09.06.1998 < | Football matches for 10.06.1998 | > 11.06.1998 |
Day 13 | |||||||||
Avtomobilist | | Dynamo Sankt-Petersburg | 2:0 (1:0) | ||||||
Volga Tver | | Dynamo-2 | 1:1 (1:0) | ||||||
Tver | |||||||||
Volochanin | | Lokomotiv-2 | 2:1 (2:0) | ||||||
Vyshny Volochyok | |||||||||
Krasnoznamensk-Selyatino | | Spartak-2 | 2:2 (0:1) | ||||||
Selyatino | |||||||||
Mosenergo | | Zenit-2 | 1:0 (0:0) | ||||||
Spartak Shchyolkovo | | Monolit | 4:0 (1:0) | ||||||
Shchyolkovo | |||||||||
Sportakademklub | | CSKA-2 | 3:2 (0:1) | ||||||
17:00 | Dynamo Vologda | | Pskov | 0:0 | |||||
Vologda | |||||||||
17:00 | Neftyanik Yaroslavl | | Torpedo-ZIL | 2:4 (1:1) | |||||
Rostov Veliky | |||||||||
18:00 | Spartak Kostroma | | Energiya Velikie Luki | 3:3 (1:3) | |||||
Kostroma |
Day 11 | |||||||||
17:30 | Uralets | | Dynamo Perm | 0:4 (0:1) | |||||
Nizhny Tagil | |||||||||
18:00 | Dynamo Omsk | | Nosta | 0:1 (0:0) | |||||
Omsk | |||||||||
18:00 | Zenit Izhevsk | | Zenit Chelyabinsk | 1:2 (0:1) | |||||
Izhevsk | |||||||||
18:00 | Magnitka | | Samotlor-XXI | 0:0 | |||||
Magnitogorsk | |||||||||
18:00 | Sibir | | Gazovik | 1:1 (0:1) | |||||
Kurgan | |||||||||
18:00 | UralAZ | | Irtysh | 3:0 (2:0) | |||||
Miass | |||||||||
18:00 | Uralmash | | Sodovik | 2:0 (1:0) | |||||
Yekaterinburg | |||||||||
18:00 | Energiya Chaikovskiy | | Trubnik | 6:1 (1:0) | |||||
Chaykovsky | |||||||||
18:30 | Amkar | | Neftyanik Buguruslan | 3:0 (3:0) | |||||
Perm |
Day 10 | |||||||||
18:00 | Belshina | | Naftan-Devon | 6:0 (1:0) | |||||
Babruysk | |||||||||
18:00 | Neman | | FK Maladzyechna | 2:0 (1:0) | |||||
Hrodna | |||||||||
18:00 | Tarpeda-Kadzina | | BATE | 3:1 (0:0) | |||||
Mogilev | |||||||||
18:30 | Slavia | | Dnepr-Transmash | 1:3 (1:1) | |||||
Mazyr | |||||||||
19:00 | Dynamo Minsk | | Kamunalnik | 3:0 (1:0) | |||||
Minsk |
Irtysh (Pavlodar) | | Kaysar-Hurricane (Kyzylorda) | 2:1 aet (0:0, 1:1) | ||||||
Almaty |
Day 25 | |||||||||
Constructorul | | Roma | 2:4 (1:0) | ||||||
CSA Victoria | | Locomotiva | 1:1 (1:0) | ||||||
Moldova-Gaz | | Dinamo | 2:1 (1:0) | ||||||
Nistru | | Zimbru | 2:2 (1:1) | ||||||
Tiligul | | Speranţa | 2:0 (0:0) | ||||||
Unisport | | Stimold | 2:1 (1:0) | ||||||
Day 1 | |||||||||
Tiszakécske | | III. Kerületi TVE | 1:2 | ||||||
Videoton Fehérvár | | MATÁV | 2:1 | ||||||
Now in database:
|
05.12.2023 current |
21:00 | |
19:30 | |
* | |
16:30 | |
19:00 | |
12:30 | |
13:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
17:30 | |
20:00 | |
14:00 | |
16:30 | |
19:00 | |
20:00 | |
21:00 | |
15:30 | |
18:00 | |
20:30 | |
14:00 | |
16:00 | |
18:00 | |
18:00 | |
15:00 | |
17:30 | |
20:15 | |
21:00 | |
15:50 | |
18:00 | |
19:45 | |
Local time |
Current
15.11.2023 – 01.10.2025
World Cup 2026,
Qualifying tournament, Africa
23.03.2024 – 14.07.2024
Copa América 2024,
Qualifying play-offs
12.10.2023 – 11.06.2024
Asian Cup 2027,
Qualifying tournament
27.06.2023 – 01.06.2024
08.08.2023 – 22.05.2024
13.07.2023 – 29.05.2024
UEFA Europa Conference League 2023/24
06.02.2024 – 30.11.2024
05.03.2024 – 23.11.2024
15.08.2023 – 18.05.2024
08.08.2023 – 05.05.2024
18.08.2023 – 26.05.2024
18.08.2023 – 17.05.2024
08.02.2024 – 28.05.2024
06.02.2024 – 02.06.2024
CONCACAF Champions Cup 2024,
Final tournament
Just finished
23.03.2023 – 26.03.2024
© WildSoft 2007-2024 | info@wildstat.ru |