02.09.2002 < | Football matches for 3.09.2002 | > 04.09.2002 |
Day 1 | |||||||||
Cobreloa | | Santiago Wanderers | 0:1 (0:1) | ||||||
Antofagasta |
Day 1 | |||||||||
Bolívar | | Oriente Petrolero | 4:2 (1:0) | ||||||
La Paz | |||||||||
Cerro Porteño | | Libertad | 0:2 (0:1) | ||||||
Asunción |
Day 28 | |||||||||
Vityaz Krymsk | | Venets | 6:0 (3:0) | ||||||
Dynamo Makhachkala | | Nart Nartkala | 3:1 (0:1) | ||||||
Dynamo Stavropol | | Avtodor | 3:3 (3:2) | ||||||
Zhemchuzhina Sochi | | Zhemchuzhina Budyonnovsk | 4:0 (1:0) | ||||||
Kavkazkabel | | Sudostroitel | 4:0 (2:0) | ||||||
Spartak-Kavkaztransgaz | | Nart Cherkessk | 2:1 (1:1) | ||||||
Terek | | Angusht | 3:0 (2:0) | ||||||
FK Krasnodar-2000 | | Slavyansk | 4:0 (2:0) | ||||||
FK Mozdok | | Spartak Anapa | 1:0 (0:0) | ||||||
Shakhtyor Shakhty | | Druzhba | 0:2 (0:2) | ||||||
Day 3 | |||||||||
20:00 | Manchester United | | Middlesbrough | 1:0 (1:0) | |||||
Manchester |
Carterton Town | | Dartford | 1:0* | ||||||
Lordswood | | Horsham | 1:2* | ||||||
Berkhamsted Town | | Banbury United | 1:4* | ||||||
Bromsgrove Rovers | | Barwell | 4:3* | ||||||
Evesham United | | Brislington | 3:2* | ||||||
Seaham Red Star | | Farsley Celtic | 1:6* | ||||||
Dunston Federation Brewery | | Thornaby | 2:1* | ||||||
Slade Green | | Sittingbourne | 3:1* | ||||||
Eastwood Town | | Bourne Town | 3:1* | ||||||
Pickering Town | | Matlock Town | 0:1* | ||||||
Newcastle Blue Star | | Selby Town | 2:4* | ||||||
Blackfield & Langley | | Newport IOW | 0:3* | ||||||
Egham Town | | Chatham Town | 0:1* | ||||||
Tooting & Mitcham United | | Fareham Town | 1:0* | ||||||
Chessington & Hook United | | Hillingdon Borough | 1:3* | ||||||
Epsom & Ewell | | Corinthian-Casuals | 1:2* | ||||||
Workington | | Fleetwood Town | 1:0* | ||||||
Yaxley | | Northampton Spencer | 5:1* | ||||||
Mangotsfield United | | Bashley | 0:1* | ||||||
Eastbourne Borough | | Croydon Athletic | 4:1* | ||||||
Borrowash Victoria | | Pelsall Villa | 1:4* | ||||||
Flackwell Heath | | Maldon Town | 1:0* | ||||||
St Helens Town | | Parkgate | 3:1* | ||||||
Dulwich Hamlet | | Lymington & New Milton | 1:3* | ||||||
Rugby United | | Oadby Town | 2:3* | ||||||
AFC Wallingford | | Brentwood | 4:1* | ||||||
Bamber Bridge | | Abbey Hey | 2:2, pen. 2:4* | ||||||
Now in database:
|
05.12.2023 current |
21:00 | |
19:30 | |
* | |
16:30 | |
19:00 | |
12:30 | |
13:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
17:30 | |
20:00 | |
14:00 | |
16:30 | |
19:00 | |
20:00 | |
21:00 | |
15:30 | |
18:00 | |
20:30 | |
14:00 | |
16:00 | |
18:00 | |
18:00 | |
15:00 | |
17:30 | |
20:15 | |
21:00 | |
15:50 | |
18:00 | |
19:45 | |
Local time |
Current
15.11.2023 – 01.10.2025
World Cup 2026,
Qualifying tournament, Africa
23.03.2024 – 14.07.2024
Copa América 2024,
Qualifying play-offs
12.10.2023 – 11.06.2024
Asian Cup 2027,
Qualifying tournament
27.06.2023 – 01.06.2024
08.08.2023 – 22.05.2024
13.07.2023 – 29.05.2024
UEFA Europa Conference League 2023/24
06.02.2024 – 30.11.2024
05.03.2024 – 23.11.2024
15.08.2023 – 18.05.2024
08.08.2023 – 05.05.2024
18.08.2023 – 26.05.2024
18.08.2023 – 17.05.2024
08.02.2024 – 28.05.2024
06.02.2024 – 02.06.2024
CONCACAF Champions Cup 2024,
Final tournament
Just finished
23.03.2023 – 26.03.2024
© WildSoft 2007-2024 | info@wildstat.ru |