12.10.2020 < | Football matches for 13.10.2020 | > 14.10.2020 |
Day 4 | |||||||||
20:45 | Germany | | Switzerland | 3:3 (1:2) | |||||
Köln | |||||||||
21:45 | Ukraine | | Spain | 1:0 (0:0) | |||||
Kiev |
Day 4 | |||||||||
18:00 | Azerbaijan | | Cyprus | 0:0 | |||||
Albania, Elbasan | |||||||||
20:45 | Montenegro | | Luxembourg | 1:2 (1:1) | |||||
Podgorica |
Day 4 | |||||||||
19:00 | Latvia | | Malta | 0:1 (0:0) | |||||
Rīga | |||||||||
19:45 | Faroe Islands | | Andorra | 2:0 (2:0) | |||||
Tórshavn |
Day 4 | |||||||||
20:45 | Liechtenstein | | San Marino | 0:0 | |||||
Vaduz |
15:10 | Angola | | Mozambique | 3:0 (1:0) | |||||
Portugal, Lisboa | |||||||||
16:00 | Cameroon | | South Sudan | 0:0 | |||||
Yaoundé | |||||||||
16:45 | Japan | | Côte d'Ivoire | 1:0 (0:0)* | |||||
Netherlands, Utrecht | |||||||||
19:00 | Morocco | | DR Congo | 1:1 (1:0) | |||||
Rabat | |||||||||
20:00 | Costa Rica | | Panama | 0:1 (0:1) | |||||
San José | |||||||||
20:30 | Nigeria | | Tunisia | 1:1 (1:1) | |||||
Austria, Sankt Veit an der Glan | |||||||||
21:00 | Mexico | | Algeria | 2:2 (1:1)* | |||||
Netherlands, Den Haag |
Day 15 | |||||||||
14:30 | FK Krasnodar-2 | | Tom | 2:0 (2:0) | |||||
Krasnodar | |||||||||
18:00 | Chaika | | FK Orenburg | 0:1 (0:1) | |||||
Peschanokopskoye | |||||||||
18:30 | SKA-Khabarovsk | | Yenisey | 0:1 (0:1) | |||||
Khabarovsk | |||||||||
18:30 | Volgar | | Tekstilshchik | 0:0 | |||||
Astrakhan | |||||||||
18:30 | Shinnik | | Neftekhimik | 1:2 (0:1) | |||||
Yaroslavl | |||||||||
19:00 | Irtysh | | Akron | 1:0 (1:0) | |||||
Omsk | |||||||||
19:00 | Fakel | | Alaniya | 0:0 | |||||
Voronezh | |||||||||
19:00 | Krylia Sovetov | | Spartak-2 | 2:1 (1:0) | |||||
Samara | |||||||||
19:00 | Veles | | FK Nizhniy Novgorod | 1:3 (0:0) | |||||
Domodedovo | |||||||||
19:30 | Baltika | | FK Chertanovo | 1:2 (0:1) | |||||
Kaliningrad | |||||||||
19:30 | Torpedo | | Dynamo | 3:0 (3:0) | |||||
Moscow |
Day 11 | |||||||||
13:00 | Rodina | | FK Tver | 2:3 (1:1) | |||||
Moscow | |||||||||
13:00 | Znamya Truda | | Zvezda Sankt-Petersburg | 0:0 | |||||
Orekhovo-Zuyevo | |||||||||
13:00 | Leningradets | | FK Smolensk | 4:0 (2:0) | |||||
Saint Petersburg | |||||||||
14:00 | Zenit Irkutsk | | Lokomotiv-Kazanka | 1:3 (1:2)* | |||||
Irkutsk | |||||||||
15:00 | FK Chita | | FK Murom | 1:0 (1:0)* | |||||
Chita | |||||||||
17:00 | Dynamo-2 | | Luki-Energiya | 6:0 (4:0) | |||||
Khimki | |||||||||
18:00 | Torpedo | | Olimp-Dolgoprudny | 3:1 (1:0) | |||||
Vladimir |
Day 11 | |||||||||
13:00 | Krylia Sovetov-2 | | Nosta | 1:2 (1:1) | |||||
Samara | |||||||||
15:00 | FK Tyumen | | Volna | 0:1 (0:0)* | |||||
Tyumen | |||||||||
15:00 | Zenit-Izhevsk | | FK Chelyabinsk | 0:1 (0:0)* | |||||
Izhevsk | |||||||||
18:30 | Zvezda Perm | | Volga | 1:1 (1:0) | |||||
Perm | |||||||||
18:30 | KAMAZ | | Ural-2 | 2:3 (1:1) | |||||
Naberezhnye Chelny |
Day 3 | |||||||||
18:30 | Inverness | | Cowdenbeath | 0:0, pen. 4:2 | |||||
Inverness | |||||||||
19:45 | Hearts | | Raith Rovers | 3:1 (2:0) | |||||
Edinburgh |
Day 3 | |||||||||
19:45 | Brora Rangers | | Cove Rangers | 2:2 (1:2), pen. 5:6 | |||||
Brora | |||||||||
19:45 | Forfar Athletic | | Hibernian | 0:1 (0:0) | |||||
Forfar |
Day 3 | |||||||||
19:45 | Dundee United | | Kelty Hearts | 1:0 (1:0) | |||||
Dundee | |||||||||
19:45 | Peterhead | | Brechin City | 3:1 (3:0) | |||||
Peterhead |
Day 3 | |||||||||
19:45 | Montrose | | Elgin City | 0:2 (0:2) | |||||
Montrose | |||||||||
19:45 | Ross County | | Arbroath | 2:1 (0:0) | |||||
Dingwall |
Day 3 | |||||||||
19:45 | Falkirk | | Clyde | 2:1 (1:1) | |||||
Falkirk | |||||||||
19:45 | Kilmarnock | | Dunfermline Athletic | 0:3 (0:0) | |||||
Kilmarnock |
Day 3 | |||||||||
19:30 | Stranraer | | Albion Rovers | 2:2 (1:2), pen. 14:15 | |||||
Stranraer | |||||||||
19:45 | Ayr United | | Annan Athletic | 1:0 (1:0) | |||||
Ayr |
Day 3 | |||||||||
19:45 | Greenock Morton | | Queen's Park | 1:0 (0:0) | |||||
Greenock | |||||||||
19:45 | Queen of the South | | Partick Thistle | 0:0, pen. 2:3 | |||||
Dumfries |
Club | G | W | D | L | F-A | P | |||
1. | St. Mirren | 4 | 2 | 0 | 0 | 8-4 | 10 | ||
2. | Queen of the South | 4 | 1 | 0 | 0 | 7-5 | 7 | ||
3. | Partick Thistle | 4 | 1 | 0 | 1 | 3-4 | 7 | ||
4. | Greenock Morton | 4 | 1 | 0 | 0 | 4-3 | 6 | ||
5. | Queen's Park | 4 | 0 | 0 | 4 | 1-7 | 0 |
Day 3 | |||||||||
19:30 | Stenhousemuir | | Airdrieonians | 0:2 (0:0) | |||||
Stenhousemuir | |||||||||
19:45 | Alloa Athletic | | Edinburgh City | 2:1 (1:0) | |||||
Alloa |
Club | G | W | D | L | F-A | P | |||
1. | Livingston | 4 | 4 | 0 | 0 | 15-3 | 12 | ||
2. | Alloa Athletic | 4 | 3 | 0 | 1 | 9-5 | 9 | ||
3. | Edinburgh City | 4 | 1 | 0 | 2 | 5-9 | 4 | ||
4. | Airdrieonians | 4 | 1 | 0 | 3 | 3-7 | 3 | ||
5. | Stenhousemuir | 4 | 0 | 0 | 3 | 4-12 | 2 |
Now in database:
|
18.03.2024 current Semifinals of the Belarusian Cup 2023/24 added |
17.03.2024 current Semifinal & Final of the FA Cup 2023/24 added |
15.03.2024 current Quarterfinal, Semifinal & Final of the UEFA Champions League 2023/24 added |
15.03.2024 current Quarterfinal, Semifinal & Final of the Europa League 2023/24 added |
15.03.2024 current Quarterfinal, Semifinal & Final of the UEFA Europa Conference League 2023/24 added |
15.03.2024 current Quarterfinal, Semifinal & Final of the CONCACAF Champions Cup 2024 added |
12.03.2024 current Quarterfinal, Semifinal & Final of the CAF Champions League 2023/24 added |
12.03.2024 current Quarterfinal, Semifinal & Final of the CAF Confederation Cup 2023/24 added |
05.12.2023 current |
20:45 | |
Local time | |
2:1 | |
1:0 | |
0:4 | |
1:3 | |
2:0 | |
0:0 | |
2:0 | |
0:1 | |
1:0 | |
2:1 | |
Soon
23.03.2024 – 14.07.2024
Copa América 2024,
Qualifying play-offs
Current
15.11.2023 – 01.10.2025
World Cup 2026,
Qualifying tournament, Africa
23.03.2023 – 26.03.2024
European Football Championship 2024,
Qualifying tournament
12.10.2023 – 11.06.2024
Asian Cup 2027,
Qualifying tournament
27.06.2023 – 01.06.2024
08.08.2023 – 22.05.2024
13.07.2023 – 29.05.2024
UEFA Europa Conference League 2023/24
06.02.2024 – 30.11.2024
05.03.2024 – 23.11.2024
15.08.2023 – 18.05.2024
08.08.2023 – 05.05.2024
18.08.2023 – 26.05.2024
18.08.2023 – 17.05.2024
08.02.2024 – 28.05.2024
06.02.2024 – 02.06.2024
© WildSoft 2007-2024 | info@wildstat.ru |