12.06.2004 < | Football matches for 13.06.2004 | > 14.06.2004 |
Day 1 | |||||||||
13:00 | USA | | Grenada | 3:0 (1:0) | |||||
Columbus | |||||||||
15:00 | El Salvador | | Bermuda | 2:1 (1:1) | |||||
San Salvador | |||||||||
15:00 | Nicaragua | | Saint Vincent and Grenadines | 2:2 (1:2) | |||||
Ditiamba | |||||||||
15:30 | Dominican Republic | | Trinidad and Tobago | 0:2 (0:0) | |||||
Santo Domingo de Guzmán | |||||||||
16:00 | Panama | | Saint Lucia | 4:0 (3:0) | |||||
Ciudad de Panamá | |||||||||
16:30 | Belize | | Canada | 0:4 (0:1) | |||||
Canada, Kingston | |||||||||
20:00 | Barbados | | Saint Kitts and Nevis | 0:2 (0:0) | |||||
Bridgetown |
Day 1 | |||||||||
17:00 | Switzerland | | Croatia | 0:0 | |||||
Leiria | |||||||||
19:45 | France | | England | 2:1 (0:1) | |||||
Lisboa |
Mozambique | | Malawi | 2:0 (1:0) | ||||||
Maputo |
Burkina Faso | | Benin | 4:2 (1:2) | ||||||
Cape Verde | | Senegal | 1:3 (0:0) | ||||||
BSK (Spirovo) | | Sportakademklub (Moscow) | 1:0 (1:0) | ||||||
Spirovo BSK Stadium | |||||||||
FK Vidnoye (Vidnoye) | | Spartak (Kostroma) | 0:1 aet (0:0) | ||||||
Biokhimik-Mordovia (Saransk) | | Lobnya-Alla (Lobnya) | 1:0 (0:0) | ||||||
FK Yelyets (Yelyets) | | Spartak (Tambov) | 4:1 (3:1) | ||||||
Day 12 | |||||||||
Alnas | | Zenit Chelyabinsk | 1:1 (0:0) | ||||||
Volga Ulyanovsk | | Energetik | 2:1 (1:0) | ||||||
Lokomotiv-NN | | Nosta | 1:1 (0:0) | ||||||
Lukoil | | Lada | 1:0 (0:0) | ||||||
Rubin-2 | | Elektronika | 0:3 (0:1) | ||||||
Sodovik | | Lada-SOK | 0:3 | ||||||
Uralets | | Neftyanik | 0:2 (0:1) | ||||||
FK Izhevsk | | Tobol | 2:0 (1:0) | ||||||
17:30 | Dynamo Kirov | | Gazovik | 1:1 (0:1) | |||||
Kirov |
Day 29 | |||||||||
Hazovyk-Skala | | Rava | 2:2 | ||||||
Nyva | | Halychyna-Karpaty | 3:1 | ||||||
Veres | | Techno-Center | 4:0 | ||||||
Ikva | | Bukovyna | 1:1 | ||||||
Borisfen-2 | | Obolon-2 | 1:1 | ||||||
Spartak-2 | | Chornohora | 0:0 | ||||||
Naftovyk | | Dynamo-3 | 2:1 | ||||||
Podillya | | Enerhetyk | 2:0 | ||||||
Day 29 | |||||||||
Dnister | | Kryvbas-2 | 0:0 | ||||||
Ros | | Krymteplytsya | 0:5 | ||||||
PFK Sevastopol | | Palmira | 1:0 | ||||||
Olimpiya FK AES | | Tytan | 0:2 | ||||||
Krystal | | Hirnyk-Sport | 2:1 | ||||||
Olkom | | FK Cherkasy | 1:6 | ||||||
Chornomorets-2 | | Vodnyk | +:- | ||||||
Dynamo-IgroServis | | Elektrometalurh-NZF | 1:0 | ||||||
Day 29 | |||||||||
Vorskla-2 | | Arsenal-2 | +:- | ||||||
Illichovets-2 | | Metalurh-2 Donetsk | 1:1 | ||||||
Avanhard-Inter | | Helios | 1:1 | ||||||
Dnipro-2 | | Metalurh-2 Zaporizhzhya | 1:5 | ||||||
Metalist-2 | | Vuhlyk | 5:2 | ||||||
Stal | | Hazovyk-KhGV | 3:0 | ||||||
Shakhtar-3 | | Desna | 2:3 | ||||||
Day 11 | |||||||||
Ham-Kam | | Molde | 5:1 (3:0) | ||||||
Bodø/Glimt | | Lillestrøm | 0:4 (0:2) | ||||||
Sogndal | | Vålerenga | 2:1 (1:1) | ||||||
Tromsø | | Odd | 2:0 (0:0) | ||||||
Brann | | Fredrikstad | 4:2 (0:0) | ||||||
Lyn | | Viking | 2:0 (0:0) | ||||||
2nd leg | 1st leg | total | |||||||
Bela Krajina | | Drava | 1:1 | 0:0 | 1:1 | ||||
Day 17 | |||||||||
Estudiantes | | Nueva Chicago | 1:1 (0:1) | ||||||
Banfield | | Gimnasia y Esgrima | 3:1 (1:1) | ||||||
River Plate | | Lanús | 2:1 (1:0) | ||||||
Newell's Old Boys | | Atlético de Rafaela | 0:1 (0:0) | ||||||
Arsenal | | Chacarita Juniors | 2:2 (0:1) | ||||||
San Lorenzo de Almagro | | Rosario Central | 0:0 | ||||||
Olimpo | | Boca Juniors | 2:2 (0:1) | ||||||
Day 9 | |||||||||
16:00 | Criciúma | | Juventude | 2:0 (1:0) | |||||
Criciúma | |||||||||
16:00 | Coritiba | | São Caetano | 1:0 (1:0) | |||||
Curitiba | |||||||||
16:00 | Ponte Preta | | Figueirense | 0:2 (0:1) | |||||
Campinas | |||||||||
16:00 | Goiás | | Corinthians | 1:1 (0:0) | |||||
Goiânia | |||||||||
16:00 | Palmeiras | | Vasco da Gama | 2:2 (1:1) | |||||
São Paulo | |||||||||
16:00 | Cruzeiro | | Paysandu | 1:0 (1:0) | |||||
Belo Horizonte | |||||||||
18:00 | Vitória | | Santos | 1:2 (0:1) | |||||
Salvador | |||||||||
18:00 | Flamengo | | Atlético-PR | 3:0 (2:0) | |||||
Volta Redonda |
Club | G | W | D | L | F-A | P | |||
1. | Shenzhen Jianlibao | 22 | 11 | 9 | 2 | 30-13 | 42 | ||
2. | Shandong Luneng Taishan | 22 | 10 | 6 | 6 | 44-29 | 36 | ||
3. | Shanghai International | 22 | 8 | 8 | 6 | 39-31 | 32 | ||
4. | Liaoning Zhongyu | 22 | 10 | 2 | 10 | 39-40 | 32 | ||
5. | Dalian Shide | 22 | 10 | 6 | 6 | 33-26 | 30 | ||
6. | Tianjin Kangshifu | 22 | 7 | 8 | 7 | 28-29 | 29 | ||
7. | Beijing Hyundai | 22 | 8 | 7 | 7 | 35-33 | 28 | ||
8. | Shenyang Ginde | 22 | 7 | 5 | 10 | 23-29 | 26 | ||
9. | Sichuan Guancheng | 22 | 4 | 11 | 7 | 29-37 | 23 | ||
10. | Shanghai Shenhua SVA | 22 | 4 | 10 | 8 | 28-37 | 22 |
Now in database:
|
07.04.2024 current |
04.04.2024 April update of the FIFA/Coca-Cola World Ranking |
05.12.2023 current |
15:00 | |
20:00 | |
14:00 | |
15:30 | |
19:30 | |
13:30 | |
14:00 | |
16:00 | |
17:00 | |
17:00 | |
17:00 | |
17:00 | |
18:00 | |
14:00 | |
15:00 | |
17:00 | |
17:00 | |
14:00 | |
14:30 | |
15:00 | |
16:00 | |
16:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:30 | |
16:00 | |
16:00 | |
16:00 | |
17:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
13:00 | |
14:00 | |
14:00 | |
14:00 | |
15:00 | |
15:30* | |
18:00* | |
13:00* | |
16:30 | |
19:00 | |
14:10 | |
16:00 | |
18:00 | |
14:00 | |
19:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
19:30 | |
12:30 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
17:15 | |
17:15 | |
15:15 | |
17:45 | |
20:15 | |
14:30 | |
17:00 | |
19:30 | |
15:30 | |
15:30 | |
15:30 | |
15:30 | |
18:30 | |
15:00 | |
16:00 | |
21:00 | |
16:15 | |
18:30 | |
21:00 | |
18:00 | |
20:45 | |
15:00 | |
18:00 | |
15:00 | |
17:30 | |
20:00 | |
15:30 | |
18:00 | |
20:30 | |
15:00 | |
17:30 | |
17:00 | |
21:00 | |
17:00 | |
19:10 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
18:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
17:30 | |
12:30 | |
14:30 | |
17:00 | |
17:00 | |
17:00 | |
18:30 | |
18:30 | |
21:00 | |
19:30 | |
19:30 | |
19:30 | |
19:30 | |
19:30 | |
19:30 | |
19:30 | |
19:30 | |
19:30 | |
19:30 | |
19:30 | |
15:30 | |
17:30 | |
19:45 | |
Local time | |
1:1 | |
2:1 | |
0:1 | |
1:0 aet | |
2:0 aet | |
2:1 aet | |
0:2 | |
1:0 aet | |
1:3* | |
1:2 | |
0:0 | |
1:0 | |
1:0 | |
Current
15.11.2023 – 01.10.2025
World Cup 2026,
Qualifying tournament, Africa
23.03.2024 – 14.07.2024
Copa América 2024,
Qualifying play-offs
12.10.2023 – 11.06.2024
Asian Cup 2027,
Qualifying tournament
27.06.2023 – 01.06.2024
08.08.2023 – 22.05.2024
13.07.2023 – 29.05.2024
UEFA Europa Conference League 2023/24
06.02.2024 – 30.11.2024
05.03.2024 – 23.11.2024
15.08.2023 – 18.05.2024
08.08.2023 – 05.05.2024
18.08.2023 – 26.05.2024
18.08.2023 – 17.05.2024
08.02.2024 – 28.05.2024
06.02.2024 – 02.06.2024
© WildSoft 2007-2024 | info@wildstat.ru |