18.05.2010 < | Football matches for 19.05.2010 | > 20.05.2010 |
Day 5 | |||||||||
18:00 | Vityaz | | Rusichi | 2:1 (1:1) | |||||
Podolsk | |||||||||
18:00 | Zenit | | Avangard | 2:2 (1:1) | |||||
Penza | |||||||||
18:00 | Metallurg | | Znamya Truda | 3:1 (0:0) | |||||
Lipetsk | |||||||||
18:00 | Saturn-2 | | Nika | 4:0 (2:0) | |||||
Yegoryevsk | |||||||||
18:30 | Torpedo Moskva | | Metallurg-Oskol | 4:1 (1:1) | |||||
Moscow | |||||||||
18:30 | FK Gubkin | | Zvezda | 2:2 (2:0) | |||||
Gubkin | |||||||||
18:30 | FK Kaluga | | Fakel | 1:1 (1:0) | |||||
Kaluga | |||||||||
19:00 | Lokomotiv | | Spartak Tambov | 0:0 | |||||
Liski |
Day 4 | |||||||||
17:00 | Akademiya | | FK Chelyabinsk | 2:1 (1:1) | |||||
Tolyatti | |||||||||
17:00 | Rubin-2 | | Gornyak | 0:3 (0:1) | |||||
Kazan | |||||||||
18:00 | Neftekhimik | | Dynamo Kirov | 1:1 (0:1) | |||||
Nizhnekamsk | |||||||||
18:00 | Nosta | | Volga Ulyanovsk | 0:3 (0:1) | |||||
Novotroitsk | |||||||||
18:00 | Soyuz-Gazprom | | FK Tyumen | 0:1 (0:0) | |||||
Izhevsk | |||||||||
19:00 | Bashinformsvyaz-Dinamo | | Sokol | 0:1 (0:0) | |||||
Ufa | |||||||||
19:00 | Gazovik | | Khimik | 1:0 (1:0) | |||||
Orenburg |
Day 30 | |||||||||
Nyva | | Feniks-Illichovets | 1:2 (1:1) | ||||||
Ternopil | |||||||||
Enerhetyk | | Volyn | 0:3 (0:1) | ||||||
Burshtyn | |||||||||
Arsenal | | Dnister | 0:0 | ||||||
Obukhiv SKOR | |||||||||
Dynamo-2 | | PFK Oleksandriya | 0:3 (0:0) | ||||||
Chapayivka | |||||||||
Zirka | | Prykarpattya | 3:0 (2:0) | ||||||
Kirovograd | |||||||||
17:00 | FK Lviv | | Stal | 3:2 (1:1) | |||||
Dobromyl |
Day 14 | |||||||||
Shakhtar-3 | | Hirnyk-Sport | 0:0 | ||||||
Day 11 | |||||||||
18:00 | Dynamo Minsk | | Tarpeda | 5:1 (3:0) | |||||
Minsk | |||||||||
19:00 | BATE | | Dynamo Brest | 1:0 (0:0) | |||||
Barysaw |
Day 32 | |||||||||
Dacia | | Viitorul | 2:1 (1:0) | ||||||
Iskra-Stal | | Tiraspol | 3:0 (2:0) | ||||||
Nistru | | Sfîntul Gheorghe | 1:3 (1:3) | ||||||
Olimpia | | Academia UTM | 1:0 (1:0) | ||||||
Sheriff | | Dinamo | 3:0 (2:0) | ||||||
Zimbru | | CSCA-Rapid | 1:1 (0:0) | ||||||
Day 1 | |||||||||
14:10 | All Boys | | Rosario Central | 1:1 (1:0) | |||||
Buenos Aires | |||||||||
21:10 | Atlético de Rafaela | | Gimnasia y Esgrima | 1:0 (1:0) | |||||
Rafaela |
2nd leg | 1st leg | total | |||||||
21:50 | Vitória (Salvador) | | Atlético (Goiânia) | 4:0 (2:0) | 0:1 (0:0) | 4:1 | |||
Salvador | |||||||||
21:50 | Santos (Santos) | | Grêmio (Porto Alegre) | 3:1 (0:0) | 3:4 (2:0) | 6:5 | |||
Santos |
Now in database:
|
18.03.2024 current Semifinals of the Belarusian Cup 2023/24 added |
17.03.2024 current Semifinal & Final of the FA Cup 2023/24 added |
15.03.2024 current Quarterfinal, Semifinal & Final of the UEFA Champions League 2023/24 added |
15.03.2024 current Quarterfinal, Semifinal & Final of the Europa League 2023/24 added |
15.03.2024 current Quarterfinal, Semifinal & Final of the UEFA Europa Conference League 2023/24 added |
15.03.2024 current Quarterfinal, Semifinal & Final of the CONCACAF Champions Cup 2024 added |
12.03.2024 current Quarterfinal, Semifinal & Final of the CAF Champions League 2023/24 added |
12.03.2024 current Quarterfinal, Semifinal & Final of the CAF Confederation Cup 2023/24 added |
05.12.2023 current |
20:45 | |
Local time | |
2:1 | |
1:0 | |
0:4 | |
1:3 | |
2:0 | |
0:0 | |
2:0 | |
0:1 | |
1:0 | |
2:1 | |
Soon
23.03.2024 – 14.07.2024
Copa América 2024,
Qualifying play-offs
Current
15.11.2023 – 01.10.2025
World Cup 2026,
Qualifying tournament, Africa
23.03.2023 – 26.03.2024
European Football Championship 2024,
Qualifying tournament
12.10.2023 – 11.06.2024
Asian Cup 2027,
Qualifying tournament
27.06.2023 – 01.06.2024
08.08.2023 – 22.05.2024
13.07.2023 – 29.05.2024
UEFA Europa Conference League 2023/24
06.02.2024 – 30.11.2024
05.03.2024 – 23.11.2024
15.08.2023 – 18.05.2024
08.08.2023 – 05.05.2024
18.08.2023 – 26.05.2024
18.08.2023 – 17.05.2024
08.02.2024 – 28.05.2024
06.02.2024 – 02.06.2024
© WildSoft 2007-2024 | info@wildstat.ru |