09 | Naftovyk | | Temp-ADVIS | 6:0 (1:0) | |||||
Okhtyrka | |||||||||
08.09 | Khimik Severodonetsk | | Metalurh | 2:0 (0:0) | |||||
Severodonetsk | |||||||||
08.09 | Krystal | | Skala | 1:1 (1:1) | |||||
Chortkiv | |||||||||
08.09 | Bukovyna | | Zakarpattya | 3:1 (2:0) | |||||
Chernivtsi | |||||||||
Day 9 | |||||||||
05.09 | Khimik Severodonetsk | | SK Odesa | 3:0 (1:0) | |||||
Severodonetsk | |||||||||
05.09 | Khimik Zhytomyr | | Dnipro | 2:1 (0:0) | |||||
Zhytomyr | |||||||||
05.09 | Podillya | | Vorskla | 1:1 (1:0) | |||||
Khmelnytsky | |||||||||
05.09 | Yavir | | Temp-ADVIS | 4:0 (0:0) | |||||
Krasnopillya Kolos Stadium | |||||||||
05.09 | Naftovyk | | Dynamo-2 | 1:2 (1:1) | |||||
Okhtyrka | |||||||||
05.09 | Metalist | | Metalurh | 2:0 (0:0) | |||||
Kharkiv | |||||||||
05.09 | Krystal | | Zakarpattya | 1:0 (0:0) | |||||
Chortkiv | |||||||||
05.09 | Bukovyna | | Skala | 2:0 (2:0) | |||||
Chernivtsi | |||||||||
05.09 | Shakhtar | | Stal | 2:0 (1:0) | |||||
Makiivka | |||||||||
06.09 | FK Lviv | | Naftokhymyk | 1:0 (0:0) | |||||
Lviv | |||||||||
06.09 | Veres | | Polihraftekhnika | 0:2 (0:2) | |||||
Rivne |
Day 12 | |||||||||
30.09 15:30 | Ataka-Aura | | MPKC | 1:1 (1:1) | |||||
Minsk | |||||||||
Day 11 | |||||||||
21.09 17:00 | Dnepr | | Dynamo Minsk | 0:1 (0:0) | |||||
Mogilev | |||||||||
22.09 16:00 | Tarpeda Minsk | | MPKC | 0:5 (0:2) | |||||
Minsk | |||||||||
22.09 16:30 | Neman | | Shakhtsyor | 1:0 (0:0) | |||||
Hrodna | |||||||||
22.09 17:00 | Dynamo Brest | | Tarpeda Mogilyov | 3:0 (1:0) | |||||
Brest | |||||||||
23.09 16:00 | Abuwshchik | | Shinnik | 0:0 | |||||
Lida | |||||||||
23.09 16:00 | Vedrych | | FK Babruysk | 2:1 (2:0) | |||||
Rechytsa | |||||||||
23.09 16:00 | Dynamo-93 | | Ataka-Aura | 1:1 (0:0) | |||||
Minsk | |||||||||
23.09 16:30 | FK Maladzyechna | | Dvina | 0:1 (0:0) | |||||
Maladzyechna | |||||||||
Day 10 | |||||||||
17.09 15:30 | Ataka-Aura | | Dynamo Brest | 3:1 (0:0) | |||||
Minsk | |||||||||
17.09 16:30 | MPKC | | Dnepr | 1:0 (0:0) | |||||
Mazyr | |||||||||
17.09 17:00 | Shinnik | | Neman | 3:1 (3:0) | |||||
Babruysk | |||||||||
17.09 17:00 | Tarpeda Mogilyov | | Vedrych | 2:2 (2:1) | |||||
Mogilev | |||||||||
17.09 17:00 | Shakhtsyor | | Tarpeda Minsk | 0:1 (0:0) | |||||
Salihorsk | |||||||||
17.09 18:00 | Dynamo Minsk | | FK Maladzyechna | 2:0 (0:0) | |||||
Minsk | |||||||||
18.09 16:00 | Dvina | | Dynamo-93 | 0:1 (0:1) | |||||
Vitebsk | |||||||||
18.09 17:00 | FK Babruysk | | Abuwshchik | 0:2 (0:0) | |||||
Babruysk | |||||||||
Day 9 | |||||||||
09.09 16:30 | Dynamo-93 | | Shakhtsyor | 1:0 (0:0) | |||||
Minsk | |||||||||
09.09 17:00 | Dvina | | MPKC | 1:1 (0:1) | |||||
Vitebsk | |||||||||
09.09 17:00 | FK Maladzyechna | | Shinnik | 6:1 (4:0) | |||||
Maladzyechna | |||||||||
09.09 17:00 | Neman | | Dynamo Brest | 2:3 (1:2) | |||||
Hrodna | |||||||||
09.09 17:00 | Abuwshchik | | Vedrych | 3:0 (0:0) | |||||
Lida | |||||||||
09.09 18:00 | Dnepr | | FK Babruysk | 5:1 (3:1) | |||||
Mogilev | |||||||||
10.09 17:00 | Tarpeda Minsk | | Tarpeda Mogilyov | 0:3 (0:1) | |||||
Minsk | |||||||||
Day 3 | |||||||||
27.09 17:00 | Dnepr | | Abuwshchik | 3:0 (1:0) | |||||
Mogilev | |||||||||
Day 2 | |||||||||
13.09 17:00 | Neman | | Dnepr | 4:1 (3:1) | |||||
Hrodna |
01.09 | Dynamo (Minsk) | | Khimik (Svetlahorsk) | 4:0 (2:0) | |||||
01.09 | MPKC (Mazyr) | | Dnepr (Mogilev) | 2:1 (1:0) | |||||
01.09 | Dynamo-93 (Minsk) | | Khimvolokno (Hrodna) | 7:1 (3:0) | |||||
01.09 | Dynamo (Brest) | | FK Maladzyechna (Maladzyechna) | 1:4 (0:1) | |||||
01.09 | Tarpeda (Mogilev) | | FK Homel (Gomel) | 0:1 (0:1) | |||||
01.09 | Shakhtsyor (Salihorsk) | | Kardan Flyers (Hrodna) | 2:1 (1:0) | |||||
Salihorsk | |||||||||
01.09 | KPF (Slonim) | | Fomalgaut (Barysaw) | 1:4 (0:1) | |||||
Day 9 | |||||||||
29.09 | Tiligul | | Constructorul | 1:2 (0:1) | |||||
30.09 | MHM-93 | | Nistru Cioburciu | 1:1 (0:1) | |||||
30.09 | Olimpia | | Codru | 3:0 (2:0) | |||||
30.09 | Progresul | | Speranţa | 1:2 (0:2) | |||||
30.09 | Spumante | | Torentul | 6:0 (1:0) | |||||
30.09 | Tighina | | Budjac | 6:0 (1:0) | |||||
Day 8 | |||||||||
21.09 | Budjac | | Tiligul | -:+ | |||||
21.09 | Zimbru | | Olimpia | 1:2 (0:1) | |||||
23.09 | Agro | | Spumante | 2:2 (1:2) | |||||
23.09 | Codru | | MHM-93 | 2:0 (2:0) | |||||
23.09 | Constructorul | | Tighina | 1:0 (0:0) | |||||
23.09 | Nistru Cioburciu | | Nistru Otaci | 0:4 (0:3) | |||||
23.09 | Speranţa | | Sportul | 1:1 (1:1) | |||||
23.09 | Torentul | | Progresul | 2:2 (0:0) | |||||
Day 7 | |||||||||
16.09 | Agro | | Progresul | 3:1 (1:0) | |||||
16.09 | Codru | | Nistru Otaci | 1:3 (0:2) | |||||
16.09 | Olimpia | | Tighina | 4:0 (1:0) | |||||
16.09 | Sportul | | Budjac | 4:0 (2:0) | |||||
16.09 | Spumante | | MHM-93 | 0:1 (0:0) | |||||
16.09 | Tiligul | | Speranţa | 2:1 (1:0) | |||||
16.09 | Torentul | | Nistru Cioburciu | 0:0 | |||||
17.09 | Constructorul | | Zimbru | 1:2 (1:0) | |||||
Day 6 | |||||||||
09.09 | Budjac | | Constructorul | 0:2 (0:0) | |||||
09.09 | MHM-93 | | Olimpia | 0:0 | |||||
09.09 | Nistru Cioburciu | | Spumante | 0:6 (0:3) | |||||
09.09 | Progresul | | Codru | 1:0 (1:0) | |||||
09.09 | Speranţa | | Agro | 1:2 (1:0) | |||||
09.09 | Sportul | | Torentul | 1:0 (0:0) | |||||
09.09 | Tighina | | Tiligul | 0:2 (0:1) | |||||
Day 24 | |||||||||
24.09 | FK Yangiyer | | Nowruz | 1:0 | |||||
24.09 | Atlaschi | | ASK | 1:0 | |||||
24.09 | FK Chirchik | | Traktor | 0:2 | |||||
24.09 | Mashʼal | | Paxtakor | 1:3 | |||||
24.09 | Nuravshon | | Soʼgʼdiyona | 0:3 | |||||
24.09 | Dinamo | | MHSK | 1:2 | |||||
24.09 | Novbahor | | Temiryoʼlchi | 4:1 | |||||
Day 23 | |||||||||
17.09 | FK Yangiyer | | Dinamo | 1:0 | |||||
17.09 | Nowruz | | Atlaschi | 1:0 | |||||
17.09 | ASK | | FK Chirchik | 2:1 | |||||
17.09 | Politotdel | | Nuravshon | 3:0 | |||||
17.09 | Soʼgʼdiyona | | Novbahor | 1:2 | |||||
17.09 | Temiryoʼlchi | | MHSK | 0:2 | |||||
17.09 | Traktor | | Mashʼal | 2:1 | |||||
Day 22 | |||||||||
09.09 | Nuravshon | | Paxtakor | 0:3 | |||||
09.09 | Dinamo | | Temiryoʼlchi | 2:1 | |||||
09.09 | Novbahor | | Politotdel | 4:0 | |||||
09.09 | Mashʼal | | ASK | 2:1 | |||||
09.09 | FK Chirchik | | Nowruz | 0:1 | |||||
09.09 | MHSK | | Soʼgʼdiyona | 3:0 | |||||
10.09 | Neftchi | | Traktor | 4:3 | |||||
11.09 | Atlaschi | | FK Yangiyer | 3:0 | |||||
Day 21 | |||||||||
06.09 | Paxtakor | | Novbahor | 1:2 | |||||
06.09 | Atlaschi | | Dinamo | 2:0 | |||||
06.09 | ASK | | Neftchi | 1:2 | |||||
06.09 | Politotdel | | MHSK | 0:1 | |||||
06.09 | Soʼgʼdiyona | | Temiryoʼlchi | 4:0 | |||||
06.09 | Nowruz | | Mashʼal | 0:3 | |||||
06.09 | Traktor | | Nuravshon | 3:0 | |||||
06.09 | FK Yangiyer | | FK Chirchik | 2:1 | |||||
Day 20 | |||||||||
02.09 | Dinamo | | Soʼgʼdiyona | 3:1 | |||||
Day 9 | |||||||||
23.09 | Rapid | | Casino | 3:1 | |||||
Wien | |||||||||
23.09 | Tirol | | Austria Wien | 3:1 | |||||
Innsbruck | |||||||||
23.09 | LASK | | Sturm | 2:1 | |||||
Linz | |||||||||
23.09 | Vorwärts | | Ried | 0:2 | |||||
Steyr Vorwärts-Platz | |||||||||
23.09 | GAK | | Admira/Wacker | 1:1 | |||||
Graz GAK-Platz | |||||||||
Day 8 | |||||||||
20.09 | Sturm | | Rapid | 0:1 | |||||
Graz | |||||||||
20.09 | Austria Wien | | GAK | 3:2 | |||||
Wien Horr-Platz | |||||||||
20.09 | Casino | | Vorwärts | 4:0 | |||||
Salzburg | |||||||||
20.09 | LASK | | Admira/Wacker | 2:0 | |||||
Linz | |||||||||
20.09 | Ried | | Tirol | 2:1 | |||||
Ried im Innkreis Rieder Stadion | |||||||||
Day 7 | |||||||||
16.09 | GAK | | Ried | 4:2 | |||||
Graz GAK-Platz | |||||||||
16.09 | Tirol | | Casino | 1:1 | |||||
Innsbruck | |||||||||
16.09 | Admira/Wacker | | Austria Wien | 1:1 | |||||
Maria Enzersdorf | |||||||||
16.09 | Vorwärts | | Sturm | 1:3 | |||||
Steyr Vorwärts-Platz | |||||||||
17.09 | Rapid | | LASK | 1:1 | |||||
Wien | |||||||||
Day 1 | |||||||||
02.09 | GAK | | Tirol | 3:0 | |||||
Graz GAK-Platz |
Day 8 | |||||||||
30.09 19:45 | Tottenham Hotspur | | Wimbledon | 3:1 (2:1) | |||||
London | |||||||||
30.09 19:45 | Nottingham Forest | | Manchester City | 3:0 (1:0) | |||||
Nottingham | |||||||||
30.09 19:45 | Middlesbrough | | Blackburn Rovers | 2:0 (1:0) | |||||
Middlesbrough | |||||||||
30.09 19:45 | Leeds United | | Sheffield Wednesday | 2:0 (1:0) | |||||
Leeds | |||||||||
30.09 19:45 | Coventry City | | Aston Villa | 0:3 (0:1) | |||||
Coventry | |||||||||
30.09 19:45 | Chelsea | | Arsenal | 1:0 (0:0) | |||||
London | |||||||||
30.09 19:45 | Bolton Wanderers | | Queens Park Rangers | 0:1 (0:0) | |||||
Bolton | |||||||||
Day 7 | |||||||||
23.09 19:45 | Aston Villa | | Nottingham Forest | 1:1 (0:0) | |||||
Birmingham | |||||||||
23.09 19:45 | Arsenal | | Southampton | 4:2 (2:2) | |||||
London | |||||||||
23.09 19:45 | Wimbledon | | Leeds United | 2:4 (1:3) | |||||
London | |||||||||
23.09 19:45 | West Ham United | | Everton | 2:1 (2:1) | |||||
London | |||||||||
23.09 19:45 | Sheffield Wednesday | | Manchester United | 0:0 | |||||
Sheffield | |||||||||
23.09 19:45 | Manchester City | | Middlesbrough | 0:1 (0:1) | |||||
Manchester | |||||||||
23.09 19:45 | Liverpool | | Bolton Wanderers | 5:2 (2:0) | |||||
Liverpool | |||||||||
23.09 19:45 | Blackburn Rovers | | Coventry City | 5:1 (2:1) | |||||
Blackburn | |||||||||
24.09 19:45 | Newcastle United | | Chelsea | 2:0 (1:0) | |||||
Newcastle upon Tyne | |||||||||
25.09 19:45 | Queens Park Rangers | | Tottenham Hotspur | 2:3 (1:0) | |||||
London | |||||||||
Day 6 | |||||||||
16.09 19:45 | Leeds United | | Queens Park Rangers | 1:3 (0:2) | |||||
Leeds | |||||||||
16.09 19:45 | Chelsea | | Southampton | 3:0 (0:0) | |||||
London | |||||||||
16.09 19:45 | Aston Villa | | Wimbledon | 2:0 (1:0) | |||||
Birmingham | |||||||||
16.09 19:45 | Sheffield Wednesday | | Tottenham Hotspur | 1:3 (1:1) | |||||
Sheffield | |||||||||
16.09 19:45 | Arsenal | | West Ham United | 1:0 (0:0) | |||||
London | |||||||||
16.09 19:45 | Newcastle United | | Manchester City | 3:1 (2:0) | |||||
Newcastle upon Tyne | |||||||||
16.09 19:45 | Middlesbrough | | Coventry City | 2:1 (0:0) | |||||
Middlesbrough | |||||||||
16.09 19:45 | Manchester United | | Bolton Wanderers | 3:0 (2:0) | |||||
Manchester | |||||||||
16.09 19:45 | Liverpool | | Blackburn Rovers | 3:0 (3:0) | |||||
Liverpool | |||||||||
17.09 19:45 | Nottingham Forest | | Everton | 3:2 (2:0) | |||||
Nottingham | |||||||||
Day 5 | |||||||||
09.09 19:45 | Southampton | | Newcastle United | 1:0 (0:0) | |||||
Southampton | |||||||||
09.09 19:45 | Queens Park Rangers | | Sheffield Wednesday | 0:3 (0:0) | |||||
London | |||||||||
09.09 19:45 | Everton | | Manchester United | 2:3 (1:1) | |||||
Liverpool | |||||||||
09.09 19:45 | Coventry City | | Nottingham Forest | 1:1 (1:1) | |||||
Coventry | |||||||||
09.09 19:45 | Bolton Wanderers | | Middlesbrough | 1:1 (1:0) | |||||
Bolton | |||||||||
09.09 19:45 | Blackburn Rovers | | Aston Villa | 1:1 (0:1) | |||||
Blackburn | |||||||||
09.09 19:45 | Wimbledon | | Liverpool | 1:0 (1:0) | |||||
London | |||||||||
09.09 19:45 | Tottenham Hotspur | | Leeds United | 2:1 (1:0) | |||||
London | |||||||||
10.09 19:45 | Manchester City | | Arsenal | 0:1 (0:0) | |||||
Manchester | |||||||||
11.09 19:45 | West Ham United | | Chelsea | 1:3 (0:2) | |||||
London | |||||||||
Day 2 | |||||||||
12.09 19:45 | Middlesbrough | | Southampton | 0:0 | |||||
Middlesbrough |
Club | G | W | D | L | F-A | P | |||
1. | Manchester United | 38 | 25 | 7 | 6 | 73-35 | 82 | ||
2. | Newcastle United | 38 | 24 | 6 | 8 | 66-37 | 78 | ||
3. | Liverpool | 38 | 20 | 11 | 7 | 70-34 | 71 | ||
4. | Aston Villa | 38 | 18 | 9 | 11 | 52-35 | 63 | ||
5. | Arsenal | 38 | 17 | 12 | 9 | 49-31 | 63 | ||
6. | Everton | 38 | 17 | 10 | 11 | 64-44 | 61 | ||
7. | Blackburn Rovers | 38 | 18 | 7 | 13 | 61-47 | 61 | ||
8. | Tottenham Hotspur | 38 | 16 | 13 | 9 | 50-38 | 61 | ||
9. | Nottingham Forest | 38 | 15 | 13 | 10 | 50-54 | 58 | ||
10. | West Ham United | 38 | 14 | 9 | 15 | 43-52 | 51 |
Day 10 | |||||||||
30.09 | Birmingham City | | Oldham Athletic | 0:0 | |||||
Birmingham | |||||||||
30.09 | Charlton Athletic | | Barnsley | 1:1 (1:0) | |||||
London | |||||||||
30.09 | Crystal Palace | | Stoke City | 1:1 (1:1) | |||||
London | |||||||||
30.09 | Luton Town | | Portsmouth | 3:1 (2:1) | |||||
Luton | |||||||||
30.09 | Norwich City | | Leicester City | 0:1 (0:0) | |||||
Norwich | |||||||||
30.09 | Port Vale | | Wolverhampton Wanderers | 2:2 (1:2) | |||||
Stoke-on-Trent | |||||||||
30.09 | Sheffield United | | Ipswich Town | 2:2 (2:0) | |||||
Sheffield | |||||||||
30.09 | Southend United | | Grimsby Town | 1:0 (0:0) | |||||
Southend-on-Sea | |||||||||
30.09 | Sunderland | | Reading | 2:2 (0:0) | |||||
Sunderland | |||||||||
30.09 | Tranmere Rovers | | Watford | 2:3 (1:1) | |||||
Birkenhead | |||||||||
30.09 | West Bromwich Albion | | Huddersfield Town | 1:2 (1:2) | |||||
West Bromwich | |||||||||
Day 9 | |||||||||
23.09 | Barnsley | | Derby County | 2:0 (2:0) | |||||
Barnsley | |||||||||
23.09 | Grimsby Town | | Norwich City | 2:2 (2:1) | |||||
Cleethorpes | |||||||||
23.09 | Ipswich Town | | Charlton Athletic | 1:5 (1:0) | |||||
Ipswich | |||||||||
23.09 | Leicester City | | Southend United | 1:3 (1:2) | |||||
Leicester | |||||||||
23.09 | Millwall | | Sunderland | 1:2 (0:1) | |||||
London | |||||||||
23.09 | Oldham Athletic | | Crystal Palace | 3:1 (0:1) | |||||
Oldham | |||||||||
23.09 | Portsmouth | | Tranmere Rovers | 0:2 (0:0) | |||||
Portsmouth | |||||||||
23.09 | Reading | | Port Vale | 2:2 (1:2) | |||||
Reading | |||||||||
23.09 | Watford | | Birmingham City | 1:1 (1:1) | |||||
Watford | |||||||||
23.09 | Wolverhampton Wanderers | | Luton Town | 0:0 | |||||
Wolverhampton | |||||||||
24.09 | Huddersfield Town | | Sheffield United | 1:2 (0:2) | |||||
Huddersfield | |||||||||
24.09 | Stoke City | | West Bromwich Albion | 2:1 (1:0) | |||||
Stoke-on-Trent | |||||||||
Day 8 | |||||||||
16.09 | Charlton Athletic | | Oldham Athletic | 1:1 (0:1) | |||||
London | |||||||||
16.09 | Crystal Palace | | Huddersfield Town | 0:0 | |||||
London | |||||||||
16.09 | Grimsby Town | | Port Vale | 1:0 (1:0) | |||||
Cleethorpes | |||||||||
16.09 | Ipswich Town | | Watford | 4:2 (2:1) | |||||
Ipswich | |||||||||
16.09 | Leicester City | | Reading | 1:1 (0:1) | |||||
Leicester | |||||||||
16.09 | Luton Town | | Sunderland | 0:2 (0:0) | |||||
Luton | |||||||||
16.09 | Norwich City | | Millwall | 0:0 | |||||
Norwich | |||||||||
16.09 | Portsmouth | | Derby County | 2:2 (1:1) | |||||
Portsmouth | |||||||||
16.09 | Southend United | | Wolverhampton Wanderers | 2:1 (1:1) | |||||
Southend-on-Sea | |||||||||
16.09 | Stoke City | | Tranmere Rovers | 0:0 | |||||
Stoke-on-Trent | |||||||||
17.09 | Barnsley | | Sheffield United | 2:2 (2:0) | |||||
Barnsley | |||||||||
17.09 | West Bromwich Albion | | Birmingham City | 1:0 (1:0) | |||||
West Bromwich | |||||||||
Day 7 | |||||||||
12.09 | Birmingham City | | Stoke City | 1:1 (1:0) | |||||
Birmingham | |||||||||
12.09 | Huddersfield Town | | Barnsley | 3:0 (1:0) | |||||
Huddersfield | |||||||||
12.09 | Oldham Athletic | | Ipswich Town | 1:1 (0:0) | |||||
Oldham | |||||||||
12.09 | Port Vale | | Leicester City | 0:2 (0:1) | |||||
Stoke-on-Trent | |||||||||
12.09 | Reading | | Grimsby Town | 0:2 (0:1) | |||||
Reading | |||||||||
12.09 | Sheffield United | | Charlton Athletic | 2:0 (1:0) | |||||
Sheffield | |||||||||
12.09 | Sunderland | | Portsmouth | 1:1 (1:0) | |||||
Sunderland | |||||||||
12.09 | Tranmere Rovers | | West Bromwich Albion | 2:2 (1:0) | |||||
Birkenhead | |||||||||
12.09 | Watford | | Crystal Palace | 0:0 | |||||
Watford | |||||||||
13.09 | Derby County | | Southend United | 1:0 (1:0) | |||||
Derby | |||||||||
13.09 | Millwall | | Luton Town | 1:0 (0:0) | |||||
London | |||||||||
13.09 | Wolverhampton Wanderers | | Norwich City | 0:2 (0:2) | |||||
Wolverhampton | |||||||||
Day 6 | |||||||||
09.09 | Birmingham City | | Crystal Palace | 0:0 | |||||
Birmingham | |||||||||
09.09 | Huddersfield Town | | Ipswich Town | 2:1 (2:0) | |||||
Huddersfield | |||||||||
09.09 | Millwall | | Barnsley | 0:1 (0:1) | |||||
London | |||||||||
09.09 | Oldham Athletic | | West Bromwich Albion | 1:2 (1:1) | |||||
Oldham | |||||||||
09.09 | Port Vale | | Portsmouth | 0:2 (0:1) | |||||
Stoke-on-Trent | |||||||||
09.09 | Reading | | Luton Town | 3:1 (1:1) | |||||
Reading | |||||||||
09.09 | Sheffield United | | Norwich City | 2:1 (1:1) | |||||
Sheffield | |||||||||
09.09 | Sunderland | | Southend United | 1:0 (1:0) | |||||
Sunderland | |||||||||
09.09 | Tranmere Rovers | | Charlton Athletic | 0:0 | |||||
Birkenhead | |||||||||
09.09 | Watford | | Stoke City | 3:0 (2:0) | |||||
Watford | |||||||||
09.09 | Wolverhampton Wanderers | | Grimsby Town | 4:1 (1:1) | |||||
Wolverhampton | |||||||||
10.09 | Derby County | | Leicester City | 0:1 (0:1) | |||||
Derby | |||||||||
Day 5 | |||||||||
01.09 | Southend United | | Reading | 0:0 | |||||
Southend-on-Sea | |||||||||
02.09 | Barnsley | | Birmingham City | 0:5 (0:0) | |||||
Barnsley | |||||||||
02.09 | Charlton Athletic | | Huddersfield Town | 2:1 (1:0) | |||||
London | |||||||||
02.09 | Grimsby Town | | Watford | 0:0 | |||||
Cleethorpes | |||||||||
02.09 | Ipswich Town | | Sunderland | 3:0 (2:0) | |||||
Ipswich | |||||||||
02.09 | Leicester City | | Wolverhampton Wanderers | 1:0 (1:0) | |||||
Leicester | |||||||||
02.09 | Luton Town | | Derby County | 1:2 (1:1) | |||||
Luton | |||||||||
02.09 | Norwich City | | Port Vale | 2:1 (2:1) | |||||
Norwich | |||||||||
02.09 | Portsmouth | | Millwall | 0:1 (0:1) | |||||
Portsmouth | |||||||||
02.09 | Stoke City | | Oldham Athletic | 0:1 (0:0) | |||||
Stoke-on-Trent | |||||||||
02.09 | West Bromwich Albion | | Sheffield United | 3:1 (2:0) | |||||
West Bromwich |
Club | G | W | D | L | F-A | P | |||
1. | Sunderland | 46 | 22 | 17 | 7 | 59-33 | 83 | ||
2. | Derby County | 46 | 21 | 16 | 9 | 71-51 | 79 | ||
3. | Crystal Palace | 46 | 20 | 15 | 11 | 67-48 | 75 | ||
4. | Stoke City | 46 | 20 | 13 | 13 | 60-49 | 73 | ||
5. | Leicester City | 46 | 19 | 14 | 13 | 66-60 | 71 | ||
6. | Charlton Athletic | 46 | 17 | 20 | 9 | 57-45 | 71 | ||
7. | Ipswich Town | 46 | 19 | 12 | 15 | 79-69 | 69 | ||
8. | Huddersfield Town | 46 | 17 | 12 | 17 | 61-58 | 63 | ||
9. | Sheffield United | 46 | 16 | 14 | 16 | 57-54 | 62 | ||
10. | Barnsley | 46 | 14 | 18 | 14 | 60-66 | 60 |
19.09 | Bolton Wanderers | | Brentford | 1:0 (0:0) | |||||
Bolton | |||||||||
19.09 | Bradford City | | Nottingham Forest | 3:2 (1:1) | |||||
Bradford | |||||||||
19.09 | Bristol City | | Newcastle United | 0:5 (0:3) | |||||
Bristol | |||||||||
19.09 | Cardiff City | | Southampton | 0:3 (0:1) | |||||
Cardiff | |||||||||
19.09 | Crewe Alexandra | | Sheffield Wednesday | 2:2 (1:2) | |||||
Crewe | |||||||||
19.09 | Hartlepool United | | Arsenal | 0:3 (0:2) | |||||
Hartlepool | |||||||||
19.09 | Huddersfield Town | | Barnsley | 2:0 (1:0) | |||||
Huddersfield | |||||||||
19.09 | Leeds United | | Notts County | 0:0 | |||||
Leeds | |||||||||
19.09 | Oxford United | | Queens Park Rangers | 1:1 (0:0) | |||||
Oxford | |||||||||
19.09 | Shrewsbury Town | | Derby County | 1:3 (1:2) | |||||
Shrewsbury | |||||||||
19.09 | Southend United | | Crystal Palace | 2:2 (1:0) | |||||
Southend-on-Sea | |||||||||
19.09 | Stockport County | | Ipswich Town | 1:1 (1:1) | |||||
Stockport | |||||||||
19.09 | Tranmere Rovers | | Oldham Athletic | 1:0 (0:0) | |||||
Birkenhead | |||||||||
19.09 | Watford | | Bournemouth | 1:1 (0:1) | |||||
Watford | |||||||||
19.09 | Wimbledon | | Charlton Athletic | 4:5 (1:2) | |||||
London | |||||||||
19.09 | Wycombe Wanderers | | Manchester City | 0:0 | |||||
High Wycombe | |||||||||
20.09 | Aston Villa | | Peterborough United | 6:0 (3:0) | |||||
Birmingham | |||||||||
20.09 | Birmingham City | | Grimsby Town | 3:1 (2:1) | |||||
Birmingham | |||||||||
20.09 | Bristol Rovers | | West Ham United | 0:1 (0:1) | |||||
Bath | |||||||||
20.09 | Coventry City | | Hull City | 2:0 (2:0) | |||||
Coventry | |||||||||
20.09 | Leicester City | | Burnley | 2:0 (1:0) | |||||
Leicester | |||||||||
20.09 | Liverpool | | Sunderland | 2:0 (1:0) | |||||
Liverpool | |||||||||
20.09 | Manchester United | | York City | 0:3 (0:1) | |||||
Manchester | |||||||||
20.09 | Middlesbrough | | Rotherham United | 2:1 (2:1) | |||||
Middlesbrough | |||||||||
20.09 | Millwall | | Everton | 0:0 | |||||
London | |||||||||
20.09 | Norwich City | | Torquay United | 6:1 (3:0) | |||||
Norwich | |||||||||
20.09 | Reading | | West Bromwich Albion | 1:1 (0:0) | |||||
Reading | |||||||||
20.09 | Sheffield United | | Bury | 2:1 (1:0) | |||||
Sheffield | |||||||||
20.09 | Stoke City | | Chelsea | 0:0 | |||||
Stoke-on-Trent | |||||||||
20.09 | Swindon Town | | Blackburn Rovers | 2:3 (2:2) | |||||
Swindon | |||||||||
20.09 | Tottenham Hotspur | | Chester City | 4:0 (3:0) | |||||
London | |||||||||
20.09 | Wolverhampton Wanderers | | Fulham | 2:0 (1:0) | |||||
Wolverhampton |
05.09 | Bury | | Chesterfield | 2:1 (0:1) | |||||
Bury | |||||||||
05.09 | Darlington | | Crewe Alexandra | 1:1 (0:0) | |||||
Darlington | |||||||||
05.09 | Wrexham | | Stockport County | 2:2 (0:0) | |||||
Wrexham |
Bracknell Town | | Kingsbury Town | 3:2* | ||||||
Bedfont | | Langford | 0:4* | ||||||
Chippenham Town | | Paulton Rovers | 0:2* | ||||||
Kingsbury Town | | Bracknell Town | 1:1 aet* | ||||||
Brockenhurst | | Swanage Town & Herston | 1:0* | ||||||
Barwell | | Leicester United | 3:4* | ||||||
Stamford | | Halstead Town | 1:2* | ||||||
Day 9 | |||||||||
29.09 | Haladás | | MTK | 2:2 (1:1) | |||||
Szombathely | |||||||||
30.09 | Kispest Honvéd | | Debrecen | 0:0 | |||||
Budapest | |||||||||
30.09 | Vasas Casino | | Pécs | 2:1 (0:1) | |||||
Budapest | |||||||||
30.09 | Fehérvár '96 | | Stadler | 0:0 | |||||
Székesfehérvár | |||||||||
30.09 | ETO | | Zalaegerszegi TE | 2:2 (1:1) | |||||
Győr | |||||||||
Day 8 | |||||||||
22.09 | Zalaegerszegi TE | | Vác-Samsung | 2:1 (0:1) | |||||
Zalaegerszeg | |||||||||
23.09 | Ferencváros | | ETO | 2:0 (0:0) | |||||
Budapest | |||||||||
23.09 | Újpest | | Fehérvár '96 | 4:0 (1:0) | |||||
Budapest | |||||||||
23.09 | MTK | | Kispest Honvéd | 0:1 (0:0) | |||||
Budapest | |||||||||
23.09 | Stadler | | Csepel | 0:0 | |||||
Akasztó | |||||||||
23.09 | Pécs | | Haladás | 0:1 (0:0) | |||||
Pécs | |||||||||
23.09 | BVSC | | Vasas Casino | 2:0 (2:0) | |||||
Budapest | |||||||||
24.09 | Debrecen | | Békéscsabai Előre | 1:0 (1:0) | |||||
Debrecen | |||||||||
Day 7 | |||||||||
15.09 | Haladás | | BVSC | 1:5 (1:3) | |||||
Szombathely | |||||||||
16.09 | Újpest | | Debrecen | 4:0 (2:0) | |||||
Budapest | |||||||||
16.09 | Kispest Honvéd | | Pécs | 2:2 (2:0) | |||||
Budapest | |||||||||
16.09 | Fehérvár '96 | | Csepel | 1:3 (0:1) | |||||
Székesfehérvár | |||||||||
16.09 | Békéscsabai Előre | | MTK | 3:1 (2:0) | |||||
Békéscsaba | |||||||||
16.09 | ETO | | Stadler | 2:2 (2:2) | |||||
Győr | |||||||||
17.09 | Vasas Casino | | Zalaegerszegi TE | 2:0 (0:0) | |||||
Budapest | |||||||||
17.09 | Vác-Samsung | | Ferencváros | 1:2 (0:0) | |||||
Vác | |||||||||
Day 6 | |||||||||
09.09 | Ferencváros | | Vasas Casino | 0:2 (0:2) | |||||
Budapest | |||||||||
09.09 | Csepel | | ETO | 3:2 (1:1) | |||||
Budapest | |||||||||
09.09 | Stadler | | Vác-Samsung | 1:2 (0:0) | |||||
Akasztó | |||||||||
09.09 | Zalaegerszegi TE | | Haladás | 0:0 | |||||
Zalaegerszeg | |||||||||
09.09 | Pécs | | Békéscsabai Előre | 3:1 (1:1) | |||||
Pécs | |||||||||
10.09 | BVSC | | Kispest Honvéd | 2:0 (2:0) | |||||
Budapest | |||||||||
10.09 | Debrecen | | Fehérvár '96 | 2:1 (2:0) | |||||
Debrecen | |||||||||
Day 3 | |||||||||
27.09 | Kispest Honvéd | | Stadler | 2:1 (0:0) | |||||
Budapest |
Day 8 | |||||||||
29.09 20:00 | Uerdingen 05 | | Hamburger SV | 1:1 (0:1) | |||||
Krefeld | |||||||||
29.09 20:00 | Sankt Pauli | | Stuttgart | 1:3 (1:2) | |||||
Hamburg | |||||||||
30.09 15:30 | Kaiserslautern | | Köln | 1:1 (1:1) | |||||
Kaiserslautern | |||||||||
30.09 15:30 | 1860 München | | Fortuna | 2:1 (1:1) | |||||
München | |||||||||
30.09 15:30 | Karlsruher | | Hansa | 0:2 (0:0) | |||||
Karlsruhe | |||||||||
30.09 15:30 | Freiburg | | Schalke 04 | 1:2 (0:0) | |||||
Freiburg im Breisgau | |||||||||
30.09 15:30 | Bayer 04 | | Werder | 2:2 (1:1) | |||||
Leverkusen | |||||||||
Day 7 | |||||||||
22.09 20:00 | Fortuna | | Uerdingen 05 | 1:0 (0:0) | |||||
Düsseldorf | |||||||||
22.09 20:00 | Eintracht | | Borussia Dortmund | 3:4 (3:2) | |||||
Frankfurt am Main | |||||||||
23.09 15:30 | Werder | | Kaiserslautern | 1:1 (1:0) | |||||
Bremen | |||||||||
23.09 15:30 | Bayern | | Bayer 04 | 1:0 (0:0) | |||||
München | |||||||||
23.09 15:30 | Stuttgart | | Borussia Mönchengladbach | 5:0 (2:0) | |||||
Stuttgart | |||||||||
23.09 15:30 | Hansa | | Sankt Pauli | 2:0 (1:0) | |||||
Rostock | |||||||||
23.09 15:30 | Köln | | Freiburg | 1:1 (0:1) | |||||
Köln | |||||||||
23.09 15:30 | Hamburger SV | | Karlsruher | 0:0 | |||||
Hamburg | |||||||||
24.09 18:00 | Schalke 04 | | 1860 München | 1:1 (1:0) | |||||
Gelsenkirchen | |||||||||
Day 6 | |||||||||
15.09 20:00 | Kaiserslautern | | Bayern | 2:3 (1:2) | |||||
Kaiserslautern | |||||||||
15.09 20:00 | Karlsruher | | Fortuna | 3:1 (1:1) | |||||
Karlsruhe | |||||||||
16.09 15:30 | 1860 München | | Köln | 2:1 (1:1) | |||||
München | |||||||||
16.09 15:30 | Bayer 04 | | Eintracht | 2:0 (1:0) | |||||
Leverkusen | |||||||||
16.09 15:30 | Uerdingen 05 | | Schalke 04 | 1:1 (0:1) | |||||
Krefeld | |||||||||
16.09 15:30 | Borussia Dortmund | | Stuttgart | 6:3 (4:1) | |||||
Dortmund | |||||||||
16.09 15:30 | Freiburg | | Werder | 0:1 (0:0) | |||||
Freiburg im Breisgau | |||||||||
17.09 18:00 | Borussia Mönchengladbach | | Sankt Pauli | 2:4 (0:3) | |||||
Mönchengladbach | |||||||||
17.09 18:00 | Hamburger SV | | Hansa | 1:1 (1:1) | |||||
Hamburg | |||||||||
Day 5 | |||||||||
08.09 20:00 | Werder | | 1860 München | 2:0 (0:0) | |||||
Bremen | |||||||||
08.09 20:00 | Köln | | Uerdingen 05 | 0:0 | |||||
Köln | |||||||||
09.09 15:30 | Eintracht | | Kaiserslautern | 3:1 (1:0) | |||||
Frankfurt am Main | |||||||||
09.09 15:30 | Stuttgart | | Bayer 04 | 1:4 (0:0) | |||||
Stuttgart | |||||||||
09.09 15:30 | Sankt Pauli | | Borussia Dortmund | 0:3 (0:0) | |||||
Hamburg | |||||||||
09.09 15:30 | Hansa | | Borussia Mönchengladbach | 2:3 (2:2) | |||||
Rostock | |||||||||
09.09 15:30 | Bayern | | Freiburg | 2:0 (1:0) | |||||
München | |||||||||
09.09 15:30 | Fortuna | | Hamburger SV | 2:2 (1:1) | |||||
Düsseldorf | |||||||||
09.09 15:30 | Schalke 04 | | Karlsruher | 2:1 (1:0) | |||||
Gelsenkirchen | |||||||||
Day 4 | |||||||||
01.09 20:00 | Karlsruher | | Köln | 1:0 (0:0) | |||||
Karlsruhe | |||||||||
01.09 20:00 | Borussia Dortmund | | Borussia Mönchengladbach | 2:1 (0:1) | |||||
Dortmund | |||||||||
02.09 15:30 | 1860 München | | Bayern | 0:2 (0:0) | |||||
München | |||||||||
02.09 15:30 | Freiburg | | Eintracht | 2:0 (1:0) | |||||
Freiburg im Breisgau | |||||||||
02.09 15:30 | Bayer 04 | | Sankt Pauli | 1:1 (0:0) | |||||
Leverkusen | |||||||||
02.09 15:30 | Fortuna | | Hansa | 2:2 (0:1) | |||||
Düsseldorf | |||||||||
02.09 15:30 | Hamburger SV | | Schalke 04 | 1:1 (0:1) | |||||
Hamburg | |||||||||
02.09 15:30 | Kaiserslautern | | Stuttgart | 1:1 (1:0) | |||||
Kaiserslautern | |||||||||
02.09 15:30 | Uerdingen 05 | | Werder | 3:0 (1:0) | |||||
Krefeld |
Day 7 | |||||||||
29.09 | Willem II | | Twente | 5:2 (4:1) | |||||
30.09 | Go Ahead Eagles | | Utrecht | 2:3 (1:2) | |||||
30.09 | NEC | | NAC | 1:3 (1:2) | |||||
Day 6 | |||||||||
23.09 | Fortuna Sittard | | NEC | 1:1 (0:1) | |||||
23.09 | Go Ahead Eagles | | Sparta | 1:3 (0:0) | |||||
23.09 | Utrecht | | Roda | 0:1 (0:1) | |||||
23.09 | Heerenveen | | De Graafschap | 2:2 (0:1) | |||||
23.09 | Volendam | | PSV | 0:5 (0:3) | |||||
24.09 | Feyenoord | | Waalwijk | 4:2 (1:0) | |||||
24.09 | NAC | | Ajax | 0:1 (0:0) | |||||
24.09 | Twente | | Groningen | 2:2 (0:1) | |||||
24.09 | Vitesse | | Willem II | 2:2 (1:1) | |||||
Day 5 | |||||||||
19.09 | De Graafschap | | NAC | 1:1 (1:1) | |||||
20.09 | Groningen | | Vitesse | 2:0 (1:0) | |||||
20.09 | Ajax | | Fortuna Sittard | 4:0 (3:0) | |||||
20.09 | Sparta | | Utrecht | 0:0 | |||||
20.09 | Roda | | Feyenoord | 1:1 (1:0) | |||||
20.09 | Waalwijk | | Volendam | 2:0 (0:0) | |||||
20.09 | Willem II | | Heerenveen | 1:1 (1:0) | |||||
20.09 | PSV | | Twente | 3:0 (1:0) | |||||
20.09 | NEC | | Go Ahead Eagles | 0:2 (0:0) | |||||
Day 4 | |||||||||
15.09 | Sparta | | NEC | 3:1 (1:0) | |||||
16.09 | Fortuna Sittard | | De Graafschap | 1:0 (0:0) | |||||
16.09 | NAC | | Willem II | 0:1 (0:0) | |||||
16.09 | Vitesse | | PSV | 0:1 (0:1) | |||||
17.09 | Go Ahead Eagles | | Ajax | 0:4 (0:0) | |||||
17.09 | Volendam | | Roda | 1:0 (1:0) | |||||
17.09 | Twente | | Waalwijk | 0:1 (0:0) | |||||
17.09 | Utrecht | | Feyenoord | 1:0 (0:0) | |||||
Day 3 | |||||||||
08.09 | Waalwijk | | Vitesse | 0:2 (0:0) | |||||
09.09 | PSV | | Heerenveen | 5:1 (2:0) | |||||
09.09 | Willem II | | Fortuna Sittard | 4:0 (1:0) | |||||
09.09 | Roda | | Twente | 0:0 | |||||
09.09 | NEC | | Utrecht | 2:0 (0:0) | |||||
10.09 | De Graafschap | | Go Ahead Eagles | 3:2 (1:0) | |||||
10.09 | Ajax | | Sparta | 4:0 (3:0) | |||||
10.09 | Feyenoord | | Volendam | 5:1 (3:1) | |||||
12.09 | Groningen | | NAC | 3:1 (2:1) | |||||
Day 8 | |||||||||
26.09 | Dinamo Tbilisi | | Dila | 1:0 | |||||
27.09 | Samtredia | | Metalurgi | 3:0 | |||||
27.09 | Kolkheti 1913 | | Torpedo | 3:2 | |||||
27.09 | Sioni | | Margveti | 1:3 | |||||
27.09 | Egrisi | | Kakheti | 2:2 | |||||
27.09 | Guria | | Iveria | 1:2 | |||||
27.09 | Duruji | | Shevardeni-1906 | 0:1 | |||||
Day 7 | |||||||||
21.09 | Metalurgi | | Dinamo Tbilisi | 0:2 | |||||
21.09 | Margveti | | Duruji | 7:0 | |||||
21.09 | Dila | | Sioni | 3:0 | |||||
21.09 | Iveria | | Kakheti | 1:0 | |||||
21.09 | Shevardeni-1906 | | Guria | 3:0 | |||||
21.09 | Torpedo | | Samtredia | 2:2 | |||||
22.09 | Dinamo Zugdidi | | Kolkheti 1913 | 1:3 | |||||
22.09 | Dinamo Batumi | | Egrisi | 3:1 | |||||
Day 6 | |||||||||
17.09 | Dinamo Tbilisi | | Torpedo | 5:1 | |||||
17.09 | Egrisi | | Iveria | 1:0 | |||||
17.09 | Kakheti | | Shevardeni-1906 | 1:0 | |||||
17.09 | Guria | | Margveti | 0:4 | |||||
17.09 | Duruji | | Dila | 0:1 | |||||
17.09 | Sioni | | Metalurgi | 0:2 | |||||
17.09 | Samtredia | | Dinamo Zugdidi | 5:2 | |||||
18.09 | Kolkheti 1913 | | Dinamo Batumi | 1:1 | |||||
Day 5 | |||||||||
30.09 | Dinamo Zugdidi | | Dinamo Tbilisi | 1:5 | |||||
Day 1 | |||||||||
12.09 | Egrisi | | Dinamo Tbilisi | 0:3 | |||||
02.09 | Breiðablik | | FH | 2:1 (1:1) | |||||
Kópavogur | |||||||||
02.09 | ÍBV | | Leiftur | 4:0 (1:0) | |||||
Vestmannaeyjar | |||||||||
03.09 | ÍA | | Grindavík | 4:0 (2:0) | |||||
Akranes | |||||||||
04.09 | Valur | | KR | 2:1 (2:0) | |||||
Reykjavík | |||||||||
04.09 | Keflavík | | Fram | 1:1 (0:0) | |||||
Keflavík | |||||||||
08.09 | Fram | | ÍA | 1:2 (0:2) | |||||
Reykjavík | |||||||||
09.09 | KR | | ÍBV | 4:2 (1:0) | |||||
Reykjavík | |||||||||
09.09 | Grindavík | | Valur | 1:2 (1:1) | |||||
Grindavík | |||||||||
09.09 | Leiftur | | Breiðablik | 3:1 (1:0) | |||||
Ólafsfjörður | |||||||||
09.09 | FH | | Keflavík | 2:2 (0:1) | |||||
Hafnarfjörður | |||||||||
17.09 | Breiðablik | | KR | 1:3 (0:0) | |||||
Kópavogur | |||||||||
17.09 | ÍBV | | Grindavík | 3:1 (3:1) | |||||
Vestmannaeyjar | |||||||||
17.09 | Keflavík | | Leiftur | 3:2 (0:0) | |||||
Keflavík | |||||||||
17.09 | Valur | | ÍA | 1:4 (0:1) | |||||
Reykjavík | |||||||||
17.09 | FH | | Fram | 2:1 (0:0) | |||||
Hafnarfjörður | |||||||||
23.09 | Grindavík | | Breiðablik | 6:3 (3:3) | |||||
Grindavík | |||||||||
23.09 | ÍA | | ÍBV | 5:1 (4:0) | |||||
Akranes | |||||||||
23.09 | Fram | | Valur | 1:3 (1:1) | |||||
Reykjavík | |||||||||
23.09 | KR | | Keflavík | 3:3 (0:0) | |||||
Reykjavík | |||||||||
23.09 | Leiftur | | FH | 1:2 (1:1) | |||||
Ólafsfjörður |
Day 4 | |||||||||
24.09 | Cagliari | | Juventus | 0:0 | |||||
Cagliari | |||||||||
24.09 | Cremonese | | Roma | 0:1 (0:0) | |||||
24.09 | Lazio | | Udinese | 2:2 (2:0) | |||||
24.09 | Milan | | Atalanta | 3:0 (1:0) | |||||
24.09 | Napoli | | Inter | 2:1 (1:0) | |||||
24.09 | Parma | | Fiorentina | 3:0 (2:0) | |||||
24.09 | Piacenza | | Bari | 3:2 (1:0) | |||||
24.09 | Torino | | Sampdoria | 1:1 (0:0) | |||||
24.09 | Vicenza | | Padova | 2:1 (1:1) | |||||
Day 3 | |||||||||
17.09 | Atalanta | | Napoli | 1:3 (1:1) | |||||
17.09 | Bari | | Lazio | 3:3 (2:1) | |||||
17.09 | Fiorentina | | Cagliari | 3:1 (3:1) | |||||
17.09 | Juventus | | Vicenza | 1:0 (1:0) | |||||
Torino | |||||||||
17.09 | Padova | | Torino | 1:1 (1:1) | |||||
17.09 | Roma | | Milan | 1:2 (1:1) | |||||
17.09 | Sampdoria | | Parma | 3:0 (1:0) | |||||
17.09 | Udinese | | Cremonese | 3:2 (0:0) | |||||
17.09 | Inter | | Piacenza | 0:0 | |||||
Day 2 | |||||||||
10.09 | Cagliari | | Lazio | 0:1 (0:1) | |||||
10.09 | Milan | | Udinese | 2:1 (1:0) | |||||
10.09 | Napoli | | Padova | 2:0 (1:0) | |||||
10.09 | Parma | | Inter | 2:1 (0:1) | |||||
10.09 | Piacenza | | Juventus | 0:4 (0:0) | |||||
Piacenza | |||||||||
10.09 | Roma | | Atalanta | 0:1 (0:0) | |||||
10.09 | Torino | | Bari | 3:1 (1:1) | |||||
10.09 | Vicenza | | Fiorentina | 1:0 (0:0) | |||||
10.09 | Cremonese | | Sampdoria | 0:0 | |||||
04.09 18:00 | Tauras | | Alsa | 1:0 (1:0) | |||||
Tauragė | |||||||||
09.09 18:00 | Ukmergė | | Žalgiris-2 | 0:5 (0:1) | |||||
Ukmergė | |||||||||
09.09 18:00 | Lokomotyvas | | Banga | 1:2 (1:1) | |||||
Vilnius | |||||||||
10.09 18:00 | Inkaras-Grifas | | Kaunas | 0:0 | |||||
Kaunas | |||||||||
10.09 18:00 | Klaipėda | | Alsa | 2:0 (1:0) | |||||
Klaipėda | |||||||||
10.09 18:00 | Ekranas | | Mastis | 2:0 (1:0) | |||||
Panevėžys | |||||||||
10.09 18:00 | Tauras | | Kareda-Sakalas | 0:6 (0:2) | |||||
Tauragė | |||||||||
10.09 18:00 | Žalgiris | | Aras | 5:1 (3:0) | |||||
Vilnius | |||||||||
16.09 17:00 | Ekranas | | Tauras | 7:0 (2:0) | |||||
Panevėžys | |||||||||
16.09 17:30 | Inkaras-Grifas | | Kareda-Sakalas | 3:1 (1:0) | |||||
Kaunas | |||||||||
16.09 17:30 | Žalgiris-2 | | Klaipėda | 2:0 (2:0) | |||||
Vilnius | |||||||||
17.09 17:30 | Banga | | Mastis | 1:1 (1:1) | |||||
Gargždai | |||||||||
17.09 17:30 | Aras | | Alsa | 1:0 (0:0) | |||||
Klaipėda | |||||||||
17.09 17:30 | Lokomotyvas | | Ukmergė | 0:0 | |||||
Vilnius | |||||||||
18.09 18:30 | Kaunas | | Žalgiris | 1:2 (1:1) | |||||
Kaunas | |||||||||
22.09 17:00 | Inkaras-Grifas | | Ekranas | 2:1 (1:0) | |||||
Kaunas | |||||||||
23.09 14:00 | Klaipėda | | Lokomotyvas | 1:2 (0:2) | |||||
Klaipėda | |||||||||
23.09 16:00 | Banga | | Tauras | 1:1 (0:0) | |||||
Gargždai | |||||||||
23.09 16:00 | Kareda-Sakalas | | Žalgiris | 0:1 (0:0) | |||||
Šiauliai Žalgirio stadionas | |||||||||
23.09 16:00 | Mastis | | Ukmergė | 0:0 | |||||
Telšiai | |||||||||
23.09 16:30 | Panerys | | Aras | 0:2 (0:1) | |||||
Vilnius | |||||||||
23.09 17:00 | Kaunas | | Alsa | 2:0 (0:0) | |||||
Kaunas | |||||||||
26.09 17:00 | Alsa | | Panerys | 0:2 (0:0) | |||||
Vilnius | |||||||||
30.09 16:00 | Lokomotyvas | | Žalgiris-2 | 1:1 (0:0) | |||||
Vilnius |
Day 23 | |||||||||
30.09 | Viking | | Rosenborg | 2:2 | |||||
Day 22 | |||||||||
23.09 | Rosenborg | | Lillestrøm | 2:1 | |||||
24.09 | Start | | Tromsø | 2:1 | |||||
24.09 | VIF | | Strindheim | 9:2 | |||||
24.09 | Molde | | Ham-Kam | 3:2 | |||||
24.09 | Kongsvinger | | Stabæk | 0:0 | |||||
24.09 | Bodø/Glimt | | Hødd | 4:0 | |||||
Day 21 | |||||||||
08.09 | Strindheim | | Viking | 5:3 | |||||
09.09 | Tromsø | | Bodø/Glimt | 0:4 | |||||
09.09 | Lillestrøm | | Brann | 1:3 | |||||
10.09 | Hødd | | Molde | 2:2 | |||||
10.09 | VIF | | Start | 4:1 | |||||
10.09 | Stabæk | | Rosenborg | 2:1 | |||||
10.09 | Ham-Kam | | Kongsvinger | 2:1 | |||||
Day 20 | |||||||||
02.09 | Rosenborg | | Ham-Kam | 9:1 | |||||
02.09 | Viking | | Lillestrøm | 3:1 | |||||
02.09 | Molde | | Tromsø | 0:7 | |||||
02.09 | Start | | Strindheim | 4:6 | |||||
02.09 | Brann | | Stabæk | 1:0 | |||||
02.09 | Bodø/Glimt | | VIF | 2:2 | |||||
02.09 | Kongsvinger | | Hødd | 2:1 | |||||
Day 10 | |||||||||
30.09 | Siarka | | GKS Katowice | 0:0 | |||||
30.09 | Górnik | | Hutnik | 2:2 | |||||
30.09 | Śląsk | | Pogoń | 1:0 | |||||
30.09 | ŁKS | | Sokół | 2:0 | |||||
30.09 | Amica | | Stal | 0:0 | |||||
30.09 | GKS Bełchatów | | Widzew | 1:4 | |||||
30.09 | Raków | | Zagłębie | 1:0 | |||||
Day 9 | |||||||||
23.09 | Legia | | Amica | 2:0 | |||||
23.09 | Sokół | | Górnik | 1:2 | |||||
23.09 | Zagłębie | | ŁKS | 1:0 | |||||
23.09 | Hutnik | | Pogoń | 2:0 | |||||
23.09 | Lech | | Raków | 1:2 | |||||
23.09 | Siarka | | Śląsk | 0:0 | |||||
24.09 | GKS Katowice | | GKS Bełchatów | 3:1 | |||||
24.09 | Stal | | Lechia/Olimpia | 2:1 | |||||
Day 8 | |||||||||
20.09 | GKS Katowice | | Górnik | 2:0 | |||||
20.09 | Legia | | Hutnik | 6:1 | |||||
20.09 | Stomil | | Lechia/Olimpia | 0:2 | |||||
20.09 | Siarka | | ŁKS | 1:1 | |||||
20.09 | Widzew | | Pogoń | 3:0 | |||||
20.09 | GKS Bełchatów | | Raków | 1:0 | |||||
20.09 | Amica | | Śląsk | 2:0 | |||||
20.09 | Stal | | Sokół | 2:0 | |||||
20.09 | Lech | | Zagłębie | 0:0 | |||||
Day 7 | |||||||||
16.09 | Stomil | | GKS Katowice | 1:1 | |||||
16.09 | Śląsk | | Hutnik | 2:0 | |||||
16.09 | ŁKS | | Lech | 1:1 | |||||
16.09 | GKS Bełchatów | | Siarka | 4:0 | |||||
16.09 | Pogoń | | Sokół | 3:1 | |||||
16.09 | Raków | | Stal | 2:0 | |||||
16.09 | Amica | | Widzew | 0:2 | |||||
17.09 | Lechia/Olimpia | | Legia | 1:3 | |||||
17.09 | Górnik | | Zagłębie | 1:2 | |||||
Day 6 | |||||||||
08.09 | Lech | | Górnik | 4:1 | |||||
09.09 | GKS Katowice | | Amica | 2:1 | |||||
09.09 | Sokół | | Hutnik | 4:3 | |||||
09.09 | Widzew | | Lechia/Olimpia | 1:0 | |||||
09.09 | Stal | | ŁKS | 0:1 | |||||
09.09 | Zagłębie | | Pogoń | 0:2 | |||||
09.09 | Legia | | Raków | 4:2 | |||||
09.09 | Siarka | | Stomil | 0:1 | |||||
10.09 | GKS Bełchatów | | Śląsk | 0:0 | |||||
02.09 17:00 | Legia (Warszawa) | | GKS (Katowice) | 0:1 (0:1) | |||||
Rzeszów |
Day 6 | |||||||||
30.09 | Estrela | | Marítimo | 1:1 (0:0) | |||||
Amadora | |||||||||
30.09 | Vitória | | Salgueiros | 1:2 (1:1) | |||||
Guimarães | |||||||||
Day 5 | |||||||||
22.09 | Benfica | | Belenenses | 1:0 (0:0) | |||||
Lisboa | |||||||||
23.09 | Farense | | Sporting | 0:1 (0:0) | |||||
Faro | |||||||||
23.09 | Marítimo | | Vitória | 4:0 (2:0) | |||||
Funchal | |||||||||
24.09 | Braga | | Chaves | 1:0 (1:0) | |||||
Braga | |||||||||
24.09 | União de Leiria | | Estrela | 2:1 (1:0) | |||||
Leiria | |||||||||
24.09 | Felgueiras | | Porto | 1:1 (0:1) | |||||
Felgueiras | |||||||||
24.09 | Campomaiorense | | Gil Vicente | 2:0 (1:0) | |||||
Campo Maior | |||||||||
24.09 | Boavista | | Leça | 2:0 (0:0) | |||||
Porto | |||||||||
24.09 | Salgueiros | | Tirsense | 1:1 (0:0) | |||||
Porto | |||||||||
Day 4 | |||||||||
17.09 | Estrela | | Benfica | 0:1 (0:1) | |||||
Amadora | |||||||||
17.09 | Chaves | | Boavista | 2:3 (0:0) | |||||
Chaves | |||||||||
17.09 | Belenenses | | Farense | 2:1 (1:1) | |||||
Lisboa | |||||||||
17.09 | Salgueiros | | Felgueiras | 0:0 | |||||
Porto | |||||||||
17.09 | Tirsense | | Marítimo | 2:1 (1:1) | |||||
Santo Tirso | |||||||||
17.09 | Gil Vicente | | Braga | 1:2 (0:2) | |||||
Barcelos | |||||||||
17.09 | Vitória | | União de Leiria | 3:0 (2:0) | |||||
Guimarães | |||||||||
18.09 | Sporting | | Campomaiorense | 7:1 (2:1) | |||||
Lisboa | |||||||||
18.09 | Leça | | Porto | 0:2 (0:0) | |||||
Póvoa de Varzim | |||||||||
Day 3 | |||||||||
08.09 | Braga | | Sporting | 1:3 (0:1) | |||||
Braga | |||||||||
09.09 | Porto | | Chaves | 2:0 (1:0) | |||||
Porto | |||||||||
09.09 | Farense | | Estrela | 1:0 (1:0) | |||||
Faro | |||||||||
09.09 | Benfica | | Vitória | 1:1 (0:1) | |||||
Lisboa | |||||||||
10.09 | Campomaiorense | | Belenenses | 2:3 (1:1) | |||||
Campo Maior | |||||||||
10.09 | Boavista | | Gil Vicente | 3:0 (2:0) | |||||
Porto | |||||||||
10.09 | Felgueiras | | Leça | 1:2 (0:1) | |||||
Felgueiras | |||||||||
10.09 | Marítimo | | Salgueiros | 3:1 (2:0) | |||||
Funchal | |||||||||
10.09 | União de Leiria | | Tirsense | 5:1 (2:0) | |||||
Leiria | |||||||||
Day 1 | |||||||||
06.09 | Benfica | | Salgueiros | 0:0 | |||||
Lisboa |
Day 9 | |||||||||
22.09 | Maribor | | Korotan | 1:2 (1:2) | |||||
23.09 | Olimpija | | Izola | 10:0 (6:0) | |||||
24.09 | Rudar | | Primorje | 2:0 (1:0) | |||||
24.09 | Gorica | | Mura | 2:1 (1:1) | |||||
24.09 | Beltinci | | Publikum | 1:2 (1:1) | |||||
Day 8 | |||||||||
17.09 | Primorje | | Olimpija | 0:3 (0:0) | |||||
17.09 | Mura | | Rudar | 1:1 (0:0) | |||||
17.09 | Korotan | | Beltinci | 1:1 (1:1) | |||||
17.09 | Izola | | Maribor | 2:2 (1:2) | |||||
17.09 | Publikum | | Gorica | 2:1 (1:0) | |||||
Day 7 | |||||||||
09.09 | Olimpija | | Mura | 1:2 (1:0) | |||||
09.09 | Beltinci | | Maribor | 0:0 | |||||
10.09 | Rudar | | Publikum | 0:1 (0:0) | |||||
10.09 | Primorje | | Izola | 6:0 (2:0) | |||||
10.09 | Gorica | | Korotan | 2:0 (1:0) | |||||
Day 6 | |||||||||
02.09 | Maribor | | Gorica | 1:0 (1:0) | |||||
02.09 | Mura | | Primorje | 1:1 (1:0) | |||||
02.09 | Korotan | | Rudar | 2:0 (1:0) | |||||
02.09 | Izola | | Beltinci | 0:2 (0:2) | |||||
02.09 | Publikum | | Olimpija | 1:1 (0:1) | |||||
Day 11 | |||||||||
30.09 20:00 | Montpellier | | Lille | 0:0 | |||||
Montpellier | |||||||||
30.09 20:00 | Metz | | Auxerre | 3:1 (1:0) | |||||
Metz | |||||||||
30.09 20:00 | Monaco | | Guingamp | 1:0 (0:0) | |||||
Monte Carlo | |||||||||
30.09 20:00 | Rennes | | Bastia | 2:0 (2:0) | |||||
Rennes | |||||||||
30.09 20:00 | Cannes | | Nice | 1:3 (1:0) | |||||
Cannes | |||||||||
30.09 20:00 | Gueugnon | | Nantes | 0:1 (0:0) | |||||
Gueugnon | |||||||||
30.09 20:00 | Lyon | | Saint-Étienne | 2:1 (2:0) | |||||
Lyon | |||||||||
30.09 20:00 | Le Havre | | Martigues | 1:0 (0:0) | |||||
Le Havre | |||||||||
Day 10 | |||||||||
21.09 20:00 | Saint-Étienne | | Monaco | 2:4 (1:1) | |||||
Saint-Étienne | |||||||||
22.09 20:00 | Nantes | | Lens | 1:1 (1:1) | |||||
Nantes | |||||||||
22.09 20:00 | Martigues | | Metz | 0:1 (0:1) | |||||
Martigues | |||||||||
22.09 20:00 | Nice | | Lyon | 1:0 (0:0) | |||||
Nice | |||||||||
22.09 20:00 | Paris Saint-Germain | | Strasbourg | 2:0 (1:0) | |||||
Paris | |||||||||
22.09 20:00 | Bordeaux | | Montpellier | 3:0 (2:0) | |||||
Bordeaux | |||||||||
22.09 20:00 | Auxerre | | Rennes | 2:1 (0:1) | |||||
Auxerre | |||||||||
22.09 20:00 | Bastia | | Cannes | 2:1 (2:0) | |||||
Bastia | |||||||||
22.09 20:00 | Lille | | Le Havre | 2:0 (1:0) | |||||
Lille | |||||||||
22.09 20:00 | Guingamp | | Gueugnon | 0:0 | |||||
Guingamp | |||||||||
Day 9 | |||||||||
16.09 20:00 | Monaco | | Metz | 0:1 (0:1) | |||||
Monte Carlo | |||||||||
16.09 20:00 | Nantes | | Guingamp | 0:0 | |||||
Nantes | |||||||||
16.09 20:00 | Rennes | | Martigues | 1:3 (1:2) | |||||
Rennes | |||||||||
16.09 20:00 | Strasbourg | | Nice | 1:1 (0:1) | |||||
Strasbourg | |||||||||
16.09 20:00 | Gueugnon | | Lille | 3:1 (1:1) | |||||
Gueugnon | |||||||||
16.09 20:00 | Cannes | | Saint-Étienne | 2:0 (1:0) | |||||
Cannes | |||||||||
16.09 20:00 | Lyon | | Auxerre | 0:1 (0:1) | |||||
Lyon | |||||||||
17.09 20:00 | Montpellier | | Paris Saint-Germain | 1:0 (1:0) | |||||
Montpellier | |||||||||
17.09 20:00 | Le Havre | | Bordeaux | 1:0 (0:0) | |||||
Le Havre | |||||||||
17.09 20:00 | Lens | | Bastia | 3:1 (1:0) | |||||
Lens | |||||||||
Day 8 | |||||||||
09.09 20:00 | Martigues | | Lyon | 1:2 (0:2) | |||||
Martigues | |||||||||
09.09 20:00 | Saint-Étienne | | Gueugnon | 2:0 (0:0) | |||||
Saint-Étienne | |||||||||
09.09 20:00 | Nice | | Le Havre | 1:2 (1:0) | |||||
Nice | |||||||||
09.09 20:00 | Paris Saint-Germain | | Monaco | 2:1 (2:1) | |||||
Paris | |||||||||
09.09 20:00 | Auxerre | | Strasbourg | 1:0 (0:0) | |||||
Auxerre | |||||||||
09.09 20:00 | Bordeaux | | Cannes | 2:1 (1:0) | |||||
Bordeaux | |||||||||
09.09 20:00 | Bastia | | Nantes | 4:1 (2:1) | |||||
Bastia | |||||||||
09.09 20:00 | Lille | | Lens | 1:3 (1:2) | |||||
Lille | |||||||||
09.09 20:00 | Guingamp | | Montpellier | 0:0 | |||||
Guingamp | |||||||||
10.09 20:00 | Metz | | Rennes | 0:0 | |||||
Metz | |||||||||
Day 4 | |||||||||
01.09 20:00 | Bordeaux | | Nantes | 3:0 (2:0) | |||||
Bordeaux | |||||||||
01.09 20:00 | Lyon | | Strasbourg | 1:1 (1:1) | |||||
Lyon |
Day 8 | |||||||||
23.09 | Šibenik | | Marsonia | 4:0 | |||||
23.09 | Rijeka | | Osijek | 0:2 | |||||
23.09 | Croatia | | Hajduk | 1:0 | |||||
23.09 | Istra | | INKER | 0:1 | |||||
23.09 | Cibalia | | Zagreb | 2:1 | |||||
23.09 | Varteks | | Segesta | 1:0 | |||||
Day 7 | |||||||||
20.09 | Rijeka | | Šibenik | 3:1 | |||||
20.09 | Osijek | | Croatia | 1:2 | |||||
20.09 | Hajduk | | Istra | 5:0 | |||||
20.09 | INKER | | Varteks | 0:2 | |||||
20.09 | Zagreb | | Marsonia | 1:0 | |||||
20.09 | Segesta | | Cibalia | 3:1 | |||||
Day 6 | |||||||||
16.09 | Varteks | | Hajduk | 0:3 | |||||
16.09 | Croatia | | Rijeka | 2:0 | |||||
16.09 | Istra | | Osijek | 0:0 | |||||
16.09 | Cibalia | | INKER | 2:2 | |||||
16.09 | Šibenik | | Zagreb | 1:0 | |||||
16.09 | Marsonia | | Segesta | 3:1 | |||||
Day 5 | |||||||||
13.09 | Hajduk | | Cibalia | 4:1 | |||||
13.09 | Rijeka | | Istra | 4:0 | |||||
13.09 | Osijek | | Varteks | 1:0 | |||||
13.09 | INKER | | Marsonia | 0:2 | |||||
13.09 | Croatia | | Šibenik | 2:1 | |||||
13.09 | Segesta | | Zagreb | 2:2 | |||||
Day 4 | |||||||||
09.09 | Cibalia | | Osijek | 2:0 | |||||
09.09 | Istra | | Croatia | 1:0 | |||||
09.09 | Varteks | | Rijeka | 2:1 | |||||
09.09 | Marsonia | | Hajduk | 0:0 | |||||
09.09 | Šibenik | | Segesta | 2:0 | |||||
09.09 | Zagreb | | INKER | 0:2 | |||||
Day 9 | |||||||||
29.09 | Baník | | Petra | 5:3 (2:3) | |||||
Ostrava | |||||||||
Day 8 | |||||||||
22.09 | Sigma | | Sparta | 3:1 (2:0) | |||||
Olomouc | |||||||||
22.09 | Slavia | | Viktoria Plzeň | 2:1 (2:0) | |||||
Praha | |||||||||
24.09 | Boby | | Baník | 3:2 (1:0) | |||||
Brno | |||||||||
24.09 | Kaučuk | | Viktoria Žižkov | 1:0 (1:0) | |||||
Opava | |||||||||
24.09 | Slovan | | Jablonec | 1:0 (1:0) | |||||
Liberec | |||||||||
24.09 | Petra | | Uherské Hradiště | 2:2 (2:1) | |||||
Drnovice | |||||||||
24.09 | Svit | | Union | 0:2 (0:1) | |||||
Zlín | |||||||||
24.09 | Hradec Králové | | České Budějovice | 1:2 (0:2) | |||||
Hradec Králové | |||||||||
Day 7 | |||||||||
15.09 | České Budějovice | | Petra | 2:1 (1:0) | |||||
České Budějovice | |||||||||
17.09 | Viktoria Žižkov | | Svit | 3:0 (1:0) | |||||
Praha | |||||||||
17.09 | Jablonec | | Slavia | 2:1 (1:0) | |||||
Jablonec nad Nisou | |||||||||
17.09 | Kaučuk | | Boby | 0:2 (0:0) | |||||
Opava | |||||||||
17.09 | Union | | Sigma | 1:1 (0:0) | |||||
Cheb | |||||||||
17.09 | Uherské Hradiště | | Baník | 1:2 (1:1) | |||||
Uherské Hradiště | |||||||||
17.09 | Sparta | | Slovan | 3:1 (2:0) | |||||
Praha | |||||||||
18.09 | Viktoria Plzeň | | Hradec Králové | 1:2 (0:1) | |||||
Plzeň | |||||||||
Day 6 | |||||||||
09.09 | Slavia | | Sparta | 0:2 (0:0) | |||||
Praha | |||||||||
10.09 | Petra | | Viktoria Plzeň | 4:1 (2:0) | |||||
Drnovice | |||||||||
10.09 | Baník | | České Budějovice | 0:1 (0:1) | |||||
Ostrava | |||||||||
10.09 | Hradec Králové | | Jablonec | 2:2 (0:2) | |||||
Hradec Králové | |||||||||
10.09 | Slovan | | Union | 2:3 (0:2) | |||||
Liberec | |||||||||
10.09 | Sigma | | Viktoria Žižkov | 1:1 (0:1) | |||||
Olomouc | |||||||||
10.09 | Svit | | Kaučuk | 0:1 (0:1) | |||||
Zlín | |||||||||
10.09 | Boby | | Uherské Hradiště | 2:0 (1:0) | |||||
Brno |
Day 21 | |||||||||
23.09 | Degerfors | | Örebro | 2:1 | |||||
Degerfors | |||||||||
23.09 | Malmö | | Norrköping | 1:3 | |||||
Malmö | |||||||||
24.09 | Halmstad | | Trelleborg | 1:2 | |||||
Halmstad | |||||||||
24.09 | Västra Frölunda | | Helsingborgs | 2:3 | |||||
Göteborg | |||||||||
25.09 | Djurgårdens | | Hammarby | 2:0 | |||||
Stockholm | |||||||||
25.09 | Göteborg | | AIK | 0:0 | |||||
Göteborg | |||||||||
25.09 | Östers | | Örgryte | 1:1 | |||||
Växjö | |||||||||
Day 20 | |||||||||
17.09 | Göteborg | | Malmö | 2:1 | |||||
Göteborg | |||||||||
17.09 | Helsingborgs | | Degerfors | 3:3 | |||||
Helsingborg | |||||||||
18.09 | Hammarby | | Örgryte | 0:1 | |||||
Stockholm | |||||||||
18.09 | Norrköping | | Halmstad | 1:1 | |||||
Norrköping | |||||||||
18.09 | Trelleborg | | Västra Frölunda | 2:0 | |||||
Trelleborg | |||||||||
18.09 | Örebro | | Östers | 1:0 | |||||
Örebro | |||||||||
19.09 | AIK | | Djurgårdens | 1:2 | |||||
Solna | |||||||||
Day 19 | |||||||||
09.09 | Halmstad | | Örebro | 2:1 | |||||
Halmstad | |||||||||
09.09 | Västra Frölunda | | Göteborg | 3:0 | |||||
Göteborg | |||||||||
10.09 | Degerfors | | AIK | 2:1 | |||||
Degerfors | |||||||||
10.09 | Djurgårdens | | Norrköping | 2:0 | |||||
Stockholm | |||||||||
10.09 | Malmö | | Helsingborgs | 0:1 | |||||
Malmö | |||||||||
11.09 | Örgryte | | Trelleborg | 0:0 | |||||
Göteborg | |||||||||
11.09 | Östers | | Hammarby | 1:1 | |||||
Växjö | |||||||||
Day 18 | |||||||||
01.09 | Djurgårdens | | Västra Frölunda | 4:2 | |||||
Stockholm |
Day 5 | |||||||||
30.09 | Partick Thistle | | Falkirk | 1:1 (0:0) | |||||
30.09 | Celtic | | Rangers | 0:2 (0:1) | |||||
30.09 | Motherwell | | Kilmarnock | 3:0 (1:0) | |||||
30.09 | Aberdeen | | Raith Rovers | 3:0 (2:0) | |||||
Day 4 | |||||||||
23.09 | Kilmarnock | | Aberdeen | 1:2 (0:2) | |||||
23.09 | Hearts | | Celtic | 0:4 (0:2) | |||||
23.09 | Rangers | | Hibernian | 0:1 (0:0) | |||||
23.09 | Falkirk | | Motherwell | 0:0 | |||||
23.09 | Raith Rovers | | Partick Thistle | 3:1 (2:0) | |||||
Day 3 | |||||||||
16.09 | Hibernian | | Aberdeen | 1:1 | |||||
16.09 | Falkirk | | Rangers | 0:2 | |||||
16.09 | Partick Thistle | | Hearts | 2:0 | |||||
16.09 | Raith Rovers | | Kilmarnock | 2:0 | |||||
16.09 | Celtic | | Motherwell | 1:1 | |||||
Day 2 | |||||||||
09.09 | Hearts | | Falkirk | 4:1 (2:1) | |||||
09.09 | Kilmarnock | | Hibernian | 0:3 (0:3) | |||||
09.09 | Motherwell | | Partick Thistle | 1:1 (0:0) | |||||
09.09 | Rangers | | Raith Rovers | 4:0 (3:0) | |||||
10.09 | Aberdeen | | Celtic | 2:3 | |||||
19.09 | Celtic | | Rangers | 0:1 | |||||
20.09 | Airdrieonians | | Partick Thistle | 1:1 aet, pen. 3:2 | |||||
20.09 | Dundee | | Hearts | 4:4 aet, pen. 5:4 | |||||
20.09 | Motherwell | | Aberdeen | 1:2 | |||||
Day 10 | |||||||||
30.09 | Corinthians | | Juventude | 0:1 (0:1) | |||||
Mogi das Cruzes | |||||||||
30.09 | Paraná | | Flamengo | 2:0 (1:0) | |||||
Curitiba | |||||||||
Day 9 | |||||||||
23.09 | Vitória | | Palmeiras | 0:0 | |||||
Salvador | |||||||||
24.09 | Paraná | | Cruzeiro | 1:2 (1:1) | |||||
Curitiba | |||||||||
24.09 | Guarani | | Juventude | 0:1 (0:1) | |||||
Campinas | |||||||||
24.09 | Bragantino | | Grêmio | 2:0 (1:0) | |||||
Bragança Paulista | |||||||||
24.09 | Paysandu | | Corinthians | 3:3 (1:1) | |||||
Belém | |||||||||
24.09 | Flamengo | | Botafogo | 1:3 (0:1) | |||||
Fortaleza | |||||||||
Day 8 | |||||||||
19.09 | Botafogo | | Juventude | 0:0 | |||||
Niterói | |||||||||
20.09 | Palmeiras | | Paysandu | 2:1 (1:0) | |||||
São Paulo | |||||||||
20.09 | Paraná | | Bragantino | 0:0 | |||||
Curitiba | |||||||||
20.09 | Corinthians | | Vitória | 3:0 (1:0) | |||||
Taubaté | |||||||||
21.09 | Flamengo | | Grêmio | 2:2 (2:0) | |||||
Florianópolis | |||||||||
Day 7 | |||||||||
16.09 | Grêmio | | Botafogo | 2:3 (1:0) | |||||
Porto Alegre | |||||||||
17.09 | Guarani | | Bragantino | 3:3 (1:2) | |||||
Campinas | |||||||||
17.09 | Paysandu | | Cruzeiro | 1:3 (1:0) | |||||
Belém | |||||||||
17.09 | Vitória | | Paraná | 3:3 (1:2) | |||||
Salvador | |||||||||
17.09 | Juventude | | Flamengo | 0:2 (0:1) | |||||
Caxias do Sul | |||||||||
17.09 | Corinthians | | Palmeiras | 0:2 (0:1) | |||||
São Paulo | |||||||||
Day 6 | |||||||||
07.09 | Palmeiras | | Botafogo | 2:1 (1:0) | |||||
Presidente Prudente | |||||||||
09.09 | Corinthians | | Flamengo | 2:1 (0:0) | |||||
São Paulo | |||||||||
10.09 | Cruzeiro | | Vitória | 3:0 (1:0) | |||||
Belo Horizonte | |||||||||
10.09 | Juventude | | Bragantino | 1:1 (1:1) | |||||
Caxias do Sul | |||||||||
10.09 | Grêmio | | Guarani | 2:1 (1:1) | |||||
Porto Alegre | |||||||||
Day 5 | |||||||||
02.09 | Botafogo | | Corinthians | 2:1 (1:1) | |||||
Niterói | |||||||||
03.09 | Flamengo | | Palmeiras | 1:2 (0:1) | |||||
Rio de Janeiro | |||||||||
03.09 | Guarani | | Paraná | 1:0 (1:0) | |||||
Campinas | |||||||||
03.09 | Bragantino | | Cruzeiro | 2:1 (0:1) | |||||
Bragança Paulista | |||||||||
03.09 | Grêmio | | Paysandu | 1:1 (1:1) | |||||
Porto Alegre | |||||||||
13.09 | Juventude | | Vitória | 0:0 | |||||
Caxias do Sul | |||||||||
Day 4 | |||||||||
07.09 | Vitória | | Grêmio | 2:0 (0:0) | |||||
Salvador | |||||||||
Day 3 | |||||||||
05.09 | Juventude | | Grêmio | 1:1 (0:1) | |||||
Caxias do Sul | |||||||||
Day 2 | |||||||||
28.09 | Grêmio | | Cruzeiro | 2:0 (2:0) | |||||
Porto Alegre | |||||||||
28.09 | Flamengo | | Vitória | 0:1 (0:0) | |||||
Cariacica | |||||||||
Day 1 | |||||||||
06.09 | Corinthians | | Bragantino | 1:2 (0:1) | |||||
São Paulo | |||||||||
06.09 | Paysandu | | Flamengo | 2:0 (0:0) | |||||
Belém |
Day 10 | |||||||||
26.09 | União São João | | Sport | 1:2 (0:0) | |||||
Araras | |||||||||
30.09 | Criciúma | | São Paulo | 0:1 (0:0) | |||||
Criciúma | |||||||||
Day 9 | |||||||||
23.09 | São Paulo | | Sport | 1:0 (1:0) | |||||
São Paulo | |||||||||
23.09 | Internacional | | Fluminense | 1:0 (1:0) | |||||
Porto Alegre | |||||||||
24.09 | Criciúma | | Vasco da Gama | 1:0 (0:0) | |||||
Criciúma | |||||||||
24.09 | Goiás | | Atlético-MG | 0:0 | |||||
Goiânia | |||||||||
24.09 | Santos | | União São João | 3:2 (2:2) | |||||
Santos | |||||||||
24.09 | Portuguesa | | Bahia | 5:2 (1:0) | |||||
São Paulo | |||||||||
Day 8 | |||||||||
19.09 | Santos | | São Paulo | 0:1 (0:1) | |||||
Santos | |||||||||
20.09 | Fluminense | | Sport | 2:0 (1:0) | |||||
20.09 | Criciúma | | Atlético-MG | 2:0 (2:0) | |||||
Criciúma | |||||||||
20.09 | Internacional | | Goiás | 1:1 (0:1) | |||||
Porto Alegre | |||||||||
20.09 | União São João | | Portuguesa | 2:0 (1:0) | |||||
Araras | |||||||||
21.09 | Vasco da Gama | | Bahia | 2:3 (1:1) | |||||
Rio de Janeiro | |||||||||
Day 7 | |||||||||
09.09 | Atlético-MG | | Santos | 1:2 (0:2) | |||||
Belo Horizonte | |||||||||
10.09 | Vasco da Gama | | São Paulo | 1:0 (0:0) | |||||
Rio de Janeiro | |||||||||
10.09 | Bahia | | Criciúma | 0:0 | |||||
Salvador | |||||||||
10.09 | Sport | | Internacional | 2:0 (1:0) | |||||
Recife | |||||||||
10.09 | Fluminense | | Portuguesa | 0:1 (0:0) | |||||
10.09 | Goiás | | União São João | 3:0 (2:0) | |||||
Goiânia | |||||||||
Day 6 | |||||||||
06.09 | Atlético-MG | | Sport | 0:0 | |||||
Belo Horizonte | |||||||||
07.09 | Goiás | | Bahia | 2:0 (0:0) | |||||
Goiânia | |||||||||
07.09 | Vasco da Gama | | Fluminense | 0:0 | |||||
Rio de Janeiro | |||||||||
07.09 | Internacional | | Santos | 4:2 (3:1) | |||||
Porto Alegre | |||||||||
17.09 | Criciúma | | União São João | 1:1 (1:1) | |||||
Criciúma | |||||||||
Day 5 | |||||||||
02.09 | São Paulo | | Fluminense | 1:1 (1:0) | |||||
São Paulo | |||||||||
03.09 | Sport | | Goiás | 2:3 (1:1) | |||||
Recife | |||||||||
03.09 | União São João | | Internacional | 0:1 (0:0) | |||||
Cuiabá | |||||||||
03.09 | Bahia | | Atlético-MG | 2:0 (1:0) | |||||
Salvador | |||||||||
03.09 | Portuguesa | | Vasco da Gama | 3:3 (2:2) | |||||
São Paulo | |||||||||
03.09 | Santos | | Criciúma | 1:0 (1:0) | |||||
Santos | |||||||||
Day 2 | |||||||||
07.09 | São Paulo | | União São João | 2:0 (2:0) | |||||
São Paulo | |||||||||
13.09 | Sport | | Vasco da Gama | 1:0 (0:0) | |||||
Recife | |||||||||
16.09 | Portuguesa | | Santos | 0:2 (0:1) | |||||
São Paulo | |||||||||
27.09 | Goiás | | Criciúma | 0:2 (0:1) | |||||
Goiânia | |||||||||
28.09 | Atlético-MG | | Internacional | 0:1 (0:1) | |||||
Belo Horizonte | |||||||||
Day 1 | |||||||||
13.09 | União São João | | Atlético-MG | 0:2 (0:1) | |||||
Araras | |||||||||
13.09 | Vasco da Gama | | Internacional | 0:2 (0:0) | |||||
Rio de Janeiro | |||||||||
16.09 | Bahia | | São Paulo | 1:0 (0:0) | |||||
Salvador |
Day 14 | |||||||||
24.09 | Yanbian Hyundai | | Dalian Wanda | 1:1 | |||||
24.09 | Bayi | | Qingdao Hainiu | 1:1 | |||||
24.09 | Tianjin Samsung | | Beijing Guoan | 1:4 | |||||
24.09 | Guangzhou Apollo | | Guangdong Hongyuan | 1:1 | |||||
24.09 | Sichuan Quanxing | | Shanghai Shenhua | 0:1 | |||||
24.09 | Jinan Taishan | | Liaoning | 3:2 | |||||
Day 13 | |||||||||
17.09 | Dalian Wanda | | Qingdao Hainiu | 1:0 | |||||
17.09 | Yanbian Hyundai | | Tianjin Samsung | 0:1 | |||||
17.09 | Guangzhou Apollo | | Bayi | 1:1 | |||||
17.09 | Shanghai Shenhua | | Beijing Guoan | 1:0 | |||||
17.09 | Liaoning | | Guangdong Hongyuan | 2:1 | |||||
17.09 | Jinan Taishan | | Sichuan Quanxing | 0:0 | |||||
Day 12 | |||||||||
10.09 | Tianjin Samsung | | Dalian Wanda | 0:1 | |||||
10.09 | Qingdao Hainiu | | Guangzhou Apollo | 1:1 | |||||
10.09 | Yanbian Hyundai | | Shanghai Shenhua | 0:1 | |||||
10.09 | Liaoning | | Bayi | 0:3 | |||||
10.09 | Beijing Guoan | | Jinan Taishan | 1:1 | |||||
10.09 | Guangdong Hongyuan | | Sichuan Quanxing | 1:0 | |||||
Day 11 | |||||||||
03.09 | Dalian Wanda | | Guangzhou Apollo | 1:0 | |||||
03.09 | Tianjin Samsung | | Shanghai Shenhua | 1:3 | |||||
03.09 | Qingdao Hainiu | | Liaoning | 0:1 | |||||
03.09 | Yanbian Hyundai | | Jinan Taishan | 0:2 | |||||
03.09 | Bayi | | Sichuan Quanxing | 0:0 | |||||
03.09 | Guangdong Hongyuan | | Beijing Guoan | 3:0 | |||||
Now in database:
|
05.12.2023 current |
15:00 | |
21:00 | |
22:00 | |
15:00 | |
16:30 | |
16:30 | |
19:00 | |
12:00 | |
16:00 | |
16:00 | |
16:00 | |
19:30 | |
13:00* | |
15:30* | |
18:00* | |
* | |
* | |
* | |
16:30 | |
19:00 | |
* | |
14:00 | |
16:30 | |
12:30 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
17:30 | |
20:00 | |
14:00 | |
16:30 | |
19:00 | |
14:30 | |
17:00 | |
19:30 | |
15:30 | |
15:30 | |
15:30 | |
15:30 | |
15:30 | |
19:30 | |
16:30 | |
18:45 | |
20:00 | |
20:00 | |
21:00 | |
14:00 | |
16:15 | |
18:30 | |
21:00 | |
12:30 | |
15:00 | |
15:00 | |
18:00 | |
20:45 | |
12:30 | |
15:00 | |
17:30 | |
20:00 | |
15:30 | |
15:30 | |
18:00 | |
20:30 | |
14:00 | |
14:00 | |
16:00 | |
18:30 | |
15:00 | |
17:30 | |
17:00 | |
21:00 | |
14:50 | |
17:00 | |
19:30 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
18:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
18:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
14:00 | |
14:00 | |
19:30 | |
19:30 | |
19:30 | |
19:30 | |
19:30 | |
19:30 | |
19:30 | |
19:30 | |
19:30 | |
19:30 | |
20:30 | |
17:30 | |
19:45 | |
Local time |
Current
15.11.2023 – 01.10.2025
World Cup 2026,
Qualifying tournament, Africa
23.03.2024 – 14.07.2024
Copa América 2024,
Qualifying play-offs
12.10.2023 – 11.06.2024
Asian Cup 2027,
Qualifying tournament
27.06.2023 – 01.06.2024
08.08.2023 – 22.05.2024
13.07.2023 – 29.05.2024
UEFA Europa Conference League 2023/24
06.02.2024 – 30.11.2024
05.03.2024 – 23.11.2024
15.08.2023 – 18.05.2024
08.08.2023 – 05.05.2024
18.08.2023 – 26.05.2024
18.08.2023 – 17.05.2024
08.02.2024 – 28.05.2024
06.02.2024 – 02.06.2024
CONCACAF Champions Cup 2024,
Final tournament
Just finished
23.03.2023 – 26.03.2024
© WildSoft 2007-2024 | info@wildstat.ru |