09.08.2021 < | Football matches for 10.08.2021 | > 11.08.2021 |
2nd leg | 1st leg | total | |||||||
19:00 | Slavia Praha | | Ferencváros | 1:0 (1:0) | 0:2 (0:1) | 1:2 | |||
Praha | |||||||||
20:00 | Monaco | | Sparta Praha | 3:1 (0:0) | 2:0 (1:0) | 5:1 | |||
Monte Carlo | |||||||||
20:00 | Benfica | | Spartak | 2:0 (0:0) | 2:0 (0:0) | 4:0 | |||
Lisboa | |||||||||
20:00 | Midtjylland | | PSV | 0:1 (0:0) | 0:3 (0:3) | 0:4 | |||
Herning | |||||||||
20:00 | Rangers | | Malmö | 1:2 (1:0) | 1:2 (0:0) | 2:4 | |||
Glasgow | |||||||||
20:00 | Sheriff | | Crvena Zvezda | 1:0 (1:0) | 1:1 (1:1) | 2:1 | |||
Tiraspol | |||||||||
20:30 | Shahtar Donetsk | | Genk | 2:1 (1:0) | 2:1 (0:1) | 4:2 | |||
Kiev | |||||||||
20:30 | Young Boys | | CFR | 3:1 (3:1) | 1:1 (0:1) | 4:2 | |||
Bern | |||||||||
21:00 | Legia Warsaw | | Dinamo Zagreb | 0:1 (0:1) | 1:1 (0:0) | 1:2 | |||
Warszawa | |||||||||
21:00 | Ludogorets | | Olympiakós | 2:2 aet (0:1, 2:2), pen. 4:1 | 1:1 (0:0) | 3:3 | |||
Razgrad |
2nd leg | 1st leg | total | |||||||
19:00 | Flora | | Omonia | 2:1 aet (0:1, 2:1), pen. 4:5 | 0:1 (0:1) | 2:2 | |||
Tallinn | |||||||||
20:30 | Slovan Bratislava | | Lincoln Red Imps | 1:1 (1:0) | 3:1 (1:0) | 4:2 | |||
Bratislava |
2nd leg | 1st leg | total | |||||||
20:00 | Shakhtyor Karagandy | | Kolos | 0:0 aet, pen. 3:1 | 0:0 | 0:0 | |||
Astana | |||||||||
20:00 | Domžale | | Rosenborg | 1:2 (1:0) | 1:6 (1:4) | 2:8 | |||
Ljubljana |
Day 1 | |||||||||
19:15 | Rosario Central | | Bragantino | 3:4 (1:3) | |||||
Rosario |
2nd leg | 1st leg | total | |||||||
19:00 | Universitario | | Samaritaine | +:- | +:- | 0:0 | |||
Ciudad de Panamá |
19:00 | Sporting Kansas City | | León | 1:6 (0:3) | |||||
Kansas City | |||||||||
19:00 | Seattle Sounders | | Tigres UANL | 3:0 (1:0) | |||||
Seattle |
19:00 | Hartlepool United | | Crewe Alexandra | 0:1 (0:0) | |||||
Hartlepool | |||||||||
19:00 | Cardiff City | | Sutton United | 3:2 (1:1) | |||||
Cardiff | |||||||||
19:30 | Crawley Town | | Gillingham | 2:2 (0:1), pen. 9:10 | |||||
Crawley | |||||||||
19:45 | Derby County | | Salford City | 3:3 (1:2), pen. 5:3 | |||||
Derby | |||||||||
19:45 | Shrewsbury Town | | Lincoln City | 2:2 (0:0), pen. 4:2 | |||||
Shrewsbury | |||||||||
19:45 | Mansfield Town | | Preston North End | 0:3 (0:1) | |||||
Mansfield | |||||||||
19:45 | Port Vale | | Sunderland | 1:2 (0:1) | |||||
Stoke-on-Trent | |||||||||
19:45 | Sheffield United | | Carlisle United | 1:0 (1:0) | |||||
Sheffield | |||||||||
19:45 | Harrogate Town | | Rochdale | -:+ | |||||
Harrogate | |||||||||
19:45 | Stoke City | | Fleetwood Town | 2:1 (1:0) | |||||
Stoke-on-Trent | |||||||||
19:45 | Walsall | | Doncaster Rovers | 0:0, pen. 3:4 | |||||
Walsall | |||||||||
19:45 | Oldham Athletic | | Tranmere Rovers | 2:2 (0:1), pen. 4:3 | |||||
Manchester | |||||||||
19:45 | Rotherham United | | Accrington Stanley | 1:2 (0:1) | |||||
Rotherham | |||||||||
19:45 | Barrow | | Scunthorpe United | 1:0 (0:0) | |||||
Barrow-in-Furness | |||||||||
19:45 | Hull City | | Wigan Athletic | 1:1 (0:0), pen. 7:8 | |||||
Kingston upon Hull | |||||||||
19:45 | Blackburn Rovers | | Morecambe | 1:2 (1:0) | |||||
Blackburn | |||||||||
19:45 | Cambridge United | | Swindon Town | 0:0, pen. 3:1 | |||||
Cambridge | |||||||||
19:45 | Exeter City | | Wycombe Wanderers | 0:0, pen. 3:4 | |||||
Exeter | |||||||||
19:45 | Ipswich Town | | Newport County | 0:1 (0:1) | |||||
Ipswich | |||||||||
19:45 | Forest Green Rovers | | Bristol City | 2:2 (1:1), pen. 6:5 | |||||
Nailsworth | |||||||||
19:45 | Bristol Rovers | | Cheltenham Town | 0:2 (0:0) | |||||
Bristol | |||||||||
19:45 | Peterborough United | | Plymouth Argyle | 0:4 (0:2) | |||||
Peterborough | |||||||||
19:45 | Stevenage | | Luton Town | 2:2 (2:2), pen. 3:0 | |||||
Stevenage | |||||||||
19:45 | Millwall | | Portsmouth | 2:1 (2:1) | |||||
London | |||||||||
19:45 | Birmingham City | | Colchester United | 1:0 (0:0) | |||||
Birmingham | |||||||||
19:45 | Charlton Athletic | | AFC Wimbledon | 0:1 (0:1) | |||||
London | |||||||||
20:00 | Bolton Wanderers | | Barnsley | 0:0, pen. 5:4 | |||||
Bolton | |||||||||
20:00 | Reading | | Swansea City | 0:3 (0:1) | |||||
Reading |
19:30 | Lutterworth Town | | Newark | 1:3 (0:1)* | |||||
Lutterworth | |||||||||
19:30 | Wokingham & Emmbrook | | Easington Sports | 0:0, pen. 3:4* | |||||
Easington | |||||||||
19:30 | Pagham | | Steyning Town | 2:3 (2:1)* | |||||
Pagham | |||||||||
19:30 | East Preston | | Badshot Lea | 0:2 (0:2)* | |||||
East Preston | |||||||||
19:45 | North Ferriby | | Whitley Bay | 2:5 (1:2)* | |||||
North Ferriby | |||||||||
19:45 | Burnham | | Shrivenham | 4:0 (2:0)* | |||||
Burnham | |||||||||
19:45 | Haughmond | | Hereford Lads Club | 1:0 (1:0)* | |||||
Shrewsbury | |||||||||
19:45 | Boston Town | | Sherwood Colliery | 0:1 (0:1)* | |||||
Boston | |||||||||
19:45 | Deeping Rangers | | Leicester Nirvana | 3:1 (0:1)* | |||||
Market Deeping | |||||||||
19:45 | Mulbarton Wanderers | | Lakenheath | 3:1 (0:1)* | |||||
Mulbarton | |||||||||
19:45 | Whitton United | | AFC Kempston Rovers | 2:1 (1:0)* | |||||
Ipswich | |||||||||
19:45 | Brimscombe & Thrupp | | Brislington | 3:1 (2:0)* | |||||
Brimscombe & Thrupp | |||||||||
19:45 | Knaphill | | Lordswood | 2:2 aet (2:0, 2:2), pen. 4:3* | |||||
Knaphill | |||||||||
19:45 | Bournemouth | | Portland United | 3:1 (1:0)* | |||||
Bournemouth | |||||||||
19:45 | Bashley | | Calne Town | 2:1 (1:0)* | |||||
Bashley | |||||||||
19:45 | Andover New Street | | Shepton Mallet | 0:4 (0:3)* | |||||
Andover | |||||||||
20:00 | Skelmersdale United | | Vauxhall Motors | 2:0 (2:0)* | |||||
Skelmersdale | |||||||||
19:45 | Walthamstow | | Crawley Green | 4:1 (3:0)* | |||||
London | |||||||||
19:45 | Hassocks | | Spelthorne Sports | 1:2* | |||||
Hassocks | |||||||||
19:45 | Banstead Athletic | | Bearsted | 2:2* | |||||
Tadworth |
Now in database:
|
05.12.2023 current |
21:00 | |
19:30 | |
* | |
16:30 | |
19:00 | |
12:30 | |
13:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
17:30 | |
20:00 | |
14:00 | |
16:30 | |
19:00 | |
20:00 | |
21:00 | |
15:30 | |
18:00 | |
20:30 | |
14:00 | |
16:00 | |
18:00 | |
18:00 | |
15:00 | |
17:30 | |
20:15 | |
21:00 | |
15:50 | |
18:00 | |
19:45 | |
Local time |
Current
15.11.2023 – 01.10.2025
World Cup 2026,
Qualifying tournament, Africa
23.03.2024 – 14.07.2024
Copa América 2024,
Qualifying play-offs
12.10.2023 – 11.06.2024
Asian Cup 2027,
Qualifying tournament
27.06.2023 – 01.06.2024
08.08.2023 – 22.05.2024
13.07.2023 – 29.05.2024
UEFA Europa Conference League 2023/24
06.02.2024 – 30.11.2024
05.03.2024 – 23.11.2024
15.08.2023 – 18.05.2024
08.08.2023 – 05.05.2024
18.08.2023 – 26.05.2024
18.08.2023 – 17.05.2024
08.02.2024 – 28.05.2024
06.02.2024 – 02.06.2024
CONCACAF Champions Cup 2024,
Final tournament
Just finished
23.03.2023 – 26.03.2024
© WildSoft 2007-2024 | info@wildstat.ru |